Σελ. 255 από 269 ΠρώτηΠρώτη ... 235245250253254255256257260265 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 3.811-3.825 από 4031
  1. #3811
    Εγγραφή
    15-05-2021
    Περιοχή
    Ηράκλειο
    Ηλικία
    27
    Μηνύματα
    164
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΡΙΑΔΝΗ
    Router
    ZTE H1600
    SNR / Attn
    29.3(dB) / 5.6(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Spiritual Εμφάνιση μηνυμάτων
    Hello ckv_1860, Whats Up...

    Ειχα 50αρα Νοβα, κ εκανα αιτηση πριν 2 ημερες για αναβαθμιση σε 100αρα Νοβα. Σε μια ημερα μου εκαναν αναβαθμιση σε 100αρα Νοβα. Σταθερα καλη συνδεση ειμαι ευχαριστημενος στα 111.000/11.000. Με 29 ευρο το μηνα. Ηθελα να βαλω 200αρα αλλα δινουν μονο FTTH 200αρα Νοβα, οχι Fiber. Η Καμπινα ειναι 40/50 μετρα απο το σπιτι μου κ περιμενω τι θα γινει να βαλω FTTH 200αρα Νοβα... το βλεπω σε κανα τριμηνο η εξαμηνο.
    θα σου προτεινα Νοβα 100αρα, μπορεις να το κανεις εφοσον εχεις ηδη 50αρα, κ ναι ειναι σταθερη γραμμη/συνδεση κ φτηνη
    Εχθες εκανα upload 30GB σε κατι IPV Private Torrents (Music Production stuff), κ σημερα θα κανω αλλα 30-40GB upload
    Αν παίρνει από ΑΚ δεν μπορεί να βάλει 100άρα

  2. #3812
    Εγγραφή
    21-09-2021
    Μηνύματα
    5
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Νοβα 11000/110000
    Πρεπει να επενδυσουμε στα Δυκτια Ιντερνετ στην Ελλαδα με 350% ταχυτητα.
    Πρεπει οι παροχοι Ιντερνετ στην Ελλαδα να ριξουν τις τιμες οπωσδηποτε. ΠΧ : 50αρα 20 ευρο, 100αρα 23 ευρο, 200αρα 26 ευρο, 300αρα 30 ευρο, 500αρα 33 ευρο, 1000αρα 36 ευρο, κλπ.
    Επρεπε να ειμασταν ηδη σε FTTH 300αρες συνδεσεις πανελαδικα. Επρεπε να ειχαμε ηδη πολυ φτηνο Ιντερνετ. Το φτηνο κ γρηγορο Ιντερνετ ανεβαζει το βιοτικο επιπεδο μιας χωρας.
    Πρεπει να παμε μπροστα : Στα εξης : 1. Εξυπνης Πληροφορησης, 2. Αναβαθμισης Πληροφοριων, 3. Αναβαθμιση Δικτυων, κ 4. Αναβαθμιση σε Εξυπνες Πολεις με Πολυ Γρηγορο Ιντερνετ. Αν πεσει το βιοτικο επιπεδο, σε μια χωρα, απλα τελειωσε.
    Η 50αρα γραμμη για σημερα ειναι : Απαρχαιωμενη. Η σημερινη εποχη απαιτει : Τουλαχιστον : Download 25MB/s k Upload 5 MB/s.
    Με ενδιαφερει να ειμαι προοδευτικα πρωτος. Με ενδιαφερει η εξελιξη. Με ενδιαφερει τεχνολογια αιχμης. Με ενδιαφερει πληροφοριες αιχμης. Με ενδιαφερει το μελλον. Κ τα Δυκτια/Ιντερνετ/Υπολογιστες ειναι το δεξι χερι τις ανθρωποτητας.

  3. #3813
    Εγγραφή
    28-07-2013
    Μηνύματα
    6.807
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Voda/Nova/OTE/ΕΔΥΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Spiritual Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ηθελα να βαλω 200αρα αλλα δινουν μονο FTTH 200αρα Νοβα, οχι Fiber.
    Καλά τα υπόλοιπα, αλλά να μην παίζουμε κι εμείς το παιχνίδι των παρόχων. Όταν λέμε Fiber, κατά προτεραιότητα πρέπει να εννοούμε FTTH, όχι FTTC

  4. #3814
    Εγγραφή
    02-02-2007
    Περιοχή
    Ηράκλειο - Κρήτης
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    511
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49000/8000
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Wind - ΘΕΡΙΣΣΟΣ
    Router
    Tp link Archer VR400 V3
    SNR / Attn
    5-6(dB) / 16.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Εγώ έχω fiber 50 από ΑΚ ... Δλδ βαφτισμενο χαλκοκαλωδιο από ΑΚ στο ΚΑΦΑΟ και χαλκοκαλωδιο από το ΚΑΦΑΟ στο σπίτι μου. Άλλη φάση μιλάμε.

  5. #3815
    Εγγραφή
    06-09-2008
    Περιοχή
    Κρήτη
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    121
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    45500/5000
    ISP
    Nova
    Router
    H288A
    SNR / Attn
    8(dB) / 10,8(dB)
    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Spiritual Εμφάνιση μηνυμάτων
    Hello ckv_1860, Whats Up...

    Ειχα 50αρα Νοβα, κ εκανα αιτηση πριν 2 ημερες για αναβαθμιση σε 100αρα Νοβα. Σε μια ημερα μου εκαναν αναβαθμιση σε 100αρα Νοβα. Σταθερα καλη συνδεση ειμαι ευχαριστημενος στα 111.000/11.000. Με 29 ευρο το μηνα. Ηθελα να βαλω 200αρα αλλα δινουν μονο FTTH 200αρα Νοβα, οχι Fiber. Η Καμπινα ειναι 40/50 μετρα απο το σπιτι μου κ περιμενω τι θα γινει να βαλω FTTH 200αρα Νοβα... το βλεπω σε κανα τριμηνο η εξαμηνο.
    θα σου προτεινα Νοβα 100αρα, μπορεις να το κανεις εφοσον εχεις ηδη 50αρα, κ ναι ειναι σταθερη γραμμη/συνδεση κ φτηνη
    Εχθες εκανα upload 30GB σε κατι PV Private Torrents (Music Production stuff), κ σημερα θα κανω αλλα 30-40GB upload
    Καλησπέρα! Καλό μήνα!

    Σε ευχαριστώ για την απάντηση. 100αρα δεν μπορώ να βάλω - παίρνω από ΑΚ στο οποίο είμαι κοντά όποτε η γραμμή μου ειναι καλή αλλά… 100αρα θα αργήσω εδώ να δω. Το πρόβλημα ειναι ακριβώς η εγγύτητα στο ΑΚ - θα μας αφήσουν προς το τέλος…
    Οπως τα είπε ο minas πιο πάνω!

    Γι’ αυτό με νοιάζει το πόσο καλή ειναι η 50αρα. Να σε ρωτήσω μόνο πως πηγαινε η δίκη σου 50αρα;

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από STILO Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ έχω fiber 50 από ΑΚ ... Δλδ βαφτισμενο χαλκοκαλωδιο από ΑΚ στο ΚΑΦΑΟ και χαλκοκαλωδιο από το ΚΑΦΑΟ στο σπίτι μου. Άλλη φάση μιλάμε.
    στην ίδια φάση είμαστε :-)

  6. #3816
    Εγγραφή
    04-12-2022
    Μηνύματα
    1
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    110/11
    Αλό παίδες...............

    Πόσο καιρό θα περιμένουμε για να έχουμε ΦΤΤΗ 300/500/1000 ? (Κοσμοτέ/Νόβα).
    Πόσο καιρό θα πάρει για να σκάψουν/περάσουν τις οπτικές ίνες, ανά οδό, ανά περιοχή ? Μήνες ? Πόσο ?
    Πόσο καιρό θα πάρει για να δώσουν διαθεσιμότητα σε σούπερ υψηλές ταχύτητες, και μετά να ολοκληρώσουν μία μία τις συνδέσεις ανά σπίτι ? Μήνες ? Πόσο ?
    Πόσο καιρό θα πάρει για να έχουμε πλήρη συνδεσιμότητα με σούπερ υψηλές ταχύτητες 1ΓΒΠΣ ? Μήνες/Χρόνια ?
    Πόσο καιρο θα πάρει για να ρίξουν τις τιμές οι πάροχοι ίντερνετ στην Ελλάδα ? Παράδειγμα ===> Οι ΒΔΣΛ 50/100 δεν αξίζουν ούτε 10 Ευρώ το μήνα.
    Προσωπικά έχω 100 ΒΔΣΛ Νόβα, αλλά δεν μου λέει τίποτα, αργεί πολύ το νταουνλόαντ και το απλόαντ επίσης πολύ αργό.
    Χρειάζομαι ένα προτοφανές χρονοδιάγραμα υψηλής εμβέλειας, για να ξέρω πότε θα μπορώ να βάλω ΦΤΤΗ 500/1000.........................

  7. #3817
    Εγγραφή
    15-05-2021
    Περιοχή
    Ηράκλειο
    Ηλικία
    27
    Μηνύματα
    164
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΡΙΑΔΝΗ
    Router
    ZTE H1600
    SNR / Attn
    29.3(dB) / 5.6(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από FantasticBombastic Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αλό παίδες...............

    Πόσο καιρό θα περιμένουμε για να έχουμε ΦΤΤΗ 300/500/1000 ? (Κοσμοτέ/Νόβα).
    Πόσο καιρό θα πάρει για να σκάψουν/περάσουν τις οπτικές ίνες, ανά οδό, ανά περιοχή ? Μήνες ? Πόσο ?
    Πόσο καιρό θα πάρει για να δώσουν διαθεσιμότητα σε σούπερ υψηλές ταχύτητες, και μετά να ολοκληρώσουν μία μία τις συνδέσεις ανά σπίτι ? Μήνες ? Πόσο ?
    Πόσο καιρό θα πάρει για να έχουμε πλήρη συνδεσιμότητα με σούπερ υψηλές ταχύτητες 1ΓΒΠΣ ? Μήνες/Χρόνια ?
    Πόσο καιρο θα πάρει για να ρίξουν τις τιμές οι πάροχοι ίντερνετ στην Ελλάδα ? Παράδειγμα ===> Οι ΒΔΣΛ 50/100 δεν αξίζουν ούτε 10 Ευρώ το μήνα.
    Προσωπικά έχω 100 ΒΔΣΛ Νόβα, αλλά δεν μου λέει τίποτα, αργεί πολύ το νταουνλόαντ και το απλόαντ επίσης πολύ αργό.
    Χρειάζομαι ένα προτοφανές χρονοδιάγραμα υψηλής εμβέλειας, για να ξέρω πότε θα μπορώ να βάλω ΦΤΤΗ 500/1000.........................
    Υπάρχει θέμα για FTTH: https://www.adslgr.com/forum/threads...84%CE%B7%CF%82

    Σίγουροι δε μπορούμε να είμαστε για τίποτα, αλλά με βάση τις πληροφορίες που έχουμε μέχρι τώρα μπορώ να πω ότι:
    Η Cosmote και η Wind έχουν ήδη αρχίσει να δίνουν FTTH σε περιοχές γύρω από το ΑΚ Κνωσσού και από ότι βλέπω στο site της Wind σύντομα θα αρχίσουν να δίνουν γύρω από το AK Αριάδνης (λέει στον έλεγχο "Σύντομα θα είμαστε κοντά σου με μεγαλύτερες ταχύτητες", μέχρι τώρα όποτε το λέει αυτό είναι θέμα εβδομάδων/μηνών).
    Υπάρχει στην 4η σελίδα ένας χάρτης που έχει τα κτήρια που είναι στο πλάνο να πάρουν FTTH. Όμως όλες αυτές είναι περιοχές που δεν ήταν στην πρόσφατη αναβάθμιση που έγινε (για VDSL 100 και 200). Άρα αφού έχεις ήδη διαθέσιμο 100 VDSL δεν πρόκειται να βάλουν εκεί FTTH στο άμεσο μέλλον (χρόνια), εκτός αν είσαι από τους τυχερούς που είναι στα σύνορα των περιοχών που έχουν διαθέσιμο VDSL 100, και αυτών που δεν έχουν. Μπορείς να κοιτάξεις τον χάρτη που σου είπα, για να επιβεβαιώσεις

  8. #3818
    Εγγραφή
    12-01-2022
    Μηνύματα
    110
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    12564 kbps/1020 kbps
    ISP
    Nova
    Router
    Zyxel AMG1302-T11C
    SNR / Attn
    9.1(dB) / 16.2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Αλλος ενας Wind τυπακος περασε παλι για οπτικη χωρις να εχουμε διαθεσιμοτητα.....
    Τον εστειλα απο κει που ρθε(του εξηγησα την φαση και μ λεει αρα δλδ δεν εχει νοημα να μεινω καν στην περιοχη).

    *χαραζει στον τοιχο ενα |||*
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος npatch : 16-12-22 στις 13:34.

  9. #3819
    Εγγραφή
    02-02-2007
    Περιοχή
    Ηράκλειο - Κρήτης
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    511
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49000/8000
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Wind - ΘΕΡΙΣΣΟΣ
    Router
    Tp link Archer VR400 V3
    SNR / Attn
    5-6(dB) / 16.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.
    Το ξέρω ότι φωνάζω αλλά σήμερα έτσι πρέπει.
    Εύχομαι υγεία χαρά ευτυχία χαμόγελα και υπομονή σε ότι δύσκολο μας έρθει.

  10. #3820
    Εγγραφή
    02-02-2007
    Περιοχή
    Ηράκλειο - Κρήτης
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    511
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49000/8000
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Wind - ΘΕΡΙΣΣΟΣ
    Router
    Tp link Archer VR400 V3
    SNR / Attn
    5-6(dB) / 16.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Κανένα νέο ρε παιδιά έχουμε μετά την ενοποίηση εμείς οι επαρχιώτες ;

  11. #3821
    Εγγραφή
    28-07-2013
    Μηνύματα
    6.807
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Voda/Nova/OTE/ΕΔΥΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από STILO Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κανένα νέο ρε παιδιά έχουμε μετά την ενοποίηση εμείς οι επαρχιώτες ;
    Τους τελευταίους μήνες βλέπω να δίνουν όλη την έμφαση στο FTTH. Δεν ξέρω τι έχει γίνει με τις εναπομείνασες καμπίνες που δεν είχαν ενεργοποιηθεί, αλλά από την απουσία αναρτήσεων εδώ εικάζω ότι η συζήτηση σιγά σιγά θα συνεχίσει στο θέμα του FTTH .
    Πάντως και αυτές τις μέρες βλέπω έναν μικρό οργασμό έργων από τη HOF, αλλά δεν νομίζω ότι επενδύουν επιπλέον σε FTTC.

  12. #3822
    Εγγραφή
    02-02-2007
    Περιοχή
    Ηράκλειο - Κρήτης
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    511
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49000/8000
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Wind - ΘΕΡΙΣΣΟΣ
    Router
    Tp link Archer VR400 V3
    SNR / Attn
    5-6(dB) / 16.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Να ρωτήσω εγώ κάτι ; Με τα τις 19:30 μέχρι και μέχρι 21:30 έχω κάνα δυο αποσυνδέσεις μπορεί και παραπάνω, να τους το αναφέρω η θα τα κάνουν σκ@τ@ άμα έρθουν ;

  13. #3823
    Εγγραφή
    12-01-2022
    Μηνύματα
    110
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    12564 kbps/1020 kbps
    ISP
    Nova
    Router
    Zyxel AMG1302-T11C
    SNR / Attn
    9.1(dB) / 16.2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από minas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τους τελευταίους μήνες βλέπω να δίνουν όλη την έμφαση στο FTTH. Δεν ξέρω τι έχει γίνει με τις εναπομείνασες καμπίνες που δεν είχαν ενεργοποιηθεί, αλλά από την απουσία αναρτήσεων εδώ εικάζω ότι η συζήτηση σιγά σιγά θα συνεχίσει στο θέμα του FTTH .
    Πάντως και αυτές τις μέρες βλέπω έναν μικρό οργασμό έργων από τη HOF, αλλά δεν νομίζω ότι επενδύουν επιπλέον σε FTTC.
    Σορρυ αλλα τι παει να πει αυτο? Δεν εχουν περασει απο διαγωνισμο για να παρουν εργο με συγκεκριμενα task? Απτη στιγμη που εχει βγει σχεδιο για καμπινες, δεν πρεπει να ολοκληρωθει και αμεσα ειδικα τη στιγμη που εχουν παραταση της παρατασης?

  14. #3824
    Εγγραφή
    28-07-2013
    Μηνύματα
    6.807
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Voda/Nova/OTE/ΕΔΥΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από npatch Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σορρυ αλλα τι παει να πει αυτο? Δεν εχουν περασει απο διαγωνισμο για να παρουν εργο με συγκεκριμενα task? Απτη στιγμη που εχει βγει σχεδιο για καμπινες, δεν πρεπει να ολοκληρωθει και αμεσα ειδικα τη στιγμη που εχουν παραταση της παρατασης?
    Διαγωνισμό, όχι. Ανάθεση, ναι.
    Προφανώς και θα έπρεπε να έχουν υλοποιηθεί τα συμφωνηθέντα, αλλά η ΕΕΤΤ είναι γνωστό ότι εκτός από παρατάσεις εγκρίνει και αλλαγές τεχνολογίας, αλλά και ακυρώσεις σε ειδικές περιπτώσεις. Προσωπικά δεν ξέρω τίποτα νεότερο για τις εναπομείνασες καμπίνες FTTC που δεν είχαν ενεργοποιηθεί. Μπορεί κάλλιστα να έχουν ενεργοποιηθεί κι άλλες, αλλά η "εσωτερική" πληροφόρηση έχει σταματήσει εδώ και καιρό και κανένας εδώ δεν έχει αναφέρει νέες διαθεσιμότητες.
    Όποιος θα εξυπηρετούταν από αυτές μπορεί να απευθυνθεί σε Nova, ΕΕΤΤ ή να δει εάν είναι τυχερός και προγραμματίζεται για FTTH.

  15. #3825
    Εγγραφή
    12-01-2022
    Μηνύματα
    110
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    12564 kbps/1020 kbps
    ISP
    Nova
    Router
    Zyxel AMG1302-T11C
    SNR / Attn
    9.1(dB) / 16.2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    ΟΚ με καλυψες. Ευχαριστω.

    Μπορει να δοκιμασω καποια στιγμη αλλα προσωπικα δεν περιμενω καποια ενημερωση ακομα και τωρα που εγιναν Nova. Πριν που ηταν ακομα Wind, ειχα παρει τηλεφωνο και ειχα μιλησει με τα μισα τους τμηματα και κανεις δεν ηξερε κατι για τις καμπινες (αυτο π ειχα γραψει λες και γινονται ως δια μαγειας).

    Παντως γι αυτο π λες οτι εχουν σταματησει την πληροφορηση δεν με εκπλησσει. Στο νεο site της Nova νομιζω δεν εχει καν διαθεσιμοτητα δικτυου για να δεις τι ταχυτητες δινουν(ή τεσπα οταν κοιταξα τελευταια φορα λιγο μετα τις 11/1 που αλλαξανε το wind.gr στο nova.gr δεν ειχε), εκτος αν εχουν σκοπο να κανουν αλλαγες και να το ρολλαρουν αργοτερα και μονο προς στιγμην δεν ειναι διαθεσιμο.

    - - - Updated - - -

    Λες και το δανε οτι τους κακολογουσαμε.....

    3/3 μου ρθε σημερα μια κοπελα απο Nova, πλεον, για διαθεσιμοτητα, κλασσικο ποιηματακι "ειμαι εδω επειδη εχει ενεργοποιηθει", ξανα ελεγχος και με αριθμο βρογχου και συντεταγμενες, ξανα τζιφος (το αστειο ειναι οτι και την προηγουμενη φορα ειπα του τυπα οτι ο προηγουμενος του μ πε το ιδιο ποιημα αλλα μετα απο ελεγχο βγηκε λαθος, αλλα δεν ηθελε να το πιστεψει και εκανε ελεγχο μετα απο λιγη συζητηση, dejavu κατανταει). Βεβαια μου ειπε οτι λεει μπορει να μπορουμε λεει να μπουμε σε αλλες καμπινες αν υπαρχει χωρος σε διπλανες και να μεταφερθουμε μετα οταν ενεργοποιηθει η καμπινα που υπαγομασταν. Αλλα παραδοξως κανενας αλλος δεν το χει αναφερει αυτο ποσο καιρο που περιμενουμε. Απ'την αλλη της λεω οκ, γιατι τοσο καιρο δεν το χουμε μαθει αυτο, μιας και ξερω οτι οι 3 παραλληλες μου εχουν 200 εδω και 7-12 μηνες? Μου λεει μπορει να μην ειχαν χωρο. Αρα τζιφος κ απο κει.

    Α επισης της ειπα οτι ειμαι ηδη Nova και μου λεει οι συναδελφοι π ηρθαν για διαθεσιμοτητα εχουν οδηγια να μην τσεκαρουν παραπανω αν εισαι ηδη πελατης και βγαινουν κυριως για να προσελκυσουν νεοους πελατες.... οοοοκ....

    Κ αλλα ειπωθηκαν αλλα εν ολιγης, same shit different day.

Σελ. 255 από 269 ΠρώτηΠρώτη ... 235245250253254255256257260265 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. wind στο Ηράκλειο Κρήτης
    Από androu στο φόρουμ Wind
    Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-11-11, 23:10
  2. Μηνύματα: 34
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-07-11, 23:32
  3. Μηνύματα: 39
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-11-09, 16:26

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας