Σελ. 316 από 390 ΠρώτηΠρώτη ... 296306311314315316317318321326336 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 4.726-4.740 από 5846
  1. #4726
    Εγγραφή
    31-05-2006
    Περιοχή
    Στο σπίτι του Θόδωρα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.453
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    Χίλια/Χίλια
    ISP
    INALAN
    Router
    UniFi Express
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimitri_ns Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπα
    και πριν το πρόβλημα
    Γιατί να ζορίζεσαι ?

    Ζήτα 'οριο 1.000.000 €, να δούμε τι θα πούνε.
    Μπορεί να το δεχτούνε,
    Το θέμα είναι ότι αν το δεχτούνε, μετά θα τραβάω τα μαλλιά μου που δεν ζήτησα όριο 2.000.000 €
    You thought there would be a funny slogan here.
    You just fell for one of my classical pranks.
    Bazinga

  2. #4727
    Εγγραφή
    20-12-2005
    Μηνύματα
    3.225
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49997/4997
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΞΑΝΘΗ
    Router
    Speedport W 724V
    SNR / Attn
    24,4(dB) / (dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Φιλόσοφος_Στ@ρχίδας Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είσαι 100% σίγουρος γιαυτό; Π.χ. πρόσφατα πλήρωσα με την πιστωτική ένα ποσό που ξεπερνά το υπόλοιπο μου (όχι για πολύ, για 150 ευρώ) που χρεώθηκε σε 2 άτοκες δόσεις - οπότε η κάθε δόση ήταν σαφώς εντός του υπολοίπου αλλά το άθροισμα το ξεπερνούσε.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GeorgeH Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από προσωπική εμπειρία σε πιστωτική Eurobank, όταν δοκίμασα να αγοράσω με δόσεις ποσό αξίας που ξεπερνούσε το υπόλοιπό μου δεν προχωρούσε η συναλλαγή (πληρωμή τελών κυκλοφορίας). Όταν έγινε μικρότερο τότε προχώρησε κανονικά. Γιατί δεν δοκιμάζεις, αφού ούτως ή άλλως θέλεις να προχωρήσεις σε πληρωμή;
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ουτε και εγώ με Alpha έχω μπορέσει να κάνω αγορά αν κάτι ξεπερνά το όριο άσχετα αν θα το βάλω σε 102344 δόσεις
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Φιλόσοφος_Στ@ρχίδας Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάντως δίπλα στο υπόλοιπο αναγράφει "Διαθέσιμο υπόλοιπο για αγορές εφάπαξ"

    Μήπως πρέπει να πάει στο νήμα με τις κάρτες;

    Το λογικό που θα σκεφτεί κάποιος είναι ότι πρέπει να έχεις σαν υπόλοιπο το ολόκληρο ποσό της αγοράς. Για παράδειγμα ας πούμε ότι έχεις όριο 1000€ και κάνεις μια αγορά 500 σε 5 δόσεις. Τον 1ο μήνα, θα έχεις μεν να πληρώσεις μόνο 100€ αλλά θα έχεις διαθέσιμο μόνο 500€, τον επόμενο μήνα θα χρεωθεί ακόμη 1 δόση οπότε θα έχεις διαθέσιμο 600€ και πάει λέγοντας μέχρι να ξεχρεώσεις την αγορά. Όμως δεν πάει έτσι.

    Ο αδερφός μου σε Eurobank έχει ξεπεράσει πολλές φορές το υπόλοιπό του και κοιτώντας στο e-banking και αθροίζοντας τα ποσά δεν μπόρεσα να βγάλω άκρη γιατί του επέτρεπε να το ξεπεράσει. Πήρε την τράπεζα και η υπάλληλος του είπε ότι υπάρχει το κανονικό υπόλοιπο που είναι για εφάπαξ αγορές και ένα πλασματικό που είναι για τις δόσεις. Τότε ο αδερφός μου ρώτησε "δηλαδή αν έχω 2000 όριο, μπορώ να κάνω αγορές 4000;" και η υπάλληλος του απήντησε ότι δεν πάει έτσι και ότι το όριο είναι πάλι 2000 και μετά του εξήγησε κάτι για τις δόσεις αλλά δεν πολύ κατάλαβε και όταν μου το είπε ούτε εγώ το κατάλαβα. Πάντως έχει τύχει κάμποσες φορές να περάσει το όριο μέσω αγορών με δόσεις.
    "I like offending people, because I think people who get offended should be offended" - Linus Torvalds

    "Παλιά είχαμε φτωχούς οι οποίοι ζούσανε σε φτωχογειτονιές. Τώρα, η οικονομικά δυσπραγούσα τάξη
    κατέχει στέγες υποδεέστερης ποιότητας σε υποβαθμισμένα αστικά κέντρα" - George Carlin
    Γα.... την πολιτική ορθότητα.

  3. #4728
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.706
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Μην το παιδεύετε.

    Το θέμα είναι να έχεις πρόσωπο, που λέγαμε παλιά, δηλαδή να είσαι φερέγγυος και να πληρώνεις.

    Και λεφτά να μην έχεις, δεν χάθηκε ο κόσμος και πίστωση κάνουμε και σε τεφτέρι γράφουμε
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  4. #4729
    Εγγραφή
    13-09-2006
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    1.757
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219943/21999
    ISP
    Vodafone
    Router
    H300 S
    SNR / Attn
    18.3(dB) / 1.3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από imitheos Εμφάνιση μηνυμάτων

    Μήπως πρέπει να πάει στο νήμα με τις κάρτες;

    Το λογικό που θα σκεφτεί κάποιος είναι ότι πρέπει να έχεις σαν υπόλοιπο το ολόκληρο ποσό της αγοράς. Για παράδειγμα ας πούμε ότι έχεις όριο 1000€ και κάνεις μια αγορά 500 σε 5 δόσεις. Τον 1ο μήνα, θα έχεις μεν να πληρώσεις μόνο 100€ αλλά θα έχεις διαθέσιμο μόνο 500€, τον επόμενο μήνα θα χρεωθεί ακόμη 1 δόση οπότε θα έχεις διαθέσιμο 600€ και πάει λέγοντας μέχρι να ξεχρεώσεις την αγορά. Όμως δεν πάει έτσι.

    Ο αδερφός μου σε Eurobank έχει ξεπεράσει πολλές φορές το υπόλοιπό του και κοιτώντας στο e-banking και αθροίζοντας τα ποσά δεν μπόρεσα να βγάλω άκρη γιατί του επέτρεπε να το ξεπεράσει. Πήρε την τράπεζα και η υπάλληλος του είπε ότι υπάρχει το κανονικό υπόλοιπο που είναι για εφάπαξ αγορές και ένα πλασματικό που είναι για τις δόσεις. Τότε ο αδερφός μου ρώτησε "δηλαδή αν έχω 2000 όριο, μπορώ να κάνω αγορές 4000;" και η υπάλληλος του απήντησε ότι δεν πάει έτσι και ότι το όριο είναι πάλι 2000 και μετά του εξήγησε κάτι για τις δόσεις αλλά δεν πολύ κατάλαβε και όταν μου το είπε ούτε εγώ το κατάλαβα. Πάντως έχει τύχει κάμποσες φορές να περάσει το όριο μέσω αγορών με δόσεις.
    Η Εθνικη το χρεωνει αυτο. Σε αφηνει σα "διευκολυνση"

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Φιλόσοφος_Στ@ρχίδας Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάντως δίπλα στο υπόλοιπο αναγράφει "Διαθέσιμο υπόλοιπο για αγορές εφάπαξ"
    Ισχυει αυτο, αρα πρεπει να εχεις επαρκες υπολοιπο
    E5 2697 v2 @ 3.0GHz on P9X79 Deluxe 24GB
    Spoiler:
    WD15EARS, WD30EFRX, WD30EURS, WD30EZRX, WD40EFRX, WD60EFRX
    Intel Xeon E5-2670 v2 @ 2.9GHz 16GB WD15EARS, 2xWD40EFRX, WD60EFRX, 2xWD100EFΑX
    i5 750 @ 3.36GHz 4GB 2xWD60EFRX, 5xWD80EFZX, 2xWD100EFΑX Sony Vaio VPC-F13Z1E/B

  5. #4730
    Εγγραφή
    12-02-2007
    Ηλικία
    71
    Μηνύματα
    1.508
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    COSMOTE
    Άνοιξε η δυνατότητα υποβολής τροποποιητικής δήλωσης αναδρομικών. Νομίζω όμως ότι έχει πολλά λάθη στην περίπτωση μου.
    Π.χ. δεν παρουσιάζεται η προσθήκη των αναδρομικών σε όλα τα έτη. Τη Δευτέρα αφού μαζέψω όλη τη χαρτούρα θα πάω στη ΔΟΥ.

  6. #4731
    Εγγραφή
    20-12-2005
    Μηνύματα
    3.225
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49997/4997
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΞΑΝΘΗ
    Router
    Speedport W 724V
    SNR / Attn
    24,4(dB) / (dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Manolis_karas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άνοιξε η δυνατότητα υποβολής τροποποιητικής δήλωσης αναδρομικών. Νομίζω όμως ότι έχει πολλά λάθη στην περίπτωση μου.
    Π.χ. δεν παρουσιάζεται η προσθήκη των αναδρομικών σε όλα τα έτη. Τη Δευτέρα αφού μαζέψω όλη τη χαρτούρα θα πάω στη ΔΟΥ.
    Δεν είχε ανοίξει εδώ και 1-2 μήνες; Εκτός και αν έκανα χαζομάρα και έκανα λάθος δηλώσεις.
    "I like offending people, because I think people who get offended should be offended" - Linus Torvalds

    "Παλιά είχαμε φτωχούς οι οποίοι ζούσανε σε φτωχογειτονιές. Τώρα, η οικονομικά δυσπραγούσα τάξη
    κατέχει στέγες υποδεέστερης ποιότητας σε υποβαθμισμένα αστικά κέντρα" - George Carlin
    Γα.... την πολιτική ορθότητα.

  7. #4732
    Εγγραφή
    12-02-2007
    Ηλικία
    71
    Μηνύματα
    1.508
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    COSMOTE
    Σε μένα μέχρι τα μέσα Νοεμβρίου δεν είχαν ενημερωθεί με τα νέα ποσά οι δηλώσεις των περασμένων ετών Ε1.

  8. #4733
    Εγγραφή
    19-06-2008
    Περιοχή
    127.0.0.1
    Μηνύματα
    1.148
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    14000/700
    ISP
    Conn-x OTE
    Router
    cisco887va+sec-k9
    Path Level
    Fastpath
    Απορία για ενοικίαση καταστήματος.
    Υπάρχει κατάστημα ισόγειο, άδειο εδω και αρκετά χρόνια με διακοπή ηλεκτροδότησης και ύδρευσης (μετρητές υπάρχουν, οι συνδέσεις έχουν διακοπεί).
    Ζητήθηκε να ενοικιαστεί ώς αποθήκη (χωρίς ρεύμα και νερό) από ένοικο της πολυκατοικίας έναντι χαμηλού τιμήματος.

    Πως μπορεί να γίνει αυτό στην εφορία; (Να δηλωθεί ότι ενοικιάστηκε ώς αποθήκη, χωρίς ρεύμα)
    Τι γίνεται με ενεργειακό πιστοποιητικό; Χρειάζεται;

  9. #4734
    Εγγραφή
    02-05-2011
    Μηνύματα
    207
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από bxenos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απορία για ενοικίαση καταστήματος.
    Υπάρχει κατάστημα ισόγειο, άδειο εδω και αρκετά χρόνια με διακοπή ηλεκτροδότησης και ύδρευσης (μετρητές υπάρχουν, οι συνδέσεις έχουν διακοπεί).
    Ζητήθηκε να ενοικιαστεί ώς αποθήκη (χωρίς ρεύμα και νερό) από ένοικο της πολυκατοικίας έναντι χαμηλού τιμήματος.

    Πως μπορεί να γίνει αυτό στην εφορία; (Να δηλωθεί ότι ενοικιάστηκε ώς αποθήκη, χωρίς ρεύμα)
    Τι γίνεται με ενεργειακό πιστοποιητικό; Χρειάζεται;
    Μην το δηλώσετε καθόλου. Αφού θα είναι και με χαμηλό τίμημα.

  10. #4735
    Εγγραφή
    08-01-2004
    Περιοχή
    Αθήνα/Αγ.Δημήτριος
    Μηνύματα
    386
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από bxenos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πως μπορεί να γίνει αυτό στην εφορία; (Να δηλωθεί ότι ενοικιάστηκε ώς αποθήκη, χωρίς ρεύμα)
    Τι γίνεται με ενεργειακό πιστοποιητικό; Χρειάζεται;
    Να δηλώσεις ότι το νοικιάζεις ως αποθήκη δεν είναι πρόβλημα (το αναφέρεις στις σημειώσεις και δηλώνεις ότι δεν ηλεκτροδοτείται το ακίνητο). Όσον αφορά το ενεργειακό πιστοποιητικό είναι πιο περίπλοκο το πράγμα και με έχει προβληματίσει ουκ ολίγες φορές, χωρίς να καταλήξω σε συμπέρασμα.
    Ο νόμος εξαιρεί τις αποθήκες ως κατηγορία κτίρίου από την έκδοση ΠΕΑ, όχι συγκεκριμένα όποιο κτίριο μισθώνεται/χρησιμοποιείται ως αποθήκη. Τα όποια πρόστιμα έχουν πέσει για μη έκδοση ΠΕΑ είναι ελάχιστα και απ'όσο γνωρίζω δεν υπάρχει κάποιο "δεδικασμένο" ας πούμε. Ίσως είναι καλό να συμβουλευτείς μηχανικό, με το caveat οτι ο μηχανικός λογικά θα σου προτείνει να το βγάλεις.
    Δες π.χ. τι γράφουν εδώ
    Αν το κτίριο είναι χαρακτηρισμένο πολεοδομικά ως αποθήκη, δε χρειάζεται ΠΕΑ, αν νοικιαστεί όμως σαν χώρος κύριας χρήσης προφανώς και χρειάζεται ΠΕΑ.
    Αντίστροφά, λένε, αν δεν είναι χαρακτηρισμένο ως αποθήκη αλλά νοικιαστεί σαν αποθήκη πάλι θέλει ΠΕΑ.
    Λίγο αντιφατικό κατά τη γνώμη μου και όχι επαρκώς τεκμηριωμένο.

  11. #4736
    Εγγραφή
    19-06-2008
    Περιοχή
    127.0.0.1
    Μηνύματα
    1.148
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    14000/700
    ISP
    Conn-x OTE
    Router
    cisco887va+sec-k9
    Path Level
    Fastpath
    Γκρίζες ζωνες και στα ΠΕΑ...

    Thanx

  12. #4737
    Εγγραφή
    03-12-2010
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    845
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Κάπου πήρε το μάτι μου οτι με ρύθμιση που έχει ψηφιστεί, αν ο φορολογούμενος νοικιάζει σε κάποιον ένα ακίνητο, μπορεί να δηλώνει διάφορες δαπάνες που λογίζονται στον ιδιοκτήτη και όχι στον ενοικιαστή ώστε να εκπίπτουν από το εισόδημα π.χ. δαπάνες επισκευών που έγιναν είτε στο διαμέρισμα είτε κάτι που αλλάχτηκε στην πολυκατοικία και το πλήρωσε ο ιδιοκτήτης μέσω των κοινοχρήστων. Ισχύει κάτι τέτοιο;

  13. #4738
    Εγγραφή
    12-02-2007
    Ηλικία
    71
    Μηνύματα
    1.508
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    COSMOTE
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Manolis_karas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άνοιξε η δυνατότητα υποβολής τροποποιητικής δήλωσης αναδρομικών. Νομίζω όμως ότι έχει πολλά λάθη στην περίπτωση μου.
    Π.χ. δεν παρουσιάζεται η προσθήκη των αναδρομικών σε όλα τα έτη. Τη Δευτέρα αφού μαζέψω όλη τη χαρτούρα θα πάω στη ΔΟΥ.
    Τελικά ήταν σωστά, πριν την οριστική υποβολή παρουσιαζόταν συνοπτικά, μετά μπόρεσα να εκτυπώσω το Ε1 και το εκκαθαριστικό το οποίο παρουσίαζε τα ποσά αναλυτικά.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Manolis_karas : 13-12-19 στις 22:25.

  14. #4739
    Εγγραφή
    17-12-2019
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    0
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Other
    Καλησπέρα στην παρέα. Εχει κανείς εμπειρία με μετακίνηση στη ΔΟΥ κατοίκων εξωτερικού ενώ ήταν οριακά 184-185 ημέρες στο εξωτερικό; Φέτος εγκαταστάθηκα στο εξωτερικό -όπως αποδυκνείεται με μισθωτήριο συμβόλαιο- την 1η Ιουλίου 2019 και ξεκίνησα να εργάζομαι στην εν λόγω χώρα την 15η Ιουλίου. Πιστεύετε πως παίζει να μου κάνουν τη ζωή δύσκολη στη ΔΟΥ όταν καταθέσω τα σχετικά δικαιολογητικά (βλ. Πιστοποιητικο φορολογικης κατοικιας, μισθωτηριο απο 1η Ιουλιου, Βεβαιωση εργοδοτη απο 15 Ιουλιου); Να προσθεσω πως στην Ελλαδα δεν εχω καμια επαγγελματικη υποχρεωση μετα την 30 Ιουνιου και ουτε περιουσιακα στοιχεια ή οικογενεια (συζυγο-παιδια).

  15. #4740
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.706
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από seaboy11 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα στην παρέα. Εχει κανείς εμπειρία με μετακίνηση στη ΔΟΥ κατοίκων εξωτερικού ενώ ήταν οριακά 184-185 ημέρες στο εξωτερικό; Φέτος εγκαταστάθηκα στο εξωτερικό -όπως αποδυκνείεται με μισθωτήριο συμβόλαιο- την 1η Ιουλίου 2019 και ξεκίνησα να εργάζομαι στην εν λόγω χώρα την 15η Ιουλίου. Πιστεύετε πως παίζει να μου κάνουν τη ζωή δύσκολη στη ΔΟΥ όταν καταθέσω τα σχετικά δικαιολογητικά (βλ. Πιστοποιητικο φορολογικης κατοικιας, μισθωτηριο απο 1η Ιουλιου, Βεβαιωση εργοδοτη απο 15 Ιουλιου); Να προσθεσω πως στην Ελλαδα δεν εχω καμια επαγγελματικη υποχρεωση μετα την 30 Ιουνιου και ουτε περιουσιακα στοιχεια ή οικογενεια (συζυγο-παιδια).
    Επειδή έκανα την διαδικασία για την κόρη μου
    Καταθέτεις τα απαραίτητα δικαιολογητικά στην εφορία σου
    Και σε κανά μήνα σου στέλνουν επιβεβαίωση ή απόρριψη σε κάποιο σπίτι στην Ελλάδα

    Δεν ξέρω τι γίνεται αν δεν έχεις κανέναν στην Ελλάδα να τον ορίσεις σαν αντίκλητο ή αν δεν έχεις πλέον καμμία κατοικία στην Ελλάδα.

    Τράβα ρώτα, χριστούγεννα είναι και πολλοί γυρίζουν πίσω για τις γιορτές και πάνε στα ΚΕΠ για τα γνήσια υπογραφής.

    Αλλιώς πας πρεσβεία εκεί που είσαι.
    Με Αγγλία είναι λίγο μπερδεμένα τα πράγματα λόγω brexit
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

Σελ. 316 από 390 ΠρώτηΠρώτη ... 296306311314315316317318321326336 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Δηλωση αυτοκινητου στην φορολογικη δηλωση.
    Από Exarxeia στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-01-13, 11:22
  2. ερωτηση σχετικα με φορολογικη δηλωση
    Από lak100 στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-02-11, 11:19
  3. ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΗ ΔΗΛΩΣΗ
    Από paul75 στο φόρουμ The Meeting point
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-05-10, 21:16
  4. ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΗ ΔΗΛΩΣΗ ΕΤΟΥΣ 2ΟΟ9
    Από kostastzo στο φόρουμ Πολιτική, Κοινωνικά Θέματα, Επιστήμες και Aθλητισμός
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-05-09, 21:54
  5. Απορια για φορολογικη δηλωση
    Από harmem στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-03-09, 17:14

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας