Σελ. 36 από 50 ΠρώτηΠρώτη ... 16263134353637384146 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 526-540 από 736
  1. #526
    Εγγραφή
    14-04-2005
    Περιοχή
    Πάτρα
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    2.277
    Downloads
    97
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    14000/900
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Router
    Netfaster IAD 2
    SNR / Attn
    11(dB) / 33.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από vforvendetta85 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η δική σου εμπειρία γενικεύει την κατάσταση; Κι εγώ έχω προσωπική εμπειρία φίλου μου και η αντιμετώπιση που έχει είναι η πρέπουσα.
    Και εγώ είχα σωστή αντιμετώπιση σε ατύχημα, πριν από αυτή την ιστορία. Αυτό δεν δικαιολογεί τέτοιες συμπεριφορές. Αυτά είναι απλά ανεπίτρεπτα και ασυγχώρητα.

  2. #527
    Εγγραφή
    27-02-2008
    Μηνύματα
    1.451
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    Σε 2 ατυχήματα δεν είχα άσχημη αντιμετώπιση από Anytime. Αλλά εταιρία που φτάνει να μου προτείνει μέχρι και κουπόνια για σουπερ μάρκετ για να με κερδίσει, εμένα δεν μου αρέσει.

    Όταν μάλιστα είδα και οδική βοήθεια στην Ευρώπη, επέλεξα Allianz.

  3. #528
    Εγγραφή
    22-08-2012
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    600
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000 mb / s
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΘΗΝΑ
    οδικη βοηθεια υπαρχει δωρεαν ; η ειναι προσθετο

  4. #529
    Εγγραφή
    16-10-2006
    Περιοχή
    Καλλιθέα, Αθήνα
    Μηνύματα
    6.625
    Downloads
    46
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    212751/21998
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H 300s
    SNR / Attn
    17.6(dB) / 0.0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από SPIROS1979 Εμφάνιση μηνυμάτων
    οδικη βοηθεια υπαρχει δωρεαν ; η ειναι προσθετο
    Σε όλα τα ασφαλιστήρια η Οδική Βοήθεια σε περίπτωση Ατυχήματος είναι δωρεάν. Όλες οι άλλες παροχές όπως η βλάβη, είναι επί πληρωμή με ασφάλιστρο διάρκειας ίσης με του ασφαλιστηρίου.

  5. #530
    Το avatar του μέλους vforvendetta85
    vforvendetta85 Guest
    Για την Ιντερσαλόνικα έχει κάποιος/α άποψη;

  6. #531
    Εγγραφή
    18-06-2008
    Περιοχή
    Παγκράτι
    Μηνύματα
    853
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΜΟΙΡΕΣ
    Έχει μερικές φορές θέματα με το αν είναι ή όχι στον Φιλικό διακανονισμό, κατά τα άλλα δεν έχω ακούσει κάτι άσχημο γι' αυτήν, ούτε έχει απ' ότι ξέρω πρόβλημα φερεγγυότητας.

  7. #532
    Εγγραφή
    14-04-2005
    Περιοχή
    Πάτρα
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    2.277
    Downloads
    97
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    14000/900
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Router
    Netfaster IAD 2
    SNR / Attn
    11(dB) / 33.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Να ενημερώσω όσους έχουν Hellas Direct ότι εδώ και μερικούς μήνες δεν προβλέπεται να στέλνουν άνθρωπο σε περίπτωση ζημιάς από τη φροντίδα ατυχήματος. Μόνο αν χρειάζεται οδική βοήθεια.

    Όλη η διαδικασία γίνεται τηλεφωνικά, και η φωτογράφιση από τον οδηγό. Σε περίπτωση ανικανότητας φωτογράφισης το φωτογραφίζει ο πραγματογνώμονας σε δεύτερο χρόνο ή παίρνουν από την άλλη ασφαλιστική υλικό.

    Όλο αυτό σίγουρα είναι πιο πρακτικό σε περίπτωση ήπιου τρακαρίσματος με συνεννοήσιμο άνθρωπο, γιατί όντως η διαδικασία γίνεται άμεσα και όπως ισχυρίζονται σε 2 μέρες αποζημιώνεσαι.

    Σε περίπτωση όμως μη συνεργάσιμου/επιθετικού εμπλεκόμενου, σοκ, μπερδεμένης υπαιτιότητας αυτό αποτελεί μεγάλο πρόβλημα. Όπως και για ανθρώπους μεγάλους σε ηλικία που δεν έχουν smartphone κτλ.

    Προσωπικά αν και μου κακοφαίνεται λίγο δεν νομίζω ότι αποτελεί πρόβλημα, τον πατέρα μου όμως θα αναγκαστώ να τον πάω σε άλλη εταιρεία για αυτό το λόγο.

  8. #533
    Εγγραφή
    11-06-2003
    Περιοχή
    Καμίνια
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    712
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    Gprs/3G
    ISP
    Cosmote LTE
    Router
    MikroTik Chateau lte12
    10 χρονια ασφαλισμενος στην Ατλαντικη Ενωση και δεν τους αλλαζω με τιποτα. Σε προσφατο συμβαν οπου τυπας περασε ξυστα διπλα μου και μου γρατσουνισε το φτερο ενω λιγα δευτερολεπτα αργοτερα σηκωθηκε και εφυγε(για καλη μου τυχη ειχα πινακιδες απο τη dashcam που εχω), μετα την ενεργοποιηση νομικης προστασιας απο τη μερια μου ο κουτοπονηρος (η μαλλον η ασφαλιστικη του-interamerican- τον συμβουλεψε) δηλωσε συνυπαιτιότητα. Η ασφαλιστικη μου παρολα αυτα μου εδωσε ολο το ποσο για τη διορθωση σε φανοποιείο . Η ολη συνεννοηση εγινε με εμαιλ.
    Για την anytime εχω ακουσει και εγω ιστοριες φρικης. Οπως το γεγονος αρνησης αποζημιωσης σε τρακαρισμα 2 συγχωριανών επειδη θεωρησε στημενο το συμβαν.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος CptBill : 28-06-18 στις 00:28.

  9. #534
    Εγγραφή
    20-02-2007
    Μηνύματα
    4.433
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Χτες πηγα για να μου βγαλει ο ασφαλιστης και να παρω το νεο ετησιο ασφαλιστηριο.
    Στην ergo ειμαι ασφαλισμενος.
    Δεν επρεπε η αξια του αυτοκινητου, να ειναι μικροτερη, και κατ'αναλογια το ασφαλιστρο;
    Οταν το πηρα το ασφαλιστηριο ομως, ηταν ιδια η αξια.
    Βεβαια το αμαξι ειναι καινουριο, περσινο. Αλλα και παλι.
    Το ξεχασε να το κατεβασει το νουμερο της 'ολικης κλοπης' ο ασφαλιστης; Ετσι κι αλλιως, και τωρα αν μου εκλεβαν το αμαξι, ας γραφει πανω το ασφαλιστηριο την τιμη που το αγορασα ως 'ολικη κλοπη', δεν υπηρχε περιπτωση να μου δωσουν αυτα τα χρηματα, αφου καθε χρονο το αμαξι χανει αξια, οποτε; Καλα δεν τα λεω;
    Ακομη και με το ιδιο με ιδιο νουμερο ομως, βγηκε το ασφαλιστηριο σαν κοστος 1 ευρω παραπανω!
    Ειναι συγγενης μου και μιλουσαμε την ωρα που το εβγαζε, και λες και ημουν προφητης του λεω 'ευτυχως που τουλαχιστον το ασφαλιστηριο ειναι απο τα πραγματα που δεν ακριβαινουν, γιατι ολα τα αλλα εχουν παρει τον ανηφορο!'.
    Εν τελει, δεν πληρωσα το 1 ευρω παραπανω, μου πηρε οτι ειχα δωσει και περυσι!
    Αραγε...το 1 ευρω θα το βαλει απο την τσεπη του;
    Εσεις τι καταλαβαινετε ρε παιδια;
    Με προβληματιζει, και η 'μη πτωση' της τιμης, και η εστω ανεπαισθητη-οριαξη αυξηση, ως αυξηση, αλλο που δεν πληρωσα εγω κατι παραπανω.
    Εκανε κατι λαθος; Ή ειχαμε καμια κρυφη αυξηση;
    Θα τα βαλω διπλα διπλα και με το παλιο να δω, αλλα τι να δω, τα ιδια θα δω.
    Ολα τα χρονια που ειχα το προηγουμενο αμαξι παντως, παλι στην ergo αλλα σε αλλο ασφαλιστη(βεβαια το αμαξι ειχε παλιωσει), καθε χρονο πληρωνα λιγα ευρω λιγοτερα.
    Τι λετε;

  10. #535
    Εγγραφή
    16-10-2006
    Περιοχή
    Καλλιθέα, Αθήνα
    Μηνύματα
    6.625
    Downloads
    46
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    212751/21998
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H 300s
    SNR / Attn
    17.6(dB) / 0.0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από cool11 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χτες πηγα για να μου βγαλει ο ασφαλιστης και να παρω το νεο ετησιο ασφαλιστηριο.
    Στην ergo ειμαι ασφαλισμενος.
    Δεν επρεπε η αξια του αυτοκινητου, να ειναι μικροτερη, και κατ'αναλογια το ασφαλιστρο;
    Οταν το πηρα το ασφαλιστηριο ομως, ηταν ιδια η αξια.
    Βεβαια το αμαξι ειναι καινουριο, περσινο. Αλλα και παλι.
    Το ξεχασε να το κατεβασει το νουμερο της 'ολικης κλοπης' ο ασφαλιστης; Ετσι κι αλλιως, και τωρα αν μου εκλεβαν το αμαξι, ας γραφει πανω το ασφαλιστηριο την τιμη που το αγορασα ως 'ολικη κλοπη', δεν υπηρχε περιπτωση να μου δωσουν αυτα τα χρηματα, αφου καθε χρονο το αμαξι χανει αξια, οποτε; Καλα δεν τα λεω;
    Ακομη και με το ιδιο με ιδιο νουμερο ομως, βγηκε το ασφαλιστηριο σαν κοστος 1 ευρω παραπανω!
    Ειναι συγγενης μου και μιλουσαμε την ωρα που το εβγαζε, και λες και ημουν προφητης του λεω 'ευτυχως που τουλαχιστον το ασφαλιστηριο ειναι απο τα πραγματα που δεν ακριβαινουν, γιατι ολα τα αλλα εχουν παρει τον ανηφορο!'.
    Εν τελει, δεν πληρωσα το 1 ευρω παραπανω, μου πηρε οτι ειχα δωσει και περυσι!
    Αραγε...το 1 ευρω θα το βαλει απο την τσεπη του;
    Εσεις τι καταλαβαινετε ρε παιδια;
    Με προβληματιζει, και η 'μη πτωση' της τιμης, και η εστω ανεπαισθητη-οριαξη αυξηση, ως αυξηση, αλλο που δεν πληρωσα εγω κατι παραπανω.
    Εκανε κατι λαθος; Ή ειχαμε καμια κρυφη αυξηση;
    Θα τα βαλω διπλα διπλα και με το παλιο να δω, αλλα τι να δω, τα ιδια θα δω.
    Ολα τα χρονια που ειχα το προηγουμενο αμαξι παντως, παλι στην ergo αλλα σε αλλο ασφαλιστη(βεβαια το αμαξι ειχε παλιωσει), καθε χρονο πληρωνα λιγα ευρω λιγοτερα.
    Τι λετε;
    Πάρε το προηγούμενο συμβόλαιο και βάλε το δίπλα στο καινούργιο. Κάνε άμεση σύγκριση στις χρεώσεις των καλύψεων μια προς μια μα και των χρεώσεων στο ασφάλιστρο (επικουρικό ΠΧ) και θα βρεις από πού προέρχεται η αύξηση.

    Ο ασφαλιστής σου δε μπορεί να επηρεάσει τις τιμολογιακές πολιτικές της κάθε ασφαλιστικής μα και τους φόρους του κράτους.

    Το ασφαλιζόμενο κεφάλαιο μειώνεται αυτόματα ετησίως εκτός κι αν για το πρώτο έτος έχει επιλεχθεί η κάλυψη προστασίας αξίας του οχήματος.

  11. #536
    Εγγραφή
    20-07-2008
    Περιοχή
    Πετρούπολη
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    5.753
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    220/22
    ISP
    NOVA
    Επισης σαν αυτοκινητο "κουτας" εχεις παρει εκπτωσεις. οσο θα αρχισει να παλιωνει θα μικραινουν οι εκπτωσεις αυτες οποτε θα ανεβαινει το ασφαλιστρο.
    Με την μειωση αξιας αυτοκινητου βεβαια(συνηθως καθε χρονο) θα σου βγαινει σχεδον στα ιδια.

    Οσο για το 1 ευρω.... χαρα στην υπομονη του του ανθρωπου.
    ΦΥΣΙΚΑ και θα το βαλει απο την τσεπη του. Προκειμενου να γλυτωσει την γκρινια.

    Τα ασφαλιστρα για να ξερεις τα αποδιδουν στην ασφαλιστικη. ΔΕΝ ΤΑ ΒΑΖΟΥΝ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΤΟΥΣ οι ασφαλιστες.


    Λες και εχεις υπογραψει κανενα συμβολαιο σταθερης τιμης για τα επομενα 10 χρονια.
    Κρυφες χρεωσεις σε ασφαλιστηριο...πρωτη φορα ακουω. :P

    απλα αλλαγη τιμολογιακης πολιτικης.

    Η ασφαλεια ειναι αμεσα συνδεδεμενη με την στατιστικη οποτε..... περισσοτερα ατυχηματα συνεπαγεται αυξηση ασφαλιστρων. (ειτε μεμονομενα ειτε στο συνολο του στολου).
    The gr81 .

  12. #537
    Εγγραφή
    20-02-2007
    Μηνύματα
    4.433
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από griniaris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επισης σαν αυτοκινητο "κουτας" εχεις παρει εκπτωσεις. οσο θα αρχισει να παλιωνει θα μικραινουν οι εκπτωσεις αυτες οποτε θα ανεβαινει το ασφαλιστρο.
    Με την μειωση αξιας αυτοκινητου βεβαια(συνηθως καθε χρονο) θα σου βγαινει σχεδον στα ιδια.

    Οσο για το 1 ευρω.... χαρα στην υπομονη του του ανθρωπου.
    ΦΥΣΙΚΑ και θα το βαλει απο την τσεπη του. Προκειμενου να γλυτωσει την γκρινια.

    Τα ασφαλιστρα για να ξερεις τα αποδιδουν στην ασφαλιστικη. ΔΕΝ ΤΑ ΒΑΖΟΥΝ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΤΟΥΣ οι ασφαλιστες.


    Λες και εχεις υπογραψει κανενα συμβολαιο σταθερης τιμης για τα επομενα 10 χρονια.
    Κρυφες χρεωσεις σε ασφαλιστηριο...πρωτη φορα ακουω. :P

    απλα αλλαγη τιμολογιακης πολιτικης.

    Η ασφαλεια ειναι αμεσα συνδεδεμενη με την στατιστικη οποτε..... περισσοτερα ατυχηματα συνεπαγεται αυξηση ασφαλιστρων. (ειτε μεμονομενα ειτε στο συνολο του στολου).

    Κατανοητα τα οσα λες, αλλα ειπα κι εγω για την προτερη εμπειρια μου.
    Εδω και εικοσι χρονια που εχω δικο μου αμαξι (περυσι αλλαξα),
    το ασφαλιστρο ηταν παντα ιδιο ή μικροτερο.
    Καποιο 'φεγγαρι', ειχα ανακαλυψει οτι μου ειχαν το παλιο μου αμαξι με 'ξεχασμενη' τιμη 'ολικης κλοπης', ιση με το ποσο που το ειχα αγορασει πριν χρονια!
    Δηλαδη το ειχα παρει τοτε 20k, και αυτοι 10 χρονια μετα ειχαν αυτο το ποσο στην ολικη κλοπη, με το αντιστοιχο ασφαλιστρο βεβαια!
    Αν ομως μου το εκλεβαν, δεν υπηρχε ουτε μια στο εκατομμυριο να μου σκασουν το ποσο της τιμης αγορας.
    Αλλα το ασφαλιστρο λογω μη αναπροσαρμογης προς τα κατω, καλα το εισεπρατταν!
    Δηλαδη, 'ασε να τσεπωσω οσο/οτι μπορω, αλλα αμα γινει η στραβη, θα παρει αυτα που πρεπει!'
    Ε οχι, δεν παει ετσι.
    Οταν το ανακαλυψα λοιπον, και το αλλαξαν, και απο 20k πηγε στα 5k, οσο αξιζε στην αγορα δηλαδη, το ασφαλιστρο επεσε.
    Επιπλεον, και παλιος οδηγος ειμαι, ατυχηματα δεν κανω, δεν καταλαβα δηλαδη, γιατι να μην πεσει το ασφαλιστρο;
    Αλλοι που ειναι 'νεοι' και πιθανως στατιστικα πιο επιρρεπεις σε ατυχηματα, ή οσοι οντως παλιοι-νεοι τους ξεσκιζουν στα ατυχηματα, ας τους ανεβασουν το ασφαλιστρο.
    Ο συνεπεις ασφαλισμενος πρεπει να επιβραβευεται, οχι να τιμωρειται!
    Ποτε λοιπον δεν ειχα αυξηση ασφαλιστρου τα τελευταια χρονια, αλλα μαλλον εστω και μικρη πτωση.
    Αλλα χτες ειδα αυτα που εγραψα.

  13. #538
    Εγγραφή
    20-07-2008
    Περιοχή
    Πετρούπολη
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    5.753
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    220/22
    ISP
    NOVA
    Οπως ολος ο κοσμος..... ετσι εχουν αλλαξει και οι ασφαλειες.

    Εχει καταργηθει το B/M που ξεραμε ολοι.

    Οταν κανεις μια ασφαλεια ΠΛΕΟΝ η οποια ασφαλιστικη κανει ελεγχο ηλεκτρονικα τα παντα.
    Πινακιδα-αφμ ιδιοκτητη-αφμ οδηγου- ηλικιες- περιοχη κατοικιας-μαρκα και μοντελο οχηματος κλπ κλπ

    και αν ειναι ολα "καθαρα" τοτε σε βαζει στο χαμηλοτερο ασφαλιστρο. ΑΥΤΗ ειναι η επιβραβευση που λες.

    τωρα αν σε ενα χρονο ανεβει 1 ευρω το ασφαλιστρο και το κανεις θεμα.... ειλικρινα δεν μπορω να σε καταλαβω.
    Δηλαδη θα σου αρεσε να σου βγει 50 ευρω ακριβοτερο.... και καθε χρονο να σου το κατεβαζανε 5 ευρω ετσι χωρις λογο?
    Απλα και μονο για να λες οτι σε φροντιζει η εταιρεια? τοτε θα ησουν ηθικα δικαιωμενος? θα ενιωθες καλυτερα?


    Σου εχει βγει το χαμηλοτερο ασφαλιστρο. δεν νομιζω οτι αξιζει να το συζηταμε περισσοτερο.

    Οσο για αυτα που εγραψες για την αξια του οχηματος και οτι τα "τσεπωνανε" .... η αποψη μου ειναι οτι ΚΑΛΑ ΚΑΝΑΝΕ.
    εφοσον παραλαμβανες ενα ασφαλιστηριο και δεν το διαβαζες ΕΠΙ ΣΕΙΡΑ ΕΤΩΝ οπως λες.

    Φιλικα και χωρις παρεξηγηση παντα, Δημητρης.
    The gr81 .

  14. #539
    Το avatar του μέλους Skipper
    Skipper Guest
    Είμαι από τους τυχερούς (για τις μέρες μας) που δεν έχω ούτε αυτοκίνητο (αλλά ούτε και κάποιο ακίνητο) Έπειτα στη Λάρισα που ζω, συμφέρει πιο πολύ να μετακίνησε με τα πόδια ή με την συγκοινωνία για κάπως πιο μακρινές αποστάσεις παρά να έχεις αυτοκίνητο και να πληρώνεις τα μαλλιά της κεφαλής σου, σε ασφάλειες, βενζίνες, συντηρήσεις, τεκμήρια κτλ κτλ

  15. #540
    Εγγραφή
    20-02-2007
    Μηνύματα
    4.433
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ενταξει κυριε griniaris, no offense.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Skipper Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είμαι από τους τυχερούς (για τις μέρες μας) που δεν έχω ούτε αυτοκίνητο (αλλά ούτε και κάποιο ακίνητο) Έπειτα στη Λάρισα που ζω, συμφέρει πιο πολύ να μετακίνησε με τα πόδια ή με την συγκοινωνία για κάπως πιο μακρινές αποστάσεις παρά να έχεις αυτοκίνητο και να πληρώνεις τα μαλλιά της κεφαλής σου, σε ασφάλειες, βενζίνες, συντηρήσεις, τεκμήρια κτλ κτλ
    Εσυ εισαι ο καλυτερος.
    Απλα εχει μπει το αμαξι για τα καλα στη ζωη μας, και δεν μπορουν να το κανουν ολοι αυτο!

    - - - Updated - - -

    Εγω περυσι προχωρησα σε μια κινηση μειωσης των μηνιαιων εξοδων μου,
    δινοντας το μεγαλο αμαξι που ειχα και αγοραζωντας μικρο.
    Καμια σχεση τα εξοδα.

    Για να δειτε για το τι κριση μιλαμε,
    φιλος μου που ζει Πατρα, και μεταφερω εδω τα λεγομενα του διχως να το εχω ψαξει,
    εχει bmw (που εχει η μιση Ελλαδα, ή ...είχε), και μου ελεγε οτι πλεον στην Δυτικη Ελλαδα,
    δεν υπαρχει επισημο εξουσιοδοτημενο service της bmw στην Πατρα, ουτε στο Αγρινιο, αλλα μονο Γιαννενα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Κουφαθηκα οταν μου το λεγε, επαθα black out.
    Το site της bmw κατι δειχνει, αλλα για να μου το λεει ο φιλος μου, ξερει καλυτερα.
    Γιατι παιδια, κανεις δεν παιρνει μεγαλο αμαξι πλεον.
    Περιοχη 1 εκατομμυριου ανθρωπων, απο Πελοππονησο ως Ηπειρο, με μαρκα mainstream για τα ελληνικα δεδομενα,
    και να εχει ενα και μονο επισημο service....

    Κριση, κριση, και τιποτε αλλο.

Σελ. 36 από 50 ΠρώτηΠρώτη ... 16263134353637384146 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-02-10, 03:48
  2. Πόσα πληρώνετε για τηλεπικοινωνίες το μήνα;
    Από nmakry στο φόρουμ Γεγονότα και Απόψεις
    Μηνύματα: 74
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-07-07, 20:18
  3. Μηνύματα: 27
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-11-05, 00:46
  4. Μηνύματα: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-11-05, 12:38
  5. Πόσο πληρώνετε για ΕΠΑΚ το δίμηνο? (Poll)
    Από Stamatis στο φόρουμ Γεγονότα και Απόψεις
    Μηνύματα: 25
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-04-03, 16:07

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας