Σελ. 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 37
  1. #1
    Εγγραφή
    24-09-2003
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    1.101
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Router
    Speedport Plus 2
    αν και προβλέπω να κλείνει το τοπικ γιατι "δεν προσφέρει κάτι", ειλικρινά θέλω να γράψω το πόσο άθλιος ειναι ο ΟΤΕ... βάζει τους υπαλλήλους του να σου μιλήσουν με υφάκι μόλις αναφέρεις την λέξη "άλλος πάροχος", ενώ στο τηλέφωνο του γράφει "για να επιστρέψετε στον ΟΤΕ απο άλλο πάροχο πατήστε το τάδε" ... άκου εκει να επιστρέψουμε... μακριά και αγαπημένοι κύριοι με τέτοια συμπεριφορά που έχετε. τα ίδια τράβαγα πριν 5 χρόνια τα ίδια και τώρα, δεν άλλαξε τίποτα. 1 μήνα τώρα η αίτηση μου μπλοκάρεται χωρίς λόγο.

    φυσικά για να επικοινωνήσει μαζί σου κάποιος υπεύθυνος πρέπει να έχεις μπάρμπα προιστάμενο στον ΟΤΕ αλλιώς απλά σε γράφουν στα παλιά τους τα παπούτσια... ξέρω ήμαστε στην Ελλάδα και δεν πρόκειται να τους κουνήσει κανείς αλλά τα γράφω γιατι κάθε φορά που τυχαίνει να ασχοληθώ με αυτην την "εταιρία", μου σπάνε τα νεύρα. τουλάχιστον ας τα γράψω μήπως με ακούσει κανείς εδω μέσα και μείνει μακρια απο αυτα τα λαμόγια.

    η πλάκα ειναι οτι προσπαθούν να σου περάσουν οτι είναι πρόβλημα απο τους άλλους παρόχους και όχι δικό τους, το οτιδήποτε και αν γίνει, και ας ξέρεις οτι δεν ειναι έτσι. λές και γεννηθήκαμε όλοι σε χωριό και δεν ξέρουμε τι ειναι adsl και τηλέφωνο. κρίμα που ότι και αν κάνουμε θα περνάει πρώτα μέσα απο τον χαλκό τους και τις γραμμές τους, και αναγκαζόμαστε να τους δίνουμε και τα πάγια...

  2. #2
    Εγγραφή
    14-05-2006
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    1.842
    Downloads
    42
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    250/40
    ISP
    Vodafone
    Δηλαδή, πιστεύεις ότι "προσφέρει κάτι" για την ώρα;
    Χάλασες 3 παραγράφους με παράπονα και δεν μας εξήγησες τι πρόβλημα έχεις.
    Πού θα πάει, πού θα πάει τούτη η ρόδα που κολλάει
    κι όλο στην αρχή γυρνάει
    πού θα πάει θα ξεκολλήσει
    κι ο κόσμος σα σαράβαλο γι'αλλού θα ροβολήσει

  3. #3
    Εγγραφή
    24-09-2003
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    1.101
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Router
    Speedport Plus 2
    το έγραψα το πρόβλημα μου, προσπαθώ εδώ και ένα μήνα να πάω σε άλλη εταιρία με τα σωστά μου στοιχεία και ο ΟΤΕ μπλοκάρει την αίτηση μου συνέχεια.

    το πρόβλημα είναι οι εντολές που έχουν οι υπάλληλοι του ΟΤΕ να κάνουν λαμογιές ωστε να μην πάς σε άλλη εταιρία. φυσικά για να μιλήσει μαζί σου κάποιος υπεύθυνος έχει όσες πιθανότητες όσες και να πιάσεις το τζόκερ. πλέον δεν θα μου κάνει εντύπωση ούτε αν δημιουργούν οι ίδιοι πρόβλημα στις γραμμές των πελατών άλλων παρόχων. και μόνο που υπάρχει το τοπικ και το διαβάζει κόσμος για μένα προσφέρει, να φύγουν όσοι μπορούν απο αυτα τα λαμόγια.

  4. #4
    Εγγραφή
    14-05-2006
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    1.842
    Downloads
    42
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    250/40
    ISP
    Vodafone
    Από ότι κατάλαβα, ο ΟΤΕ απορρίπτει την αίτησή σου για μεταφορά σε άλλο πάροχο με τη δικαιολογία ότι υπάρχουν λανθασμένα στοιχεία.
    Μπορείς να μάθεις από τον πάροχο στον οποίο έκανες αίτηση ποια στοιχεία (λέει ο ΟΤΕ ότι) είναι λάθος; Για παράδειγμα, πριν φύγω από τον ΟΤΕ, παρατήρησα ότι το καταχωρημένο ΑΦΜ ήταν λάθος. Πέρασα από ένα ΟΤΕshop, το διόρθωσα, έκανα την αίτηση στην On και όλα οκ.
    Πού θα πάει, πού θα πάει τούτη η ρόδα που κολλάει
    κι όλο στην αρχή γυρνάει
    πού θα πάει θα ξεκολλήσει
    κι ο κόσμος σα σαράβαλο γι'αλλού θα ροβολήσει

  5. #5
    Εγγραφή
    24-09-2003
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    1.101
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Router
    Speedport Plus 2
    λέει οτι είναι το ονοματεπώνυμο λάθος,
    Το Όνομα ή το Επώνυμο του συνδρομητή ή η Επωνυμία Εταιρείας είναι λάθος ή λείπει.
    την τελευταία φορά που κοίταξα είχα το ίδιο ονοματεπώνυμο...

    λοιπόν πήρα πάλι στον ΟΤΕ και λένε θα με πάρει τηλέφωνο σήμερα κάποιος προιστάμενος.... άντε να δούμε...

  6. #6
    Εγγραφή
    14-05-2006
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    1.842
    Downloads
    42
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    250/40
    ISP
    Vodafone
    Αν το τηλέφωνο είναι στο όνομά σου,πάρε το λογαρισμό του ΟΤΕ, πήγαινε σε ένα ΟΤΕshop με την ταυτότητά σου και διόρθωσέ το. Για να ξεμπερδεύεις στο λέω..
    Πού θα πάει, πού θα πάει τούτη η ρόδα που κολλάει
    κι όλο στην αρχή γυρνάει
    πού θα πάει θα ξεκολλήσει
    κι ο κόσμος σα σαράβαλο γι'αλλού θα ροβολήσει

  7. #7
    Εγγραφή
    24-09-2003
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    1.101
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Router
    Speedport Plus 2
    δεν υπάρχει λογαριασμός ΟΤΕ, δεν υπάρχει τηλέφωνο στο όνομα μου στον ΟΤΕ, όπως με ενημέρωσε η μόνη σωστή υπάλληλος που πέτυχα στο τηλεφωνικό κέντρο της αθήνας πριν λίγο, ΔΕΝ εχει λόγο ο ΟΤΕ να κρατάει το όνομα σου εφόσον έχεις φύγει απο αυτόν (εδώ και 5 χρόνια έχω φύγει απο ΟΤΕ). το μόνο που υπάρχει στον ΟΤΕ είναι το ΙΣΤΟΡΙΚΟ του νούμερου το οποίο όπως μου είπε δεν μπορεί να είναι λόγος για να σε μπλοκάρει, αφού μπορεί να έχει δωθεί σε άλλον πελάτη

    ........Auto merged post: GSF πρόσθεσε 36 λεπτά και 41 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    ξαναπήρα (3η φορα στον ΟΤΕ), τελικά με όσο περισσότερο κόσμο μιλάς τόσα περισσότερα μαθαίνεις(σωστά η λάθος) . η 3η υπάλληλος μου είπε οτι ο ΟΤΕ δεν κάνει τίποτα σε αυτήν την διαδικασία οπότε και την ακύρωση θα την κάνει η vivodi.
    αν ειναι έτσι δεν καταλαβαίνω γιατι δεν μπορούσαν να μου το πουν απο την αρχή στον ΟΤΕ αλλα πρέπει να κάνω ολόκληρη φασαρία....

    ........Auto merged post: GSF πρόσθεσε 2 λεπτά και 38 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    ωραία, παίρνω στην vivodi και μου λέει δεν είναι απο αυτούς η ακύρωση, αλλα απο τον ΟΤΕ. να πάω να κάνω μεταβίβαση λέει της γραμμής (που δεν υπάρχει) για να περάσει η αίτηση
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος GSF : 12-12-11 στις 14:34. Αιτία: auto merged post

  8. #8
    Εγγραφή
    14-05-2006
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    1.842
    Downloads
    42
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    250/40
    ISP
    Vodafone
    Για να καταλάβω.
    Εδώ και 5 χρόνια δεν έχεις γραμμή ΟΤΕ. Στον άλλο πάροχο, κάνεις αίτηση για νέα τηλεφωνική γραμμή ή θες το παλιό νούμερο;
    Αν κάνεις αίτηση για νέα τηλεφωνική γραμμή, μου φαίνεται περίεργο που πρέπει να μεσολαβήσει και ο ΟΤΕ, επεδή ήσουν πελάτης του πριν από 5 χρόνια.
    Πού θα πάει, πού θα πάει τούτη η ρόδα που κολλάει
    κι όλο στην αρχή γυρνάει
    πού θα πάει θα ξεκολλήσει
    κι ο κόσμος σα σαράβαλο γι'αλλού θα ροβολήσει

  9. #9
    Εγγραφή
    24-09-2003
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    1.101
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Router
    Speedport Plus 2
    και μένα μου φαίνεται περίεργο, εγώ το μόνο που θέλω ειναι να πάω απο την μία εταιρία (vivodi) στην άλλη(forthnet), και πρέπει να τραβήξω μια μέρα πάνω απο το τηλέφωνο για να το καταφέρω. τελικά μάλλον το θέμα δεν κολλάει στον ΟΤΕ, μόνο το μηχανογραφικό σύστημα ειναι του ΟΤΕ το οποίο το διαχειρίζονται όλοι οι πάροχοι, αλλα δεν ειμαι και σίγουρος για αυτο... ακόμα πιο περίεργο ειναι γιατι 6 στους 7 υπαλλήλους (όλων των εταιριών μαζί και του ΟΤΕ) δεν ξέρουν ποια διαδικασία χρειάζεται για να γίνει αυτη η μετάβαση και ποιος φταιει. μάλλον τους αρέσει να τα ακούνε απο αγανακτισμένο κόσμο δεν υπάρχει άλλη εξήγηση.

    ........Auto merged post: GSF πρόσθεσε 4 λεπτά και 41 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    επόμενη ενημέρωση, απο vivodi, είναι σιγουροι οτι η ακύρωση ΔΕΝ ειναι απο αυτούς αλλα απο τον ΟΤΕ.

    ........Auto merged post: GSF πρόσθεσε 6 λεπτά και 38 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    τώρα κατάλαβες φίλε tsioy γιατι τρελένομαι ?γιατι ειναι λαμόγια οι τύποι και εμείς απροστάτευτοι.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος GSF : 12-12-11 στις 15:17. Αιτία: auto merged post

  10. #10
    Εγγραφή
    15-04-2008
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    210
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    13200/1024
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟ
    Router
    ZTE-ZXV10W300
    SNR / Attn
    9db(dB) / 27db(dB)
    Συγνώμη αλλά απ'οι κατάλαβα θέλεις να πάς από vivodi σε forthnet! Ετσι δεν είναι? Ο Οτε που κολάει και τους πήρες τηλέφωνο και ακούνε?

    Το πρόβλημα είναι στους παρόχους που ανήκεις και όχι σε άλλον!
    Δηλαδή εσυ αν θελήσεις να πάς Cyta θα πάρεις τηλέφωνο την HOL??

    Μάλλον από την αγανάκτησή σου τα μπέρδεψες!

    δεν φταιει κανένας από τον Οτέ που δεν επικοινώνησε μαζί σου! Γιατί να το κάνει άλλωστε? Εξάλου μόνος σου το είπες οι φωνητικές εντολές σου λένε πατα το ταδε για να επιστρέψεις από πάροχο σε Οτε! τι δεν καταλαβαίνεις?

    δεν ξέρουμε τι ειναι adsl και τηλέφωνο

    Για ξαναεξέτασε τις γνώσεις σου με adsl και τηλεφωνία!

  11. #11
    Εγγραφή
    24-09-2003
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    1.101
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Router
    Speedport Plus 2
    nkats_99 μάλλον κάτι δεν κατάλαβες καλά. για να περάσει η γραμμή απο την vivodi στην Forthnet πρέπει να δωθεί πρώτα απο τον ΟΤΕ. το μηχανογραφικό σύστημα ειναι του ΟΤΕ. η vivodi ΔΕΝ μπλοκάρει την αίτηση, η Forthnet έχει ΗΔΗ στείλει 3 φορές το αίτημα στο σύστημα, τι μας μένει?? τι κάνει νιάου νιάου??

    αύριο το πρωί φεύγει έγγραφη επιστολή στον ΟΤΕ και αν δεν λυθεί σύντομα με τις νόμιμες διαδικασίες μετά απο ένα μήνα στην ΕΕΤΤ..... το θέμα δεν ειναι οτι θα κερδίσω κάτι. ΔΕΝ θα κερδίσω τίποτα. απλά θα αργήσω να συνδεθώ στην Forthnet, και για ΟΛΟ αυτο φταίει ο ΟΤΕ. απλα να τα γράφουμε εδω μέσα για να καταλάβει και ο κόσμος τι παιχνίδι παίζεται πίσω απο την πλάτη του, γιατι νομιμα η ΕΕΤΤ δεν μπορεί να του κάνει τίποτα αν δεν περάσει ένας μήνας απο έγγραφη επιστολή στον πάροχο. αν έχεις στοιχεία για το αντίθετο πές τα μου και μην μου λές οτι δεν έχω γνώσεις.

    και δεν έχω γράψει τίποτα ακόμα για τα ποσά που έχω χρεωθεί σήμερα για να μου λύσουν το προβλημα ΤΟΥΣ.

    για περισσότερες τεχνικές πληροφορίες, στην vivodi επιστρέφει ο κωδικός SP01 απο τον ΟΤΕ ο οποίος σημαίνει λάθος στοιχεία. την επόμενη φορά που θα δεί κάποιος εδω μέσα να επαναπροωθείται το αίτημα του απο μια εταιρία να ξέρει οτι κάτι παίζεται απο τον ΟΤΕ και όχι απο αλλού.
    φυσικά προιστάμενος δεν υπάρχει για κανένα λόγο, αστεία πράγματα δηλαδή. Χ και στην Forthnet για την όλη ιστορία που αργοπόρησε απίστευτα για να λύσει το πρόβλημα μου και ακόμα και τώρα το κάνει.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος GSF : 12-12-11 στις 16:19.

  12. #12
    Εγγραφή
    09-11-2006
    Μηνύματα
    2.252
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    Router
    Speedport Plus 2
    SNR / Attn
    26(dB) / 2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Πολύ απόλυτο σε βρίσκω.
    Κόψε κάτι

  13. #13
    Εγγραφή
    15-04-2008
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    210
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    13200/1024
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟ
    Router
    ZTE-ZXV10W300
    SNR / Attn
    9db(dB) / 27db(dB)
    Φίλε μου είσαι όντως πολύ απόλυτος και μην κατεβάζεις αμάσητο ότι σου λέει η vivodi και η forthnet!
    Ο Οτε στο μοναδικό σημείο που εμπλέκετε είναι όταν πάρει την αίτηση για να αλλάξει το όριο που του δίνουν! Αν επιστρέφει, όπως σου λένε, την αίτηση αυτό σημαίνει όχι οτί έχει λάθος στα χέρια του την διεύθυνση του σπιτίου σου ούτε το όνομά σου! Εξάλου αυτά δεν τα βλέπει, αφού έχεις ήδη γραμμή και απλά κάνεις μεταφορά από παροχο σε πάροχο, και δεν αφορούν, τον κατανεμητή που θα κάνει την αλλαγή!
    Το πιθανότερο να εννοεί λαθος στοιχεία που έχει δώσει είτε ο ένας είτε ο άλλος πάροχος όσον αφορά το όριο που βρίσκεσε ή το όριο που θα μπείς! Αν συμβαίνουν όλα αυτά που σου λένε και δεν σε παίζουν μπαλάκι οι πάροχοι.

  14. #14
    Εγγραφή
    22-09-2004
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    2.380
    Downloads
    80
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    26500/2500
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
    Router
    ZTE 931 VII
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nkats_99 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε μου είσαι όντως πολύ απόλυτος και μην κατεβάζεις αμάσητο ότι σου λέει η vivodi και η forthnet!
    Ο Οτε στο μοναδικό σημείο που εμπλέκετε είναι όταν πάρει την αίτηση για να αλλάξει το όριο που του δίνουν! Αν επιστρέφει, όπως σου λένε, την αίτηση αυτό σημαίνει όχι οτί έχει λάθος στα χέρια του την διεύθυνση του σπιτίου σου ούτε το όνομά σου! Εξάλου αυτά δεν τα βλέπει, αφού έχεις ήδη γραμμή και απλά κάνεις μεταφορά από παροχο σε πάροχο, και δεν αφορούν, τον κατανεμητή που θα κάνει την αλλαγή!
    Το πιθανότερο να εννοεί λαθος στοιχεία που έχει δώσει είτε ο ένας είτε ο άλλος πάροχος όσον αφορά το όριο που βρίσκεσε ή το όριο που θα μπείς! Αν συμβαίνουν όλα αυτά που σου λένε και δεν σε παίζουν μπαλάκι οι πάροχοι.
    πολύ σωστά

  15. #15
    Εγγραφή
    24-09-2003
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    1.101
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Router
    Speedport Plus 2
    και εσείς μην κατεβάζετε αμάσητο ότι σας λένε... δουλεύεις στον ΟΤΕ και τα ξέρεις αυτά η απλά πρέπει να πείς κάτι για να ανεβάσεις τα πόστ? με λέτε απόλυτο αλλα παραπάνω παραλίγο να βγάλω τον ΟΤΕ έξω απο το λάθος, εφόσον δεν το έκανε, αλλα τελικά δεν βλέπω να είναι έτσι τα πράγματα.
    εγώ αυτό που βλέπω ειναι οτι ο μόνος που δεν θέλει να με εξυπηρετήσει είναι ο ΟΤΕ, καθώς σχεδόν μου κλείνει το τηλέφωνο στα μούτρα. ο λόγος είναι οτι πρέπει αυτά "να τα κανονίσουν οι εταιρίες μεταξύ τους και όχι εσείς κύριε". .... το αστείο βέβαια ειναι οτι και οι τρείς που τον υποστηρίζετε είστε συνδρομητές του...


    edit: για να μην με νομίζετε και τρελό, προφανώς και υπάρχει κάποιο λάθος με τα στοιχεία (υποθέτω στην vivodi κάποια στοιχεία τα είχαν λάθος, το θέμα είναι γιατι το σύστημα του ΟΤΕ είναι πρώτον τόσο αργό και δεύτερον τόσο απόλυτο στα στοιχεία - π.χ να σε κόψουν για ένα γράμμα διαφορά, και γιατι δεν έχουν έναν υπάλληλο να ελέγχει τις αιτήσεις που απορρίπτονται)... και μην μου πείτε οτι έτυχε.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος GSF : 13-12-11 στις 15:01.

Σελ. 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μεταφορά από άλλο πάροχο - no adsl
    Από asmar στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 16
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-03-11, 16:12
  2. Μηνύματα: 25
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-12-10, 17:22
  3. Μεταφορα φορητότητας MSN σε άλλο πάροχο
    Από casper_13 στο φόρουμ Isdn - Pstn
    Μηνύματα: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-08-10, 00:54
  4. Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-02-08, 15:53
  5. Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-09-07, 22:22

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας