Σελ. 96 από 151 ΠρώτηΠρώτη ... 7686919495969798101106116 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1.426-1.440 από 2254
  1. #1426
    Εγγραφή
    04-09-2016
    Μηνύματα
    22
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Cyta Hellas
    Κανε αμεσα καταγγελια στο www.dpa.gr, ακομα και σημερα!

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manoulamou Εμφάνιση μηνυμάτων
    13888 : 15 κλησεις σε 2 ημερες ακομη και σε ωρες κοινης ησυχιας
    ΕΛΕΟΣ
    Κανε αμεσα καταγγελια στο www.dpa.gr

  2. #1427
    Εγγραφή
    24-01-2003
    Περιοχή
    αρβανιτοχωριον
    Ηλικία
    69
    Μηνύματα
    15.364
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    speedport entry 2i
    Σιγα μην ασχοληθω... εχω τοσα να μου σπανε τα νευρα, δεν θα μπω τωρα σε ακομα πιο ψυχοφθορες διαδικασιες!
    Τα πέντε "Α" του Μανόλη Γλέζου:
    Αγανάκτηση
    , Αμφισβήτηση, Αυτογνωσία, Αλληλεγγύη, Αντίσταση.

    Μένανδρος:
    Όσοι δεν έχουν
    δικά τους προσόντα, καταφεύγουν στους ενδόξους προγόνους και παππούδες τους, με άλλα λόγια, σε τάφους και μνήματα.

  3. #1428
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manoulamou Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σιγα μην ασχοληθω... εχω τοσα να μου σπανε τα νευρα, δεν θα μπω τωρα σε ακομα πιο ψυχοφθορες διαδικασιες!
    Αν δεν ασχοληθείς εσύ με αυτούς που σε ενοχλούν μην περιμένεις να σε σεβαστούν απλά θα συνεχίσουν να σε ενοχλούν η λύση είναι η καταγγελία.

  4. #1429
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Μηνύματα
    5.269
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219926/21999 kBit/s
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Fastpath
    00441254421306
    Κλήση Goodbye

  5. #1430
    Εγγραφή
    24-01-2003
    Περιοχή
    αρβανιτοχωριον
    Ηλικία
    69
    Μηνύματα
    15.364
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    speedport entry 2i
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν δεν ασχοληθείς εσύ με αυτούς που σε ενοχλούν μην περιμένεις να σε σεβαστούν απλά θα συνεχίσουν να σε ενοχλούν η λύση είναι η καταγγελία.
    Εχω βαλει τις συσκευες στο αθορυβο και τις ανοιγω μονον οταν ξερω - περιμενω σοβαρο τηλεφωνημα, στα ενδιαμεσα απλα ελεγχω ποιοι με καλεσαν.
    Δικιο εχεις Zer0c00L ως προς τις διεκδικησεις, πλην ομως... "δεῖ δὲ χρημάτων, καὶ ἄνευ τούτων οὐδὲν ἔστι γενέσθαι".
    Τα πέντε "Α" του Μανόλη Γλέζου:
    Αγανάκτηση
    , Αμφισβήτηση, Αυτογνωσία, Αλληλεγγύη, Αντίσταση.

    Μένανδρος:
    Όσοι δεν έχουν
    δικά τους προσόντα, καταφεύγουν στους ενδόξους προγόνους και παππούδες τους, με άλλα λόγια, σε τάφους και μνήματα.

  6. #1431
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manoulamou Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχω βαλει τις συσκευες στο αθορυβο και τις ανοιγω μονον οταν ξερω - περιμενω σοβαρο τηλεφωνημα, στα ενδιαμεσα απλα ελεγχω ποιοι με καλεσαν.
    Δικιο εχεις Zer0c00L ως προς τις διεκδικησεις, πλην ομως... "δεῖ δὲ χρημάτων, καὶ ἄνευ τούτων οὐδὲν ἔστι γενέσθαι".
    η καταγγελία στην ΑΠΠΔ δεν κοστίζει τίποτα είναι δωρεάν όπως η εγγραφή σου στην ΑΠΠΔ για να κάνεις την καταγγελία

    αυτοί θα ασχοληθούν με την καταγγελία σου και εφόσον έχεις δηλώσει τα στοιχεία αυτού που σε ενοχλεί

    τότε θα φάει τα ανάλογα πρόστιμα και αν η καταγγελία σου γίνει "ομαδική" λόγω πολλών ανθρώπων που θα καταγγείλουν τον συγκεκριμένο

    τότε θα είναι και μεγάλο το πρόστιμο

    μόνο όταν πονέσει η τσέπη αυτών που ενοχλούν θα βάλουν μυαλό να σέβονται τους νόμους και τους ανθρώπους/καταναλωτές/πελάτες

    αλλιώς αν δεν κάνουμε τίποτα δεν θα αλλάξει τίποτα

    όπως είπα αρκεί να δεις την ιστοσελίδα της ΑΠΠΔ και να διαπιστώσεις με τα ίδια σου τα μάτια

    πόσες ήταν οι καταγγελίες που αφορούσαν την VODAFONE (HOL) - WIND - NOVA (FORTHNET) - CYTA - COSMOTE (OTE)

    σε σχέση με τους συνδρομητές μικρές

    για αυτό και βγήκαν μικρά τα πρόστιμα και φυσικά για τις εταιρείες αυτές είναι ένα τίποτα

    αν ήταν πάρα πολλές όμως τα πρόστιμα θα ήταν μεγάλα και όταν θα πόναγε η τσέπη τους τότε θα μας σεβόντουσαν.

  7. #1432
    Εγγραφή
    21-03-2011
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    124
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    45/4 fast path
    ISP
    OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΙΔΑΡΙ
    Router
    ASUS dsl-ac87vg
    Path Level
    Fastpath
    γενικότερα νομίζω ότι αποπροσανατολίζεστε από το πρόβλημα.......

    καταρχην σας εφιστώ την προσοχή: ποσα συμβόλαια γράφουν τις τιμές κατά την ημερομηνία που υπογράφετε?
    θα μου πείτε καλά αυτό τι σημασία έχει?
    δηλαδή μπορεί ο πάροχος/εταιρεία να βάζει ότι τιμές θέλει όποτε θέλει ε? πώς έχετε μετά κάποιο αποδεικτικό ότι το 12 ή 24 μηνων συμβόλαιο θα ισχύσει με τα καθέκαστα?
    σου δίνουν ένα χαρτί με τους όρους τους αλλά πουθενά η τιμή ΣΥΝΗΘΩΣ
    μετά θα χρωστάς ότι αποφασίσει η εταιρεία ως <άλλος> δικαστής...

    για να σε καλούν να δεκτώ ότι είχες κάποια δοσοληψία με κάποια από τις παραπάνω εταιρείες ΟΚ
    ΟΜΩΣ όταν πάει η υπόθεση σε αυτές τις εταιρείες, παρόλο που είναι δικηγορικό γραφείο & κουραφέξαλα ούτε που θα σε ρωτήσει κανείς γιατί αρνείσαι να πληρώσεις το Χ Ψ ποσό όλο ή 1 μέρος του!!

    οι περισσότερες λοιπόν των περιπτώσεων που έχω ακούσει από τον περίγυρό μου αλλά & από προσωπική εμπειρία περιελάμβαναν ΔΙΕΝΕΞΗ/ΡΗΞΗ μεταξύ
    πελάτη - εταιρείας (με ή χωρίς ΕΕΤΤ, ΣΥΝΗΓΟΡΟ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΗ/ΠΟΛΙΤΗ κ.α. φορείς) η οποία δεν απέδωσε συνεννόηση διότι η εταιρείες έχουν ΤΟΝ ΜΟΝΟΛΟΓΟ

    πάνε λοιπόν μετά από ΜΗΝΕΣ-ΕΤΗ και κάνουν απαίτηση των χρημάτων που οι ίδιοι πιστεύουν ότι δικαιούνται με αστρονομικά - μαγειρεμένα φυσικά ΠΟΣΑ!


    το δικηγορικό γραφείο ενημερωνεί για την απαίτηση & ζητάει την εξόφληση εφάπαξ ή σε δόσεις ή ότι μπορεί ο πρώην πελάτης να δώσει

    ΔΕΝ ΕΡΩΤΑΣΤΕ ΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΕΤΕ..........επειδή είστε τζαμπατζήδες? επειδή δεν έχετε? επειδή αυτά που ζητάνε δεν αναλογούν στα προσυμφωνηθέντα? επειδή πέσατε θύμα απάτης λεγομένων από το τηλεφώνημα του πωλητή? επειδή σας ζητούν εκτός των άλλων ΠΟΙΝΗ/ΠΕΝΑΛΤΙ καταχρηστικά χωρίς χρησιδάνειο ή επιδότηση συσκευής?
    τα τεχνάσματά τους είναι αμέτρητα & οι ΑΤΑΣΘΑΛΙΕΣ τους ουκ ολίγες!!

    προσωπικά έχω πέσει κι εγώ θύμα απάτης ΥΠΕΡΧΡΕΩΣΕΩΝ που αρνήθηκα να πληρώσω παραπάνω από τα συμφωνηθέντα.
    πλήρωσα ως κύριος τον τελευταίο λογαριασμό για τα <δεδουλευμένα> τους κι επέστρεψα στον Προμηθευτή "Τελευταίου Καταφυγίου" => ΟΤΕ
    δεν το κουναω απεπαε ωσπου να ξεκουμπιστούν όλα τα λαμόγια απ'τη χώρα

    το έγραψα έτσι διότι & στους προμηθευτές/παρόχους ηλεκτρικής ενέργειας θυμάστε το σκάνδαλο που είχε ξεσπάσει προ ετών με aegean power & energa
    και όλοι επιστρέψαμε στην ΔΕΗ άρον άρον ωσπου να ξεφυτρώσουν άλλες νέες εταιρείες

    κι ας <ακούγομαι> σαν τον παππού ή την θεια που δεν ακούει κουβέντα
    είδατε κανένα ανταγωνισμό ποιοτικότερων ή πιο εξελιγμένων υπηρεσιών εσείς όλα αυτά τα χρόνια που να δικαιολογεί στο ελάχιστο τις υπερχρεώσεις?;

    η ύπαρξη των εναλλακτικών μόνο στη μείωση των τιμών δεν βοήθησε?
    τι να το κάνουμε αν οι χαμηλές τιμές μας άφησαν στο απηρχαιωμένο δίκτυο κινητής σταθερης διαδικτύου?
    προσέδωσαν καμία τρελλή αναπτυξη στη χώρα οι τόσες εταιρείες που άνοιξαν κι έκλεισαν?
    ο διαφωνών να σηκώσει το χέρι του αφού δει πρώτα άλλες χώρες Ε.Ε. σαυτήν που τόσο πολύ θέλαμε να (παρα) μείνουμε & μένουμε έτσι κι αλλιώς γεωγραφικά
    (((έτσι κι αλλιώς Ευρώπη - Ευρώ ονόματα δικά μας είναι για τα οποία δεν λαμβάνουμε τα νόμιμα πνευματικά δικαιώματα ως <ανοικτοχερηδες> μην πω κάτι χειρότερο)))


    έρχονται κι άλλες εξαγορές ή λουκέτα......
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος JOHNMORE : 22-10-17 στις 04:50.

  8. #1433
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από JOHNMORE Εμφάνιση μηνυμάτων
    γενικότερα νομίζω ότι αποπροσανατολίζεστε από το πρόβλημα.......

    καταρχην σας εφιστώ την προσοχή: ποσα συμβόλαια γράφουν τις τιμές κατά την ημερομηνία που υπογράφετε?
    θα μου πείτε καλά αυτό τι σημασία έχει?
    δηλαδή μπορεί ο πάροχος/εταιρεία να βάζει ότι τιμές θέλει όποτε θέλει ε? πώς έχετε μετά κάποιο αποδεικτικό ότι το 12 ή 24 μηνων συμβόλαιο θα ισχύσει με τα καθέκαστα?
    σου δίνουν ένα χαρτί με τους όρους τους αλλά πουθενά η τιμή ΣΥΝΗΘΩΣ
    μετά θα χρωστάς ότι αποφασίσει η εταιρεία ως <άλλος> δικαστής...

    για να σε καλούν να δεκτώ ότι είχες κάποια δοσοληψία με κάποια από τις παραπάνω εταιρείες ΟΚ
    ΟΜΩΣ όταν πάει η υπόθεση σε αυτές τις εταιρείες, παρόλο που είναι δικηγορικό γραφείο & κουραφέξαλα ούτε που θα σε ρωτήσει κανείς γιατί αρνείσαι να πληρώσεις το Χ Ψ ποσό όλο ή 1 μέρος του!!

    οι περισσότερες λοιπόν των περιπτώσεων που έχω ακούσει από τον περίγυρό μου αλλά & από προσωπική εμπειρία περιελάμβαναν ΔΙΕΝΕΞΗ/ΡΗΞΗ μεταξύ
    πελάτη - εταιρείας (με ή χωρίς ΕΕΤΤ, ΣΥΝΗΓΟΡΟ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΗ/ΠΟΛΙΤΗ κ.α. φορείς) η οποία δεν απέδωσε συνεννόηση διότι η εταιρείες έχουν ΤΟΝ ΜΟΝΟΛΟΓΟ

    πάνε λοιπόν μετά από ΜΗΝΕΣ-ΕΤΗ και κάνουν απαίτηση των χρημάτων που οι ίδιοι πιστεύουν ότι δικαιούνται με αστρονομικά - μαγειρεμένα φυσικά ΠΟΣΑ!


    το δικηγορικό γραφείο ενημερωνεί για την απαίτηση & ζητάει την εξόφληση εφάπαξ ή σε δόσεις ή ότι μπορεί ο πρώην πελάτης να δώσει

    ΔΕΝ ΕΡΩΤΑΣΤΕ ΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΕΤΕ..........επειδή είστε τζαμπατζήδες? επειδή δεν έχετε? επειδή αυτά που ζητάνε δεν αναλογούν στα προσυμφωνηθέντα? επειδή πέσατε θύμα απάτης λεγομένων από το τηλεφώνημα του πωλητή? επειδή σας ζητούν εκτός των άλλων ΠΟΙΝΗ/ΠΕΝΑΛΤΙ καταχρηστικά χωρίς χρησιδάνειο ή επιδότηση συσκευής?
    τα τεχνάσματά τους είναι αμέτρητα & οι ΑΤΑΣΘΑΛΙΕΣ τους ουκ ολίγες!!

    προσωπικά έχω πέσει κι εγώ θύμα απάτης ΥΠΕΡΧΡΕΩΣΕΩΝ που αρνήθηκα να πληρώσω παραπάνω από τα συμφωνηθέντα.
    πλήρωσα ως κύριος τον τελευταίο λογαριασμό για τα <δεδουλευμένα> τους κι επέστρεψα στον Προμηθευτή "Τελευταίου Καταφυγίου" => ΟΤΕ
    δεν το κουναω απεπαε ωσπου να ξεκουμπιστούν όλα τα λαμόγια απ'τη χώρα

    το έγραψα έτσι διότι & στους προμηθευτές/παρόχους ηλεκτρικής ενέργειας θυμάστε το σκάνδαλο που είχε ξεσπάσει προ ετών με aegean power & energa
    και όλοι επιστρέψαμε στην ΔΕΗ άρον άρον ωσπου να ξεφυτρώσουν άλλες νέες εταιρείες

    κι ας <ακούγομαι> σαν τον παππού ή την θεια που δεν ακούει κουβέντα
    είδατε κανένα ανταγωνισμό ποιοτικότερων ή πιο εξελιγμένων υπηρεσιών εσείς όλα αυτά τα χρόνια που να δικαιολογεί στο ελάχιστο τις υπερχρεώσεις?;

    η ύπαρξη των εναλλακτικών μόνο στη μείωση των τιμών δεν βοήθησε?
    τι να το κάνουμε αν οι χαμηλές τιμές μας άφησαν στο απηρχαιωμένο δίκτυο κινητής σταθερης διαδικτύου?
    προσέδωσαν καμία τρελλή αναπτυξη στη χώρα οι τόσες εταιρείες που άνοιξαν κι έκλεισαν?
    ο διαφωνών να σηκώσει το χέρι του αφού δει πρώτα άλλες χώρες Ε.Ε. σαυτήν που τόσο πολύ θέλαμε να (παρα) μείνουμε & μένουμε έτσι κι αλλιώς γεωγραφικά
    (((έτσι κι αλλιώς Ευρώπη - Ευρώ ονόματα δικά μας είναι για τα οποία δεν λαμβάνουμε τα νόμιμα πνευματικά δικαιώματα ως <ανοικτοχερηδες> μην πω κάτι χειρότερο)))


    έρχονται κι άλλες εξαγορές ή λουκέτα......
    δυστυχώς δεν βλέπω να έρχονται εξαγορές ή λουκέτα
    γιατί τους προστατεύει η ΕΕΤΤ στο όνομα της ελεύθερης αγοράς ή του ελεύθερου ανταγωνισμού αντί να τους τιμωρεί όταν παραβιάζουν νόμους

    κατά τα άλλα συμφωνώ 100% μαζί σου.

  9. #1434
    Εγγραφή
    09-09-2005
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    4.635
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    OTE Fiber Speed 100
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    2111012876
    Δεν ξέρω σε ποιον ανήκει. Μόλις το σήκωσα το έκλεισαν
    Shotokan Karate Greece, μη κερδοσκοπική οργάνωση για τη διδασκαλία του Καράτε ως πολεμική τέχνη
    Moksu στο γρασίδι
    παίρνω προαγωγή, παίρνω δώρα, παίρνω τηλέφωνο αλλά περνώ το δρόμο, περνώ τα μαθήματα, περνάμε τις εξετάσεις
    Προσοχή προσοχή έρχεται καταστολή
    Anonymous vs Υπουργείο Δικαιοσύνης

  10. #1435
    Το avatar του μέλους tzelen
    tzelen Guest
    2111093559

    Παίρνουν και δεν μιλάνε (και από γκουγκλαρισμα το ίδιο γράφουν και άλλοι). Αν πάρεις πίσω βγάζει busy tone. Αγνώστου πατρός.

  11. #1436
    Εγγραφή
    09-09-2005
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    4.635
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    OTE Fiber Speed 100
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stelakis1914 Εμφάνιση μηνυμάτων
    2313084850 θρασίμι από την watt & volt που συστήθηκε και επικαλέστηκε ότι «θα μειώσει το ρεύμα μου στην ΔΕΗ και θα αυξήσει τις παροχές μου με τον ΕΟΠΥΥ!»
    Πήραν σήμερα στις 16.00. Άκουσαν το μπινελίκι το τρελό για την ώρα.
    Shotokan Karate Greece, μη κερδοσκοπική οργάνωση για τη διδασκαλία του Καράτε ως πολεμική τέχνη
    Moksu στο γρασίδι
    παίρνω προαγωγή, παίρνω δώρα, παίρνω τηλέφωνο αλλά περνώ το δρόμο, περνώ τα μαθήματα, περνάμε τις εξετάσεις
    Προσοχή προσοχή έρχεται καταστολή
    Anonymous vs Υπουργείο Δικαιοσύνης

  12. #1437
    Εγγραφή
    24-01-2003
    Περιοχή
    αρβανιτοχωριον
    Ηλικία
    69
    Μηνύματα
    15.364
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    speedport entry 2i
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nmavro73 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πήραν σήμερα στις 16.00. Άκουσαν το μπινελίκι το τρελό για την ώρα.
    Αντε και τους βρισαμε, τι κερδισαμε;
    Το μονον βεβαιον ειναι πως μας ωφελουν στην εκτονωση συσσωρευμενης οργης εναντι πολλων αλλων, στους οποιους δεν μπορουμε να ξεσπασουμε.
    Νομικα ειναι καλυμμενοι οταν καλουν μεσημβρινες ωρες... δυστυχως!
    Τα πέντε "Α" του Μανόλη Γλέζου:
    Αγανάκτηση
    , Αμφισβήτηση, Αυτογνωσία, Αλληλεγγύη, Αντίσταση.

    Μένανδρος:
    Όσοι δεν έχουν
    δικά τους προσόντα, καταφεύγουν στους ενδόξους προγόνους και παππούδες τους, με άλλα λόγια, σε τάφους και μνήματα.

  13. #1438
    Εγγραφή
    09-09-2005
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    4.635
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    OTE Fiber Speed 100
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manoulamou Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αντε και τους βρισαμε, τι κερδισαμε;
    Το μονον βεβαιον ειναι πως μας ωφελουν στην εκτονωση συσσωρευμενης οργης εναντι πολλων αλλων, στους οποιους δεν μπορουμε να ξεσπασουμε.
    Νομικα ειναι καλυμμενοι οταν καλουν μεσημβρινες ωρες... δυστυχως!
    Γιατί; Δεν είμαστε γραφείο
    http://lawandtech.eu/2017/04/10/spam-calls/
    Το τελευταίο μου αρέσει..Να αρχίσω να ζητώ αποζημιώσεις; :P
    Shotokan Karate Greece, μη κερδοσκοπική οργάνωση για τη διδασκαλία του Καράτε ως πολεμική τέχνη
    Moksu στο γρασίδι
    παίρνω προαγωγή, παίρνω δώρα, παίρνω τηλέφωνο αλλά περνώ το δρόμο, περνώ τα μαθήματα, περνάμε τις εξετάσεις
    Προσοχή προσοχή έρχεται καταστολή
    Anonymous vs Υπουργείο Δικαιοσύνης

  14. #1439
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    και εμένα το τελευταίο μου άρεσε να ένας τρόπος να οικονομήσεις χρήματα.

  15. #1440
    Εγγραφή
    01-11-2005
    Μηνύματα
    3.214
    Downloads
    41
    Uploads
    0
    για κάντε το λιανά..
    Τι είναι σαν τις εταιρίες που τα "παίρνουν για εμάς" χωρίς να κάνουμε σχεδόν τίποτα, από τις αεροπορικές οταν ακυρώνουν πτήσεις, παίζουν καθυστερήσεις κλπ ?

Σελ. 96 από 151 ΠρώτηΠρώτη ... 7686919495969798101106116 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Sony Ericsson Xperia 8 και παραβίαση προσωπικών δεδομένων?!
    Από B_Dark στο φόρουμ Σταθερή & Κινητή Τηλεφωνία
    Μηνύματα: 41
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-11-10, 18:26
  2. Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-11-10, 13:39
  3. Μηνύματα: 41
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-09-10, 22:27
  4. Πρώτη σύλληψη στην Ελλάδα για παραβίαση προσωπικών δεδομένων στο Facebook
    Από ARIADNI_28512 στο φόρουμ Πολιτική, Κοινωνικά Θέματα, Επιστήμες και Aθλητισμός
    Μηνύματα: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-06-09, 10:34

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας