Σελ. 775 από 861 ΠρώτηΠρώτη ... 755765770773774775776777780785795 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 11.611-11.625 από 12912
  1. #11611
    Εγγραφή
    24-06-2006
    Περιοχή
    Αργυρούπολη
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    285
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    2048/256
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sonic Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είναι απλό, δεν μπορείς να έχει κράτος πρόνοιας όταν είναι ανοιχτό στον καθένα.

    Αν θες να είσαι ανοιχτός, κανένα πρόβλημα, αλλά δεν θα πάρεις τίποτα, αν θες να έχεις πρόνοια για τους κατοίκους, πρέπει να είναι για αυτούς που συνεισφέρουν ή έχουν συνεισφέρει στο σύστημα.

    Όποιος ισχυρίζεται το αντίθετο ή δεν το έχει σκεφτεί, ή νομίζει ότι κάποιος άλλος θα πληρώσει.

    Όσο για το νόμιμο, να κάνει αίτηση για κάρτα εργασίας στην χώρα, πας στην πρεσβεία και ζητάς άδεια να μείνεις και να δουλέψεις στην χώρα, όπως γίνεται για όλες τι χώρες εδώ και πολλά, πολλά χρόνια.
    μάλλον γράφεις για να γράψεις κάτι:

    το 1824 ή/και το 1900 έκαναν αίτηση για κάρτα εργασίας στην χώρα, πήγαν στην πρεσβεία και ζήτησαν άδεια να μείνουν και να δουλέψουν στην χώρα;

    πρόνοια έχεις για όλους: αν αρρωστήσει τουρίστας π.χ. (που δεν έχει εισφέρει στο σύστημα) τον αφήνεις να πεθάνει;

    Eπιδοτήθηκες και επέλεξες να κάνεις τον αστυνόμο της ΕΕ. Αν σου αρέσει ή όχι (εκ του αποτελέσματος) είναι αδιάφορο.

  2. #11612
    Εγγραφή
    06-02-2003
    Περιοχή
    Airstrip One
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    9.217
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Άρθρα
    5
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    16000/1900
    ISP
    Ο2
    Καλά, τώρα φέρνεις παράδειγμα 100 χρόνια πριν με τώρα, είναι σύγκρισή αυτή; Και όπως σου έδειξα ακόμα και τότε, υπήρχαν κριτήρια, δεν έμπαιναν όλοι!

    Οι τουρίστες παίρνουν ασφάλεια ταξιδίων που καλύπτει αυτά τα κόστη, αν πας Αμερική λ.χ. καλό είναι να έχεις

    Δεν υπάρχει δικαιολογία φίλε μου για αυτό που συμβαίνει, δεν ξέρω ποιος φταίει, αλλά όσο υπάρχει το μπάτε σκύλοι άλεστε και έχετε και παροχές θα υπάρχει πρόβλημα και τριβές.

    Ένας καλό τρόπος να είναι όλοι χαρούμενοι θα ήταν με το που μπαίνεις στην Ευρώπη να σου δίνεται μια ταυτότητα και να σου κοστολογούνται οι όποιες παροχές σου δίνονται που θα υποχρεούσε να αποπληρώσεις μέσω φορολογίας και θα πρέπει να ξεκινήσεις να αποπληρώνεις μέσα σε κάποιο διάστημα.

    Επίσης, μέρος των υποχρεώσεων θα είναι η εκμάθηση της τοπικής γλώσσας και κουλτούρας.

    Αυτό, μάλιστα, θα ήμουν υπερ.
    Να ακούτε ύμνους, και το SNR radio!
    Ντοκιμαντέρ και άλλα που βοηθάνε την σκέψη ;)

  3. #11613
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.063
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    95% άντρες πήγανε λέει στο αμέρικα. Που ήταν οι γυναίκες?
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  4. #11614
    Εγγραφή
    24-06-2006
    Περιοχή
    Αργυρούπολη
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    285
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    2048/256
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sonic Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλά, τώρα φέρνεις παράδειγμα 100 χρόνια πριν με τώρα, είναι σύγκρισή αυτή; Και όπως σου έδειξα ακόμα και τότε, υπήρχαν κριτήρια, δεν έμπαιναν όλοι!

    Οι τουρίστες παίρνουν ασφάλεια ταξιδίων που καλύπτει αυτά τα κόστη, αν πας Αμερική λ.χ. καλό είναι να έχεις

    Δεν υπάρχει δικαιολογία φίλε μου για αυτό που συμβαίνει, δεν ξέρω ποιος φταίει, αλλά όσο υπάρχει το μπάτε σκύλοι άλεστε και έχετε και παροχές θα υπάρχει πρόβλημα και τριβές.

    Ένας καλό τρόπος να είναι όλοι χαρούμενοι θα ήταν με το που μπαίνεις στην Ευρώπη να σου δίνεται μια ταυτότητα και να σου κοστολογούνται οι όποιες παροχές σου δίνονται που θα υποχρεούσε να αποπληρώσεις μέσω φορολογίας και θα πρέπει να ξεκινήσεις να αποπληρώνεις μέσα σε κάποιο διάστημα.

    Επίσης, μέρος των υποχρεώσεων θα είναι η εκμάθηση της τοπικής γλώσσας και κουλτούρας.

    Αυτό, μάλιστα, θα ήμουν υπερ.
    όταν λεω οτι γράφεις για να γράψεις...

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sonic Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να το τονίσω ότι οι Έλληνες μετανάστες ήταν ΝΟΜΙΜΟΙ μετανάστες, οι μετανάστες που μιλάμε ήρθαν στην Ευρώπη (Ελλάδα/Ιταλία/Γαλλία, κλπ.) ΠΑΡΑΝΟΜΑ.
    Oi Έλληνες μετανάστευσαν στις ΗΠΑ το 2000-2020;

    Ξέρεις ποιός φταίει: κάποιος κάνει τον αστυνόμο, πληρώνεται (επιδοτείται) και, απλά, ΔΕΝ σου αρέσει.

    Αν τους έδιναν ταυτότητα, ΔΕΝ θα έμεναν εδώ.

  5. #11615
    Εγγραφή
    06-02-2003
    Περιοχή
    Airstrip One
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    9.217
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Άρθρα
    5
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    16000/1900
    ISP
    Ο2
    Καλά τώρα, όταν πήγα το 1800 και πέρασαν από το Ellis Island ήταν νόμιμοι, δεν πήγαν στο αμπάρι του πλοίου και βγήκαν στην αποβάθρα.

    Ναι, ήταν νόμιμοι σύμφωνα με αυτά που ίσχυαν τότε.

    Σου κάνει;
    Να ακούτε ύμνους, και το SNR radio!
    Ντοκιμαντέρ και άλλα που βοηθάνε την σκέψη ;)

  6. #11616
    Εγγραφή
    24-06-2006
    Περιοχή
    Αργυρούπολη
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    285
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    2048/256
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sonic Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλά τώρα, όταν πήγα το 1800 και πέρασαν από το Ellis Island ήταν νόμιμοι, δεν πήγαν στο αμπάρι του πλοίου και βγήκαν στην αποβάθρα.

    Ναι, ήταν νόμιμοι σύμφωνα με αυτά που ίσχυαν τότε.

    Σου κάνει;
    Ξανά: το κράτος αναγνωρίστηκε το '30. Ό,τι έγγραφα και αν είχαν το '24, ΔΕΝ έιχαν αντίκρυσμα.
    το "πρόβλημα" δεν είναι στο ναύλο του πλοίου - είτε στο αμπάρι είτε σε καμπίνα 1ης θέσης, ΔΕΝ είχαν "χαρτιά"

    το "δεν μου αρέσει" με το "Δεν υπάρχει δικαιολογία για αυτό που συμβαίνει, δεν ξέρω ποιος φταίει" απέχει λίγο.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος exop001 : 30-10-20 στις 15:45.

  7. #11617
    Εγγραφή
    06-02-2003
    Περιοχή
    Airstrip One
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    9.217
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Άρθρα
    5
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    16000/1900
    ISP
    Ο2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από exop001 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξανά: το κράτος αναγνωρίστηκε το '30. Ό,τι έγγραφα και αν είχαν το '24, ΔΕΝ έιχαν αντίκρυσμα.
    Ξανά, πέρασαν από τον τότε νόμιμο έλεγχο, τώρα έχουμε χαρτία, τότε δεν είχαν.

    Σε λίγο θα μου φέρεις παράδειγμα για τους Εβραίους που έφυγαν από την Αίγυπτο και ότι αυτοί δεν είχαν χαρτία.
    Να ακούτε ύμνους, και το SNR radio!
    Ντοκιμαντέρ και άλλα που βοηθάνε την σκέψη ;)

  8. #11618
    Εγγραφή
    24-06-2006
    Περιοχή
    Αργυρούπολη
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    285
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    2048/256
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sonic Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξανά, πέρασαν από τον τότε νόμιμο έλεγχο, τώρα έχουμε χαρτία, τότε δεν είχαν.

    Σε λίγο θα μου φέρεις παράδειγμα για τους Εβραίους που έφυγαν από την Αίγυπτο και ότι αυτοί δεν είχαν χαρτία.
    το 1900 δηλαδη δεν υπήρχαν έγγραφα;

    το "δεν μου αρέσει" με το "Δεν υπάρχει δικαιολογία για αυτό που συμβαίνει, δεν ξέρω ποιος φταίει" απέχει λίγο.

  9. #11619
    Εγγραφή
    06-02-2003
    Περιοχή
    Airstrip One
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    9.217
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Άρθρα
    5
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    16000/1900
    ISP
    Ο2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από exop001 Εμφάνιση μηνυμάτων
    το 1900 δηλαδη δεν υπήρχαν έγγραφα;

    το "δεν μου αρέσει" με το "Δεν υπάρχει δικαιολογία για αυτό που συμβαίνει, δεν ξέρω ποιος φταίει" απέχει λίγο.
    Αντε πάλι με τα έγγραφα, τώρα τι γίνεται, μην μου λες πριν 100 χρόνια. Και απαναλαμβάνω, ήταν νόμιμοι σύμφωνα με τα τότε δεδομένα. Τι δεν καταλαβαίνεις.

    Και να μην μου αρέσει μπορεί και δικαιολογία μπορεί να μην υπάρχει, το ένα δεν αναιρεί το άλλο.
    Να ακούτε ύμνους, και το SNR radio!
    Ντοκιμαντέρ και άλλα που βοηθάνε την σκέψη ;)

  10. #11620
    Το avatar του μέλους konenas
    Το μέλος konenas δεν είναι συνδεδεμένο Πρόβατα μην αυτοκτονείτε. Όλα στη σειρά. Ερχόμαστε
    Εγγραφή
    14-08-2007
    Περιοχή
    PIIGS
    Μηνύματα
    4.519
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300 bps ή 300Mbps
    ISP
    Το άλλο Πάσχα
    Router
    OpenWrt
    Path Level
    Interleaved
    Παράνομος είναι ο μετανάστης όταν δεν τον θέλουν εκεί που πήγε;
    Πώς θα μπορούσε να κάνει αίτηση σε ένα κράτος σε εμπόλεμη κατάσταση και να περιμένει την απάντηση ενώ πέφτουν σφαίρες;
    Θα ήθελε να φύγει αν το κράτος δεν είχε δεχτεί την επίθεση των εταιριών για να εμπορευθούν τις πρώτες ύλες;
    Όσοι το χάλκεον χέρι βαρύ του φόβου αισθάνονται,ζυγόν δουλείας ας έχωσι, θέλει αρετήν και τόλμην η ελευθερία. Ανδρέας Κάλβος
    There is some shit, I will not eat. e.e.cummings
    30 Hours per Week

  11. #11621
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.243
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    https://encyclopedia.ushmm.org/conte...-law-1921-1980
    Ωρα για ενημέρωση γιατί κάπου καταντά κουραστικό..


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

  12. #11622
    Εγγραφή
    06-02-2003
    Περιοχή
    Airstrip One
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    9.217
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Άρθρα
    5
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    16000/1900
    ISP
    Ο2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από konenas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παράνομος είναι ο μετανάστης όταν δεν τον θέλουν εκεί που πήγε;
    Πώς θα μπορούσε να κάνει αίτηση σε ένα κράτος σε εμπόλεμη κατάσταση και να περιμένει την απάντηση ενώ πέφτουν σφαίρες;
    Θα ήθελε να φύγει αν το κράτος δεν είχε δεχτεί την επίθεση των εταιριών για να εμπορευθούν τις πρώτες ύλες;
    Ναι, ξέρεις να πεις τα ποσοστά των Συρίων; Ας δούμε κάποιες πηγές: https://www.worldvision.org/refugees...e-crisis-facts 1.6εκ. λέει εδώ ήθελαν να φύγουν. Δηλ. το 10% του πλυθησμού περίπου: https://en.wikipedia.org/wiki/Syria

    Σύμφωνα με αυτό το άρθρο, https://www.pewresearch.org/global/2...llion-in-2015/, στην Ελλάδα μόνο ήθραν 850χιλ., και δεν βάζουμε τι έγινε σε όλα τα άλλα σημεία εισόδου και είναι για μια χρονιά.

    Άρα λοιπόν θα έπρεπε να είχαν απορροφηθεί όλοι οι Σύριοι σε μια χρονιά πάνω κάτω. Αλλά κόσμος ερχόταν ακόμα. Άρα τι λέμε "είναι Σύριοι", από όπου να'ναι είναι. Άσε τις ΜΚΟ που είναι γνωστό ότι έδιναν οδηγίες να λένε "εχασα τα χαρτία μου" και πως να παίξουν το σύστημα, οπότε και το 850χιλ. δεν το πιστεύω.

    Επίσης, όπως έδειξα και πιο πριν, η πλειοψηφία όσων έρχονταν ήταν νέοι άνδρες, δηλ. αυτοί που θα πολέμεγαν και θα έφτιαχναν την χώρα τους, που προφανώς δεν είναιη Συρία γιατί θα κάθονταν εκεί.

    Έλεος πλέον με το παραμύθι.

    Και να σου πω κάτι, να στείλουμε βοήθεια, δεν χρειάζεται να μας έρθουν εδώ, ούτε οι Σύριοι, ούτε οι Γιαπωνέζοι, ούτε οι Αυστραλοί, να λύσουν τα προβλήματα τους εκεί.

    Εσύ Arouti βάζεις ένα λινκ που δεν απαντάει τίποτα, για άλλη μια φορά.
    Να ακούτε ύμνους, και το SNR radio!
    Ντοκιμαντέρ και άλλα που βοηθάνε την σκέψη ;)

  13. #11623
    Εγγραφή
    24-06-2006
    Περιοχή
    Αργυρούπολη
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    285
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    2048/256
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sonic Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι, ξέρεις να πεις τα ποσοστά των Συρίων; Ας δούμε κάποιες πηγές: https://www.worldvision.org/refugees...e-crisis-facts 1.6εκ. λέει εδώ ήθελαν να φύγουν. Δηλ. το 10% του πλυθησμού περίπου: https://en.wikipedia.org/wiki/Syria

    Σύμφωνα με αυτό το άρθρο, https://www.pewresearch.org/global/2...llion-in-2015/, στην Ελλάδα μόνο ήθραν 850χιλ., και δεν βάζουμε τι έγινε σε όλα τα άλλα σημεία εισόδου και είναι για μια χρονιά.

    Άρα λοιπόν θα έπρεπε να είχαν απορροφηθεί όλοι οι Σύριοι σε μια χρονιά πάνω κάτω. Αλλά κόσμος ερχόταν ακόμα. Άρα τι λέμε "είναι Σύριοι", από όπου να'ναι είναι. Άσε τις ΜΚΟ που είναι γνωστό ότι έδιναν οδηγίες να λένε "εχασα τα χαρτία μου" και πως να παίξουν το σύστημα, οπότε και το 850χιλ. δεν το πιστεύω.

    Επίσης, όπως έδειξα και πιο πριν, η πλειοψηφία όσων έρχονταν ήταν νέοι άνδρες, δηλ. αυτοί που θα πολέμεγαν και θα έφτιαχναν την χώρα τους, που προφανώς δεν είναιη Συρία γιατί θα κάθονταν εκεί.

    Έλεος πλέον με το παραμύθι.

    Και να σου πω κάτι, να στείλουμε βοήθεια, δεν χρειάζεται να μας έρθουν εδώ, ούτε οι Σύριοι, ούτε οι Γιαπωνέζοι, ούτε οι Αυστραλοί, να λύσουν τα προβλήματα τους εκεί.

    Εσύ Arouti βάζεις ένα λινκ που δεν απαντάει τίποτα, για άλλη μια φορά.
    Εαν μιλάς για Σύριους, τότε θεωρούνται πρόσφυγες και όχι μετανάστες. Ξεκαθάρισε για τι πράγμα μιλάς.

    Η πλειοψηφεία των Ελλήνων στις ΗΠΑ ήταν νέοι άνδρες. Το link βρίσκεται σε προηγούμενο post. Αυτοί γιατί δεν έμειναν στη χώρα τους;

    Να το γράψω άλλη μια φορά: κάνεις τον αστυνομικό της ΕΕ και παίρνεις επιδοτήσεις - δεν "στέλνεις βοήθεια".

    Το αν χρειάζεται να έρθουν εδώ είναι δική τους απόφαση. Τα "θέλω" σου είναι αδιάφορα. (σου ξαναέγραψα: εαν είχαν τρόπο, ΔΕΝ θα έμεναν εδώ).

    για να μην αφήσω κάτι αναπάντητο:
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sonic Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αντε πάλι με τα έγγραφα, τώρα τι γίνεται, μην μου λες πριν 100 χρόνια. Και απαναλαμβάνω, ήταν νόμιμοι σύμφωνα με τα τότε δεδομένα. Τι δεν καταλαβαίνεις.

    Και να μην μου αρέσει μπορεί και δικαιολογία μπορεί να μην υπάρχει, το ένα δεν αναιρεί το άλλο.
    ήταν νόμιμοι επειδή το ισχυρίζεσαι;

    την αιτιολογία στην έδωσα. Αν δεν τη δέχεσαι, δώσε μια άλλη.

    Υ.Γ. το "Έλεος" και "παραμύθι", κατά τη γνώμη μου, δεν συνάδει με τον τρόπο που σου απαντώ. Αν θέλεις, περιόρισε το.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος exop001 : 30-10-20 στις 21:53.

  14. #11624
    Εγγραφή
    16-01-2008
    Περιοχή
    Dublin
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    946
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    ISP
    UPC
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sonic Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να το τονίσω ότι οι Έλληνες μετανάστες ήταν ΝΟΜΙΜΟΙ μετανάστες, οι μετανάστες που μιλάμε ήρθαν στην Ευρώπη (Ελλάδα/Ιταλία/Γαλλία, κλπ.) ΠΑΡΑΝΟΜΑ.
    Χιλιάδες Έλληνες μετανάστευσαν παράνομα Δ. Γερμανία, ειδικά στα 60s.
    Υπογραφή

  15. #11625
    Εγγραφή
    29-12-2005
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    4.540
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    ISP
    Inalan
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Crosswind Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χιλιάδες Έλληνες μετανάστευσαν παράνομα Δ. Γερμανία, ειδικά στα 60s.
    Ο πατέρας μου ήταν ανάμεσα σε αυτούς.
    Τον απέλασαν όπως και πολλούς άλλους που ήταν χωρίς χαρτιά, μετά την επίθεση ενάντια στην Ισραηλινή ομάδα στους ολυμπιακούς αγώνες το 1972.

    Ο προπάππους μου επίσης μετανάστευσε στις ΗΠΑ στις αρχές του 20ου αιώνα.
    Είχα καταφέρει να τον βρω στα αρχεία του νησιού Ελις, χώρα προέλευσης ήταν Τουρκία αφού τα σύνορα της Ελλάδας ήταν στην Θεσσαλία.

    Εγώ είμαι η τρίτη γενιά μεταναστών της οικογένειας μέσα σε ένα αιώνα
    "Από την άλλη ακούω: ου δύνασθε Θεώ δουλεύειν και μαμωνά. […]. Οταν ένας πολιτισμός αφήνει το Θεό και βάζει το μαμωνά (παντού το βλέπομε) για ανώτατο αγαθό, summum bonum, καταλαβαίνετε τι πολιτισμός πρέπει να είναι αυτός. Διαλέξαμε, φαίνεται, τον πολιτισμό που μας άξιζε. […]"

    Ζ.Λορεντζάτος,
    COLLECTANEA

Σελ. 775 από 861 ΠρώτηΠρώτη ... 755765770773774775776777780785795 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. πολυ απλη χρηση facebook και γενικα
    Από netstorm στο φόρουμ Laptop, tablet και mobile computing
    Μηνύματα: 54
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-09-15, 21:36
  2. Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-06-15, 09:25
  3. Μηνύματα: 63
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-03-15, 20:07

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας