Σελ. 20 από 22 ΠρώτηΠρώτη ... 10151819202122 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 286-300 από 326
  1. #286
    Εγγραφή
    17-05-2004
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    151
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300000/300000
    ISP
    HCN
    Path Level
    Fastpath
    Καλησπέρα μόλις συνδέθηκα 150/60 . Οι πρώτες εντυπώσεις ..... δεν έχω λόγια , δεν ξέρω τι να σας πω . Για αρχή να σας πω ότι οι ανθρώπου είναι επαγγελματίες και ας ακούγονται διάφορα 1) Σκάψανε στην γειτονιά με "διαβολάκι" 2) περάσανε σωλήνες (μερικές εταιρίες το ρίχνουν χύμα ) 3) έκλεισαν όλες τις τρύπες με πίσσα (μερικοί ρίχνουν λίγο τσιμεντακι για τα μάτια του κόσμου ) 4) Ήρθαν βάλανε μεταλλικό κανάλι και μεγάλο κουτί για μελλοντικές συνδέσεις 5) κουτάκι (προστασίας της ίνας ) και ρουτερ . Ταχύτητες με άλλα επίπεδα πρόσφυσης . Θα σας ενημερώσω μελλοντικά για τυχόν προβλήματα . Μέχρι τώρα όλα τέλεια .( Αν διαβάζει κάποιος της HCN , ένα μεγάλο μπράβο για τους υπαλλήλους και του επαγγελματισμού της εταιρίας σας )

  2. #287
    Εγγραφή
    30-08-2008
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    77
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    ISP
    HCN
    Εμείς συνεχίζουμε 3 άτομα και έχουμε τα ίδια θέματα.

    Συγκεκριμένη ώρα της ημέρας, από της 20:00 έως 00:00 το βράδυ να κολλάμε σε οποιοδηποτε Online game,μιλάμε για άτομα που έχουν έρθει τεχνικοί πάνω από 2 φορές, και έχουν αλλάξει AF510 - 511 με νέα firmware με με με με, και πάλι τα ίδια.
    Εντομεταξύ συμβαίνει ΜΟΝΟ συγκεκριμένη ώρα της ημέρας στο εύρως που είπα.
    Από εκεί και πέρα συνεχίζουν τα θέματα με το Google , Youtube κτλ. και στους 3...

    Είναι παράξενο ,περίεργο , αλλά και αυτοί απο μεριάς τους από μέρα σε μέρα και από εβδομάδα σε εβδομάδα μας πάνε..
    Πολύ φοβάμαι λόγω ΙΡ με το τι παίρνει σαν "Ελλάδα - hcn " ?

    Έχει καταντήσει σπαστικό να έχουμε φάει ΒΑΝ το ένα πίσω από το άλλο ,γιατί τρώμε discconect λόγω ms .

  3. #288
    Εγγραφή
    25-09-2005
    Μηνύματα
    27
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Πάντως και εγώ είχα θέμα στο Youtube το οποίο λύθηκε μόλις πέρασα dns google μέσα στο router...

  4. #289
    Εγγραφή
    09-11-2007
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    14
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    120/120
    ISP
    HCN
    Router
    Arrowfibre AF511-TV
    Καλησπέρα και καλη χρονιά

    Εχει κανενας αλλος προβληματα με το arrowfiber router της HCN?

    Δεν μπορω να συνδεθω στο router απο chrome/firefox μου λεει οτι δεν ειναι secure το connection, μονο απο edge με https μπροστα απο το ip
    Δεν δουλευει το vodafone full σημα/ cosmote wifi calling
    NAT 3 στο playstation network οποτε δε μπορω να συνδεθω με κανεναν.
    Το port forwarding ειναι περιεργο, ενω ειναι ανοιχτο το port, τα port checkers το βλεπουν κλειστο.
    Πριν ειχα docsis και δουλευανε ολα μια χαρα. 15 μερες προσπαθουσαν οι τεχνικοι της HCN να το στρωσουν και τζιφος. Μου αλλαξανε 3 router.

    Η λυση που δωσανε ειναι να εχω και το docsis router με 10mbps για να κανω τις δουλειες που δεν γινονται με το fiber.

  5. #290
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από vruva Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα και καλη χρονιά

    Εχει κανενας αλλος προβληματα με το arrowfiber router της HCN?

    Δεν μπορω να συνδεθω στο router απο chrome/firefox μου λεει οτι δεν ειναι secure το connection, μονο απο edge με https μπροστα απο το ip
    Δεν δουλευει το vodafone full σημα/ cosmote wifi calling
    NAT 3 στο playstation network οποτε δε μπορω να συνδεθω με κανεναν.
    Το port forwarding ειναι περιεργο, ενω ειναι ανοιχτο το port, τα port checkers το βλεπουν κλειστο.
    Πριν ειχα docsis και δουλευανε ολα μια χαρα. 15 μερες προσπαθουσαν οι τεχνικοι της HCN να το στρωσουν και τζιφος. Μου αλλαξανε 3 router.

    Η λυση που δωσανε ειναι να εχω και το docsis router με 10mbps για να κανω τις δουλειες που δεν γινονται με το fiber.
    Δεν σου κάνει σύνδεση με Https λόγο του ότι δεν έχει certificate απο κάποια trusted Πηγή, όπως και σχεδόν όλα τα router.
    Σε firefox μπορείς να επιλέξεις να βάλεις εξαίρεση για την συγκεκριμένη σελίδα, αλλά γιατί δεν κάνεις σύνδεση με απλό http;

    Με τις πόρτες δεν είχα κάποιο θέμα, σίγουρα επιλέγεις το σωστό interface;

  6. #291
    Εγγραφή
    07-05-2007
    Περιοχή
    ΕΥΟΣΜΟΣ
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    148
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200
    ISP
    Inalan
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από vruva Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα και καλη χρονιά

    Εχει κανενας αλλος προβληματα με το arrowfiber router της HCN?

    Δεν μπορω να συνδεθω στο router απο chrome/firefox μου λεει οτι δεν ειναι secure το connection, μονο απο edge με https μπροστα απο το ip
    Δεν δουλευει το vodafone full σημα/ cosmote wifi calling
    NAT 3 στο playstation network οποτε δε μπορω να συνδεθω με κανεναν.
    Το port forwarding ειναι περιεργο, ενω ειναι ανοιχτο το port, τα port checkers το βλεπουν κλειστο.
    Πριν ειχα docsis και δουλευανε ολα μια χαρα. 15 μερες προσπαθουσαν οι τεχνικοι της HCN να το στρωσουν και τζιφος. Μου αλλαξανε 3 router.

    Η λυση που δωσανε ειναι να εχω και το docsis router με 10mbps για να κανω τις δουλειες που δεν γινονται με το fiber.
    Στο μόνο που είχα παρόμοια εμπειρία και πρόβλημα ήταν με το Cosmote Τέλειο Σήμα. Η αιτία που δεν έπαιζε ήταν οτι ο ΟΤΕ αναγνώριζε την IP της HCN , ως IP εξωτερικού και πιο συγκεκριμένα Σερβίας (όντως πριν πάρουν το IP Pool η HCN το συγκεκριμένο το έκανε χρήση πάροχος στην Σερβία) με αποτέλεσμα να μην δουλεύει η υπηρεσία τέλειο σήμα. Μετά απο αρκετά τηλέφωνα στην HCN και στον OTE και εφόσον τους έδωσα συγκεκριμένα την IP μου κάνανε refresh στον geolocation server και μετά με αναγνώριζε σωστά οτι η IP μου βρίσκεται στην Ελλάδα. Ψάξτο προς αυτήν την κατεύθυνση μήπως και είναι κάτι παρόμοιο.

    Ελπίζω να βοήθησα λιγάκι.

  7. #292
    Εγγραφή
    09-11-2007
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    14
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    120/120
    ISP
    HCN
    Router
    Arrowfibre AF511-TV
    Ευχαριστω για την απαντηση @athtsa, δυστυχως αυτο το γνωριζα και εγω και ο τυπος απο την Vodafone που ετυχε και γνωριζε 2 πραγματα παραπανω απο το μεσο υπαλληλο τους.
    Συγκεκριμενα μου ειπε οτι δεν μπορει καν να δει το vodafone full σημα σαν να μην ηταν καν συνδεδεμενο, ενω κανονικα θα μπορουσε να το δει εστω κ αν δεν δουλευε σωστα.
    Φαινεται πως φταει κατι στην ασφαλεια του ρουτερ και δεν αφηνει μεγαλο κομματι της κινησης να φανει εκτος, ενω στα settings του firewall εχω βαλει low

  8. #293
    Εγγραφή
    28-11-2007
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    686
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    39321/3993
    ISP
    HCN
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    Thomson TWG870
    Στις 1 Φεβρουαρίου έκανα αίτηση αναβάθμισης από το πακέτο 40/4 σε fiber 200/200.
    Ένα μήνα μετά, σε επικοινωνία μου με την εξ. πελατών, μου είπαν ότι θα αργήσει λίγο και ότι η αίτηση μου είναι στην θέση 57.
    Σήμερα επικοινώνησα και πάλι να δω που βρισκόμαστε.
    Κοντεύω να σκάσω, τελικά δεν είναι ότι δεν είναι επαγγελματίες, αλλά μας κοροϊδεύουν κιόλας.
    η αίτηση μου είναι στη θέση....52, ενάμιση μήνα μετά κατέβηκε 5 θέσεις στη θέση 52.
    ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ τουλάχιστον, άσε που η κοπελιά ήθελε να με πείσει ότι είναι δύσκολη διαδικασία και ότι αργεί, μια διαδικασία ούτε μιας ώρας.
    θα κάνω καταγγελία για κωλυσιεργία και θα ζητήσω μειώσει παγίου για το διάστημα μέχρι να μου κάνουν την αναβαθμίσει (ξέρω ότι δεν θα καταφέρω τίποτα), απλά για να μην νομίζουν ότι μπορούν να μας κοροϊδεύουν.
    Από μένα πλέον, όπου βρεθώ, θα έχουν μόνο αρνητικά σχόλια.
    Γιατί παροχος δεν είναι η ταχύτητα που δίνεις, αλλά περισσότερο η εξυπηρέτηση και ο σεβασμός στον πελάτη.

  9. #294
    Εγγραφή
    26-08-2003
    Περιοχή
    Beyond the Coast
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    9.764
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    COSMOTE
    Router
    UniFi Dream Machine
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από alfagamma Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στις 1 Φεβρουαρίου έκανα αίτηση αναβάθμισης από το πακέτο 40/4 σε fiber 200/200.
    Τώρα είσαι με οπτική μέσα στο σπίτι ή με cable (ομοαξωνικό) ?

  10. #295
    Εγγραφή
    16-05-2017
    Περιοχή
    Κ.Τούμπα
    Μηνύματα
    308
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    368640/368640
    ISP
    HCN
    Router
    ArrowFIBRE-Ubiquiti ER-12
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από alfagamma Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στις 1 Φεβρουαρίου έκανα αίτηση αναβάθμισης από το πακέτο 40/4 σε fiber 200/200.
    Ένα μήνα μετά, σε επικοινωνία μου με την εξ. πελατών, μου είπαν ότι θα αργήσει λίγο και ότι η αίτηση μου είναι στην θέση 57.
    Σήμερα επικοινώνησα και πάλι να δω που βρισκόμαστε.
    Κοντεύω να σκάσω, τελικά δεν είναι ότι δεν είναι επαγγελματίες, αλλά μας κοροϊδεύουν κιόλας.
    η αίτηση μου είναι στη θέση....52, ενάμιση μήνα μετά κατέβηκε 5 θέσεις στη θέση 52.
    ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ τουλάχιστον, άσε που η κοπελιά ήθελε να με πείσει ότι είναι δύσκολη διαδικασία και ότι αργεί, μια διαδικασία ούτε μιας ώρας.
    θα κάνω καταγγελία για κωλυσιεργία και θα ζητήσω μειώσει παγίου για το διάστημα μέχρι να μου κάνουν την αναβαθμίσει (ξέρω ότι δεν θα καταφέρω τίποτα), απλά για να μην νομίζουν ότι μπορούν να μας κοροϊδεύουν.
    Από μένα πλέον, όπου βρεθώ, θα έχουν μόνο αρνητικά σχόλια.
    Γιατί παροχος δεν είναι η ταχύτητα που δίνεις, αλλά περισσότερο η εξυπηρέτηση και ο σεβασμός στον πελάτη.
    Φιλέ μου από την ταχύτητα που λες έχεις ομοαξονικό καλώδιο (DOCSIS) άρα θα πρέπει να περαστεί εκ νέου καλώδιο fiber. Αυτό περνιέται με ;ένα απλό ραντεβού, το πρόβλημα είναι ότι εάν το κουτί σου δεν είναι fiber θα πρέπει να κάνουν εργασίες και εκεί. Δεν είναι όπως το λες απλά θα περάσουν μερικές ρυθμίσεις και αναβαθμίστηκες.

    Τώρα για το 5 θέσεις ίσως έχεις ένα δίκιο, όχι όμως για την απλότητα της διαδικασίας.

  11. #296
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από AntonyT Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλέ μου από την ταχύτητα που λες έχεις ομοαξονικό καλώδιο (DOCSIS) άρα θα πρέπει να περαστεί εκ νέου καλώδιο fiber. Αυτό περνιέται με ;ένα απλό ραντεβού, το πρόβλημα είναι ότι εάν το κουτί σου δεν είναι fiber θα πρέπει να κάνουν εργασίες και εκεί. Δεν είναι όπως το λες απλά θα περάσουν μερικές ρυθμίσεις και αναβαθμίστηκες.

    Τώρα για το 5 θέσεις ίσως έχεις ένα δίκιο, όχι όμως για την απλότητα της διαδικασίας.
    Ακριβώς, δεν είναι κάτι απλό, σε εμένα είχανε κάνει κοντά στο 6μηνό για την αναβάθμιση απο docsis σε fiber

  12. #297
    Εγγραφή
    28-11-2007
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    686
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    39321/3993
    ISP
    HCN
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    Thomson TWG870
    Όσο δύσκολο και αν είναι, ... είναι δυνατόν σε ενάμιση μήνα να ολοκλήρωσαν 5 αιτήσεις? αυτό είναι ανικανότητα... ή κάτι άλλο....

  13. #298
    Εγγραφή
    16-05-2017
    Περιοχή
    Κ.Τούμπα
    Μηνύματα
    308
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    368640/368640
    ISP
    HCN
    Router
    ArrowFIBRE-Ubiquiti ER-12
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από alfagamma Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όσο δύσκολο και αν είναι, ... είναι δυνατόν σε ενάμιση μήνα να ολοκλήρωσαν 5 αιτήσεις? αυτό είναι ανικανότητα... ή κάτι άλλο....
    Νομίζω ότι όλοι μας μιλάμε στα τυφλά, δεν γνωρίζουμε ακριβός τις διαδικασίες και δεν πιστεύω ότι είναι γραμμική η προτεραιότητα. Δεν είναι όπως οι ουρές σε ένα ταμείο διότι μιλάμε για διαφορετικές περιοχές και είδος ανάγκης για εγκατάσταση (άλλες θέλουν σκάψιμο και άδειες, άλλες απλά τραβάνε ένα καλώδιο από έτοιμο κουτί). Κάποιες πιθανόν να ξεμπλοκάρουν πιο μπροστά οπότε κάποιοι να εξηπηρετουνται πιο μπροστά από άλλους που περίμεναν περισσότερο. Και είναι λογικό αυτό αφού δεν εξαρτώνται όλα από τις εσωτερικές υπηρεσίες τους (πχ για να πάρουν μια άδεια μπλέκουν πολλές άλλες υπηρεσίες).

    Για έμενα είναι λάθος της κοπέλας που αναφέρθηκε σε αριθμό προτεραιότητας. Δεν ξέρουμε ακριβός τι του εξήγησε η τηλεφωνήτρια και που είναι το πρόβλημα στην περίπτωση του, καμιά φορά όταν χάνουμε την υπομονή μας (δικαιολογιμενα μεν, το έχω πάθει και εγώ ουκ ολίγες φορές) άλλα μας λέει κάποιος αλλά καταλαβαίνουμε.

    Χωρίς να θέλω να "εκνευρίσω" περισσότερο τον φίλο μας, γενικώς μιλώντας απορώ γιατί κάποιοι παλιοί πελάτες έμεναν σε DOCSIS προγράμματα και δεν κάναν την κίνηση παλιότερα. Για παράδειγμα το DOCSIS 40/4 είχε το ίδιο κόστος με το Fiber 60/20 και αυτό δεν έγινε τώρα υπήρχε για πάνω από 1 χρόνο.

  14. #299
    Εγγραφή
    28-11-2007
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    686
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    39321/3993
    ISP
    HCN
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    Thomson TWG870
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από AntonyT Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νομίζω ότι όλοι μας μιλάμε στα τυφλά, δεν γνωρίζουμε ακριβός τις διαδικασίες και δεν πιστεύω ότι είναι γραμμική η προτεραιότητα. Δεν είναι όπως οι ουρές σε ένα ταμείο διότι μιλάμε για διαφορετικές περιοχές και είδος ανάγκης για εγκατάσταση (άλλες θέλουν σκάψιμο και άδειες, άλλες απλά τραβάνε ένα καλώδιο από έτοιμο κουτί). Κάποιες πιθανόν να ξεμπλοκάρουν πιο μπροστά οπότε κάποιοι να εξηπηρετουνται πιο μπροστά από άλλους που περίμεναν περισσότερο. Και είναι λογικό αυτό αφού δεν εξαρτώνται όλα από τις εσωτερικές υπηρεσίες τους (πχ για να πάρουν μια άδεια μπλέκουν πολλές άλλες υπηρεσίες).

    Για έμενα είναι λάθος της κοπέλας που αναφέρθηκε σε αριθμό προτεραιότητας. Δεν ξέρουμε ακριβός τι του εξήγησε η τηλεφωνήτρια και που είναι το πρόβλημα στην περίπτωση του, καμιά φορά όταν χάνουμε την υπομονή μας (δικαιολογιμενα μεν, το έχω πάθει και εγώ ουκ ολίγες φορές) άλλα μας λέει κάποιος αλλά καταλαβαίνουμε.

    Χωρίς να θέλω να "εκνευρίσω" περισσότερο τον φίλο μας, γενικώς μιλώντας απορώ γιατί κάποιοι παλιοί πελάτες έμεναν σε DOCSIS προγράμματα και δεν κάναν την κίνηση παλιότερα. Για παράδειγμα το DOCSIS 40/4 είχε το ίδιο κόστος με το Fiber 60/20 και αυτό δεν έγινε τώρα υπήρχε για πάνω από 1 χρόνο.
    Μερικές φορές, όσο και να προσπαθούμε να δικαιολογήσουμε καταστάσεις, είναι αδύνατο, τα γεγονότα είναι αμείλικτα.
    δεν τίθεται θέμα σκαψίματος, υπάρχει ήδη και κουτί και λειτουργούνε 2 διαμερίσματα στην οικοδομή με DOCSIS.
    ότι και να λέμε, αν έκαναν 5 (πέντε) αναβαθμίσεις σε πάνω από 40 ημέρες, ξεπερνάνε και το κατώτατο ρυθμό της καλής εποχής ΟΤΕ.
    όσο το γιατί δεν έκανα την αίτηση πριν.... απλά ήμουν για πάνω από ένα χρόνο στην Αθήνα, οπότε είχα "παγώσει" ακόμα και την σύνδεση που είχα, την αίτηση την έκανα την ημέρα που γύρισα, 1 Φεβρουάριου, όπως και την επανασύνδεση τις γραμμής μου.

  15. #300
    Εγγραφή
    16-05-2017
    Περιοχή
    Κ.Τούμπα
    Μηνύματα
    308
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    368640/368640
    ISP
    HCN
    Router
    ArrowFIBRE-Ubiquiti ER-12
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από alfagamma Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μερικές φορές, όσο και να προσπαθούμε να δικαιολογήσουμε καταστάσεις, είναι αδύνατο, τα γεγονότα είναι αμείλικτα.
    δεν τίθεται θέμα σκαψίματος, υπάρχει ήδη και κουτί και λειτουργούνε 2 διαμερίσματα στην οικοδομή με DOCSIS.
    ότι και να λέμε, αν έκαναν 5 (πέντε) αναβαθμίσεις σε πάνω από 40 ημέρες, ξεπερνάνε και το κατώτατο ρυθμό της καλής εποχής ΟΤΕ.
    όσο το γιατί δεν έκανα την αίτηση πριν.... απλά ήμουν για πάνω από ένα χρόνο στην Αθήνα, οπότε είχα "παγώσει" ακόμα και την σύνδεση που είχα, την αίτηση την έκανα την ημέρα που γύρισα, 1 Φεβρουάριου, όπως και την επανασύνδεση τις γραμμής μου.
    Επειδή και εγώ όταν συνδέθηκα το κουτί είχε DOCSIS επάνω από άλλον πελάτη, αυτό που μου είχαν πει είναι οτι θα πρέπει να ελέγξουν εάν είναι fiber ready. Πράγματι είχαν κάνει κάποιες εργασίες στο κουτί (δεν ξέρω τι ακριβός) και μετά συνδέθηκα.

    Όσο για αυτό που είπα για το DOCSIS, δεν το λέω φυσικά για εσένα... απλά αυτός που είχε το κουτί αρχικά σε έμενα παρέμεινε σε DOCSIS και δεν έχει ακόμα αλλάξει, και φυσικά απορώ γιατί η HCN δεν βγάζει τα προγράμματα από το site της.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος AntonyT : 25-04-19 στις 18:48.

Σελ. 20 από 22 ΠρώτηΠρώτη ... 10151819202122 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-07-11, 22:36
  2. Αργεί στην Ελλάδα η μετάβαση στην ψηφιακή τηλεόραση
    Από Georgevtr στο φόρουμ Γεγονότα και Απόψεις
    Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-12-09, 22:43
  3. Μηνύματα: 244
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-08-08, 15:32
  4. Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-09-07, 19:37

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας