Εμφάνιση 1-2 από 2
  1. #1
    Εγγραφή
    10-10-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    4.255
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    Inalan
    Καλησπερα.
    Ειμαι κι εγω ενας απο τους συνδρομητες της Netone που μεταπηδησε στη Cyta.

    Αυτο που εχω να πω ειναι πως η μεταβαση δεν ηταν κι οτι καλυτερο καθως τον δευτερο κιολας μηνα αντιμετωπισα προβληματα με το router (εκανε restart μονο του καθε ωρα) τα οποια αργησαν να λυθουν.

    Φτασαμε στα τελη Αυγουστου και τα προβληματα δεν εχουν παψει να υφιστανται.
    Το προβλημα που αντιμετωπιζω τωρα ειναι οτι καθε πρωι βλεπω στο router το λαμπακι με το internet κοκκινισμενο. Με λιγα λογια τηλεφωνο εχω κανονικα, ενω internet οχι. Αυτο συμβαινει καθε πρωι.
    Σα να μην εφτανε αυτο, κατα τη διαρκεια της ημερας, τουλαχιστον 4-5 φορες ή και παραπανω εχω παρατηρησει οτι το κλειδωμα της γραμμης πεφτει και καποιες φορες αδυνατει να συνδεθει το Internet (το τηλεφωνο παιζει κανονικα).

    Οπως καταλαβαινετε, ο κομπος εχει φτασει στο χτενι. Δεν ειμαι διατεθειμενος να ανεχτω αλλα προβληματα. Τους λογαριασμους τους πληρωνω στην ωρα τους, απαιτω απροβληματιστη υπηρεσια. Και αν το douple play που πληρωνω δεν παιξει απροβληματιστα μεχρι την αλλη βδομαδα, θα κανω αιτηση σε αλλον παροχο και ο λογαριασμος του Αυγουστου φυσικα και δεν θα πληρωθει.

    Ευχαριστω.

    Κωδικος πελατη: 213401001

  2. #2
    Εγγραφή
    27-10-2008
    Μηνύματα
    801
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΑΘΗΝΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Hetfield Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα.
    Ειμαι κι εγω ενας απο τους συνδρομητες της Netone που μεταπηδησε στη Cyta.

    Αυτο που εχω να πω ειναι πως η μεταβαση δεν ηταν κι οτι καλυτερο καθως τον δευτερο κιολας μηνα αντιμετωπισα προβληματα με το router (εκανε restart μονο του καθε ωρα) τα οποια αργησαν να λυθουν.

    Φτασαμε στα τελη Αυγουστου και τα προβληματα δεν εχουν παψει να υφιστανται.
    Το προβλημα που αντιμετωπιζω τωρα ειναι οτι καθε πρωι βλεπω στο router το λαμπακι με το internet κοκκινισμενο. Με λιγα λογια τηλεφωνο εχω κανονικα, ενω internet οχι. Αυτο συμβαινει καθε πρωι.
    Σα να μην εφτανε αυτο, κατα τη διαρκεια της ημερας, τουλαχιστον 4-5 φορες ή και παραπανω εχω παρατηρησει οτι το κλειδωμα της γραμμης πεφτει και καποιες φορες αδυνατει να συνδεθει το Internet (το τηλεφωνο παιζει κανονικα).

    Οπως καταλαβαινετε, ο κομπος εχει φτασει στο χτενι. Δεν ειμαι διατεθειμενος να ανεχτω αλλα προβληματα. Τους λογαριασμους τους πληρωνω στην ωρα τους, απαιτω απροβληματιστη υπηρεσια. Και αν το douple play που πληρωνω δεν παιξει απροβληματιστα μεχρι την αλλη βδομαδα, θα κανω αιτηση σε αλλον παροχο και ο λογαριασμος του Αυγουστου φυσικα και δεν θα πληρωθει.

    Ευχαριστω.

    Κωδικος πελατη: 213401001
    Αγαπητέ κύριε,

    Ζητάμε συγγνώμη για την αναστάτωση που σας προκαλέσαμε και σας ενημερώνουμε ότι το θέμα σας έχει προωθηθεί στο αρμόδιο τμήμα και γίνεται ήδη η σχετική διερεύνηση ώστε να επιλυθεί οριστικά. Αρμόδιος εκπρόσωπος της εταιρείας, θα επικοινωνήσει το συντομότερο μαζί σας για να σας ενημερώσει σχετικά.

    Παραμένουμε στη διάθεσή σας

Παρόμοια Θέματα

  1. forthnet και προβλήματα στη γραμμή
    Από hofmanidis στο φόρουμ Nova
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-12-10, 20:19
  2. Προβλήματα με γραμμή
    Από leon21 στο φόρουμ Wind
    Μηνύματα: 14
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-12-10, 16:19
  3. Προβλήματα με νέα γραμμή Forthnet
    Από sekl στο φόρουμ Nova
    Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-03-10, 17:12
  4. Προβλήματα με την γραμμή του Οτε
    Από fireman_24 στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-01-09, 20:49
  5. Άλυτα προβλήματα στη γραμμή
    Από satyros στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-12-07, 11:01

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας