Σελ. 292 από 391 ΠρώτηΠρώτη ... 272282287290291292293294297302312 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 4.366-4.380 από 5863
  1. #4366
    Εγγραφή
    25-10-2012
    Μηνύματα
    906
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΨΥΧΙΚΟ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimitri_ns Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παρ'όλα αυτά έχω cyta, ευχαριστημένος, δεν κυνηγάω προβλήματα
    Αντίθετα από cisco (παλαιότερα, δεν έχω άποψη τώρα) καθόλου ευχαριστημένος.

    Από mikrotik ευχαριστημένος
    Και από asterisk επίσης ευχαριστημένος, αν καταλαβαίνεις τι θέλω να πω
    Δηλαδή τερματίζει η γραμμή σου σε download ενός connection σε server εξωτερικού εκτός FRA/AMS/LON; Στο λέω γιατί έχω δεί επανελλημένα περιπτώσεις -σε VDSL βέβαια- που σε καμία περίπτωση δεν έφθανε τα μέγιστα rates.

    Για παλαιότερα δεν μπορώ να αναφερθώ με ακρίβεια αλλά στα σημερινά ranges δεν υπάρχει σύγκριση μεταξύ Microtik και Cisco αλλά και Juniper. Ειδικά στο Wireless που πάνε και βάζουν αρκετοί routerboard, το model range τους δεν ενδείκνειται για enterprises σε καμία περίπτωση. Για τις υπόλοιπες εφαρμογές και πάλι είναι ανώτερα απλά λόγω κόστους σε low density εφαρμογές είναι ασύμφορα.

  2. #4367
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.714
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από anderm Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδή τερματίζει η γραμμή σου σε download ενός connection σε server εξωτερικού εκτός FRA/AMS/LON; Στο λέω γιατί έχω δεί επανελλημένα περιπτώσεις -σε VDSL βέβαια- που σε καμία περίπτωση δεν έφθανε τα μέγιστα rates.

    Για παλαιότερα δεν μπορώ να αναφερθώ με ακρίβεια αλλά στα σημερινά ranges δεν υπάρχει σύγκριση μεταξύ Microtik και Cisco αλλά και Juniper. Ειδικά στο Wireless που πάνε και βάζουν αρκετοί routerboard, το model range τους δεν ενδείκνειται για enterprises σε καμία περίπτωση. Για τις υπόλοιπες εφαρμογές και πάλι είναι ανώτερα απλά λόγω κόστους σε low density εφαρμογές είναι ασύμφορα.
    Είμαι στην cyta από τότε που άρχισε να δίνει vdsl από AK (30;ari)
    Εκανα ένα μικρό διάλειμμα σε ΟΤΕ, λόγω νέων/παλαιών συνδρομητών
    Ημουνα 2010-2016 Νέα Σμύρνη, 2016-2017 Παλαιό Φάληρο
    Πάντα vdsl από ΑΚ

    Και πάντα τα κατεβάσματα από εσωτερικό/εξωτερικό/εξωπλανήτες παίζανε από 2,8-3,2 ΜΒ/sec, torrents ή κανονικό down

    Ομοίως και το up. Σχεδόν τερμάτιζαν

    Ακόμα και εδώ στο Φάληρο που ο ΟΤΕ έδωσε σαπάκι (η γραμμή πάει μέχρι 40, 220μ από AK)

    Λογαριασμούς δεν μου στέλνει η cyta, αλλά αυτό είναι άλλο θέμα
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος dimitri_ns : 20-05-17 στις 14:47.
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  3. #4368
    Εγγραφή
    25-10-2012
    Μηνύματα
    906
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΨΥΧΙΚΟ
    2,8-3,2 MB/Sec για σύνδεση που συγχρονίζει στα 40 είναι μετριότατα. Κανονικά θα έπρεπε να κατεβάζει στα 4,4MB/Sec.

  4. #4369
    Εγγραφή
    15-11-2002
    Περιοχή
    ΠΑΤΡΑ - ΑΝΩ ΠΟΛΗ
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    1.542
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Άρθρα
    2
    Τύπος
    VDSL2
    ISP
    Vodafone
    Λοιπόν ακούτε. Εγω τους πληρώνω και εγω θα γκρινιάζω. Μονο ετσι θα γινουν καλύτεροι αυτοί οι τύποι. Επίσης το εως 24 εχει γινει ανεκδοτο. Ειναι εως 12. Επίσης χάρη στην γκρίνια καποιων εδω μέσα πριν καποια χρόνια (οχι εμένα) η adsl έγινε καλύτερη. Και για να τελειώνει απαντηση δέχομαι απο καποιον που ειναι ενεργός συνδρομητής cyta η ειχε cyta και εδω μέσα κουβεντιάζουμε τον πόνο μας. Να απαντησει καποιος απο εξωτερικό με 100άρα γραμμη και να με πει γκρινιάρη δεν μου λεει τιποτα.
    Και το ξαναλέω. Ειναι απαράδεκτο να εχουμε μόνιμα 8.8.8.8 και ειναι απαραδεκτο να συγχρονίζω στα 8.

    Φιλικά θάνος
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος galotzas : 20-05-17 στις 16:35.

  5. #4370
    Εγγραφή
    25-10-2012
    Μηνύματα
    906
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΨΥΧΙΚΟ
    Ένα ένα.

    Το εώς 24 είναι αυτό που λέει, έως 24. Δεν γίνεται ο ΟΤΕ να έστηνε αστικά κέντρα ανά 500μ ή ανά 1 χλμ για να συγχρονίζει η ADSL υψηλά, φυσικά και δεν είναι εως 12, αν ο πάροχος σου αυξάνει το SNRN για να κλειδώνει χαμηλότερα τις γραμμές των πελατών του είναι άλλη ιστορία. Στήνεται VDSL για να έχουμε υψηλότερους συγχρονισμούς.

    Η γκρίνια για την ADSL γινόταν ή όταν στηνόταν δίκτυο ή όταν ξεκίνησε το LLU και αφορούσε παιδικές ασθένειες. Πλέον η αγορά έχει οριμάσει και ορισμένα προβλήματα δεν είναι αστοχίες προς επιδιόρθωση αλλά πολιτική των παρόχων.

    Μέχρι στιγμής τα προβλήματα στην Ελληνική αγορά ήταν ''δεν συγχρονίζω ψηλά'', ''έχω αποσυνδέσεις'' και λοιπά που αφορούσαν το access δίκτυο. Πλέον με τις VDSL επειδή αυτά τα προβλήματα λύνονται εμφανίζονται άλλα τα οποία έχουν να κάνουν με τον πάροχο αυτόν καθαυτό. Είναι συνήθες στο εξωτερικό μπορεί να έχεις μια γραμμή 300/30 από 3 παρόχους και πρακτικά ο ένας να σου δίνει 30Mbps ο άλλος 100 και ο τρίτος 300. Μπορεί κάποιου να λειτουργούν άψογα οι DNS κάποιου άλλου να υπολειτουργούν.

    Αλλά αυτό που δεν καταλαβαίνω -ειδικά για τα μέλη του adslgr που έχουν πρόσβαση στη πληροφορία- για ποιό λόγο να επιλέξει κάποιος τη cyta αντί τη wind ή τη forthnet αντί τη vodafone ή τον ΟΤΕ αντί τη vodafone -τυχαία επιλογή- όταν γνωρίζεις ότι ένας πάροχος έχει συστηματικά προβλήματα.

    Κάντε μια έρευνα αγοράς πριν πάτε σε κάποιον πάροχο, όχι να γκρινιάζουμε μετά παρότι τα ξέραμε.

  6. #4371
    Εγγραφή
    10-10-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    4.255
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    Inalan
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από galotzas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λοιπόν ακούτε. Εγω τους πληρώνω και εγω θα γκρινιάζω. Μονο ετσι θα γινουν καλύτεροι αυτοί οι τύποι. Επίσης το εως 24 εχει γινει ανεκδοτο. Ειναι εως 12. Επίσης χάρη στην γκρίνια καποιων εδω μέσα πριν καποια χρόνια (οχι εμένα) η adsl έγινε καλύτερη. Και για να τελειώνει απαντηση δέχομαι απο καποιον που ειναι ενεργός συνδρομητής cyta η ειχε cyta και εδω μέσα κουβεντιάζουμε τον πόνο μας. Να απαντησει καποιος απο εξωτερικό με 100άρα γραμμη και να με πει γκρινιάρη δεν μου λεει τιποτα.
    Και το ξαναλέω. Ειναι απαράδεκτο να εχουμε μόνιμα 8.8.8.8 και ειναι απαραδεκτο να συγχρονίζω στα 8.

    Φιλικά θάνος
    Αρα τι προτεινεις; Να παρατησουν οι παροχοι το VDSL/FTTx και να φτιαξουν το ADSL πρωτα;
    Εγω δεν εστιασα τοσο στη γκρινια, οσο στο οτι αυτο που λες δεν εχει καμια λογικη!

    Δεν πα να γκρινιαζεις, δεν πα να κοπανας το κεφαλι σου στον τοιχο, το ADSL ποτε δεν θα βελτιωθει γιατι εχει τους φυσικους περιορισμους.
    Μονη διεξοδος η ταχιστη αναπτυξη δικτυων VDSL/FTTx.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimitri_ns Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ραγιάδικη νοοτροπία που έχει μόνο υποχρεώσεις και όχι δικαιώματα

    Οι λύσεις είναι πολύ περισσότερες
    Δυστυχώς, αδυνατείς ...

    ΥΓ
    You lied, I did not..
    http://www.telegraph.co.uk/technolog...d-network.html
    Ειναι ραγιαδες οι Αγγλοι χωριατες δηλαδη;

    Πιστευω οτι το να γραφει ο καθενας οτι του κατεβει μπροστα απο μια οθονη (χωρις να γνωριζει τα βασικα) ειναι το πιο ευκολο πραγμα στον κοσμο.
    Απο την αλλη, το παραδειγμα των Αγγλων θελει ξεβολεμα, προσπαθεια και μερακι.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Hetfield : 20-05-17 στις 17:21.

  7. #4372
    Εγγραφή
    15-11-2002
    Περιοχή
    ΠΑΤΡΑ - ΑΝΩ ΠΟΛΗ
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    1.542
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Άρθρα
    2
    Τύπος
    VDSL2
    ISP
    Vodafone
    Θα σου πω το εξής απλό. Η υπηρεσία adsl απευθύνεται σε τελικούς χρήστες ολων των ειδων και οχι σε ατομα που εχουν σπουδάσει τηλεπικοινωνίες. Βάση αυτου του σκεπτικού λοιπόν που ειναι και ολο το στόρυ εγω έχω ενα κουτί με λαμπάκια και ασχολουμαι με το διαδίκτυο η οτιδήποτε κάμω. Το vdsl xdsl llu etc δεν τα ξέρω δεν με αφορούν. Οταν λοιπον εγώ αντιμετωπιζω προβληματα στις παροχες τις οποιες πληρώνω αρχιζω και γκρινιάζω για τα προβλήματα που με απασχολούν και βλεπω οτι σε αλλους παροχους δεν υπάρχουν. Το σκεπτικό ας εκανες ερευνα δεν ισχύει καθοτι διάφορα γρεφουν διάφορα. Επισης αυτο που ειπε ο φίλος να ανοιξω δικο μου πάροχο μαλλον εχει χρονια να πληρωσει συνδρομή.

    Παντως εγω vdsl που να συγχρονίζει στα 25 ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΩ.

  8. #4373
    Εγγραφή
    10-10-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    4.255
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    Inalan
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από galotzas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα σου πω το εξής απλό. Η υπηρεσία adsl απευθύνεται σε τελικούς χρήστες ολων των ειδων και οχι σε ατομα που εχουν σπουδάσει τηλεπικοινωνίες. Βάση αυτου του σκεπτικού λοιπόν που ειναι και ολο το στόρυ εγω έχω ενα κουτί με λαμπάκια και ασχολουμαι με το διαδίκτυο η οτιδήποτε κάμω. Το vdsl xdsl llu etc δεν τα ξέρω δεν με αφορούν. Οταν λοιπον εγώ αντιμετωπιζω προβληματα στις παροχες τις οποιες πληρώνω αρχιζω και γκρινιάζω για τα προβλήματα που με απασχολούν και βλεπω οτι σε αλλους παροχους δεν υπάρχουν. Το σκεπτικό ας εκανες ερευνα δεν ισχύει καθοτι διάφορα γρεφουν διάφορα. Επισης αυτο που ειπε ο φίλος να ανοιξω δικο μου πάροχο μαλλον εχει χρονια να πληρωσει συνδρομή.

    Παντως εγω vdsl που να συγχρονίζει στα 25 ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΩ. ������
    Παντως οι χωριατες στην Αγγλια ανοιξαν δικο τους παροχο αντι να γκρινιαζουν καθε μερα που δεν μπορουν να ταξιδεψουν στο διαστημα με την ταχυτητα του φωτος.
    Αυτο ειναι το ADSL και δεν εχει καμια λογικη οι παροχοι να ασχοληθουν περαιτερω μαζι του αντι να ασχοληθουν με τα δικτυα νεας γενιας.

    Το VDSL δικτυο που στηνει ο ΟΤΕ μεσω των νεων καφαο εχει αρχιτεκτονικη σχεδιαση που υπερπηδα τα περισσοτερα εμποδια και οι ταχυτητες ειναι εγγυημενες. Οποτε οταν θα αγοραζουν οι παροχοι bitstream access θα μπορουν να σου παρεχουν εγγυημενη ταχυτητα.
    Αν θες εγγυημενη ταχυτητα σε ADSL μαλλον με την επιθυμια θα μεινεις.

  9. #4374
    Εγγραφή
    25-10-2012
    Μηνύματα
    906
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΨΥΧΙΚΟ
    Θα σου πω το εξής απλό. Η υπηρεσία adsl απευθύνεται σε τελικούς χρήστες ολων των ειδων και οχι σε ατομα που εχουν σπουδάσει τηλεπικοινωνίες. Βάση αυτου του σκεπτικού λοιπόν που ειναι και ολο το στόρυ εγω έχω ενα κουτί με λαμπάκια και ασχολουμαι με το διαδίκτυο η οτιδήποτε κάμω. Το vdsl xdsl llu etc δεν τα ξέρω δεν με αφορούν. Οταν λοιπον εγώ αντιμετωπιζω προβληματα στις παροχες τις οποιες πληρώνω αρχιζω και γκρινιάζω για τα προβλήματα που με απασχολούν και βλεπω οτι σε αλλους παροχους δεν υπάρχουν. Το σκεπτικό ας εκανες ερευνα δεν ισχύει καθοτι διάφορα γρεφουν διάφορα. Επισης αυτο που ειπε ο φίλος να ανοιξω δικο μου πάροχο μαλλον εχει χρονια να πληρωσει συνδρομή.

    Παντως εγω vdsl που να συγχρονίζει στα 25 ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΩ. ������
    Συγνώμη αλλά αυτό δεν το δέχομαι. Πρόσβαση στην πληροφορία έχεις, δεν σου είπα να κάτσεις να διαβάσεις το document της ITU για το xDSL ούτε να μου κάνεις ανάλυση για FDM και TDM, όπως γνωρίζεις για τους DNS και όπως πολύς κόσμος κάθεται και ψάχνει τα pings μπορούν να ψάξουν και για το VDSL.

    Στην τελική, τον χρήστης που δεν τον αφορά προφανώς δεν τον απασχολεί και η αναβάθμιση της σύνδεσης του ας μείνει με την ADSL. Για να μην τον ενδιαφέρει δεν του χρειάζεται και κάτι παραπάνω. Είναι λυπηρό στις περισσότερες Ευρωπαικές χώρες ακόμα και ηλικιωμένοι να μπαίνουν στη σελίδα του παρόχου τους ή να κάνουν ένα Google search και εδώ να ακούς ότι πρέπει να έχεις πτυχίο IT για να ξέρεις τι είναι το VDSL.

    Σχετικά με το ότι πιστεύεις ότι το VDSL θα σου δώσει 25 Mbps ισχύουν τα παραπάνω. Άπλετη πληροφορία σχετικά με το θέμα, και να μην υπάρχει δίκτυο VDSL στην περιοχή πάνω κάτω μπορείς να υπολογίσεις τον συγχρονισμό σου.

  10. #4375
    Εγγραφή
    15-11-2002
    Περιοχή
    ΠΑΤΡΑ - ΑΝΩ ΠΟΛΗ
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    1.542
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Άρθρα
    2
    Τύπος
    VDSL2
    ISP
    Vodafone
    Ντάξει παιδιά εγώ το τυρί του vdsl ΔΕΝ το τρώω. Οι πάροχοι αυτο θέλουν να την πέσουμε στο vdsl. Μην μας τρελενεις με τους αγγλους και τους αγγλους. Σταματάω εδώ

  11. #4376
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.714
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από anderm Εμφάνιση μηνυμάτων
    2,8-3,2 MB/Sec για σύνδεση που συγχρονίζει στα 40 είναι μετριότατα. Κανονικά θα έπρεπε να κατεβάζει στα 4,4MB/Sec.
    Ποιός σου είπε καμάρι μου ότι συγχρονίζω στα 40 ?
    30άρι είχα πάντα.

    Στα 40 είναι το όριο της γραμμής μετρημένη από cyta στον κατανεμητή
    (Και στο εξοχικό το όριο είναι 110 )
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος dimitri_ns : 20-05-17 στις 19:18.
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  12. #4377
    Εγγραφή
    25-10-2012
    Μηνύματα
    906
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΨΥΧΙΚΟ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimitri_ns Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ποιός σου είπε καμάρι μου ότι συγχρονίζω στα 40 ?
    30άρι είχα πάντα.
    ''Ακόμα και εδώ στο Φάληρο που ο ΟΤΕ έδωσε σαπάκι (η γραμμή πάει μέχρι 40, 220μ από AK)''

    Φαντάστικα ότι θα είχες ελεύθερο προφίλ 50-αρι.

  13. #4378
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    4.813
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    >Vodafone<
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimitri_ns Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ποιός σου είπε καμάρι μου ότι συγχρονίζω στα 40 ?
    30άρι είχα πάντα.

    Στα 40 είναι το όριο της γραμμής μετρημένη από cyta στον κατανεμητή
    (Και στο εξοχικό το όριο είναι 110 )
    Κι εμένα η Cyta μου το έχει μετρήσει 48000 και δε συγχρονίζει ούτε 42000... Ενώ παλιότερα με τη Vodafone, στην ίδια ακριβώς γραμμή, συγχρόνιζα 50700... Από Αστικό Κέντρο και οι δύο.

  14. #4379
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MitsosDaBest13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κι εμένα η Cyta μου το έχει μετρήσει 48000 και δε συγχρονίζει ούτε 42000... Ενώ παλιότερα με τη Vodafone, στην ίδια ακριβώς γραμμή, συγχρόνιζα 50700... Από Αστικό Κέντρο και οι δύο.
    Έχεις παλιό ss της VODAFONE με αυτόν τον συγχρονισμό;; το attenuation που έχεις στο προφίλ ισχύει;; το ίδιο έδειχνε και στην VODAFONE;;
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  15. #4380
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    4.813
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    >Vodafone<
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sweet dreams Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχεις παλιό ss της VODAFONE με αυτόν τον συγχρονισμό;; το attenuation που έχεις στο προφίλ ισχύει;; το ίδιο έδειχνε και στην VODAFONE;;
    Πρέπει να έχω κρατήσει τα στοιχεία του ρούτερ όταν είχα Vodafone. Αλλά πρέπει να είναι σε cloud, θα το ψάξω κάποια στιγμή.

    Με τη Vodafone είχα Attenuation 17 και με τη Cyta έχω 18 και οι δύο με SNR 6.

Σελ. 292 από 391 ΠρώτηΠρώτη ... 272282287290291292293294297302312 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-03-09, 10:50
  2. Μηνύματα: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-02-08, 20:56
  3. Εξυπηρέτηση και υπηρεσίες του ΟΤΕ
    Από timber στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-01-08, 22:05
  4. Μηνύματα: 36
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-04-07, 23:33
  5. Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-11-06, 23:24

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας