Σελ. 3 από 204 ΠρώτηΠρώτη 1234581323 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 31-45 από 3053
  1. #31
    Εγγραφή
    08-05-2004
    Περιοχή
    Νομός Αττικής
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    21.025
    Downloads
    43
    Uploads
    2
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Arcadyan Speedport Smart
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από harris Εμφάνιση μηνυμάτων
    1ον Δεν κάνει 5 ευρώ, αλλά 3

    2ον, μου έχει πέσει δύο φορές γιατί όντως το κλιπ του είναι για κλάμματα, και τις δύο φορές ήθελε φτιάξιμο για να ξανανάψει.

    3ον πήγα την προηγούμενη βδομάδα στο τζάμπο να πάρω άλλα τρία να έχω καβάντζα αλλά δεν το είχε... ελπίζω να το ξαναφέρει!
    1. Είχες πει ότι πήρες τα δύο μαζί 5 ευρώ και νόμιζα ότι ήταν σε ένα πακέτο. Ακόμα καλύτερα λοιπόν μιας και έχω ήδη καλό πίσω φως (15 χρόνια και ακόμα δουλεύει άψογα, με ένταση και μεγάλη αυτονομία), ενώ έχω και ένα ακόμα καβάτζα.

    2. Κάτω από το κλιπ μπορείς να σφηνώσεις κάτι (λάστιχο, χαρτόνι, πλαστικό), ώστε να μην απελευθερώνεται. Τα φωτάκια του eBay πέφτουν όχι μόνο εξαιτίας του κλιπ που ενεργοποιείται με το παραμικρό ακούμπημα, αλλά κι επειδή σπάνε οι ράγες που βρίσκονται στο σώμα του φωτός. Απ' όσο είδα αυτό του Jumbo είναι ανώτερης ποιότητας.

    3. Πήγα στο Jumbo Βαρυμπόμπης που είναι τεράστιο, αλλά είχαν τελειώσει τα συγκεκριμένα φώτα.

    Τώρα έχω ένα δυνατό φως, μέτριας ποιότητας, αλλά δεν ξέρω πόσον καιρό θα τη βγάλει. Διάβαζα ότι η ποιότητα στα Cateye έχει πέσει πολύ τα τελευταία χρόνια. Ειδικά το σύστημα που σφίγγει το φως στο τιμόνι θεωρείται χαμηλής ποιότητας από πολλούς.

    Καλές κριτικές έχουν τα ακόλουθα, που μπορούν να χρησιμοποιηθούν με συμβιβασμούς και σαν μέσο φωτισμού σκοτεινού δρόμου.
    http://www.chainreactioncycles.com/M...?ModelID=32085
    http://www.chainreactioncycles.com/M...?ModelID=42466

    Το δεύτερο είναι πιο δυνατό (35 lux στα 5m), πιο φτηνό (το βρίσκεις στο Amazon με 35€ με τα μεταφορικά), αλλά έχει μικρή αυτονομία. Το πρώτο είναι αρκετά δυνατό (28 lux - 5m) και οι κριτικές εξαίρουν την ποιότητα κατασκευής του. Επίσης έχει πολλαπλάσια αυτονομία από το πρώτο, αλλά και 10€ παραπάνω (45€ με τα μεταφορικά). Αμφότερα παίρνουν μπαταρίες ΑΑ, γεγονός που αυξάνει την οικονομία και την αυτονομία σε σχέση με τις ΑΑΑ.

    Δεν έχω αποφασίσει ακόμη να δώσω τόσα 45€ για φως ποδηλάτου, αλλά το σκέφτομαι. Θα μου άρεσε να φωτίζει και το δρόμο, π.χ. σαν σήμερα που γύρισα βράδυ, αλλά δεν είναι πρώτη προτεραιότητα αυτό. Περισσότερο με ενδιαφέρει η υψηλή ποιότητα κατασκευής, το καλό σύστημα πρόσδεσης στο ποδήλατο και η αντοχή στο χρόνο.

    Τι λέτε; Έχετε να προτείνετε κάποιο άλλο;
    Προπληρωμένες κάρτες ........... 2 savings 4 safety

    Τι εστί IBAN, BIC, OUR, SHA, BEN;
    "Yesterday is History, Tomorrow a Mystery, Today is a Gift, Thats why it's called the Present."

  2. #32
    Εγγραφή
    14-04-2003
    Περιοχή
    Πολύδροσο Λακουβοχωρίου
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    19.723
    Downloads
    11
    Uploads
    2
    Άρθρα
    1
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    COSMOTE
    Router
    ZTE Speedport Entry 2i
    SNR / Attn
    14.6(dB) / 6.2(dB)
    Να προτείνω δεν έχω, αλλά 45-50 ευρώ για φως μου φαίνεται υπερβολή

    Μιλάμε ότι χτυπάω 15 κομμάτια από το τζάμπο και άμα χαλάει ένα το χρόνο βγάζω 15ετία
    Crisis is the time when the old is dead, but the new cannot be born... Antonio Gramsci

  3. #33
    Εγγραφή
    08-05-2004
    Περιοχή
    Νομός Αττικής
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    21.025
    Downloads
    43
    Uploads
    2
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Arcadyan Speedport Smart
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από harris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να προτείνω δεν έχω, αλλά 45-50 ευρώ για φως μου φαίνεται υπερβολή

    Μιλάμε ότι χτυπάω 15 κομμάτια από το τζάμπο και άμα χαλάει ένα το χρόνο βγάζω 15ετία
    Κι εμένα μου φαίνονται πολλά τα 45€ για φως, με δεδομένο ότι δεν κάνω συστηματικά ποδήλατο τη νύχτα, ούτε πάω σε σκοτεινά μονοπάτια.

    Αν διαβάσεις παλαιότερα post μου, θα δεις ότι πέρσι ξεκίνησα με τη δική σου νοοτροπία, να επιλέγω φτηνά προϊόντα, αφού έτσι κι αλλιώς δε θα αξιοποιούσα την καλύτερη ποιότητα και σίγουρα θα πλήρωνα μάρκα.

    Έχω αγοράσει 3 φώτα από το ebay με συνολικό κόστος κάτω από 10€. Τα δύο έσπασαν, πολλές φορές, ούτε 4 μήνες χρήσης δεν άντεξε το καθένα. Στο τέλος το είχα δέσει με λαστιχάκι γιατί μου έφευγε σε μεγάλες ανωμαλίες της ασφάλτου (που έχουμε πολλές στην Ελλάδα). Τελικά βαρέθηκα, το άφησα στην άκρη και έβαλα το τελευταίο που πήρα, καλύτερης ποιότητας, πιο φωτεινό, με καλύτερη βάση (5€). Αλλά κι αυτό δεν ξέρω αν θα τη βγάλει καιρό με τόσο ποδήλατο που κάνω.

    Έχω πάρει λοιπόν την απόφαση ότι στο εξής θα αγοράζω ποιοτικά προϊόντα, διότι έχω ξεπεράσει το όριο της περιστασιακής ποδηλασίας και τα ποδηλατικά παρελκόμενα καταπονούνται.

    Από την άλλη βέβαια, μία φορά να σου πέσει το ακριβό φως (π.χ. αν το βγάζεις όταν κλειδώνεις το ποδήλατο), κλαις 45€, όχι 3€. Προς το παρόν θα δω πόσο θα αντέξει το νέο μου μπροστινό φως, θα πάρω κι ένα σαν το δικό σου από Jumbo και αργότερα ίσως πάρω κάποιο ακριβό.
    Προπληρωμένες κάρτες ........... 2 savings 4 safety

    Τι εστί IBAN, BIC, OUR, SHA, BEN;
    "Yesterday is History, Tomorrow a Mystery, Today is a Gift, Thats why it's called the Present."

  4. #34
    Εγγραφή
    14-04-2003
    Περιοχή
    Πολύδροσο Λακουβοχωρίου
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    19.723
    Downloads
    11
    Uploads
    2
    Άρθρα
    1
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    COSMOTE
    Router
    ZTE Speedport Entry 2i
    SNR / Attn
    14.6(dB) / 6.2(dB)
    Κοίτα, κι εγώ τα φώτα τα χρησιμοποιώ κυριολεκτικά κάθε μέρα... Μα κάθε μέρα! Όχι για πολύ (περίπου για 1,5 - 2 χλμ), αλλά (το ξαναγράφω) κάθε μέρα!

    Μέχρι στιγμής με τα τόσο φτηνά που έχω αγοράσει, μόνο μία φορά την έπαθα όταν μου έπεσε το μπροστινό και δεν ήθελε να ξανανάψει... το έφτιαξα φυσικά όταν γύρισα σπίτι, αλλά την πάτησα...

    Εδώ όμως δεν μιλάμε για τις περιπτώσεις πτώσεις... στην πτώση και το καλύτερο φως μπορεί να σπάσει! Μιλάμε για την κανονική χρήση, και σε κάθε περίπτωση ακόμα δεν με έχουν κρεμάσει, απλά έχω πάντα και καβάτζες μαζί μου (από ένα μπρος πίσω) just in case!
    Crisis is the time when the old is dead, but the new cannot be born... Antonio Gramsci

  5. #35
    Εγγραφή
    08-05-2004
    Περιοχή
    Νομός Αττικής
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    21.025
    Downloads
    43
    Uploads
    2
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Arcadyan Speedport Smart
    Χάρη, όπως είπα πριν, θα ψάξω πάλι να βρω του Jumbo που είναι ποιοτικότερο (αν το είχε, θα το είχα πάρει σήμερα) κι αν και αυτό με απογοητεύσει, τότε θα πάω για ακριβό.
    Προπληρωμένες κάρτες ........... 2 savings 4 safety

    Τι εστί IBAN, BIC, OUR, SHA, BEN;
    "Yesterday is History, Tomorrow a Mystery, Today is a Gift, Thats why it's called the Present."

  6. #36
    Εγγραφή
    12-09-2007
    Περιοχή
    far away from where my mind is...
    Μηνύματα
    13.771
    Downloads
    31
    Uploads
    2
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    14000/1021
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    ST585-ZTE ZXV10 W300 v5.2
    SNR / Attn
    9.5(dB) / 16(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Είμαι της άποψης πως το ακριβό θα κρατήσει. Έχω φωτάκια (εμπρός και πίσω) συνολικού κόστους ~50€. Απλά δεν υπάρχει σύγκριση με τα φτηνά/φτηνιάρικα. Είχα πάρει κι ένα backup φωτάκι (μιας και κυκλοφορώ σχεδόν πάντα βράδυ) από το eBay, του οποίου τα πλαστικά θα κείτονται τώρα κάπου στην Πειραιώς...
    I'm lazy. But it's the lazy people who invented the wheel and the bicycle because they didn't like walking or carrying things.

  7. #37
    Εγγραφή
    08-05-2004
    Περιοχή
    Νομός Αττικής
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    21.025
    Downloads
    43
    Uploads
    2
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Arcadyan Speedport Smart
    Το μπροστινό φως led δεν υπάρχει στα Jumbo Βαρυμπόμπης, Αγίου Στεφάνου και Νερατζιώτισσας.

    Α, ρε Χάρη, τα σήκωσες όλα από το μαγαζί.
    Προπληρωμένες κάρτες ........... 2 savings 4 safety

    Τι εστί IBAN, BIC, OUR, SHA, BEN;
    "Yesterday is History, Tomorrow a Mystery, Today is a Gift, Thats why it's called the Present."

  8. #38
    Εγγραφή
    12-09-2007
    Περιοχή
    far away from where my mind is...
    Μηνύματα
    13.771
    Downloads
    31
    Uploads
    2
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    14000/1021
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    ST585-ZTE ZXV10 W300 v5.2
    SNR / Attn
    9.5(dB) / 16(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Να σημειώσω πως τα νέα πατούμενα μου είναι τα Schwalbe Speed Cruiser (26 x 1.5 @ 75/80psi) και δηλώνω απόλυτα ευχαριστημένος...
    I'm lazy. But it's the lazy people who invented the wheel and the bicycle because they didn't like walking or carrying things.

  9. #39
    Εγγραφή
    08-05-2004
    Περιοχή
    Νομός Αττικής
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    21.025
    Downloads
    43
    Uploads
    2
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Arcadyan Speedport Smart
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Mouse Potato Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να σημειώσω πως τα νέα πατούμενα μου είναι τα Schwalbe Speed Cruiser (26 x 1.5 @ 75/80psi) και δηλώνω απόλυτα ευχαριστημένος...
    Με γεια! Είμαι σίγουρος ότι θα βελτιώσουν τις ποδηλατικές σου εμπειρίες στην άσφαλτο.

    Για πες μας μερικές λεπτομέρειες, αν θέλεις.

    1) Από ποιο κατάστημα τα πήρες και πόσο κόστισε το σε των 2 λάστιχων;
    2) Πριν τι λάστιχα είχες; Κυρίως το πλάτος με ενδιαφέρει.
    3) Χρειάστηκε να αλλάξεις στεφάνια;
    4) Πήρες καινούριους αεροθαλάμους;
    5) Μειώθηκε έντονα η άνεση στις ανωμαλίες του δρόμου με τη μεγάλη πίεση (80 psi) που απαιτούν τα στενά λάστιχα;
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ipo : 12-06-11 στις 00:01.
    Προπληρωμένες κάρτες ........... 2 savings 4 safety

    Τι εστί IBAN, BIC, OUR, SHA, BEN;
    "Yesterday is History, Tomorrow a Mystery, Today is a Gift, Thats why it's called the Present."

  10. #40
    Εγγραφή
    12-09-2007
    Περιοχή
    far away from where my mind is...
    Μηνύματα
    13.771
    Downloads
    31
    Uploads
    2
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    14000/1021
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    ST585-ZTE ZXV10 W300 v5.2
    SNR / Attn
    9.5(dB) / 16(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ipo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με γεια! Είμαι σίγουρος ότι θα βελτιώσουν τις ποδηλατικές σου εμπειρίες στην άσφαλτο.
    Σ'ευχαριστώ... Η διαφορά είναι κάτι περισσότερο από εμφανής...

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ipo Εμφάνιση μηνυμάτων
    1) Από ποιο κατάστημα τα πήρες και πόσο κόστισε το σε των 2 λάστιχων;
    Τα πήρα από εδώ όσο γράφει.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ipo Εμφάνιση μηνυμάτων
    2) Πριν τι λάστιχα είχες; Κυρίως το πλάτος με ενδιαφέρει.
    Πριν είχα 26 x 2.1.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ipo Εμφάνιση μηνυμάτων
    3) Χρειάστηκε να αλλάξεις στεφάνια;
    Όχι. Ταίριαξαν στα ήδη υπάρχοντα...

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ipo Εμφάνιση μηνυμάτων
    4) Πήρες καινούριους αεροθαλάμους;
    Όχι. Το λάστιχο είναι 1.5 οπότε βρίσκεται στο μεταίχμιο των tubes. Οπότε άφησα αυτά που είχα. Έχω βέβαια κάτι μικρούς ενδοιασμούς για το αν χρειάζομαι μικρότερα tubes (1 -> 1.5). Τι λέτε;

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ipo Εμφάνιση μηνυμάτων
    5) Μειώθηκε έντονα η άνεση στις ανωμαλίες του δρόμου με τη μεγάλη πίεση (80 psi) που απαιτούν τα στενά λάστιχα;
    Ναι, αλλά κέρδισα πολύ σε ταχύτητα κύλισης και ομαλότητα στο ρολάρισμα. Επίσης δεν χάνουν με τίποτα πρόσφυση. Βέβαια δεν τα δοκίμασα σε hardcore στροφές και γωνίες, αλλά δεν βρίσκω και λόγο.
    I'm lazy. But it's the lazy people who invented the wheel and the bicycle because they didn't like walking or carrying things.

  11. #41
    Εγγραφή
    08-05-2004
    Περιοχή
    Νομός Αττικής
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    21.025
    Downloads
    43
    Uploads
    2
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Arcadyan Speedport Smart
    Ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Όλα ακούγονται καλά.

    Ως προς την εμφάνιση τι λέει; Φαίνεται παράταιρο το λεπτό λαστιχάκι στο φαρδύ πιρούνι του mountain;
    Προπληρωμένες κάρτες ........... 2 savings 4 safety

    Τι εστί IBAN, BIC, OUR, SHA, BEN;
    "Yesterday is History, Tomorrow a Mystery, Today is a Gift, Thats why it's called the Present."

  12. #42
    Εγγραφή
    12-09-2007
    Περιοχή
    far away from where my mind is...
    Μηνύματα
    13.771
    Downloads
    31
    Uploads
    2
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    14000/1021
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    ST585-ZTE ZXV10 W300 v5.2
    SNR / Attn
    9.5(dB) / 16(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Είναι πιο κομψά και ταιριάζουν στο ποδήλατο. Βέβαια, γούστα είναι αυτά...
    I'm lazy. But it's the lazy people who invented the wheel and the bicycle because they didn't like walking or carrying things.

  13. #43
    Εγγραφή
    08-05-2004
    Περιοχή
    Νομός Αττικής
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    21.025
    Downloads
    43
    Uploads
    2
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Arcadyan Speedport Smart
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Mouse Potato Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το λάστιχο είναι 1.5 οπότε βρίσκεται στο μεταίχμιο των tubes. Οπότε άφησα αυτά που είχα. Έχω βέβαια κάτι μικρούς ενδοιασμούς για το αν χρειάζομαι μικρότερα tubes (1 -> 1.5). Τι λέτε;
    Αν ο αεροθάλαμός σου γράφει π.χ. 1,5 - 2,5 (τέτοιο αγόρασα πρόσφατα), είσαι μέσα στις προδιαγραφές, οπότε δε συντρέχει λόγος να αλλάξεις.

    Ο μικρότερος αεροθάλαμος (1,0 - 1,5) θα είναι πιο ελαφρύς, αλλά θα δουλεύει στο άνω όριό του, επομένως θα είναι πολύ τεντωμένος σε σχέση με αυτόν που έχεις τώρα. Άρα με αυτόν που έχεις, κινδυνεύεις λιγότερο από σκασίματα και γενικά φθορά με το χρόνο, αλλά χάνεις μερικά γραμμάρια σε βάρος.

    Απλώς, επειδή είναι πιο μεγάλος, θα πρέπει να προσέχεις κατά την τοποθέτηση, ώστε να μη σου μαγκώσει ανάμεσα στο στεφάνι και την εξωτερική πλευρά του χείλους του λάστιχου.

    ........Auto merged post: ipo πρόσθεσε 1 λεπτά και 43 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Mouse Potato Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είναι πιο κομψά και ταιριάζουν στο ποδήλατο. Βέβαια, γούστα είναι αυτά...
    This answer is worthless without pictures! Όποτε μπορέσεις κι εφόσον έχεις κέφι, ανέβασε μία φωτογραφία με λήψη από μπροστά. Δεν έχω δει ποτέ mountain με τροχό 1,5 κι έχω περιέργεια.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ipo : 12-06-11 στις 00:29. Αιτία: auto merged post
    Προπληρωμένες κάρτες ........... 2 savings 4 safety

    Τι εστί IBAN, BIC, OUR, SHA, BEN;
    "Yesterday is History, Tomorrow a Mystery, Today is a Gift, Thats why it's called the Present."

  14. #44
    Εγγραφή
    12-09-2007
    Περιοχή
    far away from where my mind is...
    Μηνύματα
    13.771
    Downloads
    31
    Uploads
    2
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    14000/1021
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    ST585-ZTE ZXV10 W300 v5.2
    SNR / Attn
    9.5(dB) / 16(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Δεν ήθελα να πάω και σε μικρότερο tube γιατί έχω και άλλα 2-3 γκαβάτζα (με ξέρεις... ).

    ........Auto merged post: Mouse Potato πρόσθεσε 0 λεπτά και 38 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ipo Εμφάνιση μηνυμάτων
    This answer is worthless without pictures! Όποτε μπορέσεις κι εφόσον έχεις κέφι, ανέβασε μία φωτογραφία με λήψη από μπροστά. Δεν έχω δει ποτέ mountain με τροχό 1,5 κι έχω περιέργεια.
    As you wish...
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Mouse Potato : 12-06-11 στις 00:31. Αιτία: auto merged post
    I'm lazy. But it's the lazy people who invented the wheel and the bicycle because they didn't like walking or carrying things.

  15. #45
    Εγγραφή
    08-05-2004
    Περιοχή
    Νομός Αττικής
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    21.025
    Downloads
    43
    Uploads
    2
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Arcadyan Speedport Smart
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Mouse Potato Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ήθελα να πάω και σε μικρότερο tube γιατί έχω και άλλα 2-3 γκαβάτζα (με ξέρεις... ).
    Όταν σου έγραφα "υπολόγισε το κόστος αγοράς αεροθαλάμων", είχα υπόψη ότι θα χρειαστεί να αγοράσεις 4 (20€).
    Προπληρωμένες κάρτες ........... 2 savings 4 safety

    Τι εστί IBAN, BIC, OUR, SHA, BEN;
    "Yesterday is History, Tomorrow a Mystery, Today is a Gift, Thats why it's called the Present."

Σελ. 3 από 204 ΠρώτηΠρώτη 1234581323 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 781
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-07-18, 12:00
  2. Αγορά και εγκατάσταση ηχητικού εξοπλισμού
    Από grayden στο φόρουμ Audio, Video και Φωτογραφία
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-10-10, 01:56
  3. Αγορα ποδηλατου
    Από vasilis_val στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 17
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-02-10, 01:29
  4. Αγορά ποδηλάτου
    Από ciaoant1 στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 26
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-10-08, 19:32

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας