Σελ. 341 από 390 ΠρώτηΠρώτη ... 321331336339340341342343346351361 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 5.101-5.115 από 5845
  1. #5101
    Εγγραφή
    17-09-2005
    Περιοχή
    ATHGR
    Μηνύματα
    2.528
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    ISP
    4G+
    διαπιστώνω σχετικά απλές και κατανοητές οδηγίες σε Ελληνική, δημοτική, γλώσσα , αφού βέβαια πρώτα άνοιξα το λινκ.

  2. #5102
    Εγγραφή
    12-03-2019
    Περιοχή
    Thess
    Ηλικία
    30
    Μηνύματα
    351
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    20/20
    ISP
    Wbs ± 20 Mbps
    Router
    BT Home Hub 5A (OpenWRT)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από cool11 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ραντεβου με ΔΟΥ, ηλεκτρονικα, πως μπορω να κλεισω;



    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsorbi Εμφάνιση μηνυμάτων
    https://www.aade.gr/epikoinonia-kai-...037653-ex-2020
    Φέξε μου και γλίστρησα
    Δεν έχετε δικαίωμα πρόσβασης σε αυτή τη σελίδα.

  3. #5103
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Μηνύματα
    5.270
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219926/21999 kBit/s
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Fastpath
    Στην σελίδα την παραπάνω πατάς επικοινωνία και σου βγάζει την λίστα.
    http://www.aade.gr/menoy/aade/epikoinonia
    Από εκεί βλέπεις το e-mail της υπηρεσίας που σε ενδιαφέρει.

    Τους έστειλα εδώ και μέρες δυο ερωτήματα αλλά δεν μου απάντησαν ακόμα. Έλαβα όμως αυτοματοποιημένο μήνυμα ότι παραδόθηκε στον παραλήπτη από το Office Outlook

  4. #5104
    Εγγραφή
    20-02-2007
    Μηνύματα
    4.433
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Επι της 'διαδικασιας'....

    Λοιπον, ειχα στειλει mail στη ΔΟΥ. Στο επισημο mail με domain aade.
    Περασε ενα δεκαημερο...ok, δεν εχω να πω κατι γι'αυτο...
    Ξερετε πως μου απαντησαν;
    Οχι με email.
    Με επιστολη! Εντυπη.
    Και μαλιστα συστημενη!!!
    Βλεπω το χαρτακι του ταχυδρομου για 'συστημενο', εντος του γραμματοκιβωτιου,
    και λεω 'τι στην ευχη, δεν εχω βαλει παραγγελιες αυτη την εποχη, τι μπορει να ειναι;'.
    Και αναγκαστηκα να χασω ωρα, να παω ταχυδρομειο, να παραλαβω την συστημενη απαντηση απο την ΔΟΥ...
    Φαινεται οτι μονο 'λαμβανουν' mail. Το να στειλουν, εν ετει 2021, κανει ακομη 'τζιζ'. Στον επομενο αιωνα ισως. Που εισαι Πιερακακη να τα δεις...

    ------
    Επι της 'ουσιας....

    Τελικα για κατι υποτιθεμενα αναδρομικα, ειχαν πληρωθει οι φοροι, αρα ουσιαστικα δεν χρωσταγα... (βασικα δεν πηρα καν αναδρομικα, αλλα αυτο ειναι μια πολυ μεγαλη ιστορια, δεν θα την αναλυσω περισσοτερο)
    Αλλα, θα μου καταλογιστει προστιμο λεει στην επιστολη, για μη εμπροθεσμη καταθεση δηλωσης, για καθε ετος/δηλωση οπου επρεπε να υποβαλλω, και δεν το εκανα...
    100 ευρω η καθε δηλωση!
    Βγαινουν καποιες εκατονταδες ευρω...
    Ο ορισμος των 'κερατιατικων'.
    Ομως, αυτου του τυπου, τουλαχιστον για μενα, θα ειναι οντως τα τελευταια.

  5. #5105
    Εγγραφή
    29-12-2005
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    4.542
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    ISP
    Inalan
    Αν δεν τους ενοχλούσες ίσως και να σε είχαν ξεχασμένο
    "Από την άλλη ακούω: ου δύνασθε Θεώ δουλεύειν και μαμωνά. […]. Οταν ένας πολιτισμός αφήνει το Θεό και βάζει το μαμωνά (παντού το βλέπομε) για ανώτατο αγαθό, summum bonum, καταλαβαίνετε τι πολιτισμός πρέπει να είναι αυτός. Διαλέξαμε, φαίνεται, τον πολιτισμό που μας άξιζε. […]"

    Ζ.Λορεντζάτος,
    COLLECTANEA

  6. #5106
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Μηνύματα
    5.270
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219926/21999 kBit/s
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από cool11 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επι της 'διαδικασιας'....

    Λοιπον, ειχα στειλει mail στη ΔΟΥ. Στο επισημο mail με domain aade.
    Περασε ενα δεκαημερο...ok, δεν εχω να πω κατι γι'αυτο...
    Ξερετε πως μου απαντησαν;
    Οχι με email.
    Με επιστολη! Εντυπη.
    Και μαλιστα συστημενη!!!
    Βλεπω το χαρτακι του ταχυδρομου για 'συστημενο', εντος του γραμματοκιβωτιου,
    και λεω 'τι στην ευχη, δεν εχω βαλει παραγγελιες αυτη την εποχη, τι μπορει να ειναι;'.
    Και αναγκαστηκα να χασω ωρα, να παω ταχυδρομειο, να παραλαβω την συστημενη απαντηση απο την ΔΟΥ...
    Φαινεται οτι μονο 'λαμβανουν' mail. Το να στειλουν, εν ετει 2021, κανει ακομη 'τζιζ'. Στον επομενο αιωνα ισως. Που εισαι Πιερακακη να τα δεις...

    ------
    Επι της 'ουσιας....

    Τελικα για κατι υποτιθεμενα αναδρομικα, ειχαν πληρωθει οι φοροι, αρα ουσιαστικα δεν χρωσταγα... (βασικα δεν πηρα καν αναδρομικα, αλλα αυτο ειναι μια πολυ μεγαλη ιστορια, δεν θα την αναλυσω περισσοτερο)
    Αλλα, θα μου καταλογιστει προστιμο λεει στην επιστολη, για μη εμπροθεσμη καταθεση δηλωσης, για καθε ετος/δηλωση οπου επρεπε να υποβαλλω, και δεν το εκανα...
    100 ευρω η καθε δηλωση!
    Βγαινουν καποιες εκατονταδες ευρω...
    Ο ορισμος των 'κερατιατικων'.
    Ομως, αυτου του τυπου, τουλαχιστον για μενα, θα ειναι οντως τα τελευταια.
    Αδιανόητο. Αντί να απαντήσουν έστω και με μήνυμα μέσα από το taxisnet και θα έπρεπε να βρουν τρόπο αποφυγής της κάθε είδους μετακίνησης λόγω του covid-19
    Όπως ένας φίλος που έχει την μάνα του στο νοσοκομείο και δεν τον ενημερώνουν τηλεφωνικά οι γιατροί λόγω προσωπικών δεδομένων. πρέπει να πηγαίνει κάθε μέρα εκεί μία η ώρα το μεσημέρι που μαζεύονται και πόσοι άλλοι. Επίσης πρέπει να περάσει ένα χώρο που νοσηλεύονται ασθενείς με covid-19.
    Πρόστιμο μυρίζομαι και εγώ στο πρόβλημα με την τροποποιητική. Τους έστειλα mail για αυτό το θέμα. Δούλευα σε σύμβαση στο δημόσιο τότε και μας πλήρωσαν μετά από ένα χρόνο. Πάντως έχω όλες τις αποδείξεις. Αυτοί δεν ενημέρωσαν το σύστημα. Δεν φταίω εγώ. Εγώ όποτε μου έλεγε υποβάλλεται τροποποιητική την υπέβαλα κανονικά. Αν την υπολόγιζαν έπρεπε να μου επιστρέψουν όχι να τους πληρώσω.

  7. #5107
    Εγγραφή
    20-02-2007
    Μηνύματα
    4.433
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από 8anos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν δεν τους ενοχλούσες ίσως και να σε είχαν ξεχασμένο
    Ακριβως. Μιλαμε για την απιστευτη νιρβανα...
    Πριν το email, ειχα στειλει μηνυμα στην 'φορμα' εντος ααδε, και η απαντηση ηταν βλακειες....απευθυνθειτε στην ΔΟΥ, και κλπ κλπ.

    - - - Updated - - -

    Στο email τους ρωτουσα και για μια 'επιστροφη' που φανηκε στο συστημα.
    Αναθεμα και ξερω απο που ειναι. Μικρο ποσο ομως.
    Θα γινει κανενας συμψηφισμος με τα προστιμα;
    Τι λετε, θα δω στην προσωποποιημενη πληροφορηση καποια ταυτοτητα οφειλης συνολικα για αυτα τα προστιμα;

  8. #5108
    Εγγραφή
    24-01-2003
    Περιοχή
    αρβανιτοχωριον
    Ηλικία
    69
    Μηνύματα
    15.364
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    speedport entry 2i
    ΑΛΑΛΟΥΜ καποια στιγμη ρωτησε ο γιος μου για κατι σχετικα με το περιουσιολογιο - Ε9 επειδη ειχε κανει αιτηση για το ΕΞΟΙΚΟΝΟΜΩ. Του ειπαν απο τη ΔΟΥ Αμαρουσιου οτι χρωσταει κατι απο την κληρονομια της γιαγιας του, ενω ειχε κανει αποδοχη και ειχε πουλησει καποιο ακινητο και του ειπαν οτι δεν ειχε πια καμια οφειλη πλεον, αυτο στη ΔΟΥ Γλυφαδας - Παλαιου Φαληρου...
    Τα πέντε "Α" του Μανόλη Γλέζου:
    Αγανάκτηση
    , Αμφισβήτηση, Αυτογνωσία, Αλληλεγγύη, Αντίσταση.

    Μένανδρος:
    Όσοι δεν έχουν
    δικά τους προσόντα, καταφεύγουν στους ενδόξους προγόνους και παππούδες τους, με άλλα λόγια, σε τάφους και μνήματα.

  9. #5109
    Εγγραφή
    20-02-2007
    Μηνύματα
    4.433
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ποια artificial intelligence, ποιο...taxis, εδω μιλαμε η 'εφορια' παραμενει και επιμενει 'παραδοσιακα, σε μεθοδους 19ου αιωνα...

    Θυμαστε που σας ειπα, για ενα θεμα που προεκυψε απο το πουθενα,
    οτι ενω ειχα στειλει μηνυμα με mail (γιατι μεσω της πλατφορμας της ααδε, πηγε 'ακλαυτο', με copy-paste γενικη απαντηση 'απευθυνθειτε στην αρμοδια δου- και προσοχη στον covid...),
    αυτοι αντι να απαντησουν με mail, με ταλαιπωρησαν, γιατι με αναγκασαν να παω μεχρι το ταχυδρομειο,
    για να παραλαβω.... 'συστημενη επιστολη' με την απαντηση τους στο mail μου;;;;

    Η ιστορια συνεχιζεται με νεα επισοδεια, τεχνολογικης πρωτοποριας και επιφωνηματων θαυμασμου...
    Για κατι 'αναδρομικα', που ποτε δεν πηρα (μεγαλη ιστορια-δεν θα την αναλυσω εδω),
    το στορι εχει εν τελει, οτι οι τυποι, οπως ειπαν στην απαντηση τους στην...εντυπη επιστολη,
    εν τελει δεν τους χρωστω φορους (ειπαμε, αναδρομικα δεν πηρα, με τρελαθουμε, )
    αλλα λεει θα τους πληρωσω 'προστιμο' απο 100 ευρω, για καθε δηλωση που επρεπε να κανω τοτε, πριν 6-7 χρονια, και δεν εκανα...
    Δε @#$ λεω, κομματια να γινει, δεν μου περισσευουν, κερατιατικα ειναι (κυριολεκτικα!), αλλα που να μπλεκεις με τους παλαβους τωρα, και δεν εχεις καλο ξεμπερδεμα με δαυτους...

    Αναμενω λοιπον, να ληξει αυτη η τρελοϊστορια που με βρηκε,
    να μου στειλουν οτι ειναι να μου στειλουν,
    να πληρωσω, και να πανε στην ευχη της Παναγιας...
    (πως λεει, στους γιατρους να τα φανε...)

    Εναμιση μηνα λοιπον, απο τοτε που ειχαν ερθει mails αυτοματοποιημενα απο την ααδε (αυτο τουλαχιστον ακομη λειτουργει-mails)
    για το οτι υπαρχουν οφειλες και επισυναπταν τα 'εκκαθαριστικα' που μου εβγαλαν (χωρις ταυτοτητες οφειλης ομως! - αφου φορους δεν χρωσταω οπως παραδεχτηκαν),
    βλεπω προχτες στο γραμματοκιβωτιο,
    3 επιστολες απο την τοπικη εφορια!
    Λεω μεσα μου, εδω ειμαστε....'εγω τα περιμενω να τα δω στην προσωποποιημενη πληροφορηση, αλλα οι μπαγασες εχουν λεφτα για ξοδεμα και επιμενουν στις επιστολες...".
    Εντωμεταξυ, old school φαση, με χιλια συρραπτικα επανω στο καθε φακελο, για να πιανει και το εγγραφο μεσα, και να μην μπαλατζαρει εντος του φακελου...
    'Παει στην ευχη ομως λεω, να πληρωσω να τελειωνω με τους κεραταδες'
    Ανοιγω τους φακελους, 3 τον αριθμο (ειπαμε, λεφτα για επιστολες υπαρχουν, οχι 3 εγγραφα σε ενα φακελο-αφου αποφασισαν ελτα, αλλα 3 διαφορετικους φακελους!!!!),
    και τι να δω....
    Εκτυπωμενα, τα εκκαθαριστικα που μου ειχαν ερθει με mails πριν απο 1,5 μηνα!!!!!!
    Κοκκαλο!

    Τουλαχιστον δεν με ξανατραβηξαν στα ελτα με τιποτε συστημενες επιστολες παλι, κατι ειναι κι αυτο....

    Οποτε εγω, ακομη περιμενω, τα καταλογισθεντα προστιμα, με καποιο τροπο να μου εμφανιστουν μπροστα μου...
    ποιος ξερει, ισως κατα το πασχα να φανουν;;;;
    εγω κοιτω στην προσωποποιημενη πληροφορηση, αλλα αυτη η διαστημικη τεχνολογια μαλλον δεν αρκει για την τοπικη δου,
    οποτε μπορει να σκασουν μυτη τα μπουγιουρντια,
    σε κανα 3μηνο,
    ξανα μανα με επιστολες....

    to be continued...

    αθανατη ελληνικη δου, ποτε δεν πεθαινεις....

  10. #5110
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Μηνύματα
    5.270
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219926/21999 kBit/s
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Fastpath
    Δες λίγο εδώ
    Αφορά τις τροποιητικές.

  11. #5111
    Εγγραφή
    20-02-2007
    Μηνύματα
    4.433
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από thourios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δες λίγο εδώ
    Αφορά τις τροποιητικές.
    Ναι, πιστευω κατι τετοιο εχει παιχτει, συνολικα ως ιστορια, και στη δικη μου περιπτωση.

  12. #5112
    Εγγραφή
    03-12-2010
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    844
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Τον Νοέμβριο του 2020 κρίθηκα με πάνω από 80% ποσοστό αναπηρίας το οποίο ισχύει αναδρομικά από Νοέμβρη του 2019 όταν και υπέβαλα την αίτηση εξέτασης από την επιτροπή. Οπότε για τα εισοδήματα του 2019 που δηλώθηκαν έχω έκπτωση 200 ευρώ επί του φόρου και γλιτώνω την εισφορά αλληλεγγύης που σε εμένα είναι περίπου 250 ευρώ, από την άλλη τρώω πρόστιμο 100 ευρώ λόγω εκπρόθεσμης υποβολής.

    Αξίζει να υποβάλλω εκπρόθεσμη τροποποιητική δήλωση ή παίζει να απορριφθεί;

  13. #5113
    Εγγραφή
    12-02-2007
    Ηλικία
    71
    Μηνύματα
    1.507
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    COSMOTE
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Basilhs23_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τον Νοέμβριο του 2020 κρίθηκα με πάνω από 80% ποσοστό αναπηρίας το οποίο ισχύει αναδρομικά από Νοέμβρη του 2019 όταν και υπέβαλα την αίτηση εξέτασης από την επιτροπή. Οπότε για τα εισοδήματα του 2019 που δηλώθηκαν έχω έκπτωση 200 ευρώ επί του φόρου και γλιτώνω την εισφορά αλληλεγγύης που σε εμένα είναι περίπου 250 ευρώ, από την άλλη τρώω πρόστιμο 100 ευρώ λόγω εκπρόθεσμης υποβολής.

    Αξίζει να υποβάλλω εκπρόθεσμη τροποποιητική δήλωση ή παίζει να απορριφθεί;
    Σε περιπτώσεις που με κάποιο Δημόσιο (Δημόσιο,Δήμους, Περιφέρειες, ΔΕΚΟ, ΟΠΕΚΕΠΕ, ΕΦΚΑ, ΕΤΕΑΕΠ, ΜΤΠΥ, και παρόμοια) έγγραφο αποδείξεις ότι η μεταβολή στις φορολογικές δηλώσεις επήλθαν εκπρόθεσμα π.χ. αναδρομικά, δεν πληρώνεις πρόστιμο εκπρόθεσμης δήλωσης. Δηλαδή αν το επίσημο έγγραφο της επιτροπής έχει μεταγενέστερη ημερομηνία της υποχρέωσης υποβολής της φορολογικής Δήλωσης και αναφέρει επίσης από πότε αρχίζει να ισχύει (αναδρομικά), αν καταθέσεις τροποποιητική δεν πληρώνεις πρόστιμο, αν η κατάθεση της τροποποιητικής δήλωσης γίνει μέσα σε κάποιο χρονικό περιθώριο το οποίο δεν ξέρω γιατί στην περίπτωση σου αλλάζει και το έτος.
    Εγώ κατέθεσα εκπρόθεσμη τροποποιητική δήλωση περασμένου έτους για επιδότηση από τον ΟΠΕΚΕΠΕ 6 μήνες μετά την ημερομηνία που είχε η βεβαίωση, μου έβαλαν πρόστιμο, πήγα στη ΔΟΥ διαμαρτυρήθηκα, με έβαλαν και κατέθεσα μία αίτηση και το πρόστιμο σβήστηκε.

  14. #5114
    Εγγραφή
    17-09-2005
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    868
    Downloads
    17
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22
    ISP
    Cosmote
    Router
    Fritzbox 7530
    Σύμφωνα με το Ν.4646/2019 άρθρο 66 παρ. 16 η ισχύς της κατάργησης της εισφορά αλληλεγγύης για τα πρόσωπα με αναπηρία άνω του 80% ισχύει για εισοδήματα από 1/1/2020. Για το 2019 αν κάνεις τροποποιητική θα γλυτώσεις το όλο το φόρο εισοδήματος (όχι μόνο μείον τα 200 ευρώ) ενώ θα επιβαρυνθείς την εισφορά. Ισχύει βεβαίως και αυτό που λέει ο Μανώλης πιο πάνω.

  15. #5115
    Εγγραφή
    29-05-2007
    Περιοχή
    δυο κλικ πιο κατω
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    7.628
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Άρθρα
    21
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    5000/1200
    ISP
    βρωμονταφον
    Router
    της hol
    SNR / Attn
    8(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Fastpath
    αν μεταβαλω καποια συμμετοχη σε μια επιχειρηση (εκπροθεσμο κλεισιμο επιχειρησης ) , εκπροθεσμα , και δεν εχω κανει δηλωσεις στο μεσοδιαστημα ,
    τοτε θα μπορω να συμπληρωσω τις εκπροθεσμες φορολογικες δηλωσεις του μεσοδιαστηματος χωρις καποιο προστιμο ;
    αντεχεις να αμφιβαλεις για ολα οσα εχεις διδαχτει ;
    Cancel my subscription to the Resurrection. Send my credentials to the House of Detention
    ο φασισμος ειναι ο νομος των δουλων
    AV tip:να ακολουθεις αυτο που ψαχνεις , οχι αυτο που σε βρισκει .

Σελ. 341 από 390 ΠρώτηΠρώτη ... 321331336339340341342343346351361 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Δηλωση αυτοκινητου στην φορολογικη δηλωση.
    Από Exarxeia στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-01-13, 11:22
  2. ερωτηση σχετικα με φορολογικη δηλωση
    Από lak100 στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-02-11, 11:19
  3. ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΗ ΔΗΛΩΣΗ
    Από paul75 στο φόρουμ The Meeting point
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-05-10, 21:16
  4. ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΗ ΔΗΛΩΣΗ ΕΤΟΥΣ 2ΟΟ9
    Από kostastzo στο φόρουμ Πολιτική, Κοινωνικά Θέματα, Επιστήμες και Aθλητισμός
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-05-09, 21:54
  5. Απορια για φορολογικη δηλωση
    Από harmem στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-03-09, 17:14

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας