Σελ. 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση 31-34 από 34
  1. #31
    Εγγραφή
    16-11-2007
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    3.175
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    Cosmote
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Doxaios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με το που διάβασα Skoda και Β. Ελλάδα και μετά Θεσσαλονίκη χωρίς τίποτα άλλο ενδιάμεσο εγώ έχω να πώ ότι το να πάει σε αυτό που προτείνεις θα είναι το χειρότερο αφού είναι και τα 2 πράγματα που αναφέρεις. Σε θέμα με Octavia αφού πρώτα δεινοπάθησα και δεν έβγαινε για πόσο διάστημα ακρη τελικά λύθηκε με τη βοήθεια ποταπού συνεργείο του χωριού αφού οι ειδικοί εν ολίγοις δε μπορούσαν να κάνουν τίποτα. Δε θέλω να επεκταθώ γιατί τα θυμάμαι και θα ξεφύγω.
    Καταλαβαίνω οτι τσιτώνεις και στη σκέψη αλλά εφόσον είναι το αυτοκίνητο σε εγγύηση τι άλλο να κάνει; Για πιο "χοντρό" κυνήγι θα πρέπει να αρχίσει πάει kosmocar κατευθείαν με αμφίβολα αποτελέσματα...

    Ο μηχανικός του χωριού που αναφέρεις δεν αμφιβάλω καθόλου οτι έλυσε το θέμα, άλλωστε και γω το δικό μου σε συνεργείο έξω το πάω, δεν πατάω αντιπροσωπεία ΠΟΤΕ αλλά πληρώνω απο την τσέπη μου αφου δεν είχα ποτέ εγγύηση (το πήρα μεταχειρισμένο)
    Coolermaster MC500/Asus Rog Strix X570-F/Ryzen 7 3700X/Bequiet Dark Rock 4/G.Skill Ripjaws V 32GB-3200/Sapphire 6900XT Nitro+SE/Corsair RM850X/Samsung 970 Evo 500GB M2/Samsung 860 Evo 250gb/Corsair K70 mk.2/Logitech G13/Logitech mx master/Dell UP2716+SE2419/

    Dell Latitude 6320/i5 2520m/8gb ram/Intel 160gb ssd/Logitech MX keys mini/Logitech MX anywhere 2

    My Flickr

  2. #32
    Εγγραφή
    05-04-2006
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    2.582
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΤΡΙΛΟΦΟ
    Router
    ZTE
    SNR / Attn
    6(dB) / 10(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από and64 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καταλαβαίνω οτι τσιτώνεις και στη σκέψη αλλά εφόσον είναι το αυτοκίνητο σε εγγύηση τι άλλο να κάνει; Για πιο "χοντρό" κυνήγι θα πρέπει να αρχίσει πάει kosmocar κατευθείαν με αμφίβολα αποτελέσματα...

    Ο μηχανικός του χωριού που αναφέρεις δεν αμφιβάλω καθόλου οτι έλυσε το θέμα, άλλωστε και γω το δικό μου σε συνεργείο έξω το πάω, δεν πατάω αντιπροσωπεία ΠΟΤΕ αλλά πληρώνω απο την τσέπη μου αφου δεν είχα ποτέ εγγύηση (το πήρα μεταχειρισμένο)
    Το θέμα ξέρεις ποιό είναι? Ότι δεν το λέω από γενική άποψη ως προς το θέμα service σε αντιπροσωπίες. Το άλλο αυτοκίνητο (άλλη μάρκα δεν αναφέρω γιατί ότι λέμε δε γίνεται για διαφήμιση απλά ότι είναι ιαπωνική μάρκα) το πάω κανονικότατα στην αντιπροσωπεία και επιλέγω να πληρώσω παραπάνω εν γνώση μου και μέχρι στιγμής τουλάχιστον φαίνεται να υπάρχει επαγγελματισμός και επίγνωση του πράγματος. Γιαυτό άλλωστε και η πρώτη σκέψη μου ήταν να το πάω και το skoda σε αντιπροσωπεία αφού άλλωστε κάποια μητρική εταιρεία έχει κρίνει την επάρκεια του αντιπροσώπου του. Για την ιστορία άναβε το λαμπάκι κινητήρα/μηχανής...
    ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Α' ΕΘΝΙΚΗ
    http://slightlymagic.net

  3. #33
    Εγγραφή
    16-11-2007
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    3.175
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    Cosmote
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Doxaios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το θέμα ξέρεις ποιό είναι? Ότι δεν το λέω από γενική άποψη ως προς το θέμα service σε αντιπροσωπίες. Το άλλο αυτοκίνητο (άλλη μάρκα δεν αναφέρω γιατί ότι λέμε δε γίνεται για διαφήμιση απλά ότι είναι ιαπωνική μάρκα) το πάω κανονικότατα στην αντιπροσωπεία και επιλέγω να πληρώσω παραπάνω εν γνώση μου και μέχρι στιγμής τουλάχιστον φαίνεται να υπάρχει επαγγελματισμός και επίγνωση του πράγματος. Γιαυτό άλλωστε και η πρώτη σκέψη μου ήταν να το πάω και το skoda σε αντιπροσωπεία αφού άλλωστε κάποια μητρική εταιρεία έχει κρίνει την επάρκεια του αντιπροσώπου του. Για την ιστορία άναβε το λαμπάκι κινητήρα/μηχανής...
    Καμία αντίρρηση οτι όντως τα service του group είναι για σφαλιάρες σε γενικές γραμμές (πιθανολογώ οτι έχει πέσει γραμμή απο πάνω για την όλη συμπεριφορά δεν μπορώ να το ξέρω ομως) αλλά για ένα τόσο κοινό πλέον πρόβλημα που παράλληλα δεν είναι και φθηνό να φτιαχτεί αναγκάζεσαι νομίζω να το κυνηγάς απ'οποια πλευρά μπορείς να εξυπηρετηθείς καλύτερα
    Coolermaster MC500/Asus Rog Strix X570-F/Ryzen 7 3700X/Bequiet Dark Rock 4/G.Skill Ripjaws V 32GB-3200/Sapphire 6900XT Nitro+SE/Corsair RM850X/Samsung 970 Evo 500GB M2/Samsung 860 Evo 250gb/Corsair K70 mk.2/Logitech G13/Logitech mx master/Dell UP2716+SE2419/

    Dell Latitude 6320/i5 2520m/8gb ram/Intel 160gb ssd/Logitech MX keys mini/Logitech MX anywhere 2

    My Flickr

  4. #34
    Εγγραφή
    25-01-2009
    Περιοχή
    Ξάνθη
    Ηλικία
    64
    Μηνύματα
    100
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    2048/256
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΞΑΝΘΗ
    Router
    Thomson TG585V8
    Σήμερα είχα κλείσει ραντεβού με τον αντιπρόσωπο της SKODA στην πόλη που μένω το βάλαμε στον εγκέφαλο δεν έδειξε τίποτα έτσι λέει ο αντιπρόσωπος και μετά συμπλήρωσε κάποια στοιχεία για να στείλει report στους Τσέχους θα περιμένουμε απάντηση από αυτούς σε καμμιά εβδομάδα και εδώ θα είμαστε να τα λέμε αν μου απαντήσουν αρνητικά η μου πουν ότι το αντικαθιστούμε με το ίδιο όπως λέει και στους όρους της εγγύησης εκεί φευγω για δικηγόρο και δικαστική διαμάχη δεν γίνετε διαφορετικά. Γιατί έχουν 12χρόνια από την κατασκευή αυτού του τύπου κιβωτίου DSG7 και ακόμα βγάζει προβλήματα το δοκιμάζουν στις πλάτες μας,πριν το βγάλουν λένε στην κυκλοφορία το δοκίμασαν πρώτα κάνοντας 2.000.000 χιλιόμετρα όλα αυτά εν έτει 2008.Εμένα μου τα έβγαλε τα σκορτσαρίσματα από τα 12.000 χιλιάδες χιλιόμετρα.

Σελ. 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας