Σελ. 2 από 204 ΠρώτηΠρώτη 123471222 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16-30 από 3053
  1. #16
    Εγγραφή
    12-09-2007
    Περιοχή
    far away from where my mind is...
    Μηνύματα
    13.771
    Downloads
    31
    Uploads
    2
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    14000/1021
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    ST585-ZTE ZXV10 W300 v5.2
    SNR / Attn
    9.5(dB) / 16(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Είμαι ανοιχτός σε προτάσεις...
    I'm lazy. But it's the lazy people who invented the wheel and the bicycle because they didn't like walking or carrying things.

  2. #17
    Εγγραφή
    08-05-2004
    Περιοχή
    Νομός Αττικής
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    21.034
    Downloads
    43
    Uploads
    2
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Arcadyan Speedport Smart
    Έκανα edit, δες αυτά που πρότεινα.
    Προπληρωμένες κάρτες ........... 2 savings 4 safety

    Τι εστί IBAN, BIC, OUR, SHA, BEN;
    "Yesterday is History, Tomorrow a Mystery, Today is a Gift, Thats why it's called the Present."

  3. #18
    Εγγραφή
    10-03-2006
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    105
    Downloads
    34
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    FORTHnet
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΚΟΛΟΝΟΣ
    Router
    Linksys WAG200G
    Ετοιμάζομαι κι εγώ για αγορά ποδηλάτου, μετά απο πάρα πολλά χρόνια.
    Η χρήση αρχικά θα είναι κυρίως άσφαλτος, με προοπτική όταν βελτιωθεί η φυσική μου
    κατάσταση, να κάνω και εξορμήσεις στο βουνό. Μετά από σχετικό ψάξιμο κατέληξα σε τρία μοντέλα,

    Ideal freeder , Ideal Strobe και Ideal Prorider .
    Το πρώτο είναι η καλύτερη επιλογή, κυρίως λόγω της τιμής, ενώ το τρίτο το καλύτερο από πλευράς εξοπλισμού αν και λίγο πιο ακριβό απο το όριο που είχα αρχικά, άλλα νομίζω πως η ανάρτησή του είναι σημαντικά καλύτερη από τα άλλα δύο.
    Πιστεύετε οτί αξίζει το παραπάνω κόστος, με δεδομένο οτί σκοπεύω να κρατήσω το ίδιο για αρκετά χρόνια;
    Επίσης αν έχετε κάποια άλλη πρόταση σε αυτό το επίπεδο τιμής, είναι ευπρόσδεκτη.

  4. #19
    Εγγραφή
    12-09-2007
    Περιοχή
    far away from where my mind is...
    Μηνύματα
    13.771
    Downloads
    31
    Uploads
    2
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    14000/1021
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    ST585-ZTE ZXV10 W300 v5.2
    SNR / Attn
    9.5(dB) / 16(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ipo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έκανα edit, δες αυτά που πρότεινα.


    Αν και το βλέπω πολύ χοντρό για δρόμου. Θα πάω καμία τσάρκα αύριο σε ποδηλατάδικα να δω τι παίζει και να πάρω κάτι αντίστοιχο αλλά πιο λεπτό.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nosferatu Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ετοιμάζομαι κι εγώ για αγορά ποδηλάτου, μετά απο πάρα πολλά χρόνια.
    Η χρήση αρχικά θα είναι κυρίως άσφαλτος, με προοπτική όταν βελτιωθεί η φυσική μου
    κατάσταση, να κάνω και εξορμήσεις στο βουνό. Μετά από σχετικό ψάξιμο κατέληξα σε τρία μοντέλα,

    Ideal freeder , Ideal Strobe και Ideal Prorider .
    Το πρώτο είναι η καλύτερη επιλογή, κυρίως λόγω της τιμής, ενώ το τρίτο το καλύτερο από πλευράς εξοπλισμού αν και λίγο πιο ακριβό απο το όριο που είχα αρχικά, άλλα νομίζω πως η ανάρτησή του είναι σημαντικά καλύτερη από τα άλλα δύο.
    Πιστεύετε οτί αξίζει το παραπάνω κόστος, με δεδομένο οτί σκοπεύω να κρατήσω το ίδιο για αρκετά χρόνια;
    Επίσης αν έχετε κάποια άλλη πρόταση σε αυτό το επίπεδο τιμής, είναι ευπρόσδεκτη.
    Θα πήγαινα τυφλά στο pro rider λόγω περιφερειακών.
    I'm lazy. But it's the lazy people who invented the wheel and the bicycle because they didn't like walking or carrying things.

  5. #20
    Εγγραφή
    08-05-2004
    Περιοχή
    Νομός Αττικής
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    21.034
    Downloads
    43
    Uploads
    2
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Arcadyan Speedport Smart
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nosferatu Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η χρήση αρχικά θα είναι κυρίως άσφαλτος, με προοπτική όταν βελτιωθεί η φυσική μου κατάσταση, να κάνω και εξορμήσεις στο βουνό. Μετά από σχετικό ψάξιμο κατέληξα σε τρία μοντέλα,
    Ideal freeder , Ideal Strobe και Ideal Prorider .
    Η επιθυμία χρήσης σε βουνό αργότερα, δυστυχώς θα μειώσει την ευχρηστία και την ευκολία του ποδήλατου στις ασφάλτινες μετακινήσεις. Αν η προοπτική του βουνού είναι σχεδόν βέβαιη, καλά κάνεις και επιλέγεις ποδήλατο βουνού, παρόλο που δεν είναι ό,τι καλύτερο για την άσφαλτο. Αν όμως την έχεις θέσει απλά για να νιώθεις τη δυνατότητα, θα σου πρότεινα να ξανασκεφτείς την αγορά ενός υβριδίου (trekking) που είναι καλύτερο στην άσφαλτο και πάει σε ομαλό χώμα.

    Με δεδομένο ότι θέλεις χρήση σε βουνό, πρέπει να ξεχάσεις την πρώτη λύση με την ανάρτηση των 5 εκατοστών. Από τα δύο τελευταία, η διαφορά τιμής είναι μόλις 10% και αξίζει να πας στο τελευταίο.

    ........Auto merged post: ipo πρόσθεσε 4 λεπτά και 27 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Mouse Potato Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν και το βλέπω πολύ χοντρό για δρόμου. Θα πάω καμία τσάρκα αύριο σε ποδηλατάδικα να δω τι παίζει και να πάρω κάτι αντίστοιχο αλλά πιο λεπτό.
    Αν και δίνω μικρή σημασία στην εμφάνιση, δε θα μου άρεσε να βλέπω το mountain μου με λάστιχο πλάτους 1,25", ακόμα και 1,5". Είναι λίγο παράταιρο το φαρδύ άνοιγμα στο πιρούνι με λάστιχο κούρσας. Ακόμα και μερικά fitness ποδήλατα με λάστιχο κούρσας μου φαίνονται άκομψα.

    Δε σου λέω να βάλεις slick λάστιχο 2,2", αλλά πιστεύω ότι 1,8" είναι μία χαρά. Τώρα τι πλάτους λάστιχα φοράει το ποδήλατό σου; 2,1";
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ipo : 10-06-11 στις 22:33. Αιτία: auto merged post
    Προπληρωμένες κάρτες ........... 2 savings 4 safety

    Τι εστί IBAN, BIC, OUR, SHA, BEN;
    "Yesterday is History, Tomorrow a Mystery, Today is a Gift, Thats why it's called the Present."

  6. #21
    Εγγραφή
    08-05-2004
    Περιοχή
    Νομός Αττικής
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    21.034
    Downloads
    43
    Uploads
    2
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Arcadyan Speedport Smart
    Πόντικα, πρόσεξε, διότι υπάρχει περίπτωση οι ζάντες σου να μην μπορούν να δεχθούν πολύ στενά λάστιχα. Κάθε ζάντα είναι συμβατή με κάποιο εύρος πλατών ελαστικών. Επίσης υπολόγισε και το κόστος αλλαγής αεροθαλάμου, αν πάρεις πολύ λεπτά λάστιχα.
    Προπληρωμένες κάρτες ........... 2 savings 4 safety

    Τι εστί IBAN, BIC, OUR, SHA, BEN;
    "Yesterday is History, Tomorrow a Mystery, Today is a Gift, Thats why it's called the Present."

  7. #22
    Εγγραφή
    24-04-2002
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    2.726
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    ZTE H288A
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Mouse Potato Εμφάνιση μηνυμάτων

    Αν και το βλέπω πολύ χοντρό για δρόμου. Θα πάω καμία τσάρκα αύριο σε ποδηλατάδικα να δω τι παίζει και να πάρω κάτι αντίστοιχο αλλά πιο λεπτό.
    Τι ζάντες έχεις; Πόσο λεπτά παίρνουν;
    Οι 28" μου από trekking παίρνουν το ελάχιστο 28αρια (1.1) αλλά ποτέ δε θα τις πήγαινα στο απόλυτο ελάχιστο... άσε που δε βρίσκω τίποτε οικονομικό σε μικρότερο από 32

    εδιτ: α, στα'πε και ο ipo
    "... στη γαλέρα της ζωής μου τράβηξα άγριο κουπί." - Θ.Β.
    ----
    Είναι να απορείς πώς ο λαός που γνώρισε καλύτερα από τον καθένα την θηριωδία του ισχυρού, ώντας στην θέση αυτού πράττει τα ίδια!!!
    It's a marvel to me that the people who have an intimate knowledge of the brutality brought by the mighty, being in their place act the same!!!

  8. #23
    Εγγραφή
    11-03-2009
    Περιοχή
    Central Europe/Canada
    Μηνύματα
    479
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    ISP
    Proximus/Telus
    για λαστιχα,

    τα πραγματα ειναι απλα: Πηγαιντε για παραδειγμα στο παρακατω σαιτ οπου εχει λαστιχα για το ΜΤΒ σας αναλογα με το εδαφος που θα θελησετε. Για παραδειγμα στη κατηγορια asphalt+offroad που μαλλον θελουν ολοι εχετε πανω απο 30 επιλογες!!

    Εντελως τυχαια δεν εχει bontrager. Αν και το λαστιχακι που εχει γραφτει εδω ειναι απο τα καλυτερα της εταιριας γενικα ειναι μουφα! Ολοι η ευρωπη φοραει αξιολογες μαρκες οπως continental, schwalbe, michelin...

    αποψη μου (με βαση κριτικες αλλα και την εμπειρια μου στο δρομο) η continental στην ασφαλτο ειναι κορυφαια στο value for money...
    Οποια μαρκα και να παρετε να εχει kevlar!
    http://www.bike24.de/1.php?pgc=82:44...id=0;orderby=2

    Για τα ποδηλατα ideal prorider αν και ειναι λιγο πιο ακριβο ειναι νο1 επιλογη
    Κωστής/kostis

    podi-latis.blogspot.com

  9. #24
    Εγγραφή
    12-09-2007
    Περιοχή
    far away from where my mind is...
    Μηνύματα
    13.771
    Downloads
    31
    Uploads
    2
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    14000/1021
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    ST585-ZTE ZXV10 W300 v5.2
    SNR / Attn
    9.5(dB) / 16(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από frap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι ζάντες έχεις; Πόσο λεπτά παίρνουν;
    Οι 28" μου από trekking παίρνουν το ελάχιστο 28αρια (1.1) αλλά ποτέ δε θα τις πήγαινα στο απόλυτο ελάχιστο... άσε που δε βρίσκω τίποτε οικονομικό σε μικρότερο από 32

    εδιτ: α, στα'πε και ο ipo
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ipo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πόντικα, πρόσεξε, διότι υπάρχει περίπτωση οι ζάντες σου να μην μπορούν να δεχθούν πολύ στενά λάστιχα. Κάθε ζάντα είναι συμβατή με κάποιο εύρος πλατών ελαστικών. Επίσης υπολόγισε και το κόστος αλλαγής αεροθαλάμου, αν πάρεις πολύ λεπτά λάστιχα.
    Ο ποδηλατάς μου είπε πως δεν υπάρχει πρόβλημα να πάω και σε 1.4 με τις ζάντες μου (για 1.2 δεν παίρνω και όρκο ). Έκανα σήμερα μία τσάρκα αλλά τα περισσότερα που είδα ήταν κάτι Kenda Kwest (8-10€ έκαστο). Το πέλμα του μου άρεσε αρκετά και πιστεύω πως θα κρατάει και σε στεγνή αλλά και σε βρεγμένη κακής ποιότητας άσφαλτο. Παρ' όλα αυτά δεν πήρα κάτι γιατί περίμενα και μια vamvakoolia απάντηση:

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από vamvakoolas Εμφάνιση μηνυμάτων
    για λαστιχα,

    τα πραγματα ειναι απλα: Πηγαιντε για παραδειγμα στο παρακατω σαιτ οπου εχει λαστιχα για το ΜΤΒ σας αναλογα με το εδαφος που θα θελησετε. Για παραδειγμα στη κατηγορια asphalt+offroad που μαλλον θελουν ολοι εχετε πανω απο 30 επιλογες!!

    Εντελως τυχαια δεν εχει bontrager. Αν και το λαστιχακι που εχει γραφτει εδω ειναι απο τα καλυτερα της εταιριας γενικα ειναι μουφα! Ολοι η ευρωπη φοραει αξιολογες μαρκες οπως continental, schwalbe, michelin...

    αποψη μου (με βαση κριτικες αλλα και την εμπειρια μου στο δρομο) η continental στην ασφαλτο ειναι κορυφαια στο value for money...
    Οποια μαρκα και να παρετε να εχει kevlar!
    http://www.bike24.de/1.php?pgc=82:44...id=0;orderby=2
    Η αλήθεια είναι πως ήμουν ανάμεσα σε: Michelin WildRun 'R (εντελώς καραφλό), Schwalbe CityJet ή Kojak, Specialized Fat Boy. Δυστυχώς τα μεταφορικά σε όλα αυτά τα μαγαζιά είναι απαγορευτικά και ανεβάζουν πολύ την τιμή, για να πάρω μόνο λαστιχάκια...
    I'm lazy. But it's the lazy people who invented the wheel and the bicycle because they didn't like walking or carrying things.

  10. #25
    Εγγραφή
    11-03-2009
    Περιοχή
    Central Europe/Canada
    Μηνύματα
    479
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    ISP
    Proximus/Telus
    δες και εδω
    http://www.podilates.gr/?q=node/8129

    αυτο που σε καιει ειναι η τιμη/χρηματα:
    τα λιγα μαγαζια που εχουν λογικες τιμες και φερνουν στανταρ αυτες τις μαρκες ειναι το

    http://www.bikestation.gr/index.php

    και ο ΛΟΥΚΑΣ BIKES (δεν εχει σαιτ) για αττικη. Υπαρχουν και αλλα καταστηματα αλλα αν δεις τιμες (προς τα πανω) θα γελας. Δες και τσιρικο απλως εχει θεμα με διαθεσιμοτητα συχνα..


    Αν δεις οτι εχουν διαφορα σε τιμες/διαθεσιμοτητα παρε απο εξωτερικο να ησυχασεις...

    καλη τυχη
    Κωστής/kostis

    podi-latis.blogspot.com

  11. #26
    Εγγραφή
    24-04-2002
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    2.726
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    ZTE H288A
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Mouse Potato Εμφάνιση μηνυμάτων
    [...]αλλά και σε βρεγμένη κακής ποιότητας άσφαλτο. [...]
    Σε τέτοια περίπτωση μην εμπιστεύεσαι τίποτε. Κατέβα και πάρτο στον ώμο...
    "... στη γαλέρα της ζωής μου τράβηξα άγριο κουπί." - Θ.Β.
    ----
    Είναι να απορείς πώς ο λαός που γνώρισε καλύτερα από τον καθένα την θηριωδία του ισχυρού, ώντας στην θέση αυτού πράττει τα ίδια!!!
    It's a marvel to me that the people who have an intimate knowledge of the brutality brought by the mighty, being in their place act the same!!!

  12. #27
    Εγγραφή
    14-04-2003
    Περιοχή
    Πολύδροσο Λακουβοχωρίου
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    19.727
    Downloads
    11
    Uploads
    2
    Άρθρα
    1
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    COSMOTE
    Router
    ZTE Speedport Entry 2i
    SNR / Attn
    14.6(dB) / 6.2(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ipo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έπιασα στα χέρια μου το φτηνό μπροστινό φως ποδηλάτου που πωλούν τα Jumbo, σαν αυτό που μας είχε δείξει ο Χάρης. Αν και είναι ολόιδιο σχεδιαστικά με εκείνα που είχα αγοράσει από το eBay, η ποιότητα κατασκευής είναι σαφώς καλύτερη. Πιο χοντρό, μαλακό και ανθεκτικό πλαστικό, τόσο στη βάση, όσο και στις "ράγες" του αποσπώμενου φωτός, που είναι το πιο ευπαθές σημείο στα κομμάτια του eBay.
    (Ολίγον αργοπορημένα )

    1ον Δεν κάνει 5 ευρώ, αλλά 3

    2ον, μου έχει πέσει δύο φορές γιατί όντως το κλιπ του είναι για κλάμματα, και τις δύο φορές ήθελε φτιάξιμο για να ξανανάψει.

    3ον πήγα την προηγούμενη βδομάδα στο τζάμπο να πάρω άλλα τρία να έχω καβάντζα αλλά δεν το είχε... ελπίζω να το ξαναφέρει!

    Σε ότι αφορά στα πίσω φώτα που έχει με 2 ευρώ (την προηγούμενη βδομάδα μπορεί να είχε και 200 κομμάτια στοκ!), είναι μια χαρά, με ένα όμως πρόβλημα... κόβεται το μπράτσο του όταν το σφίξεις όπως πρέπει... εμένα μου έκοψε τα 2 από τα τρία που πήρα, και το αποτέλεσμα είναι να τα έχω δέσει με μικρά δεματικά (προς το παρόν λευκά, μέχρι να πάρω μαύρα για να μην φαίνονται ), όπως φαίνεται στην φωτό:

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  IMAG0045.jpg 
Εμφανίσεις:  4 
Μέγεθος:  314,5 KB 
ID: 88512
    Crisis is the time when the old is dead, but the new cannot be born... Antonio Gramsci

  13. #28
    Εγγραφή
    18-06-2008
    Μηνύματα
    13.037
    Downloads
    33
    Uploads
    0
    Σε ποιά jumbo είχατε πάει; Παίζει να περάσω και εγώ οταν μπορέσω.
    Quality is not an act, it is a habit.

  14. #29
    Εγγραφή
    14-04-2003
    Περιοχή
    Πολύδροσο Λακουβοχωρίου
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    19.727
    Downloads
    11
    Uploads
    2
    Άρθρα
    1
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    COSMOTE
    Router
    ZTE Speedport Entry 2i
    SNR / Attn
    14.6(dB) / 6.2(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από crypter Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε ποιά jumbo είχατε πάει; Παίζει να περάσω και εγώ οταν μπορέσω.
    Προσωπικά πηγαίνω σ'αυτό που είναι δίπλα στην Νερατζιώτισσα...
    Crisis is the time when the old is dead, but the new cannot be born... Antonio Gramsci

  15. #30
    Εγγραφή
    10-03-2006
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    105
    Downloads
    34
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    FORTHnet
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΚΟΛΟΝΟΣ
    Router
    Linksys WAG200G
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ipo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η προοπτική της χρήσης σε βουνό αργότερα, δυστυχώς θα μειώσει την ευχρηστία και την ευκολία του ποδήλατου στις ασφάλτινες μετακινήσεις. Αν η προοπτική του βουνού είναι σχεδόν βέβαιη, καλά κάνεις και επιλέγεις ποδήλατο βουνού, παρόλο που δεν είναι ό,τι καλύτερο για την άσφαλτο. Αν όμως την έχεις θέσει απλά για να νιώθεις τη δυνατότητα, θα σου πρότεινα να ξανασκεφτείς την αγορά ενός υβριδίου (trekking) που είναι καλύτερο στην άσφαλτο και πάει σε ομαλό χώμα.

    Με δεδομένο ότι θέλεις χρήση σε βουνό, πρέπει να ξεχάσεις την πρώτη λύση με την ανάρτηση των 5 εκατοστών. Από τη δύο τελευταία, η διαφορά τιμής είναι μόλις 10% και αξίζει να πας στο τελευταίο.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από vamvakoolas Εμφάνιση μηνυμάτων
    για λαστιχα,

    Για τα ποδηλατα ideal prorider αν και ειναι λιγο πιο ακριβο ειναι νο1 επιλογη
    Ευχαριστώ για τις απαντήσεις, η αλήθεια είναι οτί αρχικά σκεφτόμουνα για trekking, αλλά επειδή θέλω να κάνω και βόλτες στο βουνό, όταν το επιτρέψει η φυσική μου κατάσταση και δεν με παίρνει για δέυτερο ποδήλατο, προτίμησα να πάω με τη μια σε mountain. +οτι θα με βολεύει πιστεύω καλύτερα σε διακοπές σε μικρά νησιά.
    Για την άσφαλτο ίσως πάρω άλλα λάστιχα, αν δω οτι με δυσκολεύουν πολύ τα off road.

Σελ. 2 από 204 ΠρώτηΠρώτη 123471222 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 781
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-07-18, 12:00
  2. Αγορά και εγκατάσταση ηχητικού εξοπλισμού
    Από grayden στο φόρουμ Audio, Video και Φωτογραφία
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-10-10, 01:56
  3. Αγορα ποδηλατου
    Από vasilis_val στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 17
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-02-10, 01:29
  4. Αγορά ποδηλάτου
    Από ciaoant1 στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 26
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-10-08, 19:32

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας