Σελ. 269 από 390 ΠρώτηΠρώτη ... 249259264267268269270271274279289 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 4.021-4.035 από 5846
  1. #4021
    Εγγραφή
    13-09-2006
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    1.756
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219943/21999
    ISP
    Vodafone
    Router
    H300 S
    SNR / Attn
    18.3(dB) / 1.3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Αγροτικη επιδοτηση στο Ε3, που τη γραφουμε?
    E5 2697 v2 @ 3.0GHz on P9X79 Deluxe 24GB
    Spoiler:
    WD15EARS, WD30EFRX, WD30EURS, WD30EZRX, WD40EFRX, WD60EFRX
    Intel Xeon E5-2670 v2 @ 2.9GHz 16GB WD15EARS, 2xWD40EFRX, WD60EFRX, 2xWD100EFΑX
    i5 750 @ 3.36GHz 4GB 2xWD60EFRX, 5xWD80EFZX, 2xWD100EFΑX Sony Vaio VPC-F13Z1E/B

  2. #4022
    Εγγραφή
    12-02-2007
    Ηλικία
    71
    Μηνύματα
    1.508
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    COSMOTE
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από fantasma_tis_nixtas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδιά αν ξέρει κανείς να μου απαντήσει. Έχω υποβάλλει οριστικά το Ε1 αλλά ξέχασα να συμπληρώσω ένα πεδίο και συγκεκριμμένα έξοδα δαπανών της συζήγου.

    Πρέπει να περιμένω να ανοίξουν οι τροποποιητικές? Γίνεται να συμπληρώσω αυτό το πεδίο πλέον?
    Ναι θα υποβάλεις τροποποιητική χειρόγραφη στη ΔΟΥ, η οποία αν υποβληθεί εντός της προθεσμίας υποβολής των δηλώσεων δεν χρεώνεται με πρόστιμο. Αν υποβληθεί μετά που θα περάσει η παραπάνω προθεσμία, θεωρείται εκπρόθεσμη και μπαίνει φόρος 102,... ευρώ.
    Δεν ξέρω αν ισχύει φέτος το "να ανοίξουν οι τροποποιητικές", νομίζω αυτό ισχύει μόνο σε περίπτωση που έχει να κάνει με συντάξεις, επιδοτήσεις, και πιθανόν κάτι άλλο, αυτές οι τροποποιητικές υποβάλλονται μέσω TAXIS.
    Σε παρόμοια περίπτωση με την δική σου (είχα ξεχάσει να συμπληρώσω κάτι) πριν 2 χρόνια υπέβαλα τροποποιητική χειρόγραφη μία ημέρα μετά την κατάθεση την κανονικής, ήθελαν να μου βάλλουν πρόστιμο, όταν διαπίστωσαν ότι δεν είχε περάσει η προθεσμία σταμάτησαν την διαδικασία.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από slalom Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αγροτικη επιδοτηση στο Ε3, που τη γραφουμε?
    Στους κωδικούς του πίνακα Γ2, ανάλογα με το είδος της επιδότησης όπως φαίνεται στην βεβαίωση του ΟΠΕΚΕΠΕ. Αν δεν έχει δημοσιευτεί η βεβαίωση στο site του ΟΠΕΚΕΠΕ μέχρι να λήξει η προθεσμία υποβολής των δηλώσεων, θα υποβάλεις τροποποιητική για κάθε έτος μέσω TAXIS χωρίς πρόστιμο στην προθεσμία που θα φαίνεται στο μενού των δηλώσεων, έστω και αν δεν αναφέρει τον ΟΠΕΚΕΠΕ. Αυτό τουλάχιστον ίσχυε πέρυσι.

    - - - Updated - - -

    Παιδί ενήλικο με εισόδημα, μένει στο σπίτι του γονέα, μπορεί να δηλωθεί ως φιλοξενούμενο και πως;
    Αν ξέρει κάποιος ας βοηθήσει.

  3. #4023
    Εγγραφή
    22-02-2006
    Μηνύματα
    190
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    19986/1020
    ISP
    Wind
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Router
    ZTE ZXV10 H108L
    SNR / Attn
    8.7(dB) / 8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Καλησπέρα, θα ήθελα να ρωτήσω στην δήλωση που θα υποβάλλω, στην γυναίκα μου σαν διεύθυνση κατοικίας της έχει το πατρικό της στο χωριό. Εδώ και 6 χρόνια δεν το έχω αλλάξει. Χρειάζεται να το αλλάξω φέτος; Γιατί μόλις πάω να ξεκινήσω μου βγάζει ένα πινακάκι αν τα στοιχεία είναι σωστά. Τα υπόλοιπα στοιχεία (εκτός διεύθυνσης κατοικίας) είναι σωστά. Κωδικούς taxisnet δικούς της δεν έχει μιας και κάνουμε κοινή δήλωση με τους δικούς μου κωδικούς.

    Ευχαριστώ!

  4. #4024
    Εγγραφή
    07-08-2014
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.271
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    120/120
    ISP
    HCN
    Router
    Ubiquiti EdgeRouter X
    Για να γίνει η αλλαγή στοιχείων που θέλεις για την γυναίκα σου, απαιτείται επίσκεψη της στην Δ.Ο.Υ. που ανήκει.

    Το καλύτερο και πιο εύκολο για εμένα είναι εκδώσει κωδικούς taxis. Κάνει το αίτημα ηλεκτρονικά και πηγαίνει να παραλάβει τους κωδικούς της από οποιαδήποτε Δ.Ο.Υ. την βολεύει. Έπειτα αφού ενεργοποιηθούν οι κωδικοί της, μπορεί να αλλάξει εύκολα την διεύθυνση της μέσα από το περιβάλλον του taxis.

    Και να μην το αλλάξεις δε νομίζω να υπάρχει κάποιο πρόβλημα πάντως.

  5. #4025
    Εγγραφή
    10-06-2018
    Μηνύματα
    0
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Manolis_karas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδί ενήλικο με εισόδημα, μένει στο σπίτι του γονέα, μπορεί να δηλωθεί ως φιλοξενούμενο και πως;
    Αν ξέρει κάποιος ας βοηθήσει.
    Καλησπέρα, απ' όσο έχω δει ο γονέας στο 007 (φιλοξενούν ενήλικες υπόχρεους σε υποβολή δήλωσης, εκτός από αυτούς που αναφέρονται στον Πίνακα 8) επιλέγει "ναι", και εκεί του ανοίγει πινακάκι που συμπληρώνει τα στοιχεία του φιλοξενούμενου. Στη συνέχεια ο φιλοξενούμενος συμπληρώνει τα στοιχεία του γονέα στον ΠΙΝΑΚΑ 6 στο 12 και το σημειώνει ως φιλοξενία. Γίνεται ηλεκτρονική ταυτοποίηση με αυτούς που δηλώνουν φιλοξενούμενοι.

    - - - Updated - - -

    Αυτό που θα ήθελα να ρωτήσω εγώ είναι αν ξέρετε χρήματα από λήξη ασφάλειας ζωής χωρίς υπεραπόδοση, μπαίνουν πουθενά στο Ε1? Φορολογούνται? Ξέρει κάποιος?

  6. #4026
    Εγγραφή
    08-01-2004
    Περιοχή
    Αθήνα/Αγ.Δημήτριος
    Μηνύματα
    386
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Manolis_karas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι θα υποβάλεις τροποποιητική χειρόγραφη στη ΔΟΥ, η οποία αν υποβληθεί εντός της προθεσμίας υποβολής των δηλώσεων δεν χρεώνεται με πρόστιμο. Αν υποβληθεί μετά που θα περάσει η παραπάνω προθεσμία, θεωρείται εκπρόθεσμη και μπαίνει φόρος 102,... ευρώ.
    Δεν ξέρω αν ισχύει φέτος το "να ανοίξουν οι τροποποιητικές", νομίζω αυτό ισχύει μόνο σε περίπτωση που έχει να κάνει με συντάξεις, επιδοτήσεις, και πιθανόν κάτι άλλο, αυτές οι τροποποιητικές υποβάλλονται μέσω TAXIS.
    Σε παρόμοια περίπτωση με την δική σου (είχα ξεχάσει να συμπληρώσω κάτι) πριν 2 χρόνια υπέβαλα τροποποιητική χειρόγραφη μία ημέρα μετά την κατάθεση την κανονικής, ήθελαν να μου βάλλουν πρόστιμο, όταν διαπίστωσαν ότι δεν είχε περάσει η προθεσμία σταμάτησαν την διαδικασία.
    Οι τροποποιητικές φορ.ετών 2015 και μετά γίνονται πλέον ηλεκτρονικά, και έχουν ανοίξει και του φορ. έτους 2017, οπότε δε χρειάζεται επίσκεψη στη ΔΟΥ. Δεν έχουν πρόστιμο αν γίνουν εντός προθεσμίας.
    Οι συμπληρωματικές για αναδρομικά είναι άλλη περίπτωση και θα ανοίξουν αργότερα (η προθεσμία τους έτσι κι αλλιώς είναι μέχρι το τέλος του χρόνου).

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από luthien Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό που θα ήθελα να ρωτήσω εγώ είναι αν ξέρετε χρήματα από λήξη ασφάλειας ζωής χωρίς υπεραπόδοση, μπαίνουν πουθενά στο Ε1? Φορολογούνται? Ξέρει κάποιος?
    Δεν φορολογούνται, αλλά και δεν μπορούν να χρησιμοποιηθούν για κάλυψη τεκμηρίων (γιατί δεν υπάρχουν στις παλαιότερες δηλώσεις ως δαπάνες οι πληρωμές που έγιναν).
    Μέχρι και πέρυσι δεν έμπαιναν πουθενά, φέτος υπάρχουν καινούριοι κωδικοί 429-430 όπου μπάινουν εκεί προαιρετικά.

  7. #4027
    Εγγραφή
    14-05-2006
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    1.844
    Downloads
    42
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    250/40
    ISP
    Vodafone
    Παντρεύτηκα αρχές 2018 στο εξωτερικό και δεν το έχω ακόμη δηλώσει στη ΔΟΥ μου (κατοίκων εξωτερικού).

    α) Η δήλωση για τα εισοδήματα του 2017 πρέπει να είναι κοινή; Το 2017 δεν υπήρχε εγγάμη σχέση και, τουλάχιστον στο εξωτερικό, για το λόγο αυτό, η δήλωση για το 2017 γίνεται ως άγαμου.
    β) Μιας και δε προλαβαίνω να δηλώσω το γάμο και μετά να κάνω τη δήλωση, ποιες οι συνέπειες αν την κάνω και μετά (καλοκαίρι) δηλώσω το γάμο;
    Πού θα πάει, πού θα πάει τούτη η ρόδα που κολλάει
    κι όλο στην αρχή γυρνάει
    πού θα πάει θα ξεκολλήσει
    κι ο κόσμος σα σαράβαλο γι'αλλού θα ροβολήσει

  8. #4028
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.700
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsioy Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παντρεύτηκα αρχές 2018 στο εξωτερικό και δεν το έχω ακόμη δηλώσει στη ΔΟΥ μου (κατοίκων εξωτερικού).

    α) Η δήλωση για τα εισοδήματα του 2017 πρέπει να είναι κοινή; Το 2017 δεν υπήρχε εγγάμη σχέση και, τουλάχιστον στο εξωτερικό, για το λόγο αυτό, η δήλωση για το 2017 γίνεται ως άγαμου.
    β) Μιας και δε προλαβαίνω να δηλώσω το γάμο και μετά να κάνω τη δήλωση, ποιες οι συνέπειες αν την κάνω και μετά (καλοκαίρι) δηλώσω το γάμο;
    Αν μπορείς ρώτα την ΔΟΥ.
    Είστε και οι δύο κάτοικοι εξωτερικού ?

    Μια γνωστή μου τράβηξε το διάολό της γιατί ο άντρας της ήταν κάτοικος εξωτερικού και αυτή δεν ήταν.
    Μάλλον 2 ξεχωριστές δηλώσεις.
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  9. #4029
    Εγγραφή
    14-05-2006
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    1.844
    Downloads
    42
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    250/40
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimitri_ns Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν μπορείς ρώτα την ΔΟΥ.
    Είστε και οι δύο κάτοικοι εξωτερικού ?

    Μια γνωστή μου τράβηξε το διάολό της γιατί ο άντρας της ήταν κάτοικος εξωτερικού και αυτή δεν ήταν.
    Μάλλον 2 ξεχωριστές δηλώσεις.
    Ναι, και οι 2. Έχουμε σκοπό να το δηλώσουμε το καλοκαίρι που θα κατέβουμε Ελλάδα. Οι δηλώσεις, όμως, είναι μέχρι τέλος Ιούνιου.
    Πού θα πάει, πού θα πάει τούτη η ρόδα που κολλάει
    κι όλο στην αρχή γυρνάει
    πού θα πάει θα ξεκολλήσει
    κι ο κόσμος σα σαράβαλο γι'αλλού θα ροβολήσει

  10. #4030
    Εγγραφή
    29-12-2005
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    4.542
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    ISP
    Inalan
    Αυτο που ξέρω είναι οτι υποτίθεται οτι μετράει η κατάστασή που βρίσκεσαι την στιγμή της δήλωσης οπότε θεωρητικά θα έπρεπε να δηλωθεί ο γαμος και να γινει η δήλωση.

    Δεν νομίζω να ασχοληθεί κάποιος αν κάνετε τις δηλώσεις κανονικά και δηλώσετε μετά το γαμο το καλοκαίρι

  11. #4031
    Εγγραφή
    08-01-2004
    Περιοχή
    Αθήνα/Αγ.Δημήτριος
    Μηνύματα
    386
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από 8anos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτο που ξέρω είναι οτι υποτίθεται οτι μετράει η κατάστασή που βρίσκεσαι την στιγμή της δήλωσης οπότε θεωρητικά θα έπρεπε να δηλωθεί ο γαμος και να γινει η δήλωση.

    Δεν νομίζω να ασχοληθεί κάποιος αν κάνετε τις δηλώσεις κανονικά και δηλώσετε μετά το γαμο το καλοκαίρι
    Αυτό ακριβώς, κανονικά πρέπει να δηλωθεί αλλά αφενός δεν υπάρχει ιδιαίτερο πρόβλημα, αφετέρου φέτος είναι ειδική περίπτωση γιατί απόφαση δικαστηρίου έβγαλε καταχρηστική την υποχρέωση κοινής δήλωσης, και η ΑΑΔΕ ανακοίνωσε ότι θα σεβαστεί την απόφαση αλλά για τεχνικούς λόγους θα μπορέσει να την εφαρμόσει(=να προσφέρει δηλαδή δυνατότητα χωριστής δήλωσης) από του χρόνου.
    Αν τις κάνεις ξεχωριστά, θα είσαι πολύ μπροστά δηλαδή :P

  12. #4032
    Εγγραφή
    14-05-2006
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    1.844
    Downloads
    42
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    250/40
    ISP
    Vodafone
    Τη γνωρίζω την απόφαση αυτή, καθώς και ότι θα ισχύσει από το επόμενο έτος...
    Θα κάνω τη δήλωση τώρα για το 2017 ως άγαμος και όταν κατέβω θα δηλώσω και το γάμο. Θα με ενδιέφερε τι θα συνέβαινε στη περίπτωση που έπεφτα σε υπάλληλο που θα το τράβαγε, αλλά από αυτά που λέτε, ελπίζω να μην ασχοληθούν και τόσο.
    Πού θα πάει, πού θα πάει τούτη η ρόδα που κολλάει
    κι όλο στην αρχή γυρνάει
    πού θα πάει θα ξεκολλήσει
    κι ο κόσμος σα σαράβαλο γι'αλλού θα ροβολήσει

  13. #4033
    Εγγραφή
    08-01-2004
    Περιοχή
    Αθήνα/Αγ.Δημήτριος
    Μηνύματα
    386
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsioy Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τη γνωρίζω την απόφαση αυτή, καθώς και ότι θα ισχύσει από το επόμενο έτος...
    Θα κάνω τη δήλωση τώρα για το 2017 ως άγαμος και όταν κατέβω θα δηλώσω και το γάμο. Θα με ενδιέφερε τι θα συνέβαινε στη περίπτωση που έπεφτα σε υπάλληλο που θα το τράβαγε, αλλά από αυτά που λέτε, ελπίζω να μην ασχοληθούν και τόσο.
    Αν πέσεις σε μεγάλο στραβόξυλο θα μπορούσε να σου ζητήσει να υποβάλλεις τροποποιητική κοινή δήλωση με το ανάλογο πρόστιμο (100 ευρώ). Όμως για να την υποβάλλεις θα πρέπει να καταχωρήσει πρώτα τον γάμο, οπότε θα έχεις τελειώσει τη δουλεία σου και θα μπορέσεις να τον αγνοήσεις και να μην κάνεις τίποτα. Μετά αν δεν είναι άνθρωπος αλλά καρικατούρα villain από ταινία των 80s θα μπορούσε να σου βάλει πρόστιμο για εκπρόθεσμη δήλωση αλλαγής στοιχείων μητρώου, κάτι που δεν το έχω δει ποτέ να συμβαίνει.

  14. #4034
    Εγγραφή
    12-02-2007
    Ηλικία
    71
    Μηνύματα
    1.508
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    COSMOTE
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από luthien Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα, απ' όσο έχω δει ο γονέας στο 007 (φιλοξενούν ενήλικες υπόχρεους σε υποβολή δήλωσης, εκτός από αυτούς που αναφέρονται στον Πίνακα 8) επιλέγει "ναι", και εκεί του ανοίγει πινακάκι που συμπληρώνει τα στοιχεία του φιλοξενούμενου. Στη συνέχεια ο φιλοξενούμενος συμπληρώνει τα στοιχεία του γονέα στον ΠΙΝΑΚΑ 6 στο 12 και το σημειώνει ως φιλοξενία. Γίνεται ηλεκτρονική ταυτοποίηση με αυτούς που δηλώνουν φιλοξενούμενοι.......
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mezger Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι τροποποιητικές φορ.ετών 2015 και μετά γίνονται πλέον ηλεκτρονικά, και έχουν ανοίξει και του φορ. έτους 2017, οπότε δε χρειάζεται επίσκεψη στη ΔΟΥ. Δεν έχουν πρόστιμο αν γίνουν εντός προθεσμίας.
    Οι συμπληρωματικές για αναδρομικά είναι άλλη περίπτωση και θα ανοίξουν αργότερα (η προθεσμία τους έτσι κι αλλιώς είναι μέχρι το τέλος του χρόνου)...
    Ευχαριστώ πολύ.

  15. #4035
    Εγγραφή
    08-12-2004
    Μηνύματα
    843
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΔΕΣΣΑ
    Router
    Speedport Entry 2i
    καλησπέρα, κάνω την φορολογική δήλωση του πατέρα μου (πολύ απλή δήλωση, συνταξιούχος με ένα σπίτι για ιδιοκατοίκηση, χωρίς ενοίκια ή άλλα έσοδα) και ως γνωστόν έχω το εξής πρόβλημα....που φαντάζομαι απασχολεί αρκετούς:

    στα πεδίο 303 και 321 (άθροισμα καθαρών ποσών απο κύριες και επικουρικές συντάξεις) έχει συμπληρωμένα τα ποσά που έχει λάβει ο πατέρας μου το έτος 2017. Κάνοντας κλικ σε κάποιο απο τα δύο πεδία ανοίγει νέο παράθυρο με πιο αναλυτικά στοιχεία. Στο νέο παράθυρο εμφανίζεται και μια γραμμή με είδος αποδοχών "Αναδρομικά κύριας σύνταξης που φορολογούνται στο έτος που ανάγονται (υποβάλλεται Τροποποιητική δήλωση στα έτη που αφορούν)" και στο τέλος της γραμμής εμφανίζεται το έτος αναφοράς 2016. Είναι τα αναδρομικά που έλαβαν οι συνταξιούχοι και πρέπει να τα δηλώσουν. Το πρόβλημα είναι ότι το ποσό αυτής της γραμμής (20 ευρώ είναι) δεν είναι συνυπολογισμένο στο άθροισμα που εμφανίζεται στα πεδία 303 και 321.

    Τι κάνω σε αυτή την περίπτωση; Εγώ θα ήθελα να προσθέσω το ποσό αυτό (20 ευρώ) και να φορολογηθεί κανονικά με την φετινή δήλωση, δεν θέλω να μπλέξω με τροποποιητικές κλπ.....αν όμως δεν μπορώ να το αποφύγω πως μπορώ να το δηλώσω με τροποποιητική (ποιά η διαδικασία; )

    ευχαριστώ θερμά......
    πάντως είναι εκνευριστικό να χάνουμε τόσες ώρες ψάχνοντας να βρούμε λύση σε λάθη που δεν έχουμε κάνει εμείς...!!!
    η παιδεία απλά... https://www.ipedia.gr

Σελ. 269 από 390 ΠρώτηΠρώτη ... 249259264267268269270271274279289 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Δηλωση αυτοκινητου στην φορολογικη δηλωση.
    Από Exarxeia στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-01-13, 11:22
  2. ερωτηση σχετικα με φορολογικη δηλωση
    Από lak100 στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-02-11, 11:19
  3. ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΗ ΔΗΛΩΣΗ
    Από paul75 στο φόρουμ The Meeting point
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-05-10, 21:16
  4. ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΗ ΔΗΛΩΣΗ ΕΤΟΥΣ 2ΟΟ9
    Από kostastzo στο φόρουμ Πολιτική, Κοινωνικά Θέματα, Επιστήμες και Aθλητισμός
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-05-09, 21:54
  5. Απορια για φορολογικη δηλωση
    Από harmem στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-03-09, 17:14

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας