Σελ. 48 από 53 ΠρώτηΠρώτη ... 2838434647484950 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 706-720 από 782
  1. #706
    Εγγραφή
    25-05-2005
    Περιοχή
    Control Plane
    Μηνύματα
    7.144
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΦΝΗ
    Path Level
    Interleaved
    Υπάρχει ποδήλατο που είναι ανθεκτικό στο να ανεβαίνεις πεζοδρόμια ; Πρέπει να κάνω bunny hop ;
    Έχω την εντύπωση πως και αν ο δρόμος είναι πολύ άσχημος με κοτρόνες κλπ γίνεται ζημιά στις ζάντες.

    Τι παίζει με τις ζάντες;;

  2. #707
    Εγγραφή
    04-01-2006
    Περιοχή
    Χανιά
    Μηνύματα
    4.072
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Εξαρτάται με τι ταχύτητα θέλεις να ανεβαίνεις στα πεζοδρόμια ή να πηγαίνεις στις κοτρώνες. Αν θέλεις να πηγαίνεις σε τέτοιες περιπτώσεις γρήγορα, δεν βλέπω άλλη λύση παρά full suspension MTB. Αλλά γιατί να θέλεις να ανεβαίνεις με ταχύτητα στα πεζοδρόμια, ή να κατεβαίνεις από αυτά με παρόμοια ταχύτητα; Με αργή ταχύτητα όλα σχεδόν τα ποδήλατα μπορούν να το κάνουν...
    Have you been to Samos? No you have not been to Samos! :D :p

  3. #708
    Εγγραφή
    06-07-2005
    Περιοχή
    Νέα Υόρκη
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    11.665
    Downloads
    6
    Uploads
    2
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    300 Mbps down/10 Mbps up
    ISP
    Spectrum
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Lagman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υπάρχει ποδήλατο που είναι ανθεκτικό στο να ανεβαίνεις πεζοδρόμια ; Πρέπει να κάνω bunny hop ;
    Έχω την εντύπωση πως και αν ο δρόμος είναι πολύ άσχημος με κοτρόνες κλπ γίνεται ζημιά στις ζάντες.

    Τι παίζει με τις ζάντες;;
    Οι ζάντες θα υποφέρουν μόνο αν το λάστιχο δεν απορροφήσει το ανέβασμα. Για να γίνει αυτό πρέπει να πληρείται τουλάχιστον μία από τις παρακάτω προϋποθέσεις:

    - Έχεις κούρσα με πολύ λεπτά λάστιχα, όπου η ζάντα είναι πολύ κοντά στο δρόμο.
    - Έχεις χαμηλότερη πίεση ελαστικών απ' ότι πρέπει.
    - Πας πολύ γρήγορα.

    Γενικά η ζάντα δεν πρέπει να ακουμπάει ποτέ, γιατί διπλώνει το λάστιχο όταν γίνεται κάτι τέτοιο και το φθείρει. Αν δεν ακουμπάει και τις ανωμαλίες τις απορροφάει το λάστιχο (ή η ανάρτηση, αν έχεις), δεν χρειάζεται να ανησυχείς.

  4. #709
    Εγγραφή
    25-05-2005
    Περιοχή
    Control Plane
    Μηνύματα
    7.144
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΦΝΗ
    Path Level
    Interleaved
    Πήγα και έκανα ακτινολόγηση και μου είπε ο μάστορας έκανε ότι μπορούσε το πάνω κάτω δεν έρχεται "τα νεύρα" της ζάντας.
    Εντάξει θα προσέχω τα πεζοδρόμια.
    Φουλ ανάρτηση MTB είναι τέλεια! Δε κοιτάζω όμως για αγορά. Έχω ένα πολύ απλό MTB χωρίς ανάρτηση, πίεση βάζω γύρω στο 50 νομίζω είναι σχεδόν τέρμα.

    Για να δούμε θα συνεχίσω βόλτες σε χωματόδρομο με πέτρες κλπ, έκανε πολύ ωραίο καιρό τις προηγούμενες μέρες.

    Μου αρέσει πάρα πολύ η βόλτα με το ποδήλατο σε βαθμό που σκέφτομαι στο μέλλον να πηγαίνω με το ποδήλατο δουλειά αν είναι σχετικά κοντά.

  5. #710
    Εγγραφή
    02-04-2005
    Περιοχή
    Κλωζάνη
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.552
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    ISP
    Μπάμπης νετ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ
    ευχή και κατάρα σου δίνω, μη βάλεις πολύχρωμο κολάν...
    Υδραυλικός, φωτογράφος, εραστής και ποιητής...
    http://www.flickr.com/photos/120411235@N06/

  6. #711
    Εγγραφή
    25-05-2005
    Περιοχή
    Control Plane
    Μηνύματα
    7.144
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΦΝΗ
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Φανερός Πράκτωρ Εμφάνιση μηνυμάτων
    ευχή και κατάρα σου δίνω, μη βάλεις πολύχρωμο κολάν...
    χαχαχαχαχα μα πως θα ξεχωρίζεις στα οχήματα αν δεν είναι πολύχρωμο πολύχρωμο 2

  7. #712
    Εγγραφή
    25-05-2005
    Περιοχή
    Control Plane
    Μηνύματα
    7.144
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΦΝΗ
    Path Level
    Interleaved
    Σήμερα το βράδυ πέτυχα παιδί χωρίς κράνος και χωρίς φώτα χωρίς εξοπλισμό τίποτα μέσα στο σκοτάδι και να χώνετε μέσα στα αυτοκίνητα!!!
    Είμαι ο μόνος που έχω παρατηρήσει μια αύξηση με ποδηλάτες στους δρόμους ;

    Σας κυνηγάει σκύλος αγριεμένος σε δύσβατο σημείο τι κάνετε
    α) Σταματάτε και του μιλάτε περιμένοντας να το μαζέψει ο ιδιοκτήτης
    β) Συνεχίζεται χωρίς να δώσετε σημασία
    γ) Σταματάτε και το παίρνετε στο κυνήγι
    δ) Του βάζετε να ακούσει System of a down

  8. #713
    Εγγραφή
    29-12-2005
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    4.542
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    ISP
    Inalan
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Lagman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σήμερα το βράδυ πέτυχα παιδί χωρίς κράνος και χωρίς φώτα χωρίς εξοπλισμό τίποτα μέσα στο σκοτάδι και να χώνετε μέσα στα αυτοκίνητα!!!
    Είμαι ο μόνος που έχω παρατηρήσει μια αύξηση με ποδηλάτες στους δρόμους ;

    Σας κυνηγάει σκύλος αγριεμένος σε δύσβατο σημείο τι κάνετε
    α) Σταματάτε και του μιλάτε περιμένοντας να το μαζέψει ο ιδιοκτήτης
    β) Συνεχίζεται χωρίς να δώσετε σημασία
    γ) Σταματάτε και το παίρνετε στο κυνήγι
    δ) Του βάζετε να ακούσει System of a down
    πιστεύω ότι η καλύτερη λύση είναι να σταματήσεις και να βάλεις το ποδήλατο ανάμεσα σε εσένα και τον σκύλο και να του φωνάζεις φύγε φύγε

  9. #714
    Εγγραφή
    25-05-2005
    Περιοχή
    Control Plane
    Μηνύματα
    7.144
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΦΝΗ
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από 8anos Εμφάνιση μηνυμάτων
    πιστεύω ότι η καλύτερη λύση είναι να σταματήσεις και να βάλεις το ποδήλατο ανάμεσα σε εσένα και τον σκύλο και να του φωνάζεις φύγε φύγε
    Επέλεξα το α και με δάγκωσε, αυτό που προτείνεις μάλλον θα ήταν καλή λύση, μου έτυχε άλλη μια μέρα σκύλος αλλά μπορούσα να τρέξω και όλα καλά.

    Κυνηγόσκυλα και στις δύο περιπτώσεις.

  10. #715
    Εγγραφή
    02-04-2005
    Περιοχή
    Κλωζάνη
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.552
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    ISP
    Μπάμπης νετ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από 8anos Εμφάνιση μηνυμάτων
    πιστεύω ότι η καλύτερη λύση είναι να σταματήσεις και να βάλεις το ποδήλατο ανάμεσα σε εσένα και τον σκύλο και να του φωνάζεις φύγε φύγε
    Αυτό έχω ακούσει να προτείνεται ως ενδεδειγμένη λύση (επειδή μπορείς να αμυνθείς αλλά και να προστατευθείς με το ποδήλατο).
    Υδραυλικός, φωτογράφος, εραστής και ποιητής...
    http://www.flickr.com/photos/120411235@N06/

  11. #716
    Εγγραφή
    13-09-2006
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    1.756
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219943/21999
    ISP
    Vodafone
    Router
    H300 S
    SNR / Attn
    18.3(dB) / 1.3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Σπρει πιπεριου
    E5 2697 v2 @ 3.0GHz on P9X79 Deluxe 24GB
    Spoiler:
    WD15EARS, WD30EFRX, WD30EURS, WD30EZRX, WD40EFRX, WD60EFRX
    Intel Xeon E5-2670 v2 @ 2.9GHz 16GB WD15EARS, 2xWD40EFRX, WD60EFRX, 2xWD100EFΑX
    i5 750 @ 3.36GHz 4GB 2xWD60EFRX, 5xWD80EFZX, 2xWD100EFΑX Sony Vaio VPC-F13Z1E/B

  12. #717
    Εγγραφή
    29-03-2006
    Ηλικία
    70
    Μηνύματα
    172
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    8192/384
    ISP
    Vodafone
    Router
    ΖΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Lagman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σήμερα το βράδυ πέτυχα παιδί χωρίς κράνος και χωρίς φώτα χωρίς εξοπλισμό τίποτα μέσα στο σκοτάδι και να χώνετε μέσα στα αυτοκίνητα!!!
    Είμαι ο μόνος που έχω παρατηρήσει μια αύξηση με ποδηλάτες στους δρόμους ;

    Σας κυνηγάει σκύλος αγριεμένος σε δύσβατο σημείο τι κάνετε
    α) Σταματάτε και του μιλάτε περιμένοντας να το μαζέψει ο ιδιοκτήτης
    β) Συνεχίζεται χωρίς να δώσετε σημασία
    γ) Σταματάτε και το παίρνετε στο κυνήγι
    δ) Του βάζετε να ακούσει System of a down
    Λοιπόν θα σου απαντήσω σαν ιδιοκτήτης δύο σκύλων οι οποίοι περιφέρονται ελεύθεροι σε δρόμο που κυκλοφορούν πολλοί ποδηλάτες
    Ο σκύλος δεν κυνηγά ούτε γαυγίζει ένα ποδηλάτη επειδή έχει σκοπό να του επιτεθεί, αλλά χρησιμοποιεί τις δύο αυτές ενέργειες σαν άμυνα από ενδεχόμενη επίθεση ποδηλάτη.
    Αν συνεχίσεις την πορεία σου χωρίς να ασχολείσαι στο παραμικρό μαζί του θα διαπιστώσει ότι δεν αποτελείς απειλή γι'αυτόν και θα σε παρατήσει.
    Αν τυχόν συμβαίνει να περνάς συχνά από το ίδιο σημείο στο οποίο υπάρχει ο ίδιος σκύλος τότε θα διαπιστώσεις ότι μετά από δυό-τρείς φορές θα έχει μάθει τον ήχο του ποδήλατου σου και δεν θα ασχολείται πλέον μαζί σου, θα συνεχίζει ότι έκανε
    Οπότε σου προτείνω ανεπιφύλακτα το β)
    Οποιαδήποτε άλλη συμπεριφορά από αυτές που προτείνεις εμπεριέχει συναλλαγή με τον σκύλο ο οποίος όμως επειδή δεν σε γνωρίζει θα τις εκλάβει ως επίθεση εκ μέρους σου και θα κάνει την κατάσταση χειρότερη.

  13. #718
    Εγγραφή
    13-09-2006
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    1.756
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219943/21999
    ISP
    Vodafone
    Router
    H300 S
    SNR / Attn
    18.3(dB) / 1.3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Και αν δεις στο βαθος 3 σκυλια και σε κοιτανε καθως πλησιαζεις, τι θα κανεις?
    Θα περασεις αναμεσα? Εγω εκανα πισω και εκανα τον κυκλο.

    Και δεν καταλαβα? γιατι λυμενα στο δρομο? επιτρεπεται?

    Και αυτο που λες οτι θα μαθει, δε θα μαθει, εχω περασει πανω απο 20 φορες απο διαφορα σημεια, παντα το ιδιο
    E5 2697 v2 @ 3.0GHz on P9X79 Deluxe 24GB
    Spoiler:
    WD15EARS, WD30EFRX, WD30EURS, WD30EZRX, WD40EFRX, WD60EFRX
    Intel Xeon E5-2670 v2 @ 2.9GHz 16GB WD15EARS, 2xWD40EFRX, WD60EFRX, 2xWD100EFΑX
    i5 750 @ 3.36GHz 4GB 2xWD60EFRX, 5xWD80EFZX, 2xWD100EFΑX Sony Vaio VPC-F13Z1E/B

  14. #719
    Εγγραφή
    29-03-2006
    Ηλικία
    70
    Μηνύματα
    172
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    8192/384
    ISP
    Vodafone
    Router
    ΖΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από slalom Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και αν δεις στο βαθος 3 σκυλια και σε κοιτανε καθως πλησιαζεις, τι θα κανεις?
    Θα περασεις αναμεσα? Εγω εκανα πισω και εκανα τον κυκλο.
    Επιλογή σου να κάνεις πίσω η οποία δεν αποκλείει ότι θα μπορούσαν να σε κυνηγήσουν
    Νομίζεις ότι τα τρόμαξε η απόσταση ;
    Απλώς δεν είχαν σκοπό να σε ενοχλήσουν την στιγμή που δεν θα αισθάνονταν ενοχλημένα από εσένα

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από slalom Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και δεν καταλαβα? γιατι λυμενα στο δρομο? επιτρεπεται?
    Όχι ρε φιλάρα δεν επιτρέπεται
    Θες να σου δώσω τα στοιχεία μου να μου κάνεις μήνυση ;
    Πολύ ευχαρίστως
    Την ώρα όμως που θα σου την πέσουν τα αδέσποτα από τα χιλιάδες που κυκλοφορούν ελεύθερα να δω ποιόν θα ρωτήσεις αν επιτρέπεται
    Νομίζεις ότι είμαι τόσο μ@κ@κ@ς να αφήνω σκυλιά να κυκλοφορούν ελευθερα αν ήταν επικίνδυνα για ποδηλάτες και πεζούς ;

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από slalom Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και αυτο που λες οτι θα μαθει, δε θα μαθει, εχω περασει πανω απο 20 φορες απο διαφορα σημεια, παντα το ιδιο
    Πάω ότι θέλεις στοίχημα ότι ο οποιοσδήποτε σκύλος μαθαίνει πιο γρήγορα από τον οποιοδήποτε ποδηλάτη (ή πεζό)
    Ο σκύλος, ακόμα και ο αδέσποτος έχει μάθει να ζει ανάμεσα στους ανθρώπους και από την κατάσταση αυτή έχει μάθει ότι κάποιοι θα του φερθούν φιλικά και κάποιοι εχθρικά
    Όταν εσύ ο άγνωστος σε αυτόν τον πλησιάζεις δεν ξέρει τι "καπνό φουμάρεις" και ενστικτωδώς βρίσκεται σε επιφυλακή γριλίζοντας ή γαυγίζοντας (ε τι να κάνουμε δεν έχει μάθει να μιλάει με την ανθρώπινη γλώσσα και αυτή είναι η γλώσσα του, καθήκον δικό σου να την μάθεις)
    Αν εσύ περάσεις αδιαφορώντας εντελώς (σαν να μην υπάρχει, ούτε να τον κοιτάζεις καν) αντιλαμβάνεται ότι δεν ασχολείσαι μαζί του και ανταποκρινόμενος δεν ασχολείται και αυτός και ύστερα από δυό τρεις φορές θα έχει μάθει και τον ήχο του ποδηλατου σου και δεν θα σηκώνεται καν να σε κοιτάξει όταν θα περνάς
    Αν τουναντίον του μιλήσεις, του φωνάζεις, τον κοιτάς επίμονα ή κάνεις σπασμωδικές κινήσεις τότε δεν έχει βεβαιωθεί ότι η στάση σου δεν είναι εχθρική και συνεχίζει να σε απειλεί σαν μέσο άμυνας.

    Και αν οι συμβουλές ενός "ανεύθυνου που αφήνει τα σκυλιά του να κυκλοφορούν ελεύθερα" δεν σου κάνουν τότε τράβα ρώτα ένα εκπαιδευτή σκύλων να σου πει ποιά πρέπει να είναι η συμπεριφορά σου.
    Το να ζητάς συμβουλές από ποδηλάτες είναι ανοησία γιατί αυτοί ξέρουν από ποδήλατα και όχι από σκύλους
    Είναι σαν να είχα πρόβλημα με το ποδήλατό μου και έκανα ερώτηση σε ένα φόρουμ με σκύλους

  15. #720
    Εγγραφή
    08-05-2004
    Περιοχή
    Νομός Αττικής
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    21.039
    Downloads
    43
    Uploads
    2
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Arcadyan Speedport Smart
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kerkiss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το να ζητάς συμβουλές από ποδηλάτες είναι ανοησία γιατί αυτοί ξέρουν από ποδήλατα και όχι από σκύλους
    Ευχαριστούμε για τις συμβουλές σου. Θεωρώ ότι οι εμπειρίες και των δύο πλευρών είναι χρήσιμες.

    Επειδή κυκλοφορώ από μικρός, τόσο με ποδήλατο, όσο και με τα πόδια, από περιοχές που υπάρχουν αδέσποτα σκυλιά, έχω πολλές ίδιες εμπειρίες με αυτές που περιγράφεις, αλλά δυστυχώς και αρκετές διαφορετικές. Ας αφήσουμε τις καλές στην άκρη, αφού αυτές δε μας απασχολούν. Δεν ενοχλείς το σκύλο, δε σε ενοχλεί.

    Όμως υπάρχουν σκυλιά που σε αιφνιδιάζουν, έρχονται ύπουλα από πίσω και σε δαγκώνουν, ενώ δεν τα κοιτάζεις, ούτε πλησιάζεις απειλητικά προς το μέρος τους. Επίσης, υπάρχει το αίσθημα αγέλης που αποκτούν όταν μαζεύονται κάμποσα που τους δίνει αυτοπεποίθηση και τα κάνει να αγριεύουν. Γνωρίζουν πολύ καλά ότι ο ποδηλάτης (ενίοτε και ο μοτοσυκλετιστής) είναι ευάλωτος στόχος και παίζουν το επικίνδυνο παιχνίδι του κυνηγού. Το έχω ζήσει πολλές φορές, χωρίς να προκαλέσω. Ειδικά κοντά στο γήπεδο του Διονύσου, πριν μαντρώσουν τα αδέσποτα σε ειδικούς χώρους προστασίας, επί χρόνια άκουγαν τα σκυλιά ποδήλατο να περνάει και κατέβαιναν τα χωράφια από 200 μέτρα μακριά καταπάνω στον ποδηλάτη. Το έβλεπαν σαν παιχνίδι καταδίωξης. Ακόμα κι αν έκοβες ταχύτητα, σου ορμούσαν και έπρεπε να κατέβεις από το ποδήλατο και να περπατήσεις 300 μέτρα με 7 σκυλιά τριγύρω σου να απειλούν.

    Και με τη μηχανή μου έχει επιτεθεί σκύλος απρόκλητα και πήγα να πέσω για να τον γλιτώσω και με το ποδήλατο στη Βαρυμπόμπη πήγα να σκοτωθώ όταν όρμηξε μέσα στη νύχτα, πάνω στην άσφαλτο. Οπότε, μου αρκούν οι λίγες ποσοστιαία περιπτώσεις σκύλων που παίζουν με τη σωματική ακεραιότητά μου, ώστε να τους θεωρώ επικίνδυνους για ποδηλάτες, όταν είναι αδέσποτοι.

    Τώρα, αν το πάμε ηθικά, αν πρέπει να απαιτούμε από το σκύλο να μάθει τους δικούς μας οδικούς και κυκλοφοριακούς κανόνες, που έχουμε επιβάλει στο περιβάλλον, το οποίο δε μας ανήκει, σηκώνει μεγάλη κουβέντα, στην οποία δε θα έχει δίκιο το ανθρώπινο είδος, αλλά μας ξεβολεύει από τις παραδοχές που έχουμε κάνει ως κοινωνία.
    Προπληρωμένες κάρτες ........... 2 savings 4 safety

    Τι εστί IBAN, BIC, OUR, SHA, BEN;
    "Yesterday is History, Tomorrow a Mystery, Today is a Gift, Thats why it's called the Present."

Σελ. 48 από 53 ΠρώτηΠρώτη ... 2838434647484950 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 3052
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-11-19, 10:41
  2. Τεχνικά Θέματα για ADSL
    Από kadronarxis στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-03-04, 14:09

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας