Σελ. 4 από 11 ΠρώτηΠρώτη ... 234569 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 46-60 από 156
  1. #46
    Εγγραφή
    06-04-2009
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    19
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    οτι να'ναι
    ISP
    HOL
    Router
    NetFasterIAD
    Ενημερωτικά,

    Μιλώντας σήμερα με την ΤΥ, μου ξεκαθάρισαν μερικά πράγματα...

    α) Όποιος πελάτης δεν θέλει να περάσει στο live.com, και το δηλώσει, θα χάσει το email ακόμα και σε Outlook/Thunderbird.

    β) Οι υπόλοιποι θα περάσουν αυτόματα στο νέο σύστημα και θα χρειαστεί να αλλάξουν τα pop και smtp στους τοπικούς clients. IMAP τέλος.

    γ) Αναλυτικές οδηγίες θα σταλούν στους πελάτες, για την χρήση του live και των clients.

    Ξεκάθαρα μοιάζουν τα πράγματα....

  2. #47
    Εγγραφή
    02-05-2008
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    10.635
    Downloads
    28
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    ~11000/890
    ISP
    conn-x(home) - HOL(work)
    DSLAM
    HOL - ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
    Router
    H108NS & DGN2200
    SNR / Attn
    9,9(dB) / 28,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    E ναι...

    Κυπριακό ζήτημα κατάντησε
    Να είμαστε καλά, να γινόμαστε χάλια!!!
    Ε ψηλός είμαι, ότι θέλω λέω ;)

    Τώρα και σε ανέκδοτο

  3. #48
    Εγγραφή
    11-05-2008
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    99
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    20.1Mps/1020kbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΟΛΩΝΟΣ
    Router
    USR 9107
    SNR / Attn
    8.4(dB) / 13.0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από SueTzukaki Εμφάνιση μηνυμάτων
    @pRieStaKoS: όχι δεν κάνω πλάκα. Το ότι δεν λειτουργεί σωστά το mail της HOL λόγω αύξησης του αριθμού των πελατών της μπορεί να λυθεί με άλλους τρόπους. Το ότι θέλει όμως να μειώσει το δικό της κόστος και να με εξαναγκάσει να χρησιμοποιήσω μια εταιρεία που δεν θέλω ε δεν το ανέχομαι.

    Το ξέρω πολύ καλά ότι θα διατηρηθεί η διεύθυνση του mail μου ως έχει. Για πολλούς λόγους όμως δεν έχω επιλέξει το hotmail και δεν δέχομαι την εκβιαστική απόφαση μιας εταιρείας "ή πας εκεί που σε στέλνω ή σου κόβω την παροχή.

    Εσύ μπορείς να μην το θεωρείς κατάργηση για μένα όμως είναι καθαρά και μόνο αυτό. Φυσικά και είναι επιλογή μου να μην δέχομαι εκβιασμούς για αυτό όπως και προείπα ψάχνω για άλλον πάροχο.

    @kaltzone: δεν μίλησα πουθενά για υποβάθμιση, για κατάργηση μίλησα.
    Εσύ λες ότι το hotmail είναι από τους καλύτερους παρόχους email, εγώ και μερικές χιλιάδες άλλοι λέμε το αντίθετο (αρνητικές απόψεις μπορείς να βρεις χιλιάδες με ένα απλό γκουγκλάρισμα), επομένως όχι δεν μου λέει κάτι αυτό.
    Η εταιρεία όπως προείπα θα μπορούσε να λύσει αλλιώς το πρόβλημά της, όπως κι εγώ τώρα με την επιλογή άλλου παρόχου το λύνω αλλιώς.

    Και ναι πληρώνω ένα πακέτο υπηρεσιών και συγκεκριμένα (από το site της hol):
    hol adsl internet 17,00 € / μήνα
    Απεριόριστο ADSL Internet 6 Mbps
    Δωρεάν εξοπλισμός ADSL2+ για σύνδεση υπολογιστών μέσω θύρας Ethernet ή USB
    Προσωπικό e-mail της μορφής user@hol.gr με 1 GB χώρο

    δεδομένου ότι όταν έκανα εγώ την σύνδεση το mail που δίναν δεν ήταν σε πλατφόρμα της microsoft.

    Εάν εσύ π.χ. πλήρωνες για σύνδεση έως 24Mbps κι έπιανες μόνο 6 ή και λιγότερο δεν θα διαμαρτυρόσουν; Θα σου έλεγε κανείς ότι αναγράφεται σαφώς το “έως”;


    Καλή συνέχεια σε όλους.
    - Θέλει να μειώσει το κόστος... νομίζεις ότι η Microsoft τζάμπα θα δώσει την υποδομή της για χάρη μιας οποιασδήποτε εταιρείας. Όσο για τους άλλους τρόπους, πες μας τότε εσυ που τα γνωρίζεις καλύτερα, ποιοι θα είναι αυτοί οι τρόποι για να λυθεί το θέμα... Είμαι πολύ περίεργος να ακούσω.

    Όσο για το θέμα λειτουργικότητας του hotmail δε θα περιμένω να googlαρω για να καταλάβω, εργάζομαι μέσα στα πράγματα των τηλεπικοινωνιών και δουλεύω εδώ και χρόνια στο τομέα ώστε να καταλάβω τις διαφορές. Αν αυτοί που βλέπεις εσύ στο "googlάρισμα" που κανεις, δεν τους αρέσει πχ το φούξια χρώμα του hotmail ή την οποιαδήποτε χαζή δικαιολογία έτσι απλά για να πουν κάτι, τότε ναι ΝΑ ΜΗΝ το ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΟΥΝ ΠΟΤΕ ΤΟΥΣ. Άλλωστε σαν adminstrator κάτι θα ξέρεις και εσύ παραπάνω, έτσι δεν ειναι??? ε?

    Ισα ισα καλά κάνει που ενημερώνει το κοινό για την πρόθεση της του τι πάει να κάνει. Όπως πολύ σωστά είπε ο dkmaster αν δηλαδή μια εταιρεία άλλαζε τον εξοπλισμό της και χρησιμοποιούσε dslams πχ της Huawei και οχι της Intracom λεμε τωρα, εσυ τι κόλλημα έχεις? Την υποστήριξη στον πάροχο αυτές οι εταιρείες θα την έδιναν και την τεχνογνωσία, όπως και τώρα με την Microsoft οπου δίνει κομμάτι του σερβερ της για την Hol.
    Τι hotmail και αηδίες δηλαδή, το κανονικό σου μαιλ θα έχεις αλλά θα είναι σε έναν απ τους ισχυρότερους σερβερς του κοσμου...

    Τι κομπλεξισμοί είναι αυτοί omg!

    Όσο για το ADSL αν υπέγραφα ένα πακέτο έως 24 και συγχρόνιζα στα 4 ή στα 5 πολύ απλά δε θα έβγαζα μιλιά, γιατί προφανώς θα καταλάβαινα ότι το σπίτι μου θα ήταν 2χμ μακρυά απο το κέντρο της περιοχής. Γι αυτό άλλωστε και ολες οι εταιρείες αναφέρονται σε "έως 24" και όχι "adsl 24" - Άλλα ας μην το πιάσουμε αυτό το θέμα περισσότερο γιατί δε συμφέρει να επεκταθούμε. Κανείς δε σου τάζει 24. Και αν ειναι πωλητής και σου πεί ψέματα, πριν υπογράψεις ή πριν κλεισεις τηλεφωνικα τη συμβαση ρωτα (είναι 24 ή εώς 24?).

    Όσο για το αν θές εσύ να διακόψεις επειδή δήθεν το θεωρείς για σένα εκβιασμό, εγώ θα σου πώ ευθέως ΝΑΙ, ΝΑ διακόψεις το ΣΥΝΤΟΜΟΤΕΡΟ!
    Από τέτοιους πελάτες οι πάροχοι έχουν μπουχτίσει και ειλικρινά δεν τους χρειάζονται καθόλου. Πίστεψε με δε θα τους λείψεις εσύ ούτε και τα λεφτά που τους δίνεις (το λέω επειδή στανταρ θα μου πείς οτι "εγω πληρώνω και θα με χάσουν κτλ κτλ".
    Δε θα χάσουν τίποτα εγώ σου λέω και τα συμπεράσματα δικά σου.

    ΤΕΛΙΚΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ: "Η Ημιμάθεια είναι χειρότερη της αμάθειας!!!"

    Καλή σου μέρα....

  4. #49
    Εγγραφή
    14-09-2007
    Μηνύματα
    12
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pRieStaKoS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η προσωπική αλληλογραφία είναι υπηρεσία όπου παρέχεται σε κάθε συνδρομητή όπου έχει username στην hol.

    Αν δεν είσαι συνδρομητής της, και θες email το πληρώνεις ανα έτος. Και μόνο τότε χρεώνεται. Έχεις δει εσύ χρέωση "Υπηρεσία email" στον λογαριασμό σου ? Οχι
    Sorry αλλα αυτο που λες ειναι ... λιγο χαζο. Ειναι σαν να μου πεις οτι οταν αργοραζεις αυτοκινητο, ειναι δωρεαν τα λαστιχα του ! Μπορει να μην χρεωθει ξεωριστα αλλα μην μου λες τωρα οτι δεν ειναι μεσα στη τιμη. (Συν οτι οταν δινει μια εταιρεια κατι 'δωρεαν', ολο και κατι τυμπανα θα βαρεσει για να μας εντυποσιασει για το γενναιοδωρία της!)

    Εγω το εζιμαιλ το χρησιμοποιω ακριβως για αντιθετους λογους απο αυτους που εχουν περιγραψει μερικοι - για δουλεια με συγκεκριμενα ατομα που εχω απολυτο εμπιστοσυνη - παιρνω λιγοτερα μηνηματα απο αυτα που εχω στο yahoo μεν αλλα δεν παιρνω σπαμ καθολου.

    Δεν ξερω τιποτα απο win live mail, συχαινομαι MS γενικως (εκτος απο Flight Sim) - αν εφτιαξαν αυτοκινητα θα ειχαν κλεισει πολλα χρονια πριν. Δεν εχω χρονο ουτε διαθεση πια να μαθω διαφορα καινουρια κολπα καθε φορα που φτερνιζεται ο παροχεας μου. Το οτι το μαιλ το μετεφερουν στο MS και εχουμε επιλογη εαν συνεχιζουμε η οχι μαλλον πρεπει να εχει σχεση και με την προστασια προσωπικων δεδομενων κλπ αφου η MS μαλλον θα εχει προσβαση σε αυτα που ειχε η HOL πια, γιατι αλλιως για πιο λογο να μην γινει απλως η μεταφορα, να μας ενημερωσουν για τετοιο και να τελειωσουμε;

    Περιμενω να δω τις οδηγιες που θα στειλουν - δεν θα ειναι τιποτα δυσκολα φανταζομαι. Ουτε θα υποχρεωνομαι να χρησιμοποιω Outlook Express κλπ οπωσδηποτε.

    Μονο μια απορια εχω ομως ... εχεις option στο εζιμαιλ να εχεις pseudo email name, δηλαδη το δικο μου κανονικα ειναι busylizzie@hol.gr (Ha ha εννοιειται οτι δεν ειναι ... ) αλλα μηνηματα προς lizziebusy@hol.gr και lizbet@hol.gr ολα ερχονται στο κυριο ονομαστικο λογαριασμο. Αυτο θα συνεχιζεται να ισχυει;

  5. #50
    Εγγραφή
    22-06-2011
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    @kaltzone: είμαι σίγουρη ότι το κόστος της σύμβασης μεταξύ hol και ms θα είναι κατά πολύ μικρότερο από μια άλλη λύση. Παρότι δεν εργαζόμουν για πάροχο αλλά για ένα site, την αυξανόμενη κίνηση την αντιμετωπίζαμε με αναβάθμιση των server και των συστημάτων μας και με μια πολύ δυνατή ομάδα τεχνικών για την υποστήριξη. Πιστεύω ότι κάτι αντίστοιχο θα μπορούσε να κάνει και η hol για να αντιμετωπίσει αυτό το πρόβλημα εκτός και εάν η ms, η google και μερικές δεκάδες (μην πω εκατοντάδες) άλλοι πάροχοι email είναι οι μόνοι που κατέχουν το μυστικό υποστήριξης μεγάλου αριθμού χρηστών.

    Δεν είπα ότι ξέρω κάτι παραπάνω αλλά ότι κάτι έμαθα με αυτή μου την ενασχόληση, εσύ δηλώνεις ειδικός στις τηλεπικοινωνίες όχι εγώ.

    Αυτό έλειπε να μην ενημερώνει μια εταιρεία τους πελάτες της για τις αλλαγές των παροχών. Άλλο να αλλάζει εξοπλισμό και άλλο να μου μεταφέρει μια υπηρεσία σε μια ΑΛΛΗ εταιρεία. Ναι το mail μου θα συνεχίζει να έχει την κατάληξη hol.gr είναι πλέον όμως κανονικό hotmail και διέπεται από τους κανονισμούς του hotmail;

    Εν πάση περιπτώσει δεν καταλαβαίνω γιατί τα σχόλιά μου για την hol “χαίρουν” τέτοιας αντιμετώπισης από ορισμένους με προσωπικούς χαρακτηρισμούς ενώ εγώ δεν φέρθηκα εναντίον κανενός χρήστη του forum πουθενά. Ούτε σε συνεργάτες της hol να είχα πέσει

    ΤΕΛΙΚΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ: Όσον αφορά το τελικό σου συμπέρασμα έχω και εγώ μερικά τσιτάτα στην άκρη, πάρε ένα για τώρα: Ειδικότης εν Ελλάδι καλείται συγκεντρωμένη άγνοια επί ενός ειδικού θέματος - Εμ. Ροίδης

    Καλή σας συνέχεια.

  6. #51
    Εγγραφή
    26-04-2006
    Περιοχή
    AS3329
    Μηνύματα
    1.647
    Downloads
    9
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    Αγαπητή,
    Για να μην κουραζόμαστε, ας μην θιξουμε το νόμιμο η μή. Την κινηση που κανει τωρα η HOL , εχει καθε δικαιωμα να την κανει, και ειναι 100% καλυμμένη.
    Τωρα, τα περι μειωσης λογαριασμου κλπ, αυτα δεν στέκουν.
    Το μοναδικο σημειο που θα σταθω ειναι της επιλογης.
    Σε βαζουν προ τετελεσμένου γεγονότος. Ειτε θα το αποδεχτεις και θα συνεχισεις , ειτε δεν θα το αποδεχτεις και θα στραφεις αλλου.
    Ενδιαμεσο δεν υπαρχει και ειναι ανουσιο να το ψαχνει κανεις.

  7. #52
    Εγγραφή
    22-06-2011
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    valen_gr συμφωνώ απολύτως μαζί σου. Δεν ήθελα να κουράσω κανέναν, διατύπωσα μια άποψη στο πρώτο μου post και μετά απλά απαντούσα σε όσους αναφέρθηκαν σε αυτό.
    Δεν ανέφερα πουθενά θέμα νομιμότητας ή μη, ίσα ίσα που είπα πως είμαι σίγουρη ότι έχει το δικαίωμα να το κάνει. Ενδιάμεση λύση δεν ψάχνω, δήλωσα εξ'αρχής ότι αλλάζω πάροχο.
    Να είσαι καλά.

  8. #53
    Εγγραφή
    26-10-2007
    Περιοχή
    Χαϊδάρι
    Μηνύματα
    5.789
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Router
    TL-WA5210G --> ΦΡΙΤΣ
    Παιδιά, πραγματικά, εσείς τουλάχιστον που λέτε οτι είστε επαγγελματίες του χώρου, αλήθεια χρησιμοποιείτε το e-mail που σας δίνει (δωρεάν) ο εκάστοτε πάροχος;

    Η ερώτηση δεν είναι ρητορική, ούτε υπονοεί οτι όποιος χρησιμοποιεί τέτοια e-mail είναι ή δεν είναι άσχετος κτλ, επειδή τους παρόχους δεν τους παντρευόμαστε κτλ.
    Ότι δεν υπάρχει, δεν χαλάει.

  9. #54
    Εγγραφή
    31-05-2008
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    526
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    αν κατάλαβα καλά, εγώ που δεν χρησιμοποιώ webmail αλλά το evolution σε linux, η μόνη αλλαγή θα είναι οι ρυθμίσεις στα preferences του evolution;

    θα χρειαστεί κάποιου είδους εγγραφή στο windows live;

  10. #55
    Εγγραφή
    02-05-2008
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    10.635
    Downloads
    28
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    ~11000/890
    ISP
    conn-x(home) - HOL(work)
    DSLAM
    HOL - ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
    Router
    H108NS & DGN2200
    SNR / Attn
    9,9(dB) / 28,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Ακριβώς. Με μια αλλαγή στις ρυθμίσεις θα είσαι ΟΚ. Δε χρειάζεται καμία εγγραφή.
    Να είμαστε καλά, να γινόμαστε χάλια!!!
    Ε ψηλός είμαι, ότι θέλω λέω ;)

    Τώρα και σε ανέκδοτο

  11. #56
    Εγγραφή
    04-02-2008
    Περιοχή
    Αθήνα, Αγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    59
    Μηνύματα
    763
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    99000/11998
    ISP
    OTE
    Router
    SpeedPort Plus 2
    SNR / Attn
    11.7(dB) / 8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Και εγκατάσταση του client αν δεν το έχεις
    Οχι άλλο κάρβουνο ...

  12. #57
    Λιγα Λογια συμφωνω απολυτως με SueTzukaki.

    Ολοι οι υπολοιποι διαβασατε το αποσπασμα αυτο απο τους ορους χρησης του Windows Live Mail - Microsoft Service Agreement:
    1. What the contract covers

    This is a contract between you and the Microsoft company listed in Section 13 ("Microsoft," "we," "us," or "our") for use of the service that Microsoft supplies. Sections 1–13 apply across the service. Sections 14 and 15 apply only if the service involves payments to or from Microsoft. Sections 16–20 apply only if you use the software or services identified in those sections. Some of these services may not be fully available in your country or region.

    Please note that we don't provide additional warranties for the service. This contract also limits our liability to you. See Sections 9 and 10 for details.
    9. NO WARRANTY

    We provide the service "as is," "with all faults," and "as available." We don't guarantee the accuracy or timeliness of information available from the service. You acknowledge that computer and telecommunications systems are not fault-free and occasional periods of downtime occur. We do not guarantee the service will be uninterrupted, timely, secure, or error-free, or that data loss will not occur. We and our affiliates, resellers, distributors, and vendors give no express warranties, guarantees, or conditions. We exclude any implied warranties, including for merchantability, satisfactory quality, fitness for a particular purpose, workmanlike effort, and noninfringement. You may have certain rights under your local law. Nothing in this contract is intended to affect those rights, if they are applicable.
    10. LIABILITY LIMITATION

    You can recover from Microsoft and our affiliates, resellers, distributors, and vendors only direct damages up to an amount equal to your service fee for one month. You cannot recover any other damages, including consequential, lost profits, special, indirect, incidental, or punitive damages.

    The limitations and exclusions apply to anything related to this contract, for example:

    The service.

    Loss of data.

    Content (including code) on third-party websites, third-party programs, or third-party conduct accessed via the service.

    Viruses or other disabling features that affect your access to or use of the service.

    Incompatibility between the service and other services, software, and hardware.

    Delays or failures you may have in starting or completing transmissions or transactions in connection with the service in an accurate or timely manner.

    Claims for breach of contract; breach of warranty, guarantee or condition; strict liability; tort (including negligence or breach of statutory duty); or misrepresentation.

    The limitations and exclusions also apply if this remedy does not fully compensate you for any losses or fails of its essential purpose or if we knew or should have known about the possibility of the damages.

    Some or all of these limitations or exclusions may not apply to you if your state, province, or country does not allow the exclusion or limitation of incidental, consequential, or other damages.

    Και οσοι δεν ξερετε ΑγγλικαTough Luck!

  13. #58
    Εγγραφή
    02-05-2008
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    10.635
    Downloads
    28
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    ~11000/890
    ISP
    conn-x(home) - HOL(work)
    DSLAM
    HOL - ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
    Router
    H108NS & DGN2200
    SNR / Attn
    9,9(dB) / 28,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Και τι διαφορετικό αναφέρει από τους όρους χρήσης του web mail που ισχύουν τώρα?
    Να είμαστε καλά, να γινόμαστε χάλια!!!
    Ε ψηλός είμαι, ότι θέλω λέω ;)

    Τώρα και σε ανέκδοτο

  14. #59
    Εγγραφή
    24-01-2007
    Μηνύματα
    636
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100Mbps/100Mbps
    ISP
    Inalan
    Router
    Huawei HG8546M
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Seitman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και τι διαφορετικό αναφέρει από τους όρους χρήσης του web mail που ισχύουν τώρα?
    Τη λέξη Microsoft ίσως?
    Ποτέ δεν κατάλαβα ποιο είναι το πρόβλημα των όσων κράζουν την HOL για την επιλογή της αυτή.

    Φοβούνται να έχουν προσωπικά email στους servers της Microsoft, ενώ εμπιστεύονταν για αυτό την HOL?
    Θα το θεωρούσα λογικό επιχείρημα, αλλά κανείς δεν είδα να το επικαλείται.

    Άρα τελικά ποιο είναι το πρόβλημα?
    Τέλος πάντων...

  15. #60
    No Problem....... και η Ελλαδα αυριο θα δανειοδοτηση την αμοιρη Κινα.....

    Για όσους κατάλαβαν, δεν απαιτείται εξήγηση!
    Για όσους ΔΕΝ κατάλαβαν, ΔΕΝ υπάρχει εξήγηση!

Σελ. 4 από 11 ΠρώτηΠρώτη ... 234569 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Διαχείριση e-mail σχολής μέσω windows live mail
    Από Cutthroat στο φόρουμ Software γενικά
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-01-11, 21:25
  2. cyta mail για το windows live mail
    Από math1 στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-12-09, 15:52
  3. Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-11-09, 16:52

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας