Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της δημοσκόπησης: Ποιάς τράπεζας το e-banking χρησιμοποιείτε ;

Ψήφισαν
440. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • Alpha Bank

    179 40,68%
  • Εθνική Τράπεζα

    206 46,82%
  • Τράπεζα Πειραιώς

    228 51,82%
  • Attica Bank

    14 3,18%
  • Eurobank

    159 36,14%
  • Άλλη

    26 5,91%
  • Δεν χρησιμοποιώ e-banking

    12 2,73%
Δημοσκόπηση πολλαπλών επιλογών.
Σελ. 765 από 771 ΠρώτηΠρώτη ... 745755760763764765766767770 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 11.461-11.475 από 11556

Θέμα: e-banking

  1. #11461
    Εγγραφή
    12-11-2005
    Μηνύματα
    20.010
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    200+100 vdsl
    ISP
    COSMOTE VDSL 200+50
    Router
    Speedport plus
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από makfil Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μιλάτε για την εποχή των Ολυμπιακών Αγώνων του 2004 και ξεχνάτε την εποχή του ΠΑΣΟΚ και του "Τσοβόλα δώστα όλα".
    Οι νέοι της εποχής εκείνης μεγάλωσαν με τη λογική ότι οι τράπεζες χαρίζουν λεφτά και χρέωναν τις πιστωτικές των γονιών τους αλλά και τις δικές τους με απίθανες αγορές.
    Γνωρίζω γονείς που μετά την ακύρωση των καρτών διακανόνιζαν επί χρόνια την πληρωμή των οφειλών των παιδιών τους.
    Εγώ έχω φίλο, που έβγαλε η μάνα του, κάρτα στο όνομα του και τον φέσωσε μέχρι τα μπούνια. true story. lol
    PC1:12400f,4070ti,32GB,z690,Gigabyte Gen4 7000 1TB, PC2:8600k,3060ti,32GB,z370,GAMMIX S11 Pro 1TB
    PC3:2700k,GTX 1070,16GB,P67,SandiskSSDPro240GB, PC4:2500k,rx 6600,16GB,P67,MX500-1TB
    PC5:Lenovo Thinkcentre M71E
    Reviews: ATI 4870X2, ΑΤΙ 4850,test GTX 970 σε 3 CPUs

  2. #11462
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.377
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από makfil Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μιλάτε για την εποχή των Ολυμπιακών Αγώνων του 2004 και ξεχνάτε την εποχή του ΠΑΣΟΚ και του "Τσοβόλα δώστα όλα".
    Οι νέοι της εποχής εκείνης μεγάλωσαν με τη λογική ότι οι τράπεζες χαρίζουν λεφτά και χρέωναν τις πιστωτικές των γονιών τους αλλά και τις δικές τους με απίθανες αγορές.
    Γνωρίζω γονείς που μετά την ακύρωση των καρτών διακανόνιζαν επί χρόνια την πληρωμή των οφειλών των παιδιών τους.
    Δεν ξέρω για ποιους νέους μιλάς, αλλά προφανώς μιλάς για προβληματικές περιπτώσεις.
    Ούτε εγώ, ούτε ξέρω περιπτώσεις φίλων μου που έκαναν τέτοια σκηνικά.
    Οπότε καλύτερα να μη γενικεύεις έτσι σαν να αναφέρεσαι σε όλους τους νέους της εποχής, γιατί ασφαλώς και δεν ισχύει αυτό που γράφεις.
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 14
    OnePlus WATCH 2: WEAR OS 4
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  3. #11463
    Εγγραφή
    16-02-2005
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    5.001
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    ISP
    Net One
    Router
    Speedtouch 780WL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MyISLM Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλά τα λές αγαπητέ. Επιασες το Open24, για να μαθαίνουν οι νεότεροι και να θυμούνται οι παλαιότεροι H όλη φάση θυμίζει αυτό. Φυσικά δεν θα μπορούσα να παραλείψω αυτό και αυτό ή αυτό (αν και offtopic)

    Τα "ευαγή ιδρύματα". Αυτά που γράφεις και η συζήτηση περί φορολογικών ελέγχων που είχε προηγηθεί εξηγεί το "παραγωγικό/αναπτυξιακό" μοντέλο της σύγχρονης Ελλάδος. Τζόγος και υπονόμευση του μέλλοντος. Ο ένας κλέβει τον άλλο και όλοι μαζί το κράτος.

    Spoiler:
    Οταν είσαι άπληστος και κόβεις απο την ασφάλεια συμβαίνει κάτι τέτοιο. Τα σχόλια τα λένε όλα...
    Το διαρκες εγκλημα και προβλημα αυτου του λαου και του κρατους.

    Επιβραβευε και επιδοτουσε παντα τον υπερκαταναλωτισμο και οχι την αποταμιευση.
    Οταν το κρατος σου λεει εδω και χρονια, για να παταξει μεσω εσου τη φοροδιαφυγη επειδη το ιδιο ειναι ανικανο και δεν θελει βασικα, θα φερεις με το ζορι το 30% του φορολογητεου σου ως καταναλωση με καρτες και ηλεκτρονικα μεσα αλλιως πεναλτυ, σε τιμωρει αν δεν κανεις με το ζορι καταναλωση.

    Δλδ καποιος που εχει φορολογητεο 30.000 και γνωριζω αρκετους, πρεπει με το ζορι να καταναλωσει 9.000 ευρω το χρονο. Αν μενει με τους δικους του ακομα και αρκετοι στα 30, 30+ μενουν ακομα με γονεις, ζει ανετα με 6.000-7.000 το χρονο. Γιατι να μην αποταμιευσει τα +3.000 αλλα να τα καταναλωσει με το ζορι για χαρη του κρατους?
    Πως θα δημιουργησουμε αποταμιευτικη παιδεια και συνειδηση? Πως θα φτασουμε να ειμαστε οικονομικα ανεξαρτητοι και οχι χρηματοοικονομικα αναλφαβητοι? Ωστε στα 60+ να μπορουμε να κοιταμε την τελευταια ευθεια του βιου μας με αξιοπρεπεια και ανεση χωρις να εξαρτωμαστε απο κανενα φουστη αν θα μας κοψει τη συνταξη οριζοντια λογω μνημονιων?

    Θυμαμαι μια δηλωση του Διοικητη της ΤτΕ καπου το 1990, γιατι δεν απελευθερωνε την καταναλωτικη πιστη στην Ελλαδα (που μετα εγινε υποχρεωτικο λογω επερχομενης εισοδου στο ευρω και την ΟΝΕ), "οι Ελληνες ειναι εθνος καταθετων, δεν εχουν ιδεα απο δανεισμο και πιστωση, αν απελευθερωσω την καταναλωτικη πιστη θα γινει μακελειο, θα χαθουν περιουσιες.". Το παρεφρασα αλλα αυτο ηταν το νοημα των λεξεων του και επεσε μεσα.

    Αν βρω τη φραση θα την ποσταρω.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RASTAVIPER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ξέρω για ποιους νέους μιλάς, αλλά προφανώς μιλάς για προβληματικές περιπτώσεις.
    Ούτε εγώ, ούτε ξέρω περιπτώσεις φίλων μου που έκαναν τέτοια σκηνικά.
    Οπότε καλύτερα να μη γενικεύεις έτσι σαν να αναφέρεσαι σε όλους τους νέους της εποχής, γιατί ασφαλώς και δεν ισχύει αυτό που γράφεις.
    Δυστυχως αληθινες περιπτωσεις, του παλιου ορθοδοξου Π

    Εχω αρκετες τετοιες ακομα και σε στενο και φιλικο περιβαλλον που ακομα δεν εχουν ξεχρεωσει 10ετιες μετα, και δεν θα ξεχρεωσουν συντομα.
    Συν του οτι εχουν συρει στη μιζερια και τη μαυριλα και τον ευρυτερο οικογενειακο κυκλο τους περαν του εαυτου τους.

    Sad stories αλλα αληθινες και παμπολες. Εχοντας συναναστραφει αρκετα με ολο αυτο το ευρυτερο χρηματοπιστωτικο/σαπακοτραπεζικο λαμογιο κυκλωμα μπορω να επιβεβαιωσω οτι υπαρχουν εκατονταδες χιλιαδες τετοιες ανα την επικρατεια.
    Γαλουχησαν γενιες και διαστρεβλωσαν νοοτροπιες και την οικονομικη κατασταση στη χωρα.

    Εικονικη ευμαρεια και αναπτυξη με δανεικα και λεφτα ξενων/τριτων χωρις να στηριζονται σε παραγωγη και χωρις καλυμμα στις περισσοτερες περιπτωσεις.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Sebu : 13-03-24 στις 16:02.

  4. #11464
    Εγγραφή
    05-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.695
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200000 / 20000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    AVM Fritz!Box 7530 ax
    ο καταναλωτισμός εκείνης της εποχής έχει μία και μόνο λέξη που καταδεικνύει το μεγαλείο του: Διακοποδάνειο

    https://www.lifo.gr/sites/default/fi...?itok=uUOWzzN8

  5. #11465
    Εγγραφή
    04-11-2006
    Μηνύματα
    2.111
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49998/4997
    ISP
    Φιλοθέη/Γλυφά
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    ZTE H168N
    SNR / Attn
    17,1(dB) / 13,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RASTAVIPER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ξέρω για ποιους νέους μιλάς, αλλά προφανώς μιλάς για προβληματικές περιπτώσεις.
    Ούτε εγώ, ούτε ξέρω περιπτώσεις φίλων μου που έκαναν τέτοια σκηνικά.
    Οπότε καλύτερα να μη γενικεύεις έτσι σαν να αναφέρεσαι σε όλους τους νέους της εποχής, γιατί ασφαλώς και δεν ισχύει αυτό που γράφεις.
    Εάν δεν ξέρεις αυτές τις περιπτώσεις, δεν μπορείς να διατυπώνεις αυτές τις απόψεις.
    Ασφαλώς και ισχύουν όσα έγραψα.
    Η μόνη περίπτωση που μπορεί να δικαιολογήσει την αντίδρασή σου είναι η αναφορά μου σε εποχή του συγκεκριμένου πολιτικού κόμματος, αλλά αυτή είναι η πραγματικότητα.

    Edit
    Όταν έγραφα δεν είχα διαβάσει το μήνυμα του Sebu που επιβεβαιώνει όσα έγραψα.

  6. #11466
    Εγγραφή
    18-06-2017
    Περιοχή
    ΚΟΥΚΟΥΛΙ
    Μηνύματα
    3.296
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Router
    Vodafone Power Station 6
    Εγώ έχω πιστωτική στο όνομα μου απο τα 21 μου, την student visa της eurobank. Μου έστειλαν την σύμβαση με κούριερ. Έκατσα μισή ωρα στην ACS να διαβάσω επακριβώς τους όρους. Και αφού τους διάβασα τότε έδωσα υπογραφή. Αυτήν την στιγμή, 2 χρόνια μετά έχω 5 καταναλωτικά απο την TBI και 3 πιστωτικές. Θα μου πείτε δεν θα σε φάνε όλα μαζί κάποια στιγμή? Θα σας πω οχι, σε όλα αυτήν την στιγμή κάνω προώρη αποπληρωμή και κατεβάζω και το υπόλοιπο και στις κάρτες, τα 2 απο τα 5 καταναλωτικά είναι απο τους γονείς μου που ήθελαν να αγοράσουν κάποιες συσκευές γιατί παρουσιάστηκε ανάγκη. Τι θέλω να πω και που θέλω να καταλήξω. Χαλάλι τα πανοτόκια έχω κάνει απίστευτες δουλειές και έχω εξαιρετικά υψηλό credit score στον Τειρεσία ενώ το εισόδημα του 22 ήταν 7000 ΜΟΝΟ! Για εμένα αυτός που ακούει τζάμπα διακοπές και υπογράφει σαν χαζό οτι του δίνουν καλά να πάθει, είναι σαν τους επιχειρηματίες που τους τάζουν οι επιτήδειοι τηλεφωνικά επιστροφές απο την ΑΑΔε και δίνουν κωδικούς ebanking. Να με συγχωράτε δεν τους φταίει κανείς, πρέπει να έχουμε λίγο μυαλό. Και οι κάρτες και τα δάνεια αν έχεις μυαλό σε βοηθούν, το εχω δει στην πράξη. Αν ξεμείνεις απο δουλειά ναι είναι δεδομένο οτι θα υπάρξουν επιπτώσεις, ναι είναι δεδομένο οτι θα μαυριστείς ναι είναι δεδομένο οτι θα πεινάσεις. Οπότε δεν θα είναι οι τράπεζες το μονο σου προβλημα τοτε ουτως η αλλως. Αυτα απο την δικη μου εμπειρια
    Θαυμάζετε αλλά δεν αγγίζετε

  7. #11467
    Εγγραφή
    22-03-2018
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    1.172
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Εγώ που από το 2002 και για σχεδόν δεκαετία ήμουν στον τραπεζικό κλάδο, μπορώ να έχω άποψη και ενδεχομένως να γενικεύσω, ή δεν γίνεται;

    Γιατί μπορώ να γράφω για ώρες. Για τράπεζα πχ και πόσες δεκάδες εκ/ρια καταναλωτικών δανείων έχει, όχι μόνο σε αδυναμία είσπραξης, αλλά αγνώστων στοιχείων.

    Δεν ξέρω αν θυμάστε τα Open24, παραμάγαζα/παρακλάδια της Eurobank. Έχουν δώσει εγκρίσεις σε μετανάστες, πλασματικά (μάλλον, να μην κατηγορούμε άδικα ) στοιχεία και ΑΦΜ, διακοποδάνεια, κάρτες με το κιλό. Έπαιρναν μπόνους τα παιδιά. Κάποια μάλιστα άνοιξαν ως franchise, άλλη μασαμπούκα από εκεί...

    Ένα-δυο μόνο θα πω. Επειδή είχαμε από τους υψηλότερους δείκτες ιδιοκατοίκησης, σε συνδυασμό με τους - τότε τουλάχιστον - χαμηλούς δείκτες δανειαακής επιβάρυνσης, τους δημόσιους υπαλλήλους που έβλεπαν οι τράπεζες σαν την κότα με τα χρυσά αυγά, έκαναν τις τραπεζοστελεχάρες να έχουν υγρά όνειρα.
    Συν την κατάργηση του ορίου του δανείου του εκ/ριου (προ ευρώ και τον πρώτο καιρό του ευρώ, το ανώτατο όριο για καταναλωτικό δάνειο ήταν 1 εκ/ριο δραχμές/3κ ευρώ).
    You can tell who is skinny dipping when the tide goes away
    Truth is like poetry - and most people hate fucking poetry

  8. #11468
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.718
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Chingachgook Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ που από το 2002 και για σχεδόν δεκαετία ήμουν στον τραπεζικό κλάδο, μπορώ να έχω άποψη και ενδεχομένως να γενικεύσω, ή δεν γίνεται;

    Γιατί μπορώ να γράφω για ώρες. Για τράπεζα πχ και πόσες δεκάδες εκ/ρια καταναλωτικών δανείων έχει, όχι μόνο σε αδυναμία είσπραξης, αλλά αγνώστων στοιχείων.

    Δεν ξέρω αν θυμάστε τα Open24, παραμάγαζα/παρακλάδια της Eurobank. Έχουν δώσει εγκρίσεις σε μετανάστες, πλασματικά (μάλλον, να μην κατηγορούμε άδικα ) στοιχεία και ΑΦΜ, διακοποδάνεια, κάρτες με το κιλό. Έπαιρναν μπόνους τα παιδιά. Κάποια μάλιστα άνοιξαν ως franchise, άλλη μασαμπούκα από εκεί...

    Ένα-δυο μόνο θα πω. Επειδή είχαμε από τους υψηλότερους δείκτες ιδιοκατοίκησης, σε συνδυασμό με τους - τότε τουλάχιστον - χαμηλούς δείκτες δανειαακής επιβάρυνσης, τους δημόσιους υπαλλήλους που έβλεπαν οι τράπεζες σαν την κότα με τα χρυσά αυγά, έκαναν τις τραπεζοστελεχάρες να έχουν υγρά όνειρα.
    Συν την κατάργηση του ορίου του δανείου του εκ/ριου (προ ευρώ και τον πρώτο καιρό του ευρώ, το ανώτατο όριο για καταναλωτικό δάνειο ήταν 1 εκ/ριο δραχμές/3κ ευρώ).
    Εσύ μας κατέστρεψες ?
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  9. #11469
    Εγγραφή
    22-03-2018
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    1.172
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimitri_ns Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εσύ μας κατέστρεψες ?
    Όχι μόνο αυτό, έμεινα εδώ για να σας το υπενθυμίζω
    You can tell who is skinny dipping when the tide goes away
    Truth is like poetry - and most people hate fucking poetry

  10. #11470
    Εγγραφή
    29-05-2007
    Περιοχή
    δυο κλικ πιο κατω
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    7.634
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Άρθρα
    21
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    5000/1200
    ISP
    βρωμονταφον
    Router
    της hol
    SNR / Attn
    8(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Fastpath
    και κυλυσαμε στο κοκκινο (δανειο) ευρω απο την δραχμη , για να επιστραφει σαν χρεος
    το δινανε με την σεσουλα στα πιο ακαταλληλα χερια και μας μολυνε ολους
    αντεχεις να αμφιβαλεις για ολα οσα εχεις διδαχτει ;
    Cancel my subscription to the Resurrection. Send my credentials to the House of Detention
    ο φασισμος ειναι ο νομος των δουλων
    AV tip:να ακολουθεις αυτο που ψαχνεις , οχι αυτο που σε βρισκει .

  11. #11471
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.377
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από makfil Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εάν δεν ξέρεις αυτές τις περιπτώσεις, δεν μπορείς να διατυπώνεις αυτές τις απόψεις.
    Ασφαλώς και ισχύουν όσα έγραψα.
    Η μόνη περίπτωση που μπορεί να δικαιολογήσει την αντίδρασή σου είναι η αναφορά μου σε εποχή του συγκεκριμένου πολιτικού κόμματος, αλλά αυτή είναι η πραγματικότητα.

    Edit
    Όταν έγραφα δεν είχα διαβάσει το μήνυμα του Sebu που επιβεβαιώνει όσα έγραψα.
    Ούτε εσύ επειδή ξέρεις μερικές τέτοιες περιπτώσεις μπορείς να γενικεύεις έτσι.
    Επίσης μη με μπλέκεις με πολιτικά, πουθενά στο φόρουμ δεν έχω μπει σε πολιτικά θέματα, οπότε καλύτερα να μασάς παρά να μιλάς. Πάλι λάθος τα σκέφτεσαι που θα βγάλεις και συμπέρασμα ποια είναι η μόνη περίπτωση για να μπορούμε να εκφέρουμε άποψη.
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 14
    OnePlus WATCH 2: WEAR OS 4
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  12. #11472
    Εγγραφή
    04-11-2006
    Μηνύματα
    2.111
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49998/4997
    ISP
    Φιλοθέη/Γλυφά
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    ZTE H168N
    SNR / Attn
    17,1(dB) / 13,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RASTAVIPER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ούτε εσύ επειδή ξέρεις μερικές τέτοιες περιπτώσεις μπορείς να γενικεύεις έτσι.
    Επίσης μη με μπλέκεις με πολιτικά, πουθενά στο φόρουμ δεν έχω μπει σε πολιτικά θέματα, οπότε καλύτερα να μασάς παρά να μιλάς. Πάλι λάθος τα σκέφτεσαι που θα βγάλεις και συμπέρασμα ποια είναι η μόνη περίπτωση για να μπορούμε να εκφέρουμε άποψη.
    Έτσι είναι αν έτσι νομίζεις
    Luigi Pirandello

    ΥΓ
    Ξέχασες να αναφέρεις και τον Sebu στις "αποκλειστικές" δηλώσεις σου

  13. #11473
    Εγγραφή
    16-02-2005
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    5.001
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    ISP
    Net One
    Router
    Speedtouch 780WL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από makfil Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έτσι είναι αν έτσι νομίζεις
    Luigi Pirandello

    ΥΓ
    Ξέχασες να αναφέρεις και τον Sebu στις "αποκλειστικές" δηλώσεις σου
    Αααααα για σε παρακαλω μην με μπλεκετε στα "ερωτικα" καβγαδακια σας
    Στους δυο τριτος δεν χωρει

  14. #11474
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.180
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Να βλέπω?
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  15. #11475
    Εγγραφή
    04-11-2006
    Μηνύματα
    2.111
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49998/4997
    ISP
    Φιλοθέη/Γλυφά
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    ZTE H168N
    SNR / Attn
    17,1(dB) / 13,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Sebu Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αααααα για σε παρακαλω μην με μπλεκετε στα "ερωτικα" καβγαδακια σας
    Στους δυο τριτος δεν χωρει
    Μα, συνεχίζει να επιμένει και μας "μαλώνει" ακόμα και όταν βλέπει ότι και εσύ επιβεβαιώνεις την πραγματικότητα και όσα έγραψα.

Σελ. 765 από 771 ΠρώτηΠρώτη ... 745755760763764765766767770 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας