Σελ. 366 από 391 ΠρώτηΠρώτη ... 346356361364365366367368371376386 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 5.476-5.490 από 5863
  1. #5476
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    4.814
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    >Vodafone<
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Valder Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μα τον Δία τον χταποδόμορφο, είμαι τόσο τραγικός που θεώρησα ότι ήδη τα 22.58 ήταν χαμηλά και δεν μπήκα στο σάιτ να δω.


    Σ ευχαριστώ παλικάρι μου για την υπομονή σου να με διαφωτίσεις! Είναι όντως μια πολύ καλή προσφορά και θα την εξετάσω, αν και ψήνομαι για VDSL πιό πολύ ομολογώ!


    Κοίτα, η τιμή που σου δίνουν για 50αρι VDSL στα 27€, είναι αρκετά καλή, αν έχει και δωρεάν τηλέφωνα. Αν καλύπτεσαι κιόλας από τις νέες καμπίνες της Vodafone, εδώ στο Γηροκομείο, δεν το συζητώ καν το πόσο συμφέρει...

  2. #5477
    Εγγραφή
    28-10-2003
    Περιοχή
    Hypatia City - Tauron
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    1.191
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    112/11
    ISP
    Vodafone
    Router
    Fritz 7530
    SNR / Attn
    14(dB) / 7(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MitsosDaBest13 Εμφάνιση μηνυμάτων


    Κοίτα, η τιμή που σου δίνουν για 50αρι VDSL στα 27€, είναι αρκετά καλή, αν έχει και δωρεάν τηλέφωνα. Αν καλύπτεσαι κιόλας από τις νέες καμπίνες της Vodafone, εδώ στο Γηροκομείο, δεν το συζητώ καν το πόσο συμφέρει...
    Άκου τι μου είπαν:

    50/5 με εγγυμένα τα 45 (εδώ ομολογώ δεν τον πίστεψα καν) με απεριοριστα αστικά υπεραστικά και 6 ωρες κινητα και εξωτερικό (σταθερά) και νέο ρούτερ, με ηλεκτρονικό λογαριασμό σε κινητό και μέηλ. 27 ευρώ τελική με φπα και φόρους μέσα.

    Εκείνο που δεν μου είπε είναι αν θα πληρώσω τίποτα αρχικά τέλη. Δεν είπε δηλαδη σας χαρίζουμε και τέλη ενεργοποίησης, να τώρα μου κοψε και το σκέφτηκα αυτο... Θα το ρωτήσω Δευτέρα πρωί αν στα 27 ειναι και αυτό μέσα. (αν ισχύει για ήδη υπάρχουσα γραμμή)

    Πάντα πριν από κάθε απόφαση, τουλάχιστον 24-48 ωρες ζύγισμα.
    "I don't hold grudges.
    I don't believe in taking revenge.
    Returning the favour sounds prettier."

    - Lucifer Morningstar

  3. #5478
    Εγγραφή
    02-01-2014
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    607
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΧΑΙΔΑΡΙ
    Router
    sercom
    SNR / Attn
    8,7(dB) / 17(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Το δικό μου συμβόλαιο CYTA σταθερό με 14,70€ λήγει σε 20 μέρες, ΔΕΝ θα ανανεώσω σε καμία περίπτωση με 22 άρια ή 27άρια στη vodafone. Θα το αφήσω στο ελεύθερο να δω τι λογαριασμό θα στείλουν, και μετά φορητότητα σε καλύτερη προσφορά ή διακοπή τελείως....να γλυτώσω μια και έξω όλα τα λεφτά....Δυο μέρες δουλειάς λιγότερο για τις πολυεθνικές!

  4. #5479
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    4.814
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    >Vodafone<
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Atheros Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το δικό μου συμβόλαιο CYTA σταθερό με 14,70€ λήγει σε 20 μέρες, ΔΕΝ θα ανανεώσω σε καμία περίπτωση με 22 άρια ή 27άρια στη vodafone. Θα το αφήσω στο ελεύθερο να δω τι λογαριασμό θα στείλουν, και μετά φορητότητα σε καλύτερη προσφορά ή διακοπή τελείως....να γλυτώσω μια και έξω όλα τα λεφτά....Δυο μέρες δουλειάς λιγότερο για τις πολυεθνικές!
    Καλύτερη προσφορά από τη δική σου, δεν υπάρχει. Μόνο ΑΥΤΗ, με προπληρωμή 12 μηνών όμως και χωρίς δωρεάν τηλέφωνα.

  5. #5480
    Εγγραφή
    05-04-2012
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    3.023
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50
    ISP
    Nova
    Router
    HG8145V5
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MitsosDaBest13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλύτερη προσφορά από τη δική σου, δεν υπάρχει. Μόνο ΑΥΤΗ, με προπληρωμή 12 μηνών όμως και χωρίς δωρεάν τηλέφωνα.
    Εγώ έκανα συμβόλαιο στη cyta τον Νοέμβριο του 2018 για 2 χρόνια με 24αρη ίντερνετ, απεριόριστα σταθερά και 300 προς κινητά.
    Και δίνω 15.30 με ηλεκτρονικό λογαριασμό και πάγια εντολή
    [IMG][img]//kat.cr/userbar/giannhs1985.png[/img][/IMG]

  6. #5481
    Εγγραφή
    15-11-2002
    Περιοχή
    ΠΑΤΡΑ - ΑΝΩ ΠΟΛΗ
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    1.542
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Άρθρα
    2
    Τύπος
    VDSL2
    ISP
    Vodafone
    Και εγω το ιδιο και ιδιο μηνα με την καμπινα τους απεναντι απο το σπιτι μου.

  7. #5482
    Εγγραφή
    28-10-2003
    Περιοχή
    Hypatia City - Tauron
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    1.191
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    112/11
    ISP
    Vodafone
    Router
    Fritz 7530
    SNR / Attn
    14(dB) / 7(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Atheros Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το δικό μου συμβόλαιο CYTA σταθερό με 14,70€ λήγει σε 20 μέρες, ΔΕΝ θα ανανεώσω σε καμία περίπτωση με 22 άρια ή 27άρια στη vodafone. Θα το αφήσω στο ελεύθερο να δω τι λογαριασμό θα στείλουν, και μετά φορητότητα σε καλύτερη προσφορά ή διακοπή τελείως....να γλυτώσω μια και έξω όλα τα λεφτά....Δυο μέρες δουλειάς λιγότερο για τις πολυεθνικές!
    (Καταρχάς τα 27 ειναι για 50άρα που λέμε πιο πάνω)

    Κοίταξε να δεις, ούτε εγω θα έπινα νερό στο όνομα κάποιων πολυεθνικών. Δεν θα το αναλύσω το γιατί, έχω την κοσμοθεωρία μου και δεν είναι καθόλου "χάδι στ αυτιά".

    Όμως, οκ πόσο να την πάρεις ουσιαστικά μια 24άρα; Με 13 ευρώ; Υπάρχει ένα σημείο -δεν ξέρω ποιο είναι αυτό- κάτω από το οποίο μπαίνει μέσα η εταιρία για να μας κρατήσει ως πελάτες. Πιθανόν όσο μεγαλύτερη η εταιρία τόσο μεγαλύτερη η δυνατότητά της να στρεβλώνει έτσι την αγορά, διότι είναι μια μορφή στρέβλωσης. Συν οτι χάσει από σένα ίσως -δεν ξέρω- να το ρεφάρει από άλλους.


    Θα μου πεις, "εγω ρε φίλε τόσο μπορώ να δώσω, 13 ευρώ για την 24άρα, αν μπορώ να το διαπραγματευτώ μέχρι τόσο χώμα, θα το κάνω και αδιαφορώ για την αγορά". Το σέβομαι, πραγματικά, δουλεύεις και θες να τους πληρώνεις όσο το δυνατόν λιγότερο ή και καθόλου. Μαζί σου!

    Αλλά πόσο καλή προσφορά μπορείς να βρείς, πχ για 24άρα κάτω από 14.70; Τουλάχιστον εγω που διαβάζω το φόρουμ καιρό, πρέπει να είναι η κατώτερη τιμή που έχω δει, ή έστω από τις πιο χώμα.
    "I don't hold grudges.
    I don't believe in taking revenge.
    Returning the favour sounds prettier."

    - Lucifer Morningstar

  8. #5483
    Εγγραφή
    05-04-2006
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    2.582
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΤΡΙΛΟΦΟ
    Router
    ZTE
    SNR / Attn
    6(dB) / 10(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Εγώ είχα συμβόλαιο cyta με 22 και ανανέωσα πάλι με 22 για 24ΜΒ, απεριόριστα αστ+υπερ, 300 λεπτά κινητά. Το θέμα είναι οτι επειδή επικοινώνησα με cosmote, wind και vodafone (ναι γιατί ακόμα υποτμήμα cyta διαχειρίζεται τα συμβόλαια της cyta) τις εταιρίες κανένας δεν έκανε καλύτερη προσφορά (ούτε καν κοντά) οπότε δεν είχα ούτε κάτι να διαπραγματευτώ, ούτε εναλλακτική δυστυχώς αν και θα ήθελα να μεταφερθώ cosmote.
    ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Α' ΕΘΝΙΚΗ
    http://slightlymagic.net

  9. #5484
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.976
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    24αρι ίντερνετ, απεριόριστα σταθερά και 300 προς κινητά στα ~21ε..παλαιότερα το είχα πετύχει κ με 16ε αλλά ήταν έτσι οι συγκυρίες τότε και δεν έκατσε το deal..Αργότερα έπαιξε μια προσφορά με 24αρι ίντερνετ, απεριόριστα σταθερά και 800 προς κινητά στα 23,5ε..και με τη μείωση -0,50ε του ηλεκτρονικού λογαριασμού..βγήκε στα 23ε..σε αυτό είμαι τώρα..

    Στα παραπάνω δεν αναφέρω το +1ε του cyta4u (r.i.p) που ήταν extra...τώρα..με την πάγια εντολή είμαι λίγο επιφυλακτικός..και για επιπλέον -0,50ε πιστεύω πως δεν αξίζει τη φασαρία..αυτό που έκανε η cyta με τα 0,5ηλ.λογ+0,5παγ.εντολή ήταν λίγο χαζομάρα, τουλάχιστον η hol έλεγε -1ε με ηλ.λογαριασμό..& εφόσον πλήρωνες με απλή κάρτα μέσω myhol..δεν κοίταζαν πολύ την πάγια εντολή..
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος GregoirX23 : 11-05-19 στις 21:56.
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  10. #5485
    Εγγραφή
    24-04-2006
    Περιοχή
    Χανιά
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    1.624
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    ISP
    None
    @Valder Ρώτα μήπως σου δίνουν VDSL 35/3 με 21-22€ (ανάλογα με τις εκπτώσεις ηλ. λογαριασμού και πάγιας εντολής).

    (με απεριόριστα σταθερά και 300' κινητά)

  11. #5486
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    4.814
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    >Vodafone<
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ckoul Εμφάνιση μηνυμάτων
    @Valder Ρώτα μήπως σου δίνουν VDSL 35/3 με 21-22€ (ανάλογα με τις εκπτώσεις ηλ. λογαριασμού και πάγιας εντολής).

    (με απεριόριστα σταθερά και 300' κινητά)
    H Vodafone δίνει 30/3. Αλλά μόνο από Αστικό Κέντρο.

  12. #5487
    Εγγραφή
    09-03-2008
    Μηνύματα
    586
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Cyta
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Router
    ZTE
    SNR / Attn
    26(dB) / 6(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Συνφορουμιτες , τά φώτα σας !
    Είμαι πρώην πελάτης cyta VDSL μέ δύο κανάλια φωνής ( δύο τηλεφωνικούς αριθμούς).
    Πληρώνω 23 € καί τό συμβόλαιο τής cyta λήγει τόν Ιανουάριο τού 2020.
    Μέ κάλεσαν από Vodafone γιά νά μέ ενημερώσουν ότι η περίπτωση μου είναι ιδιαίτερη λόγω τού ότι η Vodafone δεν παρέχει δύο κανάλια φωνής σέ οικιακούς πελάτες.
    Μού πρότειναν ωστόσο νά μεταβώ κανονικά στή Vodafone μέχρι τό τέλος Ιουνίου έναντι τού ποσού τών 26.30 € και νέα 24 μήνη δέσμευση.
    Η αλήθεια είναι ότι πληρώνω λίγα χρήματα καί η αύξηση των 3 περίπου € δεν με ενοχλεί ιδιαίτερα.
    Μού είπαν ότι η μετάβαση πρέπει νά ολοκληρωθεί μέχρι τέλος Ιουνίου αλλιώς θά μείνω χωρίς υπηρεσίες ή καί θά "χάσω" τούς αριθμούς μου.
    Τί συμβαίνει ;
    Γιατί τέτοια βιασύνη πρίν τήν λήξη του συμβολαίου ;
    Η αλήθεια είναι ότι οι εναλλακτικές λύσεις είναι περιορισμένες μέ δύο κανάλια φωνής για οικιακό πελάτη.
    (ΟΤΕ ή forthnet)
    Εχει συμβεί κάτι ανάλογο σέ κάποιον από εσάς ;

  13. #5488
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Χαζομάρες, για να μην πω κάτι βαρύτερο. Η σύμβαση που έχεις εξακολουθεί να ισχύει στο ακέραιο, δεσμεύοντας και τα δύο μέρη, εσένα και τον πάροχο.
    Προφανώς θέλουν να σε κρατήσουν ως πελάτη για μεγαλύτερο διάστημα και με επιπλέον κέρδος γι' αυτούς. Ωστόσο η εταιρεία που εξαγόρασε την Cyta, νομικά δεσμεύεται για την συνέχιση των συμβολαίων και ότι προβλέπουν αυτά μέχρι την λήξη τους.

  14. #5489
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.976
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από geopro64 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συνφορουμιτες , τά φώτα σας !
    Είμαι πρώην πελάτης cyta VDSL μέ δύο κανάλια φωνής ( δύο τηλεφωνικούς αριθμούς).
    Πληρώνω 23 € καί τό συμβόλαιο τής cyta λήγει τόν Ιανουάριο τού 2020.
    Μέ κάλεσαν από Vodafone γιά νά μέ ενημερώσουν ότι η περίπτωση μου είναι ιδιαίτερη λόγω τού ότι η Vodafone δεν παρέχει δύο κανάλια φωνής σέ οικιακούς πελάτες.
    Μού πρότειναν ωστόσο νά μεταβώ κανονικά στή Vodafone μέχρι τό τέλος Ιουνίου έναντι τού ποσού τών 26.30 € και νέα 24 μήνη δέσμευση.
    Η αλήθεια είναι ότι πληρώνω λίγα χρήματα καί η αύξηση των 3 περίπου € δεν με ενοχλεί ιδιαίτερα.
    Μού είπαν ότι η μετάβαση πρέπει νά ολοκληρωθεί μέχρι τέλος Ιουνίου αλλιώς θά μείνω χωρίς υπηρεσίες ή καί θά "χάσω" τούς αριθμούς μου.
    Τί συμβαίνει ;
    Γιατί τέτοια βιασύνη πρίν τήν λήξη του συμβολαίου ;
    Η αλήθεια είναι ότι οι εναλλακτικές λύσεις είναι περιορισμένες μέ δύο κανάλια φωνής για οικιακό πελάτη.
    (ΟΤΕ ή forthnet)
    Εχει συμβεί κάτι ανάλογο σέ κάποιον από εσάς ;
    Αυτές οι χαζομάρες που κάνει η voda που δεν δίνει voip ήταν ο λόγος που μετά από πολλά χρόνια πελάτης, χάλασα σούπερ deal με καλές παροχές σε πολύ καλή τιμή διότι ήθελα για δικούς μου λόγους voip..μάλιστα μου εγγυήθηκαν ότι θα μου το παρείχαν (ενώ δεν έδιναν voip σε ιδιώτες) έκανα το συμβόλαιο και μετά άρχισαν να τα μασάνε..με την βοήθεια της εεττ και παρότι η τιμή και οι παροχές του πακέτου ήταν καλές..αποχώρησα αζημίως διότι έταξαν κάτι που δεν μπορούσαν να δώσουν..
    Anyway πάντως..η hol παλιά έδινε voip, η voda & οι άλλοι πάροχοι γιατί το καθυστερούν ακόμα και δεν ξεκινάνε να το καθιερώνουν σιγά σιγά απορώ..
    Η εικόνα που είχαμε με το voip παλιά έχει αλλάξει πιστεύω διότι η τεχνολογία εξελίσσεται..τα μόνα μείον..πιθανά προβλήματα με φαξ/συναγερμούς & ups για τις διακοπές ρεύματος..που όλα ξεπερνιούνται πιστεύω..

    Τι χρόνους ομιλίας έχεις στο πακέτο τώρα;

    Πάντως μέχρι να λήξει το συμβόλαιο είσαι ΟΚ! όπως είπε και ο κούκος.
    Μετά μπορείς να κάνεις μια φθηνή σύνδεση σταθερής, αγοράζεις ένα voip router η ata, το οποίο θα χρησιμοποιήσεις με η χωρίς το ρούτερ του παρόχου αν σου δώσει voip..θα μεταφέρεις τα νούμερα σου σε τρίτο voip πάροχο..και θα βάζεις πακέτο ομιλίας όποτε θες..εισερχόμενες θα έχεις κανονικά με ένα μικρό ποσό το χρόνο..
    Βέβαια μπορεί να μην είναι τόσο απλή & ίσως οικονομική ιδέα σαν ένα πακέτο με ενσωματωμένο χρόνο ομιλίας..
    Αλλά είναι μια ιδέα..

    Αργά η γρήγορα θα περάσουν όλοι οι πάροχοι σε voip..αλλά..
    Ποιος το εγγυάται ότι σιγά σιγά μόλις αρχίσουν να τελειώνουν τα συμβόλαια της cyta, ότι η voda δεν θα βγάλει εκτός τον εξοπλισμό της cyta η θα τον χρησιμοποιήσει κάπως αλλιώς;
    Όταν περάσει η σύμβαση σε αορίστου δεν μπορούν να πράξουν κατά το δοκούν;
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος GregoirX23 : 14-05-19 στις 20:05.
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  15. #5490
    Εγγραφή
    28-10-2003
    Περιοχή
    Hypatia City - Tauron
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    1.191
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    112/11
    ISP
    Vodafone
    Router
    Fritz 7530
    SNR / Attn
    14(dB) / 7(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Εντωμεταξυ ποιό το αστείο: Προσπαθώ να συνεννοηθώ με βόντα για VDSL 50άρι καθως τέτοιο αποφάσισα ότι επιθυμώ, και με στέλνουν από το 13830 στο 13877 γιατί δεν έχει γίνει η ενοποίηση και δε με βλέπουν σε καμία καρτέλα (αυτό να το καταλάβω), ενω αντίθετα πριν απο λίγες μέρες υπάλληλος στο 13877 μου είχε πει να πάρω το 13830 για την προσφορά καθώς αυτοί δε μπορούσαν να κάνουν κάτι. Σήμερα το 13877 μου λέει θα πει στη βόντα να με πάρουν εκείνοι αύριο.


    Ρε πάτε καλά;

    ΥΓ: Επειδή παρά το οτι το παίρνω στο χαλαρό και στην πλάκα, δεν συνεπάγεται ότι μου αρέσει και αυτή η ανοργανωσιά, εαν δεν συνεννοηθούμε και αύριο, θα φύγω γι αλλού.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Valder : 14-05-19 στις 20:29.
    "I don't hold grudges.
    I don't believe in taking revenge.
    Returning the favour sounds prettier."

    - Lucifer Morningstar

Σελ. 366 από 391 ΠρώτηΠρώτη ... 346356361364365366367368371376386 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-03-09, 10:50
  2. Μηνύματα: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-02-08, 20:56
  3. Εξυπηρέτηση και υπηρεσίες του ΟΤΕ
    Από timber στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-01-08, 22:05
  4. Μηνύματα: 36
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-04-07, 23:33
  5. Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-11-06, 23:24

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας