Σελ. 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 31-45 από 47
  1. #31
    Εγγραφή
    25-05-2005
    Περιοχή
    Control Plane
    Μηνύματα
    7.144
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΦΝΗ
    Path Level
    Interleaved
    Δεν υπάρχει αντίστοιχο πακέτο απο άλλο πάροχο με 8,5€ 600mb 600sms 600 Λεπτά.

  2. #32
    Εγγραφή
    09-08-2007
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    10
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    21656/1020
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΡΗΣ
    Router
    linksys w200
    SNR / Attn
    5(dB) / 17(dB)
    Προς WIND & Q από Βonus εγγραφής 300" www.wind.com.gr/gr/f2g/my-free-2-go/

  3. #33
    Ενδιαφέρουσα προσφορά από τη F2G.

  4. #34
    Εγγραφή
    13-07-2007
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    577
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΙΛΙΣΣΟΣ
    Router
    H300s
    Path Level
    Interleaved
    Η WIND δίνει τα γνωστά 200 λεπτά προς όλους με τα €20. Και έρχεται το καλύτερο. Για ανανέωση απο το κατάστημα, δίνει άλλα 100 λεπτά δώρο και επειδή υπάρχει και HAPPY HOUR δίνει και δωρεάων προς WIND/Q επιπλέον.
    Πήγα χθές και ανανέωσα σε κατάστημα και μου έδωσε (θα γράψω τα μηνύματα όπως μου ήρθαν): 200 λεπτά προς όλους + Επιπλέον 100 λεπτά προς όλα τα δίκτυα + 300 λεπτά-SMS προς ίδιο δίκτυο επειδή ανανέωσα σε κατάστημα + 600 λεπτά-SMS προς ίδιο δίκτυο. Όλα με ισχύ για 30 μέρες.
    Δηλαδή εν κατακλείδι: 300 λεπτά προς άλλα δίκτυα και 900 λεπτά προς ίδιο δίκτυο.
    Και τα €20, στην κάρτα.
    Δίνει κανείς περισσότερα;
    Subscribe on YouTube @grigsgr
    www.youtube.com/c/grigsgr

  5. #35
    Εγγραφή
    14-12-2006
    Περιοχή
    ΠΡΩΗΝ Ελληνικη Μακεδονία
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.693
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    15044/1024
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    Thomson TG585 v8
    SNR / Attn
    6(dB) / 33(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BigRed Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φεύγω σφαίρα από CU κ' πάω κατά WIND
    Κι εγω στο τσακ ημουν να φυγω κι αυτη η προσφορα ηταν η "χαριστικη βολη".

    Πλεον στο dual sim μονο Cosmote/Wind.

    Y.Γ. Στο καταστημα Wind που πηρα την sim μου ειπαν πως αν κανεις ανανεωση (απο 10Ε) απο εκει σε συγκεκριμενες ωρες (12:00-15:00, 17:00-20:00) σου δινουν επιπλεον bonus 200'+200 Sms προς Wind/Q.

  6. #36
    Εγγραφή
    25-05-2005
    Περιοχή
    Control Plane
    Μηνύματα
    7.144
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΦΝΗ
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Billmg81 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εμένα προσωπικά μου άρεσε πολύ το νέο site του F2G! Το βρήκα βολικό & εύχρηστο! Όσο για την προσφορά την βρίσκω αρκετά καλή!
    Και εμένα μου αρέσει το site του f2g αλλα δεν είχα δει της vodafone η της Cosmote που είχα πριν.

    ........Auto merged post: Lagman πρόσθεσε 5 λεπτά και 7 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από psytransas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κι εγω στο τσακ ημουν να φυγω κι αυτη η προσφορα ηταν η "χαριστικη βολη".

    Πλεον στο dual sim μονο Cosmote/Wind.

    Y.Γ. Στο καταστημα Wind που πηρα την sim μου ειπαν πως αν κανεις ανανεωση (απο 10Ε) απο εκει σε συγκεκριμενες ωρες (12:00-15:00, 17:00-20:00) σου δινουν επιπλεον bonus 200'+200 Sms προς Wind/Q.
    Δηλαδή αν κάνεις ανανέωση απο 10€ πριν τις 12 η μετα τις 20 δε σου δίνουν αυτο το επιπλέον μπόνους ;
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Lagman : 11-03-12 στις 18:21. Αιτία: auto merged post

  7. #37
    Εγγραφή
    14-12-2006
    Περιοχή
    ΠΡΩΗΝ Ελληνικη Μακεδονία
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.693
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    15044/1024
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    Thomson TG585 v8
    SNR / Attn
    6(dB) / 33(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Lagman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδή αν κάνεις ανανέωση απο 10€ πριν τις 12 η μετα τις 20 δε σου δίνουν αυτο το επιπλέον μπόνους ;
    Ακριβως. Ετσι μου ειπε ο υπαλληλος. Βεβαια ανανεωση ακομα δεν εκανα γιατι μου φτανουν για την ωρα το 300' απο την εγγραφη στο MyF2G.
    Δε ξερω αν ειναι προσφορα του συγκεκριμενου καταστηματος ή συνολικα της εταιριας.

  8. #38
    Εγγραφή
    25-05-2005
    Περιοχή
    Control Plane
    Μηνύματα
    7.144
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΦΝΗ
    Path Level
    Interleaved
    Ανακάλυψα πρόβλημα στο iPhone τα μηνύματα είναι μέχρι 70 χαρακτήρες ενώ με Cosmote είχα 160 και vodafone . Παρόλα αυτά πιστεύω ότι αξίζει η προσφορά.

  9. #39
    Εγγραφή
    29-03-2004
    Μηνύματα
    307
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    ISP
    .
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Lagman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ανακάλυψα πρόβλημα στο iPhone τα μηνύματα είναι μέχρι 70 χαρακτήρες ενώ με Cosmote είχα 160 και vodafone . Παρόλα αυτά πιστεύω ότι αξίζει η προσφορά.

    Ακυρο πλεον αυτο που λες. Ειμαι με WIND και με τα παλια carrier settings και με 4.3.3 ναι ηταν 70 χαρακτηρες, ΜΟΝΟ αν εγραφες με ελληνικους χαρακτηρες. Με λατινικους ειχες 160.
    Τωρα με 5.0.1 και τα τελευταια carrier settings εχω κανονικα 160, ειτε με ελληνικα, ειτε με λατινικα.

    ........Auto merged post: nuxx πρόσθεσε 2 λεπτά και 47 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από psytransas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ακριβως. Ετσι μου ειπε ο υπαλληλος. Βεβαια ανανεωση ακομα δεν εκανα γιατι μου φτανουν για την ωρα το 300' απο την εγγραφη στο MyF2G.
    Δε ξερω αν ειναι προσφορα του συγκεκριμενου καταστηματος ή συνολικα της εταιριας.
    Να τα κανετε ολα online, ισχυει κανονικα το bonus με καθε καρτα.

    * Και σε κατι που προαναφερθηκε πιο πριν.. Οταν εκανα την εγγραφη μου (online) πηρα τα 300' bonus προς WIND. Και στα καπακια εβαλα καρτα 20€, και πηρα αλλα 200' προς ολους.
    Εχω μιλησει προς ολους και για WIND, ΠΡΩΤΑ τα αφαιρει απο το bonus εγγραφης (+300') και μετα αρχιζει να "τρωει" το δευτερο bonus απο καρτα ανανεωσης.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος nuxx : 12-03-12 στις 23:08. Αιτία: auto merged post

  10. #40
    Εγγραφή
    06-09-2011
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    170
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Μια από τις καλύτερες προσφορές ever. Το καλό είναι ότι μπορείς να αξιοποιήσεις τις ανανεώσεις με διαφορετικό τρόπο ανάλογα με αυτό που σε συμφέρει καλύτερα. Προσωπικά το χρησιμοποιώ πολύ και για data

  11. #41
    Εγγραφή
    25-05-2005
    Περιοχή
    Control Plane
    Μηνύματα
    7.144
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΦΝΗ
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nuxx Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ακυρο πλεον αυτο που λες. Ειμαι με WIND και με τα παλια carrier settings και με 4.3.3 ναι ηταν 70 χαρακτηρες, ΜΟΝΟ αν εγραφες με ελληνικους χαρακτηρες. Με λατινικους ειχες 160.
    Τωρα με 5.0.1 και τα τελευταια carrier settings εχω κανονικα 160, ειτε με ελληνικα, ειτε με λατινικα.

    ........Auto merged post: nuxx πρόσθεσε 2 λεπτά και 47 δευτερόλεπτα αργότερα ........



    Να τα κανετε ολα online, ισχυει κανονικα το bonus με καθε καρτα.

    * Και σε κατι που προαναφερθηκε πιο πριν.. Οταν εκανα την εγγραφη μου (online) πηρα τα 300' bonus προς WIND. Και στα καπακια εβαλα καρτα 20€, και πηρα αλλα 200' προς ολους.
    Εχω μιλησει προς ολους και για WIND, ΠΡΩΤΑ τα αφαιρει απο το bonus εγγραφης (+300') και μετα αρχιζει να "τρωει" το δευτερο bonus απο καρτα ανανεωσης.
    Δε το κατάλαβα, το πρόβλημα με τους ελληνικούς χαρακτήρες κεφάλαια είτε μικρά είναι η έκδοση 4.3.3 ; Πρέπει να πάω σε 5.01 για να μην έχω αυτο το πρόβλημα με τα μηνύματα ;

    ........Auto merged post: Lagman πρόσθεσε 82 λεπτά και 13 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Τα τελευταία Carrier settings πως μπορώ να τα πάρω ; Φταίει η sim ;
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Lagman : 13-03-12 στις 11:08. Αιτία: auto merged post

  12. #42
    Εγγραφή
    13-07-2007
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    577
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΙΛΙΣΣΟΣ
    Router
    H300s
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από psytransas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ακριβως. Ετσι μου ειπε ο υπαλληλος. Βεβαια ανανεωση ακομα δεν εκανα γιατι μου φτανουν για την ωρα το 300' απο την εγγραφη στο MyF2G.
    Δε ξερω αν ειναι προσφορα του συγκεκριμενου καταστηματος ή συνολικα της εταιριας.

    Οι συγκεκριμένες ώρες είναι Happy Hour για τη WIND. Δεν ισχύουν σε συγκεκριμένο κατάστημα αλλά σε όλες τις ανανεώσεις που θα γίνουν ανάμεσα σε εκείνες τις ώρες.
    Τα επιπλέον Bonus ισχύουν μόνο για εκείνες τις ώρες.
    Subscribe on YouTube @grigsgr
    www.youtube.com/c/grigsgr

  13. #43
    Εγγραφή
    29-03-2004
    Μηνύματα
    307
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    ISP
    .
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Lagman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δε το κατάλαβα, το πρόβλημα με τους ελληνικούς χαρακτήρες κεφάλαια είτε μικρά είναι η έκδοση 4.3.3 ; Πρέπει να πάω σε 5.01 για να μην έχω αυτο το πρόβλημα με τα μηνύματα ;

    ........Auto merged post: Lagman πρόσθεσε 82 λεπτά και 13 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Τα τελευταία Carrier settings πως μπορώ να τα πάρω ; Φταίει η sim ;

    Καλησπερα. Για να μην περιμενεις ποτε θα σου ξαναβγαλει μηνυμα το iPhone ή το iTunes, βγαλε τη SIM και απλα ξαναβαλτη μεσα στο iPhone. Μετα ανοιξε το iTunes, μετα συνδεσε το iPhone και αν υπαρχει Carrier Update για τη SIM σου, σου βγαζει μηνυμα οτι υπαρχει update και απλα πατας Update. Ουτε 3 δευτερολεπτα δεν παιρνει

    Θυμαμαι πως (περιπου) πριν κανα τριμηνο ειχε update η WIND για τα Carrier Settings σε iPhone. Απο την ωρα που το εκανα, 170 χαρακτηρες σε ολες τις γλωσσες.
    Τοτε ημουν με 4.3.3, δεν νομιζω να θες και iOS 5, αλλα προσωπικα θα το εκανα. Ειναι πολυ καλυτερο το iOS 5 απο το 4..

  14. #44
    Εγγραφή
    25-05-2005
    Περιοχή
    Control Plane
    Μηνύματα
    7.144
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΦΝΗ
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nuxx Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα. Για να μην περιμενεις ποτε θα σου ξαναβγαλει μηνυμα το iPhone ή το iTunes, βγαλε τη SIM και απλα ξαναβαλτη μεσα στο iPhone. Μετα ανοιξε το iTunes, μετα συνδεσε το iPhone και αν υπαρχει Carrier Update για τη SIM σου, σου βγαζει μηνυμα οτι υπαρχει update και απλα πατας Update. Ουτε 3 δευτερολεπτα δεν παιρνει

    Θυμαμαι πως (περιπου) πριν κανα τριμηνο ειχε update η WIND για τα Carrier Settings σε iPhone. Απο την ωρα που το εκανα, 170 χαρακτηρες σε ολες τις γλωσσες.
    Τοτε ημουν με 4.3.3, δεν νομιζω να θες και iOS 5, αλλα προσωπικα θα το εκανα. Ειναι πολυ καλυτερο το iOS 5 απο το 4..

    Ευχαριστώ πολύ, θα την βάλω την 5 αφού την δοκιμάσουν όλοι καλά Δεν αλλάζω για το iblacklist στο cydia έχω ένα κόλλημα με την Μαύρη Λίστα και το iblacklist τα διαχειρίζεται άψογα.

  15. #45
    Εγγραφή
    29-03-2004
    Μηνύματα
    307
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    ISP
    .
    Για την 5.0.1 εννοουσα. Αυτην εχω. Οχι την 5.1. Οποιος δεν προλαβε jb πριν την 5.1.. αναμονη....

    Επρεπε ΗΔΗ να την εχεις... τι περιμενες?? Το iBlacklist (που απλα τα σπαει) και εννοειται πως το εχω απο οταν πρωτοβγηκε, υπαρχει και παιζει κανονικα στην 5.0.1

Σελ. 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-12-11, 00:25
  2. Μηνύματα: 59
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-08-10, 11:44
  3. Wind F2G:δωρεάν 3000 Λεπτά και 3000sms προς F2G ΚΑΙ 3GB δωρεάν internet
    Από lvs στο φόρουμ Σταθερή & Κινητή Τηλεφωνία
    Μηνύματα: 30
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-03-10, 00:44
  4. Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-03-09, 10:50
  5. Vodafone, Νέες Προσφορές και για φοιτητές
    Από harris στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-09-07, 23:18

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας