Σελ. 21 από 22 ΠρώτηΠρώτη ... 111619202122 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 301-315 από 326
  1. #301
    Εγγραφή
    17-09-2003
    Μηνύματα
    1.540
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    14445/945
    ISP
    Vodafone
    Router
    TP-LINK VR 600
    SNR / Attn
    6(dB) / 24(dB)
    ALLIANZ . Όμως έχω και εθνική ομαδικό που επίσης είμαι ευχαριστημένος . Είμαι περισσότερο ευχαριστημένος με την ALLIANZ γιατί έχει καλύτερο customer service και καλύτερες παροχές στις λεπτομερείς . Για παράδειγμα καθάρισμα αυτιών που δεν είναι εξέταση με την εθνική πληρώνω 20 ευρώ με την allianz είναι δωρεάν . Και για ένα άτομο σαν και εμένα που καθαρίζω τα αυτιά μου κάθε 3-4 μήνες με βολεύει .
    London for ever

  2. #302
    Εγγραφή
    05-04-2006
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    2.577
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΤΡΙΛΟΦΟ
    Router
    ZTE
    SNR / Attn
    6(dB) / 10(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Μπορεί κάποιος να μου πεί (θα πρέπει να έχει λογικά κάποιος για να το γνωρίζει) μια τάξη μεγέθους ασφαλίστρων για τον κλάδο υγείας της Allianz? Με ενδιαφέρει κυρίως να υπάρχει κάλυψη σε περίπτωση νοσηλίας και να είναι και οικογενειακό.
    ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Α' ΕΘΝΙΚΗ
    http://slightlymagic.net

  3. #303
    Εγγραφή
    17-09-2003
    Μηνύματα
    1.540
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    14445/945
    ISP
    Vodafone
    Router
    TP-LINK VR 600
    SNR / Attn
    6(dB) / 24(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Doxaios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπορεί κάποιος να μου πεί (θα πρέπει να έχει λογικά κάποιος για να το γνωρίζει) μια τάξη μεγέθους ασφαλίστρων για τον κλάδο υγείας της Allianz? Με ενδιαφέρει κυρίως να υπάρχει κάλυψη σε περίπτωση νοσηλίας και να είναι και οικογενειακό.
    Αυτό βγαίνει με βάση την ηλικίας σου και το πρόγραμμα που θέλεις . Εγώ ας πούμε πληρώνω 480 ευρώ το 3μηνο αλλά έχω το παλιό το all iasis που είναι ισόβιο . Και η γυναίκα μου πληρώνει 500 ευρώ το χρόνο τα καινούργια της ετησιοποιημενο με απαλλαγή 1500 ευρώ .Αυτο που μπορώ όμως να σου πω είναι ότι είμαι πολύ ευχαριστημένος και με έχει στηρίξει σε πολύ δύσκολες καταστάσεις για την υγεία μου .
    London for ever

  4. #304
    Εγγραφή
    18-06-2008
    Περιοχή
    Παγκράτι
    Μηνύματα
    853
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΜΟΙΡΕΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Doxaios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπορεί κάποιος να μου πεί (θα πρέπει να έχει λογικά κάποιος για να το γνωρίζει) μια τάξη μεγέθους ασφαλίστρων για τον κλάδο υγείας της Allianz? Με ενδιαφέρει κυρίως να υπάρχει κάλυψη σε περίπτωση νοσηλίας και να είναι και οικογενειακό.
    Γιατί θέλεις να περιοριστείς στην συγκεκριμένη εταιρία;

  5. #305
    Εγγραφή
    05-04-2006
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    2.577
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΤΡΙΛΟΦΟ
    Router
    ZTE
    SNR / Attn
    6(dB) / 10(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από anonymos1982 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατί θέλεις να περιοριστείς στην συγκεκριμένη εταιρία;
    Τη θεωρώ την πιό αξιόπιστη. Μπορεί απλά να είναι προσωπική άποψη δε ξέρω. Απλά είναι αρκετές οι περιπτώσεις εταιριών που μετά από χρόνια όταν έρθει η ανάγκη κάνουν την πάπια.
    ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Α' ΕΘΝΙΚΗ
    http://slightlymagic.net

  6. #306
    Εγγραφή
    23-07-2006
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    1.107
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49999/4999
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    Router
    speedport w724v
    Path Level
    Fastpath
    Από προσωπική εμπειρία 6 χρόνων θα σου έλεγα να δεις και την εθνική. Από το 2013 που έχω το συμβόλαιο έχω κάνει 3 χειρουργία, 1 κοίλης και 2 ορθοπαιδικά εκ των όπιο το δεύτερο χιαστούς και μινισκους και μου κάλυψαν τα πάντα χωρίς πολλά πολλά και φυσικοθεραπείες άπειρες μετά τα χειρουργια

  7. #307
    Εγγραφή
    18-06-2008
    Περιοχή
    Παγκράτι
    Μηνύματα
    853
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΜΟΙΡΕΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Doxaios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τη θεωρώ την πιό αξιόπιστη. Μπορεί απλά να είναι προσωπική άποψη δε ξέρω. Απλά είναι αρκετές οι περιπτώσεις εταιριών που μετά από χρόνια όταν έρθει η ανάγκη κάνουν την πάπια.
    Μπορώ να σου αναφέρω αρκετές εταιρείες που είναι εξίσου αξιόπιστες. Το ζήτημα στα συμβόλαια υγείας είναι να ξέρεις για το τι έχεις ασφαλιστεί, τι καλύπτει και τι όχι και φυσικά να είσαι ειλικρινής κατά την αίτηση σου για τις προϋπάρχουσες παθήσεις.
    Δεν ξέρω για την Allianz να σου δώσω κόστος αλλά και για όσες ξέρω πάλι δεν θα μπορούσα έτσι απλά. Έχει σημασία η κάλυψη που θέλεις (άλλο όριο 200.000 ευρώ άλλο 1.000.000), η απαλλαγή που θα βάλεις (ύψος, αν είναι ετήσιο ή ανά περιστατικό, αν μπορεί να συνδυαστεί με το ΕΦΚΑ), το δίκτυο (καλύπτει σε όλα τα νοσοκομεία, μόνο σε συμβεβλημένα και σε τι ποσοστό), η ηλικία αυτών που θα ασφαλιστούν, τι καλύπτει από παθήσεις, από συγγενείς, αν έχει εξετάσεις διαγνωστικές και πόσες, αν έχει ημερήσιο επίδομα, χειρουργικό επίδομα και αρκετά άλλα.
    Τα ποσά που ρωτάς γενικά (όχι για την Allianz σλλά φαντάζομαι θα την περιλαμβάνουν) μπορούν να ξεκινούν από λιγότερα από 100 ευρώ απλώς για κάποιο εξωνοσοκομειακό πρόγραμμα που θα σου καλύπτει κάποιες επισκέψεις σε γιατρούς και εξετάσεις και να ξεπερνούν τα 1000 ευρώ το άτομο (και πολύ παραπάνω βασικά ανάλογα με την ηλικία και τις καλύψεις)).

  8. #308
    Εγγραφή
    05-04-2006
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    2.577
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΤΡΙΛΟΦΟ
    Router
    ZTE
    SNR / Attn
    6(dB) / 10(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Επειδή ύστερα από διάφορες προσφορές που είχα μέσω του ασφαλιστικού γραφείου που μίλησα είμαι κοντά στη generali, έχει ακούσει κανείς κάτι "περίεργο" ως προς το θέμα ασφάλεια υγείας? Τα 2 που είμαι κοντά είναι το πρόγραμμα της generali και της εθνικής. Για την εθνική μου προκαλεί εντύπωση(αρνητική) που δε μπορώ να βρώ πουθενά σχόλια ή reviews, είτε λέγεται facebook, είτε google τα έχουν όλα απενεργοποιημένα. Για ποιόν λόγο??
    ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Α' ΕΘΝΙΚΗ
    http://slightlymagic.net

  9. #309
    Εγγραφή
    08-02-2006
    Περιοχή
    χαλανδρι
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    427
    Downloads
    17
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    σερνεται
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    Router
    δε ξερω
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Doxaios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επειδή ύστερα από διάφορες προσφορές που είχα μέσω του ασφαλιστικού γραφείου που μίλησα είμαι κοντά στη generali, έχει ακούσει κανείς κάτι "περίεργο" ως προς το θέμα ασφάλεια υγείας? Τα 2 που είμαι κοντά είναι το πρόγραμμα της generali και της εθνικής. Για την εθνική μου προκαλεί εντύπωση(αρνητική) που δε μπορώ να βρώ πουθενά σχόλια ή reviews, είτε λέγεται facebook, είτε google τα έχουν όλα απενεργοποιημένα. Για ποιόν λόγο??
    Μεσες ακρες γιατι δε μπορει να ρισκαρει τη φημη της για τον καθε αχαρακτηριστο που νομιζει οτι ειναι μονος του πανω στη γη. Στην Εθνικη βγαζω το καπελο, μου εχει καλυψει απο το 2011 μεχρι σημερα 6 χημειοθεραπειες+φαρμακα Εοππυ, 26 ακτινοβολιες α/κ κοιλιας, 28 ανοσοθεραπειες mabthera και αμετρητες αξονικες εντος του θεραπευτηριου(με εισαγωγη) εντελως αβασανιστα.
    less than 20Hz
    -2dB right 0dB left

  10. #310
    Εγγραφή
    09-04-2010
    Μηνύματα
    364
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    20 Mbps Up /200 Mbps Down
    ISP
    Vodafone
    Router
    ZTE H268Q
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Doxaios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επειδή ύστερα από διάφορες προσφορές που είχα μέσω του ασφαλιστικού γραφείου που μίλησα είμαι κοντά στη generali, έχει ακούσει κανείς κάτι "περίεργο" ως προς το θέμα ασφάλεια υγείας? Τα 2 που είμαι κοντά είναι το πρόγραμμα της generali και της εθνικής. Για την εθνική μου προκαλεί εντύπωση(αρνητική) που δε μπορώ να βρώ πουθενά σχόλια ή reviews, είτε λέγεται facebook, είτε google τα έχουν όλα απενεργοποιημένα. Για ποιόν λόγο??
    Εδώ μπορείς να βρεις σχόλια στη google για την Εθνική Ασφαλιστική. Τόσο η Εθνική Ασφαλιστική όσο και η Generali θεωρούνται αξιόπιστες. Σε όλες τις εταιρίες υπάρχουν ευχαριστημένοι και δυσαρεστημένοι πελάτες, οπότε μη δίνεις τόση σημασία στα σχόλια και διάλεξε την ασφαλιστική που καλύπτει καλύτερα τις ανάγκες σου.

  11. #311
    Το avatar του μέλους vforvendetta85
    vforvendetta85 Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Doxaios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επειδή ύστερα από διάφορες προσφορές που είχα μέσω του ασφαλιστικού γραφείου που μίλησα είμαι κοντά στη generali, έχει ακούσει κανείς κάτι "περίεργο" ως προς το θέμα ασφάλεια υγείας? Τα 2 που είμαι κοντά είναι το πρόγραμμα της generali και της εθνικής. Για την εθνική μου προκαλεί εντύπωση(αρνητική) που δε μπορώ να βρώ πουθενά σχόλια ή reviews, είτε λέγεται facebook, είτε google τα έχουν όλα απενεργοποιημένα. Για ποιόν λόγο??
    Πριν περίπου 1,5 έτος ξεκίνησα να ψάχνω για ιδιωτική ασφάλεια υγείας (νοσοκομειακή περίθαλψη) και ξεκίνησα από την generali καθαρά για λόγους κόστους (πολύ μικρό ασφάλιστρο), αλλά μετάνιωσα οικτρά που ασχολήθηκα μαζί τους και ΄χασα κανά 15νθήμερο με τον προασφαλιστικό έλεγχο:

    1) Επειδή στο βιβλιάριο είχαν γραφτεί εξετάσεις Τ3 & Τ4 το έτος 2011 (υπέφερα από ημικρανίες και είχα υποβληθεί σεμια σειρά εξετάσεων) και είχε βάλει ο γιατρός αιτιολογία υποθυρυοειδισμός , με εξαιρούν για 5 έτη από οποιαδήποτε πάθηση θυροειδούς, λόγω αυτής της εξέτασης κι ενώ δεν είχε ποτέ αποδειχθεί κάτι και φυσικά δεν έχω κάποιο πρόβλημα.

    2) 2015 κάταγμα τύπου Burton στην κερκίδα αριστερής ΠΧΣ, χειρυργείο πετυχημένο, μπήκε λάμα η οποία βγήκε και πάλι επιτυχώς με άλλο χειρουργείο το 2016. Με εξαιρούν για 5 έτη για οποιαδήποτε πάθηση του αριστερού χεριού, συμπεριλαμβανομένου και του ΚΑΤΑΓΜΑΤΟΣ (αν είναι δυνατόν!).

    Μετά πήγα στη eurolife αλλά λόγω λαλάκα ασφαλιστή μετά από 1 μήνα την έκοψα και πήγα στην Εθνική όπου κλείνω έτος τώρα και σε γενικές γραμμές είμαι ευχαριστημένος αν και τη χρειάστηκα 2 φορές για επείγον περιστικό (εντάξει παροχή των κλινικών είναι, αλλά δεν πάυει να είναι bonus ανάλογα την εταιρία) κι όχι για νοσηλεία.

    Η Εθνική για μένα έχει δύο τεράστια θετικά σε σχέση με πολλές εταιρίες:

    1. Με πολύ μικρό κόστος έχει επίδομα ατυχήματος (από 1000-2000 ευρώ ανά περιστατικό) και ανθρώπους σαν εμένα που οδηγώ δίκυκλο σε περίπτωση ατυχήματος (μακριά από εμάς) δεν θα πλήρωνα τίποτα μιας και η συμμετοχή μου ως ασφαλισμένος είναι μέχρι 1500 ευρώ και

    2. Κάποια μπόνους που σε άλλες εταιρίες συμπεριλαμβάνονται στο συνολικό ασφάλιστρο στην Εθνική είναι σαν έξτρα (επί πληρωμή) παροχή, με συνέπεια να αυξάνεται σε μικρότερο ποσοστό το ασφάλιστρο για κάθε επόμενο έτος. Να σου φέρω ένα παράδειγμα: πχ generalli και Εθνική παρέχουν ακριβώς τα ίδια (νοσηλεία + εξτραδάκια) με ετήσιο ασφάλιστρο 1000 ευρώ, αλλά η Εθνική σου λέει ότι το ασφάλιστρο για νοσηλεία είναι 700 και τα εξτραδάκια 300. Άρα, το επόμενο έτος στη generalli θα πληρώσεις το νέο ασφάλιστρο ως 1000Ε*ετήσια ποσοστιαία αύξηση, ενώ στην Εθνική (700*ετήσια ποσοστιαία αύξηση+εξτραδάκια).

    Για μένα η Εθνική χωλαίνει στο ζήτημα των επιγόντων περιστατικών όπου οι ιδιωτικές κλινικές δεν καλύπτουν χάπια, ορούς, κλπ σε περιπτωση ασθένειας (σε περίπτωση ατυχήματος καλύπτεσαι απολογιστικά από το επίδομα ατυχήματος), ενώ πχ η Eurolife-groupama σε καλύπτουν για τα πάντα.

  12. #312
    Εγγραφή
    19-05-2012
    Μηνύματα
    3
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από vforvendetta85 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μετά πήγα στη eurolife αλλά λόγω λαλάκα ασφαλιστή μετά από 1 μήνα την έκοψα και πήγα στην Εθνική...
    Η αλήθεια είναι ότι λαλέκες ασφαλιστές είναι η συντριπτική πλειοψηφία.

    Οι τραπεζικοί προσπαθούν να πουλήσουν τα συγκεκριμένα προγράμματα της τράπεζάς τους, οι πράκτορες προγράμματα από τις δυο τρεις ασφαλιστικές με τις οποίες συνεργάζονται.

    Ο κόσμος πρέπει να ψάχνει αυτό που λένε "μεσίτες ασφαλίσεων", οι οποίοι είναι υποχρεωμένοι από το νόμο να είναι αμερόληπτοι και να εξηγούν όλες τις επιλογές στους πελάτες τους.

    Προσωπικά έχω τη γυναίκα, το γιο μου κι εμένα στο οικογενειακό της Generali και ασφαλιστή την Infomax (οι οποίοι έχουν στο σαϊτ τους σελίδα σύγκρισης στο πνεύμα της insurance￸m￸￸a￸￸￸r￸￸￸￸k￸￸￸￸￸e￸￸￸￸￸￸t, αλλά για την ασφάλεια υγείας, από την οποία και τους βρήκα) και είμαι ευχαριστημένος.

    Γενικά, ψάξτε έμπειρους ασφαλιστές και αν πάτε σε μεγάλη εταιρεία προτιμήστε να έχουν το δικό τους τμήμα διαχείρισης για τα γραφειοκρατικά/αποζημειώσεις/κ.λπ.

  13. #313
    Εγγραφή
    18-06-2017
    Περιοχή
    ΚΟΥΚΟΥΛΙ
    Μηνύματα
    3.282
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Router
    Vodafone Power Station 6
    Παιδιά καλημέρα, έχει κανείς την IMG EUROPE που εξυπηρετεί απο ηνωμένο βασίλειο για να μας πεί εμπειρία? Έχει πολύ καλές κριτικές παγκοσμίως

  14. #314
    Εγγραφή
    28-12-2005
    Περιοχή
    Μαρούσι, Αττική
    Μηνύματα
    562
    Downloads
    15
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Router
    ΖΤΕ 268Q
    SNR / Attn
    9(dB) / 35(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Doxaios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επειδή ύστερα από διάφορες προσφορές που είχα μέσω του ασφαλιστικού γραφείου που μίλησα είμαι κοντά στη generali, έχει ακούσει κανείς κάτι "περίεργο" ως προς το θέμα ασφάλεια υγείας? Τα 2 που είμαι κοντά είναι το πρόγραμμα της generali και της εθνικής. Για την εθνική μου προκαλεί εντύπωση(αρνητική) που δε μπορώ να βρώ πουθενά σχόλια ή reviews, είτε λέγεται facebook, είτε google τα έχουν όλα απενεργοποιημένα. Για ποιόν λόγο??
    Η Generali ειναι αξιόπιστη αλλά εχει θέματα οργάνωσης και γραφειοκρατίας ενώ ειναι πολύ αυστηρή στον έλεγχο που κάνει πριν την σύναψη συμβολαίου. Ο αδερφός μου αλλαξε κινητό τηλέφωνο περσι και παιδευόταν δύο μήνες μαζί τους για να περάσει η αλλαγή στο συστημά τους και να ενημερωθεί το συμβολαιό του..

    Στα κοπρόσκυλα της Εθνικής εγώ δεν θα έδινα ουτε ευρώ.

    Η Allianz ειναι πολύ καλή, προσωπικά δεν θα την άλλαζα με τίποτα όσο μπορώ να την πληρώνω (All Iasis)

  15. #315
    Εγγραφή
    18-06-2017
    Περιοχή
    ΚΟΥΚΟΥΛΙ
    Μηνύματα
    3.282
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Router
    Vodafone Power Station 6
    Το θέμα με τις ελληνικές ασφαλιστηκές είναι οι περίοδοι αναμονής των πρώτων μηνών, έχεις συμβόλαιο 12 μηνών και σου λεεί αυτή η κάλυψη εφόσον περάσουν 12 μήνες

Σελ. 21 από 22 ΠρώτηΠρώτη ... 111619202122 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. ν.3867 και ιδιωτικη ασφαλιση
    Από anaksagoras στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-09-11, 03:14
  2. Ασφάλεια υγείας
    Από homo_digital στο φόρουμ Πολιτική, Κοινωνικά Θέματα, Επιστήμες και Aθλητισμός
    Μηνύματα: 56
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-12-10, 04:44
  3. Ασφάλεια υγείας σε ταξίδι στις ΗΠΑ (εκτός ΕΕ)
    Από PopManiac στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-06-10, 11:28
  4. Εθνικό Σύστημα Υγείας
    Από chat1978 στο φόρουμ Πολιτική, Κοινωνικά Θέματα, Επιστήμες και Aθλητισμός
    Μηνύματα: 29
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-01-10, 01:38

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας