Σελ. 2 από 9 ΠρώτηΠρώτη 12347 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16-30 από 131
  1. #16
    Εγγραφή
    21-03-2008
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    9.888
    Downloads
    8
    Uploads
    2
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Nova
    Router
    VMG8623-T50B & Debian
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gordito Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ποσα drm-free mp3 εχεις αγορασει online;
    Υπαρχουν/εχουν υπαρξει αρκετα στο παρελθον.

    Tα υπολοιπα ειναι απλες δικαιολογιες.
    Να πας ΕΣΥ να πουλησεις απροστατευτο multimedia αρχειο, και αν πουλησεις πανω απο 1 να μου τρυπησεις τη μυτη.
    (...)
    Το χρόνο που μας πέρασε, γύρω στα 30. Ευχαριστώ για το μάθημα, ξέρω ότι υπάρχουν σελίδες για μουσική.

    Για κάποιο λόγο, όμως, όσες φορές έχω ρωτήσει εδώ σχετικά με τις ΤΑΙΝΙΕΣ, δεν έχω πάρει απάντηση.

    Να μου τις προσφέρουν λοιπόν, με όρους λογικούς, και θα αγοράσω. Μέχρι τότε, δεν θα κάτσω να ασχοληθώ με AACS, HDCP, PMP και τη λοιπή σαβούρα τους.
    - Κάνετε τη δουλειά σας γρήγορα, αξιόπιστα, με ασφάλεια, χωρίς τεχνητούς περιορισμούς και δωρεάν με το Linux.
    - Οι δίσκοι χαλάνε! Σκεφτείτε τα αρχεία σας πριν την πατήσετε. Κάνετε τακτικά backup.

  2. #17
    Εγγραφή
    12-12-2006
    Μηνύματα
    2.832
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Conn-x OTE
    Router
    D-Link 2740-B
    SNR / Attn
    11.0(dB) / 19.8(dB)
    Και για να ξερουμε τι μας γινεται,θα γραψω και τα εξης.
    Εγω προσωπικα,εχω πανω απο 1500 βινυλια,πανω πο 600 CD,καμια 50αριά LD,(ναι,αυτα στα οποια η Μαιρη Ποππινς,εκανε 25 χιλιαδες δρχ,πριν απο 20 χρονια,και που εγω το ειχα αγορασει),αρκετα SACD και DVDAudio,κασετες audio και video,και καμια 250αριά DVD.Ολα αγορασμενα.
    Ετσι,για να ξερουμε ποιος γραφει τι,και γιατι.
    Οσον αφορα αυτα που ειπε ο αλλος φιλος,μα οπως ξερουμε ,οταν η τιμη ανεβαινει,δημιουργειται μια παραλληλη αγορα,απο αντιγραφα,μεχρι λαθρεμποριο,κοντραμπαντα δηλαδη.Και αυτο,παντα γινοταν και παλια,με τις κασετες που αλλαζανε χερια.
    Εσεις κυριοι,δε δινατε κασετες και δεν παιρνατε,απο τις φιλες σας και τους φιλους σας;

  3. #18
    Εγγραφή
    25-05-2006
    Μηνύματα
    332
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL HOL Full
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    HOL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Simpleton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το χρόνο που μας πέρασε, γύρω στα 30. Ευχαριστώ για το μάθημα, ξέρω ότι υπάρχουν σελίδες για μουσική.

    Για κάποιο λόγο, όμως, όσες φορές έχω ρωτήσει εδώ σχετικά με τις ΤΑΙΝΙΕΣ, δεν έχω πάρει απάντηση.

    Να μου τις προσφέρουν λοιπόν, με όρους λογικούς, και θα αγοράσω. Μέχρι τότε, δεν θα κάτσω να ασχοληθώ με AACS, HDCP, PMP και τη λοιπή σαβούρα τους.
    Είναι πολύ δύσκολη η περίπτωση και έχεις ένα δίκιο. Η λύση δεν είναι όμως το κατέβασμα. Όσο περισσότερο το κατέβασμα, τόσο πιο δύσκολη η επένδυση. Βεβαίως στο τέλος θα επικρατήσει το μοντέλο video on demand, ελπίζουμε μόνο να μην τα παίρνουν όλα τα λεφτά οι Αμερικάνοι. Με το κατέβασμα, μόνο αυτούς βοηθάτε. Θα κονομήσουν το χρήμα μετά. Εσείς βέβαια θα πληρώνετε 4-5 ευρώ για να δείτε την ταινία. Τόσο κάνει σε όλη την Δ. Ευρώπη και Αμερική.
    Στον κλάδο στην Ελλάδα μιλάμε για κοντά 30,000 χαμένες θέσεις εργασίας (με αυτές που θα έρθουν το 2011).

  4. #19
    Εγγραφή
    28-05-2007
    Μηνύματα
    680
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Βασίκά όσο πιο αχόρταγες γίνονται οι εταιρίες τόσο πρέπει να τις μπουκότάρουμε σαν χρήστες.Εχω τεράστια συλλόγη από cd αλλά σταμάτησα να αγοράζω όταν ανακάλυψα τις πολιτικές των δισκογραφικών και των νταβατζήδων τους (ΑΕΠΙ κτλ)..

    Τό ίδιο με τα games.Σταμάτησα να αγοράσω Ubisoft από όταν άρχισε τις εξυπνάδες με το DRM που τον μόνο που δυσκολεύε την ζωή ήταν εμένα που το είχα πληρώσει κανονικά.ΓΙατί το πειρατικό έρχεται precracked.Αντιθέτως έχω πάρει γνήσια παιχνίδια σαν το wold of goo ή popcap γιατί ΔΕΝ ΜΕ ΠΡΗΖΟΥΝ σαν νόμιμο χρήστη...

    Το πιο σημαντικό δεν είναι η τρομοκρατία που αναφέρεται στην παρούσα είδηση όμως όσο ο φασισμός και η προσπάθεια φίμωσης του διαδυκτίου με πρόφαση πλασματικά κέρδη που θα είχαν αν όλος ο πλανήτης το αγόραζε γνήσιο...

    Το ότι δηλαδή το Google ενέδωσε στην RIIA και άρχισε να εφαρμόζει λογοκρισία στα instant search για torrent rapidshare κτλ,είναι ακόμα πιο σημαντική είδηση που πέρασε στα ψιλά στα Ελληνικά μέσα.Όσο ενδίδεις σε αυτές τις εταιρίες τόσο πιο άπληστες γίνονται...

  5. #20
    Εγγραφή
    12-12-2006
    Μηνύματα
    2.832
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Conn-x OTE
    Router
    D-Link 2740-B
    SNR / Attn
    11.0(dB) / 19.8(dB)
    Ξεχασα.Φετος,μετα την εμπλοκη μου με τα ακουστικα,εχω αγορασει και κατεβασει,καποια αρχεια υψηλης ποιοτητας,δηλαδη flac, σε 24/96 ή 24/192,που πραγματικά,ειναι το κατι αλλο,αν το συστημα που εχεις,μπορει να τα παιξει.

  6. #21
    Εγγραφή
    15-01-2009
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    43
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    Router
    Thomson tg585
    Η αλήθεια είναι ότι όλοι κατεβάζουν γιατί μπορούν..Γιατί να πληρώσεις για κάτι που μπορείς να το έχεις τζάμπα?

  7. #22
    Εγγραφή
    21-03-2008
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    9.888
    Downloads
    8
    Uploads
    2
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Nova
    Router
    VMG8623-T50B & Debian
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από giorgosgudelias Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είναι πολύ δύσκολη η περίπτωση και έχεις ένα δίκιο. Η λύση δεν είναι όμως το κατέβασμα. Όσο περισσότερο το κατέβασμα, τόσο πιο δύσκολη η επένδυση. Βεβαίως στο τέλος θα επικρατήσει το μοντέλο video on demand, ελπίζουμε μόνο να μην τα παίρνουν όλα τα λεφτά οι Αμερικάνοι. Με το κατέβασμα, μόνο αυτούς βοηθάτε. Θα κονομήσουν το χρήμα μετά. Εσείς βέβαια θα πληρώνετε 4-5 ευρώ για να δείτε την ταινία. Τόσο κάνει σε όλη την Δ. Ευρώπη και Αμερική.
    Στον κλάδο στην Ελλάδα μιλάμε για κοντά 30,000 χαμένες θέσεις εργασίας (με αυτές που θα έρθουν το 2011).
    Άρα η απάντηση είναι «Όχι, δεν υπάρχει». Ποιά είναι η λύση;
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από acid_18 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η αλήθεια είναι ότι όλοι κατεβάζουν γιατί μπορούν..Γιατί να πληρώσεις για κάτι που μπορείς να το έχεις τζάμπα?
    Επειδή θεωρείς ότι το περιεχόμενο αξίζει, βλέπεις ότι ο διανομέας του σε σέβεται και θέλεις να στηρίξεις το δημιουργό.
    - Κάνετε τη δουλειά σας γρήγορα, αξιόπιστα, με ασφάλεια, χωρίς τεχνητούς περιορισμούς και δωρεάν με το Linux.
    - Οι δίσκοι χαλάνε! Σκεφτείτε τα αρχεία σας πριν την πατήσετε. Κάνετε τακτικά backup.

  8. #23
    Εγγραφή
    10-01-2010
    Μηνύματα
    866
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49999/4975
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    Cisco 887VA-W
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Theodore41 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παλι τα ιδια;Εχουμε βυθιστει μεχρι τα μπουνια στη λογικη και την ηθικη του κατεβασματος,αλλα ακρη δε βγηκε διοτι ακομη και μερικοι μη εμπλεκομενοι επαγγελματικα,θεωρουν το κατεβασμα,μεγα εγκλημα.
    Εγω,για να τους κουρντισω,θα ξαναπω το εξης.
    Αν δανειστω τα εργαλεια μαστορεματος απο τον αδελφο μου,θα ελθει η Bosch,να με εγκαλεσει,γιατι εχασε μια πωληση;Και ως ποτε θα μπορει να με εγκαλει,μετα απο ποσα χρονια,θα ειμαι εγκληματιας,αμα τα δανειστω;
    Το ιδιο δεν ειναι και το θεμα κατεβασμα;
    λατρευω τη λογικη πλερωνω και κανω οτι γουσταρω γιατι ειμαι μαγκας να 'ουμ ...

    Γιατι? Κοιτα να δεις, προσελαβα 2 παιδια για υπαλληλους γραφειου. Αλλα ξερεις, δυσκολες οικονομικες συνθηκες κλπ κλπ λεω να τους δενειζω τα μεσημερια στον φιλο μου τον υδραβλικο να πηγαινουν να ξεβουλωνουν χεστρες να συμπληρωνει κι αυτος για τους μισθους, και μετα απογευματακι να ρχονται γραφειο, να μου σιδερωνουν τα ρουχα ε να πατανε και κανα σφουγγαρισμα κλπ. Αυτη ειναι η προεκταση της "λογικής" σου. Τα πνευματικα δικαιωματα προστατευονται απο νομους, οπως ακριβως και τα εργατικα δικαιωματα. Η ταινια που κατεβαζουν απο το PB ΔΕΝ ειναι τρυπανι να το δανιζει ο uploader σε οποιον θελει. Το τρυπανι ειναι ιδιοκτησια σου, η ταινια ειναι ιδιοκτησια της Paramount.

  9. #24
    Εγγραφή
    12-12-2006
    Μηνύματα
    2.832
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Conn-x OTE
    Router
    D-Link 2740-B
    SNR / Attn
    11.0(dB) / 19.8(dB)
    Ma καλα,ακομα υπαρχουν ανθρωποι,που πιστευουν οτι αν πληρωναν τα παιδακια,θα κατεβαζαν τα αρχεια που κατεβαζουν;Η θα αγοραζαν απο τα μαγαζια;
    Και εχουν ξεχασει το τι γινοταν προ Ιντερνετ,οταν ολα τα μαγαζακια στις γειτονιες,πουλαγαν αντιγραφα σε κασετες,μουσικης,με μικρο τιμημα;

  10. #25
    Εγγραφή
    25-05-2006
    Μηνύματα
    332
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL HOL Full
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    HOL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από neshtar Εμφάνιση μηνυμάτων
    λατρευω τη λογικη πλερωνω και κανω οτι γουσταρω γιατι ειμαι μαγκας να 'ουμ ...

    Γιατι? Κοιτα να δεις, προσελαβα 2 παιδια για υπαλληλους γραφειου. Αλλα ξερεις, δυσκολες οικονομικες συνθηκες κλπ κλπ λεω να τους δενειζω τα μεσημερια στον φιλο μου τον υδραβλικο να πηγαινουν να ξεβουλωνουν χεστρες να συμπληρωνει κι αυτος για τους μισθους, και μετα απογευματακι να ρχονται γραφειο, να μου σιδερωνουν τα ρουχα ε να πατανε και κανα σφουγγαρισμα κλπ. Αυτη ειναι η προεκταση της "λογικής" σου. Τα πνευματικα δικαιωματα προστατευονται απο νομους, οπως ακριβως και τα εργατικα δικαιωματα. Η ταινια που κατεβαζουν απο το PB ΔΕΝ ειναι τρυπανι να το δανιζει ο uploader σε οποιον θελει. Το τρυπανι ειναι ιδιοκτησια σου, η ταινια ειναι ιδιοκτησια της Paramount.
    Ψιλά γράμματα αυτά για τον Ελληναρά. Τι πνευματικά δικαιώματα και μλ... τσαμπουνάς. Ακόμα έχουμε μέλλον. Είμαστε 3οι στην Ευρώπη στο κατέβασμα. Έχουμε να περάσουμε Βούλγαρους και Πολωνούς. Τους Ρουμάνους τους περάσαμε. Για εκεί είμαστε. Τσόντα, torrent και τζόγος είναι το προφίλ του Έλληνα χρήστη στο ιντερνετ.

    ........Auto merged post: giorgosgudelias πρόσθεσε 10 λεπτά και 0 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Theodore41 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ma καλα,ακομα υπαρχουν ανθρωποι,που πιστευουν οτι αν πληρωναν τα παιδακια,θα κατεβαζαν τα αρχεια που κατεβαζουν;Η θα αγοραζαν απο τα μαγαζια;
    Και εχουν ξεχασει το τι γινοταν προ Ιντερνετ,οταν ολα τα μαγαζακια στις γειτονιες,πουλαγαν αντιγραφα σε κασετες,μουσικης,με μικρο τιμημα;
    Εγώ ξέρω οτι τα video club έχασαν 200 εκ ευρώ τζίρο μέσα σε 2 χρόνια και χάθηκαν 20000 θέσεις εργασίας.
    Η ενημέρωση θα γίνει ακόμη χειρότερη με το clopy paste των blogs και θα επιβιώσουν μόνο τα μαζικά μέσα παραπληροφόρησης. Αυτά δηλαδή που δεν ζούν από το κέρδος που βγάζουν, αλλά από περίεργες χρηματοδοτήσεις. Αυτό το μέλλον ετοιμάζει το clopy paste του σημερινού μπάχαλου του ίντερνετ.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος giorgosgudelias : 01-02-11 στις 23:51. Αιτία: auto merged post

  11. #26
    Εγγραφή
    10-01-2010
    Μηνύματα
    866
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49999/4975
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    Cisco 887VA-W
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Theodore41 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ma καλα,ακομα υπαρχουν ανθρωποι,που πιστευουν οτι αν πληρωναν τα παιδακια,θα κατεβαζαν τα αρχεια που κατεβαζουν;Η θα αγοραζαν απο τα μαγαζια;
    Και εχουν ξεχασει το τι γινοταν προ Ιντερνετ,οταν ολα τα μαγαζακια στις γειτονιες,πουλαγαν αντιγραφα σε κασετες,μουσικης,με μικρο τιμημα;
    το ξερεις βεβαια οτι αυτο ειναι Ελληνικο φαινομενο ετσι? Εγω για χψζ λογους εζησα εκτως ελλαδας απο 4ων μεχρι 28 χρονων και το φαινομενο clopy paste cd απο το καταστημα της γειτονιας δεν επαιζε καθολου. Αντε να μου δινε καμια φιλη κανα Mixtape .... αλλα πειρατεια σε τετοια εκταση δεν επαιζε.

    Το αλλο σκελος, να στο θεσω ετσι. Παρε τον ανεργο και στελτον να δουλευει τζαμπα καπου, αφου ετσι κι αλλιως με τοση ανεργεια σιγα μην εβρισκε καπου να πληρωνετε κι ολας. Δεν ειναι λογικη αυτη. Η δουλεια ολων πληρωνετε. Αν δεν σ αρεσει το οτι ο Brad Pitt παιρνει ξερω γω ποσα εκατομυρια για μια ταινια 90 λεπτωνκαι το θεωρεις "λαθος" μην πας να δεις την ταινια. Αν θεωρεις οτι το cd των Κings of Leon ειναι ακριβο στα 15E μη το αγοραζεις, δικαιωμα σου. Το δικαιωμα σου να το κλεβεις δεν καταλαβαινω απο που πηγαζει

    ΣΣ ενω μιλαω σε 2ο ενικο ειναι προφανες οτι δεν απευθυνομαι στον Theodore41 προσωπικα, ελπιζω να ειναι κατανοητο αυτο.

  12. #27
    Εγγραφή
    12-12-2006
    Μηνύματα
    2.832
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Conn-x OTE
    Router
    D-Link 2740-B
    SNR / Attn
    11.0(dB) / 19.8(dB)
    Κοιτα,για να γινει κουβεντα,νομιζω οτι πρεπει να μιλησουν κυριως οσοι δεν ειναι εμπλεκομενοι επαγγελματικα με το θεμα,γιατι ετσι,η συζητηση θα γινει σε κλιμα επιχειρηματων μονον και οχι συναισθηματος.
    Οσον αφορα στο οτι η ταινια ανηκει στην Παραμαουντ,ποιος το καθοριζει αυτο;Η ιδια;
    Και ποιος κανονιζει για ποσα χρονια,θα κραταει τα δικαιωματα,οπως τα εννοει αυτη βεβαια.Παλι η ιδια;
    Μαλλον λοιπον,δεν ειναι δικαιο το θεμα απο την αρχη.

  13. #28
    Εγγραφή
    24-07-2006
    Περιοχή
    Pennsylvania
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    2.398
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    25600/5120
    ISP
    Comcast
    Router
    Technicolor
    Maybe the students are right. They should be able to download music and movies. I'm going to be shot for saying this. But who said art has to cost money? And therefore, who says artists have to make money? - Francis Ford Coppola
    Οι Κ.κ του ΛΑ.Ο.Σ παρακαλούνται να σκουπίζουν τα σάλια τους όταν εισέρχεται στο κοινοβούλιο η μέλλουσα σύντροφός μου Εύα Καϊλή, γιατί λερώνονται τα έδρανα και το πάτωμα,με αποτέλεσμα να φωνάζει η καθαρίστρια. Ευχαριστούμε για την κατανόηση σας.

    Μας γλωσσόφαγαν κάτι κογιότ και ακυρώθηκε το πάρτυ της Εύας

  14. #29
    Εγγραφή
    31-05-2006
    Περιοχή
    Στο σπίτι του Θόδωρα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.449
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    Χίλια/Χίλια
    ISP
    INALAN
    Router
    UniFi Express
    Η κλασική κουβέντα...

    Στο δια ταύτα:

    • Ταινίες εξακολουθούν να παράγονται όλο και ακριβότερες...

    • Νέοι τραγουδιστές και συγκροτήματα εμφανίζονται συνεχώς, ξοδεύοντας περισσότερα λεφτά στους στυλίστες παρά στον εξοπλισμό...

    • Τσόντες ακόμα γυρίζονται κατά ριπάς...


    Παρόλα αυτά κάποιοι δικάζονται, κάποιοι πληρώνουν πρόστιμα και κάποιοι μπαίνουν φυλακή για παράνομο διαμοιρασμό.
    You thought there would be a funny slogan here.
    You just fell for one of my classical pranks.
    Bazinga

  15. #30
    Εγγραφή
    10-01-2010
    Μηνύματα
    866
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49999/4975
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    Cisco 887VA-W
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Theodore41 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κοιτα,για να γινει κουβεντα,νομιζω οτι πρεπει να μιλησουν κυριως οσοι δεν ειναι εμπλεκομενοι επαγγελματικα με το θεμα,γιατι ετσι,η συζητηση θα γινει σε κλιμα επιχειρηματων μονον και οχι συναισθηματος.
    Οσον αφορα στο οτι η ταινια ανηκει στην Παραμαουντ,ποιος το καθοριζει αυτο;Η ιδια;
    Και ποιος κανονιζει για ποσα χρονια,θα κραταει τα δικαιωματα,οπως τα εννοει αυτη βεβαια.Παλι η ιδια;
    Μαλλον λοιπον,δεν ειναι δικαιο το θεμα απο την αρχη.
    Δεν εχω καμια επαγγελματικη σχεση με τον χωρο.

    Περα απο αυτο, το αλλο σκελος του ποστ σου δεν το καλαβαινω. Το σπιτι που αγορασες ποιανου ιδιοκτησια ειναι? και για ποσο καιρο? και ποιος το καθοριζει αυτο? Αδικο το κοβω, πιστευω οτι το μπανιο σου μου ανοικει δικαιωματικα. H Paramount πληρωσε για να γινει η ταινια, δικια της ειναι, και δεν το καθοριζει η ιδια το καθοριζουν οι νομοι περι πνευματικων δικαιωματων.

Σελ. 2 από 9 ΠρώτηΠρώτη 12347 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 91
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-02-11, 18:50
  2. Μηνύματα: 30
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-09-08, 17:07
  3. Μηνύματα: 55
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-07-07, 16:44
  4. Μηνύματα: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-05-06, 22:45

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας