Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 21
  1. #1
    Εγγραφή
    26-01-2006
    Περιοχή
    Zauberberg
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    22.262
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Άρθρα
    13
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    HOL
    DSLAM
    H.O.L. - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
    Router
    ZTE ZXHN H168N
    SNR / Attn
    25(dB) / 7(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Vodafone
    Δελτίο Τύπου:
    29 Νοεμβρίου 2010

    Η Vodafone μειώνει το κόστος της χρήσης smartphone, για συνδρομητές που ταξιδεύουν στην Ευρώπη, καθιστώντας πιο προσιτή τη χρήση e-mail, την πρόσβαση σε σελίδες κοινωνικής δικτύωσης, και γενικότερα την πλοήγηση στο Διαδίκτυο στο εξωτερικό.

    Η νέα τιμολόγηση υπηρεσιών είναι απλή, διαφανής και οικονομικότερη απαλλάσσοντας τους συνδρομητές από το άγχος των χρεώσεων περιαγωγής δεδομένων, επιτρέποντας την κατανάλωση του όγκου δεδομένων του προγράμματος χρήσης τους για smartphone ακόμα και όταν ταξιδεύουν στο εξωτερικό. Οι συνδρομητές των νέων προγραμμάτων Vodafone Unlimited, θα έχουν τη δυνατότητα χρήσης του πακέτου δεδομένων του προγράμματός τους στο εξωτερικό με επιπρόσθετη χρέωση μόνο 5€/μήνα. Εναλλακτικά, οι συνδρομητές συμβολαίου – ιδιώτες ή επαγγελματίες – που έχουν επιλέξει το Vodafone Mobile Internet Unlimited μπορούν να χρησιμοποιούν το πακέτο δεδομένων τους στο εξωτερικό, χωρίς κάποια άλλη χρέωση.

    Η κατανάλωση του όγκου δεδομένων του προγράμματος χρήσης τους στο εξωτερικό ισχύει για τους συνδρομητές συμβολαίου (ιδιώτες και επαγγελματίες) των νέων μηνιαίων προγραμμάτων Vodafone Unlimited και του Vodafone Mobile Internet Unlimited, στα δίκτυα της Vodafone στις χώρες μέλη της ΕΕ και μελλοντικά στη Γαλλία, την Ελβετία, το Βέλγιο και την Αυστρία.

    Τα νέα προγράμματα χρήσης δεδομένων που ανακοινώθηκαν σήμερα αποτελούν μέρος της νέας τιμολογιακής στρατηγικής του Ομίλου Vodafone, η οποία υλοποιείται στις κυριότερες ευρωπαϊκές αγορές στις οποίες δραστηριοποιείται η Vodafone κατά το Νοέμβριο και Δεκέμβριο του 2010, ενόψει της εορταστικής περιόδου, και στο σύνολο των ευρωπαϊκών αγορών όπου η Εταιρία έχει παρουσία έως το καλοκαίρι του επόμενου έτους.

    Αυτά τα νέα προγράμματα χρήσης δεδομένων έρχονται να ενισχύσουν την κυρίαρχη θέση που κατέχει η Vodafone στον τομέα των τηλεπικοινωνιών ύστερα από το λανσάρισμα το 2005 της υπηρεσίας Passport για περιαγωγή κλήσεων, η οποία σήμερα χρησιμοποιείται από περίπου 28 εκατομμύρια συνδρομητές.

    Ο Vittorio Colao, Chief Executive Officer του Ομίλου Vodafone δήλωσε:

    “Είναι η χρονιά των smartphone και επιθυμούμε οι 35 εκατομμύρια Ευρωπαίοι χρήστες δεδομένων να χρησιμοποιούν ελεύθερα τις συσκευές τους στην Ευρώπη κατά τον ίδιο τρόπο, όπως το κάνουν στο σπίτι τους.

    Αναμένουμε ότι οι πωλήσεις των smartphone στην Ευρώπη θα αυξηθούν από 32% που είναι σήμερα σε 70% το 2013, και επιθυμία μας είναι να στηρίξουμε την αύξηση αυτή με τα πιο συμφέροντα και πρωτοποριακά πακέτα περιαγωγής δεδομένων.”

    Η σημερινή ανακοίνωση του Ομίλου Vodafone, από την οποία θα επωφεληθεί ο αυξανόμενος αριθμός συνδρομητών που επιθυμούν να έχουν πρόσβαση στα emails τους και να χρησιμοποιούν εφαρμογές σε περιαγωγή, επικοινωνείται με εκτενή διαφημιστική καμπάνια με σύνθημα «σέρφαρε ελεύθερα με το smartphone σου στο εξωτερικό» .



    Πηγή: Vodafone

  2. #2
    Εγγραφή
    26-09-2003
    Μηνύματα
    17.713
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    200/20 Mbps
    ISP
    Cosmote
    SNR / Attn
    9(dB) / 7(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Θετική εξέλιξη, έστω και αν ισχύει για τα δίκτυα της Vodafone για αρχή. Θα πρέπει γενικότερα να καταργηθεί η χρέωση περιαγωγής εντός της Ε.Ε.

  3. #3
    Εγγραφή
    08-05-2004
    Περιοχή
    Νομός Αττικής
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    21.043
    Downloads
    43
    Uploads
    2
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Arcadyan Speedport Smart
    Καλή κίνηση. Μακάρι να αρχίσουν οι συνεργασίες στην περιαγωγή και να εκμηδενιστούν οι διαφορές στη χρέωση κλήσεων και data σε σχέση με τις εγχώριες χρεώσεις.
    Προπληρωμένες κάρτες ........... 2 savings 4 safety

    Τι εστί IBAN, BIC, OUR, SHA, BEN;
    "Yesterday is History, Tomorrow a Mystery, Today is a Gift, Thats why it's called the Present."

  4. #4
    Εγγραφή
    25-02-2007
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    645
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    12.366 / 990
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΓΕΡΑΚΑΣ
    Router
    Net Faster
    SNR / Attn
    11(dB) / 27,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Μία τέτοια κίνηση μπορεί να φαίνεται λογική, όμως μπορεί να οδηγήσει σε αφανισμό πολλών δικτύων κινητής τηλεφωνίας. Όσο και να κατηγορούμε τις δικές μας εταιρείες, κανείς δεν μπορεί να μην λάβει υπόψιν του το γεγονός ότι μιλάμε για 25 διαφορετικές αγορές και όχι για μία. Δεν μπορείς λοιπόν να οδηγηθείς σε ένα καθεστός ενιαίας τιμολόγησης, σε 25 διαφορετικές αγορές. Και η ενιαία τιμολόγηση θα έρθει, διότι όταν εγώ θα έχω καρτοκινητό O2 Αγγλίας στην Ελλάδα, τότε και οι δικές μας θα αναγκαστούν να ρίξουν τις τιμές, σε σημεία που ίσως να μην τις συμφέρουν. Οι τηλεπικοινωνίες είναι ένα πολύ ισχυρός τομέας σε κάθε χώρα. Ποιος θα ήθελε λοιπόν να μην υπάρχουν καθόλου δίκτυα στην Ελλάδα λόγο ανταγωνισμού?

  5. #5
    Εγγραφή
    06-03-2005
    Περιοχή
    @ Copenhagen, DK
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    15.569
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    ISP
    Οtenet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ipo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλή κίνηση. Μακάρι να αρχίσουν οι συνεργασίες στην περιαγωγή και να εκμηδενιστούν οι διαφορές στη χρέωση κλήσεων και data σε σχέση με τις εγχώριες χρεώσεις.
    Και γιατι να χάσουν οι εταιρίες αυτό το τεράστιο πλεονέκτημα?

    Άσχετα αν εχω αμφιβολίες για τους ΕΕ νομος περι ανταγωνισμου ... Καλα η voda μπορεί.. αλλα οι αλλοι τι θα κάνουν? Και θελουμε πραγματικά 3 εταιρίες κινητης σε όλη την Ευρώπη?

  6. #6
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.587
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από KLG Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και γιατι να χάσουν οι εταιρίες αυτό το τεράστιο πλεονέκτημα?

    Άσχετα αν εχω αμφιβολίες για τους ΕΕ νομος περι ανταγωνισμου ... Καλα η voda μπορεί.. αλλα οι αλλοι τι θα κάνουν? Και θελουμε πραγματικά 3 εταιρίες κινητης σε όλη την Ευρώπη?
    Δεν ενδιαφέρεται όλος ο κόσμος για τη χρέωση στο εξωτερικό, επομένως δεν πρόκειται να κλείσουν οι μικροί παίκτες (όπου μικροί = αυτοί με παρουσία σε μόνο μια χώρα ή σε λίγες χώρες).
    Δες ΗΠΑ, όπου η MetroPCS και η Leap κάνουν θραύση παρόλο που βγαίνεις μερικά χιλιόμετρα από την πόλη σου και αρχίζεις να χρεώνεσαι περιαγωγή. Πόσο μάλλον που στην Ευρώπη η κάλυψη πάει ανά χώρα και όχι ανά κομητεία που είναι στις ΗΠΑ (ούτε καν πολιτεία...).
    Άσε που και οι μικροί μπορούν αν χρειαστεί να ενωθούν (πχ η Telefonica-O2 με την KPN, την Wind GR, την TIM IT, την Portugal Telecom, την Tele2 και ορίστε βγήκαν αμέσως-αμέσως 15 χώρες αν και σε μια χώρα υπάρχει ανταγωνισμός).

    Επομένως χαίρομαι για την «καινοτομία» της Vodafone και δεν αποκλείω να τη χρησιμοποιήσω στο μέλλον, αλλά το 90% των Ευρωπαίων αδιαφορεί.

  7. #7
    Εγγραφή
    14-11-2003
    Περιοχή
    At Milliways, the Restaurant at the End of the Universe
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    3.048
    Downloads
    96
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    50000/5000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    OpenWRT (WNDR3700v2)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από KLG Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και γιατι να χάσουν οι εταιρίες αυτό το τεράστιο πλεονέκτημα?

    Άσχετα αν εχω αμφιβολίες για τους ΕΕ νομος περι ανταγωνισμου ... Καλα η voda μπορεί.. αλλα οι αλλοι τι θα κάνουν? Και θελουμε πραγματικά 3 εταιρίες κινητης σε όλη την Ευρώπη?
    θα προτιμούσες ο κάθε νομός της Ελλάδας να έχει 2-3 εταιρίες ξεχωριστές ή είναι καλύτερα τώρα; φαντάσου να υπήρχε voda-attica και voda-thessalonica με διαφορετικές χρεώσεις και να πλήρωνες και roaming.
    Νομίζω ότι όλες οι τηλεπικοινωνίες θα πρέπει να είναι διαθέσιμες στο ίδιο κόστος ανεξάρτητα του που είσαι γιατί διαφορετικά ξαναζωντανεύουν τα σενάρια υπεραστικών κλίσεων.
    See first, think later, then test. But always see first. Otherwise you will only see what you were expecting. Most scientists forget that. - Douglas Adams
    There's no right, there's no wrong, there's only popular opinion. - Jeffrey Goines (12 Monkeys)


  8. #8
    Εγγραφή
    06-03-2005
    Περιοχή
    @ Copenhagen, DK
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    15.569
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    ISP
    Οtenet
    Δεν θα προτιμουσα voda-attica/voda-salonca κτλ ... αν και η επιλογή δεν θα με χαλουσε καθόλου (δλδ να υπάρχουν τετοιες υπηρεσίες για όσους θελουν να τις χρησιμοποιήσουν)...

    Επειδή είμαι υπερκαμμενος στο θέμα του roaming, και εχω διαπιστώσει οτι κόσμος που ειναι υποχρεωμενος να χρησιμοποιεί roaming services, θα συνεχίσει να τις χρησιμοποιει, δεν καταλαβαίνω ποιο ειναι το ωφελος της voda και κάθε voda να το καταργήσει.

  9. #9
    Εγγραφή
    26-09-2003
    Μηνύματα
    17.713
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    200/20 Mbps
    ISP
    Cosmote
    SNR / Attn
    9(dB) / 7(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από KLG Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επειδή είμαι υπερκαμμενος στο θέμα του roaming, και εχω διαπιστώσει οτι κόσμος που ειναι υποχρεωμενος να χρησιμοποιεί roaming services, θα συνεχίσει να τις χρησιμοποιει, δεν καταλαβαίνω ποιο ειναι το ωφελος της voda και κάθε voda να το καταργήσει.
    Εντός του δικτύου της; Προφανώς για να προσελκύσει συνδρομητές, που ταξιδεύουν συχνά, έναντι των άλλων εταιρειών.

  10. #10
    Εγγραφή
    06-03-2005
    Περιοχή
    @ Copenhagen, DK
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    15.569
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    ISP
    Οtenet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από psyxakias Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εντός του δικτύου της; Προφανώς για να προσελκύσει συνδρομητές, που ταξιδεύουν συχνά, έναντι των άλλων εταιρειών.
    Εσυ μιλάς για καταργηση του roaming γενικως... εκει πηγαινε και το σχόλιο μου αρχικά.

    Τωρα σε οτι αφορά τη voda εχω σοβαρες αμφιβολιες για το αν η ΕΕ θα επιτρέψει μονο στη voda να κάτι τέτοιο... εκτός αν το χρεώσει σαν νεα σουπερ-ντουπερ υπηρεσία - "πληρώστε 10 ευρω".

  11. #11
    Το avatar του μέλους Gordito
    Gordito Guest
    Τρομερο βημα μπροστα, τι να λεμε.

    Σας χρεωνω 20-25€ το 'unlimited' (1GB) internet στο κινητο, δωστε μου αλλα 5€ για να εχετε 'unlimited' (1GB) και στο εξωτερικο.




    Μα καλα, ποσοι Ελληνες χρησιμοποιουν internet στο εξωτερικο και παει να τους προσελκυσει η Voda?

    Γιατι δεν κανουν κατι για το εγχωριο τμημα;

  12. #12
    Εγγραφή
    05-11-2009
    Μηνύματα
    720
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xhaos
    θα προτιμούσες ο κάθε νομός της Ελλάδας να έχει 2-3 εταιρίες ξεχωριστές ή είναι καλύτερα τώρα; φαντάσου να υπήρχε voda-attica και voda-thessalonica με διαφορετικές χρεώσεις και να πλήρωνες και roaming.
    Βεβαίως και θα το προτιμούσα, αν τα ελληνικά κινητά είχαν γεωγραφικό αριθμό αντί του μη-γεωγραφικού αριθμού, που μέχρι πρότινος συνεπαγόταν ληστρικές χρεώσεις για τον καλούντα.

    Διότι οι αριθμοί κινητών τηλεφώνων σε Αμερική, Καναδά, & Hong Kong είναι γεωγραφικοί. Δηλαδή αν αυτό εφαρμοζόταν στην Ελλάδα, τα κινητά θα είχαν αριθμούς Αθήνας, Πάτρας, Θεσσαλονίκης, κ.ο.κ. Άρα ο καλών οποιοδήποτε κινητό, θα χρεωνόταν με χρέωση σταθερού, ενώ ο καλούμενος θα χρεωνόταν, μόνο αν το κινητό του βρισκόταν εκτός του νομού Αττικής, Αχαΐας, Θεσσαλονίκης, για τις εισερχόμενες κλήσεις.

    Ποιος δεν θα ήθελε κάτι τέτοιο εκτός απ' τις εταιρίες κινητής τηλεφωνίας και των lobby τους; Η χρήση μη-γεωγραφικών αριθμών στα δίκτυα κινητής τηλεφωνίας στην Ευρώπη, επιδιώχθηκε για να χρεώνονται οι κλήσεις προς αυτά κατά το δοκούν, πράγμα μου η Commission τώρα προσπαθεί να «μαζέψει».

  13. #13
    Εγγραφή
    13-07-2007
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    577
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΙΛΙΣΣΟΣ
    Router
    H300s
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από knowlton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άρα ο καλών οποιοδήποτε κινητό, θα χρεωνόταν με χρέωση σταθερού, ενώ ο καλούμενος θα χρεωνόταν, μόνο αν το κινητό του βρισκόταν εκτός του νομού Αττικής, Αχαΐας, Θεσσαλονίκης, για τις εισερχόμενες κλήσεις.
    Συγνώμη αλλά μόνο εμένα μου φαίνεται παράλογο το να χρεώνομαι για να με πάρουν τηλέφωνο;
    Δεν το βρίσκω και πολύ λογικό να είμαι υποχρεωμένος να πληρώνω για τις κλήσεις που δέχομαι αλλά και ούτε θέλω να υποχρεώνομαι να "βάζω" συνέχεια κάρτα στο κινητό μου, μόνο και μόνο για να μπορούν να με παίρνουν τηλέφωνο.Δεν έχει νόημα. Θέλω όταν ξεμένω απο κάρτα να επιλέγω πότε θα ξαναβάζω και να μπορώ να δέχομαι κλήσεις.
    Και μην μου πείς για γεωγραφικούς αριθμούς γιατί εγώ είμαι συνεχώς στα ταξίδια, απο καπρίτσιο μου βέβαια, αλλά, αυτό δεν σημαίνει πως πρέπει να χρεώνομαι. Άσε που δεν είμαι και ο μοναδικός που ταξιδεύει. Πολλοί φοιτητές και επαγγελματίες και αρκετοί άλλοι ταξιδεύουν.

    Για σκέψου πόσα περισσότερα χρήματα εισρέουν έτσι στα ταμεία των εταιρειών.
    Και συγνώμη αν νομίζεις οτι σου επιτίθεμαι, δεν το κάνω. Απλά εκφράζω μια απορία μου.
    Subscribe on YouTube @grigsgr
    www.youtube.com/c/grigsgr

  14. #14
    Εγγραφή
    08-05-2004
    Περιοχή
    Νομός Αττικής
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    21.043
    Downloads
    43
    Uploads
    2
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Arcadyan Speedport Smart
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από grigsgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συγνώμη αλλά μόνο εμένα μου φαίνεται παράλογο το να χρεώνομαι για να με πάρουν τηλέφωνο;
    Δεν το βρίσκω και πολύ λογικό να είμαι υποχρεωμένος να πληρώνω για τις κλήσεις που δέχομαι αλλά και ούτε θέλω να υποχρεώνομαι να "βάζω" συνέχεια κάρτα στο κινητό μου, μόνο και μόνο για να μπορούν να με παίρνουν τηλέφωνο.Δεν έχει νόημα. Θέλω όταν ξεμένω απο κάρτα να επιλέγω πότε θα ξαναβάζω και να μπορώ να δέχομαι κλήσεις.
    Και μην μου πείς για γεωγραφικούς αριθμούς γιατί εγώ είμαι συνεχώς στα ταξίδια, απο καπρίτσιο μου βέβαια, αλλά, αυτό δεν σημαίνει πως πρέπει να χρεώνομαι. Άσε που δεν είμαι και ο μοναδικός που ταξιδεύει. Πολλοί φοιτητές και επαγγελματίες και αρκετοί άλλοι ταξιδεύουν.
    Ούτε σε εμένα αρέσει να χρεώνομαι εισερχόμενες κλήσεις, αλλά έχουμε όλοι αποδεχθεί ότι ισχύει στην περιαγωγή.

    Η διαφορά είναι ότι στη μία περίπτωση τα όρια οικείου δικτύου είναι ένας νομός, ενώ στην άλλη μία χώρα. Πολλοί επαγγελματίες και φοιτητές π.χ. ταξιδεύουν στο εξωτερικό και χρεώνονται τις εισερχόμενες κλήσεις.

    Αυτό πάλι που έχουμε αποδεχθεί στην Ελλάδα, είναι να χρεωνόμαστε πολύ ακριβά τις κλήσεις προς κινητά. Π.χ. ένας Αμερικανός θα ενοχλούνταν να πληρώνει για μία κλήση σε κινητό 10πλάσια απ' ό,τι σε σταθερό (έτσι είναι στην Ελλάδα) κι όμως εμείς το έχουμε αποδεχθεί.
    Προπληρωμένες κάρτες ........... 2 savings 4 safety

    Τι εστί IBAN, BIC, OUR, SHA, BEN;
    "Yesterday is History, Tomorrow a Mystery, Today is a Gift, Thats why it's called the Present."

  15. #15
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από knowlton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βεβαίως και θα το προτιμούσα, αν τα ελληνικά κινητά είχαν γεωγραφικό αριθμό αντί του μη-γεωγραφικού αριθμού, που μέχρι πρότινος συνεπαγόταν ληστρικές χρεώσεις για τον καλούντα.

    Διότι οι αριθμοί κινητών τηλεφώνων σε Αμερική, Καναδά, & Hong Kong είναι γεωγραφικοί. Δηλαδή αν αυτό εφαρμοζόταν στην Ελλάδα, τα κινητά θα είχαν αριθμούς Αθήνας, Πάτρας, Θεσσαλονίκης, κ.ο.κ. Άρα ο καλών οποιοδήποτε κινητό, θα χρεωνόταν με χρέωση σταθερού, ενώ ο καλούμενος θα χρεωνόταν, μόνο αν το κινητό του βρισκόταν εκτός του νομού Αττικής, Αχαΐας, Θεσσαλονίκης, για τις εισερχόμενες κλήσεις.

    Ποιος δεν θα ήθελε κάτι τέτοιο εκτός απ' τις εταιρίες κινητής τηλεφωνίας και των lobby τους; Η χρήση μη-γεωγραφικών αριθμών στα δίκτυα κινητής τηλεφωνίας στην Ευρώπη, επιδιώχθηκε για να χρεώνονται οι κλήσεις προς αυτά κατά το δοκούν, πράγμα μου η Commission τώρα προσπαθεί να «μαζέψει».
    Το βλέπεις λάθος, υπάρχει το πρέπει να τον βρώ, και το πρέπει να με βρούνε

    Αλλά θα είχες την χρέωση για τα εισερχόμενα, ή όπως στην Αμερική πακέτα με δωρεάν εισερχόμενες ακόμα και στην ίδια πόλη

Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 30
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-03-10, 13:32
  2. Vodafone και υπολοιπο προπληρωμενου χρονου ομιλιας...
    Από Insomniac στο φόρουμ Σταθερή & Κινητή Τηλεφωνία
    Μηνύματα: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-08-07, 20:34
  3. Μηνύματα: 16
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-05-07, 21:26
  4. Q-TELECOM - ΔΙΑΚΟΠΤΕΙ ΤΗΝ ΠΕΡΙΑΓΩΓΗ ΣΤΗ VODAFONE
    Από NetJim στο φόρουμ Σταθερή & Κινητή Τηλεφωνία
    Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-12-06, 14:12
  5. Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-11-06, 11:10

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας