Σελ. 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση 31-32 από 32
  1. #31
    Εγγραφή
    02-11-2003
    Περιοχή
    Επαναπατρισθείς στην Αθήνα
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    56.427
    Downloads
    64
    Uploads
    73
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Fastpath
    Γιατι βλεπω οτι τσαντιστηκες και προσβαλλεις κοσμο χωρις λογο.
    Τίποτα από τα 2. Επιχειρηματολογώ.

    Τεσπα τι προτιμαει ο καθε ενας και πως θελει να δουλευει ειναι καθαρα δικια του δουλεια και δεν νομιζω να εχεις το δικαιωμα να τους προσβαλεις ετσι (και εμενα μεσα)
    Μα δεν σε υποχρεώνω σε τίποτα. Σου προτείνω. Εάν θέλεις ακούς τη γνώμη μου, εάν δεν θέλεις, όχι.

    Όσο για τα περί προσβολής, για διάβασε το παρακάτω σχετικό μου post:

    Η πείρα της ζωής μού έχει διδάξει ότι όσον αφορά τις συζητήσεις, υπάρχουν 2 κατηγορίες ανθρώπων:

    Οι ανήκοντες στην πρώτη έχουν το κοινό χαρακτηριστικό ότι όταν έχουν διαφορετική άποψη από τον συνομιλητή τους και αυτός ρίξει στο τραπέζι ατράνταχτα επιχειρήματα, τότε επειδή δεν μπορούν να κολυμπήσουν στα βαθειά, πανικοβάλλονται, και επίτηδες (τεχνηέντως) αποπροσανατολίζουν τη συζήτηση στο στιλ (είσαι αγενής κλπ.) γιατί έχουν νικηθεί κατά κράτος από τα επιχειρήματα του συνομιλητή τους.

    Η δεύτερη κατηγορία είναι αυτή των ανθρώπων που θέλουν να ακούσουν την αλήθεια όσο δυσάρεστη και αν είναι και όχι αυτό που τους ευχαριστεί. Γι' αυτό δεν κοιτάνε το "πώς ο άλλος λέει κάτι" αλλά την ουσία των λεγόμενών του, δηλαδή το τί λέει.
    Είπες:
    Και εκει οποιος σου πει οτι χρησιμοποιει κατι αλλο απο ΧΡ προσβαλε τον ελευθερα.
    Δεν πρότεινα να χρησιμοποιείτε XP. Πρότεινα να χρησιμοποιείτε οποιοδήποτε NT-Class λειτουργικό σύστημα (2000-XP-2003).

    Φαίνεται ότι έχω δίκιο για τις κατηγορίες συνομιλητών. Δεν προσέχεις τί λέω.

    θα σε παρακαλουσα να ανοιγες ενα αλλο θεμα με τιτλο π.χ Ποιο λειτουργικο χρησιμοποιειτε
    Η αλήθεια είναι ότι θέλω να το κάνω εδώ και καιρό. Αλλά θα ήθελα πριν από αυτό να θέσω το θέμα ως ψηφοφορία και δεν ξέρω πώς να το κάνω αυτό. Μπορείς να με βοηθήσεις;
    Επιτέλους το ελάχιστο δυνατό, ευέλικτο, και ψηφιακό κράτος. Με διαρκή αξιολόγηση.

  2. #32
    Εγγραφή
    20-11-2003
    Περιοχή
    Εδω Γυρω και Τριγυρω.................
    Μηνύματα
    284
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Φιλε μου ευχαριστως να στο φτιαξω εγω πες μου τι κατηγοριες θες στην ψηφοφορια και τι τιτλο θελεις να εχει και πες πως εγινε.
    Αυτο που ειπα οτι προσβαλεις κοσμο ειναι εκει με το σανο και τα αχυρα κτλ κτλ αν πας μια σελιδα πισω θα το δεις.
    www.apopseis.com

    FREE ON-LINE GAMES

    Come Join Us :D

Σελ. 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123

Παρόμοια Θέματα

  1. dslam για tellas
    Από demain στο φόρουμ Wind
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-12-07, 16:11
  2. Μηνύματα: 36
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-04-07, 23:33
  3. Πάω για Tellas
    Από Iannis στο φόρουμ Wind
    Μηνύματα: 39
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-07-06, 02:47
  4. Για Tellas
    Από brell στο φόρουμ Linksys ADSL modems και routers
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-06-06, 11:08
  5. Μηνύματα: 28
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-12-03, 11:52

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας