Σελ. 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 31-45 από 48
  1. #31
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.074
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xhaos Εμφάνιση μηνυμάτων
    το τηλεχειριζόμενο, δεν είναι υποχρεωτικό να το κάνεις από το κουτί, πήρε φίλος για εμένα usb τηλεχειριστήριο με 20 ευρο. αν είναι από σπίτι να σας πω ποιο είναι.
    Ναι θέλω!
    Ζητώ συγνώμη εκ των προτέρων για κάποια χαζά λάθη, αλλά υπάρχει θέμα με τα μάτια.
    Αν τα djmixes2k και tranceaddict σου μιλάνε βαθιά στην ψυχή σου, pleaaaaase πμ.

  2. #32
    Εγγραφή
    14-11-2003
    Περιοχή
    At Milliways, the Restaurant at the End of the Universe
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    3.048
    Downloads
    96
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    50000/5000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    OpenWRT (WNDR3700v2)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Demelene Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι θέλω!
    θα το γράψω το απόγευμα.
    κοιτάζω αυτό τον καιρό για δεύτερο htpc για την τηλεόραση στην κρεβατοκάμαρα και μάλλον τείνω προς το ZOTAC MAG MAGHD-ND01-U Dual-Core All-in-One PC στα 200 ευρό νομίζω δίχως σκληρό όμως και για την μνήμη του δεν έχω καταλάβει αν όντος έχει πάνω του 2GB ram.

    ........Auto merged post: xhaos πρόσθεσε 17 λεπτά και 35 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    άκυρο, μια χαρά έχει
    http://pden.zotac.com/index.php?page...emart&Itemid=1
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος xhaos : 05-11-10 στις 15:20. Αιτία: auto merged post
    See first, think later, then test. But always see first. Otherwise you will only see what you were expecting. Most scientists forget that. - Douglas Adams
    There's no right, there's no wrong, there's only popular opinion. - Jeffrey Goines (12 Monkeys)


  3. #33
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Βύρωνας
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    893
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    35/3.1
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΠΑΓΚΡΑΤΙ
    Router
    ADB P.RG AV4202N
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xhaos Εμφάνιση μηνυμάτων
    @lyk
    για το χρόνο, σε ubuntu 10,x και μετά τέτοιοι χρόνοι είναι τυπικοί.
    το τηλεχειριζόμενο, δεν είναι υποχρεωτικό να το κάνεις από το κουτί, πήρε φίλος για εμένα usb τηλεχειριστήριο με 20 ευρο. αν είναι από σπίτι να σας πω ποιο είναι.
    Άρα κουτάκι 40 ευρό + 20 ευρό remote = 60.
    τα audio formats τα κάνει pass through η κάρτα ήχου (onboard) μεσώ spdif (optical στην περίπτωση μου)
    ένας ανεμιστήρας νέος για την ψύχτρα κάνει 5-10 ευρό. άρα τρέχων κόστος 70 ευρό.

    αν χρειαστείς ΚΑΙ κάρτα γραφικών πας στα 100 (και πάλι πιο φτηνά)

    αν δεν σου πολύ αρέσουν "custom" λύσεις πας σε αυτό http://www.info-world.gr/index.php?t...oduct_id=54509 (95 ευρό πάλι κάτω από τα 115) που ΕΙΝΑΙ τηλεχειριζόμενο.

    τώρα αν είναι να μιλήσουμε και για τον server αλλάζει το πράγμα, εκεί έχω atom κλπ σε ups γιατί ναι εκεί έχει uptime κάτι μήνες και πραγματικά μετράει η κατανάλωση και είναι και headless. σε ένα μηχάνημα που ανοίγει 3-4 άντε 8 ώρες την εβδομάδα δεν σε ενδιαφέρει και τόσο, αλλά τα παλαιά μηχανηματάκια αν θυμάσαι λειτουργούσαν με τροφοδοτικά 350 watt και γενικά δεν έκαιγαν.

    ωστόσο αν θέλεις να κάνω μια μέτρηση για την κατανάλωση που έχω, το μηχανηματάκι είναι παντός ένας athlon 2ghz (δεν θυμάμαι τι ακριβώς είναι) με onboad nvidia κάρτα γραφικών.

    το opensubsOSD είναι στο βίντεο που μέσα από την ταινία ή σειρά μπαίνει και κατεβάζει υπότιτλο δες στο 1:30, έτσι εφόσον έχεις server κλπ δεν χρειάζεται καν να πας στο pc σου να αρχίσεις να ψάχνεις για ποιος υπότιτλος κάνει.

    και δεν αγοράζεις κονσέρβα που αν κάτι δεν λειτουργεί κάνεις δέηση στην Παναγιά την αλαφιώτησα να σου βρει firmware.
    Λοιπόν ας τα πάρουμε από την αρχή:
    Από το βίντεο που έβαλες:
    * OCZ Vertex 30GB with 1.6 firmware
    * Quad Core AMD64 running at 3.4GHz; really an unlocked Dual Core
    * nVidia GeForce 7600
    Τελικά πόσο τυπικό είναι ένα τέτοιο πισί? Για να μην πω ότι μετά λες για το πισί των 100Ε, το οποίο φυσικά, ούτε σκέτος ο SSD δεν έχει τόσο λίγα... 10.10 έχω στο λάπτοπ, και κάνει περισσότερο χρόνο από τα 10.04 (με upgrade). Δεν είναι τραγικό το boot, αλλά δεν είναι και 15σεκ. Στο κανονικό πισί με 10.04, πάλι δεν είναι αργό το boot, αλλά φυσικά δεν είναι και 15σεκ.

    Τηλεχειριζόμενο πισί είχα από την πρώτη στιγμή (ιΜΟΝ), και τελικά το μόνο που κατάλαβα ειναι ότι τα πισί είναι φτιαγμένα για ποντίκι και πληκτρολόγιο... Και το ιΜΟΝ remote, αλλά και ένα Harmony555 που είχα πάρει, τα τρώει η σκόνη, και έχω ασύρματα πληκτρολόγιο και ποντίκι. Αυτό ίσως να άλλαζε μόνο με κάποιο περιβάλλον στυλ XBMC, που να μην είχα καμία επαφή με λειτουργικό. Αλλά έτσι δεν θα είχα και πισί...

    Στα audio formats... σου ξέφυγε το "HD". Η s/pdif ΔΕΝ περνάει, ούτε υποστηρίζει DTS HD Master Audio, ούτε Dolby Digital TrueHD. Το S1A στα δίνει αυτά με κάθε πιθανό τρόπο (downmix & passthrough). Για να τα πάρεις από πισί, θες ΑΤΙ 5ΧΧΧ, ή τις πολύ τελευταίες NVidia.

    Το πισόκουτο που προτείνεις, το έχεις ακούσει να δεις αν είναι αθόρυβο ή όχι? Μια τιμή σκέτη από μόνη της δεν λέει τίποτα! Ασε που 95Ε έχει μόνο το κουτί... τα υπόλοιπα?

    24x7, με 23W κατανάλωση. Και με μπόλικο χρόνο και ψάξιμο για να γίνει αθόρυβο. Δεν είναι αυτονόητη η ησυχία, θέλει δουλειά. Και τα παλιά πισί δεν έκαιγαν λίγο, απλά δεν είχαν και "τέρατα" κάρτες γραφικών. Για δες TDP στον athlon σου, και μετά δες π.χ. στους πρόσφατους "e" της AMD... Αναλογιζόμενος φυσικά και την δύναμη του καθενός. Αν έχεις τον AthlonXP 2.0, δλδ πιθανά τον 2400+, έχει 68W TDP...
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος lyk : 05-11-10 στις 16:20.

  4. #34
    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περιοχή
    Salonica City
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    572
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Wind
    Router
    ΖΤΕ
    Path Level
    Fastpath
    Εγώ θα προτείνω την τελευταία λύση της AC Ryan, το Playon!DVR HD αν θέλουμε και ψηφιακό δέκτη τηλεόρασης, ή το Playon!HD αν θέλουμε media player. Τίμιες λύσεις για τα λεφτά τους, υπερπλήρεις με επίσης λειτουργίες FS, FTP και Bittorent και κατανάλωση 23W idle, 28W μέσο όρο και 30W μέγιστη (load), αθόρυβο. Φοράει επίσης σκληρό δίσκο 1TB και λειτουργεί ως NAS.

    Παίζω με το πρώτο την τελευταία βδομάδα και μπορώ να πω ότι είμαι πολύ ευχαριστημένος. Τα HTPC νομίζω πλέον νομίζω χάνουνε αρκετό έδαφος και θα καταντήσουν περιττά με όλες τις λύσεις που υπάρχουν σε media players.

  5. #35
    Εγγραφή
    14-11-2003
    Περιοχή
    At Milliways, the Restaurant at the End of the Universe
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    3.048
    Downloads
    96
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    50000/5000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    OpenWRT (WNDR3700v2)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Demelene Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι θέλω!
    http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll...m=370124317800
    και
    http://www.gadget4all.com/prod_detail.php?prod_id=00482
    προφανώς και το τσιμπάς από ebay και προφανώς μας γδάρανε όταν το πήραμε.

    οπότε το κοστολόγιο πάει στα 3 ευρό!

    @lyk what ever φίλε, μια χαρά λειτουργεί το passthrough από spdif?
    μια χαρά περνάνε και μια χαρά τα αναγνωρίσει ο ενισχυτής από το spdif. DTS και DD. τώρα για τις HD εκδόσεις δεν το έχω ψάξει και είμαι σίγουρος ότι κανένας μας δεν έχει χώρο που να αξιοποιεί / χρειάζεται για HD ήχο. για να μην σκεφτώ οτι προτείνεις η τηλεόραση να παίξει από τα ΔΥΟ ηχεία της σοβαρό ήχο (δεδομένου οτι μιλάς για να περάσει από HDMI και άρα ένα καλώδιο)

    τώρα για τα start times ψάξε λίγο τι services σηκώνεις και σου αργεί, 4 μηχανηματάκια εδώ 15 sec και πάνω δεν έχει κανένα, και κανένα δεν έχει SSD (πραγματικά τώρα ακούς τον θόρυβο των κλασσικών δίσκων?)

    ........Auto merged post: xhaos πρόσθεσε 5 λεπτά και 34 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lyk Εμφάνιση μηνυμάτων
    24x7, με 23W κατανάλωση. Και με μπόλικο χρόνο και ψάξιμο για να γίνει αθόρυβο. Δεν είναι αυτονόητη η ησυχία, θέλει δουλειά. Και τα παλιά πισί δεν έκαιγαν λίγο, απλά δεν είχαν και "τέρατα" κάρτες γραφικών. Για δες TDP στον athlon σου, και μετά δες π.χ. στους πρόσφατους "e" της AMD... Αναλογιζόμενος φυσικά και την δύναμη του καθενός. Αν έχεις τον AthlonXP 2.0, δλδ πιθανά τον 2400+, έχει 68W TDP...
    κοιτά εκεί που νόμιζα στην αρχή οτι συμφωνούσαμε ότι δεν παίζει ρόλο η κατανάλωση σε κάτι που λειτουργεί 5 ώρες τη βδομάδα.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος xhaos : 05-11-10 στις 19:10. Αιτία: auto merged post
    See first, think later, then test. But always see first. Otherwise you will only see what you were expecting. Most scientists forget that. - Douglas Adams
    There's no right, there's no wrong, there's only popular opinion. - Jeffrey Goines (12 Monkeys)


  6. #36
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Βύρωνας
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    893
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    35/3.1
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΠΑΓΚΡΑΤΙ
    Router
    ADB P.RG AV4202N
    Path Level
    Interleaved
    Κοίτα, η τεχνολογία προχωράει, τώρα στα "μπλε" αυτά είναι το στάνταρ στον ήχο... Και έχουν αρχίσει και τα ενσωματώνουν και σε mkv κάποια group. Και τα οποία περνάνε μόνο από hdmi σε ανάλογο ενισχυτή, και μετά συνεχίζει η εικόνα προς τηλεόραση ή προβολέα. Για το αν έχει κανένας την δυνατότητα ή την όρεξη, θα σου έλεγα να διαβάσεις κάποιο σχετικό φόρουμ όπως το avclub, και θα το διαπιστώσεις και μόνος σου...

    Τα πισάκια μου είναι εντελώς default... ότι βάζει το λειτουργικό, δεν έχω πειράξει τίποτα.

    Στο htpc που είναι ακριβώς δίπλα στον καναπέ εκεί που κάθομαι, και είχα 2χ7200rpm μέσα αρχικά, ναι τους άκουγα... άκουγα το "ζζζζζζζ" της περιστροφής τους.... Μετά τους έβγαλα, πήρα τον ήσυχο green, έφτιαξα το μίνι μηχανάκι που είδες, και έβαλα εκεί όλο το υλικό... Και στο htpc έναν ssd. Χωρίς τους δίσκους, αφαίρεσα και έναν ανεμιστήρα που τους φυσούσε αλλά πια δεν χρειαζόταν, άρα έγινε συνολικά πιο ήσυχο.

    Για την κατανάλωση αν δεν ήμουν κατανοητός, με ενδιαφέρει και σαν κόστος στα μηχανήματα που λειτουργούν συνέχεια, αλλά και σαν αποβολή θερμότητας αφού όσο μεγαλύτερη είναι αυτή, τόσο ισχυρότερη και πιο φασαριόζικη λύση ψύξης θα χρειαστεί να εφαρμόσω. Στα μηχανήματα που λειτουργούν λίγες ώρες, μόνο το δεύτερο, για τον θόρυβο.

  7. #37
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.074
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xhaos Εμφάνιση μηνυμάτων
    θα το γράψω το απόγευμα.
    κοιτάζω αυτό τον καιρό για δεύτερο htpc για την τηλεόραση στην κρεβατοκάμαρα και μάλλον τείνω προς το ZOTAC MAG MAGHD-ND01-U Dual-Core All-in-One PC στα 200 ευρό νομίζω δίχως σκληρό όμως και για την μνήμη του δεν έχω καταλάβει αν όντος έχει πάνω του 2GB ram.

    ........Auto merged post: xhaos πρόσθεσε 17 λεπτά και 35 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    άκυρο, μια χαρά έχει
    http://pden.zotac.com/index.php?page...emart&Itemid=1
    Εγώ δεν θα έπαιρνα με ion1
    H zotac έχει βγάλει με ion2 αλλά δεν είναι passive cooling. Γιαυτό περιμένω αυτό.,
    Ζητώ συγνώμη εκ των προτέρων για κάποια χαζά λάθη, αλλά υπάρχει θέμα με τα μάτια.
    Αν τα djmixes2k και tranceaddict σου μιλάνε βαθιά στην ψυχή σου, pleaaaaase πμ.

  8. #38
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Βύρωνας
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    893
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    35/3.1
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΠΑΓΚΡΑΤΙ
    Router
    ADB P.RG AV4202N
    Path Level
    Interleaved

  9. #39
    Εγγραφή
    14-11-2003
    Περιοχή
    At Milliways, the Restaurant at the End of the Universe
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    3.048
    Downloads
    96
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    50000/5000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    OpenWRT (WNDR3700v2)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Demelene Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ δεν θα έπαιρνα με ion1
    H zotac έχει βγάλει με ion2 αλλά δεν είναι passive cooling. Γιαυτό περιμένω αυτό.,
    http://www.eager.gr/product.php?productid=4470
    217 και θέλεις μνήμη και σκληρό 2,5"
    μου αρέσει που έχει vga mount
    σε καλύτερη ανάγνωση βλέπω οτι έχει ΙΟΝ1 στην έκδοση gt με 285 διαφορετικά στα 217 παίρνεις με Intel GMA 3150. πρόσεξε το.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος xhaos : 05-11-10 στις 20:43.
    See first, think later, then test. But always see first. Otherwise you will only see what you were expecting. Most scientists forget that. - Douglas Adams
    There's no right, there's no wrong, there's only popular opinion. - Jeffrey Goines (12 Monkeys)


  10. #40
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.074
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lyk Εμφάνιση μηνυμάτων
    όμορφο!
    Ναι είναι πραγματικά

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xhaos Εμφάνιση μηνυμάτων
    http://www.eager.gr/product.php?productid=4470
    217 και θέλεις μνήμη και σκληρό 2,5"
    μου αρέσει που έχει vga mount
    σε καλύτερη ανάγνωση βλέπω οτι έχει ΙΟΝ1 στην έκδοση gt με 285 διαφορετικά στα 217 παίρνεις με Intel GMA 3150. πρόσεξε το.
    Εγώ δεν ήξερα ότι είχε κυκλοφορήσει. Μάλλον άλλαξαν τα specs. Γιατί στο λινκ που έβαλα εγώ λέει για ion2 ενώ αυτό που έβαλες εσύ μια intel.
    Εγώ κάτι τέτοιο θα πάρω αν και μόνο αν έχει atom2 και ion2.
    Ξέρω ότι λείπουν δίσκος και μνήμη αλλά δίσκο σκοπεύω σε κάτι σαν ethernet, συνεπώς μπορώ να βάλω κάτι πολύ μικρό και μετά η μνήμη

    ........Auto merged post: Demelene πρόσθεσε 1 λεπτά και 4 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Εδώ όμως λέει ότι έχει ion2
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος chat1978 : 05-11-10 στις 21:51. Αιτία: auto merged post
    Ζητώ συγνώμη εκ των προτέρων για κάποια χαζά λάθη, αλλά υπάρχει θέμα με τα μάτια.
    Αν τα djmixes2k και tranceaddict σου μιλάνε βαθιά στην ψυχή σου, pleaaaaase πμ.

  11. #41
    Εγγραφή
    02-11-2003
    Περιοχή
    Επαναπατρισθείς στην Αθήνα
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    56.427
    Downloads
    64
    Uploads
    73
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lyk Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλό δείχνει.

    Αλλά θα αξίζει μόνο αν δοθεί και χωρίς δίσκο, με την ανάλογη μείωση στην τιμή.
    Επιτέλους το ελάχιστο δυνατό, ευέλικτο, και ψηφιακό κράτος. Με διαρκή αξιολόγηση.

  12. #42
    Εγγραφή
    14-11-2003
    Περιοχή
    At Milliways, the Restaurant at the End of the Universe
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    3.048
    Downloads
    96
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    50000/5000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    OpenWRT (WNDR3700v2)
    τελικά μάλλον θα κατευθυνθώ προς το ZOTAC ZBOX HD-ID11
    από τα χαρακτηριστικά βλέπω ότι είναι D510 (Pineview
    atom 2) και αν έχω καταλάβει σωστά έχει το next gen ion (ion 2).
    από ότι βλέπω κοστίζει δίχως σκληρό και μνήμη 218 τα οποία νομίζω είναι λίγο πολλά αφού θα φτάσει τελικά τα 300 για να είναι ολοκληρωμένο.



    See first, think later, then test. But always see first. Otherwise you will only see what you were expecting. Most scientists forget that. - Douglas Adams
    There's no right, there's no wrong, there's only popular opinion. - Jeffrey Goines (12 Monkeys)


  13. #43
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Βύρωνας
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    893
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    35/3.1
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΠΑΓΚΡΑΤΙ
    Router
    ADB P.RG AV4202N
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από WAntilles Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλό δείχνει.

    Αλλά θα αξίζει μόνο αν δοθεί και χωρίς δίσκο, με την ανάλογη μείωση στην τιμή.
    Δεν νομίζω να διατεθεί χωρίς δίσκο, υπάρχει ήδη το live και το live+ για αυτήν την δουλειά...
    Επίσης (έξω που πουλιέται ήδη) με τον 1ΤΒ, λέγαν ότι είναι αισθητά φθηνότερο από το να πάρει κάποιος ξεχωριστά το live και τον αντίστοιχο εξωτερικό 2.5" 1TB...

  14. #44
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.074
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xhaos Εμφάνιση μηνυμάτων
    τελικά μάλλον θα κατευθυνθώ προς το ZOTAC ZBOX HD-ID11
    από τα χαρακτηριστικά βλέπω ότι είναι D510 (Pineview
    atom 2) και αν έχω καταλάβει σωστά έχει το next gen ion (ion 2).
    από ότι βλέπω κοστίζει δίχως σκληρό και μνήμη 218 τα οποία νομίζω είναι λίγο πολλά αφού θα φτάσει τελικά τα 300 για να είναι ολοκληρωμένο.



    Εγώ σου προτείνω το shuttle γιατί είναι passive cooled. Τελικά δεν το ήξερα με μπέρδεψες και εσύ αλλά το xs35 έρχεται σε διαφορετικά μοντέλα με υλοποιήσεις. Δυστυχώς το atom2/ion2 είναι πολύ τσουχτερό.
    Ζητώ συγνώμη εκ των προτέρων για κάποια χαζά λάθη, αλλά υπάρχει θέμα με τα μάτια.
    Αν τα djmixes2k και tranceaddict σου μιλάνε βαθιά στην ψυχή σου, pleaaaaase πμ.

  15. #45
    Εγγραφή
    02-11-2003
    Περιοχή
    Επαναπατρισθείς στην Αθήνα
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    56.427
    Downloads
    64
    Uploads
    73
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lyk Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν νομίζω να διατεθεί χωρίς δίσκο, υπάρχει ήδη το live και το live+ για αυτήν την δουλειά...
    Επίσης (έξω που πουλιέται ήδη) με τον 1ΤΒ, λέγαν ότι είναι αισθητά φθηνότερο από το να πάρει κάποιος ξεχωριστά το live και τον αντίστοιχο εξωτερικό 2.5" 1TB...
    Έχουμε το δικαίωμα να μην θέλουμε δίσκο, και να σερβίρουμε αποκλειστικά από ενσύρματο gigabit ethernet;
    Επιτέλους το ελάχιστο δυνατό, ευέλικτο, και ψηφιακό κράτος. Με διαρκή αξιολόγηση.

Σελ. 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Συνδεση εξωτερικου δισκου usb με mac και media player digital WD
    Από Insomniac στο φόρουμ Σκληροί δίσκοι, αποθηκευτικά μέσα και λοιπά περιφερειακά
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-03-10, 12:00
  2. Η Asus παρουσιάζει το πρώτο HD media player με USB 3.0
    Από nm96027 στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 31
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-03-10, 16:07
  3. Μηνύματα: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-09-08, 10:49
  4. Windows Media Player cannot play DVD video
    Από Smith στο φόρουμ Audio, Video και Φωτογραφία
    Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-02-08, 17:02

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας