Σελ. 13 από 17 ΠρώτηΠρώτη ... 381112131415 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 181-195 από 249
  1. #181
    Εγγραφή
    08-09-2011
    Μηνύματα
    346
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΕΔΕΤ Δίοδος
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από George978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    επειδη η διπλωματικη μου ηταν ο κυκλοφοριακος θορυβος μεσα στο αστικο περιβαλλον, αφηστε τα σκυλια και τα κομπλεξ σας και πιαστε τα δικυκλα τα οποια αποτελουν το >=60% των πηγων θορυβου.
    Αυτή είναι η "ταμπακιέρα". Και με διπλωματική!. Behold!.

  2. #182
    Εγγραφή
    21-05-2004
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    5.001
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
    Router
    Thomson 585v7
    SNR / Attn
    9(dB) / 25(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Estela Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτή είναι η "ταμπακιέρα". Και με διπλωματική!. Behold!.
    δεν καταλαβαινω την ειρωνια σου...
    They see me postin', they hatin'...

  3. #183
    Εγγραφή
    08-09-2011
    Μηνύματα
    346
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΕΔΕΤ Δίοδος
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από George978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν καταλαβαινω την ειρωνια σου...
    Ειρωνία;. Ούτε καν!. Συμφωνώ μαζί σου!.
    Λυπάμαι που δεν με κατάλαβες...

  4. #184
    Εγγραφή
    17-02-2007
    Περιοχή
    Καλυθιές Ρόδου
    Ηλικία
    86
    Μηνύματα
    257
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Φίλε George978 καλημέρα.
    Έχεις δίκιο όταν λες οτι το γάβγισμα του σκύλου δεν είναι η μεγαλύτερη πηγή θορύβου, όμως σ' αυτό το κομμάτι του θέματος συζητάμε για τους σκύλους και το πρόβλημα που προκαλούν αν οι ιδιοκτήτες δεν κάνουν αυτό που πρέπει για να μην ενοχλούν τους γείτονες.
    Φυσικά και τα δίκυκλα είναι η μεγαλύτερη μάστιγα θορύβου, όταν κυκλοφορούν ανενόχλητοι με πειραγμένες τις εξατμίσεις τους, όμως υπάρχουν και αυτοκίνητα με το ίδιο πρόβλημα, ή με τη μουσική στο "διαπασόν", υπάρχουν επίσης και αυτοί που εκτελούν έργα στον κήπο τους με μηχανήματα σε ώρες ακατάλληλες, κ.λ.π.
    Αυτό που πρέπει να κατανοήσουν οι πάντες, είναι οτι σε κάθε περίπτωση πρέπει να προσέχουμε να μην προκαλούμε ενοχλήσεις με την ηχορύπανση από τις δραστηριότητές μας.

  5. #185
    Εγγραφή
    06-03-2006
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    495
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΟΣΤΑΝ
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από WAntilles Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα σκυλιά γαβγίζουν χωρίς λόγο (reason), έτσι στην καθισιά τους, όπως κάθε non-sentient και άλογο (στερητικό α- + λόγος) ον -> απλά τους κάπνισε.
    Καλό θα ήταν όταν δεν γνωρίζουμε ένα θέμα να μελετούμε ώστε να ενημερωθούμε/μάθουμε δυο-τρία πράγματα επ' αυτού ή να σιωπούμε (αν βαριόμαστε να κάνουμε το πρώτο) - ωστέ να μην εκτιθέμεθα.
    "Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter.”
    Mark Twain

  6. #186
    Εγγραφή
    11-01-2008
    Περιοχή
    Μπουγατσούπολη
    Μηνύματα
    1.626
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    24άρα
    ISP
    Forthnet
    Router
    Pirelli Ανελαστι
    Path Level
    Interleaved
    Αυτό που πρέπει να κατανοήσουν οι πάντες, είναι οτι σε κάθε περίπτωση πρέπει να προσέχουμε να μην προκαλούμε ενοχλήσεις με την ηχορύπανση από τις δραστηριότητές μας.

    Σωστά αλλά υπάρχουν κι εξαιρέσεις που ότι και να κάνεις, πάλι θα σου πρήζουν τα φρύδια.

    Από κάτω έχω μία ψυχωτική γριά που την ενοχλεί και η τρίχα από την χτένα μου καθώς πέφτει απαλά και "συγκρούεται" στο πλακάκι...
    Οταν κάνω ντους μετά τις 23:00 συχνά παίρνει την σκούπα ή τον πλάστη και βαράει-σέρνει στους τοίχους. (λέω τον πλάστη, γιατί ο ήχος ακούγεται σαν κρρρρρρρρρρρρρ)
    Την επόμενη συνήθως όπως ξυπνάει ανήλια, ανοιγοκλείνει σαν υστερική τις μπαλκονόπορτες και (δεν) με ξυπνάει, αλλα ενοχλεί και ξυπνάει την συγκάτοικο μου. Με συνοδεία μουρμούρας, βρισιών και καταρων που ακούγονται να μονολογεί. Από τον κατακαημένο τον παππούλη που την παντρεύτηκε, δεν ακούγεται ποτέ ψίθυρος.... Θα κρύβεται πίσω από τον καναπέ, όταν αφηνιάζει!

    Οταν πρωτοήλθα βαρούσε δυνατά που την καταλαβαίναν σε όλη την (μικρη) πολυκατοικία. Έμαθα ότι είχε προβλήματα και με την προηγούμενη ένοικο γιατί επέστρεφε στην πολυκατοικία αργά, ώρες κοινής ησυχίας με... τακούνια!!
    Και είχε την παράλογη απαίτηση να κάνει κι εκείνη ένα ντους, πριν πέσει για ύπνο, χωρίς την συγκατάθεση της.
    Επίσης εκνευρίζεται και με την καρέκλα γραφείου μου, τις ρόδες που κυλάνε περιστασιακά... λέει ότι μετακινώ τα έπιπλα νυχτιάτικα!

    Ανίατη περίπτωση και με έχει αναγκάσει να περιορίσω αγαπητές συνήθειες (νυχτερινό μπάνιο), όχι για μένα, αλλα για τον ύπνο της φουκαριάρας της συγκατοίκου μου!
    Σημαντικό: πολυκατοικία δεν είναι παλιά (15ετίας) και κανένα άλλος ένοικος δεν έχει πρόβλημα, παρά εκείνη. Με οποιονδήποτε κι αν μείνει από πάνω της.

  7. #187
    Εγγραφή
    17-02-2007
    Περιοχή
    Καλυθιές Ρόδου
    Ηλικία
    86
    Μηνύματα
    257
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από HELL_pegaSOS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σωστά αλλά υπάρχουν κι εξαιρέσεις που ότι και να κάνεις, πάλι θα σου πρήζουν τα φρύδια.

    Από κάτω έχω μία ψυχωτική γριά που την ενοχλεί και η τρίχα από την χτένα μου καθώς πέφτει απαλά και "συγκρούεται" στο πλακάκι...
    Οταν κάνω ντους μετά τις 23:00 συχνά παίρνει την σκούπα ή τον πλάστη και βαράει-σέρνει στους τοίχους. (λέω τον πλάστη, γιατί ο ήχος ακούγεται σαν κρρρρρρρρρρρρρ)
    Την επόμενη συνήθως όπως ξυπνάει ανήλια, ανοιγοκλείνει σαν υστερική τις μπαλκονόπορτες και (δεν) με ξυπνάει, αλλα ενοχλεί και ξυπνάει την συγκάτοικο μου. Με συνοδεία μουρμούρας, βρισιών και καταρων που ακούγονται να μονολογεί. Από τον κατακαημένο τον παππούλη που την παντρεύτηκε, δεν ακούγεται ποτέ ψίθυρος.... Θα κρύβεται πίσω από τον καναπέ, όταν αφηνιάζει!

    Οταν πρωτοήλθα βαρούσε δυνατά που την καταλαβαίναν σε όλη την (μικρη) πολυκατοικία. Έμαθα ότι είχε προβλήματα και με την προηγούμενη ένοικο γιατί επέστρεφε στην πολυκατοικία αργά, ώρες κοινής ησυχίας με... τακούνια!!
    Και είχε την παράλογη απαίτηση να κάνει κι εκείνη ένα ντους, πριν πέσει για ύπνο, χωρίς την συγκατάθεση της.
    Επίσης εκνευρίζεται και με την καρέκλα γραφείου μου, τις ρόδες που κυλάνε περιστασιακά... λέει ότι μετακινώ τα έπιπλα νυχτιάτικα!

    Ανίατη περίπτωση και με έχει αναγκάσει να περιορίσω αγαπητές συνήθειες (νυχτερινό μπάνιο), όχι για μένα, αλλα για τον ύπνο της φουκαριάρας της συγκατοίκου μου!
    Σημαντικό: πολυκατοικία δεν είναι παλιά (15ετίας) και κανένα άλλος ένοικος δεν έχει πρόβλημα, παρά εκείνη. Με οποιονδήποτε κι αν μείνει από πάνω της.
    Αυτό είναι απαράδεκτο επίσης, να μην σου πω οτι αυτή η "Γριά" όπως λες, είναι ο παραβάτης σ' αυτή την περίπτωση.
    Σύμφωνα με τον κανονισμό υπάρχουν ορισμένα όρια στην ένταση του ήχου, αλλά και ορισμένα ωράρια που επιτρέπεται ή όχι να θορυβείς.
    Όταν αυτοί οι όροι τηρούνται, δεν έχουμε κανένα πρόβλημα με τον ήχο, εκτός και είμαστε πολύ ευαίσθητοι στ' αυτιά και τότε διαμαρτυρόμαστε, αλλά χωρίς να έχουμε δίκιο.

  8. #188
    Εγγραφή
    11-01-2008
    Περιοχή
    Μπουγατσούπολη
    Μηνύματα
    1.626
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    24άρα
    ISP
    Forthnet
    Router
    Pirelli Ανελαστι
    Path Level
    Interleaved
    Ξέχασα να πω ότι κάποιες φορές, γνωρίζοντας που είναι η κρεματοκάμαρα, κτυπούσε το πάτωμα από κάτω... επτά με οκτώ το πρωί για αντιποινα.

    Εγώ δεν ξυπνούσα ... αλλα αυτές οι γυναίκες ξυπνάνε τρομάζοντας με το παραμικρό.
    Και ξυπνάνε κι εσένα... Ευτυχώς που κοιμάμαι εύκολα

  9. #189
    Εγγραφή
    06-03-2005
    Περιοχή
    @ Copenhagen, DK
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    15.569
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    ISP
    Οtenet
    Πηγασε, την επόμενη φορά που θα σου σπάσει τα νευρα, φτιαξε της ενα κηδειοχαρτο και κόλλα του εξω στη πολυκατοικία

    Παντως 11-12 ειναι αργα για ντουζ.

  10. #190
    Εγγραφή
    11-01-2008
    Περιοχή
    Μπουγατσούπολη
    Μηνύματα
    1.626
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    24άρα
    ISP
    Forthnet
    Router
    Pirelli Ανελαστι
    Path Level
    Interleaved
    Οταν από (κακή) συνήθεια κοιμάσαι μετά τις 2-3, είναι καλή ώρα.

  11. #191
    Εγγραφή
    17-09-2006
    Περιοχή
    Σαλόνικα City - Αγ. Παύλος
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    2.728
    Downloads
    22
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1Gbps/1Gbps
    ISP
    Inalan
    Router
    ZTE F6600P
    SNR / Attn
    ~(dB) / ~(dB)
    ρε δεν υπαρχει η γρια ε?

    ηδη φανταζομαι νοερα σκηνες απο εκεινη την ταινια,το Duplex,χαχαχαχχαχα

    (εχμ σρυ που γελαω,ειναι γαιδουρινο,το ξερω,εσυ υποφερεις και εγω γελαω,αλλα μη το παιρνεις προσωπικα δε γελαω με αυτο που τραβας,απλα πρεπει να το διακωμωδουμε,αλλιως θα μας παρει απο κατω,πως το λενε,"coping mechanism" )

    παντως το κηδειοχαρτο ειναι καλη ιδεα...

    καλα ο καημενος ο παππουλης τι θα τραβαει,α-πα-πα... την φορτωθηκε μια ζωη ο καημενος,ξυπναει-κοιμαται τοσα χρονια το ιδιο προσωπο (λεμε τωρα "ιδιο",γτ πλεον θα εχει γινει η φατσα της αστα να πανε,μαλωνουν οι ρυτιδες και οι "σακκουλες" για..το "οικοπεδο" ) βλεπει,οι ιδιες γκρινιες... αστα να πανε. βλεπω εισαι και "συντοπιτης" απο το Α/Κ της γραμμης σου στο προφιλ,μιας και εγω μενω Αγ. Παυλο... ρε λες να ακουει και τα βραδια Ραπτοπουλο ο παππους για να την παλεψει? χαχααχχαχα

    "-που πας παλι ατιμε?! γυρνα πισω στο κρεβα-τι! που σε φορτωθηκα τοσα χρονια η καημενη... μπλα μπλα μπλα,γκρινια γκρινια γκρινια,rant rant rant...
    - **** μωρη **** ποιος φορτωθηκε σε ποιον ****
    - ΠΟΥ ΠΑΣ ΑΠΑΝΤΑ ΜΟΥ!
    - παω να ακουσω ραδιο ****
    - παλι αυτον τον ηλιθιο,τον παλιοχαρακτηρα που με βριζει πας να ακουσεις!!"

    χαχααχαχαχα σε λεω τα φανταζομαι σαν να τα βλεπω μπροστα μου!

  12. #192
    Εγγραφή
    08-09-2011
    Μηνύματα
    346
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΕΔΕΤ Δίοδος
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από HELL_pegaSOS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σωστά αλλά υπάρχουν κι εξαιρέσεις που ότι και να κάνεις, πάλι θα σου πρήζουν τα φρύδια.

    Από κάτω έχω μία ψυχωτική γριά που την ενοχλεί και η τρίχα από την χτένα μου καθώς πέφτει απαλά και "συγκρούεται" στο πλακάκι...
    Οταν κάνω ντους μετά τις 23:00 συχνά παίρνει την σκούπα ή τον πλάστη και βαράει-σέρνει στους τοίχους. (λέω τον πλάστη, γιατί ο ήχος ακούγεται σαν κρρρρρρρρρρρρρ)
    Την επόμενη συνήθως όπως ξυπνάει ανήλια, ανοιγοκλείνει σαν υστερική τις μπαλκονόπορτες και (δεν) με ξυπνάει, αλλα ενοχλεί και ξυπνάει την συγκάτοικο μου. Με συνοδεία μουρμούρας, βρισιών και καταρων που ακούγονται να μονολογεί. Από τον κατακαημένο τον παππούλη που την παντρεύτηκε, δεν ακούγεται ποτέ ψίθυρος.... Θα κρύβεται πίσω από τον καναπέ, όταν αφηνιάζει!

    Οταν πρωτοήλθα βαρούσε δυνατά που την καταλαβαίναν σε όλη την (μικρη) πολυκατοικία. Έμαθα ότι είχε προβλήματα και με την προηγούμενη ένοικο γιατί επέστρεφε στην πολυκατοικία αργά, ώρες κοινής ησυχίας με... τακούνια!!
    Και είχε την παράλογη απαίτηση να κάνει κι εκείνη ένα ντους, πριν πέσει για ύπνο, χωρίς την συγκατάθεση της.
    Επίσης εκνευρίζεται και με την καρέκλα γραφείου μου, τις ρόδες που κυλάνε περιστασιακά... λέει ότι μετακινώ τα έπιπλα νυχτιάτικα!

    Ανίατη περίπτωση και με έχει αναγκάσει να περιορίσω αγαπητές συνήθειες (νυχτερινό μπάνιο), όχι για μένα, αλλα για τον ύπνο της φουκαριάρας της συγκατοίκου μου!
    Σημαντικό: πολυκατοικία δεν είναι παλιά (15ετίας) και κανένα άλλος ένοικος δεν έχει πρόβλημα, παρά εκείνη. Με οποιονδήποτε κι αν μείνει από πάνω της.
    Πω πω..... Ούτε να απαντήσω δεν θέλω... Πολύ "νευρική" η γιαγιούλα πάντως.... Τον καημένο τον παππούλη σκέφτομαι που την "ανέχεται" από το πρωί μέχρι το βράδυ... Αλλά μάλλον τα έχει παρατήσει και αυτός.... Δεν πρέπει να αντέχει για πολύ...

  13. #193
    Εγγραφή
    07-03-2011
    Μηνύματα
    970
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    ISP
    Conn-x OTE
    Μέχρι να μπούν σε σχέδιο πόλης μεγάλες εκτάσεις γής, που σημαίνει φθηνή γή, και μέχρι να μην επιτρέπεται πάνω απο μεζονέτα και σε άνετο οικόπεδο μάλιστα, ο θόρυβος θα είναι μέσα στην ζωή μας. Και οπωσδήποτε αν τηρούνται τα ανωτέρω θα υπάρχει και χώρος για πράσινο ακόμα και μέσα στα οικόπεδα.
    Γκομπιούντερ.

  14. #194
    Το avatar του μέλους Gordito
    Gordito Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από KLG Εμφάνιση μηνυμάτων

    Τα σκυλιά γαβγίζουν όταν οι ιδιοκτήτες τους δεν τα αγαπάνε και δεν τους συμπεριφερονται όπως πρέπει... το να αρχισουν αυτοι οι ανθρωποι να πληρώνουν χιλιάδες δολλάρια (συστηματικοί παραβάτες) δεν θα βελτιώσει την κατάσταση για τα σκυλιά. Άσε που δεν μπορώ να φανταστώ πως θα χρησιμοποιηθεί για να βγάλουν τα μάτια τους μεταξύ τους οι γείτονες.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlindG Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ξέρεις ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ από ζωντανά, οπότε ασ'το. Εϊσαι 100% λάθος.

    Γενικώς συμφωνώ με τον Πράκτορα. Αν ο σκύλος γαβγίζει συνέχεια, είναι γιατί κάτι έχει κάνει ο ιδιοκτήτης του λάθος. Οπότε:
    Εγχείρηση αφαίρεσης φωνητικών χορδών στον ιδιοκτήτη και
    Υιοθεσία του τετράποδου από οικογένεια που να το θέλει.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από George978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    μεγαλο λαθος κανεις, τα σκυλια δεν γαβγιζουν χωρις λογο, ειδικα δε αν γαβγιζουν συνεχεια ειναι επειδη το ζωο κατι θελει επιμονα (νερο, φαι, κρυωνει,φοβαται).
    Τι λετε μωρε που δεν γαβγιζουν τα σκυλια ή γαβγιζουν επειδη φταιει ο ιδιοκτητης.. Αν ειναι δυνατον.
    Ειχατε ποτε ολοι εσεις σκυλο σε αυλη;

    Γαβγιζουν για πλακα, επειδη περασε ανθρωπος/σκυλος/γατα/αμαξι απεξω, επειδη ειδαν ενα πουλι, επειδη παιζουν με τους ενοικους, επειδη τα εδεσες και για πολλους αλλους λογους.

    Δυστυχως μεγαλωσα με σκυλια στην αυλη μου (~300τμ οικοπεδο) και ξερω καλα ποσο θορυβο κανουν.

  15. #195
    Εγγραφή
    11-01-2008
    Περιοχή
    Μπουγατσούπολη
    Μηνύματα
    1.626
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    24άρα
    ISP
    Forthnet
    Router
    Pirelli Ανελαστι
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Artemius Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε δεν υπαρχει η γρια ε?

    ηδη φανταζομαι νοερα σκηνες απο εκεινη την ταινια,το Duplex,χαχαχαχχαχα

    (εχμ σρυ που γελαω,ειναι γαιδουρινο,το ξερω,εσυ υποφερεις και εγω γελαω,αλλα μη το παιρνεις προσωπικα δε γελαω με αυτο που τραβας,απλα πρεπει να το διακωμωδουμε,αλλιως θα μας παρει απο κατω,πως το λενε,"coping mechanism" )

    παντως το κηδειοχαρτο ειναι καλη ιδεα...
    Εμένα δεν με ενοχλεί γιατί κοιμάμαι εύκολα και ξυπνάω σχετικά δύσκολα.
    Μόνο το δικό μου ξυπνητήρι με ξυπνάει, το σταθερό τηλέφωνο καθώς και πολύ δυνατοί εξωτερικοί θόρυβοι.
    Και η γκρίνια της συγκατοίκου... (όταν η γιαγιά την ξυπνάει)

    Τεσπα. αποφεύγω όσο μπορώ να της δίνω αφορμές.
    Ξεμοραμένη γριά είναι, με κάτι θέλει να ασχολείται.

    καλα ο καημενος ο παππουλης τι θα τραβαει,α-πα-πα... την φορτωθηκε μια ζωη ο καημενος,ξυπναει-κοιμαται τοσα χρονια το ιδιο προσωπο (λεμε τωρα "ιδιο",γτ πλεον θα εχει γινει η φατσα της αστα να πανε,μαλωνουν οι ρυτιδες και οι "σακκουλες" για..το "οικοπεδο" ) βλεπει,οι ιδιες γκρινιες... αστα να πανε.
    Είναι να τον κλαινε οι ρέγγες...

    βλεπω εισαι και "συντοπιτης" απο το Α/Κ της γραμμης σου στο προφιλ,μιας και εγω μενω Αγ. Παυλο... ρε λες να ακουει και τα βραδια Ραπτοπουλο ο παππους για να την παλεψει? χαχααχχαχα
    Μπα, ο καημένος ακόμη κι όταν μαλώνει η από κάτω με την από πάνω μου (έχουν μεταξύ τους μεγάλο άχτι) εκείνος μένει ατάραχος μέσα στο σπίτι ή κοιτάει ζαρωμένος πίσω από την πόρτα. Σα να μην υπάρχει!

    "-που πας παλι ατιμε?! γυρνα πισω στο κρεβα-τι! που σε φορτωθηκα τοσα χρονια η καημενη... μπλα μπλα μπλα,γκρινια γκρινια γκρινια,rant rant rant...
    - **** μωρη **** ποιος φορτωθηκε σε ποιον ****
    - ΠΟΥ ΠΑΣ ΑΠΑΝΤΑ ΜΟΥ!
    - παω να ακουσω ραδιο ****
    - παλι αυτον τον ηλιθιο,τον παλιοχαρακτηρα που με βριζει πας να ακουσεις!!"

    χαχααχαχαχα σε λεω τα φανταζομαι σαν να τα βλεπω μπροστα μου!
    Καμιά φορά του φωνάζει αλλά τελευταία δεν ακούγονται.
    Μάλλον ξανάρχισε να παίρνει τα φάρμακα της στις σωστές δόσεις!

Σελ. 13 από 17 ΠρώτηΠρώτη ... 381112131415 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Θα μας γυρίσουν στην εποχή του...χαλκού
    Από BigLion στο φόρουμ Γεγονότα και Απόψεις
    Μηνύματα: 33
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-12-12, 14:36
  2. Η ΕΡΤ στην νέα ψηφιακή εποχή!
    Από treli@ris στο φόρουμ DVB-T, Tηλεοράσεις, IPTV
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-06-10, 12:38
  3. Είναι δυνατόν να διατηρήσουμε την εθνική κυριαρχία μας στην εποχή της παγκοσμιότητας;
    Από konenas στο φόρουμ Πολιτική, Κοινωνικά Θέματα, Επιστήμες και Aθλητισμός
    Μηνύματα: 34
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-04-10, 08:03
  4. Μηνύματα: 60
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-02-08, 22:29
  5. Πρόστιμο στην μετά Ζιστο Εποχή
    Από Ntropali_Paparouna στο φόρουμ Wind
    Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-04-07, 19:34

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας