Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της δημοσκόπησης: Ποιάς τράπεζας το e-banking χρησιμοποιείτε ;

Ψήφισαν
440. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • Alpha Bank

    179 40,68%
  • Εθνική Τράπεζα

    206 46,82%
  • Τράπεζα Πειραιώς

    228 51,82%
  • Attica Bank

    14 3,18%
  • Eurobank

    159 36,14%
  • Άλλη

    26 5,91%
  • Δεν χρησιμοποιώ e-banking

    12 2,73%
Δημοσκόπηση πολλαπλών επιλογών.
Σελ. 753 από 771 ΠρώτηΠρώτη ... 733743748751752753754755758763 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 11.281-11.295 από 11556

Θέμα: e-banking

  1. #11281
    Εγγραφή
    24-06-2006
    Περιοχή
    ET IN ARCADIA EGO...
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    2.539
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024, GPRS/3G
    ISP
    ΟΤΕ, Q, Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΤΕΝΟ
    Router
    linksyswag200g
    έχει κάποιος βρεί κάνα οδηγό πως να ρυθμίσουμε τα alerts/ ειδοποιήσεις και οτι άλλο άφορα την eurobank για να έχουμε 0 ή σχεδόν 0 χρέωση;

    είδα οτι χρεώνει τα sms/viber μόνο αυτά πρέπει να κόψουμε ή κάνει και άλλες χρεώσεις; [δεν μιλάω για το 0,60 αυτό λογικά δεν μπορώ να το αποφύγω σε λογαριασμό που θέλω να ειναι φουλ λειτουργικός]




  2. #11282
    Εγγραφή
    12-03-2019
    Περιοχή
    Thess
    Ηλικία
    30
    Μηνύματα
    360
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    20/20
    ISP
    Wbs ± 20 Mbps
    Router
    BT Home Hub 5A (OpenWRT)
    Ξέρετε πώς μπορώ να ενεργοποιήσω το Ίρις στην Πειραιώς;

    Πάω στην επιλογή Iris payments και μου βγάζει ένα αναδυόμενο οτι πρέπει να είμαι εγγεγραμένος στη υπηρεσία για να μπορώ να στείλω μέσω Ιρις. Φυσικά τέτοια επιλογή δεν υπάρχει κάπου στο app της Winbank

  3. #11283
    Εγγραφή
    22-10-2002
    Περιοχή
    Greece
    Μηνύματα
    1.379
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    84229/9997
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΠΕΝΤΕΛΗ
    Router
    ASUS DSL-AC56U
    SNR / Attn
    3.1(dB) / 6.6(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από goku Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ σαν 2η λύση, αν και όχι τόσο βολική, αν θέλω να μεταφέρω χρήματα μεταξύ δικών μου λογαριασμών σε διαφορετικές τράπεζες, πάω στο ΑΤΜ της 1ης τράπεζας, κάνω ανάληψη, και μετά πάω στο ΑΤΜ της 2ης τράπεζας και τα κάνω κατάθεση. Αυτό το έκανα τακτικά πριν εμφανιστεί το IRIS όταν ήθελα να μεταφέρω μεγάλα ποσά. Απλώς αν μιλάμε για ποσό 1.000 και άνω Ευρώ ίσως κάποιος να μην νιώθει άνετα να κουβαλάει τόσα χρήματα πάνω του.
    Πρόσεξε με αυτό που περιγράφεις, εσύ ή όποιος άλλος που διοαβάζει το φόρουμ το κάνει. Σε περίπτωση φορολογικού ελέγχου, η κατάθεση μετρητών εκλαμβάνεται ως πρωτογενής κατάθεση και είναι στο χέρι του ελεγκτή αν θα δεχτεί ότι ήταν δικά σου τα χρήματα που κατέθετες. Δεν θα το δεχτεί ακόμη κι αν έχεις την ίδια ημέρα ανάληψη 400€ από την τράπεζα Α και κατάθεση 400€ στην τράπεζα Β! Και θα αναγκαστείς να πληρώσεις το πρόστιμο πριν πας στη διεύθυνση επίλυσης διαφορών).

  4. #11284
    Εγγραφή
    12-03-2019
    Περιοχή
    Thess
    Ηλικία
    30
    Μηνύματα
    360
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    20/20
    ISP
    Wbs ± 20 Mbps
    Router
    BT Home Hub 5A (OpenWRT)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Tony_Ts Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πρόσεξε με αυτό που περιγράφεις, εσύ ή όποιος άλλος που διοαβάζει το φόρουμ το κάνει. Σε περίπτωση φορολογικού ελέγχου, η κατάθεση μετρητών εκλαμβάνεται ως πρωτογενής κατάθεση και είναι στο χέρι του ελεγκτή αν θα δεχτεί ότι ήταν δικά σου τα χρήματα που κατέθετες.
    Το σενάριο αυτό δεν περιλαμβανει την περίπτωση της (της συναλλαγής της) ανάληψης. Θεωρητικά ο έλεγχος θα πρέπει να έχει σοβαρές ενδείξεις ή αποδείξεις οτι έχεις ξοδέψει τα αναληφθέντα ποσά.

  5. #11285
    Εγγραφή
    22-10-2002
    Περιοχή
    Greece
    Μηνύματα
    1.379
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    84229/9997
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΠΕΝΤΕΛΗ
    Router
    ASUS DSL-AC56U
    SNR / Attn
    3.1(dB) / 6.6(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MyISLM Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το σενάριο αυτό δεν περιλαμβανει την περίπτωση της (της συναλλαγής της) ανάληψης. Θεωρητικά ο έλεγχος θα πρέπει να έχει σοβαρές ενδείξεις ή αποδείξεις οτι έχεις ξοδέψει τα αναληφθέντα ποσά.
    Σωστά το σκέφτεσαι. Το λάθος που κάνεις -εσύ κι όλοι μας- είναι ότι πιστεύουμε πως ο έλεγχος λειτουργεί με βάση τι είναι σωστό και δίκαιο. ΔΕΝ είναι έτσι! Άπαξ και μπήκες για έλεγχο (για οποιοννήποτε λόγο), πρέπει να πληρώσεις ντε και καλά. Από όσο έχω καταλάβει, υπάρχουν «στόχοι» του ελεγκτή που πρέπει να πετύχει. Σημειωτέο ότι ακόμη κι αν η ΔΕΔ βγάλει πόρισμα κι απορρίψει ως αβάσιμες όλες τις καταλογιστικές πράξεις που επέβαλε η ΔΟΥ, ο ελεγκτής, ο προϊστάμενος και η διευθυντής της ΔΟΥ που τις υπέγραψαν, δεν έχουν ΚΑΜΙΑ επίπτωση!

  6. #11286
    Εγγραφή
    03-12-2010
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    845
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Tony_Ts Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πρόσεξε με αυτό που περιγράφεις, εσύ ή όποιος άλλος που διοαβάζει το φόρουμ το κάνει. Σε περίπτωση φορολογικού ελέγχου, η κατάθεση μετρητών εκλαμβάνεται ως πρωτογενής κατάθεση και είναι στο χέρι του ελεγκτή αν θα δεχτεί ότι ήταν δικά σου τα χρήματα που κατέθετες. Δεν θα το δεχτεί ακόμη κι αν έχεις την ίδια ημέρα ανάληψη 400€ από την τράπεζα Α και κατάθεση 400€ στην τράπεζα Β! Και θα αναγκαστείς να πληρώσεις το πρόστιμο πριν πας στη διεύθυνση επίλυσης διαφορών).
    Δηλαδή αν πάρω από τον λογαριασμό μου Α και τα μεταφέρω στον λογαριασμό μου Β τότε η εφορία θεωρεί πως ότι μπήκε στο Β δεν ήταν δικό μου αλλά τα πήρα από κάπου αλλού; Και δεν θα με πιστέψουν αν τους δείξω τα στοιχεία του λογαριασμού Α; Δεν παίζουν τέτοια σενάρια. Και να συμβεί θα κάνεις δικαστήριο και θα δικαιωθεις.

  7. #11287
    Εγγραφή
    01-12-2003
    Περιοχή
    Κως
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    1.356
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    54998/5495
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΩΣ
    Router
    ZTE H1600
    SNR / Attn
    26,5(dB) / 8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Basilhs23_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδή αν πάρω από τον λογαριασμό μου Α και τα μεταφέρω στον λογαριασμό μου Β τότε η εφορία θεωρεί πως ότι μπήκε στο Β δεν ήταν δικό μου αλλά τα πήρα από κάπου αλλού; Και δεν θα με πιστέψουν αν τους δείξω τα στοιχεία του λογαριασμού Α; Δεν παίζουν τέτοια σενάρια. Και να συμβεί θα κάνεις δικαστήριο και θα δικαιωθεις.
    Εννοείται ότι παίζει τέτοιο σενάριο. Απλά να ελπίζεις να επιλυθεί η διαφορά, με ένσταση που θα κάνεις στη ΔΕΔ. Γιατί αν περιμένεις να επιλυθεί από δικαστήριο, πέρα ότι θα πάρει κάποια χρόνια, θα βγεις χρεωμένος με τους δικηγόρους και τα υπόλοιπα έξοδα που θα κάνεις.
    Κάθε κατάθεση σε ΑΤΜ, θεωρείται ως εισόδημα.

  8. #11288
    Εγγραφή
    03-12-2010
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    845
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tiatrou Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εννοείται ότι παίζει τέτοιο σενάριο. Απλά να ελπίζεις να επιλυθεί η διαφορά, με ένσταση που θα κάνεις στη ΔΕΔ. Γιατί αν περιμένεις να επιλυθεί από δικαστήριο, πέρα ότι θα πάρει κάποια χρόνια, θα βγεις χρεωμένος με τους δικηγόρους και τα υπόλοιπα έξοδα που θα κάνεις.
    Κάθε κατάθεση σε ΑΤΜ, θεωρείται ως εισόδημα.
    Μόνο από ΑΤΜ; Εγώ μπορεί να θέλω να κάνω μεταφορά από το ebanking μου.

  9. #11289
    Εγγραφή
    01-12-2003
    Περιοχή
    Κως
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    1.356
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    54998/5495
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΩΣ
    Router
    ZTE H1600
    SNR / Attn
    26,5(dB) / 8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Basilhs23_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μόνο από ΑΤΜ; Εγώ μπορεί να θέλω να κάνω μεταφορά από το ebanking μου.
    Από το ebanking, όταν μεταφέρεις χρήματα σε λογαριασμό σου οποιασδήποτε τράπεζας (ίδιο ΑΦΜ λογαριασμού έστω και ως συνδικαιούχος), δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα και ΔΕΝ θεωρείται ως έσοδο. Από ΑΤΜ όμως, όταν καταθέτεις χρήματα, δεν ξέρει που τα βρήκες και τα θεωρεί ως πρωτογενή έσοδα.

  10. #11290
    Εγγραφή
    03-12-2010
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    845
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tiatrou Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από το ebanking, όταν μεταφέρεις χρήματα σε λογαριασμό σου οποιασδήποτε τράπεζας (ίδιο ΑΦΜ λογαριασμού έστω και ως συνδικαιούχος), δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα και ΔΕΝ θεωρείται ως έσοδο. Από ΑΤΜ όμως, όταν καταθέτεις χρήματα, δεν ξέρει που τα βρήκες και τα θεωρεί ως πρωτογενή έσοδα.
    Τώρα κατάλαβα. Ναι με αυτό το σκεπτικό που λες έχεις δίκιο.

    Αν και για μικροποσα πιστεύω δεν θα ασχοληθεί κανένας, αν γίνεται τακτικά αυτο μπορεί να έχεις πρόβλημα.

  11. #11291
    Εγγραφή
    16-02-2005
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    5.001
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    ISP
    Net One
    Router
    Speedtouch 780WL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Basilhs23_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδή αν πάρω από τον λογαριασμό μου Α και τα μεταφέρω στον λογαριασμό μου Β τότε η εφορία θεωρεί πως ότι μπήκε στο Β δεν ήταν δικό μου αλλά τα πήρα από κάπου αλλού; Και δεν θα με πιστέψουν αν τους δείξω τα στοιχεία του λογαριασμού Α; Δεν παίζουν τέτοια σενάρια. Και να συμβεί θα κάνεις δικαστήριο και θα δικαιωθεις.
    Καταρχας αυτο απο μονο του ειναι καμπανακι για την Εφορια για "δωρεα" συνεπως αν δεν κανεις εντος 6μηνου δηλωση δωρεας μεσω My Property, αν εισαι στην 1η κατηγορια της αφορολογητης δωρεας, μπορει να σε κυνηγανε αν θελουν για δωρεα σε τριτους αρα φορο 20% επι των χρηματων που μετεφερες. Γιατι σου λεει ιδιωτης προς ιδιωτη γιατι του καταθετεις 3.000, 4.000, 5.000 κτλ ευρω? Ποια η σχεση σας? Ποιος ο λογος της καταθεσης χρηματων στο λογαριασμο του? Προσεξε η λεξη κλειδι ειναι "καταθετεις" οχι "μεταφερεις" γιατι εσυ τα εβαλες στο ΑΤΜ. Δεν ξερει αν τα ειχες μαυρα απο μαυρη δραστηριοτητα. Θα πρεπει να αποδειξεις οτι τα σηκωσες απο ΑΤΜ απο το λογαριασμο και τα τοποθετησες σε ΑΤΜ σε λογαριασμο τριτου. Και θα σου πει γιατι δεν το εκανες απευθειας με διατραπεζικο εμβασμα ή IRIS? Τι ειχες να κρυψεις?? Η δικαιολογια δεν πληρωνω κερατιατικα σε εξοδα εμβασματος δεν τους πολυαρεσει ως επιχειρημα. Το μυαλο τους παει στο υποπτο.

    Οπως σωστα λεει ο Tony με την Εφορια ξεχαστε την λογικη. Να σκεφτεστε απλα οτι σκεφτονται παντα το χειροτερο, οτι στα ματια τους εισαι εγκληματιας/φοροφυγας/παρανομουντας και πρεπει εσυ να αποδειξεις το αντιθετο. Γιατι να τραβιεσαι να δικαιωθεις, που μαλλον θα δικαιωθεις, αλλα να εχεις χασει χρονο, ψυχικη ηρεμια και τα χρηματα του δυνητικου φορου/προστιμου που θα εχεις προκαταβαλει και να περιμενειες μετα να σου επιστραφουν οταν δικαιωθεις (και μαλλον ατοκα)???

    Με τους κατσαπλιαδες σε εφορια, ΑΑΔΕ κτλ δεν παιζουμε.

  12. #11292
    Εγγραφή
    22-10-2002
    Περιοχή
    Greece
    Μηνύματα
    1.379
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    84229/9997
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΠΕΝΤΕΛΗ
    Router
    ASUS DSL-AC56U
    SNR / Attn
    3.1(dB) / 6.6(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Basilhs23_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδή αν πάρω από τον λογαριασμό μου Α και τα μεταφέρω στον λογαριασμό μου Β τότε η εφορία θεωρεί πως ότι μπήκε στο Β δεν ήταν δικό μου αλλά τα πήρα από κάπου αλλού; Και δεν θα με πιστέψουν αν τους δείξω τα στοιχεία του λογαριασμού Α; Δεν παίζουν τέτοια σενάρια. Και να συμβεί θα κάνεις δικαστήριο και θα δικαιωθεις.
    Δυστυχώς ΠΑΙΖΕΙ κάτι τέτοιο! Πρόσεξε! Δεν είπα ότι δεν θα δικαιωθείς τελικά. Θα δικαιωθείς! Αλλά:
    α) ΠΡΩΤΑ θα πληρώσεις το μισό τουλάχιστο πρόστιμο, γιατί διαφορετικά ΔΕ μπορείς να πας στο επόμενο στάδιο, που είναι η ΔΕΔ (Διεύθυνση Επίλυσης Διαφορών)
    β) Θα περάσει τουλάχιστο ένα έτος ΠΡΙΝ ξεμπερδέψεις και πάρεις πίσω τα χρήματά σου (αυτά που πλήρωσες για να μπορέσεις να πας στη ΔΕΔ)
    γ) Θα έχεις ξοδέψει πάνω από 100-200 εργατοώρες με τα μπρος-πίσω στην εφορία κατά τη διάρκεια του ελέγχου
    δ) Θα έχεις ξοδέψει Χ χρήματα για να πάρεις αντίγραφα συναλλαγών από τις τράπεζες (κάποια μπλε τράπεζα χρεώνει μέχρι και 9€ τη ΣΕΛΙΔΑ!! Κάποια άλλη πράσινη χρεώνει κάποια κατοστάρικα αν οι συναλλαγές δεν είναι στο ηλεκτρονικό αρχείο και θα πρέπει να ανατρέξουν στο ΦΥΣΙΚΟ αρχείο της τράπεζας, aka χαρτιά), Να θυμάστε πως η εφορία συνήθως στέλνει εντολές ελέγχου τον ΕΚΤΟ χρόνο. Δηλαδή αν θέλει να ελέγξει τη χρήση του 2023, θα στείλει εντολή ελέγχου κατά τον Μάιο-Ιούνιο του έτους 2029.

    Δεν είναι απαραίτητο να πιστέψει κανείς όσα γράφω. Η ΔΕΔ έχει Online τις υποθέσεις που εξετάζει, αποκρύπτοντας τα στοιχεία των φορολογουμένων φυσικά. Όποιος μελετήσει κάποιες υποθέσεις από εκεί, θα καταλάβει ακριβώς τι λέω.

    Όσον αφορά τα «μικροποσά» που αναφέρθηκε ότι κανείς δεν δίνει σημασία, μπορώ να σας πω με σιγουριά ότι θα σας ρωτήσουν ακόμη και για καταθέσεις της τάξης των 20-50 ευρώ! Και 6 χρόνια πίσω, σιγά μη θυμάται κανείς.

    Όπως πολύ σωστά ανέφερε και ο Sebu, για τον ελεγκτή και την εφορία είμαστε κλέφτες και το βάρος της απόδειξης του αντιθέτου πέφτει όλο πάνω μας! Ευτυχώς στη ΔΕΝ ισχύει το αντίθετο.

  13. #11293
    Εγγραφή
    31-10-2008
    Μηνύματα
    2.597
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Conn-x OTE
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Tony_Ts Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευτυχώς στη ΔΕΝ ισχύει το αντίθετο.
    Αυτό δεν βγάζει νόημα.
    Εννοείς ΔΕΔ;

  14. #11294
    Εγγραφή
    12-03-2019
    Περιοχή
    Thess
    Ηλικία
    30
    Μηνύματα
    360
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    20/20
    ISP
    Wbs ± 20 Mbps
    Router
    BT Home Hub 5A (OpenWRT)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mzaf Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εννοείς ΔΕΔ;
    Αυτό εννοεί.

    Υπάρχει η ΔΕΑΦ Α' 1144110 ΕΞ 2015/5.11.2015 αλλά συνήθως η Διοίκηση ερμηνεύει αυθαίρετα τι σημαίνει νέο χρήμα.

    Τα ποστ των Sebu και Tony_Ts εξηγεί γιατί κυνηγάτε και θα κυνηγάτε (η Διοίκηση) τους επενδυτές με ρόπαλο του baseball....

    Κάπου διάβασα οτι και μεταφορά μέσω επιταγής θεωρήθηκε επανακατάθεση...

    Το δε με τα δώδεκα κρουασάν που το παραστατικό ήταν στο λογιστή, "Για το γεγονός αυτό ενημέρωσε τους ελεγκτές και περίμενε να τον
    ενημερώσουν προκειμένου να προσκομίσει το εν λόγω παραστατικό στην υπηρεσία. Αντί αυτού όμως εκδόθηκε απευθείας το πρόστιμο". Τόπος τήρησης λογιστικών βιβλίων και αρχείων....

    Κάπως έτσι μου φαίνεται η λύση του γκαρσόν σε Γερμανία/Αγγλία που αναφέρθηκε με τους αγρότες μάλλον σαν μια εξαίρετη επιλογή (μεταφοράς της φορολογικής κατοικίας)..... Αρκεί να βρώ κάτι

  15. #11295
    Εγγραφή
    19-03-2007
    Μηνύματα
    1.559
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    2048/512
    ISP
    OTEnet
    Router
    USR9108
    SNR / Attn
    30(dB) / 28(dB)
    Η Εθνική έχει και νέα mobile εφαρμογή που λέγεται Next και αντικατέστηκε από χτες 6/2 την καταργημένη iBank Pay

    Προσοχή σε όποιον την βάλει, αν είσαι υπάρχον πελάτης, μόλις κάνεις login σου δημιουργεί νέο λογαριασμό και νέα χρεωστική κάρτα

    Δυσλειτουργία του συστήματος λέει και θα βγάλει απόφαση η τράπεζα τι θα γίνουν αυτοί οι λογαριασμοί και οι κάρτες που δημιουργήθηκαν χωρίς λόγο

Σελ. 753 από 771 ΠρώτηΠρώτη ... 733743748751752753754755758763 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας