Σελ. 68 από 133 ΠρώτηΠρώτη ... 4858636667686970737888 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1.006-1.020 από 1983
  1. #1006
    Εγγραφή
    17-09-2005
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    868
    Downloads
    17
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22
    ISP
    Cosmote
    Router
    Fritzbox 7530
    Εγώ έχω την 5060 στη modulus και 5070 στη yuboto. Στα extensions και στο bind port στα settings έβαλα 5080 και παίζουν μέχρι στιγμής όλα καλά.
    ΣΚ βρήκες πάλι!

  2. #1007
    Εγγραφή
    13-11-2002
    Περιοχή
    Αστρίς Θάσου
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    4.627
    Downloads
    37
    Uploads
    1
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    350/100
    ISP
    Cosmote 4G - 5G - VDSL
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΣΤΡΙΔΑ ΘΑΣΟΥ
    Router
    RB LHGG & ZTE MC 8020
    Χμμμ μια βδομάδα οκ ήταν... θα το δω μετά πάλι

  3. #1008
    Εγγραφή
    20-07-2008
    Περιοχή
    Πετρούπολη
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    5.755
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    220/22
    ISP
    NOVA
    Στις αρχες που μαθαινα και προσπαθουσα να ρυθμισω τοτε το κεντρο μου(και εκανα λαθη) ειχε μπλοκαριστει η ΙΡ μου για 24 ωρες για λογους ασφαλειας.

    ισως να εχεις πολλες αποτυχημενες προσπαθειες και να σε μπλοκαρε. (εφοσον ειναι ολα σωστα )
    The gr81 .

  4. #1009
    Εγγραφή
    13-11-2002
    Περιοχή
    Αστρίς Θάσου
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    4.627
    Downloads
    37
    Uploads
    1
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    350/100
    ISP
    Cosmote 4G - 5G - VDSL
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΣΤΡΙΔΑ ΘΑΣΟΥ
    Router
    RB LHGG & ZTE MC 8020
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από griniaris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στις αρχες που μαθαινα και προσπαθουσα να ρυθμισω τοτε το κεντρο μου(και εκανα λαθη) ειχε μπλοκαριστει η ΙΡ μου για 24 ωρες για λογους ασφαλειας.

    ισως να εχεις πολλες αποτυχημενες προσπαθειες και να σε μπλοκαρε. (εφοσον ειναι ολα σωστα )



    με την 5060 συνδέετε κανονικά με την ίδια Ip... κάτι άλλο φταίει... θα δείξει αύριο!

    τόσα χρονιά να πω την αλήθεια με το freepbx 12.... δεν είχα προβλήματα.... τώρα που είπα να πάω στο ...14... συνέχεια κάτι θα έχει...

    - - - Updated - - -

    ...τελικά η λύση που βρήκα... ( ίσως το αφήσω και έτσι )

    πρόσθεσα 2η κάρτα δικτύου στο freepbx την οποία έκανα να είναι η default route και παίρνει ιντερνετ απευθείας απ το ρούτερ του οτε το οποίο έχω με otenet@otenet.gr... έβαλα και την γραμμή του οτε πάλι στο κέντρο... και απο την 1η κάρτα που είχε... συνδέονται οι τηλ συσκευές...

    οπότε το ιντερνετ του freepbx δεν μπλέκεται καν με το εσωτερικό μου δίκτυο κτλ.

  5. #1010
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.120
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Καλημέρα! εχω φαει την σελιδα της Modulus να βρω τιμοκαταλογο pdf σαν αυτόν https://www.modulus.gr/documents/75/...celists_EL.pdf εχει βγει νεοτερος? αυτος είναι από τον Ιούλιο του 2016! Υπαρχει καπου και δεν τον εχω βρει εγω?
    Εχουν αλλάξει οι τιμές γενικά ή είναι ακόμα οι ίδιες ?
    Thanks!

    Eρωτηση : με Internet ADSL κατω από 2mbps καπου 1950 και upload 256 θα εχω θεμα???
    γιατι τοσο είναι η ADSL μου πλεον μεχρι να φτιαχτει (καλωδιακη από ΟΤΕ) και δεν εχω σταθερο.
    Σκέφτομαι λοιπον να βαλω Modulus επανω στον Asterisk (Linux nas server) με κονσολα, και να ζητησω από τη Nova να στειλει εκει τις εισερχομενες, και να εχω από το νέο νουμερο εξερχόμενες γιατι τωρα σκιζουμε τα κινητα μας (καρτοκινητα).
    Μετα θα το κρατησω κιολας μαλλον ειδικα αν παρω πισω ένα παλιο μου νουμερο που ειχα καποτε στη Netone.

    Exω κανει δοκιμες με εσωτερικα νουμερα απεξω (δλδ από το κινητο μου με 4G+openvpn να συνδεθω στον αστερισκ) και χωρις QoS και δεν εχω πρόβλημα στην ομιλια παντως και εχει καλα pings. Οποτε πιστευω θα είναι οκ με την modulus αλλα φυσικα θα κανω QoS στο router μου (mikrotik routerboard 109).

  6. #1011
    Εγγραφή
    06-12-2003
    Περιοχή
    Αθήνα, Βούλα
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    4.664
    Downloads
    13
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109999/10999
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΟΥΛΑ
    Router
    Asus DSL-N17U & pfSense
    SNR / Attn
    10(dB) / 4,5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα! εχω φαει την σελιδα της Modulus να βρω τιμοκαταλογο pdf σαν αυτόν https://www.modulus.gr/documents/75/...celists_EL.pdf εχει βγει νεοτερος? αυτος είναι από τον Ιούλιο του 2016! Υπαρχει καπου και δεν τον εχω βρει εγω?
    Εχουν αλλάξει οι τιμές γενικά ή είναι ακόμα οι ίδιες ?
    Thanks!

    Eρωτηση : με Internet ADSL κατω από 2mbps καπου 1950 και upload 256 θα εχω θεμα???
    γιατι τοσο είναι η ADSL μου πλεον μεχρι να φτιαχτει (καλωδιακη από ΟΤΕ) και δεν εχω σταθερο.
    Σκέφτομαι λοιπον να βαλω Modulus επανω στον Asterisk (Linux nas server) με κονσολα, και να ζητησω από τη Nova να στειλει εκει τις εισερχομενες, και να εχω από το νέο νουμερο εξερχόμενες γιατι τωρα σκιζουμε τα κινητα μας (καρτοκινητα).
    Μετα θα το κρατησω κιολας μαλλον ειδικα αν παρω πισω ένα παλιο μου νουμερο που ειχα καποτε στη Netone.

    Exω κανει δοκιμες με εσωτερικα νουμερα απεξω (δλδ από το κινητο μου με 4G+openvpn να συνδεθω στον αστερισκ) και χωρις QoS και δεν εχω πρόβλημα στην ομιλια παντως και εχει καλα pings. Οποτε πιστευω θα είναι οκ με την modulus αλλα φυσικα θα κανω QoS στο router μου (mikrotik routerboard 109).
    Αν δεν έχουν βγάλει νέο τιμοκατάλογο στην σελίδα τους, δεν έχει αλλάξει. Δεν χάνεις κάτι πάντως να τους πάρεις τηλέφωνο και να ρωτήσεις

    Για την χαμηλή ταχύτητα τώρα, αν είναι σταθερή η σύνδεση, δεν μαζεύει λάθη η γραμμή και δεν κάνει κάποιος βαριά χρήση, δεν θα έχεις πρόβλημα.

    Μην ξεχνάς κάποτε με τι ταχύτητες έδινε VoIP σταθερή τηλεφωνία η Vivodi και δούλευε σωστά

  7. #1012
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.120
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimangelid Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν δεν έχουν βγάλει νέο τιμοκατάλογο στην σελίδα τους, δεν έχει αλλάξει. Δεν χάνεις κάτι πάντως να τους πάρεις τηλέφωνο και να ρωτήσεις

    Για την χαμηλή ταχύτητα τώρα, αν είναι σταθερή η σύνδεση, δεν μαζεύει λάθη η γραμμή και δεν κάνει κάποιος βαριά χρήση, δεν θα έχεις πρόβλημα.

    Μην ξεχνάς κάποτε με τι ταχύτητες έδινε VoIP σταθερή τηλεφωνία η Vivodi και δούλευε σωστά
    καλημέρα, δεν μπορω να καλεσω δεν εχω τηλεφωνο είμαι με καρτοκινητο μονο.
    Αλλα εχουν να σε καλεσουν αυτοι οποτε ετσι θα το κανω.
    Κοιτα η γραμμη είναι τωρα καπου 1950/256 εδώ και μερες αλλα δεν πεφτει και δεν σερνεται.
    Δλδ και online games παιζω αν δεν κατεβαζω μαζι και βλεπω και βιντεος κανονικα.
    Δοκιμασα το δικο μου VOIP και ακούγεται τελεια.
    Oταν ειχα vivodi ειχα 10mbps τοτε δεν ειχε το εως 24 μονο 10.
    Με netone αμεσως μετα επιασα 13,5 τοτε.

    Σχετικα με τις ρυθμισεις φανταζομαι όπως τα εχουν τα παιδια από πανω περιπου γιαυτο δεν ρωτησα κιολας.

    - - - Updated - - -

    Περιμενω και Inalan και λεω να το κρατησω και το νέο νουμερο και μετα αν τελικα βαλω για δικο μου.

    - - - Updated - - -

    Yπάρχει καποιος τροπος να δω ένα νουμερο που με ενδιαφερει αν είναι ελευθερο? ή πρεπει να μου το πουν αυτοι όταν μιλησουμε?

  8. #1013
    Εγγραφή
    20-07-2008
    Περιοχή
    Πετρούπολη
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    5.755
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    220/22
    ISP
    NOVA
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα! εχω φαει την σελιδα της Modulus να βρω τιμοκαταλογο pdf σαν αυτόν https://www.modulus.gr/documents/75/...celists_EL.pdf εχει βγει νεοτερος? αυτος είναι από τον Ιούλιο του 2016! Υπαρχει καπου και δεν τον εχω βρει εγω?
    Εχουν αλλάξει οι τιμές γενικά ή είναι ακόμα οι ίδιες ?
    Thanks!

    Eρωτηση : με Internet ADSL κατω από 2mbps καπου 1950 και upload 256 θα εχω θεμα???
    γιατι τοσο είναι η ADSL μου πλεον μεχρι να φτιαχτει (καλωδιακη από ΟΤΕ) και δεν εχω σταθερο.
    Σκέφτομαι λοιπον να βαλω Modulus επανω στον Asterisk (Linux nas server) με κονσολα, και να ζητησω από τη Nova να στειλει εκει τις εισερχομενες, και να εχω από το νέο νουμερο εξερχόμενες γιατι τωρα σκιζουμε τα κινητα μας (καρτοκινητα).
    Μετα θα το κρατησω κιολας μαλλον ειδικα αν παρω πισω ένα παλιο μου νουμερο που ειχα καποτε στη Netone.

    Exω κανει δοκιμες με εσωτερικα νουμερα απεξω (δλδ από το κινητο μου με 4G+openvpn να συνδεθω στον αστερισκ) και χωρις QoS και δεν εχω πρόβλημα στην ομιλια παντως και εχει καλα pings. Οποτε πιστευω θα είναι οκ με την modulus αλλα φυσικα θα κανω QoS στο router μου (mikrotik routerboard 109).

    Ευκολο ειναι βρε.

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  11.jpg 
Εμφανίσεις:  21 
Μέγεθος:  169,8 KB 
ID: 201680


    ΕΔΩ θα βρεις τις τιμες για την αριθμοδοτηση.


    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  11.jpg 
Εμφανίσεις:  10 
Μέγεθος:  184,3 KB 
ID: 201681


    και ΕΔΩ για την χρεωση των κλησεων.

    ΚΑι οπως σωστα ειπωθηκε.... εχουν κουμπι callback.

    Η τηλεφωνια θα ειναι μια χαρα με τις ταχυτητες που εχεις. Μερικα ΚΒ χρησιμοποιει το voip.


    edit : αν οντως βρεις το παλιο νουμερο που θες και ειναι διαθεσιμο... θα πληρωσεις επιπλεον 15€ φορητοτητα. αρα 30€ συνολο.
    Για μενα δεν αξιζει να το κανεις. Ειδικα αν το ειχες πολλα χρονια πριν... κανεις δεν θα το θυμαται πλεον. Εκτος αν ειναι για ψυχολογικους λογους.
    The gr81 .

  9. #1014
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.120
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Ευχαριστω για τις απαντησεις.
    Φορητοτητα γιατι? είναι παρα πολλα χρονια πριν! δεν μπορεις να ζητήσεις καποιο νουμερο που θες?
    δεν ειπα αυτό που εχω τωρα να παει στην modulus, γιατι πρεπει να διακοψω τη NOVA και δεν εχω ακομα INALAN!
    θελω νέο νουμερο, απλα αν υπαρχει ένα που ειχα καποτε από την vivodi θα το ηθελα γιατι είναι διαφορετικο στο τελος ένα ψηφιο από αυτό που εχω τωρα!!!
    οποτε είναι και για πρακτικούς λογους αλλα και ψυχολογικούς (δεν θα επρεπε να το ειχα διακοψει) αλλα ειχα γυρισει ποιο μετα σε PSTN γιαυτο.
    Θελω αυτό με τα 15 ευρω τον χρονο.
    Θα κρατησω την ADSL για backup και η Inalan να ερθει, μαζι τα εχουμε πει αυτά σε άλλο θεμα. Όταν θα υπαρχει διαθεσιμοτητα και VDSL θα δω τι θα κανω.

    - - - Updated - - -

    Δεν δειχνει αυτο που θελω, εμενα είναι από 21175ΧΧΧΧΧ δεν εχει ε? αυτό ηταν νουμερο της vivodi και Netone, αυτές τοτε εδιναν από 21175ΧΧΧΧΧ
    Μονο από 21022 και 215215 λεει μονο αυτά δινουν? 21022 κατω πατησια δεν είναι κανονικα?
    Ενταξει αν δεν γινεται τι να κανουμε...και η inalan μου φαινεται κυριως από 215 δινει.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nikiforos : 21-02-19 στις 11:20. Αιτία: αριθμοδοτηση

  10. #1015
    Εγγραφή
    20-07-2008
    Περιοχή
    Πετρούπολη
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    5.755
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    220/22
    ISP
    NOVA
    Δωρεαν ειανι η ΝΕΑ αριθμοδοτηση.

    Καθε παροχος (ειτε φυσικος πχ ΟΤΕ ειτε εικονικος πχ modulus ) εχει μια "σειρα" αριθμοδοτησης. πχ το 21175ΧΧΧΧΧ που αναφερεις

    Οταν καποιος κανει φορητοτητα το νουμερο του , τοτε φευγει απο τον εναν και παει στον αλλον.

    Το παλιο σου νουμερο (εφοσον ΔΕΝ το εχει αλλος πλεον) θα πρεπει να βρεθει ο παροχος που το εχει (εστω και χωρις ιδιοκτητη) ... και να μεταφερθει στη modulus.

    Γιαυτο και υπαρχει το κοστος φορητοτητας.


    Βεβαια επιβεβαιωσε το και με την modulus μηπως εχει αλλαξει κατι. Μπορει να ειναι ηδη της modulus.


    Υ.Γ. αν ειναι αυτο που λες οτι ειναι συνεχομενοι οι αριθμοι... τοτε και εγω θα το εκανα. Αξιζει να το παρεις πισω.
    The gr81 .

  11. #1016
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.120
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Α καταλαβα τι λες, επειδή καποτε ανηκε σε αλλον παροχο παλι πληρωνουμε φορητοτητα αυτό δεν λες?
    οποτε είναι 15 ευρω εφάπαξ γιαυτο. Εφόσον παντα υπαρχει.
    Ναι ετσι είναι το τελευταιο νουμερο μονο αλλαζει γιαυτο θα το ηθελα πισω.
    Δλδ και βολευει κιολας για καποιον να το ξερει του λεω σαν το άλλο που εχεις αλλα στο τελος αντι 6 εχει 5 πχ.

    - - - Updated - - -

    Σχετικα με τις τιμες κλησεων δεν ισχυει ο παλιος καταλογος του 2016, εχει ποιο ακριβα σταθερα και κινητα τωρα η Modulus.
    Δεν τσεκαρα για τις άλλες κλησεις επειδή δεν με ενδιαφερουν.
    Οποτε επειδή τον σηκωσα πριν μην τον λαμβανει κανεις υποψην.

  12. #1017
    Εγγραφή
    13-11-2002
    Περιοχή
    Αστρίς Θάσου
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    4.627
    Downloads
    37
    Uploads
    1
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    350/100
    ISP
    Cosmote 4G - 5G - VDSL
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΣΤΡΙΔΑ ΘΑΣΟΥ
    Router
    RB LHGG & ZTE MC 8020
    ..ταχύτητα υπολόγισε περίπου 100κ up/down όταν μιλάς. οπότε θεωρητικά δεν θα έχεις πρόβλημα.

    ...οταν σου φέρουν το 100αρι απο inalan θα νομίζεις οτι έχεις αμάξι με 10 τουρμπο σε σχέση με τα 2000/256 που εχεις τώρα!!!

  13. #1018
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.120
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από puntomania Εμφάνιση μηνυμάτων
    ..ταχύτητα υπολόγισε περίπου 100κ up/down όταν μιλάς. οπότε θεωρητικά δεν θα έχεις πρόβλημα.

    ...οταν σου φέρουν το 100αρι απο inalan θα νομίζεις οτι έχεις αμάξι με 10 τουρμπο σε σχέση με τα 2000/256 που εχεις τώρα!!!
    Eυχαριστω λεω να το προχωρήσω το θεμα γιατι θα μεινω καιρο χωρις γραμμη όπως φαινεται.

  14. #1019
    Εγγραφή
    13-11-2002
    Περιοχή
    Αστρίς Θάσου
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    4.627
    Downloads
    37
    Uploads
    1
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    350/100
    ISP
    Cosmote 4G - 5G - VDSL
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΣΤΡΙΔΑ ΘΑΣΟΥ
    Router
    RB LHGG & ZTE MC 8020
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Eυχαριστω λεω να το προχωρήσω το θεμα γιατι θα μεινω καιρο χωρις γραμμη όπως φαινεται.
    αν θες να κάνεις δοκιμαστικές... πέρασε ένα νούμερο απο omni... και τσέκαρε

  15. #1020
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.120
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από puntomania Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν θες να κάνεις δοκιμαστικές... πέρασε ένα νούμερο απο omni... και τσέκαρε
    δωσε μου αντιστοιχο θεμα οπου υπαρχει να μην ειμαστε offtopic εδώ, ευχαριστω.

    - - - Updated - - -

    Αυτό το θεμα εδώ είναι ? https://www.adslgr.com/forum/threads...εις/page197

Σελ. 68 από 133 ΠρώτηΠρώτη ... 4858636667686970737888 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. OMNIVOICE απόψεις
    Από africa_twin στο φόρουμ Skype, Betamax, Sip Providers
    Μηνύματα: 3447
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-03-24, 16:59
  2. αποψεις dell?
    Από maxitos στο φόρουμ Laptop, tablet και mobile computing
    Μηνύματα: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-09-10, 13:35
  3. Απόψεις
    Από gourdo στο φόρουμ ADSL & Broadband Hardware, routers και modems...
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-11-08, 16:18
  4. ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΟΨΕΙΣ !!!
    Από johnnyo. στο φόρουμ Συνθέσεις Η/Υ και αναβαθμίσεις
    Μηνύματα: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-05-08, 15:18
  5. WAG200G Απόψεις
    Από Makinen στο φόρουμ Linksys ADSL modems και routers
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-08-07, 19:38

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας