Σελ. 2 από 391 ΠρώτηΠρώτη 123471222 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16-30 από 5863
  1. #16
    Εγγραφή
    28-06-2008
    Μηνύματα
    266
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    ISP
    Cyta Hellas
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από spartacus Εμφάνιση μηνυμάτων
    αφου δεν εισαι συνδρομητης της cyta τι άποψη μπορεί να έχεις γι' αυτήν; μιας και λες να γράψουμε τις απόψεις μας.

    σε άλλο νήμα αμφιταλαντευόσουν για το αν θα γίνεις συνδρομητης ή όχι, και το ανέλυες λες και επρόκειτο για το ανατολικό ζήτημα, τώρα ανόιγεις αυτό το νήμα για τον ίδιο λόγο.

    ρωτάς για τα 8 mbps λες και θα πρέπει να σου υπογράψει συμβόλαιο η cyta να τα πιάνεις ανεξαρτητα απο την ποιότητα της γραμμής σου, μείνε στον οτε να ησυχάσεις εσύ να ησυχάσει και η cyta γιατί αν γινεις συνδρομητής της θα τους αρχίζεις στα τηλέφωνα γιατι δεν πιάνεις τα 8 και πιάνεις τα 7,5mbps μόνο, σαν κι εσένα ειναι ενα σωρό που καταλαμβάνουν τις τηλεφωνικές γραμμές της τεχνικής υποστήριξης με βλακείες και δεν μπορουν να πιάσουν γραμμή αυτοί που πραγματικα έχουν προβλήματα. κάτσε στον οτε, δεν πιστευω να μου πεις και πάλι ότι ειμαι της cyta όπως την άλλη φορά.
    Εγω θα ησυχασω στον οτε αλλα τοσο πολυ σε χαλασε που δεν υπεγραψα το συμβολαιο τελικα??? αυτο σημαινει οτι μπορει να εχεις καποια σχεση με τη cyta,εαν ησουν ενας απλος συνδρομητης θα γραφες τη δικη σου εμπειρια οπως κανουν ολοι,δε θα μου την ελεγες,σεβασμο σε αυτους που πληρωνουν για να εχουν καποιες υπηρεσιες της προκοπης,αυτος που πληρωνει παντα εχει απαιτησεις,εαν η εταιρια δε μπορει να ανταπεξελθει στις υπηρεσιες που προσφερει τοτε καλα κανουν αυτοι οι βλακες(που τους αποκαλεσες εσυ) και καταλαμβανουν τις γραμμες του τεχνικου τμηματος.....

    Ανθρωπε μου εαν με την 24αρα καποιος πιανει 15Μbps η 17Μbps η εστω 12Mbps τοτε εφοσον βαλει τα 8Mbps πρεπει να τα πιανει και τα 8,λογικο ειναι δε θελει εξυπναδα,εαν πιανεις λιγοτερο η κατεβαζεις πιο χαμηλα τοτε υπαρχει προβλημα.......

    και κατι ακομα..........Το νημα δε δημιουργηθηκε μονο για μενα αλλα γι αυτους που εχουν και θελουν να γραψουν τα σχολια τους + γι αυτους που σκεφτονται να βαλουν και θελουν να ακουσουν καποιες αποψεις,εαν σε χαλαει δεν ειναι υποχρεωτικο να το διαβαζεις..........
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Picard : 21-08-11 στις 08:54.

  2. #17
    Εγγραφή
    17-09-2003
    Περιοχή
    ΜΑΡΟΥΣΙ
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    1.867
    Downloads
    97
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109999/10999
    ISP
    Wind
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    ZTE
    SNR / Attn
    11.6(dB) / 6(dB)
    Path Level
    Interleaved
    μπορεις να δεις το νήμα για την τεχνική υποστήριξη και θα καταλάβεις αν ειμαι της cyta, όσο για αυτά που προανέφερα τα πιστεύω ακράδαντα μιας και εχω συναντήσει εδω μέσα σαν κι εσένα παρα πολλούς, κοντολογίς για να μην τα πολυλέω και με κίνδυνο να θεωρηθώ ότι κάτι έχω μαζί σου έχω να πω ότι ανήκεις στην κατηγορία των συνδρομητών που το μεσαίο τους όνομα ειναι ''μπελάς''

    κανεις δεν ειπε να δεχεσαι κάτι που τεκμηριωμένα δεν ειναι σωστή υπηρεσία αδιαμαρτύρητα, αλλά εσυ παίζεις με λεπτομέρειες, αν τα θέλεις όλα τέλεια ή κάθεσαι στον οτε απο τον οπολίο όπως λες δεν εχεις παράπονα ή κοτσάρεις μια μισθωμένη.

    εγω αν ήμουν cyta διαβάζοντας το νήμα σου θα σε είχα απορρίψει με την μία.
    Ο ΣΟΦΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΛΑΘΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΤΗΝ ΜΟΙΡΑ ΤΟΥ

  3. #18
    Εγγραφή
    28-06-2008
    Μηνύματα
    266
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    ISP
    Cyta Hellas
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από spartacus Εμφάνιση μηνυμάτων
    μπορεις να δεις το νήμα για την τεχνική υποστήριξη και θα καταλάβεις αν ειμαι της cyta, όσο για αυτά που προανέφερα τα πιστεύω ακράδαντα μιας και εχω συναντήσει εδω μέσα σαν κι εσένα παρα πολλούς, κοντολογίς για να μην τα πολυλέω και με κίνδυνο να θεωρηθώ ότι κάτι έχω μαζί σου έχω να πω ότι ανήκεις στην κατηγορία των συνδρομητών που το μεσαίο τους όνομα ειναι ''μπελάς''

    κανεις δεν ειπε να δεχεσαι κάτι που τεκμηριωμένα δεν ειναι σωστή υπηρεσία αδιαμαρτύρητα, αλλά εσυ παίζεις με λεπτομέρειες, αν τα θέλεις όλα τέλεια ή κάθεσαι στον οτε απο τον οπολίο όπως λες δεν εχεις παράπονα ή κοτσάρεις μια μισθωμένη.

    εγω αν ήμουν cyta διαβάζοντας το νήμα σου θα σε είχα απορρίψεις με την μία.
    Ναι ο μονος εξυπνος και σοφος εδω μεσα εισαι εσυ,ενταξει φιλαρακο για οτιδηποτε συμβαινει στους συνδρομητες της cyta πρωτα θα παιρνουν εγκριση απο εσενα εαν αυτο που θελουν να ρωτησουν στο τεχνικο τμημα ειναι βλακεια η οχι,με τα λογια σου υποτιμας την πλειοψηφια των μελων του φορουμ και κατεβαζεις το επιπεδο της συζητησης,στο ξαναλεω εαν σε χαλαει το νημα που ανοιξα μην το διαβαζεις............

  4. #19
    Εγγραφή
    17-09-2003
    Περιοχή
    ΜΑΡΟΥΣΙ
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    1.867
    Downloads
    97
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109999/10999
    ISP
    Wind
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    ZTE
    SNR / Attn
    11.6(dB) / 6(dB)
    Path Level
    Interleaved
    ξερεις τι σημαίνει η λέξη υποχόνδριος; συνδρομητές σαν κι εσενα κάνουν όσο 6 άλλοι μαζί γι' αυτό και θα σε ειχα απορρίψει

    δεν χρειαζεται να είσαι σοφος για να κρινεις την βλακεια του δεν πιάνω τα 8 αλλά τα 7,5 ή δεν πιάνω 24 και ας εχει μεγάλη απόσταση
    Ο ΣΟΦΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΛΑΘΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΤΗΝ ΜΟΙΡΑ ΤΟΥ

  5. #20
    Εγγραφή
    28-06-2008
    Μηνύματα
    266
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    ISP
    Cyta Hellas
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από spartacus Εμφάνιση μηνυμάτων
    ξερεις τι σημαίνει η λέξη υποχόνδριος; συνδρομητές σαν κι εσενα κάνουν όσο 6 άλλοι μαζί γι' αυτό και θα σε ειχα απορρίψει

    δεν χρειαζεται να είσαι σοφος για να κρινεις την βλακεια του δεν πιάνω τα 8 αλλά τα 7,5 ή δεν πιάνω 24 και ας εχει μεγάλη απόσταση
    Οχι εσυ δεν εισαι σοφος το παιζεις σοφος αλλα να ξερεις κατι σοφος δε γινεσαι γενιεσαι,οσο αναφορα αυτο που λες σου εξηγησα πιο πανω,να μην τα επαναλαμβανω,κουραστικος γινεσαι,τελος εαν θελω να παω στη cyta η αποφαση ειναι δικη μου και η εγκριση δικη τους,τη δικη σου γνωμη ποιος την λογαριαζει???? μαλλον κανεις.....απ'οτι φαινεται!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Picard : 21-08-11 στις 09:35.

  6. #21
    Εγγραφή
    17-09-2003
    Περιοχή
    ΜΑΡΟΥΣΙ
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    1.867
    Downloads
    97
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109999/10999
    ISP
    Wind
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    ZTE
    SNR / Attn
    11.6(dB) / 6(dB)
    Path Level
    Interleaved
    σοφός γίνεσαι δεν γεννιέσαι, σπίτι να αγόραζες δεν θα έκανες έτσι!!! σαν να σε βλέπω απο μια μεριά να ταλαιπωρείς παντός είδους υπαλλήλους που εχουν σχέση με εξυπηρετηση κοινου ή παράπονα κοινού, όπως προείπα κακός μπελάς, ο εφιάλτης κάθε δυσμοιρου εργαζόμενου που θα εχει την ατυχία να προσπαθει να σου εξηγήσει ή εξυπηρετήσει.
    Ο ΣΟΦΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΛΑΘΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΤΗΝ ΜΟΙΡΑ ΤΟΥ

  7. #22
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    132
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Cyta
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΠΑΛΛΗΝΗ
    Router
    Pirelli A4201G
    Αγαπητοί Picard και Spartacus,

    Δεν βλέπω το λόγο να μπαίνετε σε αυτή τη διαδικασία αντιπαράθεσης σε αυτό το thread. Έχει δίκιο ο picard ότι δεν χρειάζεται να είναι κανείς συνδρομητής της Cyta (ή οποιουδήποτε άλλου παρόχου) για να ζητάει γνώμες για αυτόν. Από την άλλη, κατανοητός είναι και ο προβληματισμός του Spartacus για το γεγονός ότι πολύ συχνά τόσο στο forum, όσο και στα τηλεφωνικά κέντρα των παρόχων, πολύς χρόνος και πολλά μηνύματα συχνά αναλώνονται σε θέματα που είναι ασήμαντα.

    Εν πάση περιπτώσει, για να επαναφέρω τη συζήτηση στο θέμα της, είμαι στη Cyta από το Μάρτιο. Με μικρά προβλήματα απωλειών κλήσεων τις δύο πρώτες ημέρες, έκτοτε έχω κλείδωμα στην ταχύτητα που κλείδωνα παλιότερα με Forthnet (12-13,3 Mbps) με πολύ μικρή συχνότητα αποσυνδέσεων (κάθε 8-10 ημέρες, συνήθως νύχτα, αποσυνδέσεις δευτερολέπτων τις οποίες τις διαπιστώνω μόνο από το log του modem). Ποιότητα τηλεφωνίας σαφώς υψηλότερη από εκείνη που είχα με τη Forthnet, όπου ήταν σαν να παίζει στα όρια του μικροφώνου με παραμόρφωση της φωνής όταν ο συνομιλιτής μιλούσε δυνατά. Τότε νόμιζα ότι εφατίγε η συσκευή μου, όταν όμως το πρόβλημα λύθηκε μόνο του με το που έβαλα Cyta κατάλαβα ότι έφταιγε η τηλεφωνία της Forthnet. Επίσης, έπαψα να ακούω χιόνια ή συνομιλίες γειτόνων όταν βρέχει (και ούτε κι αυτοί θα ακούν εμένα πια...).

  8. #23
    Εγγραφή
    28-06-2008
    Μηνύματα
    266
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    ISP
    Cyta Hellas
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pmbr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αγαπητοί Picard και Spartacus,

    Δεν βλέπω το λόγο να μπαίνετε σε αυτή τη διαδικασία αντιπαράθεσης σε αυτό το thread. Έχει δίκιο ο picard ότι δεν χρειάζεται να είναι κανείς συνδρομητής της Cyta (ή οποιουδήποτε άλλου παρόχου) για να ζητάει γνώμες για αυτόν. Από την άλλη, κατανοητός είναι και ο προβληματισμός του Spartacus για το γεγονός ότι πολύ συχνά τόσο στο forum, όσο και στα τηλεφωνικά κέντρα των παρόχων, πολύς χρόνος και πολλά μηνύματα συχνά αναλώνονται σε θέματα που είναι ασήμαντα.

    Εν πάση περιπτώσει, για να επαναφέρω τη συζήτηση στο θέμα της, είμαι στη Cyta από το Μάρτιο. Με μικρά προβλήματα απωλειών κλήσεων τις δύο πρώτες ημέρες, έκτοτε έχω κλείδωμα στην ταχύτητα που κλείδωνα παλιότερα με Forthnet (12-13,3 Mbps) με πολύ μικρή συχνότητα αποσυνδέσεων (κάθε 8-10 ημέρες, συνήθως νύχτα, αποσυνδέσεις δευτερολέπτων τις οποίες τις διαπιστώνω μόνο από το log του modem). Ποιότητα τηλεφωνίας σαφώς υψηλότερη από εκείνη που είχα με τη Forthnet, όπου ήταν σαν να παίζει στα όρια του μικροφώνου με παραμόρφωση της φωνής όταν ο συνομιλιτής μιλούσε δυνατά. Τότε νόμιζα ότι εφατίγε η συσκευή μου, όταν όμως το πρόβλημα λύθηκε μόνο του με το που έβαλα Cyta κατάλαβα ότι έφταιγε η τηλεφωνία της Forthnet. Επίσης, έπαψα να ακούω χιόνια ή συνομιλίες γειτόνων όταν βρέχει (και ούτε κι αυτοί θα ακούν εμένα πια...).
    H παροιμια λεει "στου κουφου την πορτα οσο θελεις βροντα" ,η εξυπηρετηση πελατων θα πρεπει να ειναι αναλογη της συνδρομητικης βασης,εαν δεν εχουν αρκετα ατομα δε μπορουν να απαιτουν απο τους πελατες να παιρνουν μονο οταν δεν εχουν καθολου υπηρεσιες,αυτα ειναι γελιοτητες,ανεκδοτο εχει καταντησει η ιστορια....

    Οσο αναφορα τους παροχους,στην ιδια κατασταση ημουνα κι εγω με τη forthnet,ισως λιγο χειροτερα,πολλα κολληματα στο youtube,αργουσε να ανοιξει τις σελιδες,αποσυνδεσεις καμια φορα,ενω κλειδωνα στα 15Μ κατεβαζα με μιση ταχυτητα απ'οτι τωρα με τον οτε,μεχρι στιγμης τον κραταω για την αξιοπιστια του στο ιντερνετ,οπως κι ολοι αυτοι που εχουν δε νομιζω να ειναι ευχαριστημενοι απο οικονομικης πλευρας.....
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Picard : 22-08-11 στις 09:16.

  9. #24
    Εγγραφή
    17-08-2006
    Περιοχή
    Άνω Πατήσια
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    64
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    10559/984
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΛΑΤΣΙ
    Router
    ΖΤΕ ZXV10 W300
    SNR / Attn
    0.6(dB) / 21.9(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από panikos fakontis Εμφάνιση μηνυμάτων
    7. θα πάω στην on telecoms που γνωρίζω και αυτοί ξέρουν να λύνουν τα προβλήματα
    Τώρα σοβαρολογείς;
    Ρε φίλε, από την ελαφρώς προβληματική εταιρεία θα πας στην κωμικοτραγική εταιρεία;
    Και λες ότι είναι για επαγγελματική στέγη; Τότε σταμάτα τις τσιγκουνιές και πλήρωσε τον ΠΟΤΕ να έχεις όσο το δυνατόν ταχύτερη επίλυση τυχόν προβλημάτων.

  10. #25
    Εγγραφή
    06-06-2006
    Μηνύματα
    5.607
    Downloads
    92
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    14/1 | 8/1
    ISP
    Wind | Cyta
    Router
    Fritz 7170 |NetfasterIAD2
    Μετα τη Netone ()
    πηγα το σπιτι στην ΟΝ και το μαγαζι στη Cyta.

    Μετα απο 3 μηνες περιπου θα επελεγα ON με κλειστα τα ματια.
    Περιμενω να τελειωσει το συμβολαιο μου με το μαγαζακι που λεγεται cyta.
    Για την επαρχια μπορει να ειναι αρκετη,
    για να καλυψει τις αναγκες των συνδρομητων της Αττικης δυστυχως ΟΧΙ.
    μαλλον ποιας Αττικής; Εδω δεν μπορεσε να κανει 3500 μεταβάσεις πρωην πελατων Netone στο δικτυο της απρόσκοπτα. Για την αττικη θα μιλησουμε;

    καποια στιγμη θα επανελθω με αναλυτικη καταγραφη των εντυπωσεων μου.

  11. #26
    Εγγραφή
    22-12-2005
    Περιοχή
    ΜΑΡΟΥΣΙ
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    206
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
    Router
    MODEM FRITZ
    Να ρωτησω και εγω κατι αλλο γιατι αρχιζω και το σκεφτομαι απο την hoL να ερθω στη cyta.

    1. δινει ασυρματο modem ?
    2. ποια η ποιοτητα εξυπηρετησης του τηλ. κεντρου για τεχνικη εξυπηρετηση ?

  12. #27
    Εγγραφή
    28-06-2008
    Μηνύματα
    266
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    ISP
    Cyta Hellas
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nodasz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να ρωτησω και εγω κατι αλλο γιατι αρχιζω και το σκεφτομαι απο την hoL να ερθω στη cyta.

    1. δινει ασυρματο modem ?
    2. ποια η ποιοτητα εξυπηρετησης του τηλ. κεντρου για τεχνικη εξυπηρετηση ?
    1.δινει ενα pireli,χθες που επικοινωνησα με το τμημα πωλησεων αυτο μου ειπαν...
    2.Το μονο που ξερω ειναι οτι αυτη την περιοδο ειναι καπως δυσκολη η προσβαση προς τεχνικη υποστηριξη...

    Στη θεση σου θα πηγαινα με χιλια σε cyta εφοσον ειχα hol και ενας λογος γι αυτο που λεω ειναι οτι οσοι εχουν hol πιανουν παντα τα μισα απ'οτι επιαναν με αλλους παροχους,δε ξερω βεβαια εαν η δικια σου γραμμη ειναι καλη με hol,κανε ομως μια βολτα μεσα στο φορουμ να επιβεβαιωθεις,για να τελειωνουμε σου προτεινω να πας ακομη και τωρα που ειναι φορτωμενο το τεχνικο τμημα,θα χεις καλυτερες τιμες και θα βαλεις τα πακετα που θελεις αναλογα με τις αναγκες σου.....

  13. #28
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    132
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Cyta
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΠΑΛΛΗΝΗ
    Router
    Pirelli A4201G
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nodasz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να ρωτησω και εγω κατι αλλο γιατι αρχιζω και το σκεφτομαι απο την hoL να ερθω στη cyta.

    1. δινει ασυρματο modem ?
    2. ποια η ποιοτητα εξυπηρετησης του τηλ. κεντρου για τεχνικη εξυπηρετηση ?
    1. Ναι, από όσο ξέρω, αυτή την περίοδο δίνει το Thomson TG782. Άλλες περιόδους δίνει Pirelli.
    2. Το τηλεφωνικό κέντρο τεχνικής εξυπηρέτησης πέρασε δύσκολη περίοδο τον Ιούνιο-Ιούλιο με αρκετά υψηλούς χρόνους αναμονής, αλλά - από προσωπική εμπειρία - τις τελευταίες εβδομάδες έχει μεγάλη διαφορά (προς το καλύτερο εννοώ)

  14. #29
    Εγγραφή
    22-12-2005
    Περιοχή
    ΜΑΡΟΥΣΙ
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    206
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
    Router
    MODEM FRITZ
    Ευχαριστω για τις αποψεις. Περα απο το ασυρματο modem που το επιβεβαιωσα απο την εταιρεια ηθελα γενικα γνωμες γατι , οσο να ναι , μετα απο πανω απο 10 χρονια στην ΗΟΛ ειμαι λιγο διστακτικος στην αλλαγη. Οντως το κοστος ειναι μικροτερο απο τη ΗΟΛ αλλα ηθελα γενικοτερα γνωμες για την ποιοτητα των υπηρεσιων , εξοπλισμου , εντυπωσεις.

  15. #30
    Εγγραφή
    20-05-2011
    Μηνύματα
    57
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    4096/640
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - 28ΗΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
    Router
    Alcatel-Lucent CellPipe 7
    SNR / Attn
    9(dB) / 48.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Ξέρει κανείς αν θα έρθει και στα Γιάννενα η cyta ?

Σελ. 2 από 391 ΠρώτηΠρώτη 123471222 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-03-09, 10:50
  2. Μηνύματα: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-02-08, 20:56
  3. Εξυπηρέτηση και υπηρεσίες του ΟΤΕ
    Από timber στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-01-08, 22:05
  4. Μηνύματα: 36
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-04-07, 23:33
  5. Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-11-06, 23:24

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας