Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της δημοσκόπησης: Ποιάς τράπεζας το e-banking χρησιμοποιείτε ;

Ψήφισαν
440. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • Alpha Bank

    179 40,68%
  • Εθνική Τράπεζα

    206 46,82%
  • Τράπεζα Πειραιώς

    228 51,82%
  • Attica Bank

    14 3,18%
  • Eurobank

    159 36,14%
  • Άλλη

    26 5,91%
  • Δεν χρησιμοποιώ e-banking

    12 2,73%
Δημοσκόπηση πολλαπλών επιλογών.
Σελ. 711 από 771 ΠρώτηΠρώτη ... 691701706709710711712713716721731 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 10.651-10.665 από 11556

Θέμα: e-banking

  1. #10651
    Εγγραφή
    05-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.695
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200000 / 20000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    AVM Fritz!Box 7530 ax


    Είσαι ωραίος! Αυτό λοιπόν! Οπότε για αυτό πιστεύω πως παίρνονται αυτά τα μέτρα.

    Επίσης εμένα αυτό που μου έχει σπάσει τα νεύρα είναι το γεγονός πως η Alpha πλεόν δε μου έπιτρέπει να χρησιμοποιήσω κωδικό τον οποίο έχω ξανά χρησιμοποιήσει στο παρελθόν. Εντωμεταξύ δε νιώθω άνετα να χρησιμοποιήσω password manager για sensitive κωδικούς, οπότε πρέπει να βάζω κωδικούς που θα πρέπει να τους θυμάμαι, και να πληρούν και τις προδιαγραφές.

  2. #10652
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.182
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από YAziDis Εμφάνιση μηνυμάτων


    Είσαι ωραίος! Αυτό λοιπόν! Οπότε για αυτό πιστεύω πως παίρνονται αυτά τα μέτρα.

    Επίσης εμένα αυτό που μου έχει σπάσει τα νεύρα είναι το γεγονός πως η Alpha πλεόν δε μου έπιτρέπει να χρησιμοποιήσω κωδικό τον οποίο έχω ξανά χρησιμοποιήσει στο παρελθόν. Εντωμεταξύ δε νιώθω άνετα να χρησιμοποιήσω password manager για sensitive κωδικούς, οπότε πρέπει να βάζω κωδικούς που θα πρέπει να τους θυμάμαι, και να πληρούν και τις προδιαγραφές.
    Ξηγήσου κωδικό αλα πινακίδα αυτοκινήτου... βάλε τον πυρηνικό σου κωδικό και στο τέλος πας 2ψήφιο ή 3 ψήφιο αριθμό. Αν πριν είχες πχ 001 στο τέλος θα πας 002... έτσι θα σου φτάσει ο κωδικός για 1200 χρόνια με αλλαγή κάθε 6 μήνες.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  3. #10653
    Εγγραφή
    05-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.695
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200000 / 20000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    AVM Fritz!Box 7530 ax
    Αυτό κάνω, αλλά υπάρχουν στιγμές που ξεχνάω ()σε ποιον κωδικό είχα φτάσει… Σύνδεση με κωδικούς κανείς μέσω web, όπου δε μπαίνω τόσο συχνά, και όταν η εφαρμογή ζητάει μετά από καιρό σύνδεση με κωδικούς..

  4. #10654
    Εγγραφή
    22-10-2002
    Περιοχή
    Greece
    Μηνύματα
    1.379
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    84229/9997
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΠΕΝΤΕΛΗ
    Router
    ASUS DSL-AC56U
    SNR / Attn
    3.1(dB) / 6.6(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από marcus1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το επόμενο στάδιο ποιό είναι? Μήπως να δηλώνουμε κιόλας mac addresses συσκευών στο ταμείο της τράπεζας αυτοπροσώπως με την ταυτότητά μας κάθε 2 μήνες?
    Το επόμενο στάδιο: Κατάργηση των προϊόντων από τις τράπεζες που μας ταλαιπωρούν και προμήθεια αντίστοιχων προϊόντων από τις Fintech που μας κάνουν τη ζωή πιο εύκολη. (σχετικά με τη MAC address που έγραψες, για «μεγαλύτερη ασφάλεια» η δήλωση στο κατάστημα θα γίνεται κάθε 2 εβδομάδες κι εννοείται δεν θα μπορεί να είναι ενεργή παραπάνω από μία MAC τη φορά. Στην περίπτωση που κάποια άλλη MAC προσπαθήσει να συνδεθεί με τα στοιχεία μας, ο λογαριασμός μας θα κλειδώνει και θα πρέπει να πάμε στο κατάστημα να μας τον ξεκλειδώσουν. Η χρέωση για τη δήλωση ανανέωση MAC θα είναι 5 ευρώ και η χρέωση για το ξεκλείδωμα του λογαριασμού θα είναι 15 ευρώ. Εννοείτε ότι θα πρέπει να παρέχουμε εμείς τις φωτοτυπίες της ταυτότητάς μας, διαφορετικά θα χρεώνονται προς 2 ευρώ (1€/σελίδα σύνολο 2 σελίδες για φωτοτυπία ταυτότητας μπρος-πίσω).

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από YAziDis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επίσης εμένα αυτό που μου έχει σπάσει τα νεύρα είναι το γεγονός πως η Alpha πλεόν δε μου έπιτρέπει να χρησιμοποιήσω κωδικό τον οποίο έχω ξανά χρησιμοποιήσει στο παρελθόν. Εντωμεταξύ δε νιώθω άνετα να χρησιμοποιήσω password manager για sensitive κωδικούς, οπότε πρέπει να βάζω κωδικούς που θα πρέπει να τους θυμάμαι, και να πληρούν και τις προδιαγραφές.
    Η προσωπική μου άποψη είναι ότι είναι προτιμότερος ο password manager από το να χρησιμοποιείς πιθανώς προβλέψιμους κωδικούς. Μπορείς να διαλέξεις έναν εντελώς offline και φυσικά Open Source password manager, όπως π.χ. το KeePass.

  5. #10655
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.718
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Tony_Ts Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το επόμενο στάδιο: Κατάργηση των προϊόντων από τις τράπεζες που μας ταλαιπωρούν και προμήθεια αντίστοιχων προϊόντων από τις Fintech που μας κάνουν τη ζωή πιο εύκολη. (σχετικά με τη MAC address που έγραψες, για «μεγαλύτερη ασφάλεια» η δήλωση στο κατάστημα θα γίνεται κάθε 2 εβδομάδες κι εννοείται δεν θα μπορεί να είναι ενεργή παραπάνω από μία MAC τη φορά. Στην περίπτωση που κάποια άλλη MAC προσπαθήσει να συνδεθεί με τα στοιχεία μας, ο λογαριασμός μας θα κλειδώνει και θα πρέπει να πάμε στο κατάστημα να μας τον ξεκλειδώσουν. Η χρέωση για τη δήλωση ανανέωση MAC θα είναι 5 ευρώ και η χρέωση για το ξεκλείδωμα του λογαριασμού θα είναι 15 ευρώ. Εννοείτε ότι θα πρέπει να παρέχουμε εμείς τις φωτοτυπίες της ταυτότητάς μας, διαφορετικά θα χρεώνονται προς 2 ευρώ (1€/σελίδα σύνολο 2 σελίδες για φωτοτυπία ταυτότητας μπρος-πίσω).


    Η προσωπική μου άποψη είναι ότι είναι προτιμότερος ο password manager από το να χρησιμοποιείς πιθανώς προβλέψιμους κωδικούς. Μπορείς να διαλέξεις έναν εντελώς offline και φυσικά Open Source password manager, όπως π.χ. το KeePass.
    KeePassXC

    Kai κάτσε καλά
    Μην σου κλείσουμε τους λογαριασμούς
    Και πουθενά δεν μπορείς να ανοίξεις
    Πανευρωπαϊκά

    Να δούμε πως θα ζήσεις
    Που θα μεταναστεύσεις.

    Χωρίς τραπεζικό λογαριασμό
    είσαι non person


    Δεν είναι επιστημονική φαντασία.
    Το κάνουνε ήδη στην Αγγλία.
    Σε πολιτικούς αντιπάλους.
    Εύγε στους πρωτοπόρους.

    ΥΓ2
    Θα χρειαστεί να περάσεις στην παρανομία.
    Να γίνεις Πακιστάνος.
    Κάτι σαν τα κινητά.

    Θα πρέπει να πλαστογραφηθείς.
    Αν μπορέσεις να δηλωθείς με άλλη ληξιαρχική πράξη γέννησης γίνεσαι άρχοντας, γίνεσαι άριστος.

    Ωσπου να σε ξαναμπλοκάρουν.

    ΥΓ3
    Από μαθητές το λέγαμε.
    Πρέπει να αποκτήσουμε το δικό μας κράτος, την δική μας εφορία, το δικό μας τελωνείο.
    Πιθανά θα χρειαστούμε και στρατό..

    ΥΓ4
    Α ρε ρεμπέτες, τι τραβήξατε ..

    ΥΓ5
    Us and Them που λέγανε κι οι Pink Floyd
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος dimitri_ns : 05-07-23 στις 22:40.
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  6. #10656
    Εγγραφή
    11-10-2005
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    7.308
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΝΙΚΑΙΑ
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Tony_Ts Εμφάνιση μηνυμάτων
    σχετικά με τη MAC address που έγραψες, για «μεγαλύτερη ασφάλεια» η δήλωση στο κατάστημα θα γίνεται κάθε 2 εβδομάδες κι εννοείται δεν θα μπορεί να είναι ενεργή παραπάνω από μία MAC τη φορά.
    Τι έγραψες τώρα; Θυμάμαι τη Eurobank τότε που είχε πρωτοανοίξει το μαγαζάκι στο internet και τα πιστοποιητικά της. Έπρεπε να φτιάξεις μόνος σου certificate με έναν κωδικό που σου έδιναν τυπωμένο στο κατάστημα και για να έχεις certificate σε δεύτερο μηχάνημα έπρεπε να ζητήσεις ειδική άδεια και μπορούσες να μπαίνεις μόνο με τα συγκεκριμένα μηχανήματα. Αν ήθελες να χρησιμοποιήσεις άλλο μηχάνημα έπρεπε να ακυρώσεις ένα από τα προηγούμενα. Κάπως έτσι, πάνε και χρόνια. Δεν είχαν μάθει για τις MAC.
    hnesne

  7. #10657
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.182
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν είχαν μάθει για τις MAC.
    To οποίο έργο είναι παντελώς άχρηστο με VM ή rooted τηλέφωνο
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  8. #10658
    Εγγραφή
    29-05-2007
    Περιοχή
    δυο κλικ πιο κατω
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    7.634
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Άρθρα
    21
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    5000/1200
    ISP
    βρωμονταφον
    Router
    της hol
    SNR / Attn
    8(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Fastpath
    σημερα εμφανιστηκαν 2 τραπεζικοι λογαριασμοι στο web interface της alpha bank , που εχω να χρησιμοποιησω τον εναν απο το 2006 και ενας αλλος που ουτε θυμαμαι απο που προκυπτει , αν κρινω απο την περιοχη του καταστηματος , μπορει να τον ειχα κανει το 1994 .
    αντεχεις να αμφιβαλεις για ολα οσα εχεις διδαχτει ;
    Cancel my subscription to the Resurrection. Send my credentials to the House of Detention
    ο φασισμος ειναι ο νομος των δουλων
    AV tip:να ακολουθεις αυτο που ψαχνεις , οχι αυτο που σε βρισκει .

  9. #10659
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.182
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από badweed Εμφάνιση μηνυμάτων
    σημερα εμφανιστηκαν 2 τραπεζικοι λογαριασμοι στο web interface της alpha bank , που εχω να χρησιμοποιησω τον εναν απο το 2006 και ενας αλλος που ουτε θυμαμαι απο που προκυπτει , αν κρινω απο την περιοχη του καταστηματος , μπορει να τον ειχα κανει το 1994 .
    Και σε εμένα εμφανίστηκε ένας νέος... νομίζω ότι ξέρω τι είναι αλλά δεν πρόλαβα να το διπλοτσεκάρω...
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  10. #10660
    Εγγραφή
    19-06-2008
    Περιοχή
    127.0.0.1
    Μηνύματα
    1.148
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    14000/700
    ISP
    Conn-x OTE
    Router
    cisco887va+sec-k9
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από YAziDis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό κάνω, αλλά υπάρχουν στιγμές που ξεχνάω ()σε ποιον κωδικό είχα φτάσει… Σύνδεση με κωδικούς κανείς μέσω web, όπου δε μπαίνω τόσο συχνά, και όταν η εφαρμογή ζητάει μετά από καιρό σύνδεση με κωδικούς..
    Βαζεις τα 2 ψηφια του ετους με A για α εξαμηνο ή Β για β εξαμηνο και δεν το ξεχνας

  11. #10661
    Εγγραφή
    29-05-2007
    Περιοχή
    δυο κλικ πιο κατω
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    7.634
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Άρθρα
    21
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    5000/1200
    ISP
    βρωμονταφον
    Router
    της hol
    SNR / Attn
    8(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από bxenos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βαζεις τα 2 ψηφια του ετους με A για α εξαμηνο ή Β για β εξαμηνο και δεν το ξεχνας

    (serialization και τυποποιηση των μυστικων κωδικων απο την αλλη .... )
    αντεχεις να αμφιβαλεις για ολα οσα εχεις διδαχτει ;
    Cancel my subscription to the Resurrection. Send my credentials to the House of Detention
    ο φασισμος ειναι ο νομος των δουλων
    AV tip:να ακολουθεις αυτο που ψαχνεις , οχι αυτο που σε βρισκει .

  12. #10662
    Εγγραφή
    18-06-2017
    Περιοχή
    ΚΟΥΚΟΥΛΙ
    Μηνύματα
    3.296
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Router
    Vodafone Power Station 6
    Ενα απο τα πολλά κουλά της Alpha. Κάνω ξεκλείδωμα του ebanking, μου στέλνει otp για username. Μετά αλλάζω και τον κωδικό.....μου στέλνει ΤΟΝ ΙΔΙΟ OTP και για αλλαγή του password. Το στέλνω στο mail της Alpha για το ebanking, με παίρνουν σήμερα τηλέφωνο....αρχίζει μια υπάλληλος και μου διαβάζει ένα κείμενο και μου το κλείνει στα γρήγορα...κάποια στιγμή καθώς λέει αυτά που λέει ακούγεται το εξής: Επίσης θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως ο OTP δεν διασφαλίζει το απαραβίαστο του λογαριασμού σας οπότε δεν χρειάζεται να ανησυχείτε.

    Για ακόμα μια φορά, η Alpha τελείως εκτός τόπου και χρόνου. Μια φορά έστειλα στην πειραιώς παράπονα για atm, μου έστειλαν επιστολή και τα αντικατέστησαν, στη eurobank θα με πάρουν τηλέφωνο όταν υποβάλλω παράπονο θα το συζητήσουμε και θα με ευχαριστήσουν και θα κλείσουμε, στην ETE θα μου απαντήσουν επίσημα με επιστολή μέσω email. Καλά δεν ντρέπονται με τις πρακτικές τους? Την μια κολλάει η μισθοδοσία, δίνουν εντολή οι εργοδότες και δεν καταβάλλεται και πλακωνόμαστε με τα καταστήματα, την άλλη στο τηλεφωνικό κέντρο όποτε τους χρειαστώ με παραπέμπουν σε κατάστημα. Ε ΓΙΑ ΟΝΟΜΑ ΠΙΑ!!! Αν δεν χρειαζόμουν μισθοδοσία εκεί σιγά μην περνούσα ούτε απέξω....αυτά παιδιά σόρυ αγανάκτησα.
    Θαυμάζετε αλλά δεν αγγίζετε

  13. #10663
    Εγγραφή
    31-07-2010
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.461
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Nova
    Router
    TP-LINK Archer VR400
    SNR / Attn
    8.3(dB) / 6.2(dB)
    Εκεί στην Πειραιώς την παλεύουν καθόλου;

    Χρειάστηκε να κάνω login (μετά από αρκετό καιρό καθώς δεν συναλλάσσομαι με τη συγκεκριμένη τράπεζα πλέον) και μου ζήτησε να αλλάξω το password (λογικό).

    Στην προσπάθεια να αλλάξω το password μέσω web, δεν μου επέτρεπε να πατήσω επιβεβαίωση (ενώ όρισα νέο password με τις οριζόμενες προδιαγραφές που έθετε) και αναγκάστηκα να κάνω τη διαδικασία μέσω του android app της, όπου και το άλλαξα επιτυχώς.

    Στην προσπάθεια όμως να συνδεθώ με το νέο password, δεν μ'αφήνει να μπω και μου λέει πως η πρόσβαση έχει μπλοκαριστεί και να καλέσω σε ένα συγκεκριμένο νούμερο.

    Κάλεσα το νούμερο και είπα το πρόβλημα που έχω σε τηλεφωνικό bot.
    Το οποίο με παρέπεμψε να πατήσω μία επιλογή ξεμπλοκαρίσματος στο site (έλεος, αντί να το πουν στο site τι πρέπει να κάνω, με έβαλαν στη διαδικασία να καλέσω σε ένα bot-άκι για να μου πει που να πατήσω. Απλά fail).

    Anyway, κάνω τη διαδικασία μέσω web, βάζω 16ψήφιο της κάρτας, βάζω username, βάζω τηλέφωνο και τρώω άκυρο!!

    Τώρα πρέπει να τους ψάχνω από δευτέρα στα τηλέφωνα για να βγάλω άκρη με τη μλκια που τους δέρνει

    Δυστυχώς θα χρειαστεί να ξανασυνεργαστώ μαζί τους, λόγω καταβολής μισθοδοσίας εκεί πέρα, οπότε δεν αρχίσαμε καλά...
    Dealing with pricks, is my speciality.

    Linux all the way.
    Open source all the way.
    Fighting against telemetry, data harvesting, tracking, ads all the way.

    For some people, ignorance is bliss.

  14. #10664
    Εγγραφή
    21-07-2006
    Περιοχή
    Πέρα στους πέρα κάμπους
    Μηνύματα
    7.388
    Downloads
    62
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Speedport Plus 2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gentoo Εμφάνιση μηνυμάτων

    Δυστυχώς θα χρειαστεί να ξανασυνεργαστώ μαζί τους, λόγω καταβολής μισθοδοσίας εκεί πέρα, οπότε δεν αρχίσαμε καλά...
    Αν έχεις λογαριασμό σε άλλη τράπεζα μπορείς να
    ορίσεις αυτόν ως μισθοδοτικό σε συνεννόηση με το ταμείο σου.

  15. #10665
    Εγγραφή
    01-06-2014
    Περιοχή
    ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    Μηνύματα
    995
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109999/10999
    ISP
    Nova
    SNR / Attn
    14(dB) / 13(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gentoo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εκεί στην Πειραιώς την παλεύουν καθόλου;

    Χρειάστηκε να κάνω login (μετά από αρκετό καιρό καθώς δεν συναλλάσσομαι με τη συγκεκριμένη τράπεζα πλέον) και μου ζήτησε να αλλάξω το password (λογικό).

    Στην προσπάθεια να αλλάξω το password μέσω web, δεν μου επέτρεπε να πατήσω επιβεβαίωση (ενώ όρισα νέο password με τις οριζόμενες προδιαγραφές που έθετε) και αναγκάστηκα να κάνω τη διαδικασία μέσω του android app της, όπου και το άλλαξα επιτυχώς.

    Στην προσπάθεια όμως να συνδεθώ με το νέο password, δεν μ'αφήνει να μπω και μου λέει πως η πρόσβαση έχει μπλοκαριστεί και να καλέσω σε ένα συγκεκριμένο νούμερο.

    Κάλεσα το νούμερο και είπα το πρόβλημα που έχω σε τηλεφωνικό bot.
    Το οποίο με παρέπεμψε να πατήσω μία επιλογή ξεμπλοκαρίσματος στο site (έλεος, αντί να το πουν στο site τι πρέπει να κάνω, με έβαλαν στη διαδικασία να καλέσω σε ένα bot-άκι για να μου πει που να πατήσω. Απλά fail).

    Anyway, κάνω τη διαδικασία μέσω web, βάζω 16ψήφιο της κάρτας, βάζω username, βάζω τηλέφωνο και τρώω άκυρο!!

    Τώρα πρέπει να τους ψάχνω από δευτέρα στα τηλέφωνα για να βγάλω άκρη με τη μλκια που τους δέρνει

    Δυστυχώς θα χρειαστεί να ξανασυνεργαστώ μαζί τους, λόγω καταβολής μισθοδοσίας εκεί πέρα, οπότε δεν αρχίσαμε καλά...
    Απλά μην πηγαίνεις σε αυτούς, η μισθοδοσία μπαίνει σε οποιοδήποτε Ελληνικό IBAN ανεξαρτήτως τράπεζας

Σελ. 711 από 771 ΠρώτηΠρώτη ... 691701706709710711712713716721731 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας