Σελ. 254 από 269 ΠρώτηΠρώτη ... 234244249252253254255256259264 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 3.796-3.810 από 4031
  1. #3796
    Εγγραφή
    12-01-2022
    Μηνύματα
    110
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    12564 kbps/1020 kbps
    ISP
    Nova
    Router
    Zyxel AMG1302-T11C
    SNR / Attn
    9.1(dB) / 16.2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από minas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εάν αλλάξει η τιμή καταλόγου, θα αλλάξει και η τιμή σε σύμβαση αορίστου χρόνου.
    Αντίθετα, εάν έχεις ορισμένου χρόνου συνήθως δεν σου κάνουν τιμολογιακές αλλαγές πριν τη λήξη. Εάν σου κάνουν, και εκεί μπορείς να φύγεις αζημίως, όπως και στην αορίστου.
    Αυτο συμβαινει μονο στη Wind/Nova? Γιατι στην Cosmote ειχε ληξει ενα συμβολαιο μου λιγο μετα την διακοπη των 30 VDSL που ειχαν γινει ολοι 50 με το ετσι θελω
    και η τιμη ηταν 3+ ευρω παραπανω (νομιζα οτι ηταν λογω της αυτοματης αναβαθμισης γιατι η αλλαγη τιμης ηταν αμεση μετα τη ληξη συμβολαιου) και νομιζω με ειχαν παρει απο την Cosmote
    και ο τυπας που μιλησα μου λεει οτι εκτος συμβολαιου ανεβαινει συνηθως η τιμη και καναμε τοτε το συμβολαιο και επεσε παλι η τιμη, ενω η συνδεση ηταν η ιδια.

  2. #3797
    Εγγραφή
    28-07-2013
    Μηνύματα
    6.802
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Voda/Nova/OTE/ΕΔΥΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από npatch Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτο συμβαινει μονο στη Wind/Nova? Γιατι στην Cosmote ειχε ληξει ενα συμβολαιο μου λιγο μετα την διακοπη των 30 VDSL που ειχαν γινει ολοι 50 με το ετσι θελω
    και η τιμη ηταν 3+ ευρω παραπανω (νομιζα οτι ηταν λογω της αυτοματης αναβαθμισης γιατι η αλλαγη τιμης ηταν αμεση μετα τη ληξη συμβολαιου) και νομιζω με ειχαν παρει απο την Cosmote
    και ο τυπας που μιλησα μου λεει οτι εκτος συμβολαιου ανεβαινει συνηθως η τιμη και καναμε τοτε το συμβολαιο και επεσε παλι η τιμη, ενω η συνδεση ηταν η ιδια.
    Είμαστε λίγο εκτός θέματος, πράγματι εξαρτάται και από τον πάροχο, αλλά εάν θέλεις να κάνεις μία γενίκευση είναι κατά βάση τυχαίο.
    Μερικές φορές ανεβάζουν την τιμή αμέσως μετά τη λήξη συμβολαίου (εδώ μας ανέφερε ότι του είπαν ότι θα ξεκινήσει από την ίδια τιμή).
    Άλλες φορές συνεχίζει με την ίδια τιμή και κάποια στιγμή στο μέλλον την αλλάζουν.
    Έχω συναντήσει και περίπτωση που δεν άλλαξε ποτέ η τιμή, παρότι τα εμπορικά προγράμματα για νέους συνδρομητές είχαν τροποποιηθεί.

  3. #3798
    Εγγραφή
    12-01-2022
    Μηνύματα
    110
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    12564 kbps/1020 kbps
    ISP
    Nova
    Router
    Zyxel AMG1302-T11C
    SNR / Attn
    9.1(dB) / 16.2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από minas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είμαστε λίγο εκτός θέματος, πράγματι εξαρτάται και από τον πάροχο, αλλά εάν θέλεις να κάνεις μία γενίκευση είναι κατά βάση τυχαίο.
    Μερικές φορές ανεβάζουν την τιμή αμέσως μετά τη λήξη συμβολαίου (εδώ μας ανέφερε ότι του είπαν ότι θα ξεκινήσει από την ίδια τιμή).
    Άλλες φορές συνεχίζει με την ίδια τιμή και κάποια στιγμή στο μέλλον την αλλάζουν.
    Έχω συναντήσει και περίπτωση που δεν άλλαξε ποτέ η τιμή, παρότι τα εμπορικά προγράμματα για νέους συνδρομητές είχαν τροποποιηθεί.
    Απ'τη μια συμφωνω, απ'την αλλη δεν εχουμε κ πολλα να συζητησουμε στο θεμα, ας κανουμε καμια εποικοδομητικη συζητηση στο μεταξυ. xD

  4. #3799
    Εγγραφή
    21-09-2021
    Μηνύματα
    5
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Νοβα 11000/110000
    Γεια σας

    Να ρωτησω κατι βρε παιδια...

    Εβαλα πριν 10 ημερες, 50αρα Νοβα, αλλα θελω 200αρα απο Νοβα. Τους πηρα τηλεφωνο ρωτησα για αναβαθμιση σε 200αρα Νοβα κ μου ειπαν δεν ειναι διαθεσιμη η 200αρα στην περιοχη μου (Μασταμπας περιοχη). Γιατι συμβαινει αυτο ? Η 50αρα Νοβα που εχω, VDSL δεν ειναι ? Αρα γινεται 200αρα αναβαθμιση, αλλα μαλλον δινουν 50αρες μονο για αρχη... Μπορει καποιος να μου λυσει την απορια : Γιατι δεν μπορω να κανω αναβαθμιση σε 200αρα απο Νοβα ενω εχω ηδη 50αρα Νοβα ?

  5. #3800
    Εγγραφή
    11-01-2012
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    410
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/20
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΛΙΣΣΟΣ
    Router
    Nokia G-2425G-A
    H Nova δεν δινει 200αρα σε VDSL μονο σε FTTH. Ρωτα για 100αρα αν σε καλυπτει

  6. #3801
    Εγγραφή
    28-07-2013
    Μηνύματα
    6.802
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Voda/Nova/OTE/ΕΔΥΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Spiritual Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια σας

    Να ρωτησω κατι βρε παιδια...

    Εβαλα πριν 10 ημερες, 50αρα Νοβα, αλλα θελω 200αρα απο Νοβα. Τους πηρα τηλεφωνο ρωτησα για αναβαθμιση σε 200αρα Νοβα κ μου ειπαν δεν ειναι διαθεσιμη η 200αρα στην περιοχη μου (Μασταμπας περιοχη). Γιατι συμβαινει αυτο ? Η 50αρα Νοβα που εχω, VDSL δεν ειναι ? Αρα γινεται 200αρα αναβαθμιση, αλλα μαλλον δινουν 50αρες μονο για αρχη... Μπορει καποιος να μου λυσει την απορια : Γιατι δεν μπορω να κανω αναβαθμιση σε 200αρα απο Νοβα ενω εχω ηδη 50αρα Νοβα ?
    Είναι πιθανό να παίρνεις VDSL από Αστικό Κέντρο και όχι από καμπίνα, οπότε δεν είναι παράλογο να μην έχει διαθεσιμότητα μεγαλύτερης ταχύτητας.

  7. #3802
    Εγγραφή
    21-09-2021
    Μηνύματα
    5
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Νοβα 11000/110000
    Φανταζομαι η 200αρα FTTH θα αργησει να ερθει, οποτε θα ρωτησω για 100αρα αναβαθμιση απο Νοβα. Ευχαριστω chrishalk
    --
    Ευχαριστω minas θα το ψαξω για 100αρα κ μετα βλεπουμε για FTTH 200αρα.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Spiritual : 30-11-22 στις 16:14.

  8. #3803
    Εγγραφή
    06-09-2008
    Περιοχή
    Κρήτη
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    121
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    45500/5000
    ISP
    Nova
    Router
    H288A
    SNR / Attn
    8(dB) / 10,8(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Spiritual Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια σας

    Να ρωτησω κατι βρε παιδια...

    Εβαλα πριν 10 ημερες, 50αρα Νοβα, αλλα θελω 200αρα απο Νοβα. Τους πηρα τηλεφωνο ρωτησα για αναβαθμιση σε 200αρα Νοβα κ μου ειπαν δεν ειναι διαθεσιμη η 200αρα στην περιοχη μου (Μασταμπας περιοχη). Γιατι συμβαινει αυτο ? Η 50αρα Νοβα που εχω, VDSL δεν ειναι ? Αρα γινεται 200αρα αναβαθμιση, αλλα μαλλον δινουν 50αρες μονο για αρχη... Μπορει καποιος να μου λυσει την απορια : Γιατι δεν μπορω να κανω αναβαθμιση σε 200αρα απο Νοβα ενω εχω ηδη 50αρα Νοβα ?
    Καλησπέρα.
    Θα ήθελα να σε ρωτήσω αν είσαι ευχαριστημένος από την σύνδεση σου με την nova.
    Είμαι στην ίδια περιοχή περίπου - με την cosmote κλειδώνω 54500/5450 και σε γενικές γραμμές είμαι ευχαριστημένος.
    Όμως η cosmote είναι πλέον παρα πολύ ακριβή και η πρόταση της nova πολύ συμφέρουσα.
    Προέχει όμως η ποιότητα της υπηρεσίας και επειδή είχα ανέκαθεν cosmote είμαι διστακτικός να αλλάξω.
    Εσύ κλειδώνεις το ίδιο ψηλά την 50άρα που έβαλες τώρα στην nova? Είναι το ίδιο ψηλά όσο και με τον προηγούμενο παροχο ή καλύτερα;
    Πως είναι η γραμμή; Σταθερή; Από λάθη; Επίσης ποιο router σου έδωσαν; το 288 της ΖΤΕ;
    Συγνώμη αν σε φορτώνω - ψάχνω όμως πληροφορίες γιατί πρέπει να αποφασίσω τι θα κάνω... Θα σου ήμουν υπόχρεος για όποια πληροφορία μπορείς να μου δώσεις

  9. #3804
    Εγγραφή
    28-07-2013
    Μηνύματα
    6.802
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Voda/Nova/OTE/ΕΔΥΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ckv_1860 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα.
    Θα ήθελα να σε ρωτήσω αν είσαι ευχαριστημένος από την σύνδεση σου με την nova.
    Είμαι στην ίδια περιοχή περίπου - με την cosmote κλειδώνω 54500/5450 και σε γενικές γραμμές είμαι ευχαριστημένος.
    Όμως η cosmote είναι πλέον παρα πολύ ακριβή και η πρόταση της nova πολύ συμφέρουσα.
    Προέχει όμως η ποιότητα της υπηρεσίας και επειδή είχα ανέκαθεν cosmote είμαι διστακτικός να αλλάξω.
    Εσύ κλειδώνεις το ίδιο ψηλά την 50άρα που έβαλες τώρα στην nova? Είναι το ίδιο ψηλά όσο και με τον προηγούμενο παροχο ή καλύτερα;
    Πως είναι η γραμμή; Σταθερή; Από λάθη; Επίσης ποιο router σου έδωσαν; το 288 της ΖΤΕ;
    Συγνώμη αν σε φορτώνω - ψάχνω όμως πληροφορίες γιατί πρέπει να αποφασίσω τι θα κάνω... Θα σου ήμουν υπόχρεος για όποια πληροφορία μπορείς να μου δώσεις
    Το κλείδωμα δεν εξαρτάται από τον πάροχο, αλλά από τα χαρακτηριστικά της γραμμής. Υπάρχουν περιπτώσεις που αλλάζοντας πάροχο θα δεις διαφορά στο κλείδωμα, αλλά είναι η εξαίρεση. Διαφορές που έχει νόημα να σε απασχολήσουν, εκτός τα θέματα της σύμβασης είναι: Δρομολόγηση προς συγκεκριμένες υπηρεσίες (πχ κάποιοι κοιτάνε ping προς gaming servers) και εάν χρειάζεσαι τον κωδικό της τηλεφωνίας για να ρυθμίσεις δική σου συσκευή.

  10. #3805
    Εγγραφή
    06-09-2008
    Περιοχή
    Κρήτη
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    121
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    45500/5000
    ISP
    Nova
    Router
    H288A
    SNR / Attn
    8(dB) / 10,8(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από minas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το κλείδωμα δεν εξαρτάται από τον πάροχο, αλλά από τα χαρακτηριστικά της γραμμής. Υπάρχουν περιπτώσεις που αλλάζοντας πάροχο θα δεις διαφορά στο κλείδωμα, αλλά είναι η εξαίρεση. Διαφορές που έχει νόημα να σε απασχολήσουν, εκτός τα θέματα της σύμβασης είναι: Δρομολόγηση προς συγκεκριμένες υπηρεσίες (πχ κάποιοι κοιτάνε ping προς gaming servers) και εάν χρειάζεσαι τον κωδικό της τηλεφωνίας για να ρυθμίσεις δική σου συσκευή.
    minas σε ευχαριστώ για την απάντηση.
    Δεν έχω απαιτήσεις για vpn από το ρούτερ ή κάτι όπως ping προς gaming servers.
    Με ενδιαφέρει να έχω γρήγορη και σταθερή γραμμή για να μπορώ να δουλέψω από το σπίτι, να κάνω τις τηλεδιασκέψεις μου και να δω streaming από τις γνωστές εφραμογές.
    Επίσης να έχω ένα καλό modem / router που να κλειδώνει ψηλά και να διαχειρίζεται καλά την γραμμή - το εσωτερικό δίκτυο μάλλον θα το εμπιστευτώ σε κάποιο ποιοτικό mesh σε συνδυασμό με magic 2 της devolo.
    Ένα σημείο που δεν κατλαβαίνω/ γνωρίζω είναι το πως γίνεται η φορητότητα. Θα πάρουν από το ίδιο καφαο το ίδιο ζεύγος; Δηλ αλλάζει απλά διαχειριστή η γραμμή ή υπάρχει άλλη διαδικασία;
    Το καφάο είναι μεσοτοιχία με το σπίτι μου και είμαι κοντά σε dslam της cosmote.
    Τελοσπάντων η διαφορά στην τιμή είναι πάρα πολύ μεγάλη για να την αγνοήσω - απλά, όπως γράφω και πιο πάνω, ο δισταγμός μου έχει να κάνει με την ποιότητα της γραμμής.

    Και επειδή λέγαμε για χαρακτηριστικά γραμμής επισυνάπτω και μια τρεχουσα φωτο
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  vdsl.jpg 
Εμφανίσεις:  4 
Μέγεθος:  19,7 KB 
ID: 243721
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ckv_1860 : 01-12-22 στις 16:30.

  11. #3806
    Εγγραφή
    28-07-2013
    Μηνύματα
    6.802
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Voda/Nova/OTE/ΕΔΥΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ckv_1860 Εμφάνιση μηνυμάτων
    minas σε ευχαριστώ για την απάντηση.
    Δεν έχω απαιτήσεις για vpn από το ρούτερ ή κάτι όπως ping προς gaming servers.
    Με ενδιαφέρει να έχω γρήγορη και σταθερή γραμμή για να μπορώ να δουλέψω από το σπίτι, να κάνω τις τηλεδιασκέψεις μου και να δω streaming από τις γνωστές εφραμογές.
    Επίσης να έχω ένα καλό modem / router που να κλειδώνει ψηλά και να διαχειρίζεται καλά την γραμμή - το εσωτερικό δίκτυο μάλλον θα το εμπιστευτώ σε κάποιο ποιοτικό mesh σε συνδυασμό με magic 2 της devolo.
    Ένα σημείο που δεν κατλαβαίνω/ γνωρίζω είναι το πως γίνεται η φορητότητα. Θα πάρουν από το ίδιο καφαο το ίδιο ζεύγος; Δηλ αλλάζει απλά διαχειριστή η γραμμή ή υπάρχει άλλη διαδικασία;
    Το καφάο είναι μεσοτοιχία με το σπίτι μου και είμαι κοντά σε dslam της cosmote.
    Τελοσπάντων η διαφορά στην τιμή είναι πάρα πολύ μεγάλη για να την αγνοήσω - απλά, όπως γράφω και πιο πάνω, ο δισταγμός μου έχει να κάνει με την ποιότητα της γραμμής.
    Εφόσον το KV και το DSLAM (φαντάζομαι καμπίνα, όχι Αστικό Κέντρο) είναι κοντά, μην ανησυχείς ιδιαίτερα. Εξάλλου η 50άρα είναι σχετικά ανεκτική σε μικροθεματάκια.
    Ένα μικρό μειονέκτημα εναλλακτικών ως προς τον ΟΤΕ είναι ο ΟΤΕ πράγματι έχει μεγαλύτερη ευχέρεια να αλλάξει ζεύγος σε περίπτωση μικρού καλωδιακού προβλήματος. Στην πλειονότητα των περιπτώσεων δεν θα χρειαστεί κάτι.

  12. #3807
    Εγγραφή
    06-09-2008
    Περιοχή
    Κρήτη
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    121
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    45500/5000
    ISP
    Nova
    Router
    H288A
    SNR / Attn
    8(dB) / 10,8(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από minas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εφόσον το KV και το DSLAM (φαντάζομαι καμπίνα, όχι Αστικό Κέντρο) είναι κοντά, μην ανησυχείς ιδιαίτερα.
    Εξάλλου η 50άρα είναι σχετικά ανεκτική σε μικροθεματάκια.
    Ένα μικρό μειονέκτημα εναλλακτικών ως προς τον ΟΤΕ είναι ο ΟΤΕ πράγματι έχει μεγαλύτερη ευχέρεια να αλλάξει ζεύγος σε περίπτωση μικρού καλωδιακού προβλήματος. Στην πλειονότητα των περιπτώσεων δεν θα χρειαστεί κάτι.
    Δυο τετράγωνα από το σπίτι μου υπάρχει κτίριο του OTE που είναι τεχνικές υπηρεσίες (άρα προφανώς αστικό κέντρο;!; )
    Στον χαρτη με τις καμπίνες πανελλαδικά λέει ότι εκεί υπάρχει dslam. Οπότε και εγώ λέω dslam... Το κουτί δίπλα στο σπίτι μου από όπου έρχεται το καλώδιο είναι παλαιού τύπου του ΟΤΕ. Αν είναι αστικό κέντρο τι ενδεχόμενο πρόβλημα μπορώ να συνατήσω;

    - - - Updated - - -


    Και μια φωτο για να σε βοηθησω να εχεις καλύτερη άποψη για το κατά πόσο σωστό είναι αυτό που λέω
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails 0D751556-F863-4AB7-BE4A-485888425FA4.jpeg  


  13. #3808
    Εγγραφή
    28-07-2013
    Μηνύματα
    6.802
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Voda/Nova/OTE/ΕΔΥΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ckv_1860 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δυο τετράγωνα από το σπίτι μου υπάρχει κτίριο του OTE που είναι τεχνικές υπηρεσίες (άρα προφανώς αστικό κέντρο;!; )
    Στον χαρτη με τις καμπίνες πανελλαδικά λέει ότι εκεί υπάρχει dslam. Οπότε και εγώ λέω dslam... Το κουτί δίπλα στο σπίτι μου από όπου έρχεται το καλώδιο είναι παλαιού τύπου του ΟΤΕ. Αν είναι αστικό κέντρο τι ενδεχόμενο πρόβλημα μπορώ να συνατήσω;

    - - - Updated - - -

    Και μια φωτο για να σε βοηθησω να εχεις καλύτερη άποψη για το κατά πόσο σωστό είναι αυτό που λέω
    Είσαι από τους "τυχερούς" που είναι κοντά σε ΑΚ
    Αυτό σημαίνει ότι πήρες από τους πρώτους VDSL, αλλά δυστυχώς θα είσαι κολλημένος στα 50 μέχρι νεωτέρας...
    Συνεχίζεις να μην ανησυχείς, απλά η εγγύτητα πηγαίνει χαμένη, αφού δεν διατίθεται μεγαλύτερη ταχύτητα για εσάς.

  14. #3809
    Εγγραφή
    06-09-2008
    Περιοχή
    Κρήτη
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    121
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    45500/5000
    ISP
    Nova
    Router
    H288A
    SNR / Attn
    8(dB) / 10,8(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από minas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είσαι από τους "τυχερούς" που είναι κοντά σε ΑΚ
    Αυτό σημαίνει ότι πήρες από τους πρώτους VDSL, αλλά δυστυχώς θα είσαι κολλημένος στα 50 μέχρι νεωτέρας...
    Συνεχίζεις να μην ανησυχείς, απλά η εγγύτητα πηγαίνει χαμένη, αφού δεν διατίθεται μεγαλύτερη ταχύτητα για εσάς.
    Ok!
    Ευχαριστώ πολύ για όλα!

  15. #3810
    Εγγραφή
    21-09-2021
    Μηνύματα
    5
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Νοβα 11000/110000
    Hello ckv_1860, Whats Up...

    Ειχα 50αρα Νοβα, κ εκανα αιτηση πριν 2 ημερες για αναβαθμιση σε 100αρα Νοβα. Σε μια ημερα μου εκαναν αναβαθμιση σε 100αρα Νοβα. Σταθερα καλη συνδεση ειμαι ευχαριστημενος στα 111.000/11.000. Με 29 ευρο το μηνα. Ηθελα να βαλω 200αρα αλλα δινουν μονο FTTH 200αρα Νοβα, οχι Fiber. Η Καμπινα ειναι 40/50 μετρα απο το σπιτι μου κ περιμενω τι θα γινει να βαλω FTTH 200αρα Νοβα... το βλεπω σε κανα τριμηνο η εξαμηνο.
    θα σου προτεινα Νοβα 100αρα, μπορεις να το κανεις εφοσον εχεις ηδη 50αρα, κ ναι ειναι σταθερη γραμμη/συνδεση κ φτηνη
    Εχθες εκανα upload 30GB σε κατι PV Private Torrents (Music Production stuff), κ σημερα θα κανω αλλα 30-40GB upload
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Spiritual : 02-12-22 στις 16:35.

Σελ. 254 από 269 ΠρώτηΠρώτη ... 234244249252253254255256259264 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. wind στο Ηράκλειο Κρήτης
    Από androu στο φόρουμ Wind
    Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-11-11, 23:10
  2. Μηνύματα: 34
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-07-11, 23:32
  3. Μηνύματα: 39
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-11-09, 16:26

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας