Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της δημοσκόπησης: Ποιάς τράπεζας το e-banking χρησιμοποιείτε ;

Ψήφισαν
440. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • Alpha Bank

    179 40,68%
  • Εθνική Τράπεζα

    206 46,82%
  • Τράπεζα Πειραιώς

    228 51,82%
  • Attica Bank

    14 3,18%
  • Eurobank

    159 36,14%
  • Άλλη

    26 5,91%
  • Δεν χρησιμοποιώ e-banking

    12 2,73%
Δημοσκόπηση πολλαπλών επιλογών.
Σελ. 742 από 772 ΠρώτηΠρώτη ... 722732737740741742743744747752762 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 11.116-11.130 από 11573

Θέμα: e-banking

  1. #11116
    Εγγραφή
    19-06-2008
    Περιοχή
    127.0.0.1
    Μηνύματα
    1.148
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    14000/700
    ISP
    Conn-x OTE
    Router
    cisco887va+sec-k9
    Path Level
    Fastpath
    Εχουν εξαφανιστει ολες οι καρτες πιστωτικες και χρεωστικες απο το web της alpha αλλά και απο την εφαρμογη! Ξαφνικα... δεν χρωσταω τιποτα! Μπραβο alpha
    ... 10 λεπτα μετα το επανεφεραν... Τσαμπα η χαρα...

    - - - Updated - - -

    Δεν θυμάμαι αν έχει συζητηθεί στο παρελθόν... Όταν έκανα αγορές σε mark and spenser, temu και aliexpress, δεν ζητήθηκε έγκριση με sms κλπ από χρεωστική κάρτα της εθνικής τράπεζας. Δεν ζητήσαν ούτε το όνομα του κατόχου στην κάρτα κατά της πληρωμές. Αν όμως κάνω αγορές από Ελλάδα όμως, πρέπει να κάνω έγκριση μέσω e-banking.
    wtf? Γιατί τα δύο διαφορετικά επίπεδα ασφαλείας;
    Στο temu μάλιστα το όνομα του παραλήπτη δεν ταίριαζε με το όνομα της κάρτας (που δεν ζητήθηκε έτσι και αλλιώς).

    Η εθνική είναι η μόνη τράπεζα που είχα πρόβλημα με άσχετες χρεώσεις σε πιστωτική πριν χρόνια. Με ζάλιζαν να μου στείλουν δωρεάν κάρτα και τελικά την παρέλαβα. Δεν τη χρησιμοποίησα ποτέ (χρησιμοποιώ άλλης τράπεζας) και δυο μήνες μετά την παραλαβή, άρχισαν χρεώσεις από google pay και παιχνιδάδικα sites. Την ακύρωσα και τελικά έλαβα τα χρήματα μου πίσω, απλά τώρα με τους περιορισμούς στα όρια ευθύνης των τραπεζών δεν είμαι σίγουρος αν θα αποζημιωνόμουν παρόλο που δεν είχα συμμετοχή στην διαρροή στοιχείων.

    Επίσης, όπως κατάλαβα με τα mark and spenser, temu, aliexpress αρκεί να βγάλω φωτογραφία από την κάρτα κάποιου άσχετου για να αγοράζω ότι θέλω εις υγείαν του κοροΐδου

  2. #11117
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.190
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από bxenos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχουν εξαφανιστει ολες οι καρτες πιστωτικες και χρεωστικες απο το web της alpha αλλά και απο την εφαρμογη! Ξαφνικα... δεν χρωσταω τιποτα! Μπραβο alpha
    ... 10 λεπτα μετα το επανεφεραν... Τσαμπα η χαρα...

    - - - Updated - - -

    Δεν θυμάμαι αν έχει συζητηθεί στο παρελθόν... Όταν έκανα αγορές σε mark and spenser, temu και aliexpress, δεν ζητήθηκε έγκριση με sms κλπ από χρεωστική κάρτα της εθνικής τράπεζας. Δεν ζητήσαν ούτε το όνομα του κατόχου στην κάρτα κατά της πληρωμές. Αν όμως κάνω αγορές από Ελλάδα όμως, πρέπει να κάνω έγκριση μέσω e-banking.
    wtf? Γιατί τα δύο διαφορετικά επίπεδα ασφαλείας;
    Στο temu μάλιστα το όνομα του παραλήπτη δεν ταίριαζε με το όνομα της κάρτας (που δεν ζητήθηκε έτσι και αλλιώς).

    Η εθνική είναι η μόνη τράπεζα που είχα πρόβλημα με άσχετες χρεώσεις σε πιστωτική πριν χρόνια. Με ζάλιζαν να μου στείλουν δωρεάν κάρτα και τελικά την παρέλαβα. Δεν τη χρησιμοποίησα ποτέ (χρησιμοποιώ άλλης τράπεζας) και δυο μήνες μετά την παραλαβή, άρχισαν χρεώσεις από google pay και παιχνιδάδικα sites. Την ακύρωσα και τελικά έλαβα τα χρήματα μου πίσω, απλά τώρα με τους περιορισμούς στα όρια ευθύνης των τραπεζών δεν είμαι σίγουρος αν θα αποζημιωνόμουν παρόλο που δεν είχα συμμετοχή στην διαρροή στοιχείων.

    Επίσης, όπως κατάλαβα με τα mark and spenser, temu, aliexpress αρκεί να βγάλω φωτογραφία από την κάρτα κάποιου άσχετου για να αγοράζω ότι θέλω εις υγείαν του κοροΐδου
    Moυ συμβαίνει αυτό που λες και σε εμένα από την Alphabank... δεν μου ζητάει τπτ το Aliexpress ποτέ...
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  3. #11118
    Εγγραφή
    06-11-2006
    Μηνύματα
    873
    Downloads
    19
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz!7530
    Μόλις έλαβα το κάτωθι sms από Eurobank σε απλό λογαριασμό ταμιευτηριου

    Ουσιαστικά πάμε σε συδρομητικους λογαριασμούς.

    AΠO 18.03.2024 ΘA ENTAXΘEITE ΣTO ΠAKETO MY BLUE ADVANTAGE ME MHNIAIO KOΣTOΣ 0,60€ ΓIA KAΘE ΛOΓAPIAΣMO ΠΛHPΩMΩN ΣAΣ. ΓIA ΠΛHPOΦOPIEΣ KAI EΠIΛOΓEΣ MH XPEΩΣHΣ ΠATHΣTE EΔΩ bit.ly/myblue13
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος nemesis1 : 09-01-24 στις 16:15.

  4. #11119
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.190
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nemesis1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μόλις έλαβα το κάτωθι sms από Eurobank σε απλό λογαριασμό.

    Ουσιαστικά πάμε σε συδρομητικους λογαριασμούς.
    Αναμένουμε και το υπόλοιπο καρτέλ... καλή φάση.. μετά λένε γιατί θα κρατάμε τα λεφτά μας στο σπίτι (αν είχαμε τέλος πάντων)
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  5. #11120
    Εγγραφή
    03-12-2010
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    845
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nemesis1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μόλις έλαβα το κάτωθι sms από Eurobank σε απλό λογαριασμό ταμιευτηριου

    Ουσιαστικά πάμε σε συδρομητικους λογαριασμούς.
    Οχι ρε φίλε.... Πωωω άρχισαν αυτή την βλακεια και οι εδώ τράπεζες. Έχω αποταμιευτικο λογαριασμό σε eurobank. Πρέπει να μπω στο ebanking να δω τα μηνύματα. Εσένα σε sms σου ήρθε η email?

  6. #11121
    Εγγραφή
    28-07-2013
    Μηνύματα
    6.812
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Voda/Nova/OTE/ΕΔΥΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lewton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είναι γνωστό ότι τα στέλνουν μέσω Viber και καλό είναι να τους πεις να το ακυρώσουν και να σου στέλνουν κανονικά SMS, το οποίο είναι λίγο πιο ασφαλές.
    Συζητήσιμο κι αυτό, δεδομένου ότι το SMS θεωρείται πλέον αρκετά ανασφαλές πρωτόκολλο.
    Τουλάχιστον το Viber είναι encypted... Γενικά το 2FA είναι τόσο ασφαλές όσο το προσέχουμε

  7. #11122
    Εγγραφή
    19-06-2008
    Περιοχή
    127.0.0.1
    Μηνύματα
    1.148
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    14000/700
    ISP
    Conn-x OTE
    Router
    cisco887va+sec-k9
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nemesis1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μόλις έλαβα το κάτωθι sms από Eurobank σε απλό λογαριασμό ταμιευτηριου

    Ουσιαστικά πάμε σε συδρομητικους λογαριασμούς.
    Νταβατζιλικι ξεκινα

  8. #11123
    Εγγραφή
    16-02-2005
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    5.002
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    ISP
    Net One
    Router
    Speedtouch 780WL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nemesis1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μόλις έλαβα το κάτωθι sms από Eurobank σε απλό λογαριασμό ταμιευτηριου

    Ουσιαστικά πάμε σε συδρομητικους λογαριασμούς.
    Μην αγχωνεσαι το κανει απο το 2018 η Εθνικη Τραπεζα. Δεν σου επετρεπε να ανοιξεις απλο ταμιευτηριο στο καταστημα, σε υποχρεωνε να ανοιξεις το Ενισχυμενο και εβγαινε/βγαινει χρεωση 2 ευρω το μηνα για "Παροχη Υπηρεσιων".
    Πληρωνες δηλαδη το χρονο 24 ευρω κερατιατικα ωστε και καλα να εχεις αλερτς στο κινητο ή το email.
    Μονος τροπος ηταν να ανοιξεις απο το web banking απλο ταμιευτηριο και να μεταφερεις εκει τα χρηματα και μετα να επιχειρουσες να κλεισεις τον αλλο λογαριασμο.

    Οι υπολοιποι του καρτελ ηδη εμμεσα εδω και χρονια εχουν εξτρα χρεωσεις.

    Λ.χ. η Alpha Bank εχει διατηρησει το 1,90 ευρω το μηνα που ειχε ως χρεωση η Εμπορικη Τραπεζα για να σου στελνει αλερτς για το λογαριαμο (και την χρεωστικη) αλλα επιπλεον σου χρεωνει εξτρα +1 ευρω το μηνα για αλερτς για καθε εξτρα πιστωτικη που θες. Αρα αν λχ εχεις 1 λογαριασμο και 2 πιστωτικες δινεις 3,90 το μηνα για να εχεις αλερτς στο κινητο.
    Ομοιως η Πειραιως χρεωνει το πακετο των αλερτς αναλογως που θες να γινονται οι αποστολες (λχ κινητο, email) και για ποιες κινησεις/πραξεις.

    Ολοι μας απομυζουν εδω και χρονια. Τουλαχιστον ομως το αλερτ για βασικα πραγματα δηλαδη κινησεις λογαριασμου και πιστωτικες/χρεωστικες επρεπε να ειναι δωρεαν (α) ειναι feature ασφαλειας, (β) δεν εχει κανενα πρακτικο κοστος για τις τραπεζες.
    Ακριβως ομως λογω των (α) και (β) το τιμολογουν και ξεζουμιζουν.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Moυ συμβαίνει αυτό που λες και σε εμένα από την Alphabank... δεν μου ζητάει τπτ το Aliexpress ποτέ...
    Ισως εχει να κανει με το extra verification που μαλλον δεν εχει ενεργοποιημενο ως merchant provider το Aliexpress γιατι δεν ζηταει ουτε με την Πειραιως εξτρα pin.
    Ομοιως οταν ψωνιζα απο το Αμαζον πριν καποια χρονια επισης ουδεποτε ειχε ζητηθει εξτρα πιν με χρηση ελληνικης πιστωτικης καρτας, ακομα και οταν αυτο ηταν απαιτητο στην Ελλαδα ή σε αλλους ξενους εμπορους.

  9. #11124
    Εγγραφή
    06-11-2006
    Μηνύματα
    873
    Downloads
    19
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz!7530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Sebu Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μην αγχωνεσαι το κανει απο το 2018 η Εθνικη Τραπεζα. Δεν σου επετρεπε να ανοιξεις απλο ταμιευτηριο στο καταστημα, σε υποχρεωνε να ανοιξεις το Ενισχυμενο και εβγαινε/βγαινει χρεωση 2 ευρω το μηνα για "Παροχη Υπηρεσιων".
    Πληρωνες δηλαδη το χρονο 24 ευρω κερατιατικα ωστε και καλα να εχεις αλερτς στο κινητο ή το email.
    Μονος τροπος ηταν να ανοιξεις απο το web banking απλο ταμιευτηριο και να μεταφερεις εκει τα χρηματα και μετα να επιχειρουσες να κλεισεις τον αλλο λογαριασμο.

    Οι υπολοιποι του καρτελ ηδη εμμεσα εδω και χρονια εχουν εξτρα χρεωσεις.

    Λ.χ. η Alpha Bank εχει διατηρησει το 1,90 ευρω το μηνα που ειχε ως χρεωση η Εμπορικη Τραπεζα για να σου στελνει αλερτς για το λογαριαμο (και την χρεωστικη) αλλα επιπλεον σου χρεωνει εξτρα +1 ευρω το μηνα για αλερτς για καθε εξτρα πιστωτικη που θες. Αρα αν λχ εχεις 1 λογαριασμο και 2 πιστωτικες δινεις 3,90 το μηνα για να εχεις αλερτς στο κινητο.
    Ομοιως η Πειραιως χρεωνει το πακετο των αλερτς αναλογως που θες να γινονται οι αποστολες (λχ κινητο, email) και για ποιες κινησεις/πραξεις.

    Ολοι μας απομυζουν εδω και χρονια. Τουλαχιστον ομως το αλερτ για βασικα πραγματα δηλαδη κινησεις λογαριασμου και πιστωτικες/χρεωστικες επρεπε να ειναι δωρεαν (α) ειναι feature ασφαλειας, (β) δεν εχει κανενα πρακτικο κοστος για τις τραπεζες.
    Ακριβως ομως λογω των (α) και (β) το τιμολογουν και ξεζουμιζουν.
    Δεν είναι το ίδιο.

    Η Alpha, την οποία χρησιμοποιώ κατά 90% στις συναλλαγές μου, ζητάει χρήματα για Alerts μεσώ SMS, αν επιλέξεις Alerts μέσω mail ΔΕΝ χρεώνει αλλά δεν μπορείς να έχεις mail Alert για τις πιστωτικές.
    Τόσα χρόνια μια χαρα λαμβανω Alerts για τν χρεωστική και το λογαρισμο μου κανονικα και Δωρεαν.

    Το ίδιο ισχύει και για την Πειραιώς, μια χαρά λαμβάνω ΔΩΡΕΑΝ MAIL ALERTS, αν θες SMS τότε έχει πρόγραμμα με χρέωση ανα μήνα.

    Στην Εθνική που έχω λογαριασμό εδώ και 15 Χρόνια περίπου δεν θυμάμαι αυτό που λές αλλά σε αυτή έχω ενεργοποιημένα τα push notofications και όλα καλά.

    Εδώ η Eurobank χρεώνει ΣΕ ΟΛΟΥΣ τους λογαριασμούς ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ συνδρομητικό πρόγραμμα, εξαίρει τους Μισθοδοσίας, το ξέρω γιατι έχει η γυναίκα μου.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος nemesis1 : 09-01-24 στις 20:07.

  10. #11125
    Εγγραφή
    31-10-2003
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    13.346
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Sebu Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μην αγχωνεσαι το κανει απο το 2018 η Εθνικη Τραπεζα. Δεν σου επετρεπε να ανοιξεις απλο ταμιευτηριο στο καταστημα, σε υποχρεωνε να ανοιξεις το Ενισχυμενο και εβγαινε/βγαινει χρεωση 2 ευρω το μηνα για "Παροχη Υπηρεσιων".
    Πληρωνες δηλαδη το χρονο 24 ευρω κερατιατικα ωστε και καλα να εχεις αλερτς στο κινητο ή το email.
    Μονος τροπος ηταν να ανοιξεις απο το web banking απλο ταμιευτηριο και να μεταφερεις εκει τα χρηματα και μετα να επιχειρουσες να κλεισεις τον αλλο λογαριασμο.
    Εχω ανοίξει τo 2021 λογαριασμό απλού ταμιευτηρίου σε κατ/μα ΕΤΕ χωρίς καμία συνδρομή.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nemesis1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μόλις έλαβα το κάτωθι sms από Eurobank σε απλό λογαριασμό ταμιευτηριου

    Ουσιαστικά πάμε σε συδρομητικους λογαριασμούς.
    Το έχουμε συζητήσει αυτό στο παρόν θέμα από 8/12/23:
    https://www.adslgr.com/forum/threads...=1#post7510728

  11. #11126
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Μηνύματα
    5.285
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219926/21999 kBit/s
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Fastpath
    Η Eurobank δεν με χρεώνει συνδρομή για διατήρηση λογαριασμών. Τους έχω από παλιά. Έχω μόνο μια χρεωστική στην τράπεζα.

  12. #11127
    Εγγραφή
    31-10-2003
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    13.346
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από thourios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η Eurobank δεν με χρεώνει συνδρομή για διατήρηση λογαριασμών. Τους έχω από παλιά. Έχω μόνο μια χρεωστική στην τράπεζα.
    ειναι καινουργιο φρουτο αυτο, για καποιους πελατες, για καποιους λογαριασμους
    περισσοτερα εδω
    https://www.eurobank.gr/el/retail/pr...-blue-y-dec-23

  13. #11128
    Εγγραφή
    06-11-2006
    Μηνύματα
    873
    Downloads
    19
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz!7530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από thourios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η Eurobank δεν με χρεώνει συνδρομή για διατήρηση λογαριασμών. Τους έχω από παλιά. Έχω μόνο μια χρεωστική στην τράπεζα.
    Καλομελέτα.

    Απ οτι κατάλαβα μεταφέρει σταδιακά τους πελάτες.
    Κι εμένα απο το 2003 είναι ο λογαριασμός με μια Χρεωστική.

    Παρόλο που το θέμα ξεκίνησε απο τον Νοέμβριο του 2023 (υπάρχει νήμα σε άλλο forum) βλέπουμε ότι στις 8 Δεκεμβρίου επανέρχεται και ξανά σήμερα με SMS σε πολλούς πελάτες.

    Θα έρθει και η ώρα σου.
    Λογικά το κάνει για να μετριάσει τις αντιδράσεις.

    Θα περιμένω και αυτό το μήνα να δω τι θα γίνει και μετά μεταφορά σε Revo ---> N26 και κλείσιμο λογαριασμού.

  14. #11129
    Εγγραφή
    03-12-2010
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    845
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nemesis1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα περιμένω και αυτό το μήνα να δω τι θα γίνει και μετά μεταφορά σε Revo ---> N26 και κλείσιμο λογαριασμού.
    Δυστυχως δεν είναι λύση αυτό. Θα ήθελα πολύ να το κάνω και εγώ, αλλά έχω διαβάσει περιπτωσεις πελατών που τους μπλόκαραν το account και δεν υπήρχε ανταποκριση όταν ζητησαν να μιλήσουν με το κέντρο εξυπηρέτησης πελατών. Ταλαιπωρηθηκαν για να βγάλουν άκρη.

    Το καλύτερο από όλα είναι να βρεις κάποια τράπεζα σε σοβαρή χώρα του εξωτερικού που να δέχεται άνοιγμα λογαριασμού από το Internet για κάτοικο εξωτερικού, μετά κάνεις μια μεταφορά καταθέσεων και τα ελέγχεις όλα από το ebanking. Δυστυχώς άμα δεν είσαι κάτοικος με στοιχεία διαμονής της χώρας που εδρεύει η τράπεζα, μάπα το καρπούζι.

  15. #11130
    Εγγραφή
    21-08-2007
    Περιοχή
    Φάληρο
    Μηνύματα
    1.173
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    OTE
    Router
    Speedport Plus 2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Basilhs23_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το καλύτερο από όλα είναι να βρεις κάποια τράπεζα σε σοβαρή χώρα του εξωτερικού που να δέχεται άνοιγμα λογαριασμού από το Internet για κάτοικο εξωτερικού
    Έχεις υπόψιν σου κάποια?

Σελ. 742 από 772 ΠρώτηΠρώτη ... 722732737740741742743744747752762 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας