Σελ. 3 από 6 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 31-45 από 89
  1. #31
    Εγγραφή
    09-06-2003
    Μηνύματα
    107
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Conn-x OTE/Otenet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΑΓΑΡΑΔΕΣ
    Router
    Baudtec
    SNR / Attn
    9(dB) / 14(dB)
    Απ' ότι βλέπω μάλλον δεν δουλεύουν τα Links πλέον...sorry.
    Ευτυχώς πρόλαβα και τα κατέβασα όλα και τα έγραψα σε 2 cds.
    Logical dream δεν βρήκα πάντως..
    Musicdreams
    VirtualDreams
    Desertdreams
    Raytracedreams
    Geometricaldreams
    Talesofadream
    Inadream
    Dreaming
    Maneticdreams
    Trippingdream
    Dreamdealers
    Hallucinationsanddreams
    Brokendreams

    Αυτά έβγαλε η αναζήτηση για "dream" στα adf.

  2. #32
    Εγγραφή
    11-04-2003
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    322
    Downloads
    30
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    20480/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΡΗΣ
    Router
    D-Link G624T
    SNR / Attn
    6(dB) / 10(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Ενα πελωριο ΜΠΡΑΒΟ στα παιδια για αυτο που καταφεραν!!!!! To Dreamchild ειναι ενα οπτικοακουστικο αριστουργημα! η μουσικη τελεια....Κι εγω ειχα υπ'οψιν μου τα ντεμοζ αλλα ειχα μεινει μακρια απο τις εξελιξεις τοσο καιρο. Μπραβο κ παλι.
    Οποιος απο εδω δεν εχει τυχει να ασχοληθει με αυτον τον χωρο αξιζει να ριξει μια ματια κ θα κολλησει...

    ΥΓ: Υπαρχει κανενας απο Θεσσαλονικη που να εχει γραψει σιντι με ντεμο να του κανω καμια κοπια?? Εχω 56κ.....

  3. #33
    Εγγραφή
    16-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    726
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    16384/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΧΑΡΙΛΑΟΥ
    Router
    TG 585 V8
    ravenloft4, αν μπορείς καντα shared σε emule/overnet και πες μας τις ονομασίες που έχουν για να τα κατεβάσουν όσοι θέλουν.. 8)
    Μπορεί αυτό που σου είπα να ήταν μέρος ενός μεγαλύτερου demo, και μαλλον καπως έτσι πρεπει να είναι, αλλά δε θυμάμαι πως λεγόταν... 8)
    Mazinga_GR, εγώ είμαι απο Θεσσαλονίκη αλλά ακομα είμαι στο κατεβασμα 8) ,
    56Κ? Και τι δουλειά εχεις εδώ? Εδω μόνο όσοι έχουν adsl και είναι Ελληνες μπαινουν! adslgr δε λέγεται το site?

  4. #34
    Εγγραφή
    22-02-2004
    Μηνύματα
    10
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    16384/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΧΑΡΙΛΑΟΥ
    ikonsgr, ευτήχώς δεν είμαστε και τόσο παππούδες.

    21 είμαι εγώ, και μάλιστα απο την θεσσαλονίκη, βόρεια :P
    Πα'ολη την απόσταση πιστεψέ με οτι αξίζει και με το παραπάνω να κάνεις το ταξίδι αυτό μια φορά το χρόνο. Άσε που συνήθως κατεβαίνουμε όλοι οι sceners μαζεμένοι οπότε έχει τρελό χαβαλέ στο ταξίδι.

    aMUSIC, πλάκα πλάκα θα είχε ενδιαφερόν να έβγαζε ο kb τον κώδικα απο το softsynth κάποια στιγμή..(και τον κώδικα του the tool ο chaos :P)
    Αλήθεια, κάπου πήρε το αυτί μου οτι θα ανέβεις breakpoint. Παίζει?

    EDIT: στο ftp του back2roots έχει αρκετά amigademos. (ftp://ftp.back2roots.org/pub/amidemos/)

  5. #35
    Εγγραφή
    19-11-2003
    Περιοχή
    Αργυρούπολη
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    236
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
    Ναι, θα ανέβω breakpoint μαζί με τον Leviathan και ίσως και τον Sybex.. =) πρέπει να παραλάβει κάποιος το δίπλωμα (και αν είμαστε τυχεροί και το βραβείο)... Εε .. και θα είναι και το πρώτο μας party στο εξωτερικό..

    Λέμε να ανέβουμε και με μουσική στον music compo.

  6. #36
    Το avatar του μέλους chatasos
    chatasos Guest
    ΑΠΑΙΧΤΟ!!!!

    Μου θύμισες παλιές καλές εποχές.

    group -> Scoopex, Phenomena, Red Sector (TRSI), Anarchy, Rebels, The Silents
    music -> Jesper kyd, Mahoney & Kaktus, Crusaders

    MY Best amiga demos ever: desert dream, state of the art, hardwired, enigma

    Ψάχτε το "planet potion" (64k) όσοι έχετε PPC Amiga
    Οι υπόλοιποι βολευτείτε με το βίντεό του.

    Ερώτηση: Στα 4k intros πόση συμπίεση κάνουν άραγε?

  7. #37
    Εγγραφή
    22-02-2004
    Μηνύματα
    10
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    16384/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΧΑΡΙΛΑΟΥ
    Στα 4kb δεν κάνουν μάλλον καθόλου (εκτός απο κάποια τα οποία έχουν compressed όλο το exe..), γιατί πολύ απλά ακόμη και συμπιεσμένα να είναι τα δεδομένα, δεν χοράνε εκεί μεσα.

    Οπότε realtime είναι η μοναδική λύση...
    μαύρες τέχνες!

    Όσον αναφορά τα amidemos, αυτο που θεωρώ προσωπικά το καλύτερο είναι το Lapsuus... must see!

  8. #38
    Το avatar του μέλους Sotos
    Sotos Guest
    Έχω ξαναδεί Demos παλιότερα, αλλά τέτοια δουλειά 1η φορά βλέπω!!!
    Έχω μείνει άναυδος ...ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ σε όλους ΣΑΣ!!
    Βλέποντάς το νόμιζα ότι ήμουν σε άλλη χώρα ... σε άλλον πλανήτη να το πω? Πάντως με ταξίδεψε αλλού...
    Ευτυχώς που έβαλες το POST επειδή ελάχιστοι ήξεραν επι του θέματος.

    Θα σας παρακολουθώ απο κοντά !!!!
    Συνεχίστε με το ίδιο μεράκι ...

  9. #39
    Εγγραφή
    16-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    726
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    16384/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΧΑΡΙΛΑΟΥ
    Router
    TG 585 V8
    jObo, To back2roots το έχω ξεπατώσει πρέπει να έχω κατεβάσει πάνω απο 1000 mods!!
    Για πες καμμιά λεπτομέρια για την μάζωξη που λες, στην πάτρα δεν γίνεται αυτό το react? Ποσο κρατάει και που μένετε εκει πέρα? Μ'εβαλές σε σκέψεις, αν είναι μπορέι να έρθω κι εγω!! Που θα μείνουμε εκέι θα στήσουμε κανα αντίσκηνο σε πάρκο? Τωρα βεβαια αυτό το "sceners" που λες μου ακούγετε λιγο τρομακτικό 8) σαν καμμιά μυστική οργανωση, ασχολείστε όλοι με συγγραφή demos ή απλώς είστε fan?

  10. #40
    Εγγραφή
    19-11-2003
    Περιοχή
    Αργυρούπολη
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    236
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
    To React θα γίνει πιθανότερα μέσα στο Μάιο (7, 8 και 9 αν θυμάμαι καλά) στο Θέατρο της φοιτητικής εστίας του Πανεπιστημίου των Πατρών. Θα μαζευτούνε κλασσικά όλοι (ή σχεδόν όλοι) οι sceners της Ελλάδας, και αρκετοί (ίσως περισσότεροι) gamers, φίλοι, άσχετοι ή party animals.

    Κλασσικά θα γίνουν διαγωνισμοί demo, μουσικής, γραφικών και wild.. για εξτρά διαγωνισμούς δεν ξέρει κανείς μέχρι τις τελευταίες στιγμές. (Αν υπάρχουν συμμετοχές σε ένα είδος ώστε να δικαιολογούν διαγωνισμό -3 και πάνω- τότε γίνεται διαγωνισμός στο είδος)

    Τώρα.. Υπνος;;;.. Ποιος ύπνος;.. θα είσαι σε demoparty και θα κοιμηθείς;;.. αίσχος.. =)... Σοβαρά τώρα... αν κάποιος δεν θέλει να μείνει σε ξενοδοχείο (πράγμα που κανένας δεν το κάνει εφόσον έχει φέρει τον υπολογιστή του μέσα στο React), μπορεί να κοιμηθεί με sleeping bag μέσα στο θέατρο.

    Πρόπερσυ θυμάμαι ότι κατάφερα να κοιμηθώ, παρότι εκείνη την ώρα γινόταν ξέφρενο party με καμένη Techno να παίζει τσίτες από το PA του Party.

    Οποιος ψήνεται να έρθει, θα έχει τη δυνατότητα να παρακολουθήσει ένα τέτοιο party, να δει τις παραγωγές και τους διαγωνισμούς, καθώς και άλλες παραγωγές στην μεγάλη οθόνη ενδιάμεσα. Το βράδυ συνήθως παίζουν ταινίες, funny videos, κλπ. Και βέβαια αν κουβαλήσει το pc του (desktop ή laptop, δεν έχει σημασία), θα μπει στο μεγάλο δίκτυο με τους υπόλοιπους για leeching =). Και βέβαια να γνωρίσει από κοντά τους ανθρώπους που φτιάχνουν demos και να συζητήσει μαζί τους

    Τέλος, όποιος είναι να έρθει με υπολογιστή, να φροντίσει να έχει ένα σχετικά σεβαστού μεγέθους UTP Cat5 (5-6 μέτρα), και πολύμπριζο. Μπαλαντέζα επίσης δεν είναι άσχημη ιδέα. =)

  11. #41
    Εγγραφή
    16-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    726
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    16384/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΧΑΡΙΛΑΟΥ
    Router
    TG 585 V8
    Ετσι οπως μου το περιγράφεις ποιο πολύ για LAN PARTY μου μοιάζει παρά για demo party... Οσων αφορά τον ύπνο, βάλε με σ'ενα pc με κανα τσουρμο άλλους παλαβούς με rise of nations ή age of mythology και μην ανυσηχείς 2 μέρες αγρυπνος τις πιάνω άνετα ! (μεχρι στιγμής το ρεκόρ μου είναι 8.5 ώρες ΣΥΝΕΧΕΣ παιχνίδι με ένα φίλο, παιζωντας EMPIRE EARTH σε internet cafe στην ορεστιάδα όταν υπηρετούσα εκει πάνω!!, στο σπίτι έχω πιάσει μέχρι 8ωρο, αν και μπορει όταν είχα την ΑΜΙGA και ξημερωνόμουν με CIVILIZATION και DUNE 2, να είχα φτάσει και τις 10 ώρες, αλλά τότε έπαιζα μόνος!!! ). Περίπου για πόσα άτομα μιλάμε και όσον αφορά τις φυσικές αναγκες φαί και ... κακά.. 8) Πως τα βολευετε? Πάντως νομίζω ότι θα ήταν καλύτερα να καθιερώσετε κάποιο πιο κεντρικό μέρος στην Ελλάδα π.χ Λαρισα ή και Βολο για να πιανετε ολόκληρη την Ελλάδα, τώρα πολύ νοτια είστε ρε παιδιά...! 8)

  12. #42
    Εγγραφή
    22-02-2004
    Μηνύματα
    10
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    16384/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΧΑΡΙΛΑΟΥ
    Εχμμ... κοίτα.. το θέμα με το που γίνεται το συγκεκριμένο πάρτυ, που θα έπρεπε να γίνεται και γιατί γίνεται εκεί είναι πολύ μεγάλη συζήτηση. Ίσως απο κοντά κάποια στιγμή.

    Ο χώρος είναι μέσα στην πανεπιστημιούπολη της πάτρας, οπότε τουλάχιστον με τα κακά τα πάμε καλά...

    Φαί υπάρχει κυλικίο στην εστία καθώς και ένα εστιατόριο-σουβλάκια.
    (είχε παίξει απίστευο σουβλάκι πάρτυ πρόπερσι με ζούζουλο-Ninja.)

    Από κει και πέρα έχει αρκετές απο τις προδιαγραφές ενός lanparty με βασική όμως διαφορά ότι το κλίμα τελείως διαφορετικό. Κοινώς οι περισότεροι απλώς δεν νοίαζοντε για το leeching και τα τιαύτα.

    Τώρα για το πόσα άτομα μαζεύονται...
    δεν υπάρχει επίσημος αρίθμος. Προσωπικά υπολογίζω τον κόσμο πέρισυ γύρω στα 250 άτομα. μπορεί να κάνω και λάθος. Σωτήρη εσύ τι λές για αυτό?

  13. #43
    Εγγραφή
    19-11-2003
    Περιοχή
    Αργυρούπολη
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    236
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
    Εχεχεχε.. demos, leeching, games... μαμ, κακά και νάνι.. =)

    Η προσωπική μου εμπειρία είναι ότι παίζουν γύρω στα 80 pc και γύρω στα 100 άτομα. Δεν ήμουν στο τελευταίο react (φύλαγα σκοπιά στον Αγ. Στέφανο), οπότε δεν έχω stats του τελευταίου.

    Ολα τα demo-parties έχουν ως βάση ένα lan-party infrastructure.. κάποια parties συνδυάζουν και τη demoscene και την game scene (όπως το assembly), ενώ άλλα parties εκδιώκουν τους gamers καθώς μαζεύονται στα parties μόνο για αυτό και όχι μόνο δεν τους απασχολούν τα demos, αλλά αποτελούν και πρόβλημα στην διεξαγωγή των διαγωνισμών (case modifications όπου παράγουν στο σύνολό τους τόσο φως ώστε ο βιντεοπροβολέας να μην κάνει καλή δουλειά, τεράστια ηχοσυστήματα τα οποία δεν αφήνουν τον ήχο των demos να ακουστεί όπως πρέπει και ενοχλούν αυτούς που θέλουν να πούνε μία κουβέντα ή να ρίξουν καναν ύπνο). To breakpoint στη Γερμανία ενώ δεν κλείνει την πόρτα σε κάποιο gamer δείχνει πολύ αρνητική στάση σε οποιονδήποτε έρθει και το μόνο που κάνει είναι leeching και gaming.

    Τα ελληνικά parties αφήνουν ανοικτές τις πόρτες στους gamers. Εχουμε δει κατά καιρούς διάφορους τύπους gamers.. κάποιοι που στους διαγωνισμούς όχι μόνο ήταν αρκετά ευγενικοί ώστε να κλείσουν τις πηγές ήχου και φωτός που ελέγχανε, αλλά έδειξαν ιδιαίτερο ενδιαφέρον για τους διαγωνισμούς και ενδιαφέρθηκαν για την demoscene. Αλλοι πάλι, με το που πάτησαν το πόδι τους στο party place, ανοίξανε έναν quake ή cs server και παίζανε 3 ημέρες ασταμάτητα, πιθανότατα χωρίς καν να καταλάβουν τι πραγματευόταν το party (βλέπε Digital Nexus 2001).

    Τώρα για κακά, υπάρχουν τουαλέτες ακριβώς έξω από την αίθουσα που θα γίνει το party.. βέβαια μπορείτε να φανταστείτε ότι σε καμία περίπτωση δεν συγκρίνονται με την τουαλέτα του σπιτιού μας, ή έστω με την τουαλέτα των goody's.. όποιος όμως έχει κάνει φαντάρος, αυτό το γεγονός δεν θα τον προβληματίσει =)

    Φαγητό.. σε πολύ κοντινή απόσταση από την αίθουσα υπάρχει κυλικείο με προϊόντα περιπτέρου και σάντουιτς. Σε απόσταση 10 λεπτών ποδαρόδρομου (ή λιγότερου αν σε λένε Aragorn), υπάρχει εστιατόριο με πολύ καλές τιμές. Παράλληλα, αρκετός κόσμος θα έρθει με το αυτοκίνητό του, οπότε είναι πιθανόν να κανονίζονται και εξορμήσεις στην πόλη της Πάτρας. Τέλος, για τις βραδυνές κυρίως ώρες, γίνονται και διανομές πίτσας από τα κοντινά ή όχι και τόσο καταστήματα (ιδίως αν μαζεύονται πολλά άτομα και κάνουν μαζικές παραγγελίες).

    Υπάρχει πάντα η πιθανότητα για events.. είτε οργανωμένα από το React είτε από άλλους εντός του πανεπιστημίου.. (Πρόπερσυ πέσαμε και σε μία συναυλία από rock συγκροτήματα, παράλληλα με BBQ party).

    Internet φαντάζομαι θα υπάρχει όπως και τις υπόλοιπες φορές, εκμεταλλευόμενοι τις γραμμές του πανεπιστημίου (αρκεί να γίνει καλό routing αυτή τη φορά).

    Γενικότερα θα έχουμε την ησυχία μας.. δεν μας ενοχλεί κανένας κλπ κλπ. Εννοείται βέβαια ότι σεβόμαστε το χώρο και όσο περνάει από το χέρι μας προσπαθούμε να αποτρέπουμε τα έκτροπα (πρόπερσυ στο techno πάρτυ που είχε γίνει το Σάββατο το βράδυ, μαζεύτηκαν και πολλοί άσχετοι με το party που απλά ακούσανε μουσική και μπήκανε. Κάποιοι πιο "ευσεβείς" από αυτούς θεώρησαν σωστό να εκφράσουν τις αθλητικές τους πεποιθήσεις -ΤΡΙΦΥΛΑΡΑ Σ'ΑΓΑΠΩ- με μαρκαδόρο πάνω στο ψηφιδωτό που κοσμεί την είσοδο του θεάτρου).

    Καθώς η φάρα των ελλήνων demosceners είναι ήσυχη φάρα, δεν έχουμε δει ποτέ έκτροπα (τσακωμούς, μεθύσια, κλοπές, καταστροφές κλπ), και αντίθετα με πολλά demo-parties της ευρώπης, η κατανάλωση αλκοόλ και το κάπνισμα επιτρέπονται (συμβουλή: φέρτε μαζί σας πλαστικά ποτηράκια και τασάκι.. θα σας χρειαστούνε).

    Τώρα, το React γίνεται στην Πάτρα ως συνέχεια του θρυλικού Gardening που ξεκίνησε στην Πάτρα από τους dEUS, που ήταν κατά βάση πατρινό demo-group. Οι διοργανωτές του React βρίσκονται επίσης στην Πάτρα, και έχουν τη δυνατότητα να κλείσουν χώρο εκεί.

    Εχουν γίνει και parties στην Αθήνα, στο τμήμα αρχιτεκτονικού σχεδίου στο ΕΜΠ, αν και το μεγαλύτερο πρόβλημα είναι με το parking καθώς απ'έξω από το πανεπιστήμιο γίνεται ο πανικός, και επιπλέον όσοι φέρουν PC θα πρέπει να το κουβαλάνε βόλτες στην Στουρνάρα.

    Κεντρική Ελλάδα δεν γνωρίζω αν υπάρχουν Demo Groups.. Προσωπικά θα με βόλευε στο Βόλο καθώς έχω καταγωγή από εκεί και έχω και μέρος να μείνω . Τα groups όμως τα μοιράζονται η Αθήνα, η Θεσσαλονίκη και η Πάτρα.

  14. #44
    Εγγραφή
    19-11-2003
    Περιοχή
    Αργυρούπολη
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    236
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
    Και για να μην αφήσω αυτό το thread να πεθάνει παρότι είναι πολύ παλιό, να ενημερώσω το φιλοθεάμων κοινό για τα καινούρια κατορθώματά μας. Οπως και πέρσυ, έτσι και φέτος κατεβήκαμε με demo στο assembly 2004. Αυτή τη φορά είπαμε να δείξουμε τα δόντια μας.. Και επάξια κερδίσαμε τη 2η θέση ανάμεσα σε 18 συμμετοχές... αφήνοντας μάλιστα πίσω πολλά μεγαθήρια του χώρου (βλέπε, kewlers, farbrausch, fairlight, moppi..)

    μπορείτε να κατεβάσετε το demo από εδώ: http://www.pouet.net/prod.php?which=13032 . Λέγεται Planet Risk, και θέλει τουλάχιστον GeForce FX κάρτα για να παίξει (με προτεινόμενη τουλάχιστον 5600, καθώς χρησιμοποιεί pixel shaders 2.0).

    =) Αιντε.. και του χρόνου στα Scene Awards =)

  15. #45
    Το avatar του μέλους chatasos
    chatasos Guest
    Συγχαρητήρια παιδιά! Απλά εκπληκτικό!!!

    ΥΓ: Πολύ "μέταλλο" αυτή τη φορά ρε παιδί μου

Σελ. 3 από 6 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-01-08, 17:02
  2. Ένας νεκρός κι ένας τραυματίας στη Λούτσα, μετά το ντέρμπι ...
    Από rdaniel στο φόρουμ Πολιτική, Κοινωνικά Θέματα, Επιστήμες και Aθλητισμός
    Μηνύματα: 68
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-01-08, 23:21
  3. Νεκροί ένας συνοριοφύλακας και ένας ληστής σε άγρια καταδίωξη - Πρόβληματισμοί
    Από Λύσανδρος στο φόρουμ Πολιτική, Κοινωνικά Θέματα, Επιστήμες και Aθλητισμός
    Μηνύματα: 59
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-12-05, 14:14

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας