Σελ. 220 από 905 ΠρώτηΠρώτη ... 200210215218219220221222225230240 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 3.286-3.300 από 13569
  1. #3286
    Εγγραφή
    11-03-2008
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    166
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    30700/3070
    ISP
    VDSL 30
    Router
    TP-Link 100v
    SNR / Attn
    (dB) / 17-9(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Burning Skies Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν καταλαβες. Δεν σου ζηταει κανεις στηριξη. One step at a time.
    Για την ωρα προσωπικα μου αρκει να ξυπνησουμε και τουλαχιστον να μην βρισκομαστε ΑΠΕΝΑΝΤΙ απο τον διπλα μας. Στην τελικη σου ξαναλεω οτι αρκει να το κανουμε αυτο για την παρτη μας κατανοωντας οτι στην ουσια και τον δικο μας λακκο σκαβουμε οταν ευλογουμε την σφαγη του συμπολιτη μας.
    Λες οτι δεν μπορεις να υπερασπιστεις τον εαυτο σου (που ειναι αληθες ακριβως εξαιτιας αυτου - του οτι ειμαστε μια ζωη στη διχονοια και απο μονοι μας δεν εχουμε δυναμη) αλλα καταφερνεις να κανεις και ζημια στον εαυτο σου με την σταση σου.
    Απέναντι στον διπλανό μου λεκτικά ήμουν , είμαι και μέχρι να αλλάξει κάτι θα είμαι.Το πλοίο που λέγεται Ελλάδα βουλιάζει αύτανδρο.
    Το να μου ζητάς να βλέπω με συμπάθεια αυτόν που φοράει ένα υποτυπώδες έστω σωσίβιο σε σχεση με μένα που απλά θα πρέπει να ξέρω το κολύμπι της ζώής μου και αυτό όχι επειδη έτρεξε να πάρει σωσίβιο πριν απο εμένα ή είχε γυναικόπαιδα μαζί αλλά επέιδή ήταν κολλητός του ..λοστρόμου (Κράτος) μου φαίνεται αδιανόητο.
    Την πολυτελεια για αγώνα την έχεις α) όταν σε παίρνει και συνήθως τότε δεν είναι και σοβαρός και β) όταν δεν έχεις πια τί να χασεις και ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ πεινάς.. Στην ενδιάμεση κατάσταση που οριακά φυτοζωείς είσαι πολύ κουρασμένος ψυχικά και σωματικά για να αγωνιστείς. Εκεί ειμαστε οι περισότεροι τώρα.
    Απο αυτή και μόνο την άποψη αν το δεις χίλιες φορές να γίνει κάτι ώστε να βρεθούμε όλοι και απότομα στα κρύα νερά χωρίς σωσίβιο. Ισως τότε να αποκτήσουμε (λόγο ανάγκης και συνθηκών) συλλογική συνείδηση.
    Ελπίζω να γνωρίσεις το πείραμα με το βατραχάκι και το συνέχως πιο ζεστό νερο.. . Ο Γόρδιος Δεσμός λέγεται οτι ποτέ δεν λύθηκε. Απλά κάποιος (ονόματα δεν λέμε) έκανε το αυτονόητο. Τον εκοψε.......

  2. #3287
    Εγγραφή
    30-03-2007
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.085
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    512000/51200
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Wind - ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
    Router
    Nokia
    Δηλαδη στην ουσια παραδεχεσαι οτι περιμενεις να πνιγεις για να αλλαξεις σταση (και για να γινει αυτο μια ωρα αρχιτερα σκαβεις εν γνωσει σου το λακκο σου);;;;
    Και καταντήσαμε άνθρωποι δίχως ανθρωπιά...

  3. #3288
    Εγγραφή
    11-03-2008
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    166
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    30700/3070
    ISP
    VDSL 30
    Router
    TP-Link 100v
    SNR / Attn
    (dB) / 17-9(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Burning Skies Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδη στην ουσια παραδεχεσαι οτι περιμενεις να πνιγεις για να αλλαξεις σταση;;;;
    στην ουσία έχεις να μου δώσεις ΣΧΕΔΙΟ ΔΡΑΣΗΣ ;;;;;;
    και επαναλαμβάνω ο λάκκος μου είναι απο καιρό ανοιχτός και ΟΧΙ απο δικές μου κυρίως φτυαριές...

  4. #3289
    Εγγραφή
    30-03-2007
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.085
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    512000/51200
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Wind - ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
    Router
    Nokia
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ralliboy Εμφάνιση μηνυμάτων
    στην ουσία έχεις να μου δώσεις ΣΧΕΔΙΟ ΔΡΑΣΗΣ ;;;;;;
    Αυτο που σε ρωταω ειναι ασχετο με αυτο που μου λες. Ειναι σουρεαλιστικο απο τα γραφομενα μας να φαινεται οτι αναγνωριζουμε πως εχουμε λαθος νοοτροπια αλλα να την διατηρουμε εν γνωσει μας.

    Οσο για τους λακκους μας εδω και πολλα χρονια σκαβονται απο ακριβως αυτη την λαθος νοοτροπια.

    ........Auto merged post: Burning Skies πρόσθεσε 2 λεπτά και 43 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Οσο για σχεδιο δρασης τα εχω πει. Μονη ελπιδα ειναι να ξυπνησουμε. Οταν ομως βλεπω ατομα να ειναι σχετικα ξυπνια αλλα να φερονται αυτοβουλως λες και κοιμουνται ακομη δεν μπορω παρα να απογοητευομαι ακομη περισσοτερο...
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Burning Skies : 22-09-11 στις 12:18. Αιτία: auto merged post
    Και καταντήσαμε άνθρωποι δίχως ανθρωπιά...

  5. #3290
    Εγγραφή
    11-03-2008
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    166
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    30700/3070
    ISP
    VDSL 30
    Router
    TP-Link 100v
    SNR / Attn
    (dB) / 17-9(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Burning Skies Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτο που σε ρωταω ειναι ασχετο με αυτο που μου λες. Ειναι σουρεαλιστικο απο τα γραφομενα μας να φαινεται οτι αναγνωριζουμε πως εχουμε λαθος νοοτροπια αλλα να την διατηρουμε εν γνωσει μας.

    Οσο για τους λακκους μας εδω και πολλα χρονια σκαβονται απο ακριβως αυτη την λαθος νοοτροπια.
    Δεν μου λές όμως πως η "σωστή" όπως την εννοείς νοοτροπία θα αλλαξει κάτι προς το καλύτερο.
    Ο φίλος μας NO_LOGO έχει βάλει κατι ωραίο. "Ξυπνάτε θα μας πάρουν και τους καναπέδες."
    Ακόμα και τότε ο ¨Ελληνας θα βολευτεί σε κάποια κουρελού.
    Αν όμως μεμιάς του πάρουν το φαγητο δεχθεί μια γερή και αποτομη κλοτσιά στον π0π0 παίζει και να κάνει κάτι.
    ΔΕΝ θεωρώ αυτή την αποψη την λογικότερη ΑΛΛΑ pls pls κάποιος δωστε μου μια λογική και εφαρμόσημη εναλακτική.
    Με άλλα λόγια ..ΖΗΤΗΤΑΙ ΕΛΠΙΣ....

  6. #3291
    Εγγραφή
    11-07-2005
    Περιοχή
    Λουξεμβούργο
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    12.570
    Downloads
    6
    Uploads
    1
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500Μ Download/260M Uploa
    ISP
    Διάφοροι. Ολο
    Router
    Fritzbox!7490
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από no_logo Εμφάνιση μηνυμάτων
    ερεθίζει τον προστάτη
    Yπάρχουν και άλλοι τρόπο για την υγεία του προστάτη, πολύ πιο "ικανοποιητικοί"..

    Πλάκα, πλάκα, δεν είναι καθόλου πλάκα, να έχεις 20+ άτομα λυκείου, τα οποία απλώς θέλουν ένα απολυτήριο, και δεν έχουν καμμία όρεξη για μάθημα και έρχονται μόνο για τον χαβαλέ και για να βγάλουν γκόμενα. (ΕΠΑΛ). Οι ελάχιστες εξαιρέσεις δυστυχώς είναι ελάχιστες.

  7. #3292
    Εγγραφή
    17-10-2006
    Περιοχή
    Trapped inside a physical form..
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    8.712
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΙΩΛΚΟΣ
    Router
    NetFasteR -IAD
    SNR / Attn
    11(dB) / 26(dB)
    Kάτι τέτοια εγώ τα γουστάρω..

  8. #3293
    Εγγραφή
    08-04-2008
    Μηνύματα
    66
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ralliboy Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν μου λές όμως πως η "σωστή" όπως την εννοείς νοοτροπία θα αλλαξει κάτι προς το καλύτερο.
    Ο φίλος μας NO_LOGO έχει βάλει κατι ωραίο. "Ξυπνάτε θα μας πάρουν και τους καναπέδες."
    Ακόμα και τότε ο ¨Ελληνας θα βολευτεί σε κάποια κουρελού.
    Αν όμως μεμιάς του πάρουν το φαγητο δεχθεί μια γερή και αποτομη κλοτσιά στον π0π0 παίζει και να κάνει κάτι.
    ΔΕΝ θεωρώ αυτή την αποψη την λογικότερη ΑΛΛΑ pls pls κάποιος δωστε μου μια λογική και εφαρμόσημη εναλακτική.
    Με άλλα λόγια ..ΖΗΤΗΤΑΙ ΕΛΠΙΣ....
    Το θέμα είναι ότι λέμε για τους "αλλους" Έλληνες πέραν από μας τους ίδιους, σαν εμείς που αναφερόμαστε σε όλους τους υπόλοιπους ξεχωρίζουμε και είμαστε άλλη πάστα.
    Αλλά από το συλλογισμό σου δεν βλέπω διαφοροποίηση από τους υπόλοιπους που διαχωρίζεις τη θέση σου.
    Εννοώντας ότι η στάση που κρατάς με το να σου φταίει ο άλλος επειδή έχει ένα πιάτο φαί παραπάνω από σένα δεν διαφέρει από αυτή που έχει η πλειοψηφία. Οι περισσότεροι θεωρούν ότι το πρόβλημα ξεκινάει από το κακό δημόσιο και τους βολεμένους, ενώ αυτό είναι ένα ψέμα, και αυτό διότι η κρίση ως προς το παραπάνω δικαιολογείται σε ένα απειροελάχιστα μικρά ποσοστό.

    Ας σκεφτεί κανείς ότι η Ιρλανδία έχει 32% έλλειμα. Δηλαδή έλλειμα 32% στα έσοδα σε σχεση με τα έξοδα. Εκεί πού εντωπίζεται το πρόβλημα? Η κρίση είναι παγκόσμιο φαινόμενο και όχι τοπικό όπως θέλουν να μας το παρουσιάσουν.

    Για το σύστημα πρέπει να βρεθεί όμως το θύμα στο οποίο θα πέσει όλη η οργή και αυτό δεν είναι άλλο από το δημόσιο τομέα. Αυτό φαίνεται και στις δημοσκοήσεις που γίνονται όταν η συντριπτική πλειοψηφία του κόσμου τάσσεται κατά την κυβερνητικής πολιτικής, του μνημονίου, εφαρμοστικού κλπ αλλά τάσσεται υπέρ των αποκρατικοποιήσεων... δλδ αυτά ακριβώς που εφαρμόζει η κυβερνητική πολιτική και ζητάει το μνημόνιο, η τρόικα και ο εφαρμοστικός.

    Αλλά πώς θα συμφωνήσει ο κόσμος ως προς τη μέθοδο αντιμετώπισης όταν αυτός αλληλοκατηγορείται και αδυνατεί να κατανοήσει την πραγματική αιτία (κατεμε) η οποία δεν είναι άλλη από την υπερσυσσώρευση πλούτου - κεφαλαίων σε μια μικρή ταξική κάστα?
    Evolution Through Revolution

    1ο Συνέδριο ΣΥΡΙΖΑ - Θέση του κόμματος για τα Μνημόνια: αναδιαπραγματευσοκαταργησομερικοκαταργησοαναθεώρησοεπαναδιαπ ραγματευσοταβλέπωπάσομπλόφας

  9. #3294
    Εγγραφή
    11-03-2008
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    166
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    30700/3070
    ISP
    VDSL 30
    Router
    TP-Link 100v
    SNR / Attn
    (dB) / 17-9(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Mike86 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το θέμα είναι ότι λέμε για τους "αλλους" Έλληνες πέραν από μας τους ίδιους, σαν εμείς που αναφερόμαστε σε όλους τους υπόλοιπους ξεχωρίζουμε και είμαστε άλλη πάστα.
    Αλλά από το συλλογισμό σου δεν βλέπω διαφοροποίηση από τους υπόλοιπους που διαχωρίζεις τη θέση σου.
    Εννοώντας ότι η στάση που κρατάς με το να σου φταίει ο άλλος επειδή έχει ένα πιάτο φαί παραπάνω από σένα δεν διαφέρει από αυτή που έχει η πλειοψηφία. Οι περισσότεροι θεωρούν ότι το πρόβλημα ξεκινάει από το κακό δημόσιο και τους βολεμένους, ενώ αυτό είναι ένα ψέμα, και αυτό διότι η κρίση ως προς το παραπάνω δικαιολογείται σε ένα απειροελάχιστα μικρά ποσοστό.

    Ας σκεφτεί κανείς ότι η Ιρλανδία έχει 32% έλλειμα. Δηλαδή έλλειμα 32% στα έσοδα σε σχεση με τα έξοδα. Εκεί πού εντωπίζεται το πρόβλημα? Η κρίση είναι παγκόσμιο φαινόμενο και όχι τοπικό όπως θέλουν να μας το παρουσιάσουν.

    Για το σύστημα πρέπει να βρεθεί όμως το θύμα στο οποίο θα πέσει όλη η οργή και αυτό δεν είναι άλλο από το δημόσιο τομέα. Αυτό φαίνεται και στις δημοσκοήσεις που γίνονται όταν η συντριπτική πλειοψηφία του κόσμου τάσσεται κατά την κυβερνητικής πολιτικής, του μνημονίου, εφαρμοστικού κλπ αλλά τάσσεται υπέρ των αποκρατικοποιήσεων... δλδ αυτά ακριβώς που εφαρμόζει η κυβερνητική πολιτική και ζητάει το μνημόνιο, η τρόικα και ο εφαρμοστικός.

    Αλλά πώς θα συμφωνήσει ο κόσμος ως προς τη μέθοδο αντιμετώπισης όταν αυτός αλληλοκατηγορείται και αδυνατεί να κατανοήσει την πραγματική αιτία (κατεμε) η οποία δεν είναι άλλη από την υπερσυσσώρευση πλούτου - κεφαλαίων σε μια μικρή ταξική κάστα?
    MAZI σου με 1000... Απ εξω δεν με βγάζω στην κατηγορία που είμαι πολύ κουρασμένος να αντιδράσω είμαι. Τώρα βέβαια την υπερσυσσώρευση πλούτου - κεφαλαίων σε μια μικρή ταξική κάστα δεν είναι κάτι που το βλέπω στην καθημερινότητα μου. Τον γείτονα βλέπω και τον παραδιπλανό μου και βάση αυτών κάνω τις άμεσες συγκρίσεις.Τες πα...

    Τι προτείνεις φίλε μου λοιπόν για να βελτιωθεί ουσιαστικά η κατάσταση ;;; Αυτό ρωτάω .Αν κάποιος ξέρει ας μας δώσει ιδέες. Να σου πω για δίκτυα κα επικοινωνίες ξέρω. Αυτό κανω σε αυτό μπορώ να σου πω .Για οικονομία και κοινωνία όμως περιμένω να ακούσω αυτούς που ξέρουν......

  10. #3295
    Εγγραφή
    30-03-2007
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.085
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    512000/51200
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Wind - ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
    Router
    Nokia
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ralliboy Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν μου λές όμως πως η "σωστή" όπως την εννοείς νοοτροπία θα αλλαξει κάτι προς το καλύτερο.
    Ο φίλος μας NO_LOGO έχει βάλει κατι ωραίο. "Ξυπνάτε θα μας πάρουν και τους καναπέδες."
    Ακόμα και τότε ο ¨Ελληνας θα βολευτεί σε κάποια κουρελού.
    Αν όμως μεμιάς του πάρουν το φαγητο δεχθεί μια γερή και αποτομη κλοτσιά στον π0π0 παίζει και να κάνει κάτι.
    ΔΕΝ θεωρώ αυτή την αποψη την λογικότερη ΑΛΛΑ pls pls κάποιος δωστε μου μια λογική και εφαρμόσημη εναλακτική.
    Με άλλα λόγια ..ΖΗΤΗΤΑΙ ΕΛΠΙΣ....
    Δεν με πιανεις.
    Το οτι ενδεχομενως χρειαστει αυτη η κλωτσια για να ξυπνησει ο Ελληνας, δεν δικαιολογει οσους εχουν ηδη ξυπνησει να διατηρουν μεχρι τοτε στρεβλες νοοτροπιες.
    Αν αναγνωριζεις οτι η ρεβανσιστικη νοοτροπια κανει ζημια σε ολους μας τοτε ειναι εξωφρενικο να την διατηρεις...
    Και καταντήσαμε άνθρωποι δίχως ανθρωπιά...

  11. #3296
    Εγγραφή
    17-10-2006
    Περιοχή
    Trapped inside a physical form..
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    8.712
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΙΩΛΚΟΣ
    Router
    NetFasteR -IAD
    SNR / Attn
    11(dB) / 26(dB)
    Μόλις διάβασα αυτό σε ένα μήνυμα στο fb. Τα έσπασε.

    Spoiler:
    The Greek government today announced that it's changing the flag to a CONDOM, because it more accurately reflects the government's political stance.

    A condom allows for inflation, halts production, destroys the next generation, protects a bunch of dicks, and gives you a sense of security
    while you're actually being screwed.

    It just doesn't get more accurate than that!

  12. #3297
    Εγγραφή
    11-03-2008
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    166
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    30700/3070
    ISP
    VDSL 30
    Router
    TP-Link 100v
    SNR / Attn
    (dB) / 17-9(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Burning Skies Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν με πιανεις.
    Το οτι ενδεχομενως χρειαστει αυτη η κλωτσια για να ξυπνησει ο Ελληνας, δεν δικαιολογει οσους εχουν ηδη ξυπνησει να διατηρουν μεχρι τοτε στρεβλες νοοτροπιες.
    Αν αναγνωριζεις οτι η ρεβανσιστικη νοοτροπια κανει ζημια σε ολους μας τοτε ειναι εξωφρενικο να την διατηρεις...
    αχ .. Καιόμενε Ουρανέ.....
    λύσεις ζητάω και δεν μου δίνει κανείς.
    Το να βλέπω το διπλανό μου να γκρινιάζει που πλεόν δεν μπορεί να αλλάζει αμάξι ανα 5 χρόνια και τερμα η ετήσιες βόλτες στα Λονδίνα και στα Σαλτζμπούργκα επειδή απο 2700 καθαρά αυτός (Υπ.ΟΙΚ) και 1300 η σύζυγος ( Υπ Παιδείας) χασαν περι το 30% των μισθών τους με κάνει να φτάνω πίεση 50. Αυτά που πάιρνουν και τώρα ειναι ΠΑΡΑΠΑΝΩ απο τα δικά μου και πίστεψε με δεν έχω δει ποτέ να γυρνάνε μετά απο μένα απο την δουλειά.Το καλύτερο θες να στο πω;;; Στην αλάνα μπροστά μας φυλάνε ένα φουσκωτο 4+ μέτρων το οποίο ΠΟΤΕ δεν έχουν δηλώσει.
    Και επειδή έχω πολλά άτομα απο το Δημ τομέα απο συγγενείς ως πεθερικά έχω να σου λέω ιστορίες ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΣΟΥ ΓΡΑΦΩ να σου σηκωθεί η τρίχα....
    Θες ρεβανσισμο να το πεις;; ΟΚ
    εγώ το λέω αγανάκτηση

  13. #3298
    Εγγραφή
    18-05-2005
    Μηνύματα
    595
    Downloads
    14
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    2x(1024/256)
    ISP
    2xFORTHNET
    Router
    530/585
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από senkradvii Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μόλις διάβασα αυτό σε ένα μήνυμα στο fb. Τα έσπασε.

    Spoiler:
    The Greek government today announced that it's changing the flag to a CONDOM, because it more accurately reflects the government's political stance.

    A condom allows for inflation, halts production, destroys the next generation, protects a bunch of dicks, and gives you a sense of security
    while you're actually being screwed.

    It just doesn't get more accurate than that!

  14. #3299
    Εγγραφή
    30-03-2007
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.085
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    512000/51200
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Wind - ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
    Router
    Nokia
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από senkradvii Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μόλις διάβασα αυτό σε ένα μήνυμα στο fb. Τα έσπασε.

    Spoiler:
    The Greek government today announced that it's changing the flag to a CONDOM, because it more accurately reflects the government's political stance.

    A condom allows for inflation, halts production, destroys the next generation, protects a bunch of dicks, and gives you a sense of security
    while you're actually being screwed.

    It just doesn't get more accurate than that!
    Και καταντήσαμε άνθρωποι δίχως ανθρωπιά...

  15. #3300
    Εγγραφή
    11-03-2008
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    166
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    30700/3070
    ISP
    VDSL 30
    Router
    TP-Link 100v
    SNR / Attn
    (dB) / 17-9(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από senkradvii Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μόλις διάβασα αυτό σε ένα μήνυμα στο fb. Τα έσπασε.

    Spoiler:
    The Greek government today announced that it's changing the flag to a CONDOM, because it more accurately reflects the government's political stance.

    A condom allows for inflation, halts production, destroys the next generation, protects a bunch of dicks, and gives you a sense of security
    while you're actually being screwed.

    It just doesn't get more accurate than that!



Σελ. 220 από 905 ΠρώτηΠρώτη ... 200210215218219220221222225230240 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας