Σελ. 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16-30 από 52
  1. #16
    Εγγραφή
    14-05-2006
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    1.844
    Downloads
    42
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    250/40
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από papajo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Διάβασες πολύ στα γρήγορα το thread γιαυτο μάλλον δεν κατάλαβες..


    A. το επίμαχο απόσπασμα που λες το διάβασα και εγώ πολύ πριν στειλω το mail.

    1 δεν σημαίνει ότι είναι νόμιμο.
    2 δεν σημαίνει ότι συμφώνησα με αυτό.
    3 ακόμη και αν είναι νόμιμο και να συμφώνησα σε αυτό δεν λέει πουθενά ότι υποχρεώνομαι εγώ με δικά μου έξοδα να επιστρέψω τον εξοπλισμό όταν τους έρθει αυτούς η έμπνευση.
    Πάντως, το απόσπασμα λέει ότι υποχρεούσαι να επιστρέψεις τον εξοπλισμό, το οποίο δεν έκανες.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από papajo Εμφάνιση μηνυμάτων
    2. Καταρχήν εκτος του ότι είναι ανήκουστο να έχουν τέτοιες αξιώσεις (μόλις διάβασα την παράγραφο στο συμφωνητικό έβρασα από το θράσος που έχουν) όλες οι άλλες σοβαρές εταιρίες μετά από το συμβόλαιο σου χαρίζουν τον εξοπλισμό και αν διακόψεις σου ζητάνε είτε τον εξοπλισμό είτε ένα μέρος του κόστους (γιατί κάποιο μέρος πληρωνόταν υπό μορφή "δόσης" μέσα στο πάγιο... )
    Είσαι πάνω από 1 χρόνο στην Οn, κάνεις μανούρα για τον εξοπλισμό με mail για έξοδα αποθήκευσης και δεν έχεις διαβάσει καν το συμβόλαιο που υπέγραψες;

    Συμφωνώ ότι στις μέρες μας με όλες τις εταιρείες, το να μην παραχωρείς τον εξοπλισμό και να τον ζητάς είναι γυφτιά, αλλά πριν πάω στην On ήξερα τι παίζει.
    Πού θα πάει, πού θα πάει τούτη η ρόδα που κολλάει
    κι όλο στην αρχή γυρνάει
    πού θα πάει θα ξεκολλήσει
    κι ο κόσμος σα σαράβαλο γι'αλλού θα ροβολήσει

  2. #17
    Εγγραφή
    02-05-2008
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    10.635
    Downloads
    28
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    ~11000/890
    ISP
    conn-x(home) - HOL(work)
    DSLAM
    HOL - ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
    Router
    H108NS & DGN2200
    SNR / Attn
    9,9(dB) / 28,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Εγώ κατάλαβα πολύ καλά... Εσύ δεν κατάλαβες τι γράφεις.

    Α1 -> Από τη στιγμή που υπέγραψες, συμφωνείς.
    Α2 -> Ομοίως με το Α1.
    Α3 -> Εδώ θα συμφωνήσω, αλλά έπρεπε να μεριμνήσεις για την επιστροφή του.

    Β. Φυσικά και υπάρχει "πακέτο" στα 8. Για πες μας ποιο πακέτο είχες και πλήρωνες €50? Αν είσαι μακρυά από το αστικό κέντρο και έναν πελάτη να έχει η εταιρεία δεν πρόκειται να δεις σούπερ ταχύτητες/συγχρονισμούς.

    Γ1. Δε με ξέρεις από χθες και ούτε κάναμε μαζί φαντάροι για να εκφράζεσαι έτσι για το άτομό μου.

    Γ2. Ας διάβαζες τη σύμβαση πριν την υπογράψεις.

    Γ3. Το ζαντολάστιχο θα το πληρώσεις ακριβά αν δε τους το επιστρέψεις. Και ρωτάω πάλι... Σε ποιο πρόγραμμα ήσουν. Αν ήσουν σε πρόγραμμα που δεν περιλαμβάνει IPTV, πως θέλεις να έχεις πρόσβαση σε αυτή? Το ίδιο και για το 2Mbps upload, χρεώνεται +€10/μήνα.

    Αυτά... Και να θυμάσαι ότι εκτός από δικαιώματα, έχουμε και υποχρεώσεις.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Seitman : 30-05-11 στις 10:42.
    Να είμαστε καλά, να γινόμαστε χάλια!!!
    Ε ψηλός είμαι, ότι θέλω λέω ;)

    Τώρα και σε ανέκδοτο

  3. #18
    Εγγραφή
    28-04-2007
    Περιοχή
    Χολαργός
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    929
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    30720/2560
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
    Router
    Speedport W 724V Type Ci
    Path Level
    Interleaved
    A.
    1. Είναι μέρος συμβολαίου. γιατί να μην είναι νόμιμο?
    2. αφού το υπέγραψες. Αν δεν διάβασες, πριν υπογράψεις (κ εγώ το έχω κάνει δυστυχώς, και είναι λάθος μου) δεν σου φταίει ούτε η on, ούτε οι νόμοι.
    3. Σε αυτό έχεις δίκιο νομίζω (δεν θυμάμαι το συμφωνητικό). Τους το στέλνεις με δικά τους έξοδα. Θα σου στοιχίσει ένα τηλ. στην courier.

    B. Όταν ένας πελάτης είναι δυσαρεστημένος, μπορεί να κάνει τα εξής: να πάψει να είναι πελάτης (όπως και έκανες) και αν έχει αδικηθεί κάπου, καταγγελία. Οι λύσεις εκ των υστέρων .. αφού μου φέρθηκαν έτσι θα τους φερθώ γιουβέτσι, δεν έχουν νόημα κ λογική.

    C. Δεν θα παρακαλέσεις κανένα. Ούτε αυτοί θα παρακαλέσουν. θα κινηθούν νομικά.

    2. Ίσως και να έχεις δίκιο που "έβρασες" με το θράσος τους, αλλά το διάβασες εκ των υστέρων κ όχι όταν θα έπρεπε.

    Κ εγώ για πολλά χρόνια είχα τα νεύρα μου με τον ΟΤΕ, δεν σημαίνει πως θα ξεσπάσω παίζοντας με τους όρους του κάθε συμφωνητικού. Άλλαξα εταιρία, δεν έχω πλέον σχέσεις μαζί τους και είμαι happy


    Εγώ στη θέση σου, θα το έστελνα με έξοδα παραλήπτη, θα κρατούσα και τις αποδείξεις που τυχόν θα χρειαστούν και θα χαιρετούσα την κάθε εταιρία που μου την "έδινε" μια για πάντα.
    Όπως τα γράφεις, αν το προχωρήσεις μέχρι τα τέρματα, δεν νομίζω πως θα βρεις κάποιο δίκιο, γιατί δεν το έχεις με το μέρος σου.
    Roy: No, there you go, I just heard it come on. No, that's the music you hear when it comes on. No, that's the music you hear when..I'm sorry, are you from the past?

  4. #19
    Εγγραφή
    09-09-2004
    Μηνύματα
    1.835
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    16384/1024
    ISP
    Conn-x OTE
    SNR / Attn
    3(dB) / 21(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Μπορεί να μου κάποιος για πόσο καιρό είναι υποχρεωμένος κάποιος συνδρομητής της ON να φυλάει τον εξοπλισμό μετά τη λήξη των υπηρεσιών; Υπάρχει σχετικό άρθρο στο συμβόλαιο;

  5. #20
    Εγγραφή
    02-05-2008
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    10.635
    Downloads
    28
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    ~11000/890
    ISP
    conn-x(home) - HOL(work)
    DSLAM
    HOL - ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
    Router
    H108NS & DGN2200
    SNR / Attn
    9,9(dB) / 28,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Δεν υπάρχει συγκεκριμένο χρονικό διάστημα. Απλά αναφέρει ότι πρέπει να επιστραφεί και καλό είναι με τη λήξη/λύση της σύμβασης να τους πάρεις ένα τηλέφωνο να έρθουν να "μαζέψουν" το ζαντολάστιχο
    Να είμαστε καλά, να γινόμαστε χάλια!!!
    Ε ψηλός είμαι, ότι θέλω λέω ;)

    Τώρα και σε ανέκδοτο

  6. #21
    Εγγραφή
    09-09-2004
    Μηνύματα
    1.835
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    16384/1024
    ISP
    Conn-x OTE
    SNR / Attn
    3(dB) / 21(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Συμφωνώ. Μπορεί να είναι σπαστικό που θα τους ενοχλήσεις εσύ για δικό τους θέμα, αλλά αυτό που μπορεί να γίνει μήνες μετά, όπως στο φίλο εδώ και τόσους άλλους, είναι πολύ πιο σπαστικό.

  7. #22
    Εγγραφή
    15-01-2009
    Μηνύματα
    297
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Δεν θα απαντήσω σε κανένα post που ανέλυσε το τελευταίο δικό μου post που ήταν απλά μια περίληψη... οι απαντήσεις σε όλες τις ερωτήσεις βρίσκονται αναλυτικά στα προηγούμενα post καθώς και μέσα στο topic.. αφού βαριέστε να τα διαβάσετε βαριέμαι και εγώ να απαντήσω



    EDIT:

    Απλά θα σχολιάσω ότι κάποιοι κάνανε κάτι δηλώσεις πως να τις πω? "ιδιαίτερες"...

    Τώρα δεν ξέρω αν τρώνε ψωμί από την on.. αν έχει γίνει τρόπος ζωής τους να σκύβουν το κεφάλι και κλείνουν ματια και αφτιά προσκυνώντας τον αφέντη οποτε το οτιδήποτε φεουδαρχικό τους φαίνεται αυτονόητο ... η αν απλά τους αρέσει να ξεψειρίζουν μεμονωμένες δηλώσεις για να αρχίζουν τον στείρο αντιλογο με στοχο να ανεβάζουν τα post τους...

    Ότι και να φταίει σας παρακαλώ να το σταματήσετε γιατί η κουβέντα θα οδηγηθεί σε άλλη διάσταση (offtopic)
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος papajo : 30-05-11 στις 16:52.

  8. #23
    Εγγραφή
    02-05-2008
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    10.635
    Downloads
    28
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    ~11000/890
    ISP
    conn-x(home) - HOL(work)
    DSLAM
    HOL - ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
    Router
    H108NS & DGN2200
    SNR / Attn
    9,9(dB) / 28,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Ότι πεις...

    Από αοριστίες και γενικολογίες... Έτσι απλά θα σου πω ότι ΔΕΝ υπάρχει πρόγραμμα την ΟΝ με πάγιο €50.

    Ο νοών, νοείτω

    Να είμαστε καλά, να γινόμαστε χάλια!!!
    Ε ψηλός είμαι, ότι θέλω λέω ;)

    Τώρα και σε ανέκδοτο

  9. #24
    Εγγραφή
    15-01-2009
    Μηνύματα
    297
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Seitman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ότι πεις...

    Από αοριστίες και γενικολογίες... Έτσι απλά θα σου πω ότι ΔΕΝ υπάρχει πρόγραμμα την ΟΝ με πάγιο €50.

    Ο νοών, νοείτω


    Ωραία εσύ ανήκεις στην κατηγορια του στείρου αντιλογου!


    γιατί ο ΙΔΙΟΣ έκανες τις εξής δηλώσεις σε σχετικό topic:
    Spoiler:
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Seitman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εδώ που τα λέμε, η επιστροφή του εξοπλισμού αναφέρεται στην σύμβαση που υπέγραψες στην παράγραφο 6.5

    Αλλά μέχρι εκεί. Τους στέλνεις ένα φαξ που θα αναφέρεις ότι ο εξοπλισμός τους είναι συσκευασμένος και έτοιμος να τον παραλάβουν και ότι σε καμία των περιπτώσεων δε δέχεσαι τη χρέωση των μεταφορικών. Το στέλνεις και κρατάς και την αναφορά αποστολής, ώστε αν σου πούνε "πλήρωνε" για τον εξοπλισμό, τους λες να πάρουν τον λούπο (ε όχι έτσι ακριβώς) από τη στιγμή που τους ειδοποίησες να έρθουν να τον παραλάβουν και δεν ήρθαν γιατί ζητάνε να πληρώσεις εσύ το courier ενώ κάτι τέτοιο δεν προβλέπεται στην σύμβαση που υπογράψαμε.

    Και αν το τραβήξουν πουλάς και "τρελίτσα", ότι θα τους ζητήσεις και έξοδα αποθήκευσης. Ναι ξέρω ότι ακούγεται κάπως, αλλά τρέλα αυτοί? Τρέλα και εσύ.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Seitman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν έχει σημασία Z€ro αν χάλασε η όχι. Αλλά στη συγκεκριμένη περίπτωση, το router υπάρχει και θέλουν να τους το επιστρέψει με δικά του έξοδα. Αυτό είναι "γυφτιά".
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Seitman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δική τους υποχρέωση είναι να μεριμνήσουν για την επιστροφή του εξοπλισμού από τη στιγμή που είναι με χρησιδανεισμό, άρα τους ανήκει.

    Εσύ απλά τους λες ότι το router τους περιμένει να έρθουν να το "μαζέψουν" και ότι δεν πρόκειται να πληρώσεις δεκάρα τσακιστή για την επιστροφή. Ας έκαναν το κουμάντο τους και να μεριμνούσαν αυτοί για την επιστροφή.


    Τώρα από εκεί και πέρα On με 50+ euro υπήρχε (δεν ξέρω αν ισχύουν οι ίδιες τιμές ακομη)

    Ήταν το On Office 24! (στα επαγγελματικά) + 2Mbps παροχή (που στα 2mbps ο εξοπλισμός τους απλά δεν μπορούσε να κρατήσει την γραμμή (τακτικα D/C) και μετά όταν αναγκάστηκα να βάλω δικό μου έπαιζε 1,2 μήνες σταθερά αλλα τέλος αποφάσισαν να ελαττώσουν τον συγχρονισμό και σήκωνα λίγο παραπάνω από 1mbit...

    Όπως πάντα για να συνεχίσεις στείρο αντίλογο υποθέτω θα με ρωτήσεις γιατί δεν έβγαζες το πρόγραμμα? γιατί για να το έβαλα in the first place πάει να πει ότι με ενδιέφερε η ταχύτητα του upload και χωρίς το πρόγραμμα ήταν κατω από 800kbps!!

    Κανε μου την χάρη λοιπόν και μην "σπαμαρεις" μονο και μονο για να έχουμε να λέμε... αν δεν έχεις κάτι ουσιαστικό να πεις αστο το ζήτημα και τα "σφυρίγματα" γιατί είμαι και σε ευαίσθητη νευρική κατάσταση εξαιτίας της on...

  10. #25
    Εγγραφή
    24-01-2008
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Ηλικία
    59
    Μηνύματα
    1.880
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    95/11 Mbps
    ISP
    Vodafone
    SNR / Attn
    10.3(dB) / 16.7(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από papajo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τώρα δεν ξέρω αν τρώνε ψωμί από την on.. αν έχει γίνει τρόπος ζωής τους να σκύβουν το κεφάλι και κλείνουν ματια και αφτιά προσκυνώντας τον αφέντη οποτε το οτιδήποτε φεουδαρχικό τους φαίνεται αυτονόητο ... η αν απλά τους αρέσει να ξεψειρίζουν μεμονωμένες δηλώσεις για να αρχίζουν τον στείρο αντιλογο με στοχο να ανεβάζουν τα post τους...
    Ενα από τα μεγαλύτερα προβλήματά μας, σαν λαός, είναι ότι δεν θέλουμε να παραδεχτούμε τα λάθη μας. Πες ρε φίλε "την πάτησα και υπόγραψα χωρίς να διαβάσω", και τελειώνει το παραμύθι... ούτε ο πρώτος είσαι, ούτε ο τελευταίος, οι περισσότεροι την έχουμε πατήσει λίγο-πολύ κάποια στιγμή. Από κει και πέρα, το να σου φταίνε όλοι οι άλλοι, οι απατεώνες που σου πήραν την υπογραφή χωρίς να διαβάσεις, και τα λαμόγια οι υπάλληλοί τους που τους υπερασπίζονται, μου θυμίζει λιγάκι το ανέκδοτο με τον Πόντιο που πήγαινε ανάποδα στην Πανεπιστημίου...

  11. #26
    Εγγραφή
    15-01-2009
    Μηνύματα
    297
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Φιλε αστο offtopic τελείως... εγώ δεν το στηρίζω το θέμα στο που έβαλα την υπογραφή μου και στο αν η όχι είναι σωστό αυτό που ζητάνε (που δεν είναι)


    το θέμα είναι ότι μετά από ένα χρόνο θυμήθηκαν να το ζητήσουν και μάλιστα μου ζητάνε εγώ να τους τον στείλω...


    Ας έρθουν να τον πάρουν!


    Το μόνιμο πρόβλημα του έλληνα είναι οτι είναι "χαπατο" (γιαυτο και καταντήσαμε στα χαλια που είμαστε σαν κράτος), και να γκρεμίζει τον γείτονα του επειδή έχει μια κατσίκα παραπάνω τέλος να έχει γνώμη για όλα χωρίς να έχει εμπειρία και να κάθεται να πηγαίνει κόντρα στον άλλο έτσι για να έχει να λέει αυτά είναι τα προβλήματα του έλληνα
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος papajo : 30-05-11 στις 17:45.

  12. #27
    Εγγραφή
    19-05-2010
    Μηνύματα
    220
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    15256/891
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΠΕΡΑΜΑ
    Router
    NetFaster_WLAN
    SNR / Attn
    10.7(dB) / 5.9(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Φίλε σε όλες τις εταιρείες εκτός του ΟΤΕ ο εξοπλισμός δίνεται με χρησιδάνειο. Εάν κάνεις τον κόπο να διαβάσεις το συμβόλαιο θα διαβάσεις ότι σου δίνουν τον εξοπλισμό και μετά τη λήξη της σύμβασης ή σε περίπτωση που αποφασίσεις να αλλάξεις πάροχο είσαι υποχρεωμένος να τους τον επιστρέψεις.

    Μπορούσες απλά να είχες πάρει τηλέφωνο την ON και να ζητούσες να σου στείλουν δικό τους courier για να παραλάβει τον εξοπλισμό.

  13. #28
    Εγγραφή
    15-01-2009
    Μηνύματα
    297
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τα ίδια παντελάκη μου τα ίδια παντελή μου...


    Καταρχήν να τονίσω ότι δεν είναι εκεί το θέμα (στο αν δικαιούται η όχι -που εμφανέστατα δεν δικαιούται αλλα ποιος τρέχει να τους κάνει μηνύσεις- η on να κρατήσει εξοπλισμό στους πελάτες που ολοκλήρωσαν την 12μηνη σύμβαση...


    Τώρα από εκεί και πέρα πάλι είσαι λάθος... η HOL για παράδειγμα που ξέρω από πρώτο χέρι σου ζητάει πίσω τον εξοπλισμό η χρηματική αξια αν διακόψεις την σύμβαση προτού λήξει..

    Και αν έχουν περάσει 12 μήνες λέει ξεκάθαρα ότι οφείλεις 0% της τιμής του εξοπλισμού = είναι δικός σου...


    Ακόμη έχω ας πούμε το fritz της HOL(επί εποχής adsl που η max ταχύτητα ήταν το 1mbps) το netfaster IAD1 και ένα IAD2 extra από το καινούργιο που μου δώσανε τώρα...

  14. #29
    Εγγραφή
    02-05-2008
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    10.635
    Downloads
    28
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    ~11000/890
    ISP
    conn-x(home) - HOL(work)
    DSLAM
    HOL - ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
    Router
    H108NS & DGN2200
    SNR / Attn
    9,9(dB) / 28,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Το ποιος είμαι, από που τρώω ψωμί δεν είσαι σε θέση να το κρίνεις ούτε να το ξέρεις.

    Αν πρόσεξες στην απόσπασμα της απάντησής μου, που παραθέτεις από άλλο νήμα λέω ξεκάθαρα "πούλα τρέλα". Τώρα αν εσύ θέλεις να στρουθοκαμηλίσεις και να συνεχίσεις να εθελοτυφλείς, δικαίωμά σου.

    Σου έχουν απαντήσει όλοι επί του θέματος, αλλά επειδή δε σου αρέσει αυτό που ακούς μας θεωρείς οσφυοκάμπτες.

    Τέσπα, αρκετά ασχολήθηκα.

    Κάνεις λάθος. ΚΑΙ η HOL παραχωρεί τον εξοπλισμό με χρησιδανεισμό...
    Να είμαστε καλά, να γινόμαστε χάλια!!!
    Ε ψηλός είμαι, ότι θέλω λέω ;)

    Τώρα και σε ανέκδοτο

  15. #30
    Εγγραφή
    25-04-2007
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    162
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ On Telecoms Full
    Ταχύτητα
    16384/1024
    ISP
    On Telecoms
    DSLAM
    On Telecoms - ΑΘΗΝΑΣ
    Router
    Pirelli
    Στο πρώτο ποστ μας ρωτάς τι να κάνεις, αλλά στην πραγματικότητα έχεις αποφασίσει τι θέλεις να κάνεις και ζητάς να σου δώσουμε δίκαιο - και δικαιολογίες.

    Δυστυχώς, όπως είδες κανείς μας δεν μπορεί να δικαιολογήσει τον δρόμο που επέλεξες να ακολουθήσεις, οπότε δεν υπάρχει λόγος να συνεχίσουμε το ποστ.

    Αν θες να τιμωρήσεις την On, τότε άνοιξε ένα ποστ με τα παράπονα σου, δες αν μπορείς να στοιχειοθετήσεις καταγγελία στην ΕΕΤΤ, ψάξε αν δικαιούσαι αποζημίωση γιατί δεν υπήρξαν συνεπείς στις υποχρεώσεις τους.....

    Το να παραβείς κι εσύ τις υποχρεώσεις σου, δεν πρόκειται να σε δικαιώσει αλλά να σε μπλέξει. Η On έχει μόνιμα δικηγόρους που τους πληρώνει για τέτοιες δουλειές, εσύ έχεις?
    Πιστεύω ότι κινδυνεύεις να βρεθείς και κερατάς και δαρμένος.

Σελ. 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Εξοπλισμός!
    Από DjTony στο φόρουμ Wind
    Μηνύματα: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-04-10, 12:44
  2. Εξοπλισμός??
    Από mairi67 στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 31
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-10-08, 08:14
  3. Εξοπλισμός
    Από saito στο φόρουμ Ασύρματη Ευρυζωνικότητα
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-03-08, 14:55
  4. Εξοπλισμός
    Από rouho στο φόρουμ Ασύρματη Ευρυζωνικότητα
    Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-10-07, 21:22
  5. εξοπλισμος
    Από V.MOUSTAKAS στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-12-06, 23:00

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας