Σελ. 23 από 133 ΠρώτηΠρώτη ... 313182122232425283343 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 331-345 από 1983
  1. #331
    Εγγραφή
    29-11-2003
    Περιοχή
    Νέα Φιλαδέλφεια
    Μηνύματα
    361
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    110/11 Mbps
    ISP
    Nova
    Router
    AVM FRITZ!Box 7590
    Το Zoiper είναι πολύ καλό, αλλά αν θέλεις κάτι δωρεάν, συνιστώ το MicroSIP. Το μόνο που διαθέτει και δωρεάν G.729 codec, υποστηρίζει επίσης speex & iLBC.
    Αν ψάχνεις το καλύτερο voip-dect, το Gigaset C610 IP είναι μονόδρομος. Το συνδιάζω με ένα δεύτερο handset, το C610H. Το μόνο που δεν κάνει και θα ήθελα είναι blacklist τηλεφώνων. Κατα τα άλλα πλήθος λειτουργιών και φοβερή απόδοση.

  2. #332
    Εγγραφή
    20-05-2004
    Περιοχή
    Amsterdam, NL
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    2.632
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1Gbit/1Gbit
    ISP
    T-Mobile
    Και το X-Lite είναι πολύ καλό softphone, αν και λίγο βαρύ.

  3. #333
    Εγγραφή
    20-05-2004
    Περιοχή
    Amsterdam, NL
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    2.632
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1Gbit/1Gbit
    ISP
    T-Mobile
    Μόλις είδα πως τέθηκε σε λετουργία το control panel στη διεύθυνση https://my.modulus.gr

  4. #334
    Εγγραφή
    12-06-2005
    Περιοχή
    Ναύπλιο
    Μηνύματα
    1.702
    Downloads
    29
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49999/5495
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    Wind - ΝΑΥΠΛΙΟ
    Router
    Huawei dn8245v-70
    SNR / Attn
    9(dB) / 21(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Με τους κωδικούς που έχω στην modulus δεν μπαίνει. Εσύ μπήκες;

  5. #335
    Εγγραφή
    20-05-2004
    Περιοχή
    Amsterdam, NL
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    2.632
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1Gbit/1Gbit
    ISP
    T-Mobile
    Ναι γιατί έχω άλλους κωδικούς για το control panel.

  6. #336
    Εγγραφή
    11-03-2005
    Μηνύματα
    7.449
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    CISCO Systems K9 SMB
    Τι ακριβώς μπορείς να κάνει από το my.moduls.gr ..Εμένα γιατί δεν μου δώσανε τέτοιους κωδικούς...?

    Γενικά ρε παιδιά διαπιστώνω ένα μικρό θέμα με την επικοινωνία ....... Απαντάναι όποτε ναναι χρονικά ... ή δεν απαντάνε καθόλου και πρέπει να το ξανα στέιλω κανα δύο τρείς φορές.... για να απαντήσουν ..τελικώς ! Πάντως είναι ευγενικοί !

    Τουλάχιστον δουλεύει η υπηρεσία τους... κομπλέ ...

  7. #337
    Εγγραφή
    17-09-2003
    Μηνύματα
    1.540
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    14445/945
    ISP
    Vodafone
    Router
    TP-LINK VR 600
    SNR / Attn
    6(dB) / 24(dB)
    Μόνο κλήσεις βλέπεις .Ούτε καν πότε λήγει ο αριθμός δεν μπορείς να δεις.

  8. #338
    Εγγραφή
    11-03-2005
    Μηνύματα
    7.449
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    CISCO Systems K9 SMB
    Ναι το ξέρω μου έδωσαν κωδικό !

    Πάντως ρε παιδιά πρέπει να ομολογήσω ότι η ποιότητα ήχου δεν είναι τόσο καλή όσο ήταν στο τεστ που έκανα ! Κάλεσα από σταθερό τηλέφωνο ΟΤΕ τον αριθμό μου στην modulus και όταν βγήκε ο τηλεφωνητής ....φάνηκε η διαφορά ! Σαν να ακούω ilbc ή gsm είναι ! Έχει παρατηρήσει κανείς άλλο κάτι τέτοιο ..?

    Η Viva είχε σαφώς καλύτερη ποιότητα ήχου !

    - - - Updated - - -

    Εγώ πάντως είμαι σε γενικές γραμμές ευχαριστημένος πάντως....αν και όπως είπα παραπάνω .έχω την αίσθηση ότι με την επικοινωνία με τους πελάτες δεν είναι το φόρτε τους !

    Το ίδιο πρόβλημα είχα και με την VIVA όποιο και αν ήταν το θέμα με αυτούς !

    Ευτυχώς δεν είναι άσχετοι με το αντικείμενο σαν εταιρεία...οπότε όλα μια χαρά ! Θεωρώ ότι το Value For Money είναι καλό ! Για να δούμε και την πορεία του χρόνου !

    Όταν τους είχα πει για 1η φορά το θέμα με τον ήχο μου είπαν αμέσως το QOS αλλά ήξερα ότι δεν ήταν αυτό ...Τεσπά θα τους το ξαναπώ κάποια στιγμή !

  9. #339
    Εγγραφή
    06-12-2003
    Περιοχή
    Αθήνα, Βούλα
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    4.671
    Downloads
    13
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109999/10999
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΟΥΛΑ
    Router
    Asus DSL-N17U & pfSense
    SNR / Attn
    10(dB) / 4,5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DVader Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι το ξέρω μου έδωσαν κωδικό !

    Πάντως ρε παιδιά πρέπει να ομολογήσω ότι η ποιότητα ήχου δεν είναι τόσο καλή όσο ήταν στο τεστ που έκανα ! Κάλεσα από σταθερό τηλέφωνο ΟΤΕ τον αριθμό μου στην modulus και όταν βγήκε ο τηλεφωνητής ....φάνηκε η διαφορά ! Σαν να ακούω ilbc ή gsm είναι ! Έχει παρατηρήσει κανείς άλλο κάτι τέτοιο ..?

    Η Viva είχε σαφώς καλύτερη ποιότητα ήχου !

    - - - Updated - - -

    Εγώ πάντως είμαι σε γενικές γραμμές ευχαριστημένος πάντως....αν και όπως είπα παραπάνω .έχω την αίσθηση ότι με την επικοινωνία με τους πελάτες δεν είναι το φόρτε τους !

    Το ίδιο πρόβλημα είχα και με την VIVA όποιο και αν ήταν το θέμα με αυτούς !

    Ευτυχώς δεν είναι άσχετοι με το αντικείμενο σαν εταιρεία...οπότε όλα μια χαρά ! Θεωρώ ότι το Value For Money είναι καλό ! Για να δούμε και την πορεία του χρόνου !

    Όταν τους είχα πει για 1η φορά το θέμα με τον ήχο μου είπαν αμέσως το QOS αλλά ήξερα ότι δεν ήταν αυτό ...Τεσπά θα τους το ξαναπώ κάποια στιγμή !
    Το θέμα με την ποιότητα του ήχου είναι ότι σε ΚΑΝΕΝΑΝ ελληνικό VoIP πάροχο (εξαιρούνται προφανώς Cyta και ΟΤΕ) δεν χρησιμοποιούν τον codec G711 για τις εισερχόμενες κλήσεις, όλες είναι με G729. Ενώ στις εξερχόμενες χρησιμοποιείται πολύ συχνά ο G711 (σε Modulus στο 90% των κλήσεων, σε Yuboto επίσης, σε Omnivoice πολύ σπάνια, Viva ποτέ) . Μην κοιτάς που βάζουμε τα Trunk μας μόνο με G711, στο δίκτυο του παρόχου η εισερχόμενη φτάνει με G729 ότι και να κάνεις... Η μόνη που είχε καθαρότατο G711 και σε εισερχόμενες και σε εξερχόμενες ήταν η Altec Telecoms με το iCall.

  10. #340
    Εγγραφή
    11-03-2005
    Μηνύματα
    7.449
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    CISCO Systems K9 SMB
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimangelid Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το θέμα με την ποιότητα του ήχου είναι ότι σε ΚΑΝΕΝΑΝ ελληνικό VoIP πάροχο (εξαιρούνται προφανώς Cyta και ΟΤΕ) δεν χρησιμοποιούν τον codec G711 για τις εισερχόμενες κλήσεις, όλες είναι με G729. Ενώ στις εξερχόμενες χρησιμοποιείται πολύ συχνά ο G711 (σε Modulus στο 90% των κλήσεων, σε Yuboto επίσης, σε Omnivoice πολύ σπάνια, Viva ποτέ) . Μην κοιτάς που βάζουμε τα Trunk μας μόνο με G711, στο δίκτυο του παρόχου η εισερχόμενη φτάνει με G729 ότι και να κάνεις... Η μόνη που είχε καθαρότατο G711 και σε εισερχόμενες και σε εξερχόμενες ήταν η Altec Telecoms με το iCall.
    ΕΓώ προσωπικά εχω λογαριασμούς σε

    1. Yuboto (Εξερχόμενες)
    2. Modulus (Εισερχόμενες/Εξερχόμενες)
    3. Viva (Εισερχόμενες/Εξερχόμενες)
    4. Microbase (Εισερχόμενες Δωρεάν αριθμός GSM ποιότητα το ξέρω)


    Στην Viva δεν είχα παρατηρήσει κάτι ...Ούτε στην Yuboto έχω...Το λέω αυτό γιατί κάνω πολλές κλήσει μέσα από εκεί και δέχομαι στην Modulus πάλι πολλές πάρα πολλές κλήσεις... Είναι επαγγελματικής χρήσης τα πακέτα που έχω...

    Τώρα δεν ξέρω τι κωδικοποιητές έχουν η αλήθεια είναι θα τους ρωτήσω πάντως να δω τι θα μου πουν ....


    Απλά στον τεστ λογαριασμό που μου δώσανε είχα άψογη ποιότητα και μετά όταν πήγα το νούμερο ξενέρωσα λίγο απότομα !

  11. #341
    Εγγραφή
    20-05-2004
    Περιοχή
    Amsterdam, NL
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    2.632
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1Gbit/1Gbit
    ISP
    T-Mobile
    Εγώ πάλι οφείλω να ομολογήσω πως είμαι αρκετά ευχαριστημένος πλέον με την ποιότητα ήχου (σαφώς G729 στις εισερχόμενες). Και από την εξυπηρέτηση πελατών δεν έχω παράπονο, καθώς ανταποκρίνονται σχετικά γρήγορα και με επαγγελματισμό. Το θετικότερο όμως θεωρώ πως είναι η αξιοπιστία της υπηρεσίας. Παρόλα αυτά, θα ήθελα να δω το control panel πιο πλήρες.

  12. #342
    Εγγραφή
    11-03-2005
    Μηνύματα
    7.449
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    CISCO Systems K9 SMB
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pan.nl Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ πάλι οφείλω να ομολογήσω πως είμαι αρκετά ευχαριστημένος πλέον με την ποιότητα ήχου (σαφώς G729 στις εισερχόμενες). Και από την εξυπηρέτηση πελατών δεν έχω παράπονο, καθώς ανταποκρίνονται σχετικά γρήγορα και με επαγγελματισμό. Το θετικότερο όμως θεωρώ πως είναι η αξιοπιστία της υπηρεσίας. Παρόλα αυτά, θα ήθελα να δω το control panel πιο πλήρες.
    Ναι και εγώ δεν έχω παράπονο .... γενικότερα ! Συμφωνώ μαζί σου.... Απλά είπα κάποιες παρατηρήσεις !

  13. #343
    Εγγραφή
    20-05-2004
    Περιοχή
    Amsterdam, NL
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    2.632
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1Gbit/1Gbit
    ISP
    T-Mobile
    Μα δεν την υπερασπίστηκα τη Modulus. Έχει τα θετικά της (αρκετά), αλλά σίγουρα μπορεί να βελτιωθεί. Επειδή όμως δεν είμαι σίγουρος πως το VoIP-in είναι στις προτεραιότητές της, κρατάω μικρό καλάθι. Όπως και να 'χει, με ελάχιστα χρήματα έχω αριθμό Αθήνας και ιδιαίτερα αξιόπιστη υπηρεσία (για εμένα το σημαντικότερο) που καλύπτει απόλυτα τις ανάγκες μου.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος pan.nl : 30-11-15 στις 22:20.

  14. #344
    Εγγραφή
    11-03-2005
    Μηνύματα
    7.449
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    CISCO Systems K9 SMB
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pan.nl Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μα δεν την υπερασπίστηκα τη Modulus. Έχει τα θετικά της (αρκετά), αλλά σίγουρα μπορεί να βελτιωθεί. Επειδή όμως δεν είμαι σίγουρος πως το VoIP-in είναι στις προτεραιότητές της, κρατάω μικρό καλάθι. Όπως και να 'χει, με ελάχιστα χρήματα έχω αριθμό Αθήνας και ιδιαίτερα αξιόπιστη υπηρεσία (για εμένα το σημαντικότερο) που καλύπτει απόλυτα τις ανάγκες μου.
    Δεν θεώρησα ότι την υπερασπίστηκες...

    Θα μπορούσε να είναι καλύτερη πάντως !

    - - - Updated - - -

    Σήμερα πήρα απάντηση σχετικά με το θέμα της ποιότητας του ήχου που βλέπω γενικώς ...και ειδικά αυτά τα voicemails messages....εκεί φάινεται πολύ έμπρακτα
    το θέμα !

    Η απάντηση που πήρα είνια παρακάτω:
    "Οι ενεργοποιημένοι codecs στο δίκτυο της modulus ανέρχονται σε 6 και είναι οι: G.722, G.711 (α-law και μ-law), G.729, speex (mode 3, CBR @ 8 kHz), G.726 και GSM (FR).
    Για τη βέλτιστη ποιότητα, σας προτείνουμε να ρυθμίσετε την εφαρμογή ή την συσκευή σας με την παρακάτω σειρά προτίμησης για τα codecs: 1) G.722, 2) G.711 a-law (ή PCMA), 3) G.729, 4) Speex (8 kHz)
    Για τη βέλτιστη επικοινωνία σε συνδέσεις Internet με χαμηλή ταχύτητα, σας προτείνουμε την ακόλουθη σειρά προτίμησης: 1) G.729, 2) Speex (8 kHz)

    Στην περίπτωση που έχετε κάνει τις παραπάνω ρυθμίσεις και δεν αποκαθίσταται το πρόβλημα, θα πρέπει να ελέγξετε το QoS στο δίκτυό σας, ως την πιθανότερη αιτία."

    Για αυτό και είπα ποιο πάνω ότι νιώθω ότι μιλάω με την VIVA ! Με κλειστό το Internet και χωρίς να είμαι συνδεδεμένος άρα δεν παίρνω καμία κλήση καλώ τον αριθμό μου από ΟΤΕ βγαίνει το μήνυμα του τηλεφωνητή ....σε χάλια ποιότητα βέβαια και φταίει το QOS το δικό μου ....



    Κάτι τέτοιες απαντήσεις κουλές τις έπαιρνα και στην VIVA

  15. #345
    Εγγραφή
    29-04-2002
    Περιοχή
    Cavern III, Hallway VII
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    4.219
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DVader Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν θεώρησα ότι την υπερασπίστηκες...

    Θα μπορούσε να είναι καλύτερη πάντως !

    - - - Updated - - -

    Σήμερα πήρα απάντηση σχετικά με το θέμα της ποιότητας του ήχου που βλέπω γενικώς ...και ειδικά αυτά τα voicemails messages....εκεί φάινεται πολύ έμπρακτα
    το θέμα !

    Η απάντηση που πήρα είνια παρακάτω:
    "Οι ενεργοποιημένοι codecs στο δίκτυο της modulus ανέρχονται σε 6 και είναι οι: G.722, G.711 (α-law και μ-law), G.729, speex (mode 3, CBR @ 8 kHz), G.726 και GSM (FR).
    Για τη βέλτιστη ποιότητα, σας προτείνουμε να ρυθμίσετε την εφαρμογή ή την συσκευή σας με την παρακάτω σειρά προτίμησης για τα codecs: 1) G.722, 2) G.711 a-law (ή PCMA), 3) G.729, 4) Speex (8 kHz)
    Για τη βέλτιστη επικοινωνία σε συνδέσεις Internet με χαμηλή ταχύτητα, σας προτείνουμε την ακόλουθη σειρά προτίμησης: 1) G.729, 2) Speex (8 kHz)

    Στην περίπτωση που έχετε κάνει τις παραπάνω ρυθμίσεις και δεν αποκαθίσταται το πρόβλημα, θα πρέπει να ελέγξετε το QoS στο δίκτυό σας, ως την πιθανότερη αιτία."

    Για αυτό και είπα ποιο πάνω ότι νιώθω ότι μιλάω με την VIVA ! Με κλειστό το Internet και χωρίς να είμαι συνδεδεμένος άρα δεν παίρνω καμία κλήση καλώ τον αριθμό μου από ΟΤΕ βγαίνει το μήνυμα του τηλεφωνητή ....σε χάλια ποιότητα βέβαια και φταίει το QOS το δικό μου ....



    Κάτι τέτοιες απαντήσεις κουλές τις έπαιρνα και στην VIVA
    Καλά, μην τα ισοπεδώνετε όλα Η Viva απαρτίζεται πραγματικά από άσχετους. Κάποτε, που είχα viva αριθμό, για να κοιτάξουν ένα routing error δικό τους που ουσιαστικά μου απαγόρευε να καλέσω σε σταθερό Γερμανίας, τους πήρε 4 μέρες...να με πάρουν τηλέφωνο "οι ειδικοί" (και το πρόβλημα μέχρι τότε είχε φτιάξει μόνο του).

    Τώρα, φαντάζομαι ότι στη modulus δεν τους "συμφέρει" να απαντάνε ότι στις εισερχόμενες δεν έχουν συμφωνία για g.711, γιατί τους κάνει τερματισμό 3ος πάροχος. Αλλά αποκλείω το ενδεχόμενο η viva να έχει καλύτερη ποιότητα, θα εκπλαγώ πολύ αν ισχύει κάτι τέτοιο γιατί τις υπηρεσίες VOIP τις έχουν εντελώς στον αυτόματο πιλότο εδώ και χρόνια.

    Από κει και πέρα, έχοντας χρησιμοποιήσει και virtual PBX και (πιο πρόσφατα) κανονικό δικό μου PBX αποκλειστικά με Modulus, μου κάνει εντύπωση η υποστήριξη τους. Τους το έχω πει κιόλας, είναι η υποστήριξη που θα ήθελα να έχω γνωρίζοντας, έστω, 5 πράγματα.

    Να δοκιμάσετε και το τηλέφωνο εκτός από το e-mail, αν θυμάμαι καλά από γραμμή modulus το 13000 πάει στο υπόλοιπο λογαριασμού & στην εξυπηρέτηση πελατών. Είναι εξυπηρετικότατοι, εμένα πριν κάποιες μέρες μου έλυσαν απορίες για εντελώς κουλό θέμα φορητότητας από ΟΤΕ, και μόνο 'δεν ξέρω δεν απαντώ' δεν άκουσα.

    Τώρα, τι αρνητικό έχουν; Για μένα το κυριότερο είναι η έλλειψη online management tools. Μου έχουν πει ότι θα αλλάξει το site τους σε νέο σύντομα και μετά από την αλλαγή θα δώσουν και panel για διαχείριση αριθμών (και όχι μόνο κλήσεων). Όταν γίνει και αυτό, θα έχουν λυθεί όλα τα προβλήματα που εγώ θεωρώ ότι έχουν.

    ΥΓ: Οι περισσότεροι VOIP πάροχοι δεν έχουν διασύνδεση με τον ΟΤΕ σε φυσικό επίπεδο (SS7) γιατί είναι μικροί για αυτή τη δουλειά, και "αγοράζουν" είτε συλλογή είτε τερματισμό κλήσεων από τρίτους. Η...πως τη λέγανε, Voicenet το παρείχε για χρόνια αυτό ας πούμε καθώς και μερικοί άλλοι. Εννοείται ότι δεν δίνουν g711 όμως γιατί 1 ενεργή κλήση με g711 = γύρω στις 7-8 με g729, οπότε δεν "συμφέρει". Από την άλλη, με κινητούς (που ούτως η άλλως συνήθως επικοινωνούν με Speex / GSM βέβαια) είναι πολύ πιθανό να έχουν διασύνδεση οι VOIP πάροχοι.
    Το avatar μου προς τιμήν των 25 χρόνων του Command & Conquer (1995 - 2020).
    Beneath this mask, there is an idea, Mr Creedy, and ideas are bullet-proof!

Σελ. 23 από 133 ΠρώτηΠρώτη ... 313182122232425283343 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. OMNIVOICE απόψεις
    Από africa_twin στο φόρουμ Skype, Betamax, Sip Providers
    Μηνύματα: 3447
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-03-24, 16:59
  2. αποψεις dell?
    Από maxitos στο φόρουμ Laptop, tablet και mobile computing
    Μηνύματα: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-09-10, 13:35
  3. Απόψεις
    Από gourdo στο φόρουμ ADSL & Broadband Hardware, routers και modems...
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-11-08, 16:18
  4. ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΟΨΕΙΣ !!!
    Από johnnyo. στο φόρουμ Συνθέσεις Η/Υ και αναβαθμίσεις
    Μηνύματα: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-05-08, 15:18
  5. WAG200G Απόψεις
    Από Makinen στο φόρουμ Linksys ADSL modems και routers
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-08-07, 19:38

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας