Σελ. 8 από 120 ΠρώτηΠρώτη ... 3678910131828 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 106-120 από 1789
  1. #106
    Εγγραφή
    21-04-2010
    Μηνύματα
    25
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από imperium Εμφάνιση μηνυμάτων
    ο Πηγασος σας ειπα και απο κοντα δεν θα ασχοληθει να ζητησει να φερουν κι
    αλλες συλλογες.
    Ηδη προτεινα στη συωαντηση να επικοινωνησουμε με την πανινι και αν μας αρεσει
    μια συλλογη που δεν θα την φερουν Ελλαδα να παραγγειλουμε κουτες και αλμπουμ
    και να κανουμε παιχνιδι μεταξυ μας.
    Αλλιως δεν γινεται να δουμε αλλες συλλογες εδω.
    Δηλαδή, θα μείνουμε μόνο στα αθλητικά άλμπουμ;
    Κούτες και άλμπουμ ακόμη και για 10-20 άτομα το πολύ, δεν έχει νόημα. Άντε να συμπληρώσουν οι μισοί. Οι υπόλοιποι που θα έχουν τουλάχιστον 1 έλλειψη, τι θα κάνουν;

  2. #107
    Εγγραφή
    11-06-2010
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    54
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Giorgio sak Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδή, θα μείνουμε μόνο στα αθλητικά άλμπουμ;
    Κούτες και άλμπουμ ακόμη και για 10-20 άτομα το πολύ, δεν έχει νόημα. Άντε να συμπληρώσουν οι μισοί. Οι υπόλοιποι που θα έχουν τουλάχιστον 1 έλλειψη, τι θα κάνουν;
    αφου ο Πηγασος δεν ειναι προθυμος να απαιτησει περισσοτερες συλλογες
    να του φερουν,τι να κανουμε?
    για παραγγελια μου ειπαν μονο ολοκληρες συλλογες μπορουν να φερουν.
    Απλα δεν τους συμφερει και μου ειπε ενα ματσο χαζομαρες.
    Αλλωστε ο πηγασος ασχολειται περισσοτερο με αυτα που πουλαει παρα με
    τα πανινι.Ενας μικρος χωρος για αυτα υπαρχει στην τεραστια αποθηκη τους.

  3. #108
    Εγγραφή
    14-06-2010
    Μηνύματα
    1
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Path Level
    Interleaved
    Συμφωνώ απόλυτα με το Γιάννη και το Σπύρο και εν μέρει με το Γιώργο.
    Σωστά δεν μπορούμε να συζητήσουμε στην καφετέρια μεν, από την άλλη πλευρά όμως δεν έχει νόημα να συζητάμε μέσω forum αφού τα θέματα λύνονται δια ζώσης και πρέπει να είμαστε όλοι μαζί κάπου για να υπάρξει πρόοδος.
    Αν μπορεί ο Γιάννης να μας διαθέσει το γραφείο του σε μια ώρα που θα συμφωνήσουμε όλοι μας, έχει καλώς.
    Αλλά να έρθουμε οργανωμένοι και να γράψουμε τους προβληματισμούς μας (πολύ σωστά) και ας συμφωνήσουμε όλοι μας σε ένα ενιαίο κείμενο που θα το αναρτήσουμε στο forum.
    Kαι όποιος δεν έρθει στην επικείμενη συνάντηση για αντικειμενικούς λόγους και συμφωνεί με αυτό, το εκτυπώνει, το υπογράφει και το στέλνει σε μια διεύθυνση
    (δεν έχω αντίρρηση να το στείλει και στη δική μου), καθιστώντας αμέσως τον εαυτό του μέλος του συλλόγου μας.
    Επίσης για το θέμα της ιστοσελίδας έχω κάνει κάποιες συζητήσεις και το κόστος δημιουργίας της είναι μηδαμινό (20€ περίπου για όλους μας). Δεν έχω πρόβλημα να διαθέσω όλο το ποσό από την τσέπη μου.
    Λεπτομέρειες του όλου εγχειρήματος θα αναφέρω στην επικείμενή μας συνάντηση....
    Οπότε Γιάννη οργάνωσέ το, εάν και εφόσον (και σ'ευχαριστούμε γι'αυτό, τουλάχιστον εγώ προσωπικά),
    μπορείς να μας παραχωρήσεις ένα χώρο διεξαγωγής της συζήτησης του υπό ίδρυση συλλόγου και προχωράμε.

    Υ.Γ. : Έσενα φίλε μου Giorgio sak πότε θα έχουμε τη χαρά να σε γνωρίσαυμε κι από κοντά; Ωραία τα γράφεις
    και συμφωνώ σε όσα επί το πλείστον λες αλλά έλα σε μια από τις συναντήσεις μας κάποια στιγμή!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος SKYCAPTAIN : 10-02-12 στις 00:43.

  4. #109
    Εγγραφή
    11-06-2010
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    54
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Path Level
    Interleaved
    μας βλεπω στη συναντηση να ψηφιζουμε προεδρο.
    τρελο λολ
    αντε και αλλοι πανινοβιοι να μαζευτουμε!!!

  5. #110
    Εγγραφή
    13-04-2011
    Μηνύματα
    3
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Giorgio sak Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδή, θα μείνουμε μόνο στα αθλητικά άλμπουμ;
    Κούτες και άλμπουμ ακόμη και για 10-20 άτομα το πολύ, δεν έχει νόημα. Άντε να συμπληρώσουν οι μισοί. Οι υπόλοιποι που θα έχουν τουλάχιστον 1 έλλειψη, τι θα κάνουν;
    ΕΒΑΥ-ΕΒΑΥ!!ΤΡΕΛΟ ΛΟΛ!!

    ........Auto merged post: gportho66 πρόσθεσε 2 λεπτά και 30 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Δημητρη δεν εχω προβλημα, απλα στο γραφειο δεν χωραμε αν μαζευτουμε 20 ατομα. Δεν θα φτασουν οι καρεκλες!
    Θα δω για ενα χωρο που εχω υποψη μου μηπως και μπορω να τον παρω για ενα 3ωρο κοντα σε μενα.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος gportho66 : 10-02-12 στις 00:51. Αιτία: auto merged post

  6. #111
    Εγγραφή
    11-06-2010
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    54
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Path Level
    Interleaved
    ολοι οι καλοι χωρανε

    οσο για τις ελλειψεις συμφωνω με τον Γιαννη
    η μεσω ΕΒΑΥ η απο το αρχειο της Πανινι.
    Καποιος μου ειχε πει οτι στελνουν χαρτακια απο το αρχειο τους

  7. #112
    Εγγραφή
    13-04-2011
    Μηνύματα
    3
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από imperium Εμφάνιση μηνυμάτων
    ολοι οι καλοι χωρανε

    οσο για τις ελλειψεις συμφωνω με τον Γιαννη
    η μεσω ΕΒΑΥ η απο το αρχειο της Πανινι.
    Καποιος μου ειχε πει οτι στελνουν χαρτακια απο το αρχειο τους
    μονο συλλογες στελνει η πανινι κολημενα ή οχι δεν ξερω.

  8. #113
    Εγγραφή
    21-04-2010
    Μηνύματα
    25
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Αν είναι έτσι, τότε κάνουμε παραγγελίες από το ebay εξ αρχής. Έχει και καλύτερες τιμές. Αν δεν είναι το άλμπουμ στα ελληνικά, δεν έχει καμιά διαφορά. Μόνο το ότι θα παρουσιαστεί στην ΡΑΝΙΝΙ εν δυνάμει αγοραστικό κοινό ίσως είναι κάποιο πλεονέκτημα.

    Πού θα πάει, θα βγω κι εγώ φωτογραφία...
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Giorgio sak : 10-02-12 στις 01:05.

  9. #114
    Εγγραφή
    13-04-2011
    Μηνύματα
    3
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Η ΑΡΧΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΗΜΙΣΥ ΤΟΥ ΠΑΝΤΟΣ! ΑΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΝΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΔΕ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΟΤΕ. ΑΝ ΟΜΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΙ ΕΝΕΡΓΑ ΣΤΗΝ ΟΡΓΑΝΩΣΗ -ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΥΠΡΟΣΔΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΟΣ- ΚΑΙ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΓΩΝ ΚΛΠ, ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΠΙΘΑΝΟ ΝΑ ΑΝΑΠΤΥΧΘΕΙ ΟΛΗ ΑΥΤΗ Η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΙΘΑΝΟ ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΤΟΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΗΜΙΟΥΡΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΥ. ΕΓΩ ΑΠΛΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΣΤΑ 3 ΠΙΟ ΕΠΙΚΑΙΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΤΗΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ, ΓΙΑ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΒΛΕΠΟΥΝ ΟΛΟΙ. ΠΟΛΛΟΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΥΝ ΚΑΝ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΦΙΛΩΝ ΠΑΝΙΝΙ, ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΛΕΜΕ. ΑΝ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ ΟΛΟΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ.. ΕΝΑΣ ΚΟΥΚΟΣ ΔΕΝ ΦΕΡΝΕΙ ΤΗΝ ΑΝΟΙΞΗ ΟΥΤΕ 5-10 ΜΑΖΙ... ΤΑ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ.
    ΑΣ ΣΥΜΦΩΝΗΣΟΥΜΕ ΣΤΗ ΜΕΡΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ...

  10. #115
    Εγγραφή
    14-06-2010
    Μηνύματα
    1
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gportho66 Εμφάνιση μηνυμάτων
    μονο συλλογες στελνει η πανινι κολημενα ή οχι δεν ξερω.
    Στέλνουν και μεμονωμένα αυτοκόλλητα. Έχω μάλιστα παραγγείλει ο ίδιος και μου έχουν στείλει από μια συλλογή.

    ........Auto merged post: SKYCAPTAIN πρόσθεσε 25 λεπτά και 16 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gportho66 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η ΑΡΧΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΗΜΙΣΥ ΤΟΥ ΠΑΝΤΟΣ! ΑΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΝΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΔΕ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΟΤΕ. ΑΝ ΟΜΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΙ ΕΝΕΡΓΑ ΣΤΗΝ ΟΡΓΑΝΩΣΗ -ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΥΠΡΟΣΔΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΟΣ- ΚΑΙ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΓΩΝ ΚΛΠ, ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΠΙΘΑΝΟ ΝΑ ΑΝΑΠΤΥΧΘΕΙ ΟΛΗ ΑΥΤΗ Η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΙΘΑΝΟ ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΤΟΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΗΜΙΟΥΡΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΥ. ΕΓΩ ΑΠΛΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΣΤΑ 3 ΠΙΟ ΕΠΙΚΑΙΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΤΗΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ, ΓΙΑ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΒΛΕΠΟΥΝ ΟΛΟΙ. ΠΟΛΛΟΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΥΝ ΚΑΝ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΦΙΛΩΝ ΠΑΝΙΝΙ, ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΛΕΜΕ. ΑΝ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ ΟΛΟΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ.. ΕΝΑΣ ΚΟΥΚΟΣ ΔΕΝ ΦΕΡΝΕΙ ΤΗΝ ΑΝΟΙΞΗ ΟΥΤΕ 5-10 ΜΑΖΙ... ΤΑ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ.
    ΑΣ ΣΥΜΦΩΝΗΣΟΥΜΕ ΣΤΗ ΜΕΡΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ...
    Γιάννη συμφωνώ, σε όλα: αγάλι αγάλι γίνεται η αγουρίδα μέλι που λέει και 1 παροιμία.
    Όσο για το χώρο που λες, αν μπορείς να το κανονίσεις για ένα 3ωρο μια χαρά είναι φίλε μου! Δε νομίζω να χρειαστούμε και περισσότερο χρόνο
    Όσο για την ημερομηνία, δεν μπορώ στις 19/2 σίγουρα.
    Στις 4/3 οκ.
    Αλλά γιατί να μην κανονίσουμε κάτι αυτή την Κυριακή 12 του μήνα;
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος SKYCAPTAIN : 10-02-12 στις 04:59. Αιτία: auto merged post

  11. #116
    Εγγραφή
    13-04-2011
    Μηνύματα
    3
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από SKYCAPTAIN Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στέλνουν και μεμονωμένα αυτοκόλλητα. Έχω μάλιστα παραγγείλει ο ίδιος και μου έχουν στείλει από μια συλλογή.

    ........Auto merged post: SKYCAPTAIN πρόσθεσε 25 λεπτά και 16 δευτερόλεπτα αργότερα ........



    Γιάννη συμφωνώ, σε όλα: αγάλι αγάλι γίνεται η αγουρίδα μέλι που λέει και 1 παροιμία.
    Όσο για το χώρο που λες, αν μπορείς να το κανονίσεις για ένα 3ωρο μια χαρά είναι φίλε μου! Δε νομίζω να χρειαστούμε και περισσότερο χρόνο
    Όσο για την ημερομηνία, δεν μπορώ στις 19/2 σίγουρα.
    Στις 4/3 οκ.
    Αλλά γιατί να μην κανονίσουμε κάτι αυτή την Κυριακή 12 του μήνα;

    θα λειπω εξωτερικο φιλε μου

  12. #117
    Εγγραφή
    14-01-2005
    Περιοχή
    ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    12
    Downloads
    64
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/10240
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Tellas - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    'Αμα κανονίσετε για αυτή τη Κυριακη νωρίς εγώ είμαι μέσα. Προτείνω Imperium που θα έχει πίτσες και μπύρες.... ))))))

  13. #118
    Εγγραφή
    09-05-2010
    Μηνύματα
    28
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    ISP
    Wind
    σας βαζω να διαβασετε το μαιλ που με εστειλλε ενας συλλεκτης απο την ρουμανια στο φασεμπουκ.



    "Γεια σου φιλε! ειμαι ενας ελληνας απο Ρουμανια. Με λενε Νικο. I will speak in english because my greek is not so good yet. I have your facebook adress from ADSL forum. I olso collect football albums that's why i want to talk with you.
    Here is my collection, i've made a blog with pictures from my albums, i'm sorry that is in roumanian but is for roumanian collectors.
    http://mypaniniland.wordpress.com/
    We in Romania we have a forum of our on where we make exchanges and in Bucharest we meet one a week on saturdays in a park to make live exchanges.
    This is the forum, you cant join us moast of the users know english.
    http://www.panini-romania.com/index.php

    How do you manage the exchanges in Greece? theres a place where people meet?
    I've been many times in Greece to buy albums with Greek Super League but i didnt find anything and i've been in many places in Greece and in Athens. It's strange for me because in Romania they sale this stuff at every kiosk (περιπτερο) and in Greece i didnt find anything, imagine my dissapointment.
    I've saw your news about the new albums with OSFP,PAO,AEK and PAOK, a friend of mine was in Thessaloniki 3 weeks ago and i've ask her to buy some albums for me but she didnt find anything.
    I've manage to buy the album with Olympiakos form ebay from a greek in Athens. I'm an Olympiakos fan so this is verry cheerish for me.
    You (the collectors in Greece) must make your own forum just like we have in Romania and others from other countries like Spain,England,France,Italy,Brasil etc
    I've saw on the ADSL forum that you want to make some kind of association for collectors, this is a good thing. But how will this association will work?
    I have another question: Do you know some kind of blogs or pages of greek collectors where they've put theyr collections, pictures, info etc Because i've searched and didnt find anything, it will be interesting for me to have some infos on greek collections.

    Hope i didnt bother you or bored with my questions.
    If you like you can ask me anything.


    σε μεταφραση

    Γεια σου φιλε! Ειμαι ενας ελληνας απο Ρουμανια. Με λενε Νικο. Θα μιλήσω στα αγγλικά, διότι ελληνικά μου δεν είναι τόσο καλός ακόμα. Έχω facebook διεύθυνσή σας από το φόρουμ ADSL. Για οσους συλλέγουν άλμπουμ ποδοσφαίρου γι 'αυτό θέλω να μιλήσω μαζί σας.
    Εδώ είναι η συλλογή μου, έχω κάνει ένα blog με φωτογραφίες από τα άλμπουμ μου, λυπάμαι που είναι σε ρουμάνικη γλωσσα, αλλά είναι για τους ρουμάνους συλλέκτες.
    http://mypaniniland.wordpress.com/
    Εμείς στη Ρουμανία έχουμε ένα φόρουμ μας για το πως να κάνουμε ανταλλαγές και στο Βουκουρέστι, συναντάμε μια φορά την εβδομάδα το Σάββατο σε ένα πάρκο για να κάνουν ζωντανές ανταλλαγές.
    Αυτό είναι το φόρουμ, που δεν μπορείτε να συμμετάσχετε μαζί μας moast των χρηστών γνωρίζουν Αγγλικά.
    http://www.panini-romania.com/index.php

    Πώς να διαχειριστείτε τις ανταλλαγές στην Ελλάδα; theres ένα μέρος όπου οι άνθρωποι συναντιούνται;
    Έχω πάει πολλές φορές στην Ελλάδα για να αγοράσουν δίσκους-ντι βι ντι με ελληνικό πρωτάθλημα Σούπερλιγκα αλλά δεν βρήκα τίποτε και έχω πάει σε πολλά μέρη στην Ελλάδα και στην Αθήνα. Είναι παράξενο για μένα, γιατί στη Ρουμανία ολα αυτά τα πράγματα ειναι προς πώληση σε κάθε περίπτερο (περιπτερο) και στην Ελλάδα δεν βρήκα τίποτα, φανταστείτε την απογοήτευση μου.
    Έγω είδα ειδήσεις σας σχετικά με τα νέα άλμπουμ με ΟΣΦΠ, ΠΑΟ, ΑΕΚ και ΠΑΟΚ, ένας φίλος μου ήταν στη Θεσσαλονίκη πριν από 3 εβδομάδες και έχω ζητήσει να της αγοράσω μερικά άλμπουμ για μένα, αλλά δεν βρήκε τίποτα.
    Έχω καταφέρει να αγοράσει το άλμπουμ με ebay μορφή Ολυμπιακός από Έλληνες στην Αθήνα. Είμαι οπαδός του Ολυμπιακού και έτσι αυτή είναι verry cheerish για μένα.
    Εσείς (οι συλλέκτες στην Ελλάδα) πρέπει να φτιάξετε το δικό σας φόρουμ ακριβώς όπως έχουμε στη Ρουμανία και άλλοι από άλλες χώρες όπως η Ισπανία, Αγγλία, Γαλλία, Ιταλία, Βραζιλία κ.α.
    Έγω είδα στο φόρουμ ADSL που θέλετε να κάνετε κάποιο ειδος συνεργασιας-ανταλλαγης για τους συλλέκτες, αυτό είναι ένα καλό πράγμα. Αλλά πώς αυτή η ένωση θα λειτουργεί;
    Έχω μια άλλη ερώτηση: Ξέρετε κάποιο είδος των blogs ή σελίδες του ελληνικού συλλέκτες, όπου έχουν βάλει theyr συλλογές, φωτογραφίες, κλπ πληροφορίες επειδή έχω ψάξει και δεν βρίσκουν τίποτα, θα είναι ενδιαφέρον για μένα να έχω μερικά πληροφοριες για ελληνικές συλλογές.

    Ελπίζω, δεν σας ενοχλεί ή βαρεθεί με τις ερωτήσεις μου.
    Αν θέλετε μπορείτε να με ρωτήσετε κάτι."

    ΕΠΙΣΗΣ

    Θελω να εκφρασω και ενα παραπονο με την καλη εννοια,καπιοι συμπληρωνουν με τα το πρωτο αλμπουμ και 2 3 4 5o αλμπουμ,αφηστε και μας να συμπληρωσουμε το 1 αλμπουμ που θελουμε και μετα απο ενα μηνα καντε παλι ανταλλαγες για τα αλλα αλμπουμς που θελετε, ειναι χομπυ δεν ειναι επαγγελμα,και τωρα χαριστικα εκανα ανταλλαγες,αν συνεχισει αυτο δυστυχως θα αποχωρησω και θα τα περνω ετοιμα απο τον πηγασο και την πανινι,για παραδειγμα πως λειτουργουν σε αλλες χωρες σας εβαλα το μαιλ πιο πανω,και οπως φαινετε δειχνει ποσο εξυπνος λαος ειμαστε.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος pavlex : 10-02-12 στις 18:30. Αιτία: ενημερωση

  14. #119
    Εγγραφή
    30-01-2012
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    0
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Ευχαριστω pavlex!
    Εγω ειμαι Νικο.

  15. #120
    Εγγραφή
    09-05-2010
    Μηνύματα
    28
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    ISP
    Wind
    δειτε εδω ενα βιντεο που με εστειλε ο φιλος kefalus ,πως συγκεντρωνοντε και κανουν ανταλλαγες,(ειναι και μια απαντηση στην νυφη μου που ειπε πισω απο την πλατη μου το εξης: oλοκληρος αντρας με αυτοκολλητα ασχολειτε!)

    "Και εμεις κανουμε αυτα στη Βουκουρεστι σε ενα παρκο στο κεντρο.
    Καθε σαββατο ανταλλασσυμε αυτοκολλητα.
    Στη Αθηνα που κανετε αυτα;

    Το βιντεο ειναι απο Βελιγραδι."
    http://www.youtube.com/watch?v=lItst...eature=related
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος pavlex : 10-02-12 στις 23:13. Αιτία: ενημερωση

Σελ. 8 από 120 ΠρώτηΠρώτη ... 3678910131828 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. δικτυο φιλων msn
    Από makis6 στο φόρουμ Internet, web surfing και online υπηρεσίες
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-04-10, 18:59
  2. Υπάρχει κανένας σύλλογος ορειβασίας στην Αθήνα;
    Από SGFM στο φόρουμ Πολιτική, Κοινωνικά Θέματα, Επιστήμες και Aθλητισμός
    Μηνύματα: 17
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-05-09, 16:25
  3. Σύλλογος για το στοίχημα
    Από cosmicway στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 21
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-11-05, 04:28
  4. πανελληνιος συλλογος επιδοξων πιπινοκυνηγων
    Από tzanerman στο φόρουμ The fun section...
    Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-07-05, 23:46

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας