Χαιρετε Χαιρετε!

Πρωτο hard Reset που κανω στο onmia 2 (windows mobile 6.5 ) και θα θελα λιγο τα Φωτα σας Πριν Προχωρησω! Λιγο noob oi ερωτησεις!Την κατανοηση σας

Αν κανω Hard Reset :

1) Σβηνονται οι Επαφες που εχω περασμενες στην καρτα Sim?Ή μονο οσες εινα ιστο outlook?Αν ναι με ποιο τορπο τις ξαναπερναω?

2) Γενικως οτι Αρχεια Εχω Μεσα (Τραγουδια,Εγγραφα Word,εικονες,"Εξυπνες Σημειωσεις" κλπ ) ΟΛΑ ΣΒΗΝΟΝΤΑΙ???

3) Θα παραμεινουν ΜΟΝΟ τα εργοστασιακα προγραμματα που ητνα περασμενα απο την αρχη?

4) Για να ΜΗ ΧΑΣΩ Τα Αρχεια που εχω τωρα στο κινητο χρειαζετε Αυτο το Back Up που λενε?

4) Το Back Up Πως Λειτουργει??? Βαζεις ολα τα αρχεια που προανεφερα στο pc και μετα τα ξεναπερνας στο κινητο? Καπως ετσι?Μπορειτε να μου εξηγησετε τι κανει γιατι ειμαι ασχετος???

5) Βασικο Browser Εχω τον Opera Mini 5 και οι Σελιδοδεικτες (Αγαπημενα Bookmarks) δεν θελω να χαθουν με τιποτα!!!Πως Θα τους Σωσω για να τους εχω και μετα απο το hard Reset?Μποορυν να μεταφερθουν με καποιο τροπο????

6) Η Custom Playlist με τραγουδια που εχω στον media player θα χαθει?Μποριε να επαναφερθει μετα και πως??

7)Πως κανουμε Hard Reset?

Σορυ αν ρωταω καποια ακυρα αλλα Πρωτη φορα αυτη η διαδικασια για Μενα!Ελπιζω σε κατατοπιστικες Απαντησεις!!

Thanx!