Σελ. 153 από 157 ΠρώτηΠρώτη ... 133143148151152153154155 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 2.281-2.295 από 2343
  1. #2281
    Εγγραφή
    01-11-2005
    Μηνύματα
    3.330
    Downloads
    41
    Uploads
    0
    στην σελίδα της Οmni υπάρχει τρόπος να μπορέσουμε να έχουμε περισσότερες καταχωρήσεις για μπλοκάρισμα?

    Τα εχω κανει με range αλλα και παλι οι καταχωρήσεις που μπορείς να περάσεις ειναι λίγες.
    (ασε που μια μερα είδα κατι περίεργα caller id και οταν τα έψαξα ειδα οτι ειναι sip scan κατι σαν το kismet για voip)

    καπου δεν λεει ότι θα μπορείς να τρέχεις και script?
    μηπως απο εκεί μπορεί να γίνει κατι?

  2. #2282
    Εγγραφή
    28-12-2007
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    32
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    ISP
    COSMOTE
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aptitude Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επειδή έχουν σπάσει καρύδια οι άνθρωποι και δεν υπολογίζουν άρθρα 11 κλπ, έκανα scraping απο το white-pages.gr(μακάρι να είχαμε φουλ λίστα) και πήρα κατι παραπάνω απο 3000 νούμερα των τοπ ενοχλητικών και επικίνδυνων φλαγκαρισμένων, και το fritz απο το πρωί κόβει ασταμάτητα.

    δίνω παρακάτω 4 phonebooks για το fritz απο 1000 νουμερα έκαστο καθώς έχει ενα limit στα 1000 per phonebook που μια το βλέπει και μια όχι.

    https://drive.google.com/file/d/17pb...ew?usp=sharing


    και εδώ δίνω την λίστα σε text για πάσα χρήση:

    https://drive.google.com/file/d/1IgI...ew?usp=sharing


    Γενικά ησύχασα, και απο εχτές δεν έχει περάσει κάτι, αλλά αφου ασχολήθηκα είπα να συνεχίσω το scraping, γιατί έχει πλάκα. Οπότε έχουμε +1700~ νούμερα flagged, το σύνολο ~4700 αριθμοί!

    Phonebooks fritzbox:

    https://drive.google.com/file/d/1ybU...usp=drive_link


    Text file:

    https://drive.google.com/file/d/1Z-_...usp=drive_link

  3. #2283
    Εγγραφή
    01-11-2011
    Μηνύματα
    3.626
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    αναρωτιεμαι τι θα γινει αν κανουμε Προωθηση στο Υπουργείο Ψηφιακής Διακυβέρνησης θα κανουμε τιποτα?

  4. #2284
    Εγγραφή
    03-12-2014
    Μηνύματα
    651
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    ISP
    VODAFONE FTTH
    Κώδικας:
    function sendMessage(message){
      const mainEl = document.querySelector('#main')
      const textareaEl = mainEl.querySelector('div[contenteditable="true"]')
    
      if(!textareaEl) {
        throw new Error('There is no opened conversation')
      }
    
      textareaEl.focus()
      document.execCommand('insertText', false, message)
      textareaEl.dispatchEvent(new Event('change', { bubbles: true }))
    
      setTimeout(() => {
        (mainEl.querySelector('[data-testid="send"]') || mainEl.querySelector('[data-icon="send"]')).click()
      }, 0)
    }
    
    setInterval(() => sendMessage('SCAMMERS !!!'), 1000);
    Μας ετυχε σε μενα και την αδερφη μου να μας βαλουν σε μια ομαδα προωθησης video του tiktok με σκοπο να τα προωθουμε και να παιρνουμε λεφτα. Οποτε εφτιαξα το παραπανω javascript και το ετρεξα στην κονσολα του brave στο group chat τους και τους spamαρε την λεξη scammers. Νομιζω οι τυπαδες απλα εχουν φτιαξει ενα excel με νουμερα και προσθετουν κοσμο the bulk way στο group chat τους. Aυτο εγινε στο whatsapp.

    Απλα οπως καταλαβαινετε το συγκεκριμενο δουλευει στην web εκδοση του whatsapp και χωρις να αλλαζετε καρτελες ή συνομιλια, αλλιως θα παει στην αλλη συνομιλια που εχετε και θα την σπαμαρει με αυτη την λεξη. Μας απεκλεισαν μετα απο αυτο απο το συγκεκριμενο group chat.

    Αλλα εγω συνεχισα στους προσωπικους τους αριθμους. Δεν ξερω αν οι "προσωπικοι" αριθμοι αυτοι ειναι τιποτα chat ενωμενα με programmable api στυλ twilio. Ειδα παντως οτι ενας μαλλον με απεκλεισε καθως απο ενα σημειο και μετα λαμβανα 400 error (bad request).

    Τα νουμερακια ειναι αυτα:

    +639462267147
    +18259491536
    +2349028568771
    +244998371143
    +639124332454
    +639551359904
    +573170831725
    +573235724490
    +5493413930257


    Οι αριθμοι αυτοι ηταν και καλα των διαχειριστων/moderators και το group chat ειχε μια ονομασια του στυλ P6-Ομαδα προωθησης video Tik-Tok και κατι αλλα τετοια (δεν το θυμαμαι ακριβως)
    Προστεθηκαν μαζι με αυτα του aptitude στο δικο μου excel αφου εκανα ενα deduplication καθως καποια νουμερα του aptitude τα ειχα ηδη.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από konig Εμφάνιση μηνυμάτων
    αναρωτιεμαι τι θα γινει αν κανουμε Προωθηση στο Υπουργείο Ψηφιακής Διακυβέρνησης θα κανουμε τιποτα?
    Oταν λες "Προωθηση" εννοεις οταν σε καλουν να προωθεις αυτα τα νουμερα στο Υπουργειο οπότε αυτοι να νομιζουν οτι καλεσαν το Υπουργειο και να το κλεινουν ή να προωθησεις την λιστα με τους αριθμους ως καταγγελια οτι αυτοι οι αριθμοι κανουν κατι που παραβαινει τους νομους;

    -----UPDATE-----

    Νέο link για το αρχειο:

    https://docs.google.com/spreadsheets...it?usp=sharing
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος fasdf : 26-05-24 στις 18:08.

  5. #2285
    Εγγραφή
    28-12-2007
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    32
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    ISP
    COSMOTE
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από fasdf Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κώδικας:
    function sendMessage(message){
      const mainEl = document.querySelector('#main')
      const textareaEl = mainEl.querySelector('div[contenteditable="true"]')
    
      if(!textareaEl) {
        throw new Error('There is no opened conversation')
      }
    
      textareaEl.focus()
      document.execCommand('insertText', false, message)
      textareaEl.dispatchEvent(new Event('change', { bubbles: true }))
    
      setTimeout(() => {
        (mainEl.querySelector('[data-testid="send"]') || mainEl.querySelector('[data-icon="send"]')).click()
      }, 0)
    }
    
    setInterval(() => sendMessage('SCAMMERS !!!'), 1000);
    Μας ετυχε σε μενα και την αδερφη μου να μας βαλουν σε μια ομαδα προωθησης video του tiktok με σκοπο να τα προωθουμε και να παιρνουμε λεφτα. Οποτε εφτιαξα το παραπανω javascript και το ετρεξα στην κονσολα του brave στο group chat τους και τους spamαρε την λεξη scammers. Νομιζω οι τυπαδες απλα εχουν φτιαξει ενα excel με νουμερα και προσθετουν κοσμο the bulk way στο group chat τους. Aυτο εγινε στο whatsapp.

    Απλα οπως καταλαβαινετε το συγκεκριμενο δουλευει στην web εκδοση του whatsapp και χωρις να αλλαζετε καρτελες ή συνομιλια, αλλιως θα παει στην αλλη συνομιλια που εχετε και θα την σπαμαρει με αυτη την λεξη. Μας απεκλεισαν μετα απο αυτο απο το συγκεκριμενο group chat.

    Αλλα εγω συνεχισα στους προσωπικους τους αριθμους. Δεν ξερω αν οι "προσωπικοι" αριθμοι αυτοι ειναι τιποτα chat ενωμενα με programmable api στυλ twilio. Ειδα παντως οτι ενας μαλλον με απεκλεισε καθως απο ενα σημειο και μετα λαμβανα 400 error (bad request).



    πολύ καλός έkλαψα με το scammers

    Αν μου επιτρέπεις να βοηθήσω λίγο με το deduplication.

    όπως έκανα και σε αυτα που ανέβασα, εβγαλα τα prefixes για τους ελληνικούς αριθμούς δλδ βγήκε το +30 και το 30, και μετά έκανα deduplicate την λίστα καθώς υπάρχουν πολλά διπλά ή τριπλά της μορφής 6931234567 +306931234567 306931234567 .

    έτσι απο 16000 αριθμούς έχουμε περιπου 5100 unique!

    εδώ είναι η deduplicated λιστα: https://drive.google.com/file/d/1wV6...ew?usp=sharing

    Βέβαια θα πρότεινα οτιδήποτε ειναι κάτω απο 10 ψηφία να βγεί γιατι κατα πάσα πιθανότητα ειναι spoofed, όπως επίσης τα 5ψήφια μπορουν καπούν μαζικά απο το PBX ή τον πάροχο!

  6. #2286
    Εγγραφή
    05-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.747
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200000 / 20000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    AVM Fritz!Box 7530 ax
    Εντωμεταξύ όλα οκ, αυτοί που είναι από το εξωτερικό ή είναι scammers δε μπορούμε να κάνουμε κάτι.

    Για τους άλλους που δε σέβονται μητρώο 11, email lists κτλ, τι σκατά μπορούμε να κάνουμε; Προφανώς είναι παράνομοι. Ξέρουμε όμως ακριβείς διαδικασίες για να ενεργοποιήσουμε το GDPR;
    λχ, μου έχουν σπάσει τον ΠΕΟ το Επαγγελματικό Επιμελητήριο της Θεσσαλονίκης.
    Καταρχάς τα έχουν κάνει σκατά και στέλνουν το κάθε email 5-6 φορές.
    Εν δευτέροις έχω πατήσει 5-6 φορές unsubscribe, έχει σταλεί email, αλλά με γράφουν στα παπάκια τους.
    (Η ειρωνεία εντωμεταξύ είναι πως δεν ανήκω καν στο επαγγελματικό επιμελητήριο Θεσσαλονίκης, και πραγματικά θα ήθελα να ξέρω από που πήγαν και πήραν τα στοιχεία μου..)

  7. #2287
    Εγγραφή
    01-11-2011
    Μηνύματα
    3.626
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από fasdf Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κώδικας:
    function sendMessage(message){
      const mainEl = document.querySelector('#main')
      const textareaEl = mainEl.querySelector('div[contenteditable="true"]')
    
      if(!textareaEl) {
        throw new Error('There is no opened conversation')
      }
    
      textareaEl.focus()
      document.execCommand('insertText', false, message)
      textareaEl.dispatchEvent(new Event('change', { bubbles: true }))
    
      setTimeout(() => {
        (mainEl.querySelector('[data-testid="send"]') || mainEl.querySelector('[data-icon="send"]')).click()
      }, 0)
    }
    
    setInterval(() => sendMessage('SCAMMERS !!!'), 1000);
    Μας ετυχε σε μενα και την αδερφη μου να μας βαλουν σε μια ομαδα προωθησης video του tiktok με σκοπο να τα προωθουμε και να παιρνουμε λεφτα. Οποτε εφτιαξα το παραπανω javascript και το ετρεξα στην κονσολα του brave στο group chat τους και τους spamαρε την λεξη scammers. Νομιζω οι τυπαδες απλα εχουν φτιαξει ενα excel με νουμερα και προσθετουν κοσμο the bulk way στο group chat τους. Aυτο εγινε στο whatsapp.

    Απλα οπως καταλαβαινετε το συγκεκριμενο δουλευει στην web εκδοση του whatsapp και χωρις να αλλαζετε καρτελες ή συνομιλια, αλλιως θα παει στην αλλη συνομιλια που εχετε και θα την σπαμαρει με αυτη την λεξη. Μας απεκλεισαν μετα απο αυτο απο το συγκεκριμενο group chat.

    Αλλα εγω συνεχισα στους προσωπικους τους αριθμους. Δεν ξερω αν οι "προσωπικοι" αριθμοι αυτοι ειναι τιποτα chat ενωμενα με programmable api στυλ twilio. Ειδα παντως οτι ενας μαλλον με απεκλεισε καθως απο ενα σημειο και μετα λαμβανα 400 error (bad request).

    Τα νουμερακια ειναι αυτα:

    +639462267147
    +18259491536
    +2349028568771
    +244998371143
    +639124332454
    +639551359904
    +573170831725
    +573235724490
    +5493413930257


    Οι αριθμοι αυτοι ηταν και καλα των διαχειριστων/moderators και το group chat ειχε μια ονομασια του στυλ P6-Ομαδα προωθησης video Tik-Tok και κατι αλλα τετοια (δεν το θυμαμαι ακριβως)
    Προστεθηκαν μαζι με αυτα του aptitude στο δικο μου excel αφου εκανα ενα deduplication καθως καποια νουμερα του aptitude τα ειχα ηδη.



    Oταν λες "Προωθηση" εννοεις οταν σε καλουν να προωθεις αυτα τα νουμερα στο Υπουργειο οπότε αυτοι να νομιζουν οτι καλεσαν το Υπουργειο και να το κλεινουν ή να προωθησεις την λιστα με τους αριθμους ως καταγγελια οτι αυτοι οι αριθμοι κανουν κατι που παραβαινει τους νομους;

    -----UPDATE-----

    Νέο link για το αρχειο:

    https://docs.google.com/spreadsheets...it?usp=sharing
    σε ΟΛΑ εγινε
    τουλαχιστον σε μενα το ppg18 το ειδα σε signal viber watsapp telegram

  8. #2288
    Εγγραφή
    03-12-2014
    Μηνύματα
    651
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    ISP
    VODAFONE FTTH
    @aptitude

    Να σαι καλα για το deduplication!
    Αλλα ηταν εσκεμμένο.

    Tι εννοω:

    Για καποιο λογο τον οποιο δεν μπορω να καταλαβω, οταν ας πουμε μου ερχοταν η κληση ως +30ΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ (ή χωρις προθεμα αν μιλαμε μονο για ελληνικους αριθμους) ή +32ΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ το UCM την εκοβε. Αν πχ μου ερχοταν η ιδια κληση ως 0030 ή 30 (αν μιλαμε για ελληνικα νουμερα) και αντιστοιχα και για το +32, δλδ για διεθνη γενικοτερα, το UCM δεν μου τους εκοβε. Παρ'οτι επροκειτο για τους ιδιους ακριβως αριθμους. Οποτε για αυτο εχω φτιαξει 3 ή 4 διαφορετικα instances του ιδιου αριθμου.

    Δεν ξερω τι κανω λαθος ρε γαμωτη ειλικρινα...Ή αν προκειται για κάποιο bug ή το πως δρομολογουνται οι κλησεις απο τον/τους παροχους.
    Εχω ενα UCM6302.

    Ξερω offtopic για το θεμα μας αλλα αν ξερει καποιος γιατι συμβαινει αυτο θα ημουν ευγνωμων.

    Οντως, το καταλαβαινω, οτι δεν εχει διαφορα το +32ΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ με το 0032ΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ. Ούτε το +30ΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ με το 0030ΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ και το ΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ. (για ελληνικα νουμερα και εφοσον ειμαστε Ελλαδα.)
    Τελευταια βεβαια δεν εχω κανει δοκιμες μετα απο αναβαθμισεις των firmware για να δω αν συνεχιζει το θεμα.

  9. #2289
    Εγγραφή
    28-12-2007
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    32
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    ISP
    COSMOTE
    @aptitude

    Να σαι καλα για το deduplication!
    Αλλα ηταν εσκεμμένο.

    Tι εννοω:

    Για καποιο λογο τον οποιο δεν μπορω να καταλαβω, οταν ας πουμε μου ερχοταν η κληση ως +30ΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ (ή χωρις προθεμα αν μιλαμε μονο για ελληνικους αριθμους) ή +32ΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ το UCM την εκοβε. Αν πχ μου ερχοταν η ιδια κληση ως 0030 ή 30 (αν μιλαμε για ελληνικα νουμερα) και αντιστοιχα και για το +32, δλδ για διεθνη γενικοτερα, το UCM δεν μου τους εκοβε. Παρ'οτι επροκειτο για τους ιδιους ακριβως αριθμους. Οποτε για αυτο εχω φτιαξει 3 ή 4 διαφορετικα instances του ιδιου αριθμου.

    Δεν ξερω τι κανω λαθος ρε γαμωτη ειλικρινα...Ή αν προκειται για κάποιο bug ή το πως δρομολογουνται οι κλησεις απο τον/τους παροχους.
    Εχω ενα UCM6302.

    Ξερω offtopic για το θεμα μας αλλα αν ξερει καποιος γιατι συμβαινει αυτο θα ημουν ευγνωμων.

    Οντως, το καταλαβαινω, οτι δεν εχει διαφορα το +32ΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ με το 0032ΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ. Ούτε το +30ΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ με το 0030ΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ και το ΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ. (για ελληνικα νουμερα και εφοσον ειμαστε Ελλαδα.)
    Τελευταια βεβαια δεν εχω κανει δοκιμες μετα απο αναβαθμισεις των firmware για να δω αν συνεχιζει το θεμα.
    Εχω την εντύπωση οτι είναι θέμα παρόχου το crop του local prefix, δλδ , το είχα δει πριν αρκετό καιρό και μου έκανε εντύπωση σε ίδιο μοντέλο fritzbox σε vodafone όλοι οι ελληνικοί είχαν prefix +30 ενώ σε cosmote ερχόντουσαν οι κλήσεις χωρίς. Αυτή η παρατήρηση ήταν πριν απο κανένα χρόνο περίπου. ισως παραπάνω.

  10. #2290
    Εγγραφή
    03-12-2014
    Μηνύματα
    651
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    ISP
    VODAFONE FTTH
    OK. Βαζω μια την δικη σου λιστα και αν δω οτι ολα ειναι καλα για καποιο καιρο θα αλλαξω την δικια μου.

    Thanks για την ενημερωση!

  11. #2291
    Εγγραφή
    28-12-2007
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    32
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    ISP
    COSMOTE
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από fasdf Εμφάνιση μηνυμάτων
    OK. Βαζω μια την δικη σου λιστα και αν δω οτι ολα ειναι καλα για καποιο καιρο θα αλλαξω την δικια μου.

    Thanks για την ενημερωση!

    NP !
    μακάρι να υπάρχει κάποιος γνώστης του αντικειμένου εδώ, να σε βοηθήσει καλύτερα!

  12. #2292
    Εγγραφή
    28-12-2007
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    32
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    ISP
    COSMOTE
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aptitude Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βέβαια θα πρότεινα οτιδήποτε ειναι κάτω απο 10 ψηφία να βγεί

    Τελικά την πήρα χαμπάρι με τα 8ψήφια ελληνικά στην λίστα, και τα έβαλα δοκιμαστικά σε γκρουπ με wildcard sto fritz .
    φαίνεται να είναι σειριακά μαζικοί αριθμοί.

    λίστα 8ψήφιων σε text με wildcard:
    https://drive.google.com/file/d/1DWD...usp=drive_link


    και phonebook για fritz:
    https://drive.google.com/file/d/1AmG...usp=drive_link

  13. #2293
    Εγγραφή
    03-12-2014
    Μηνύματα
    651
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    ISP
    VODAFONE FTTH
    Καπου πηρε το ματι μου καποια στιγμη οτι υπαρχουν αριθμοσειρες τυπου 50XXXXXXXX και τις ανεφερε ως και καλα για VPN συνδεσεις ή εταιρικοι αριθμοι. Δεν καταλαβα ποτε τι εννοουσαν. Ξερει καποιος πως και γιατι χρησιμοποιουνται; Επισης εχω δει οτι υπαρχουν οι αριθμοσειρες 70 και αναφερονται ως "προσωπικοι" αριθμοι. Ως προσωπικο αριθμο τι εννοουμε; Π.χ οι IoT SIM της Inter Telecom εχουν τετοια αριθμοδοτηση, αλλα δεν καταλαβα ποτε τον λογο.

  14. #2294
    Εγγραφή
    01-11-2005
    Μηνύματα
    3.330
    Downloads
    41
    Uploads
    0
    για να καταλαβω στα fritz μπορούμε να εχουμε απεριόριστες λίστες για μπλοκάρισμα σε voip?

  15. #2295
    Εγγραφή
    28-12-2007
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    32
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    ISP
    COSMOTE
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kostas2005 Εμφάνιση μηνυμάτων
    για να καταλαβω στα fritz μπορούμε να εχουμε απεριόριστες λίστες για μπλοκάρισμα σε voip?
    Δεν έχω ιδέα αν έχει κάποιο όριο γενικό, αλλά για κάθε phonebook έχει όριο εισαγωγής 1000 νούμερα έτσι ώστε, όπως αναφέρουν, να μπορεί να τα εμφανίζει πιο γρήγορα στο web interface.

    Εγώ έχω συνολικά 7 phonebooks, εκ των οποίων το ένα είναι με 550 νούμερα που είναι προσωπικός μου κατάλογος, και άλλα 6 για τα σπάμ που είναι κάτι λιγότερο από 6000.

    Στο web interface σέρνεται λίγο η εμφάνιση των τηλεφωνικών καταλόγων, αλλά στο parsing για κάθε κλήση δουλεύει σφαίρα χωρίς καμία διαφορά.

Σελ. 153 από 157 ΠρώτηΠρώτη ... 133143148151152153154155 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Sony Ericsson Xperia 8 και παραβίαση προσωπικών δεδομένων?!
    Από B_Dark στο φόρουμ Σταθερή & Κινητή Τηλεφωνία
    Μηνύματα: 41
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-11-10, 18:26
  2. Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-11-10, 13:39
  3. Μηνύματα: 41
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-09-10, 22:27
  4. Πρώτη σύλληψη στην Ελλάδα για παραβίαση προσωπικών δεδομένων στο Facebook
    Από ARIADNI_28512 στο φόρουμ Πολιτική, Κοινωνικά Θέματα, Επιστήμες και Aθλητισμός
    Μηνύματα: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-06-09, 10:34

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας