Σελ. 1 από 77 12361121 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 1154

Θέμα: Multihosters

  1. #1
    Εγγραφή
    12-11-2005
    Μηνύματα
    19.967
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    200+100 vdsl
    ISP
    COSMOTE VDSL 200+50
    Router
    Speedport plus
    Path Level
    Interleaved
    Πριν από λίγο καιρό υπέπεσε στην αντίληψη μου η ύπαρξη κάποιων υπηρεσιών που λέγονται multihosters. Αποφάσισα να χρησιμοποιήσω μία από αυτές, κυρίως από περιέργεια και όχι από ανάγκη και μιας και βλέπω ότι δεν γίνεται κουβέντα για αυτές, αποφάσισα να ενημερώσω.

    Τι είναι οι multihosters?

    Είναι υπηρεσίες στις οποίες γράφεσαι (και πληρώνεις φυσικά) μέσω των οποίων μπορείς να κατεβάσεις αρχεία, που είναι Hosted σε πολλούς διαφορετικούς Hosters. Αντί να πληρώνεις μία συνδρομή για έναν filehoster η τρεις συνδρομές για τρεις filehosters (ανάλογα τα βαλάντια) πληρώνεις μία συνδρομή για πολλούς filehosters!

    Ακούγεται πολύ καλό για να είναι αληθινό? Και όμως έτσι είναι. Δοκιμασμένο και guarantee αλλά δεν είναι όλα ρόδινα.

    Για να μιλάμε με παραδείγματα και για να εκφράσω καλύτερα την εμπειρία μου μέχρι στιγμής, πρέπει να σας πω ότι έχω βρει αυτούς του τρεις multihosters.

    http://real-debrid.fr/

    http://www.2leech.com/

    http://www.zevera.com/USDefault2.aspx

    Λοιπόν για να μην παρεξηγηθώ, δεν προσπαθώ να κάνω διαφήμιση, για αυτό παραθέτω και τους τρεις, αλλά εκ των πραγμάτων έπρεπε να διαλέξω έναν και έτσι διάλεξα τον πρώτο, τον real-debrid, μιας και οι χρήστες του είχαν να πουν αρκετά καλά λόγια.

    Μιας και έχω λοιπόν έναν συγκεκριμένο multihoster, θα αναφερθώ σε αυτόν.

    Ο Real Debrid λοιπόν είναι μία υπηρεσία multihoster, στην οποία γράφεσαι και σου δίνει πρόσβαση σε 80 (ΟΓΔΟΝΤΑ) filehosters. Επίσης έχει 15 servers για να καλύψει τις ανάγκες του. Απλά σημειώστε ότι όταν γράφτηκα είχε 68 hosters και 11 Servers.

    Εντάξει, προφανώς τα νούμερα για τους υποστηριζόμενους filehosters είναι κραχτοειδή. Δεν χρειάζονται τόσοι hosters. Πάντως από ότι εχω τσεκάρει μέχρι στιγμής, έχει support για όλους τους major filehosters και αυτό είναι που μετράει τελικά. Φυσικά μέσα σε αυτούς υπάρχουν όλοι οι συνήθεις ύποπτοι, Filesonic, Fileserve, Megaupload, Rapidshare, Hotfile, Netload, Megashares κλπ. You name it!


    Φαντάζομαι ότι θα απορείτε πως γίνεται η παροχή αυτών των υπηρεσιών. Βασικά είναι πολύ απλό. Αφού γραφτείς στην υπηρεσία και είσαι λογκαρισμένος, μπορείς πολύ απλά να έχεις ανοιχτό τον browser στο Unrestricted downloaders τμήμα της σελίδας του real-debrid και εκεί μέσα κάνεις επικόλληση τα links που θες. Πατάς unrestrict και σου βγάζει από κάτω τα ίδια links αλλά σε real-debrid server. Μετά μπορείς απλώς να τα κατεβάσεις με τον download manager σου ή με τον browser. Προσωπικά χρησιμοποιώ IDM οπότε επιλεγόντας τα όλα και διαλέγοντας IDM τα ρίχνει όλα μέσα στον IDM και πάπαλα!


    Αν η λύση αυτή σας φαίνεται μπακάλικη, υπάρχει και καλύτερη λύση. Αφού γραφτείτε στην υπηρεσία, μπορείτε να κατεβάσετε ένα plug in για τον browser σας (Firefox & Chrome μονο) το οποίο όταν εγκατασταθεί, σας εμφανίζει μία right click context επιλογή, "download with read-debrid" και πιάνει το αρχείο με τη μία και τα πετάει στον download manager σας!

    Αυτή η ευκολία έχει το μειονέκτημα ότι λειτουργεί μόνο σε single file προς το παρόν, αλλά δεν υπάρχει πρόβλημα, γιατί εάν επιλέξετε πολλαπλά αρχεία και μετά download with real debrid, σας ανοίγει κατευθείαν την σελίδα Unrestricted downloaders που είπα παραπάνω, με τα αρχεία έτοιμα με real-debrid path, οπότε τα επιλέγετε από εκεί. Λίγο προσοχή εδώ, γιατί έχω παρατηρήσει ότι βγάζει τα αρχεία διπλά κατά καιρούς.

    Όλα αυτά ακούγονται πολύ ωραία βέβαια, αλλά όπως είπα και στην αρχή αρχή, δεν είναι όλα ρόδινα.

    Το πρώτο πρόβλημα είναι οι ταχύτητες που είναι εντελώς ασταθείς. Για να το πω απλά, ξεχάστε τα καμπανάτα 1.6ΜΒ/sec των Rapidshare/Hotfile κλπ. Από ότι την έχω κόψει τη δουλειά μέχρι στιγμής, οι ταχύτητες παίζουν από 200ΚΒ μέχρι 1.6ΜΒ για single file, που είναι το μέγιστο της γραμμής μου. Για πολλαπλά αρχεία συνήθως είναι γύρω στο 1ΜΒ/sec. Κακό δεν είναι, αλλά δεν είναι και υπόδειγμα ταχύτητας. Βέβαια σε αυτό μπορεί και να φταίει και η Τελλάς. Άλλοι χρήστες σε ξένα forums ορκίζονται για full speeds 24/7.

    Φυσικά η φύση της υπηρεσίας είναι τέτοια, που το Rapidshare και το κάθε rapidshare, δεν είναι μακάκες να τους αφήνουν να τους τρώνε το bandwidth και να βγάζουν λεφτά εις βάρος τους. Πιθανόν να τους έχουν πάρει χαμπάρι και να παίζει και κάνα throttling κλπ. Πάντως έχω δει και καλές και καλές ταχύτητες σε όλους τους filehosters, αλλά σε γενικές γραμμές μου φαίνεται ότι οι μικροί filehosters, δίνουν καλύτερες ταχύτητες μέσω real-debrid.

    Άλλο κακό είναι ότι δεν υπάρχει upload φυσικά. Η υπηρεσία είναι μόνο για leechers. Τέλος.

    Λοιπόν αυτά βασικά. Όσοι έχετε παρόμοιες εμπειρίες πείτε μας τι έχετε ανακαλύψει για να δούμε ποιος είναι ο καλύτερος. Τώρα από τιμές και τέτοια δεν επεκτάθηκα. Δείτε τις μόνοι σας σε όλους τους παραπάνω. Γενικά φαίνεται να συμφέρουν, αλλά προσωπικά θα κρατήσω την παρούσα υπηρεσία σαν δευτερεύουσα, για links που δεν υπάρχουν στον βασικό μου filehoster.

    ΥΓ. Τo plug in του real-debrid που σας είπα παραπάνω, χρησιμεύει και σαν Youtube downloader. Σας εμπανίζει ένα πράσινο κουτάκι κάτω δεξιά και μπορείτε να το πατήσετε, να κάνετε unrestrict και να το κατεβάσετε. Το πρόβλημα είναι ότι φαίνεται να αδυνατεί να κατεβάσει τα HD. Ελπίζω να το φτιάξουν (αν και προσωπικά δε με νοιάζει λόγω IDM).

    ΥΓ2. Σε links που αφορούν βίντεο, όταν τα κάνετε unrestrict, μπορείτε να τα δείτε streaming και στον browser σας κατ'ευθείαν, χωρίς να τα κατεβάσετε. Ανεξαρτήτου filehoster φυσικά.
    PC1:12400f,4070ti,32GB,z690,Gigabyte Gen4 7000 1TB, PC2:8600k,3060ti,32GB,z370,GAMMIX S11 Pro 1TB
    PC3:2700k,GTX 1070,16GB,P67,SandiskSSDPro240GB, PC4:2500k,rx 6600,16GB,P67,MX500-1TB
    PC5:Lenovo Thinkcentre M71E
    Reviews: ATI 4870X2, ΑΤΙ 4850,test GTX 970 σε 3 CPUs

  2. #2
    Εγγραφή
    12-11-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    32
    Μηνύματα
    231
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ On Telecoms Full
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    On Telecoms
    DSLAM
    On Telecoms - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
    Router
    Thomson 585v7 / Annex A
    SNR / Attn
    12(dB) / 21(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Απ τα λίγα που κοίταξα, το 2leech δεν υποστηρίζει RapidShare.

    Το zevera απ την άλλη, έχει πακέτα ογκοχρέωσης. Χρήσιμο για κάποιον που κατεβάζει περιστασιακά.

    Επίσης είναι κάπως "περίεργο" να μην έχουν στοιχεία επικοινωνίας παρά μόνο ένα emai, και γενικά, δε φαίνονται απ τις τίμιες σελίδες..

  3. #3
    Εγγραφή
    12-11-2005
    Μηνύματα
    19.967
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    200+100 vdsl
    ISP
    COSMOTE VDSL 200+50
    Router
    Speedport plus
    Path Level
    Interleaved
    Ναι γιατί το Rapidshare που έχει στοιχεία επικοινωνίας, είναι "τίμιο"!

    Βασικά για τους άλλους δύο δεν ξέρω, αλλά το debrid έχει Paypal και από όσο ξέρω το Paypal δεν έχει πάρε δώσε με λαμόγια!
    PC1:12400f,4070ti,32GB,z690,Gigabyte Gen4 7000 1TB, PC2:8600k,3060ti,32GB,z370,GAMMIX S11 Pro 1TB
    PC3:2700k,GTX 1070,16GB,P67,SandiskSSDPro240GB, PC4:2500k,rx 6600,16GB,P67,MX500-1TB
    PC5:Lenovo Thinkcentre M71E
    Reviews: ATI 4870X2, ΑΤΙ 4850,test GTX 970 σε 3 CPUs

  4. #4
    Εγγραφή
    25-01-2008
    Περιοχή
    #skg
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    18.723
    Downloads
    0
    Uploads
    1
    Ταχύτητα
    220/22 Mbps
    ISP
    Fiber 200
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Nokia/Speedport Plus
    δλδ για να καταλαβω...εχεις 10 Link απο δεκα διαφορετικοι hosters...

    τα πετας στον dowloader σου,που προφανως καπου εχεις συμπληρωσει το login της multi σελιδας που εχεις πλερωσει κ στα κατεβαζει ολα με τη μια?

    χοντρα χοντρα ολα αυτα...
    VAMOS ARIS

  5. #5
    Εγγραφή
    18-02-2006
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    652
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΑΙΑΝΙΑ
    Πρόσθεσε στη λίστα και το www.easybytez.com

  6. #6
    Εγγραφή
    06-10-2008
    Μηνύματα
    4.276
    Downloads
    12
    Uploads
    5
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Forthnet
    SNR / Attn
    2/7(dB) / (dB)
    Path Level
    Interleaved
    Εμένα γιατί μου φαίνονται σαν seedboxακιά?

  7. #7
    Εγγραφή
    12-11-2005
    Μηνύματα
    19.967
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    200+100 vdsl
    ISP
    COSMOTE VDSL 200+50
    Router
    Speedport plus
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από blade_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    δλδ για να καταλαβω...εχεις 10 Link απο δεκα διαφορετικοι hosters...

    τα πετας στον dowloader σου,που προφανως καπου εχεις συμπληρωσει το login της multi σελιδας που εχεις πλερωσει κ στα κατεβαζει ολα με τη μια?

    χοντρα χοντρα ολα αυτα...
    Όχι.

    Εξήγησα πως γίνεται, για το debrid τουλάχιστον. Αν τα 10 links που έχεις είναι single files σε 10 διαφορετικούς filehosters, τότε αν έχεις εγκαταστήσει το plugin, απλά θα κάνεις δεξί κλικ πάνω στο κάθε ένα ξεχωριστά και θα επιλέξεις download with real-debrid.


    Αν τα λινκς τα βρεις όλα μαζι σε ένα ποστ, τότε τα παρκάρεις όλα μαζί, επιλέγεις download with real debrid, αλλά σου ανοίγει το Plug in αυτόματα την σελίδα και κάνει unrestrict. Εσύ μετά μαρκάρεις τα unrestricted αρχεία και τα κατεβάζεις.

    Username Και Password δεν χρειάζεται να βάλεις, μια και φτιάχνει ξεχωριστό λινκ για κάθε αρχείο, που είναι συσχετισμένο με την ip σου. Βέβαια αν αλλάξει η ip σου, χάνεται αυτή η συσχέτιση. Να σου πω την αλήθεια δεν ξέρω αν μπορείς να βάλεις username Και password στον downloader σου, ώστε να μην τα χάνεις ποτέ, αλλά προσωπικά δεν μου έχει χρειαστεί κάτι τέτοιο. Αυτή τη δυνατότητα τη χρησιμοποιώ στον βασικό μου filehoster, ούτως ή άλλως.

    ........Auto merged post: psolord πρόσθεσε 5 λεπτά και 40 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Georgevtr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εμένα γιατί μου φαίνονται σαν seedboxακιά?
    Δεν νομίζω να έχει να κάνει με τεχνολογία P2P το όλο θέμα.

    Κάποια άλλη φουστιά κάνουν τα παλικάρια.

    Μου κάνει εντύπωση που δεν υπάρχει καθόλου καθυστέρηση στην δημιουργία των Links. Αν βρεις 10Χ1GB links, και τα κάνεις unrestrict, η όλη διαδικασία κρατάει 1sec και κατεβάζεις αμέσως.

    Άρα δεν περιμένεις να κατεβει το αρχείο στον δεύτερο server και μετά να σου το στείλει. Το stremάρει κατευθείαν. Άλλωστε όπως είπα μπορείς να δεις και βίντεο από την ιστοσελίδα.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος psolord : 11-06-11 στις 17:04. Αιτία: auto merged post
    PC1:12400f,4070ti,32GB,z690,Gigabyte Gen4 7000 1TB, PC2:8600k,3060ti,32GB,z370,GAMMIX S11 Pro 1TB
    PC3:2700k,GTX 1070,16GB,P67,SandiskSSDPro240GB, PC4:2500k,rx 6600,16GB,P67,MX500-1TB
    PC5:Lenovo Thinkcentre M71E
    Reviews: ATI 4870X2, ΑΤΙ 4850,test GTX 970 σε 3 CPUs

  8. #8
    Εγγραφή
    10-04-2006
    Μηνύματα
    1.294
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    1024/256
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Aπό αυτά που αναφέρεις έχω χρησιμοποιήσει το ζεβερα. Είναι αρκετά καλό. Το καλύτερο είναι ότι σου δίνει τη δυνατότητα να πάρεις πακέτα όγκου χωρίς την υποχρέωση να έχεις και λογαριασμό σε μέρες. Δηλαδή μπορείς να πάρεις 100 gb και να τα καταναλώσεις όποτε θες. Από ότι είδα λίγο βιαστικά το debrid δεν δίνει αντίστοιχη δυνατότητα. Στο ζεβερα μπορείς να αγοράσεις και πακέτο μηνιαίο και τότε σου δίνει 5 Gb κάθε μέρα με μάξιμουμ τα 15 gb , νομίζω.

    Εχει βέβαια προβληματάκια κατά καιρούς αλλά παρά να ανοίξεις λογαριασμό σε πολλούς hosters είναι νομίζω προτιμώτερο.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος spartak : 12-06-11 στις 09:16.

  9. #9
    Εγγραφή
    12-11-2005
    Μηνύματα
    19.967
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    200+100 vdsl
    ISP
    COSMOTE VDSL 200+50
    Router
    Speedport plus
    Path Level
    Interleaved
    Ωραίος Spartak! Ευχαριστούμε για τις πληροφορίες!
    PC1:12400f,4070ti,32GB,z690,Gigabyte Gen4 7000 1TB, PC2:8600k,3060ti,32GB,z370,GAMMIX S11 Pro 1TB
    PC3:2700k,GTX 1070,16GB,P67,SandiskSSDPro240GB, PC4:2500k,rx 6600,16GB,P67,MX500-1TB
    PC5:Lenovo Thinkcentre M71E
    Reviews: ATI 4870X2, ΑΤΙ 4850,test GTX 970 σε 3 CPUs

  10. #10
    Από αυτα που εχουν αναφερθει και εγω το zevera.com χρησιμοποιω. Μου δουλευει αρκετα καλα με καλες ταχυτητες συνηθως και εχει και αλλο ενα συν.

    Ειναι απο κυπρο

  11. #11
    Εγγραφή
    11-10-2005
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    7.282
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΝΙΚΑΙΑ
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από SavvasAcid Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ειναι απο κυπρο
    douze points!


    Βλέποντας το γαλλικό site που αναφέρει ο psolord δεν θα το εμπιστευόμουν με τίποτα, αφού δεν γράφει κάπου ξεκάθαρα ποια είναι τα πακέτα του και πόσο κοστίζουν, λέει ότι ανάλογα τη χώρα, φτιάχτε πρώτα λογαριασμό και θα σας πούμε, δεν μου αρέσουν αυτά. Δεν μου αρέσει και ότι δεν αναφέρει πουθενά στο site κάποια φυσική διεύθυνση.

    Ούτε ο ζέβερας αναφέρει αλλά έχει ένα όνομα εταιρείας. Εκεί δεν μου αρέσουν οι κυλιόμενες προσφορές στις τιμές (και καλά λήγουν πάντα σήμερα-αύριο για να αγκιστρώσουν κορόιδα). Τον ζέβερα θα δοκιμάσω στο μέλλον κι αφού το ψάξω για σχόλια στο google.
    hnesne

  12. #12
    Εγγραφή
    10-04-2006
    Μηνύματα
    1.294
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    1024/256
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jap Εμφάνιση μηνυμάτων
    douze points!


    Βλέποντας το γαλλικό site που αναφέρει ο psolord δεν θα το εμπιστευόμουν με τίποτα, αφού δεν γράφει κάπου ξεκάθαρα ποια είναι τα πακέτα του και πόσο κοστίζουν, λέει ότι ανάλογα τη χώρα, φτιάχτε πρώτα λογαριασμό και θα σας πούμε, δεν μου αρέσουν αυτά. Δεν μου αρέσει και ότι δεν αναφέρει πουθενά στο site κάποια φυσική διεύθυνση.

    Ούτε ο ζέβερας αναφέρει αλλά έχει ένα όνομα εταιρείας. Εκεί δεν μου αρέσουν οι κυλιόμενες προσφορές στις τιμές (και καλά λήγουν πάντα σήμερα-αύριο για να αγκιστρώσουν κορόιδα). Τον ζέβερα θα δοκιμάσω στο μέλλον κι αφού το ψάξω για σχόλια στο google.

    To ζεβερα έχει διευθυνση επικοινωνίας (φυσική) στην Κύπρο. Οι τιμές είναι πάντα σε προσφορά (δηλαδή κάθε μέρα ανανεώνουν την προσφορά). Οποτε κατεβάζω κάτι από αυτούς κατεβαίνει από server στην Ελλάδα (gr domain). Επίσης έχουν επιλογή να αγοράσεις λογαριασμό και από το τηλέφωνο σου χωρίς την ύπαρξη πιστωτικής

  13. #13
    Εγγραφή
    11-10-2005
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    7.282
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΝΙΚΑΙΑ
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από spartak Εμφάνιση μηνυμάτων
    To ζεβερα έχει διευθυνση επικοινωνίας (φυσική) στην Κύπρο.
    Υπάρχει link στο site τους; Πάντως φαίνεται πολλοί το χρησιμοποιείτε, αξίζει μια δοκιμή.
    hnesne

  14. #14
    Εγγραφή
    12-11-2005
    Μηνύματα
    19.967
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    200+100 vdsl
    ISP
    COSMOTE VDSL 200+50
    Router
    Speedport plus
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jap Εμφάνιση μηνυμάτων
    douze points!


    Βλέποντας το γαλλικό site που αναφέρει ο psolord δεν θα το εμπιστευόμουν με τίποτα, αφού δεν γράφει κάπου ξεκάθαρα ποια είναι τα πακέτα του και πόσο κοστίζουν, λέει ότι ανάλογα τη χώρα, φτιάχτε πρώτα λογαριασμό και θα σας πούμε, δεν μου αρέσουν αυτά. Δεν μου αρέσει και ότι δεν αναφέρει πουθενά στο site κάποια φυσική διεύθυνση.

    Ούτε ο ζέβερας αναφέρει αλλά έχει ένα όνομα εταιρείας. Εκεί δεν μου αρέσουν οι κυλιόμενες προσφορές στις τιμές (και καλά λήγουν πάντα σήμερα-αύριο για να αγκιστρώσουν κορόιδα). Τον ζέβερα θα δοκιμάσω στο μέλλον κι αφού το ψάξω για σχόλια στο google.
    Μωρέ να χρησιμοποιήσεις όποιον θες και να μας πεις και εσύ την εμπειρία σου!

    Όπως είπα δεν έκανα διαφήμιση. Μία πρώτη ενημέρωση μόνο για να δούμε ποιος είναι καλύτερος.

    Πάντως στη σελίδα premium νομίζω ότι είναι ξεκάθαρες οι χρεώσεις του real-debrid και οι τιμές του πολύ καλές θα έλεγα! Για παράδειγμα, 16 ευρώ, σκάρτος μισός χρόνος, είναι πολύ καλή χρέωση πιστεύω! Επίσης είναι non recursive payment, που μου τη σπάει γενικά όταν γίνεται.

    ΥΓ. Πάντως τις τελευταίες μέρες, το βλέπω ότι πηγαίνει πολύ καλύτερα από θέμα ταχύτητας. Ίσως οι νέοι servers που πρόσθεσαν έκαναν δουλειά ή απλά είναι πιο κοντά στη χώρα μας (αν και αφαίρεσαν έναν server χμμμ).

    Για όποιον ενδιαφέρεται το τι δείχνει η unrestricted σελίδα όταν γραφτείτε, ορίστε!

    Σημειώστε ότι πάνω αριστερά, στα Limits, φαίνονται όλα τα όρια που έχει σε αυτούς του συγκεκριμένους filehosters, αν τους χρησιμοποιείται. Τα υπόλοιπα είναι unlimited.

    PC1:12400f,4070ti,32GB,z690,Gigabyte Gen4 7000 1TB, PC2:8600k,3060ti,32GB,z370,GAMMIX S11 Pro 1TB
    PC3:2700k,GTX 1070,16GB,P67,SandiskSSDPro240GB, PC4:2500k,rx 6600,16GB,P67,MX500-1TB
    PC5:Lenovo Thinkcentre M71E
    Reviews: ATI 4870X2, ΑΤΙ 4850,test GTX 970 σε 3 CPUs

  15. #15
    Εγγραφή
    10-04-2006
    Μηνύματα
    1.294
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    1024/256
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    [QUOTE=jap;4190339]Υπάρχει link στο site τους;/QUOTE]

    http://zevera.com/ContactUs.aspx

Σελ. 1 από 77 12361121 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας