Σελ. 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση 31-39 από 39
  1. #31
    Εγγραφή
    14-01-2004
    Περιοχή
    Deutschland
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    1.199
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    250000/42460
    ISP
    Telekom.de
    Router
    Fritz7530/ASUS RT-AC86U
    SNR / Attn
    6(dB) / 18(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Μα τι ψάχνετε, σε μια χώρα που δε δουλεύει τίποτα απο μηχανισμούς ελέγχου και το κράτος προσπαθεί να μαζέψει λεφτά με καραγκιοζιλίκια όπως η περαίωση γιατί δε μπορεί να τα πάρει απο τους μεγαλο-φοροφυγάδες, περιμένετε να κυνηγήσουν τα καρτέλ? Αφού όλοι τα παίρνουν και κάνουν τα στραβά μάτια. Στην τελική, αυτές τις κυβερνήσεις και αυτούς τους απατεώνες στηρίζουμε ως λαος τις τελευταίες δεκαετίες, και θα συνεχίσουμε όπως βλέπω γιατι ο μέσος Έλληνας τρώει τον λαϊκισμό με το κουτάλι. Ας προσέχαμε.

  2. #32
    Εγγραφή
    20-10-2005
    Μηνύματα
    317
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    DSLAM
    Net One - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από vaskor Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ακριβώς το ίδιο πρόγραμμα πρότεινε και σε μένα τον περασμένο Αύγουστο η Κοσμοτέ και την δέχθηκα ευχαρίστως. Η Βόντα μέχρι να δώσουν το οκ για τη μεταφορά του αριθμού μου, προσπάθησε 3 φορές να με κρατήσει. Το κουφό είναι πως και τις 3 φορές που το έκανε ποτέ δεν έδωσε καλύτερο πρόγραμμα από αυτό που μου προσφέρθηκε από την Κοσμοτέ!!! Μιλάμε ότι είναι για φάπες όλοι αυτοί εκεί μέσα. Έχουν μπερδευτεί πολύ οι μάγκες στη βόνταφον....

    Χεχε το ίδιο έγινε και με την κοπέλα μου. Την έφερε στη wind που είμαι κι εγώ τον καιρό που έδινε το large στη μισή ακριβώς τιμή. 2 τηλέφωνα από τη βόντα που της ζητούσαν να μείνει με κάποια έκπτωση σε μεγαλύτερο πρόγραμμα. Η κοπελιά τους έλεγε.
    -"Ανοίξτε στο internet τη σελίδα της wind και δείτε τι μου δίνει. Περισσότερο χρόνο ομιλίας, περισσότερο ίντερνετ, περισσότερα μηνύματα και θα πληρώνω και λιγότερα. Μπορείτε τουλάστιχον να μου δώσετε τα ίδια?"
    -Όχι αλλά πιστεύουμε ότι θα το μετανιώσετε, σκεφτείτε το.
    -ΟΚ,χμμμ,σκέφτομαι,χμμμμ (περισσότερες παροχές, λιγότερα χρήματα),οκ έτοιμη. Ευχαριστώ, γεια σας!!"

  3. #33
    Εγγραφή
    23-01-2005
    Μηνύματα
    3.810
    Downloads
    33
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    95500/10996
    ISP
    Cosmote
    Router
    FritxBox 530
    SNR / Attn
    9.1(dB) / 17(dB)
    Path Level
    Interleaved
    H Cosmote απο σημερα εχει νεο τομικαταλογο ασφαλως προσαρμοσμενο με αυτον της Βοντα ..μονο η Wind παραμενει κατι λιγο φθηνοτερη ..μιλαμε για ΤΟ ΚΑΡΤΕΛ!
    Γνωμη μου να περιμενουμε ως τις γιορτες μηπως αλλαξει κατι
    Phanteks P600S -Corsair RM850x -MPG X570S EDGE MAX Wifi -Ryzen 5700X -Kingston Fury Renegade 32Gb@3600@cl16 -XFX RX6600 -Samsung 980Pro & 970Evo 2*500gb

  4. #34
    Εγγραφή
    22-04-2009
    Μηνύματα
    914
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nimik Εμφάνιση μηνυμάτων
    H Cosmote απο σημερα εχει νεο τομικαταλογο ασφαλως προσαρμοσμενο με αυτον της Βοντα ..μονο η Wind παραμενει κατι λιγο φθηνοτερη ..μιλαμε για ΤΟ ΚΑΡΤΕΛ!
    Γνωμη μου να περιμενουμε ως τις γιορτες μηπως αλλαξει κατι
    Βασικά κατά ΠΟΛΥ φθηνότερη (σε σχέση με τις εναρμονισμένες πολιτικές που έχουν τοσα χρόνια οι συγκεκριμένες εταιρείες). Πάλι καλά που ο κόσμος έχει ξυπνήσει και μόνο οι υπάλληλοι και οι fanboys τους δικαιολογούν.

    Το μόνο που μπορεί να αλλάξει μέχρι τις γιορτές είναι να βγάλει και η Wind χειρότερα προγράμματα.

  5. #35
    Εγγραφή
    23-01-2005
    Μηνύματα
    3.810
    Downloads
    33
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    95500/10996
    ISP
    Cosmote
    Router
    FritxBox 530
    SNR / Attn
    9.1(dB) / 17(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από fanboysgotohell Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βασικά κατά ΠΟΛΥ φθηνότερη (σε σχέση με τις εναρμονισμένες πολιτικές που έχουν τοσα χρόνια οι συγκεκριμένες εταιρείες). Πάλι καλά που ο κόσμος έχει ξυπνήσει και μόνο οι υπάλληλοι και οι fanboys τους δικαιολογούν.

    Το μόνο που μπορεί να αλλάξει μέχρι τις γιορτές είναι να βγάλει και η Wind χειρότερα προγράμματα.
    Σιγουρα αν εισαι 3ος και τελευταιος δινεις το παραπανω ..δεν ξερω πραγματικα..σκεφτομαι να περιμενω κανα 20ημερο αλλα μπορει και να ειναι χειροτερα οπως λες ..
    Phanteks P600S -Corsair RM850x -MPG X570S EDGE MAX Wifi -Ryzen 5700X -Kingston Fury Renegade 32Gb@3600@cl16 -XFX RX6600 -Samsung 980Pro & 970Evo 2*500gb

  6. #36
    Εγγραφή
    22-04-2009
    Μηνύματα
    914
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Συγχαρητήρια και στην Wind που μόλις ανακοίνωσε ΚΑΡΜΠΟΝ προγράμματα με τους άλλους 2. Δυστυχώς έπεσα μέσα. Τα σχόλια δικά σας...

  7. #37
    Το avatar του μέλους DSLaManiaC
    DSLaManiaC Guest
    Όσα λεφτά έχουν λαδωθεί οι δημόσιοι ξεφτίλες της επιτροπής ανταγωνισμού και της ΕΕΤΤ απο δαύτους θα τρώνε και τα δισέγγονα τους.

  8. #38
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.393
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 14
    OnePlus WATCH 2: WEAR OS 4
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  9. #39
    Εγγραφή
    31-10-2003
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    13.349
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από fanboysgotohell Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συγχαρητήρια και στην Wind που μόλις ανακοίνωσε ΚΑΡΜΠΟΝ προγράμματα με τους άλλους 2. Δυστυχώς έπεσα μέσα. Τα σχόλια δικά σας...
    Τα σχόλια για τα νέα προγράμματα της Wind εδώ.

Σελ. 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123

Παρόμοια Θέματα

  1. Vodafone: Νέα προγράμματα Vodafone Mobile broadband.
    Από harris στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 21
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-11-07, 19:59
  2. Νέα προγράμματα Vodafone ADSL και Vodafone «3 σε 1»
    Από lewton στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 57
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-10-07, 15:09
  3. Μηνύματα: 19
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-06-07, 11:03

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας