Σελ. 15 από 22 ΠρώτηΠρώτη ... 510131415161720 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 211-225 από 326
  1. #211
    Εγγραφή
    28-11-2007
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    686
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    39321/3993
    ISP
    HCN
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    Thomson TWG870
    Σημερα το απογευμα με πηραν τελικα τηλεφωνο οτι εγινε η συνδεση!!! (δεν καταλαβα τιποτα, ελειπα στην δουλεια φυσικα αλλα δεν ενοχλησαν κανεναν) και οτι μπορω να περασω απο τα γραφεια τους να παρω το ρουτερ....
    εστειλα τον γιο μου, το παρελαβα και μολις ηρθα σπιτι το συνδεσα, ... σε πρωτη φαση δειχνει να δινει (σχεδον) αυτα που λεει:



    το μονο κακο ειναι οτι το ρουτερ δεν εχει μεσα τιποτα, ουτε οδηγιες ουτε πληροφοριες ουτε τιποτα, μονο το ρουτερ και τα καλωδια...
    οποτε το συνδεσα, αλλα ουτε ξερω που να μπω (στην σελιδα του ρουτερ) για τις ρυθμισεις, ουτε ξερω πως να συνδεσω την τηλεοραση....
    θα το ψαξω βεβαια αλλα περιμενα να εχει μεσα στο κουτι "κατι" εστω εναν γρηγορο οδηγο....

  2. #212
    Εγγραφή
    18-10-2010
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    152
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Nova
    Router
    ZTE
    Φιλε μου για την τηλεοραση δεν χρειαζεται να κανεις κατι.απλα συνδεσε το 1 καλωδιο που σου αφησαν στην τηλεοραση, κανε αναζητηση καναλιων και ολα καλα.
    αμα θελεις να μπεις στο ρουτερ για ρυθμισεις κλπ παρε ενα τηλεφωνο να σου πουνε username και password.

    καλο σερφαρισμα

  3. #213
    Εγγραφή
    28-11-2007
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    686
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    39321/3993
    ISP
    HCN
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    Thomson TWG870
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Mondler Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλε μου για την τηλεοραση δεν χρειαζεται να κανεις κατι.απλα συνδεσε το 1 καλωδιο που σου αφησαν στην τηλεοραση, κανε αναζητηση καναλιων και ολα καλα.
    αμα θελεις να μπεις στο ρουτερ για ρυθμισεις κλπ παρε ενα τηλεφωνο να σου πουνε username και password.

    καλο σερφαρισμα
    Thakns

    - - - Updated - - -

    Σαν να εστρωσε σημερα
    οσο για τον κωδικο του ρουτερ ειναι απλος ... ειναι ο default
    User: blank
    Pass: admin

  4. #214
    Εγγραφή
    19-10-2007
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    6
    Downloads
    17
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΠΕΡΑΜΟΣ
    Εγώ να ρωτήσω κάτι σημαντικό.. τον φίλο Alfa-romeo..

    Γράφεις στη σύνδεση σου FTTH (fiber to the home)..
    Αυτό σημαίνει ότι η οπτική ίνα έχει μπει μέσα στο σπίτι κάπου? Ακόμα και στο υπόγειο, θεωρείται FTTH.

    Δεν είμαι καν στην περιοχή σας,, άλλα το θεωρώ μεγάλη αλλαγή,, όχι σαν τεχνολογία, αλλά σαν κίνηση.
    Η σαν project όπως το είπε πιο πάνω κάποιος υπεύθυνος της εταιρίας.
    Για το cable μιλάω.

    Μιας και είναι παλιά κατάσταση.. στη Γερμανία, Βέλγιο, Αγγλία. και πιο παλιά ακόμα στην Αμερική, κλπ.

    Τελικά,, και να μην αρέσει η σύνδεση σε κάποιον συνδρομητή,, έχει έρθει οπτική ίνα έξω από το σπίτι του!!
    Αποκλείεται να πάει χαμένη..
    Και σε ιδιώτη,, και όχι κάποια μεγάλη εταιρία.

    Για φανταστείτε το,, με τους κάγκουρες που κυκλοφορούν στη χώρα μας...

    Αυτό με χωρίς δέσμευση ? μόνο 1 μηνά ? που το πάτε ???
    Μου φαίνεται κάτι καπνίζουνε εκεί στην εταιρία αυτή,, και είναι πολύ χαρούμενοι..

    Δεν υπάρχει αλλού αυτό.. prepaid οπτική ίνα.. !!

  5. #215
    Εγγραφή
    19-09-2006
    Περιοχή
    θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    143
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    20480/2048
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από leots28 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ να ρωτήσω κάτι σημαντικό.. τον φίλο Alfa-romeo..

    Γράφεις στη σύνδεση σου FTTH (fiber to the home)..
    Αυτό σημαίνει ότι η οπτική ίνα έχει μπει μέσα στο σπίτι κάπου? Ακόμα και στο υπόγειο, θεωρείται FTTH.
    θα σου απαντήσω εγώ στο ερώτημα σου.
    Στους ιδιώτες που κάνουν απλή σύνδεση (Ασύμμετρη οπτική μόνο στην Ελλάδα γίνεται) η τεχνολογία είναι FTTB

    Γιατί η οπτική φτάνει σε ένα κουτί κάτω από το σπίτι-πολυκατοικία και στο ανεβάζουν με ομοαξονικό.
    Αν είσαι εταιρία και κάνεις την επαγγελματική σύνδεση 50/50 100/100 τότε στην ανεβάζουν σπίτι σου.

    όσο για το
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από leots28 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μου φαίνεται κάτι καπνίζουνε εκεί στην εταιρία αυτή,, και είναι πολύ χαρούμενοι..
    είναι το μόνο σίγουρο με την προχειρότητα και τον αντιεπαγγελματισμο που τους διέπει.

  6. #216
    Εγγραφή
    26-08-2003
    Περιοχή
    Beyond the Coast
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    9.890
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    COSMOTE
    Router
    UniFi Dream Machine Pro
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jim788e Εμφάνιση μηνυμάτων
    θα σου απαντήσω εγώ στο ερώτημα σου.
    Στους ιδιώτες που κάνουν απλή σύνδεση (Ασύμμετρη οπτική μόνο στην Ελλάδα γίνεται) η τεχνολογία είναι FTTB

    Γιατί η οπτική φτάνει σε ένα κουτί κάτω από το σπίτι-πολυκατοικία και στο ανεβάζουν με ομοαξονικό.
    Στην συγκεκριμένη περίπτωση δεν είναι Cable με DOCSIS3?

  7. #217
    Εγγραφή
    19-09-2006
    Περιοχή
    θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    143
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    20480/2048
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ThReSh Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στην συγκεκριμένη περίπτωση δεν είναι Cable με DOCSIS3?
    ναι αλλά δεν θυμάμαι μπορει να ειναι και DOCSIS2 γιατί το έχουμε σε bridge τον Technicolor και εν τον βλέπω στο δίκτυο μου.
    καποιος μπορει να το δει στον Technicolor που τον εχει κανονικα.

  8. #218
    Εγγραφή
    26-08-2003
    Περιοχή
    Beyond the Coast
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    9.890
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    COSMOTE
    Router
    UniFi Dream Machine Pro
    Path Level
    Fastpath
    E δεν το λες FTTB

  9. #219
    Εγγραφή
    24-03-2007
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    374
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    50Mbps/5Mbps Homebooster
    ISP
    Cosmote
    Router
    Huawei DN9245X6-10
    SNR / Attn
    8(dB) / 30(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Γιατί είναι ασύμμετρη η ταχύτητα σύνδεσης (ρητορικό ερώτημα);
    Packets: Lost in the intrawebs

  10. #220
    Εγγραφή
    28-11-2007
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    686
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    39321/3993
    ISP
    HCN
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    Thomson TWG870
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από leots28 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ να ρωτήσω κάτι σημαντικό.. τον φίλο Alfa-romeo..

    Γράφεις στη σύνδεση σου FTTH (fiber to the home)..
    Αυτό σημαίνει ότι η οπτική ίνα έχει μπει μέσα στο σπίτι κάπου? Ακόμα και στο υπόγειο, θεωρείται FTTH.

    Δεν είμαι καν στην περιοχή σας,, άλλα το θεωρώ μεγάλη αλλαγή,, όχι σαν τεχνολογία, αλλά σαν κίνηση.
    Η σαν project όπως το είπε πιο πάνω κάποιος υπεύθυνος της εταιρίας.
    Για το cable μιλάω.

    Μιας και είναι παλιά κατάσταση.. στη Γερμανία, Βέλγιο, Αγγλία. και πιο παλιά ακόμα στην Αμερική, κλπ.

    Τελικά,, και να μην αρέσει η σύνδεση σε κάποιον συνδρομητή,, έχει έρθει οπτική ίνα έξω από το σπίτι του!!
    Αποκλείεται να πάει χαμένη..
    Και σε ιδιώτη,, και όχι κάποια μεγάλη εταιρία.

    Για φανταστείτε το,, με τους κάγκουρες που κυκλοφορούν στη χώρα μας...

    Αυτό με χωρίς δέσμευση ? μόνο 1 μηνά ? που το πάτε ???
    Μου φαίνεται κάτι καπνίζουνε εκεί στην εταιρία αυτή,, και είναι πολύ χαρούμενοι..

    Δεν υπάρχει αλλού αυτό.. prepaid οπτική ίνα.. !!
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jim788e Εμφάνιση μηνυμάτων
    θα σου απαντήσω εγώ στο ερώτημα σου.
    Στους ιδιώτες που κάνουν απλή σύνδεση (Ασύμμετρη οπτική μόνο στην Ελλάδα γίνεται) η τεχνολογία είναι FTTB

    Γιατί η οπτική φτάνει σε ένα κουτί κάτω από το σπίτι-πολυκατοικία και στο ανεβάζουν με ομοαξονικό.
    Αν είσαι εταιρία και κάνεις την επαγγελματική σύνδεση 50/50 100/100 τότε στην ανεβάζουν σπίτι σου.

    όσο για το

    είναι το μόνο σίγουρο με την προχειρότητα και τον αντιεπαγγελματισμο που τους διέπει.
    Παιδια, δεν το εψαξα πολυ οσον αφορα το τεχνικο κομματι... σημασια εχει που ειχα τις ταχυτητες (down/up) που ελεγαν και μαλιστα χωρις να επηρεαζει η TV.... τωρα φυσικα την εχω "παγωσει" και περιμενω να ληξει η συνδεση μου με τον ΟΤΕ για να μεταφερω τον αριθμο μου εκει....(αφου ΑΚΟΜΑ ο ΟΤΕ δεν μου παρεχει VDSL...)

  11. #221
    Εγγραφή
    25-04-2012
    Μηνύματα
    143
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200
    ISP
    INALAN
    Router
    OPNsense
    Καλησπέρα και από εμένα, ας παραθέσω κι εγώ την εμπειρία μου!

    Περιοχή Θεσσαλονίκη/Καλαμαριά (όχι ότι παίζει καμία σημασία) έκανα αίτηση τελευταίες μέρες Σεπτέμβρη και με ενεργοποίησαν πρώτες μέρες Φλεβάρη. Στην πλευρά της πολυκατοικίας που επέλαξαν να μου βάλουν τον κλωβό υπήρχε ήδη σκαμμένο αυλάκι με την οπτική περασμένη στον δρόμο παρόλα αυτά η σύνδεση άργησε όλους αυτούς τους μήνες - αλλά το κατανοώ μιας και χρειάζεται ειδική άδεια από τον Δήμο την οποία καθυστερεί (ο Δήμος) επίτηδες μερικές φορές ακόμα και για να σπάσεις 5 πλακάκια στο πεζοδρόμιο (όπως στην περίπτωση μου).

    Με ειδοποίησαν να πάω να πάρω το router από τα κεντρικά τους πράγμα το οποίο έκανα μέσα στην ίδια ημέρα. Αυτό που λένε πολλοί χρήστες το παρατήρησα από το κατάστημα ακόμα, πρέπει να βελτιώσουν λίγο το επικοινωνιακό τους κομμάτι. Ή (για να μην κατηγορώ μόνο τη μία πλευρά) ίσως εγώ έχω συνηθίσει να με γλείφουν στα υπόλοιπα καταστήματα των γνωστών (adsl) εταιρειών μπας και με δεσμεύσουν για κανένα χρόνο και μου φάνε τα λεφτά... Πάντως όταν ως "άσχετος" χρήστης ρωτάω αυτολεξεί:
    "Υπάρχουν στοιχεία για να συνδεθώ όπως στην ADSL? Παράδειγμα πρέπει να βάλω κάποιο username του στυλ: mrelement@hcn.fiber.com ή κάτι παρεμφερές, μαζί με κάποιο κωδικό?", και με κοιτάει σαν εξωγήινος και εν τέλει μου δίνει τα username και password για το web interface του router ενώ πολύ αναλυτικά και ξεκάθαρα δεν ρωτάω για αυτό - τέλος πάντων ίσως η κοπέλα να ήταν κουρασμένη ή καινούρια ή κάτι να της είχε συμβεί να μην είχε πολλή όρεξη - κι εγώ ιδιωτικό τομέα δουλεύω και την καταλαβαίνω δεν έχεις την όρεξη του άλλου (και δεν ειρωνεύομαι).

    Συνδέομαι την επόμενη μέρα πρωί πρωί. Το πρώτο πράγμα που παρατήρησα ήταν η πάνω πλευρά του router (Thomson GWT780) ήταν λίγο κιτρινισμένη που σημαίνει πιθανότατα μεταχειρισμένος εξοπλισμός από παλαιό χρήστη που διέκοψε(?). Όχι ότι με πειράζει και αυτό αλλά είπα να είμαι αναλυτικός. Η ταχύτητα είναι αυτή που υπόσχονται στα χαρτιά. Τώρα βλέπω κάτι φίλους πιο επάνω να κάνουν debate για κάτι πρωτόκολλα DOCSIS2 DOCSIS3 και για το αν είναι FTTH , FTTB κτλ - εμένα αυτό δε με πολυενδιαφέρει κι ούτε και τα έψαξα αρκετά μπορώ να πω. Με ενδιαφέρει πως ότι από το να δίνω δεσμευμένος σε συμβόλαιο 20+ ευρώ για έως 24 Mbps (κλειδώνω στα 6-7) εδώ έχω 10 σχεδόν πεντακάθαρα και με λιγότερα λεφτά. Και διακοπή όποτε θέλω και τους βγάζω το καπέλο σε αυτό και μπράβο τους με όποιο τρόπο και αν το κάνουν!

    Σάββατο μεσημέρι τρώω μια αποσύνδεση από το ίντερνετ για 1-2 ώρες και επανέρχεται "μόνο του"(?)
    Κυριακή μεσάνυχτα/Δευτέρα ξημερώματα τρώω ακόμα μία αποσύνδεση από το ίντερνετ (μόνιμη πλέον) την οποία φυσικά και δε μπορούσα να αναφέρω ως τη Δευτέρα λόγω έλειψης 24ωρης τεχνικής υποστήριξης.
    Δευτέρα πρωί με ένα τηλεφώνημα στην τεχνική υποστήριξη και μιλώντας με το παλικάρι που έχουν εκεί ο οποίος είναι ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ήρεμος και φιλικός και τον ευχαριστώ πολύ αποκαταστάθηκε η "βλάβη" μου - βέβαια δεν έμαθα ποτέ τι βλάβη είχα.
    Πέμπτη βράδυ/Παρασκευή ξημερώματα και πάλι τρώω μια αποσύνδεση από το ίντερνετ (επίσης μόνιμη) την οποία πλέον επιδιόρθωσε ένα συνεργείο το οποίο ανέβηκε πάνω και κάτι άλαξε στις συνδέσεις των καλωδίων μου - και πάλι δεν έμαθα ακριβώς τι βλάβη είχα.

    Επιγραματικά, για παιχνίδια τα οποία παίζω online καλή απόκριση έχω πέσει περίπου 10-15ms σε όλα. Ταχύτητες για τα 10Mbps που πήρα πιάνω το θεωρητικό μέγιστο σε ταχύτητα download/upload. Όταν δε πέφτει ανεξήγητα είναι σταθερή - δεν υπάρχουν διακυμάνσεις.
    Αν πέσει και είναι καθημερινή και ώρα εργασίας κάποιος θα το φροντίσει - αν δεν είναι ώρα εργασίας περιμένεις την επόμενη πρωινή. Αν είναι Σαββατοκύριακο κλάψε. Πολύ θετικά η τιμή, και η μη-δέσμευση. Γενικά θα βαθμολογήσω με ένα 7/10 για την πρωτοβουλία, την προσπάθεια, την πρόθεση και την παροχή (των όποιων) υπηρεσιών. Περιμένω η υποστήριξη (και ειδικά η τεχνική) να γίνει καλύτερη - τουλάχιστον ας ξεκινήσουν με κάτι που αγγίζει τα όρια του 24ωρου.

    Φιλικά!

  12. #222
    Εγγραφή
    23-08-2007
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    325
    Downloads
    22
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    10240/1024
    ISP
    Hellenic Cable Network
    SNR / Attn
    11(dB) / 27.3(dB)
    Τα τεχνικά θέματα είναι προτιμότερο να αποστέλλονται με email στο support@hcn.gr δίνοντας συγκεκριμένα στοιχειά πχ ώρα / διάρκεια αποσύνδεσης κ.α.
    Το να υπάρχει τηλεφωνήτρια για τη καταγραφή του αιτηματος στις 3 τα ξημερώματα το βρίσκω εντελώς άχρηστο, ακόμα και στον ΟΤΕ τα τεχνικά θέματα (πέραν του reset στο router) λύνονται σε 1-2 εργάσιμες.

  13. #223
    Εγγραφή
    19-09-2006
    Περιοχή
    θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    143
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    20480/2048
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Το ταξίδι κάπου εδώ τελειώνει...
    Έβαλα πριν 2 χρόνια HCN στην περιοχή της καλαμαριάς.

    Είχαμε καλές και κακές μέρες αλλά κυρίως κακές με αποτέλεσμα όλο φασαρίες και κακομούτσουνες τηλεφωνήτριες.
    Τα παιδιά από το τεχνικό τμήμα είναι ήρωες γιατί και προσπαθούν με περιορισμένα μέσα και προσωπικό. Όσες φόρες κατάφερα να τους βρω με εξυπηρέτησαν όσο μπορούσαν.
    Συμπεράσματα :

    Για απλή χρήση ίντερνετ είναι μια καλή λύση λόγω οικονομικού και ειδικά στην ταχύτητα των 10Mbit.
    Αν δεν θες συμβόλαια είναι για σένα.
    Αν θες δωρεάν κανάλια είναι για σένα.

    Αν όμως ζητας σταθερότητα και επιδόσεις μάλλον δεν είναι για σένα.
    Αν θέλεις τηλέφωνο σταθερό με δωρεάν χρόνο μαζί με ίντερνετ σε καλή τιμή δεν είναι για σένα.(χάνονται και κλήσεις κάποιες φορές επειδή είναι με προώθηση)
    Αν εισαι χρήστης με απαιτησεις (Streaming,Skype,Remote management) δεν ειναι για σενα.
    Αν εχεις Cosmote τελειο σημα , Vodafon full σήμα δεν ειναι για σένα .

    θα μπορούσα να γράφω ατελείωτες ώρες για παράπονα αλλά θα τους δώσω τον χρόνο τους να αναπτύξουν την εταιρία και να βελτιώσουν τα λάθη τους.
    Μεγαλύτερο πρόβλημα παραμένει η σταθερότητα της γραμης και τα Timeouts ειδικά τα πρωινά και τα ΣΚ για μένα που ειμαι advance user δεν δέχομαι
    τέτοια θέματα και ειδικά να χάνω κλήσεις λόγω αποσυνδέσεων στο COSMOTE Τέλειο σήμα.

    Έκανα αίτηση στον ΟΤΕ με την νέα προσφορά τους στα 27.90 VDSL 30Mbit με 250 σταθερά και 30 κινητά.
    θα τους κρατήσω για την ομαλή μετάβαση.

    Στο μέλλον επιφυλάσσομαι να τσεκάρω την εξέλιξη.

  14. #224
    Εγγραφή
    20-03-2003
    Περιοχή
    Στη μόνη πόλη που γράφεται με 2 'σ' και προφέρεται με 2 'λ'
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    21.422
    Downloads
    25
    Uploads
    2
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11000/1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    Netgear DGN2000
    SNR / Attn
    4(dB) / 30.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jim788e Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν εισαι χρήστης με απαιτησεις (Streaming,Skype,Remote management) δεν ειναι για σενα.
    Eπειδή αναμένω την 50/50 μπορείς να δώσεις περισσότερες πληροφορίες για την παράθεση;
    Όλοι λένε ότι οι γραμμές τους έχουν χαμηλό latency (λογικό λόγω οπτικής). Τι είναι αυτό που αποτελεί αρνητικό παράγοντα;
    Όσο πιο βαθιά βάζουν το χέρι οι εταίροι στις τσέπες μας, τόσο πιο κοντά φθάνουν στα @@ μας

  15. #225
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από yiapap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Eπειδή αναμένω την 50/50 μπορείς να δώσεις περισσότερες πληροφορίες για την παράθεση;
    Όλοι λένε ότι οι γραμμές τους έχουν χαμηλό latency (λογικό λόγω οπτικής). Τι είναι αυτό που αποτελεί αρνητικό παράγοντα;
    Προσωπικά δεν είχα κάποιο θέμα

Σελ. 15 από 22 ΠρώτηΠρώτη ... 510131415161720 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-07-11, 22:36
  2. Αργεί στην Ελλάδα η μετάβαση στην ψηφιακή τηλεόραση
    Από Georgevtr στο φόρουμ Γεγονότα και Απόψεις
    Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-12-09, 22:43
  3. Μηνύματα: 244
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-08-08, 15:32
  4. Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-09-07, 19:37

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας