Σελ. 314 από 391 ΠρώτηΠρώτη ... 294304309312313314315316319324334 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 4.696-4.710 από 5863
  1. #4696
    Εγγραφή
    05-04-2012
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    3.023
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50
    ISP
    Nova
    Router
    HG8145V5
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από terko Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε εμένα δυστυχώς παρόλο που φαίνεται και το αρχείο pdf μου βγάζει "404 File not found!".
    Ναι και σε εμένα δε κατεβαίνει
    [IMG][img]//kat.cr/userbar/giannhs1985.png[/img][/IMG]

  2. #4697
    Εγγραφή
    08-03-2009
    Μηνύματα
    1.170
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τελικά το έφτιαξαν και κατεβαίνει το pdf.

    Αυτό όμως που παρατήρησα είναι ότι δεν υπάρχει πλέον στον λογαριασμό η ΛΕΠΤΟΜΕΡΗΣ ΑΝΑΛΥΣΗ ΚΛΗΣΕΩΝ.

    ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ.

    Μα είναι δυνατόν να μην αναρτούν την λεπτομερή ανάλυση κλήσεων;;;

    Μήπως βάσει συμβολαίου είναι υποχρεωμένοι να το κάνουν και αυτό αποτελεί μονομερή αθέτηση σύμβασης από τη CYTA και αιτία διακοπής συμβολαίου αζημίως από τον πελάτη της;;;;;;;
    ΔΕΝ ΗΞΕΡΕΣ
    ΔΕΝ ΡΩΤΑΓΕΣ
    ΑΣ ΠΡΟΣΕΧΕΣ

  3. #4698
    Εγγραφή
    19-12-2004
    Περιοχή
    Βριλήσσια
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    1.438
    Downloads
    22
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    4996/49983 kbps
    ISP
    Cyta Hellas
    Router
    ZTE ZXHN H267N
    SNR / Attn
    10(dB) / 10(dB)
    Path Level
    Interleaved
    παιδιά τι συμβαίνει με την εξυπηρέτηση και γενικότερα το σύστημα τους.

    Εχω κάνει αίτηση για VDSL και μου είπαν πως στο τέλος της εβδομάδας θα ενεργοποιηθεί.
    Μια χαρά εως εδώ..

    Το θέμα είναι οτι δεν μου στέλνουν εξοπλισμό γιατι λέει στο σύστημα τους οτι εχω παραλάβει.

    Τους έστειλα email οτι είναι νέος συνδρομητής τους και το μόνο που έχω παραλάβει ειναι ο εξοπλισμός ADSL πριν απο 1 μήνα.

    Δεν εχω ξανατύχει τέτοιας εξυπηρέτησης και αν δεν τους έλεγα για τον εξοπλισμό θα είχε ενεργοποιηθεί η VDSL και θα περίμενα ακόμη το router..

    Εαν άλλο θέμα είναι οτι ενω μου είχαν πει οτι το τέλος ενεργοποίησης ADSL θα είναι δώρο μετά μου το χρέωσαν.

    Σίγουρα κάτι δεν πάει καλά με την οργάνωση τους.

  4. #4699
    Εγγραφή
    04-03-2011
    Μηνύματα
    1.035
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    Leased
    Ταχύτητα
    1G/1G
    ISP
    Vodafone / Cosmote
    Τι modem εχεις??

  5. #4700
    Εγγραφή
    03-08-2007
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    474
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    ISP
    Nova
    Router
    Huawei EchoLife EG8145V
    Προφέσσορα, μου είχε γίνει το αντίθετο όταν έβαλα Cyta και στην γιαγιά. Δεν είχα βάλει το router και το είδαν, οπότε μου τηλεφώνησαν να με ρωτήσουν μήπως αντιμετώπιζα κάποιο πρόβλημα.
    Κάνε το καλό και άσε το WiFi της γιαγιάς ανοικτό :)
    Για να μη χαλάει η μπαταρία του κινητού όταν φορτίζει όλο το βράδυ: DreamLab
    Δικαίωμα δικού σου modem-router

  6. #4701
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    4.812
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    >Vodafone<
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Προφέσσορας_Χάος Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδιά τι συμβαίνει με την εξυπηρέτηση και γενικότερα το σύστημα τους.

    Εχω κάνει αίτηση για VDSL και μου είπαν πως στο τέλος της εβδομάδας θα ενεργοποιηθεί.
    Μια χαρά εως εδώ..

    Το θέμα είναι οτι δεν μου στέλνουν εξοπλισμό γιατι λέει στο σύστημα τους οτι εχω παραλάβει.

    Τους έστειλα email οτι είναι νέος συνδρομητής τους και το μόνο που έχω παραλάβει ειναι ο εξοπλισμός ADSL πριν απο 1 μήνα.

    Δεν εχω ξανατύχει τέτοιας εξυπηρέτησης και αν δεν τους έλεγα για τον εξοπλισμό θα είχε ενεργοποιηθεί η VDSL και θα περίμενα ακόμη το router..

    Εαν άλλο θέμα είναι οτι ενω μου είχαν πει οτι το τέλος ενεργοποίησης ADSL θα είναι δώρο μετά μου το χρέωσαν.

    Σίγουρα κάτι δεν πάει καλά με την οργάνωση τους.
    Και σ' εμένα ακριβώς το ίδιο έγινε με το ρούτερ. Μου έλεγαν ότι στο σύστημα φαινόταν πως το είχα παραλάβει, ενώ δεν είχα πάρει ποτέ τίποτα! Ούτε καν ειδοποίηση από ταχυδρομείο δεν ήρθε.

    Τελικά ζήτησα να ειδοποιήσουν το πιο κοντινό κατάστημά τους, πως θα περάσω να το πάρω από εκεί και έτσι έγινε.

    Αυτό δεν ήταν το μόνο πρόβλημα που είχα/έχω με την εταιρεία αυτή... Μπροστά στο κωλοχανείο της Cyta, η WIND μοιάζει με... Verizon!! (ΗΠΑ)

  7. #4702
    Εγγραφή
    30-03-2015
    Μηνύματα
    1.055
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/10
    ISP
    Cosmote
    Router
    AVM Fritz!Box 7490
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MitsosDaBest13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και σ' εμένα ακριβώς το ίδιο έγινε με το ρούτερ. Μου έλεγαν ότι στο σύστημα φαινόταν πως το είχα παραλάβει, ενώ δεν είχα πάρει ποτέ τίποτα! Ούτε καν ειδοποίηση από ταχυδρομείο δεν ήρθε.

    Τελικά ζήτησα να ειδοποιήσουν το πιο κοντινό κατάστημά τους, πως θα περάσω να το πάρω από εκεί και έτσι έγινε.

    Αυτό δεν ήταν το μόνο πρόβλημα που είχα/έχω με την εταιρεία αυτή... Μπροστά στο κωλοχανείο της Cyta, η WIND μοιάζει με... Verizon!! (ΗΠΑ)
    Καλά, ας πωληθεί η Cyta στη... Verizon,και έχουν να φύγουν χιλιάδες ευχαριστημένοι πελάτες της cyta προς οπουδήποτε αλλού...

  8. #4703
    Εγγραφή
    04-03-2011
    Μηνύματα
    1.035
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    Leased
    Ταχύτητα
    1G/1G
    ISP
    Vodafone / Cosmote
    Ρε 'συ Μήτσο, χωρίς παρεξήγηση, έχεις κουράσει εδώ και μήνες. Εντάξει, ΕΧΕΙΣ προβλήματα, δεν είσαι ευχαριστημένος. Καταγγελία ΕΕΤΤ, κοινοποίηση Cyta και την κάνεις με ελαφρά. Είμαι πελάτης από το 2008 (με 3ψήφιο ID). Δεν είχα ποτέ προβλήματα και έχω και επιπλέον 80 πελάτες που απολαμβάνουν τις καλύτερες υπηρεσίες με SIP Trunk, MPLS, Corporate Internet, IP Centrex (Cloud PBX), PRI, κ.α. χωρίς προβλήματα. Μου συγκρίνεις το χειρότερο μπ@υρδέλο που λέγεται Wind με την Cyta. Εταιρία που δεν έχει τεχνικούς, που δεν έχει καν ξεκινήσει πιλοτικό IPv6, ανακάλυψε το TR069 πριν λίγους μήνες και έκανε ανακοίνωση λες και ανακάλυψε την θεραπεία για τον καρκίνο και πετάει τους πελάτες της πίσω από NAT γιατί δεν έχει άλλες IPv4 διευθύνσεις. Ειλικρινά αν γίνει το κακό και η Cyta πάει στην Wind, έχω σηκώσει όλες μου τις συνδέσεις και πελάτες και φύγαμε για άλλον Πάροχο...

    @Προφέσσορας_Χάος: Το ZTE που έχεις είναι VDSL...

  9. #4704
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.699
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από NexTiN Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε 'συ Μήτσο, χωρίς παρεξήγηση, έχεις κουράσει εδώ και μήνες. Εντάξει, ΕΧΕΙΣ προβλήματα, δεν είσαι ευχαριστημένος. Καταγγελία ΕΕΤΤ, κοινοποίηση Cyta και την κάνεις με ελαφρά. Είμαι πελάτης από το 2008 (με 3ψήφιο ID). Δεν είχα ποτέ προβλήματα και έχω και επιπλέον 80 πελάτες που απολαμβάνουν τις καλύτερες υπηρεσίες με SIP Trunk, MPLS, Corporate Internet, IP Centrex (Cloud PBX), PRI, κ.α. χωρίς προβλήματα. Μου συγκρίνεις το χειρότερο μπ@υρδέλο που λέγεται Wind με την Cyta. Εταιρία που δεν έχει τεχνικούς, που δεν έχει καν ξεκινήσει πιλοτικό IPv6, ανακάλυψε το TR069 πριν λίγους μήνες και έκανε ανακοίνωση λες και ανακάλυψε την θεραπεία για τον καρκίνο και πετάει τους πελάτες της πίσω από NAT γιατί δεν έχει άλλες IPv4 διευθύνσεις. Ειλικρινά αν γίνει το κακό και η Cyta πάει στην Wind, έχω σηκώσει όλες μου τις συνδέσεις και πελάτες και φύγαμε για άλλον Πάροχο...

    @Προφέσσορας_Χάος: Το ZTE που έχεις είναι VDSL...
    Δεν είναι απλός Μήτσος, είναι DaBest, οπότε πολλά τα προβλήματα, δυσεπίλυτα, κάτι σαν την εξαίρεση στον κανόνα, οι υπόλοιποι είμαστε ευχαριστημένοι από cyta (νάφτιαχνε και τους λογαριασμούς..)
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  10. #4705
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    4.812
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    >Vodafone<
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από NexTiN Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε 'συ Μήτσο, χωρίς παρεξήγηση, έχεις κουράσει εδώ και μήνες. Εντάξει, ΕΧΕΙΣ προβλήματα, δεν είσαι ευχαριστημένος. Καταγγελία ΕΕΤΤ, κοινοποίηση Cyta και την κάνεις με ελαφρά. Είμαι πελάτης από το 2008 (με 3ψήφιο ID). Δεν είχα ποτέ προβλήματα και έχω και επιπλέον 80 πελάτες που απολαμβάνουν τις καλύτερες υπηρεσίες με SIP Trunk, MPLS, Corporate Internet, IP Centrex (Cloud PBX), PRI, κ.α. χωρίς προβλήματα. Μου συγκρίνεις το χειρότερο μπ@υρδέλο που λέγεται Wind με την Cyta. Εταιρία που δεν έχει τεχνικούς, που δεν έχει καν ξεκινήσει πιλοτικό IPv6, ανακάλυψε το TR069 πριν λίγους μήνες και έκανε ανακοίνωση λες και ανακάλυψε την θεραπεία για τον καρκίνο και πετάει τους πελάτες της πίσω από NAT γιατί δεν έχει άλλες IPv4 διευθύνσεις. Ειλικρινά αν γίνει το κακό και η Cyta πάει στην Wind, έχω σηκώσει όλες μου τις συνδέσεις και πελάτες και φύγαμε για άλλον Πάροχο...

    @Προφέσσορας_Χάος: Το ZTE που έχεις είναι VDSL...
    Μακάρι να μπορούσα να φύγω χωρίς τέλη διακοπής. Να σας αφήσω στην "ησυχία" σας () και να γυρίσω σε εκείνο το μπ@@ρδελο που λες (εκτός κι αν έρθει η Inalan), εκείνο που έχουμε για χρόνια σε 4 γραμμές, αλλά με αυτά τα προβλήματα που έχω, αποκλείεται η Cyta να με αφήσει. Περιμένω τιμολογιακες αλλαγές μόνο ή αν μας δώσουν το "ελεύθερο" όταν πουληθεί.

    Ίσως τα πολλά "διθυραμβικά" σχόλια που διάβαζα για τη Cyta, με έκαναν να έχω υψηλές προσδοκίες. Αλλά μάλλον ο VDSL συγχρονισμός στα 41000 (50700 με άλλη), ο λογαριασμός που σου έρχεται 4-5 μέρες πριν να λήξει και χωρίς ειδοποίηση, τα ρούτερ που είναι χάλια και δε μπορείς να βάλεις δικό σου, το σταθερό τηλέφωνο που ακούγεται σαν χαλασμένο κινητό όταν κατεβάζεις (!) αρχεία, η ιστορία με την παράδοση του ρούτερ και άλλα πολλά, δεν είναι ικανά να σας χαλάσουν την καλή άποψη που έχετε. Μάλλον εγώ είμαι ο τρελός του χωριού...

    Υ.Γ. Sorry, αλλά γενικά είμαι πολύ γκρινιάρης.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος MitsosDaBest13 : 25-10-17 στις 01:13.

  11. #4706
    Εγγραφή
    31-10-2010
    Μηνύματα
    113
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    -
    Router
    ZXHN H267N
    Απαράδεκτοι που δεν έχουν επισυνάψει τη λίστα αριθμών κλήσης στον λογαριασμό. Αν δεν το κάνουν δεν παίρνουν λεφτά...

  12. #4707
    Εγγραφή
    03-11-2016
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    160
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    UP:1061 k/ DN:11889 k
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - Σ.Σ. ΑΓΡΑ
    Router
    TG788v2
    SNR / Attn
    21.4(dB) / 4.3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MitsosDaBest13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μακάρι να μπορούσα να φύγω χωρίς τέλη διακοπής. Να σας αφήσω στην "ησυχία" σας () και να γυρίσω σε εκείνο το μπ@@ρδελο που λες (εκτός κι αν έρθει η Inalan), εκείνο που έχουμε για χρόνια σε 4 γραμμές, αλλά με αυτά τα προβλήματα που έχω, αποκλείεται η Cyta να με αφήσει. Περιμένω τιμολογιακες αλλαγές μόνο ή αν μας δώσουν το "ελεύθερο" όταν πουληθεί.

    Ίσως τα πολλά "διθυραμβικά" σχόλια που διάβαζα για τη Cyta, με έκαναν να έχω υψηλές προσδοκίες. Αλλά μάλλον ο VDSL συγχρονισμός στα 41000 (50700 με άλλη), ο λογαριασμός που σου έρχεται 4-5 μέρες πριν να λήξει και χωρίς ειδοποίηση, τα ρούτερ που είναι χάλια και δε μπορείς να βάλεις δικό σου, το σταθερό τηλέφωνο που ακούγεται σαν χαλασμένο κινητό όταν κατεβάζεις (!) αρχεία, η ιστορία με την παράδοση του ρούτερ και άλλα πολλά, δεν είναι ικανά να σας χαλάσουν την καλή άποψη που έχετε. Μάλλον εγώ είμαι ο τρελός του χωριού...

    Υ.Γ. Sorry, αλλά γενικά είμαι πολύ γκρινιάρης.
    Μακάρι να μπορούσα να σου πληρώσω τα τέλη διακοπής. Πραγματικά δεν μπορώ και εγώ να καταλάβω (και στο έχω ξαναπεί σε παλαιότερο ποστ) ΓΙΑΤΙ εφόσον έχεις τόσο πολλά και σοβαρά προβλήματα με τη cyta, δε τραβάς μία καταγγελία και να σηκωθείς να φύγεις.

    Τώρα για το συγχρονισμό. Πάρε τηλέφωνο και απαίτησε να σου αλλάξουν προφίλ. Στείλε και μία υπεύθυνη δήλωση ότι αναγνωρίζεις τις όποιες αποσυνδέσεις θα υπάρχουν στη γραμμή σου και είσαι κομπλέ.

    Οι λογαριασμοί
    . Λογικά, και εσύ όπως και όλοι οι πελάτες εταιρειών σταθερής στην Ελλάδα, ειδοποιείσαι με SMS, e-mail, και άλλους ηλεκτρονικούς τρόπους για το οφειλόμενο ποσό. Αφού είσαι τόσο tech-guy που χρειάζεσαι 50αρι για προσωπική χρήση, λογικά θα γνωρίζεις πώς να χρησιμοποιείς τις παραπάνω τεχνολογίες. Δεν ξέρω. Λέω.

    Το ρούτερ (για την ακρίβεια modem/router ή CPE)
    . Δε ξέρω τι cpe σου έδωσαν, εγώ με TG788v2 (αλλά όχι σε VDSL) δεν έχω κανένα θέμα. Για την τηλεφωνία. Γιατί για το internet έχω bridgeαρει ένα mikrotik. Οπότε ρούτερ μπορείς να βάλεις δικό σου.

    Το τηλέφωνο. Έχω μία υποψία ότι κάτι έχεις σκαλίξει στο QoS. Τα cpe της cyta, έχουν (μην αρχίσετε τις θεωρίες, ξέρω απο πρώτο χέρι) δεσμευμένο συγκεκριμένο bandwidth στο QoS, ώστε να λειτουργεί η τηλεφωνία με χρήση a-law (X 2, δηλαδή 128kbps) χωρίς να δημιουργεί το λεγόμενο "ρομποτισμο". Επίσης, λειτουργεί και σε διαφορετικό VLAN, οπότε τα πακέτα tagαρονται διαφορετικά, χωρίς να επηρεάζουν (θεωρητικά ΟΧΙ πρακτικά) την κίνηση του ίντερνετ.

    Την ιστορία με τη παράδοση του ρούτερ, όπως και τα "άλλα πολλά", εγώ διατίθεμαι να τα ακούσω.

    Υ.Γ. : Δες την υπογραφή μου.
    Αν νομίζεις ότι μπορείς να το κάνεις καλύτερα, απόδειξέ το. Μή μένεις μόνο στα λόγια.

  13. #4708
    Εγγραφή
    14-11-2006
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    107
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΕΥΚΑΡΠΙΑ
    Router
    ZTE ZXV10 H201L
    SNR / Attn
    7.2(dB) / 11.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Καλημέρα παιδιά... κι εγώ είμαι συνδρομητής της Cyta για 4ο χρόνο τώρα και δεν μπορώ να πω ότι είχα σοβαρά προβλήματα ποτέ. Πέραν του πρόσφατου επεισοδίου με την ανεξήγητη καθυστέρηση μεταφοράς της γραμμής μου στη νέα διεύθυνση (το οποίο έληξε αισίως) δηλώνω ικανοποιημένος και με τις υπηρεσίες αλλά και με την εξυπηρέτησή τους.

    Στο θέμα μας τώρα: σκέφτομαι να κάνω αίτηση για VDSL35. Έχω επισυνάψει τα στατιστικά της γραμμής μου. Σε ερώτησή μου τηλεφωνικά μου είπαν ότι είναι καλύτερα να κάνω τη διαδικασία σε ένα κατάστημα για να πάρω και τον εξοπλισμό άμεσα. Το ρούτερ που έχω τώρα είναι το ZTE ZXV10 H201L. Πριν είχα το Thompson TG782 το οποίο δεν είχε πρόβλημα αλλά τεχνικός της Cyta το αντικατέστησε σε επίσκεψή του (δεν ξέρω γιατί και η γυναίκα μου που ήταν σπίτι δεν ένιωσε την περιέργεια να ρωτήσει )

    Πιστεύετε αξίζει τον κόπο και το κόστος; Συνήθως πόσο χρόνο χρειάζεται η μετάβαση;
    Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

    ΥΓ: και κάτι ακόμα: το SNR που λέτε είναι το Noise Margin?
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails ADSL.jpg  


  14. #4709
    Εγγραφή
    20-11-2008
    Μηνύματα
    2.757
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    WiFi
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    free-wifi
    Αν δεν σου φτανουν τα 16,5 mbps προχωρατο
    SNR=Noise margin

  15. #4710
    Εγγραφή
    06-12-2003
    Περιοχή
    Αθήνα, Βούλα
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    4.671
    Downloads
    13
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109999/10999
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΟΥΛΑ
    Router
    Asus DSL-N17U & pfSense
    SNR / Attn
    10(dB) / 4,5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από umay Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απαράδεκτοι που δεν έχουν επισυνάψει τη λίστα αριθμών κλήσης στον λογαριασμό. Αν δεν το κάνουν δεν παίρνουν λεφτά...
    Να δω τι θα πεις όταν σου κάνουν προσωρινή διακοπή λόγω μη πληρωμής. Το ακούσαμε και αυτό, να μην θέλει κάποιος να πληρώσει επειδή δεν του έστειλαν αναλυτική κατάσταση κλήσεων. Από την στιγμή που έχεις στα χέρια σου τον λογαριασμό και είναι σωστό το ποσό, δεν υπάρχει δικαιολογία να μην πληρώσεις.

Σελ. 314 από 391 ΠρώτηΠρώτη ... 294304309312313314315316319324334 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-03-09, 10:50
  2. Μηνύματα: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-02-08, 20:56
  3. Εξυπηρέτηση και υπηρεσίες του ΟΤΕ
    Από timber στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-01-08, 22:05
  4. Μηνύματα: 36
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-04-07, 23:33
  5. Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-11-06, 23:24

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας