Σελ. 60 από 65 ΠρώτηΠρώτη ... 4050555859606162 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 886-900 από 961
  1. #886
    Εγγραφή
    07-11-2006
    Περιοχή
    Λαρισσα
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    245
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    11.124 /1.020
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΦΙΛΕΛΛΗΝΩΝ
    Router
    TP-LINK TD-W8961N
    SNR / Attn
    9.3(dB) / 7.4(dB)
    Να παραθέσω κι εγω στατιστικά γραμμης.
    Απο Λαρισα κεντρο (Κυπρου).
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Screenshot_20200806-114746_Chrome.jpg  


  2. #887
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Με το Line Attenuation(Down) που έχεις θα έπρεπε θεωρητικά να τερματίζεις την γραμμή.
    Αν μετά από επανεκκίνηση έχεις ακριβώς τις ίδιες τιμές σημαίνει ότι σε έχουν βάλει σε κλειδωμένο προφίλ, είχες προβλήματα και δήλωσες βλάβη παλιότερα;;
    Έχεις κάνει έλεγχο καλωδίωσης και συνδεσμολογίας στις πρίζες;;
    Επίσης αν ξεκαθαρίσεις με το προφίλ και η γραμμή σου είναι σταθερή να ζητήσεις να σου κατεβάσουν το SNR Margin στο 6.
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  3. #888
    Εγγραφή
    05-06-2015
    Περιοχή
    Κέρκυρα/Ξάνθη
    Μηνύματα
    1.122
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109998/10998
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΞΑΝΘΗ
    Router
    ZyXEL VMG8623-T50B
    SNR / Attn
    10.7(dB) / 3.7(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από alexpen Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να παραθέσω κι εγω στατιστικά γραμμης.
    Απο Λαρισα κεντρο (Κυπρου).
    Μήπως έχει κλειδώσει σε G.DMT;
    Αν όχι, η ταχύτητα αυτή είναι απαράδεκτη!

  4. #889
    Εγγραφή
    07-11-2006
    Περιοχή
    Λαρισσα
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    245
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    11.124 /1.020
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΦΙΛΕΛΛΗΝΩΝ
    Router
    TP-LINK TD-W8961N
    SNR / Attn
    9.3(dB) / 7.4(dB)
    Ειναι όντως χάλια παιδιά η ταχύτητα και γενικα η εμπειρία χρήσης. Δεν ξέρω πώς θα μπορούσα να ελεγξω την καλωδίωση κι επίσης δεν εχω ιδεα γιατί με εχουν σε τοσο χαλια ταχύτητα. Θεωρείτε οτι θα έπρεπε να επικοινωνήσω μαζί τους?

    - - - Updated - - -

    Σε ευχαριστώ πολύ για τις παρατηρήσεις σου. Θα προσπαθήσω να επικοινωνήσω μαζι τους από αυριο.

    - - - Updated - - -

    Παραθετω και ενα σκρηνσοτ μετα απο επανεκκίνηση. Όντως οι τιμες ειναι σχεδόν ιδιες. Οχι, δεν εχω κανει ποτέ δήλωση βλάβης.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Screenshot_20200812-011734_Chrome.jpg  


  5. #890
    Εγγραφή
    05-06-2015
    Περιοχή
    Κέρκυρα/Ξάνθη
    Μηνύματα
    1.122
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109998/10998
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΞΑΝΘΗ
    Router
    ZyXEL VMG8623-T50B
    SNR / Attn
    10.7(dB) / 3.7(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Μήπως το router κλειδώνει σε κανα G.DMT ή ADSL2?? Γιατί αυτές οι ταχύτητες είναι απαράδεκτες για ADSL2 PLUS. Επειδή όπως καταλαβαίνω από το interface μάλλον έχεις το TP-LINK TD-W8961N, αν δεν συγχρονίζει σε ADSL2 PLUS, πήγαινε στο μενού Advanced Setup -> ADSL και επίλεξε ADSL2+ και ANNEX A στα πεδία που εμφανίζει. Κάνε save και πες μας τα αποτελέσματα. Σε άλλη περίπτωση μίλα με τον πάροχο.

  6. #891
    Εγγραφή
    07-11-2006
    Περιοχή
    Λαρισσα
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    245
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    11.124 /1.020
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΦΙΛΕΛΛΗΝΩΝ
    Router
    TP-LINK TD-W8961N
    SNR / Attn
    9.3(dB) / 7.4(dB)
    Έκανα τις αλλαγες που μου ειπες. Τα αποτελέσματα τα ιδια.
    Επίσης επικοινώνησα μαζι τους και μου ειπαν οτι συμφωνα με αυτούς εαν ειναι πανω απο 8.1k ειναι γι αυτούς οκ...
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Screenshot_20200813-124816_Chrome.jpg  


  7. #892
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.900
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από alexpen Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έκανα τις αλλαγες που μου ειπες. Τα αποτελέσματα τα ιδια.
    Επίσης επικοινώνησα μαζι τους και μου ειπαν οτι συμφωνα με αυτούς εαν ειναι πανω απο 8.1k ειναι γι αυτούς οκ...
    Ρώτησες αν έχουν το προφίλ ελεύθερο έως 24 και όσο πιάσεις;
    Ζήτησες 6αρι noise margin; Δεν το βλέπω στην εικόνα.. 9 έχεις..
    Ακόμα πες τους να κλειδώσουν το modulation σε ADSL2+ μόνο στη πόρτα.. Αν δεν συγχρονίζεις μετά ίσως φταίει το ρουτερ σου.. Κάνε reset από το κουμπάκι πίσω.. Αλήθεια άλλο ρουτερ δοκίμασες;
    Άσε το τι είναι οκ για αυτούς, με την απόσταση που έχεις έπρεπε να έχεις παραπάνω.. Μη σου πω και τα διπλά..
    Πάρε πάλι.. Αν όντως έκανες ότι σου είπαν τα παιδιά να κάνεις.. Και δεν αναφέρομαι μόνο στις ρυθμίσεις του ρουτερ.. Αλλά και στην εσωτερική καλωδίωση..
    Αν δεν συγκινείται αφού τα έχεις κάνει σωστά, άρχισε να ζητάς αλλαγή πόρτας η και ζεύγους ακόμα..
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος GregoirX23 : 13-08-20 στις 18:56.
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  8. #893
    Εγγραφή
    07-11-2006
    Περιοχή
    Λαρισσα
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    245
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    11.124 /1.020
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΦΙΛΕΛΛΗΝΩΝ
    Router
    TP-LINK TD-W8961N
    SNR / Attn
    9.3(dB) / 7.4(dB)
    Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντησή σου. Ναι, τα ζητησα ολα αυτα. Υποτίθεται ότι θα "προσπαθούσε" αλλά προφανώς δεν έκανε κατι. Μονο μια αποσύνδεση κατάλαβα.
    Θα τους ενοχλησω σίγουρα και αυριο.
    Τί εννοείς με την καλωδίωση?
    Δυστυχώς δεν εχω αλλο μόντεμ για να δοκιμασω.

  9. #894
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.900
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από alexpen Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντησή σου. Ναι, τα ζητησα ολα αυτα. Υποτίθεται ότι θα "προσπαθούσε" αλλά προφανώς δεν έκανε κατι. Μονο μια αποσύνδεση κατάλαβα.
    Θα τους ενοχλησω σίγουρα και αυριο.
    Τί εννοείς με την καλωδίωση?
    Δυστυχώς δεν εχω αλλο μόντεμ για να δοκιμασω.
    Τα στατιστικά στο προφίλ σου (22.791 /1.021) παλιά να υποθέσω; Τώρα τα πρόσεξα..
    Forthnet είσαι ακόμα σωστά;
    Κοντά σε αυτά έπρεπε να είσαι θεωρώ.. Και όχι κάτω από 15-18..

    Όσο για την εσωτερική καλωδίωση κάνε το εξής..
    Βγάλε όλες τις τηλεφωνικές συσκευές και δοκίμασε το ρουτερ μόνο του στη κεντρική πρίζα.. Τράβα του και ένα reset αν είναι..
    Η πρίζα κ τα λοιπά φίλτρα/splitter κλπ είναι σε καλή κατάσταση; Όσο μπορείς να καταλάβεις βέβαια..
    Και αν μπορείς να πάρεις και μέτρηση στο κατανεμητή καλά θα είναι..
    Η μέτρηση στο κατανεμητή is a must πάντως αν θες να πιέσεις καταστάσεις..

    Τώρα παρατήρησα πάνω ότι και το upload σου κάνει κόλπα.. 886/1020..
    Στη γραμμή που έχεις δεν έπρεπε να συμβαίνει αυτό..
    Μπορεί να έτυχε βέβαια..
    Με παραξενεύει επίσης και το ίδιο attenuation.. Θεωρητικά έπρεπε να αλλάζουν λίγο.. Το up στις adsl είναι λίγο πιο μικρό..

    Τσέκαρε όπως είπαμε όσο μπορείς την εσωτερική καλωδίωση.. Αλλιώς ηλεκτρολόγο να σε βοηθήσει γενικά και να συνδέσετε το ρουτερ κατευθείαν στο κατανεμητή μόνο του χωρίς τηλέφωνα πάνω κλπ.. Και αν μπορεί να αποσυνδέσει προσωρινά το ζεύγος που πάει επάνω για να είναι πιο καθαρή η μέτρηση.. Να δείτε πόσο θα συγχρονίσει εκεί το ρουτερ.. Αν πιάσει τα ίδια.. = Πάροχος..
    Αν συγχρονίσει παραπάνω = Η καλωδίωση σου..
    Να επαληθεύσεις ότι εσύ είσαι οκ με το κομμάτι σου.. Και μετά πιέζεις..
    Αν έρθουν και βρουν κάτι σε εσένα (κάθετη) παίζει να σε χρεώσουν.. Τώρα αν θες να ρισκάρεις σχετικά με όσα είπαμε πάνω και να πιέσεις όπως κ να έχει.. Αλλάζει..

    * Και ανανέωνε τα στατιστικά με εικόνα όποτε έχεις κάτι νέο..
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος GregoirX23 : 14-08-20 στις 06:41.
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  10. #895
    Εγγραφή
    07-11-2006
    Περιοχή
    Λαρισσα
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    245
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    11.124 /1.020
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΦΙΛΕΛΛΗΝΩΝ
    Router
    TP-LINK TD-W8961N
    SNR / Attn
    9.3(dB) / 7.4(dB)
    Σε ευχαριστώ πολύ και πάλι για την αναλυτική επεξήγηση.

    Εχεις δίκιο, πρέπει να αλλαξω τα στατιστικά στο προφιλ μου. Εκεινα απο forthnet ειναι προ δεκαετίας, όταν έμενα Ηράκλειο. Τωρα πια ειμαι Λάρισσα, με wind.

    Εχω ελέγξει αυτα που αναφέρεις πάντως και όντως δεν υπάρχει καμμία βελτίωση.

    Θα ξανα-προσπαθησω να τους πείσω για καποιο ενδεχόμενο "ξεκλείδωμα" απο κάποιο προφίλ που με εχουν βαλει.

    Σε ευχαριστώ πολύ και παλι!

  11. #896
    Εγγραφή
    05-06-2015
    Περιοχή
    Κέρκυρα/Ξάνθη
    Μηνύματα
    1.122
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109998/10998
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΞΑΝΘΗ
    Router
    ZyXEL VMG8623-T50B
    SNR / Attn
    10.7(dB) / 3.7(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Κέντρο Λάρισας είπες ε;; Πρέπει να πέφτει το crosstalk της αρκούδας εκεί... (crosstalk είναι οι παρεμβολές από τις άλλες συνδέσεις DSL που είναι στο ίδιο καλώδιο με εσένα). Και εγώ σε μια τέτοια περίπτωση με σένα είμαι. Είμαι στο κέντρο της πόλης της Κέρκυρας, πέφτω στο πιο «φίσκα» καφάο, έχω attenuation 13-14 και κλειδώνω στα 11.4Mbps, όπως και σε πολλές γειτονικές συνδέσεις παρατηρώ το ίδιο, τραγικό. Την περίοδο της καραντίνας μάλλον κάποιο μαγαζί είχε κλείσει το ρούτερ του και ανέβηκα 3Mbps μόνο από αυτό... Καταλαβαίνεις τι ζημιά γίνεται, κυρίως από τις VDSL συνδέσεις. Δεν νομίζω πως μπορείς να κάνεις κάτι γι’αυτό. Νομίζω στην Λάρισα υπάρχει FTTH, οπτική ίνα μέχρι το σπίτι δηλαδή, αυτή είναι νομίζω η μόνη λύση να δεις καλές ταχύτητες, εκτός από την αλλαγή ζεύγους, που δεν είναι σίγουρο ότι θα γίνει και δεν είναι εγγύηση πάντα.

  12. #897
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.900
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από alexpen Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε ευχαριστώ πολύ και πάλι για την αναλυτική επεξήγηση.

    Εχεις δίκιο, πρέπει να αλλαξω τα στατιστικά στο προφιλ μου. Εκεινα απο forthnet ειναι προ δεκαετίας, όταν έμενα Ηράκλειο. Τωρα πια ειμαι Λάρισσα, με wind.

    Εχω ελέγξει αυτα που αναφέρεις πάντως και όντως δεν υπάρχει καμμία βελτίωση.

    Θα ξανα-προσπαθησω να τους πείσω για καποιο ενδεχόμενο "ξεκλείδωμα" απο κάποιο προφίλ που με εχουν βαλει.

    Σε ευχαριστώ πολύ και παλι!
    Πάντως...
    Για το noise margin 6 στη wind θέλει τρόπο, γιατί τα παιδιά στο πρώτο επίπεδο του support δεν μπορούν να το βάλουν.. Μόνο reset και διάγνωση νομίζω μπορούν να κάνουν.. Πονεμένη ιστορία (από μερικές) που μου έσπασε τα νεύρα ολίγον μέχρι να το καταφέρω.. Το δοκίμασα 2 φορές.. Η πρώτη ήταν πιο εύκολη.. Μετά λόγω reset στη πόρτα έπρεπε να το ζητήσω ξανά.. Εκεί με ξετίναξαν.. Ναι ναι ναι αλλά, καμία αλλαγή... Έπρεπε να καταχωρηθεί ως αίτημα καθώς με τα λόγια δεν γινόταν τπτ..
    Πάρε τους και πες τους να το καταχωρήσουν ως αίτημα και επέμεινε να σου έρθει με μήνυμα στο κινητό το αίτημα.. Έτσι θα πέσει η εντολή στο επόμενο επίπεδο, ήτοι στους τεχνικούς & μέσα στη μέρα θα έχει γίνει.. Αλλιώς ότι και να σου λένε μην περιμένεις να δεις noise margin 6..
    Κατά τ'άλλα όλα καλά μόλις μπήκε..
    Από περιέργεια είδες μήπως άλλαξε;

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από geoavlonitis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κέντρο Λάρισας είπες ε;; Πρέπει να πέφτει το crosstalk της αρκούδας εκεί... (crosstalk είναι οι παρεμβολές από τις άλλες συνδέσεις DSL που είναι στο ίδιο καλώδιο με εσένα). Και εγώ σε μια τέτοια περίπτωση με σένα είμαι. Είμαι στο κέντρο της πόλης της Κέρκυρας, πέφτω στο πιο «φίσκα» καφάο, έχω attenuation 13-14 και κλειδώνω στα 11.4Mbps, όπως και σε πολλές γειτονικές συνδέσεις παρατηρώ το ίδιο, τραγικό. Την περίοδο της καραντίνας μάλλον κάποιο μαγαζί είχε κλείσει το ρούτερ του και ανέβηκα 3Mbps μόνο από αυτό... Καταλαβαίνεις τι ζημιά γίνεται, κυρίως από τις VDSL συνδέσεις. Δεν νομίζω πως μπορείς να κάνεις κάτι γι’αυτό. Νομίζω στην Λάρισα υπάρχει FTTH, οπτική ίνα μέχρι το σπίτι δηλαδή, αυτή είναι νομίζω η μόνη λύση να δεις καλές ταχύτητες, εκτός από την αλλαγή ζεύγους, που δεν είναι σίγουρο ότι θα γίνει και δεν είναι εγγύηση πάντα.
    Και εσύ με τέτοια απόσταση η ταχύτητα είναι άουτς..
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  13. #898
    Εγγραφή
    07-11-2006
    Περιοχή
    Λαρισσα
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    245
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    11.124 /1.020
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΦΙΛΕΛΛΗΝΩΝ
    Router
    TP-LINK TD-W8961N
    SNR / Attn
    9.3(dB) / 7.4(dB)
    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάντως...
    Για το noise margin 6 στη wind θέλει τρόπο, γιατί τα παιδιά στο πρώτο επίπεδο του support δεν μπορούν να το βάλουν.. Μόνο reset και διάγνωση νομίζω μπορούν να κάνουν.. Πονεμένη ιστορία (από μερικές) που μου έσπασε τα νεύρα ολίγον μέχρι να το καταφέρω.. Το δοκίμασα 2 φορές.. Η πρώτη ήταν πιο εύκολη.. Μετά λόγω reset στη πόρτα έπρεπε να το ζητήσω ξανά.. Εκεί με ξετίναξαν.. Ναι ναι ναι αλλά, καμία αλλαγή... Έπρεπε να καταχωρηθεί ως αίτημα καθώς με τα λόγια δεν γινόταν τπτ..
    Πάρε τους και πες τους να το καταχωρήσουν ως αίτημα και επέμεινε να σου έρθει με μήνυμα στο κινητό το αίτημα.. Έτσι θα πέσει η εντολή στο επόμενο επίπεδο, ήτοι στους τεχνικούς & μέσα στη μέρα θα έχει γίνει.. Αλλιώς ότι και να σου λένε μην περιμένεις να δεις noise margin 6..
    Κατά τ'άλλα όλα καλά μόλις μπήκε..
    Από περιέργεια είδες μήπως άλλαξε;

    - - - Updated - - -



    Και εσύ με τέτοια απόσταση η ταχύτητα είναι άουτς..
    Μετά το σχόλιο σου ήμουν ετοιμος να αποδεχθω την μοιρα μου.
    Σημερα, με ολοκληρη την πολη αδεια, οι ταχυτητες μου ειναι τραγικες. Αυτο που με προβληματιζει ειναι οτι ανεξαρτητως ωρας και ημερας, σε speedtests εχω συνεχεια τα ιδια, χαλια, αποτελεσματα.
    Εκανα λοιπον και μια δοκιμη, συνδεθηκα με το ρουτερ φιλης που μενει 2 οροφους πιο κατω, επισης με adsl αλλα με vodafone. Ενδεικτικα και μονο θα πω οτι τα speedtests μου δινουν max 4mbps ενω με το δικτυο της φιλης, πιανει 20!
    Νομιζω οτι οι κυριοι της wind απλα με περιπαιζουν.

  14. #899
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από alexpen Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχω ελέγξει αυτα που αναφέρεις πάντως και όντως δεν υπάρχει καμμία βελτίωση.
    Έχει κάνει αυτόν τον έλεγχο και αν ναι, τι συγχρονισμό είχες;

  15. #900
    Εγγραφή
    07-11-2006
    Περιοχή
    Λαρισσα
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    245
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    11.124 /1.020
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΦΙΛΕΛΛΗΝΩΝ
    Router
    TP-LINK TD-W8961N
    SNR / Attn
    9.3(dB) / 7.4(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχει κάνει αυτόν τον έλεγχο και αν ναι, τι συγχρονισμό είχες;
    Οχι. Δυστυχως δεν εχω τις γνωσεις να το κανω. Επισης ειναι σε αρκετα δυσποσιτο σημειο ο κατανεμητης της οικοδομης. Ζητησα κλειδωμα σε 6 του snr το οποιο και μου εκανε ο ευγενεστατος εκπροσωπος της τεχν. υποστηριξης της wind μολις τωρα. Καμμια βελτιωση παρ'ολα αυτα. Συμφωνησαμε σε επισκεψη απο τεχνικο. Ελπιζω να ειναι το ρουτερ ή καποια κακοτεχνια που να διορθωνεται ευκολα. Αλλιως, μαλλον θα παω για ακυρωση, ανεξαρτητου κοστους. Μου ειναι σχεδον αχρηστη μια τετοια γραμμη.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος alexpen : 17-08-20 στις 00:35.

Σελ. 60 από 65 ΠρώτηΠρώτη ... 4050555859606162 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Σε ποια ταχύτητα κλειδώνει το modem μου?
    Από vaspater στο φόρουμ AVM ADSL modems και routers
    Μηνύματα: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-10-10, 22:50
  2. Μηνύματα: 28
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-12-07, 09:23
  3. Πώς θα δώσω την ip του modem μου στο pc μου???
    Από manousos στο φόρουμ Alcatel Thomson ADSL modems και routers
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-03-06, 01:19

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας