Σελ. 384 από 391 ΠρώτηΠρώτη ... 364374379382383384385386389 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 5.746-5.760 από 5863
  1. #5746
    Εγγραφή
    28-10-2003
    Περιοχή
    Hypatia City - Tauron
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    1.191
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    112/11
    ISP
    Vodafone
    Router
    Fritz 7530
    SNR / Attn
    14(dB) / 7(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό με τη κατάργηση των email το σκέφτηκαν πολύ για να το κάνουν;
    Anyway..στο internet όλο και κάπου θα υπάρχει κάποιος αριθμός φαξ έστω..σε περίπτωση που χρειαστεί για καμιά περίπτωση..
    Αυτό το κοίταγα και γω μόλις τώρα. Μπορεί να το είδαν και ως πλεονασμό ή μη αποδοτικό, ειδικά με την ύπαρξη του chat στο σάιτ τους, ή με το FB και την εξυπηρέτηση στα σχόλια να αυξήσουν το engagement και δεν ξέρω γω πως αλλιώς λέγονται όλα αυτά στην αργκό τους. Και άλλες πολλές πιθανές ιδέες.

    Μου κακοφάνηκε. Και ξέρεις, είμαι από τους ανθρώπους που πλέον βρίσκω το μέηλ ως δεινοσαύριο skill σε φάση evolve or go extinct. Αλλά με βολεύει από χίλιες μεριές.


    ΥΓ: Αυτό το 2155602964 δε το μαζεύετε λίγο ρε παλικάρια εκεί στη βόντα; 2-2 τις ρίχνει τις κλήσεις αυτόματα μέσα σε μισό λεπτό. Άντε κουρευτείτε επιτέλους... Το άρθρο 11 το χετε γραμμένο στα παλιά σας τα παπούτσια. Θα το σηκώσω καμια μέρα και θα τα πω όπως πρέπει σε κανα παλικάρι ή καμιά κοπέλα στη γραμμή και δε θα μου χει φταίξει και σε τίποτα. Η ρημάδα η αυτοσυγκράτηση και η ευγένεια θα μας καρκινιάσει στο τέλος. Τις πολυεθνικές σας μέσα...
    "I don't hold grudges.
    I don't believe in taking revenge.
    Returning the favour sounds prettier."

    - Lucifer Morningstar

  2. #5747
    Εγγραφή
    21-11-2002
    Περιοχή
    Britannia
    Μηνύματα
    1.267
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Shared
    Ταχύτητα
    21600/508
    ISP
    Forthnet
    Router
    Draytek Vigor 2700VG
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από paanos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα πακέτα αυτά είναι καρτοπρογραμματα που δίνουν μόνο από κατάστημα ή τηλεφωνικά, και είναι πολύ φθηνά. Ένα τέτοιο πρόγραμμα δίνουν και σε όσους είχαν cyta.
    Στο συμβόλαιο που έχω μπροστά μου γράφει ως περιγραφή προγράμματος "Vodafone 1000 Exclusive".
    Με βάση το παραπάνω συμβόλαιο που δίνει 1000 προς όλους έβαλαν επιπρόσθετο πακέτο 500 προς βόντα και 200MB.
    Στα 500 λεπτά προς Voda και τα 200MB κάνουν 100% έκπτωση ενώ στο βασικό πάγιο 75% και βγαίνει ένα ποσό στα 12 ευρώ το μήνα.

    Δεν αναφέρει κάπου για καρτοσυμβόλαιο η σύμβαση όσο τη διάβασα.
    Are you with Us?

  3. #5748
    Εγγραφή
    28-01-2007
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    1.587
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    16384/1024
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΙΧΙΟ
    Router
    Linksys wag160N
    SNR / Attn
    3,8(dB) / 16(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Lord_British Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στο συμβόλαιο που έχω μπροστά μου γράφει ως περιγραφή προγράμματος "Vodafone 1000 Exclusive".
    Με βάση το παραπάνω συμβόλαιο που δίνει 1000 προς όλους έβαλαν επιπρόσθετο πακέτο 500 προς βόντα και 200MB.
    Στα 500 λεπτά προς Voda και τα 200MB κάνουν 100% έκπτωση ενώ στο βασικό πάγιο 75% και βγαίνει ένα ποσό στα 12 ευρώ το μήνα.

    Δεν αναφέρει κάπου για καρτοσυμβόλαιο η σύμβαση όσο τη διάβασα.
    το ιδιο εχει και η μητερα μου αλλα στα 13.55 ειναι συμβολαιο και οχι καρτοσυμβολαιο

  4. #5749
    Εγγραφή
    21-06-2018
    Ηλικία
    28
    Μηνύματα
    1.978
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Interleaved
    Η VODAFONE-ΠΑΝΑΦΟΝ ΑΕΕΤ με σκοπό την καλύτερη εξυπηρέτηση των πελατών συμβολαίου του πρώην δικτύου Cyta Ελλάδος, ανακοινώνει την μεταφορά της οριστικής κατάργηση των υπηρεσιών κινητής συμβολαίου του πρώην δικτύου Cyta Ελλάδος από 30/9/2019 σε 31/10/2019.

    Στην περίπτωση που οι συνδρομητές κινητής συμβολαίου του πρώην δικτύου Cyta Ελλάδος δεν προβούν σε νέα σύμβαση μέσω ενός καταστήματος Vodafone με τον ίδιο αριθμό ή σε φορητότητα του αριθμού τους σε άλλο πάροχο έως και τις 31/10/2019, μετά το πέρας της εν λόγω καταληκτικής ημερομηνίας ,ο συνδρομητικός τους αριθμός θα παραμείνει ανενεργός, πλην όμως διαθέσιμος για νέα σύνδεση για διάστημα έξι (6) μηνών στη VODAFONE- ΠΑΝΑΦΟΝ ΑΕΕΤ.

    Δυνάμει της ανωτέρω αλλαγής οι συνδρομητές που επηρεάζονται έχουν το δικαίωμα καταγγελίας της σύμβασής τους αζημίως εντός δύο μηνών από την παρούσα ανακοίνωση.
    Από μήνα σε μήνα το πάνε;

  5. #5750
    Εγγραφή
    23-08-2006
    Περιοχή
    Ν. ΠΕΛΛΑ
    Μηνύματα
    279
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    509 Kbps Up 4093 Kbps.Dow
    ISP
    Cyta Ελλάς Vodafone
    DSLAM
    Cyta Hellas - Ν. ΠΕΛΛΑ
    Router
    ΖΤΕ ZXHN H267A
    SNR / Attn
    27 d(dB) / 18 d(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Μου ηρθε το ZTE ZXHN H267A για την μεταφορά απο το δίκτυο Cyta σε Vodafone είναι προγραμματισμένοι για 6 Νοεμβρίου
    __________________



    ..::Φιλικα::..
    Filipoy
    ..::Frequent Member::..

  6. #5751
    Εγγραφή
    05-04-2012
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    3.022
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50
    ISP
    Nova
    Router
    HG8145V5
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από filipoy Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μου ηρθε το ZTE ZXHN H267A για την μεταφορά απο το δίκτυο Cyta σε Vodafone είναι προγραμματισμένοι για 6 Νοεμβρίου
    Φίλε σε πήραν τηλέφωνο για να σου κάνουν μεταφορα; Γιατί είχα μια κλήση τους στο σταθερό 7 Οκτωβρίου προχθές την είδα γιατί δεν έχω καν μπαταρίες στο σταθερό αλλά χρειάστηκα να κάνω ένα τηλέφωνο και την είδα. Ήταν από το 13877. Λες να με πήραν για να με μεταφέρουν;;

    Θα γίνει τίποτα αν τους αγνοήσω;; έχω συμβόλαιο μέχρι Νοέμβριο του 2020
    [IMG][img]//kat.cr/userbar/giannhs1985.png[/img][/IMG]

  7. #5752
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.940
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από filipoy Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μου ηρθε το ZTE ZXHN H267A για την μεταφορά απο το δίκτυο Cyta σε Vodafone είναι προγραμματισμένοι για 6 Νοεμβρίου
    Τι παροχές είχες στο πακέτο αν επιτρέπεται;
    P.s πάλι καλά που έστειλαν το ζτε..

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Godian Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε σε πήραν τηλέφωνο για να σου κάνουν μεταφορα; Γιατί είχα μια κλήση τους στο σταθερό 7 Οκτωβρίου προχθές την είδα γιατί δεν έχω καν μπαταρίες στο σταθερό αλλά χρειάστηκα να κάνω ένα τηλέφωνο και την είδα. Ήταν από το 13877. Λες να με πήραν για να με μεταφέρουν;;

    Θα γίνει τίποτα αν τους αγνοήσω;; έχω συμβόλαιο μέχρι Νοέμβριο του 2020
    Δεν είναι απόλυτο ότι παίρνουν για μεταφορά και μόνο..
    Αν σε παίρνουν για μεταφορά και τους αγνοήσεις, παίζει να βρεθείς και χωρίς υπηρεσία Η με υπηρεσία να υπολειτουργεί..
    Δεν στο κόβουν, ούτε χαλάει το συμβόλαιο.. Απλά στο δίκτυο της βόντα με τον εξοπλισμό της cyta πιθανόν να μπερδευτεί το πράγμα..
    Κανονικά πρέπει να ενημερώσουν και με sms η εγγράφως..όχι μόνο με τηλέφωνο..
    Αν το έχουν προγραμματίσει να το κάνουν, θα το κάνουν.. Με τη μεταφορά το συμβόλαιο συνεχίζει στη βόντα μέχρι τη λήξη του..δεν αλλάζει κάτι εδώ.. Νομίζω ότι μπορείς και να φύγεις αν δεν θες να πας στη βόντα.. Αλλά δεν είμαι σίγουρος..
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  8. #5753
    Εγγραφή
    21-06-2018
    Ηλικία
    28
    Μηνύματα
    1.978
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Interleaved
    Αν κάνουν την αλλαγή μόνοι τους στέλνουν επιστολή, νέο εξοπλισμό και σε βάζουν στο κοντινότερο πακέτο με την ίδια τιμή και δέσμευση. Από την μέρα που ενεργοποιείται η σύνδεσή σου στην Vodafone, έχεις δικαίωμα καταγγελίας εντός 2 μηνών. Λέει ότι από την αποστολή της επιστολής μέχρι και την μετάβαση δεν μπορείς να κάνεις οποιαδήποτε αλλαγή.

  9. #5754
    Εγγραφή
    05-04-2012
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    3.022
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50
    ISP
    Nova
    Router
    HG8145V5
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι παροχές είχες στο πακέτο αν επιτρέπεται;
    P.s πάλι καλά που έστειλαν το ζτε..

    - - - Updated - - -



    Δεν είναι απόλυτο ότι παίρνουν για μεταφορά και μόνο..
    Αν σε παίρνουν για μεταφορά και τους αγνοήσεις, παίζει να βρεθείς και χωρίς υπηρεσία Η με υπηρεσία να υπολειτουργεί..
    Δεν στο κόβουν, ούτε χαλάει το συμβόλαιο.. Απλά στο δίκτυο της βόντα με τον εξοπλισμό της cyta πιθανόν να μπερδευτεί το πράγμα..
    Κανονικά πρέπει να ενημερώσουν και με sms η εγγράφως..όχι μόνο με τηλέφωνο..
    Αν το έχουν προγραμματίσει να το κάνουν, θα το κάνουν.. Με τη μεταφορά το συμβόλαιο συνεχίζει στη βόντα μέχρι τη λήξη του..δεν αλλάζει κάτι εδώ.. Νομίζω ότι μπορείς και να φύγεις αν δεν θες να πας στη βόντα.. Αλλά δεν είμαι σίγουρος..
    Αχα κατάλαβα. Δεν είχα κανένα SMS πάντως αλλά δε τους παίρνω κιόλας. Ας με πάρουν στο κινητό.
    Θέλω να δω αν με αλλάξουν θα έχω χειρότερο ping στο battlefield 5 και μετά βλέπω
    [IMG][img]//kat.cr/userbar/giannhs1985.png[/img][/IMG]

  10. #5755
    Εγγραφή
    21-06-2018
    Ηλικία
    28
    Μηνύματα
    1.978
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Interleaved
    Η VODAFONE-ΠΑΝΑΦΟΝ ΑΕΕΤ, ανακοινώνει ότι η κατάργηση των υπηρεσιών κινητής συμβολαίου του πρώην δικτύου Cyta Ελλάδος ολοκληρώθηκε την 30η/11/2019.

    Από την ανωτέρω ημερομηνία, ο συνδρομητικός αριθμός των καταναλωτών που δεν έχουν ενεργοποιήσει νέα σύνδεση (στη Vodafone ή σε άλλο Πάροχο μέσω Φορητότητας), θα παραμείνει ανενεργός πλην όμως διαθέσιμος για διάστημα έξι (6) μηνών για νέα σύνδεση στη VODAFONE- ΠΑΝΑΦΟΝ ΑΕΕΤ.
    Τέλος εποχής και επίσημα για την κινητή.

  11. #5756
    Εγγραφή
    08-03-2009
    Μηνύματα
    1.169
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Την Παρασκευή 10-1-2020 πετάχτηκα για λίγο έξω ξεχνώντας το κινητό μου στο σπίτι, όταν γύρισα βρήκα μια αναπάντητη κλήση από το 2155553553, βάζοντας το νούμερο στο google βλέπω πως είναι από την "αγαπημένη" μας vodafone (πρώην cyta δηλαδή). Το συμβόλαιό μου λήγει 31 Μάη, τι πρόταση να ήθελαν να μου κάνουν άραγε τα γίδια, για υποχρεωτική αναβάθμιση διάβαζα στην αναζήτηση στο goole, δείτε μια ανάρτηση ενός.

    ΠΡΟΣΟΧΗ !! ΤΑ ΚΟΥΤΟΠΟΝΗΡΑ ΛΑΜΟΓΙΑ ΤΗΣ VODAFONE ΒΑΖΟΥΝ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΟ ΤΟΥΣ ΚΕΝΤΡΟ ΝΑ ΚΑΛΟΥΝ ΤΟΥΣ ΣΥΝΔΡΟΜΗΤΕΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΛΕΝΕ ΠΩΣ «ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΜΕΤΑΒΑΣΗΣ ΑΠΟ ΤΗ CYTA ΣΤΗ VODAFONE» ΤΟΥΣ ΑΥΞΑΝΟΥΝ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΗΔΗ ΣΥΜΦΩΝΗΜΕΝΩΝ ΚΑΙ ΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΣΥΜΒΟΛΑΙΩΝ.

    ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΤΑ ΛΑΜΟΓΙΑ ΨΑΧΝΟΥΝ ΓΙΑ Μ@ΛΑΚΕΣ – 1 ΣΤΟΥΣ 10 ΝΑ ΒΡΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΙΣΟΥΝ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΟ ΣΥΜΦΩΝΗΜΕΝΟ ΤΟΥ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΟΦΕΛΟΣ.

    Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΠΩΣ ΑΝ ΔΩ ΑΥΞΗΜΕΝΗ ΤΙΜΗ ΣΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ, ΤΟ ΘΕΜΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΝΟΜΙΚΟ, ΔΕΔΟΜΕΝΟΥ ΠΩΣ Η ΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΤΟΥ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΥ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗ ΣΥΜΦΩΝΗΜΕΝΗ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΤΙΜΗ ΤΟ ΠΕΡΑΣΜΕΝΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΔΙΑΡΚΕΙΑ 2 ΕΤΩΝ, ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΓΕΓΡΑΜΜΕΝΗ.

    ΑΝ ΔΕΙΤΕ ΑΥΞΗΜΕΝΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ, ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΣΤΟ ΣΥΝΗΓΟΡΟ ΤΟΥ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΗ http://www.synigoroskatanaloti.gr/ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΕΤΤ https://www.eett.gr/opencms/opencms/...omplaints.html

    ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΕΤΕ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΣΑΣ ΚΑΠΟΙΑ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΠΟΥ ΚΑΤΑΓΡΑΦΕΙ ΤΙΣ ΚΛΗΣΕΙΣ, ΩΣΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΣΑΣ, ΟΠΩΣ ΑΥΤΟΙ ΣΑΣ ΚΑΤΑΓΡΑΦΟΥΝ, ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΑΓΡΑΦΗ ΤΩΝ ΣΥΜΦΩΝΗΜΕΝΩΝ.
    ΔΕΝ ΗΞΕΡΕΣ
    ΔΕΝ ΡΩΤΑΓΕΣ
    ΑΣ ΠΡΟΣΕΧΕΣ

  12. #5757
    Εγγραφή
    21-06-2018
    Ηλικία
    28
    Μηνύματα
    1.978
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Interleaved
    Καλούν για ανανέωση συμβολαίου, αν συμφωνήσεις καλως. Αν δεν συμφωνήσεις τότε μαζί με τους υπόλοιπους (στην περιοχή σου) θα μεταφερθειτε στην Vodafone στην ημερομηνία που έχουν ορίσει ανά περιοχή, με ένα πρόγραμμα παρόμοιο με το δικό σας και με την ίδια τιμή. Δεν θα γίνει αλλαγή της δεσμευσης, στην ίδια ημερομηνία θα λήγει το συμβόλαιο σας.

  13. #5758
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    4.812
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    >Vodafone<
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από terko Εμφάνιση μηνυμάτων
    Την Παρασκευή 10-1-2020 πετάχτηκα για λίγο έξω ξεχνώντας το κινητό μου στο σπίτι, όταν γύρισα βρήκα μια αναπάντητη κλήση από το 2155553553, βάζοντας το νούμερο στο google βλέπω πως είναι από την "αγαπημένη" μας vodafone (πρώην cyta δηλαδή). Το συμβόλαιό μου λήγει 31 Μάη, τι πρόταση να ήθελαν να μου κάνουν άραγε τα γίδια, για υποχρεωτική αναβάθμιση διάβαζα στην αναζήτηση στο goole, δείτε μια ανάρτηση ενός.

    ΠΡΟΣΟΧΗ !! ΤΑ ΚΟΥΤΟΠΟΝΗΡΑ ΛΑΜΟΓΙΑ ΤΗΣ VODAFONE ΒΑΖΟΥΝ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΟ ΤΟΥΣ ΚΕΝΤΡΟ ΝΑ ΚΑΛΟΥΝ ΤΟΥΣ ΣΥΝΔΡΟΜΗΤΕΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΛΕΝΕ ΠΩΣ «ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΜΕΤΑΒΑΣΗΣ ΑΠΟ ΤΗ CYTA ΣΤΗ VODAFONE» ΤΟΥΣ ΑΥΞΑΝΟΥΝ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΗΔΗ ΣΥΜΦΩΝΗΜΕΝΩΝ ΚΑΙ ΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΣΥΜΒΟΛΑΙΩΝ.

    ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΤΑ ΛΑΜΟΓΙΑ ΨΑΧΝΟΥΝ ΓΙΑ Μ@ΛΑΚΕΣ – 1 ΣΤΟΥΣ 10 ΝΑ ΒΡΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΙΣΟΥΝ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΟ ΣΥΜΦΩΝΗΜΕΝΟ ΤΟΥ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΟΦΕΛΟΣ.

    Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΠΩΣ ΑΝ ΔΩ ΑΥΞΗΜΕΝΗ ΤΙΜΗ ΣΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ, ΤΟ ΘΕΜΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΝΟΜΙΚΟ, ΔΕΔΟΜΕΝΟΥ ΠΩΣ Η ΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΤΟΥ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΥ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗ ΣΥΜΦΩΝΗΜΕΝΗ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΤΙΜΗ ΤΟ ΠΕΡΑΣΜΕΝΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΔΙΑΡΚΕΙΑ 2 ΕΤΩΝ, ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΓΕΓΡΑΜΜΕΝΗ.

    ΑΝ ΔΕΙΤΕ ΑΥΞΗΜΕΝΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ, ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΣΤΟ ΣΥΝΗΓΟΡΟ ΤΟΥ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΗ http://www.synigoroskatanaloti.gr/ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΕΤΤ https://www.eett.gr/opencms/opencms/...omplaints.html

    ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΕΤΕ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΣΑΣ ΚΑΠΟΙΑ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΠΟΥ ΚΑΤΑΓΡΑΦΕΙ ΤΙΣ ΚΛΗΣΕΙΣ, ΩΣΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΣΑΣ, ΟΠΩΣ ΑΥΤΟΙ ΣΑΣ ΚΑΤΑΓΡΑΦΟΥΝ, ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΑΓΡΑΦΗ ΤΩΝ ΣΥΜΦΩΝΗΜΕΝΩΝ.
    Μήπως ήθελαν να σε ρωτήσουν να σου αναβαθμίσουν την ταχύτητα σε VDSL, με λίγα λεφτά παραπάνω; Χλωμό το βλέπω να παίξει τέτοια απάτη με έξτρα κόστος, χωρίς να σου δώσουν τίποτα έξτρα και χωρίς επίσημη ανακοίνωση...

  14. #5759
    Εγγραφή
    26-12-2005
    Περιοχή
    Ιεραπετρα
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    474
    Downloads
    36
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    4096/512
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
    Router
    Pirelli drg a225g
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από terko Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΕΤΕ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΣΑΣ ΚΑΠΟΙΑ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΠΟΥ ΚΑΤΑΓΡΑΦΕΙ ΤΙΣ ΚΛΗΣΕΙΣ, ΩΣΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΣΑΣ, ΟΠΩΣ ΑΥΤΟΙ ΣΑΣ ΚΑΤΑΓΡΑΦΟΥΝ, ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΑΓΡΑΦΗ ΤΩΝ ΣΥΜΦΩΝΗΜΕΝΩΝ.

    σιγα μην βάλουμε και την CIA να παρακολουθεί τα τηλέφωνα δεν ειναι ανάγκη αφου δεν ξερεις τι σε ήθελαν να γράφεις εικασίες , εμενα στο τελευταίο λογαριασμό ειχε και χαρτι που με ενημέρωναν οτι η μετάβαση για τον αριθμό μου θα γινει στις 10/2 και οτι δεν θα αλλαξει κατι στην χρεοση αν και ημουν με αορίστου χρόνου στην cyta

  15. #5760
    Εγγραφή
    20-07-2008
    Περιοχή
    Πετρούπολη
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    5.756
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    220/22
    ISP
    NOVA
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από terko Εμφάνιση μηνυμάτων
    Την Παρασκευή 10-1-2020 πετάχτηκα για λίγο έξω ξεχνώντας το κινητό μου στο σπίτι, όταν γύρισα βρήκα μια αναπάντητη κλήση από το 2155553553, βάζοντας το νούμερο στο google βλέπω πως είναι από την "αγαπημένη" μας vodafone (πρώην cyta δηλαδή). Το συμβόλαιό μου λήγει 31 Μάη, τι πρόταση να ήθελαν να μου κάνουν άραγε τα γίδια, για υποχρεωτική αναβάθμιση διάβαζα στην αναζήτηση στο goole, δείτε μια ανάρτηση ενός.

    ΠΡΟΣΟΧΗ !! ΤΑ ΚΟΥΤΟΠΟΝΗΡΑ ΛΑΜΟΓΙΑ ΤΗΣ VODAFONE ΒΑΖΟΥΝ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΟ ΤΟΥΣ ΚΕΝΤΡΟ ΝΑ ΚΑΛΟΥΝ ΤΟΥΣ ΣΥΝΔΡΟΜΗΤΕΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΛΕΝΕ ΠΩΣ «ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΜΕΤΑΒΑΣΗΣ ΑΠΟ ΤΗ CYTA ΣΤΗ VODAFONE» ΤΟΥΣ ΑΥΞΑΝΟΥΝ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΗΔΗ ΣΥΜΦΩΝΗΜΕΝΩΝ ΚΑΙ ΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΣΥΜΒΟΛΑΙΩΝ.

    ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΤΑ ΛΑΜΟΓΙΑ ΨΑΧΝΟΥΝ ΓΙΑ Μ@ΛΑΚΕΣ – 1 ΣΤΟΥΣ 10 ΝΑ ΒΡΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΙΣΟΥΝ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΟ ΣΥΜΦΩΝΗΜΕΝΟ ΤΟΥ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΟΦΕΛΟΣ.

    Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΠΩΣ ΑΝ ΔΩ ΑΥΞΗΜΕΝΗ ΤΙΜΗ ΣΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ, ΤΟ ΘΕΜΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΝΟΜΙΚΟ, ΔΕΔΟΜΕΝΟΥ ΠΩΣ Η ΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΤΟΥ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΥ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗ ΣΥΜΦΩΝΗΜΕΝΗ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΤΙΜΗ ΤΟ ΠΕΡΑΣΜΕΝΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΔΙΑΡΚΕΙΑ 2 ΕΤΩΝ, ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΓΕΓΡΑΜΜΕΝΗ.

    ΑΝ ΔΕΙΤΕ ΑΥΞΗΜΕΝΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ, ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΣΤΟ ΣΥΝΗΓΟΡΟ ΤΟΥ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΗ http://www.synigoroskatanaloti.gr/ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΕΤΤ https://www.eett.gr/opencms/opencms/...omplaints.html

    ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΕΤΕ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΣΑΣ ΚΑΠΟΙΑ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΠΟΥ ΚΑΤΑΓΡΑΦΕΙ ΤΙΣ ΚΛΗΣΕΙΣ, ΩΣΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΣΑΣ, ΟΠΩΣ ΑΥΤΟΙ ΣΑΣ ΚΑΤΑΓΡΑΦΟΥΝ, ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΑΓΡΑΦΗ ΤΩΝ ΣΥΜΦΩΝΗΜΕΝΩΝ.
    Η απαντηση σου που αναφερεται ?? Εφοσον γραφεις οτι δεν μιλησες μαζι τους?

    Υποθετικα ολα αυτα?
    The gr81 .

Σελ. 384 από 391 ΠρώτηΠρώτη ... 364374379382383384385386389 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-03-09, 10:50
  2. Μηνύματα: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-02-08, 20:56
  3. Εξυπηρέτηση και υπηρεσίες του ΟΤΕ
    Από timber στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-01-08, 22:05
  4. Μηνύματα: 36
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-04-07, 23:33
  5. Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-11-06, 23:24

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας