Σελ. 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση 31-42 από 42
  1. #31
    Εγγραφή
    17-10-2006
    Περιοχή
    Trapped inside a physical form..
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    8.712
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΙΩΛΚΟΣ
    Router
    NetFasteR -IAD
    SNR / Attn
    11(dB) / 26(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nnn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αφού μπορείς να πάρεις aftermarket γραφίδα γιατί την θέλεις native ?
    Για μόνο και μόνο με την σκέψη πως μια native γραφίδα θα σημαίνει και πιθανώς σωστή λειτουργία κατά το γράψιμο. Δηλαδή προορίζεται αυτή η συσκευή και για γράψιμο. Σκέψου να πας να γράφεις και έτσι όπως πατάς το χέρι στην οθόνη ενώ γράφεις να σου πετάγονται διάφορα..

    Επειδή δηλαδή δεν ξέρω αν θα παίζει απροβλημάτιστα γι'αυτό το φοβάμαι.

  2. #32
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.767
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    μάλιστα, ετοιμάσου να βάλεις βαθιά το χέρι στην τσέπη πάντως γιατί δεν υπάρχουν πολλές επιλογές.
    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

  3. #33
    Εγγραφή
    02-04-2005
    Περιοχή
    Κλωζάνη
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.552
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    ISP
    Μπάμπης νετ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ
    senkradvii, γιατί δεν πας σε μερικά μεγάλα μαγαζιά να δεις τι έχουν και πως μπορείς να γράψεις. Πολύ φοβάμαι ότι πολλοί θα διαφημίζουν απρόσκοπτο γράψιμο με γραφίδα αλλά στην πράξη δεν θα γίνονται ούτε τα μισά. Έτσι θα έχεις μια ιδέα για το τι παίζει σε κάθε κατηγορία συσκευής και το ψάξιμο στο internet θα είναι πιο εύκολο.

    υγ: χάζεψα λίγο και είδα ότι οι capacitive οθόνες έχουν ένα θέμα με τις γραφίδες μια που είναι σχεδιασμένες για δάχτυλα. Οπότε σε τέτοιες οθόνες δεν μπορείς να έχεις γραφίδα με μύτη (σαν ένα κανονικό μολύβι δλδ). Έχε και αυτό στο μυαλό σου
    Υδραυλικός, φωτογράφος, εραστής και ποιητής...
    http://www.flickr.com/photos/120411235@N06/

  4. #34
    Εγγραφή
    17-10-2006
    Περιοχή
    Trapped inside a physical form..
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    8.712
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΙΩΛΚΟΣ
    Router
    NetFasteR -IAD
    SNR / Attn
    11(dB) / 26(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nnn Εμφάνιση μηνυμάτων
    μάλιστα, ετοιμάσου να βάλεις βαθιά το χέρι στην τσέπη πάντως γιατί δεν υπάρχουν πολλές επιλογές.
    Nαι δυστυχώς αυτό το έχω καταλάβει.. Τουλάχιστον είμαι σε καλό mood για shopping όλως παραδόξως.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Φανερός Πράκτωρ Εμφάνιση μηνυμάτων
    senkradvii, γιατί δεν πας σε μερικά μεγάλα μαγαζιά να δεις τι έχουν και πως μπορείς να γράψεις. Πολύ φοβάμαι ότι πολλοί θα διαφημίζουν απρόσκοπτο γράψιμο με γραφίδα αλλά στην πράξη δεν θα γίνονται ούτε τα μισά. Έτσι θα έχεις μια ιδέα για το τι παίζει σε κάθε κατηγορία συσκευής και το ψάξιμο στο internet θα είναι πιο εύκολο.

    υγ: χάζεψα λίγο και είδα ότι οι capacitive οθόνες έχουν ένα θέμα με τις γραφίδες μια που είναι σχεδιασμένες για δάχτυλα. Οπότε σε τέτοιες οθόνες δεν μπορείς να έχεις γραφίδα με μύτη (σαν ένα κανονικό μολύβι δλδ). Έχε και αυτό στο μυαλό σου
    Κοίτα εδώ στο Βόλο το μεγαλύτερο είναι τα Public στα οποία και είχα πάει και είχε συμβεί το περιστατικό που έλεγα με το iconia. Δυστυχώς εκεί ο πωλητής με πήγαινε με το ζόρι στο iPad, χωρίς να καταλαβαίνει ακριβώς για τι χρήση το θέλω και όπως και να έχει δεν είχε τίποτα με γραφίδα για να δοκιμάσω live. Πάντως της ΗΡ το έχω δοκιμάσει σε φίλο και μπορώ να πω πως η απόκριση είναι απλά μια χαρά! Το μόνο που με χάλαγε ήταν η φορητότητα. Δηλαδή δεν μπορούσες να το κρατάς στο 1 χέρι με τίποτα. Κατα τα άλλα βέβαια ήταν μια χαρά!

    Όσο για αυτό που λες στο Υ.Γ, αυτό ακριβώς είναι που φανταζόμουν και εγώ και ακριβώς για αυτό τον λόγο επιμένω σε native γραφίδα!

  5. #35
    Εγγραφή
    02-04-2005
    Περιοχή
    Κλωζάνη
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.552
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    ISP
    Μπάμπης νετ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ
    πάντως ίσως θα άξιζε να δοκιμάσεις το ipad με γραφίδα αν τα βρεις κάπου και τα 2 μαζί. Βέβαια λόγω capacitive οθόνης λένε ότι είναι σαν να γράφεις με μαρκαδόρο.
    Υδραυλικός, φωτογράφος, εραστής και ποιητής...
    http://www.flickr.com/photos/120411235@N06/

  6. #36
    Εγγραφή
    17-10-2006
    Περιοχή
    Trapped inside a physical form..
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    8.712
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΙΩΛΚΟΣ
    Router
    NetFasteR -IAD
    SNR / Attn
    11(dB) / 26(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Φανερός Πράκτωρ Εμφάνιση μηνυμάτων
    πάντως ίσως θα άξιζε να δοκιμάσεις το ipad με γραφίδα αν τα βρεις κάπου και τα 2 μαζί. Βέβαια λόγω capacitive οθόνης λένε ότι είναι σαν να γράφεις με μαρκαδόρο.
    Θέλω να σου δώσω ακόμα ένα tip. Ι hate Apple.

    Προσωπική μου άποψη: Εταιρία με υπερτιμημένα προϊόντα και απαράδεκτες πολιτικές.

    Και θα στο πω και λίγο πιο λογικά. Aν είναι να δώσω π.χ 700€ για το iPad 2 64GB + γραφίδα και με τα όποια προβλήματα αυτό συνεπάγεται + την αμφισβητούμενη υποστήριξη λογισμικού που θέλω, προτιμάω να δώσω άλλα 400 και να πάρω το Asus που ουσιαστικά γίνεται και laptop και χωρίς προβλήματα ή να δώσω 600 για ένα κανονικό laptop και να πάρω κάτι σαν και αυτό.

    Γενικά θεωρώ πως ένα απλό tablet δεν αξίζει με τίποτα τα λεφτά του. Πόσο μάλλον ένα της Αpple.

  7. #37
    Εγγραφή
    02-04-2005
    Περιοχή
    Κλωζάνη
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.552
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    ISP
    Μπάμπης νετ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από senkradvii Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θέλω να σου δώσω ακόμα ένα tip. Ι hate Apple.

    Προσωπική μου άποψη: Εταιρία με υπερτιμημένα προϊόντα και απαράδεκτες πολιτικές.

    Και θα στο πω και λίγο πιο λογικά. Aν είναι να δώσω π.χ 700€ για το iPad 2 64GB + γραφίδα και με τα όποια προβλήματα αυτό συνεπάγεται + την αμφισβητούμενη υποστήριξη λογισμικού που θέλω, προτιμάω να δώσω άλλα 400 και να πάρω το Asus που ουσιαστικά γίνεται και laptop και χωρίς προβλήματα ή να δώσω 600 για ένα κανονικό laptop και να πάρω κάτι σαν και αυτό.

    Γενικά θεωρώ πως ένα απλό tablet δεν αξίζει με τίποτα τα λεφτά του. Πόσο μάλλον ένα της Αpple.
    Έχω κάποια αντεπιχειρήματα για την apple αλλά δεν έχει νόημα μια τέτοια συζήτηση εδώ.
    Μόνο μια μικρή σημείωση. Για τη χρήση που θες (notes, ereader) το ipad 1 σου κάνει (ή δεν θα κάνει λιγότερα από το 2 - αν δεν σου κάνει το 1 δεν θα σου κάνει και το 2). Οπότε, δεν θες το 2. Επιπλέον δεν χρειάζεσαι 64GB αλλά 16. Όπως σου είπα στα πρώτα μου μηνύματα κάτι τέτοιο το βρίσκεις στα 300 μεταχειρισμένο σε πολύ καλή κατάσταση και κάπου στα 400 καινούργιο. Τιμή λογική για ένα τέτοιο μηχάνημα.

    Ιεράρχησε όμως και τις ανάγκες σου και κατέληξε σε πιο συγκεκριμένες απαιτήσεις. Γιατί έτσι όπως τα λες είναι σαν να λες ότι θέλω ένα αμάξι που να στρίβει καλά, ένα μικρό διθέσιο μου κάνει (tablet) αλλά και ένα station wagon (laptop) δεν είναι κακή ιδέα μια που θα μπορώ να κάνω και μετακόμιση με αυτό!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Φανερός Πράκτωρ : 20-08-11 στις 22:01. Αιτία: typos
    Υδραυλικός, φωτογράφος, εραστής και ποιητής...
    http://www.flickr.com/photos/120411235@N06/

  8. #38
    Εγγραφή
    17-10-2006
    Περιοχή
    Trapped inside a physical form..
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    8.712
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΙΩΛΚΟΣ
    Router
    NetFasteR -IAD
    SNR / Attn
    11(dB) / 26(dB)
    Bρε Zoup μου, ξέρω τι θέλω. 2 αντιπροτάσεις σε 2 μοντέλα που παρέθεσα από το 1ο κιόλας post, με 2+1 συγκεκριμένα χαρακτηριστικά για το καθένα αντίστοιχα. Επίσης όπως ξαναείπα μάλλον τελικά με ενδιαφέρει η προοπτική του eee Slate.

    Aλλά και πάλι. Ας πούμε πως θέλω κάτι για notes & ereader μόνο, που δεν ισχύει 100%. Αρχικά δεν συζητάμε για μεταχειρισμένο, για ένα ηλεκτρονικό μηχάνημα με το κύριο του χαρακτηριστικό εκτεθειμένο στο φουλ. Άρα θέλουμε 400€. Επίσης πες πως παραβλέπουμε προφανώς την αντιπάθειά μου απέναντι στην Αpple. Γιατί να μην δώσω 180€+μεταφορικά για το nook color? Ότι πιθανότητες έχει να μην δουλεύει σωστά μια γραφίδα στο ένα, της ίδιες έχει και στο άλλο. Τablet το ένα, tablet και το άλλο. Θέλουμε να δουλεύει σωστά και η γραφίδα? Γιατί να μην πάω στο eee Note στα 170€+μεταφορικά από το ebay ή να περιμένω κάτι αντίστοιχο όπως το ΝοteSlate ή τέλος πάντως κάποιο άλλο που δεν ξέρω αν υπάρχει, όπου σίγουρα θα κάνω σωστά την δουλειά μου, με μόνο μείον ότι χάνω το σερφάρισμα και τα apps που όπως είπα δεν με ενδιαφέρει η ψυχαγωγία, άρα δεν είναι καν μείον? Άσε που και τα 2 τελευταία πιθανώς θα είναι και πολύ καλύτερα στο διάβασμα, λόγω της τεχνολογίας e-ink.

    Γιατί απλούστατα το iPad δεν κάνει αυτά που κάνει το eee Slate, άρα δεν γίνεται να συγκρίνουμε αυτά τα 2 μαζί. Δεν έχω πρόβλημα να δώσω λεφτά αρκεί να κάνει σωστά την δουλειά που θέλω. Άλλα όχι να δώσω λιγότερα για κάτι που θα κάνει λιγότερο σωστά την δουλειά που θέλω. Τότε είναι σίγουρα τζάμπα λεφτά. Aν βρω βέβαια κάτι το οποίο θα κάνει το ίδιο καλά την δουλειά που θέλω και με λιγότερα λεφτά, όπως το nook color έναντι του iPad ( ) τότε λέω και ζήτω!

    Δεν νομίζω να είμαι τόσο προκατειλημμένος απέναντι στην apple πια ώστε να τα βλέπω και τόσο στραβά. Πιθανώς το iPad να είναι το καλύτερο tablet και με διαφορά (δεν το ξέρω αλλά το θεωρώ πιθανό) αλλά τι να το κάνω όταν δεν με καλύπτει επαρκώς στις ανάγκες μου, δεν με ενδιαφέρουν πολλά από αυτά που μου προσφέρει και μπορώ να βρω κάτι που με καλύπτει επαρκέστερα με λιγότερα λεφτά? Τι λες?
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος senkradvii : 20-08-11 στις 22:30.

  9. #39
    Εγγραφή
    02-04-2005
    Περιοχή
    Κλωζάνη
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.552
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    ISP
    Μπάμπης νετ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από senkradvii Εμφάνιση μηνυμάτων
    Bρε Zoup μου, ξέρω τι θέλω. 2 αντιπροτάσεις σε 2 μοντέλα που παρέθεσα από το 1ο κιόλας post, με 2+1 συγκεκριμένα χαρακτηριστικά για το καθένα αντίστοιχα. Επίσης όπως ξαναείπα μάλλον τελικά με ενδιαφέρει η προοπτική του eee Slate.
    ααα δεν το είδα αυτό με το eee Slate, sorry! Εγώ είχα μείνει στο αρχικό σου post και επεσήμανα απλά ότι τα συγκεκριμένα μοντέλα απέχουν πολύ μεταξύ τους - βασικά είναι άλλη φιλοσοφία/κατηγορία - για να μιλάμε παράλληλα γι'αυτά. Δηλαδή μας έδειξες μια ποικιλία μήλου και μια ποικιλία πορτοκαλιού και ζήτησες αντιπροτάσεις

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από senkradvii Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aλλά και πάλι. Ας πούμε πως θέλω κάτι για notes & ereader μόνο, που δεν ισχύει 100%. Αρχικά δεν συζητάμε για μεταχειρισμένο, για ένα ηλεκτρονικό μηχάνημα με το κύριο του χαρακτηριστικό εκτεθειμένο στο φουλ. Άρα θέλουμε 400€. Επίσης πες πως παραβλέπουμε προφανώς την αντιπάθειά μου απέναντι στην Αpple. Γιατί να μην δώσω 180€+μεταφορικά για το nook color? Ότι πιθανότητες έχει να μην δουλεύει σωστά μια γραφίδα στο ένα, της ίδιες έχει και στο άλλο. Τablet το ένα, tablet και το άλλο.
    το nook color έχει 2.7 inches μικρότερη οθόνη από το ipad. Κάτι που κάνει μεγάλη διαφορά στο διάβασμα. Ααα και δεν είναι apple ( ). Θέλω να πω ότι δεν είναι τόσο tested όσο το ipad γιατί έχει πολύ μικρότερο κοινό.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από senkradvii Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θέλουμε να δουλεύει σωστά και η γραφίδα? Γιατί να μην πάω στο eee Note στα 170€+μεταφορικά από το ebay ή να περιμένω κάτι αντίστοιχο όπως το ΝοteSlate ή τέλος πάντως κάποιο άλλο που δεν ξέρω αν υπάρχει, όπου σίγουρα θα κάνω σωστά την δουλειά μου, με μόνο μείον ότι χάνω το σερφάρισμα και τα apps που όπως είπα δεν με ενδιαφέρει η ψυχαγωγία, άρα δεν είναι καν μείον? Άσε που και τα 2 τελευταία πιθανώς θα είναι και πολύ καλύτερα στο διάβασμα, λόγω της τεχνολογίας e-ink.
    To eeeNote δεν έχει από ότι είδα e-ink αλλά κάποια XGA οθόνη χωρίς backlight. Γι'αυτό κρατάει και 10 ώρες και έχει γρήγορη ανταπόκριση. Πάντως αν το βρίσκεις σε αυτή την τιμή και σου φτάνουν αυτά που κάνει, μάλλον θα δυσκολευτείς να βρεις αντιπάλους. Επιπλέον η οθόνη του δείχνει αρκετά καλή και πολύ πιθανόν να είναι αρκετά ξεκούραστη (πρέπει να είναι σαφώς πιο ξεκούραστη από αυτές που έχουν backlight). Οι 8 inches του μάλλον είναι λίγες για pdf βιβλίων ή επιστημονικών papers.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από senkradvii Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατί απλούστατα το iPad δεν κάνει αυτά που κάνει το eee Slate, άρα δεν γίνεται να συγκρίνουμε αυτά τα 2 μαζί. Δεν έχω πρόβλημα να δώσω λεφτά αρκεί να κάνει σωστά την δουλειά που θέλω. Άλλα όχι να δώσω λιγότερα για κάτι που θα κάνει λιγότερο σωστά την δουλειά που θέλω. Τότε είναι σίγουρα τζάμπα λεφτά. Aν βρω βέβαια κάτι το οποίο θα κάνει το ίδιο καλά την δουλειά που θέλω και με λιγότερα λεφτά, όπως το nook color έναντι του iPad ( ) τότε λέω και ζήτω!

    Δεν νομίζω να είμαι τόσο προκατειλημμένος απέναντι στην apple πια ώστε να τα βλέπω και τόσο στραβά. Πιθανώς το iPad να είναι το καλύτερο tablet και με διαφορά (δεν το ξέρω αλλά το θεωρώ πιθανό) αλλά τι να το κάνω όταν δεν με καλύπτει επαρκώς στις ανάγκες μου, δεν με ενδιαφέρουν πολλά από αυτά που μου προσφέρει και μπορώ να βρω κάτι που με καλύπτει επαρκέστερα με λιγότερα λεφτά? Τι λες?
    Κοίτα, αγοράζεις πάντα με βάση τις ανάγκες σου (αλλιώς είσαι fanboy ). To ipad έχει νόημα αν σου κάνει το hardware πρώτα απ'όλα και δεν σου κάνει επειδή εσύ θες πια full υπολογιστη με touchscreen ή και κάτι παραπάνω από touch screen (eee Slate).

    Ο λόγος πάντως που επέμεινα για το ipad είναι επειδή είναι ανάμεσα στο eeeNote & eeeSlate (σαν κατηγορία), επειδή η apple έχει πολύ προσεγμένα προϊόντα (αν και σχετικά κλειδωμένα αλλά και σχετικά overpriced όπως λες και εσύ) και επειδή το συγκεκριμένο μηχάνημα έχει δοκιμαστεί από πάρα πολλούς χρήστες (πολλούς περισσότερους από οποιοδήποτε nook color, eee Slate, eeeNote) οι οποίοι έχουν κάνει και debug κλπ. Πάντως με τα eee Slate & eeeNote πραγματικά γράφεις στην οθόνη (είδα κάποια videos) μια που αναγνωρίζουν την γραφίδα με καλό refresh rate, καταλαβαίνουν την πίεση που ασκείς κλπ. Βασικά είναι σχεδιασμένα για να δουλεύουν (και) με γραφίδα. Αρκετά εντυπωσιακό και δεν νομίζω ότι γίνεται σε ipad τόσο καλά αυτό λόγω διαφορετικού σχεδιασμού.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Φανερός Πράκτωρ : 21-08-11 στις 00:27.
    Υδραυλικός, φωτογράφος, εραστής και ποιητής...
    http://www.flickr.com/photos/120411235@N06/

  10. #40
    Εγγραφή
    17-10-2006
    Περιοχή
    Trapped inside a physical form..
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    8.712
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΙΩΛΚΟΣ
    Router
    NetFasteR -IAD
    SNR / Attn
    11(dB) / 26(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Φανερός Πράκτωρ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ είχα μείνει στο αρχικό σου post και επεσήμανα απλά ότι τα συγκεκριμένα μοντέλα απέχουν πολύ μεταξύ τους - βασικά είναι άλλη φιλοσοφία/κατηγορία - για να μιλάμε παράλληλα γι'αυτά. Δηλαδή μας έδειξες μια ποικιλία μήλου και μια ποικιλία πορτοκαλιού και ζήτησες αντιπροτάσεις

    Ο λόγος πάντως που επέμεινα για το ipad είναι επειδή είναι ανάμεσα στο eeeNote & eeeSlate (σαν κατηγορία)..
    Zoup τώρα κατάλαβα τι δεν κατάλαβες εσύ!

    Δεν θεωρούσα ποτέ το eeeNote & eeeSlate στην ίδια κατηγορία και πάντα ζητούσα αντιπροτάσεις για τα 2 ξεχωριστά! Αντιπρόταση για το ένα και αντιπρόταση για το άλλο! Εκεί έγινε η παρανόηση. Άσχετα με το τι θα αποφασίσω τελικά πως αξίζει να αγοράσω θέλω αντιπροτάσεις και περισσότερες επιλογές και για τα 2! Όχι αντιπρόταση για κάτι ενδιάμεσο!!

    Πάντως σε ευχαριστώ πολύ για τις επεξηγήσεις σου (και την υπομονή σου! ) για τα τεχνικά θέματα.

  11. #41
    Εγγραφή
    02-04-2005
    Περιοχή
    Κλωζάνη
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.552
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    ISP
    Μπάμπης νετ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από senkradvii Εμφάνιση μηνυμάτων
    Zoup τώρα κατάλαβα τι δεν κατάλαβες εσύ!
    Τώρα το κατάλαβα και εγώ (στο τελευταίο μήνυμα)!

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από senkradvii Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάντως σε ευχαριστώ πολύ για τις επεξηγήσεις σου (και την υπομονή σου! ) για τα τεχνικά θέματα.
    τίποτα, χαρά μου
    Υδραυλικός, φωτογράφος, εραστής και ποιητής...
    http://www.flickr.com/photos/120411235@N06/

  12. #42
    Εγγραφή
    17-10-2006
    Περιοχή
    Trapped inside a physical form..
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    8.712
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΙΩΛΚΟΣ
    Router
    NetFasteR -IAD
    SNR / Attn
    11(dB) / 26(dB)
    Mήπως τώρα που κατάλαβες έχεις και καμιά αντιπρόταση τελικά?

Σελ. 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας