Σελ. 192 από 269 ΠρώτηΠρώτη ... 172182187190191192193194197202212 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 2.866-2.880 από 4031
  1. #2866
    Εγγραφή
    15-08-2006
    Περιοχή
    Ίλιον
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    2.266
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    2x 8192/1024
    ISP
    Wind ADSL & Nova ADSL
    DSLAM
    Wind - ΙΛΙΟΝ
    Router
    Zyxel AMG1312 /Sophos XG
    SNR / Attn
    7,1(dB) / 33,1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Έχω ακούσει και περιπτώσεις που αν καποιο έργο το κανει η wind ή η voda, κάτι γεροντοπαραξενοι κάνουν τσαλιμακια..
    Αν ειναι ΟΤΕ δεν γίνονται αμφισβητησεις/ γκρίνιες..
    Μάλλον επειδή αυτοί οι παλιοί ειναι κολλημενοι στο ότι ο ΟΤΕ ειναι το "κρατος" οποτε δεν τίθεται θέμα αμφισβήτησης...
    Από το 2014 VDSL περιμένω...
    1216-4241216ΙΛΙΟΝ424FTTH-GPON2023/Q1
    2022/Q2: Για το Q1 είμαι σίγουρος.. για το 2023, από την άλλη, καθόλου..

    2023/Q3 update: Ολίσθηση πλάνου για 2024/Q1...
    2024/Q2 update: Επιτέλους ξεκίνησαν το σκάψιμο... Να δούμε σε ποιο Q θα υπάρξει διαθεσιμότητα ...

  2. #2867
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    18.752
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22 + 110/11 + 450/22
    ISP
    Cosmote & Vodafone
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Fritz! VDSL + 5G
    SNR / Attn
    19(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jbolakakis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για το ότι δεν δίνει καμιά εταιρία FTTH στο Ηράκλειο άλλα δίνουν σε Χανιά, Ρέθυμνο, Άγιο Νικόλαο και Σητεία που μπορεί να οφείλετε???
    Το Ηράκλειο έχει όσο κόσμο έχουν οι άλλες τέσσερεις πόλεις.

    Μιλάω με τους εργολάβους του FTTH που τρέχουν τα έργα και στις τέσσερεις πόλεις.
    Μου λένε ότι πάνε σε πολυκατοικίες τις ίνες και αντί να χαίρονται οι ενικοί οι περισσότεροι παραπονιούνται.
    Τους λένε για καλύτερες ταχύτητες κτλ και πολλοί από αυτούς στραβώνουν.
    Μάλλον είναι έργα από τον OTE, ο οποίος είναι πολύ πιο μπροστά σε αυτά από την Wind..
    My AVM Fritz : 7590 AX, 4060 AX, 6850 5G, Repeater 6000, Fon X6, Smart Gateway, Dect 500, Dect 440, Dect 200
    Other : ZTE H267A, TP-Link TL-R605, Poynting XPOL-1-5G, Samsung S20 FE & S21 FE, Panasonic KX-TGF310, Cosmote TV Box, MI Box 2
    New! : QHora-301W - 10GbE

  3. #2868
    Εγγραφή
    13-11-2008
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    85
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109998/10999
    ISP
    Wind
    Router
    zyxel vmg8623-t50b
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ChriZ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχω ακούσει και περιπτώσεις που αν καποιο έργο το κανει η wind ή η voda, κάτι γεροντοπαραξενοι κάνουν τσαλιμακια..
    Αν ειναι ΟΤΕ δεν γίνονται αμφισβητησεις/ γκρίνιες..
    Μάλλον επειδή αυτοί οι παλιοί ειναι κολλημενοι στο ότι ο ΟΤΕ ειναι το "κρατος" οποτε δεν τίθεται θέμα αμφισβήτησης...
    Οντως υπαρχει και αυτο,γνωριζω οικογενεια η οποια εδινε 90 ευρω το διμηνο στον Οτε (2014) και οταν τους ειπα εγω πηγα με 29 ευρω το μηνα στην τοτε Forthnet,μου ειχαν πει δεν πειραζει παιδι μου που να μπλεκουμε με αλλες εταιριες μια ζωη στον οτε ημασταν!!Ακομα στον Οτε ειναι!!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος MIXALIS1982KRITI : 23-01-22 στις 15:11.

  4. #2869
    Εγγραφή
    12-01-2022
    Μηνύματα
    110
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    12564 kbps/1020 kbps
    ISP
    Nova
    Router
    Zyxel AMG1302-T11C
    SNR / Attn
    9.1(dB) / 16.2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimyok Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι τα γνωριζουμε ολα τα παραπανω . Οπως και τι γινεται στο δημο και τι χαμενοι αργοσχολοι υπαρχουν . Σπανε σωληνα σκαβοντας και το νερο πεταγεται πιδακας παρασκευοσαββατοκυριακο + 3 μερες ακομα σε κεντρικο δρομο και κανενας δε δινει μια ... Απο την αλλη υπαρχουν αλλες περιοχες και πολεις που δε βγαζουν 10 σελιδες Μα δε γινεται σε καθε τι . Τωρα να λενε και για covid υποστελεχωση και να πηγαινεις να βλεπεις 50 υπαλληλους να τον παιζουν απο το γραφειο ειναι καπως ....
    * Aπορω με την υπομονη των ανθρωπων με μαγαζια στο κεντρο που εχουν αυτο το χαλι με το φτιασιμο - σπασιμο των δρομων μονιμως ενα βομβαρδισμενο λασποδρομο με τρυπες και δε τους εχουν παρει με τις πετρες ....
    Και οταν σκαβει ο εργολαβος μην αφηνεται ανοιχτο χαντακι για μηνες ας πουμε στη λεωφ. Δημοκρατιας να χασκει . Με σημανση της τροχαιας - αν εχει κορδελα δε θα πεσει κανενας μεσα ;
    Δεν ειναι μονο το κεντρο. Ολο το Ηρακλειο περναει σκαψιματα καθε τρεις κ λιγο. Θυμαμαι περιοδο 6 μηνων περιπου που σκαψανε το δρομο μου σε 3 διαφορετικες περιπτωσεις, μια η ΔΕΔΔΗΕ για υπογειοποιηση, μια η ΔΕΥΑΗ για σωληνες νερου και μια ακομα που νομιζω ηταν για θεματα τηλεφωνιας (μπορει ομως να ηταν κ κατι αλλο). Παντου εχει γινει/γινεται. Το τραγελαφικο, κατ'εμε, ειναι οτι ο φορεας που θα σπασει δρομους κ θα μπαλωσει ειναι ο ιδιος, αλλα θα παει 3 φορες για ολα αυτα, σε διαφορετικες ημερομηνιες για τους ιδιους δρομους. Στο τελος σου μενει ο χιλιομπαλωμενος δρομος με μπαλωμα κακιας ωρας για να εχεις να συζητας ποσο κακη οδοστρωση εχει το Ηρακλειο. Οχι οτι η οδοστρωση σαν μεμονομενο εργο γινεται σωστα (γκουχου Ηρακλη γκουχου).

  5. #2870
    Εγγραφή
    12-10-2021
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    15
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Καλημέρα ρε παιδιά κι ελπιζω να ειστε ολοι καλα και ασφαλεις με αυτη την "πρωτοφανη κακοκαιρια που σαρωνει τη χωρα". (Ναι, σαρκασμος).

    Καλα και αγια ολα αυτα που λετε στις προηγουμενες σελιδες, προσπαθω να κατανοήσω όλες τις πλευρες, αλλά οπως λεει πολυς κόσμος "ναι αν αφησω εγω ομως απληρωτο το λογαριασμο θα με βατεψουν". Τελοσπαντων.

    Με αφορμη τη νεα καθυστερηση, εχω μια απορια ρε παιδια και πραγματικα θα ηθελα να με βοηθησετε να καταλαβω κατι. Θα φερω σαν παραδειγμα τη δικη μου καμπινα 697-163 που ειναι Κατσαμπα/Πορο, γωνια Τριανδριας με Αριστειδου. Αντιστοιχα ομως, βαλτε οποιον αριθμο θελετε εσεις. Παμε για την απορια:

    Εστω σε ενα δρομο υπαρχουν κατα μηκος του 10 παλια καφαο ΟΤΕ και διπλα τους εχουνε μπει οι νεες καμπινες. Ας πουμε 161, 162, ..., 170.
    Με ποια λογικη μπορει να ενεργοποιηθει το 161, το 162, το 164 και να πηδηχτει (κυριολεκτικα και μεταφορικα) το 163, μετα να ενεργοποιηθει ξερω γω το 169 και 170 και να πηδηχτουν τα αμεσως προηγουμενα?

    Δηλαδη δεν ειναι λιγο ηλιθιο αυτο το πραγμα? Τι μπορει να μεσολαβει που να τους κανει να παρατανε 2-3-4 καμπινες σε ενα δρομο και να πανε να συνεχιζουν ξερω γω 2 στενα παρακατω? Γιατι δεν το πανε ειτε πραγματικα αριθμητικα ειτε με βαση καθετων και οριζοντιων δρομων? Απο αληθινη απορια το ρωταω. Δηλαδη εμ υπαρχουν οι παραπανω δυσκολιες που αναφερατε, εμ φαινεται και να βαζουν τρικλοποδια στους εαυτους τους. Δε μου φαινεται efficient ο τροπος που το κανουν. Τελειωσε εναν δρομο ρε φιλε και σηκω φυγε.

    Μπονους απορια: βλεπω καλωδιο ρευματος να καταληγει στην 163 απο την κολωνα της δεη, αλλα δε βλεπω καποιο ρολοι δεη στην καμπινα. Αρα να υποθεσω δεν εχει παρει ρευμα τελικα? Παντως απο μεσα ουτε κατι βουιζει ουτε στην αφη νιωθεις καποιο "γουργουρητο".

    Για το Q3/2022 που γραφει η ανακοινωση για τις 800+ καμπινες, ναι ΟΚ ειναι ΕΩΣ τοτε, αλλα δεν το κοβω ρε παιδια. Μακαρι να βγω ψευτης και να τελειωνει το θεμα με το Ηρακλειο (και καθε Ηρακλειο) αλλα δεν...

  6. #2871
    Εγγραφή
    31-07-2007
    Περιοχή
    CRETE
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.268
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Οτι να ναι
    ISP
    ΑΜΑΝ
    Router
    Netgear
    SNR / Attn
    ??(dB) / ??(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Μια που ειπες για βατεμα ηρθε ο λογαριασμος vdsl 50 του οτε μαζι με τελος επανασυνδεσης . Δε κοψανε το τηλεφωνο ηταν πληρωμενο αλλα το σκελος του homebooster . Και εβαλαν στον επομενο λογαριασμο το τελος επανασυνδεσης SIM + φπα .
    Θα μου πεις παθαινεις και μαθαινεις .... Και Wind βλεπω αμα αργησεις λιγες μερες και σου βαλουν φραγη ειναι 7 ευρο + φπα . Να πληρωσω στους αλητες το 0,01 που μου εχουν αφησει υπολοιπο πριν τη ληξη και προσαυξηση ....
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος dimyok : 26-01-22 στις 13:49.

  7. #2872
    Εγγραφή
    16-12-2021
    Μηνύματα
    25
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Skytelecon
    Παιδιά μόλις σήμερα είδα ότι ενεργοποιήθηκε η καμπίνα μου. Ελέγχω κάθε μέρα το site της wind και σήμερα επιτέλους είδα αυτό που ονειρευόμουν. Να πω ότι η καμπίνα μου δεν ήταν σε αυτές που ήταν να δώσει 10/01.

    Κάντε όλοι ένα έλεγχο. Ποτέ δε ξέρεις

  8. #2873
    Εγγραφή
    28-07-2013
    Μηνύματα
    6.806
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Voda/Nova/OTE/ΕΔΥΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από eftt Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα ρε παιδιά κι ελπιζω να ειστε ολοι καλα και ασφαλεις με αυτη την "πρωτοφανη κακοκαιρια που σαρωνει τη χωρα". (Ναι, σαρκασμος).

    Καλα και αγια ολα αυτα που λετε στις προηγουμενες σελιδες, προσπαθω να κατανοήσω όλες τις πλευρες, αλλά οπως λεει πολυς κόσμος "ναι αν αφησω εγω ομως απληρωτο το λογαριασμο θα με βατεψουν". Τελοσπαντων.

    Με αφορμη τη νεα καθυστερηση, εχω μια απορια ρε παιδια και πραγματικα θα ηθελα να με βοηθησετε να καταλαβω κατι. Θα φερω σαν παραδειγμα τη δικη μου καμπινα 697-163 που ειναι Κατσαμπα/Πορο, γωνια Τριανδριας με Αριστειδου. Αντιστοιχα ομως, βαλτε οποιον αριθμο θελετε εσεις. Παμε για την απορια:

    Εστω σε ενα δρομο υπαρχουν κατα μηκος του 10 παλια καφαο ΟΤΕ και διπλα τους εχουνε μπει οι νεες καμπινες. Ας πουμε 161, 162, ..., 170.
    Με ποια λογικη μπορει να ενεργοποιηθει το 161, το 162, το 164 και να πηδηχτει (κυριολεκτικα και μεταφορικα) το 163, μετα να ενεργοποιηθει ξερω γω το 169 και 170 και να πηδηχτουν τα αμεσως προηγουμενα?

    Δηλαδη δεν ειναι λιγο ηλιθιο αυτο το πραγμα? Τι μπορει να μεσολαβει που να τους κανει να παρατανε 2-3-4 καμπινες σε ενα δρομο και να πανε να συνεχιζουν ξερω γω 2 στενα παρακατω? Γιατι δεν το πανε ειτε πραγματικα αριθμητικα ειτε με βαση καθετων και οριζοντιων δρομων? Απο αληθινη απορια το ρωταω. Δηλαδη εμ υπαρχουν οι παραπανω δυσκολιες που αναφερατε, εμ φαινεται και να βαζουν τρικλοποδια στους εαυτους τους. Δε μου φαινεται efficient ο τροπος που το κανουν. Τελειωσε εναν δρομο ρε φιλε και σηκω φυγε.

    Μπονους απορια: βλεπω καλωδιο ρευματος να καταληγει στην 163 απο την κολωνα της δεη, αλλα δε βλεπω καποιο ρολοι δεη στην καμπινα. Αρα να υποθεσω δεν εχει παρει ρευμα τελικα? Παντως απο μεσα ουτε κατι βουιζει ουτε στην αφη νιωθεις καποιο "γουργουρητο".

    Για το Q3/2022 που γραφει η ανακοινωση για τις 800+ καμπινες, ναι ΟΚ ειναι ΕΩΣ τοτε, αλλα δεν το κοβω ρε παιδια. Μακαρι να βγω ψευτης και να τελειωνει το θεμα με το Ηρακλειο (και καθε Ηρακλειο) αλλα δεν...
    Το έργο είναι αρκετά σύνθετο, με πολλές ανεξάρτητες και εξαρτώμενες παραμέτρους. Κάποιες από αυτές είναι: Η οπτική ίνα, η ρευματοδότηση, ο ενεργός εξοπλισμός, κλπ.
    Εάν διαγνωστεί "blocking" πρόβλημα σε οποιαδήποτε από αυτές, δεν θα περιμένουν όλες οι επόμενες επειδή πχ δεν δουλεύει ο μετρητής ρεύματος μίας συγκεκριμένης καμπίνας.
    Ούτε είναι απαραίτητο ότι όλοι οι εργολάβοι κάνουν απαραίτητα με αριθμητική σειρά τις εργασίες. Σε αυτό συμπεριλαμβάνω αυτούς που σκάβουν, τον ΔΕΔΔΗΕ, κλπ.
    Το συμπέρασμα είναι ότι δεν έχουμε κανέναν τρόπο να γνωρίζουμε εάν το κάνουν αποτελεσματικά ή όχι (οι συνεχόμενες παρατάσεις συνηγορούν προς το δεύτερο), αλλά και πότε θα ενεργοποιηθεί κάθε μεμονωμένη καμπίνα.

    Για την ρευματοδότηση, από μνήμης θα έλεγα ότι το ρολόι μέτρησης ρεύματος είναι εσωτερικά, αλλά θα κοιτάξω αργότερα για επιβεβαίωση μία από τις ενεργοποιημένες.

  9. #2874
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    18.752
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22 + 110/11 + 450/22
    ISP
    Cosmote & Vodafone
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Fritz! VDSL + 5G
    SNR / Attn
    19(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Είναι όπως λέει και ο φίλος minas μία σειρά από παράγοντες που έχουν σχέση με την κάθε καμπίνα..

    Από αυτά που είδα στην περιοχή μου, μιας και εγώ περιμένω τώρα ενεργοποίηση της καμπίνας μου,
    ένας σημαντικός παράγοντας είναι εάν έχει πάρει νούμερο η καμπίνα.

    Απ' ότι κατάλαβα όταν μία καμπίνα παίρνει νούμερο είναι τελειωμένη τοπικά στο μέρος που είναι..
    Έχει πλήρη εξοπλισμό, ρεύμα, μετρητή, μπαταρίες, σύνδεση με το καφάο του OTE, και οπτικές ίνες από το κοντινό φρεάτιο που συνδέεται..

    Εγώ κλείνω τώρα 1 μήνα από την στιγμή που πήρε αριθμό η καμπίνα μου.

    Γιατί άραγε δεν έχει ενεργοποιηθεί ακόμη?

    Πέρα από το ότι χρειάζεται κάποιος χρόνος για να γίνουν και κάποιες δοκιμές στην καμπίνα..
    μία περίπτωση είναι ότι δεν είναι τελειωμένη η "αλυσίδα" οπτικών ινών από την καμπίνα έως το A/K..
    και από φρεάτιο σε φρεάτιο..

    Ένας κρίκος να λείπει από αυτή την αλυσίδα..
    ένα φρεάτιο να μην έχει πάρει οπτικές ίνες και η καμπίνα δεν μπορεί να δουλέψει..

    Οπότε όλα αυτά ισχύουν για κάθε καμπίνα που βρίσκεται σε ένα δρόμο..
    My AVM Fritz : 7590 AX, 4060 AX, 6850 5G, Repeater 6000, Fon X6, Smart Gateway, Dect 500, Dect 440, Dect 200
    Other : ZTE H267A, TP-Link TL-R605, Poynting XPOL-1-5G, Samsung S20 FE & S21 FE, Panasonic KX-TGF310, Cosmote TV Box, MI Box 2
    New! : QHora-301W - 10GbE

  10. #2875
    Εγγραφή
    27-07-2017
    Μηνύματα
    4
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Πράγματι, έτρεξα έλεγχο στη δική μου καμπίνα και σε μερικών φίλων και απ' ότι φαίνεται σήμερα ένεργοποιήθηκαν πολλές (εντός των τοιχών τουλάχιστων)!
    Από ΟΤΕ πάντως δεν βλέπουν ακόμη διαθεσιμότητα, θα πάρει λογικά μερικές μέρες.

  11. #2876
    Εγγραφή
    31-07-2007
    Περιοχή
    CRETE
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.268
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Οτι να ναι
    ISP
    ΑΜΑΝ
    Router
    Netgear
    SNR / Attn
    ??(dB) / ??(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Απο Nova τιποτα ε ; Aκομα περιμενουν

  12. #2877
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    18.752
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22 + 110/11 + 450/22
    ISP
    Cosmote & Vodafone
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Fritz! VDSL + 5G
    SNR / Attn
    19(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Και πάνω που έγραφα τα παραπάνω..
    είπα να ξανατσεκάρω την καμπίνα μου (Αθήνα) και σήμερα μου δίνει 200 !!
    My AVM Fritz : 7590 AX, 4060 AX, 6850 5G, Repeater 6000, Fon X6, Smart Gateway, Dect 500, Dect 440, Dect 200
    Other : ZTE H267A, TP-Link TL-R605, Poynting XPOL-1-5G, Samsung S20 FE & S21 FE, Panasonic KX-TGF310, Cosmote TV Box, MI Box 2
    New! : QHora-301W - 10GbE

  13. #2878
    Εγγραφή
    16-12-2021
    Μηνύματα
    25
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Skytelecon
    Μεγάλη μέρα σήμερα !!!

  14. #2879
    Εγγραφή
    19-04-2007
    Περιοχή
    MARS
    Μηνύματα
    190
    Downloads
    27
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    ↓ 11,3 Mbit/s ↑ 8
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΘΕΡΙΣΣΟΣ
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Iris07 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και πάνω που έγραφα τα παραπάνω..
    είπα να ξανατσεκάρω την καμπίνα μου (Αθήνα) και σήμερα μου δίνει 200 !!
    Με το καλο φιλε ΙΡΙΣ07.
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    AVM FRITZ!Box 7530

  15. #2880
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    18.752
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22 + 110/11 + 450/22
    ISP
    Cosmote & Vodafone
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Fritz! VDSL + 5G
    SNR / Attn
    19(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Ευχαριστώ!

    Θα περιμένω μερικές μέρες να μου βγάζει διαθεσιμότητα και η Cosmote!
    My AVM Fritz : 7590 AX, 4060 AX, 6850 5G, Repeater 6000, Fon X6, Smart Gateway, Dect 500, Dect 440, Dect 200
    Other : ZTE H267A, TP-Link TL-R605, Poynting XPOL-1-5G, Samsung S20 FE & S21 FE, Panasonic KX-TGF310, Cosmote TV Box, MI Box 2
    New! : QHora-301W - 10GbE

Σελ. 192 από 269 ΠρώτηΠρώτη ... 172182187190191192193194197202212 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. wind στο Ηράκλειο Κρήτης
    Από androu στο φόρουμ Wind
    Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-11-11, 23:10
  2. Μηνύματα: 34
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-07-11, 23:32
  3. Μηνύματα: 39
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-11-09, 16:26

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας