Σελ. 15 από 22 ΠρώτηΠρώτη ... 510131415161720 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 211-225 από 326
  1. #211
    Εγγραφή
    30-11-2005
    Περιοχή
    City
    Μηνύματα
    496
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTB
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Cosmote
    Router
    fritzbox 5140
    SNR / Attn
    12(dB) / 13(dB)
    Παιδιά για να καταλάβω, εγώ έχω adsl HOL που λήγει 21 Δεκέμβρη. Αν πάρω το adsl plus τότε θα δώσω 189 ευρω για 3 μήνες??? Πάνε καλά? Μετά τι θα δίνω? Η απεριόριστη τηλεφωνία θα ισχύει και μετά ή μόνο για τη διάρκεια του πακέτου?
    Η μεγαλύτερη λαλακία που έχω ακούσει στην Ελλάδα είναι ότι για το χάλι μας φταίνε οι πολιτικοί. Χα....

  2. #212
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.767
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Για να τελειώνει το ζήτημα,στο Forum γίνονται δεκτές όλες οι απόψεις ελεύθερα.
    Σταματήστε λοιπόν τις θεωρίες συνομωσίας και συνεχίστε στο Θέμα.

    Όλες οι ανακοινώσεις των Isps αναρτώνται μόλις γίνουν διαθέσιμες.
    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

  3. #213
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.587
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mfds Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aν δεν κανω λαθος αυτο το forum τηρει την πιο βασικη αρχη: Ελευθερια λογου
    ειτε αυτο ειναι καλη ειτε κακη κριτικη.
    Δεν σε πιανω τι εννοεις λοιπον. Αν πχ κατι δεν μου αρεσει πρεπει να κανω τουμπεκι, να βαλω την ουρα στα σκελια και να την κανω??Θες να το διευκρινησεις...???
    Θα ήθελα να μην παρέθετες μόνο το συγκεκριμένο απόσπασμα από όσα έγραψα.
    Ούτε λίγο ούτε πολύ ο nikgr μας κατηγόρησε ότι δεν αναβάσαμε την προσφορά της Forthnet στην πρώτη σελίδα επειδή τα παίρνουμε από την HOL. Ωστόσο δεν τον φίμωσε κανένας, ακόμα περιμένω να απαντήσει αλλά το θεώρησε περιττό.

    Επίσης θα ήταν ενδιαφέρον να προσπαθήσει να εξηγήσει κάποιος πώς είναι δυνατόν να παίρνει το adslgr γραμμή από τη HOL τη στιγμή που εμείς ξεσκεπάσαμε το θέμα με το traffic shapping που έκανε στις γραμμές της.
    Αλλά πριν σχολιάσουμε τη δουλειά άλλου δε σκεφτόμαστε και λίγο.

    Όσον αφορά την προσφορά της Forthnet, ανέβηκε στην πρώτη σελίδα αμέσως μόλις η Forthnet μας έκανε την τιμή να βγάλει δελτίο τύπου. Ο nikgr είχε την απαίτηση να γράψουμε είδηση από αυτήν τη σελίδα, δηλαδή να κάτσω εγώ (ή οποιοσδήποτε άλλος editor) να συντάξω ένα κείμενο που θα έπρεπε να συντάξει το τμήμα marketing της Forthnet.
    Κανείς δε με πληρώνει για να ανεβάζω ειδήσεις στο forum, και συντάσσω τις ειδήσεις που μου κάνει κέφι (τις οποίες χαρακτήρισε και σαχλαμάρες και για αυτό και το σχόλιο με τα κουβαδάκια).

    Εσύ θεωρείς ότι η αντίδραση του forum ήταν υπονεμευτική για την προσφορά της Forthnet;
    Θεωρείς ότι την έχουμε ριγμένη σε σύγκριση με τη HOL;
    Αυτά τα ερωτήματα στα θέτω εντελώς φιλικά.

  4. #214
    Εγγραφή
    31-07-2004
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Μηνύματα
    5.243
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30 mbps
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ
    Router
    ASUS RT68U
    OFFTOPIC
    lewton σε τί θελεις ακριβώς να απαντήσω?
    Στο ότι δεν ανέβασα ΕΓΩ την είδηση?
    Μα 2 φορές που προσπάθησα παλαιότερα να το κάνω τα "νέα" μου απορρίφθηκαν χωρίς να ενημερωθώ καν.
    Δεν ξέρω περνάνε κάποιου είδους λογοκρισία? Αν θελετε να ανεβάζουν και οι απλοί χρήστες νέα ας ανεβαίνουν κατευθείαν και ας κλειδώνονται αν θεωρούνται ανούσια ή ανακριβή.
    Όχι να στέλνω μια είδηση και να μην εμφανίζεται πουθενά ή να μην παίρνω κάποια απάντηση γιατί δεν μπήκε.

    Όσο για το σχόλιό μου περι διαφόρων ειδήσεων που εμφανίζονται κατα καιρούς απλά για εγκλυκλοπαιδικούς λόγους στα νέα, θεώρησα παράξενο να μην μπει κατευθείαν μια είδηση προσφορών που ενδιαφέρει πάρα πολλούς αν αναλογιστεί κανείς τις 14 ήδη σελίδες αυτού του thread ΠΡΙΝ ανακοινωθούν οι προσφορές.

    Δεν ήξερα ότι πρέπει να βγάλει ειδική ανακοίνωση ο κάθε provider για να γίνει απλά copy-paste στα νέα.
    Eγώ είδα την προσφορά της forthnet στο Link που παρέθεσα και απόρησα γιατί δεν έγινε καμία μνεία στις ειδήσεις αμέσως.
    Τώρα αν με κατηγορείς για καχύποπτο ναι ΕΙΜΑΙ καχύποπτος.
    Παρ' όλα αυτά ζητώ συγγνώμη αν προσεβαλα κάποιους.
    Αυτά και τέλος το offtopic!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος nikgr : 13-12-06 στις 01:16.

  5. #215
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nikgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    OFFTOPIC
    lewton σε τί θελεις ακριβώς να απαντήσω?
    Στο ότι δεν ανέβασα ΕΓΩ την είδηση?
    Μα 2 φορές που προσπάθησα παλαιότερα να το κάνω τα "νέα" μου απορρίφθηκαν χωρίς να ενημερωθώ καν.
    Δεν ξέρω περνάνε κάποιου είδους λογοκρισία? Αν θελετε να ανεβάζουν και οι απλοί χρήστες νέα ας ανεβαίνουν κατευθείαν και ας κλειδώνονται αν θεωρούνται ανούσια ή ανακριβή.
    Όχι να στέλνω μια είδηση και να μην εμφανίζεται πουθενά ή να μην παίρνω κάποια απάντηση γιατί δεν μπήκε.

    Όσο για το σχόλιό μου περι διαφόρων ειδήσεων που εμφανίζονται κατα καιρούς απλά για εγκλυκλοπαιδικούς λόγους στα νέα, θεώρησα παράξενο να μην μπει κατευθείαν μια είδηση προσφορών που ενδιαφέρει πάρα πολλούς αν αναλογιστεί κανείς τις 14 ήδη σελίδες αυτού του thread ΠΡΙΝ ανακοινωθούν οι προσφορές.

    Δεν ήξερα ότι πρέπει να βγάλει ειδική ανακοίνωση ο κάθε provider για να γίνει απλά copy-paste στα νέα παρα μετα ένα 24ωρο+.
    Eγώ είδα την προσφορά της forthnet στο Link που παρέθεσα και απόρησα γιατί δεν έγινε καμία μνεία στις ειδήσεις αμέσως.
    Τώρα αν με κατηγορείς για καχύποπτο ναι ΕΙΜΑΙ καχύποπτος.
    Παρ' όλα αυτά ζητώ συγγνώμη αν προσεβαλα κάποιους.
    Αυτά και τέλος το offtopic!
    Για ποσο παλιά μιλάς;
    Γιατί εδώ και αρκετους μήνες, για κα΄θε moderation action ο χρήστης πέρνει πμ
    Το θέμα ποιο είναι
    Προσωπικό γιατι δεν σου ανεβάσαν την είδηση;

    Τι σχέση έχει το ένα με αυτό που σε ρωτα ο lewton;

  6. #216
    Εγγραφή
    31-07-2004
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Μηνύματα
    5.243
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30 mbps
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ
    Router
    ASUS RT68U
    sdikr απάντησα ΚΑΙ στην κατηγορία του lewton γιατί δεν ανέβασα εγώ την είδηση των προσφορών.
    Τί με ρωτά δηλαδή ο Lewton που δεν απάντησα?

  7. #217
    Εγγραφή
    22-01-2005
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    141
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    Fritz!box Fon WLAN 7140
    Path Level
    Interleaved
    Και δηλαδη αν ο λογαριασμος σου δε δειχνει κλησεις για ΕΠΑΚ δε μπορεις να παρεις τη προσφορα για αποσυρση ? Δε μπορουμε να κανουμε ενα.... κολαζ απο καποιο παλιοτερο λογαριασμο που ειχαμε κλησεις ΕΠΑΚ ? ..ρωταω εγω απλα τωρα
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος JX : 13-12-06 στις 12:09.

  8. #218
    Εγγραφή
    21-12-2005
    Περιοχή
    Πειραια
    Μηνύματα
    285
    Downloads
    39
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    10240/1024
    ISP
    FORTHnet
    Router
    DLINK
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lewton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα ήθελα να μην παρέθετες μόνο το συγκεκριμένο απόσπασμα από όσα έγραψα.
    Ούτε λίγο ούτε πολύ ο nikgr μας κατηγόρησε ότι δεν αναβάσαμε την προσφορά της Forthnet στην πρώτη σελίδα επειδή τα παίρνουμε από την HOL. Ωστόσο δεν τον φίμωσε κανένας, ακόμα περιμένω να απαντήσει αλλά το θεώρησε περιττό.

    Επίσης θα ήταν ενδιαφέρον να προσπαθήσει να εξηγήσει κάποιος πώς είναι δυνατόν να παίρνει το adslgr γραμμή από τη HOL τη στιγμή που εμείς ξεσκεπάσαμε το θέμα με το traffic shapping που έκανε στις γραμμές της.
    Αλλά πριν σχολιάσουμε τη δουλειά άλλου δε σκεφτόμαστε και λίγο.

    Όσον αφορά την προσφορά της Forthnet, ανέβηκε στην πρώτη σελίδα αμέσως μόλις η Forthnet μας έκανε την τιμή να βγάλει δελτίο τύπου. Ο nikgr είχε την απαίτηση να γράψουμε είδηση από αυτήν τη σελίδα, δηλαδή να κάτσω εγώ (ή οποιοσδήποτε άλλος editor) να συντάξω ένα κείμενο που θα έπρεπε να συντάξει το τμήμα marketing της Forthnet.
    Κανείς δε με πληρώνει για να ανεβάζω ειδήσεις στο forum, και συντάσσω τις ειδήσεις που μου κάνει κέφι (τις οποίες χαρακτήρισε και σαχλαμάρες και για αυτό και το σχόλιο με τα κουβαδάκια).

    Εσύ θεωρείς ότι η αντίδραση του forum ήταν υπονεμευτική για την προσφορά της Forthnet;
    Θεωρείς ότι την έχουμε ριγμένη σε σύγκριση με τη HOL;
    Αυτά τα ερωτήματα στα θέτω εντελώς φιλικά.
    Πρεπει να πω οτι δεν συμφωνω καθολου με τον nikgr. Μα καθολου ομως!!!!!!! Αν ειχα καταλαβει οτι υπαρχει σκοπιμοτητα εδω μεσα, δε θα εμπαινα στον κοπο να πατησω.
    Παρ' ολο που δε συμφωνω με τον nikgr θελω να ακουω την αποψη του χωρις να αμφισβητει κανεις την χρησιμοτητα του χρηστη σε αυτο το forum.
    Βασικα πιστευω οτι εγινε καποια παρεξηγηση εδω. Μου ακουστηκε λιγο βαρυ το θεμα περι παραλιας.Ειμαι σιγουρος οτι δε το ειπες κυριολεκτικα. φιλικα!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος mfds : 13-12-06 στις 03:57.

  9. #219
    Το avatar του μέλους EvilHawk
    EvilHawk Guest
    Ήρεμα παίδες , μπορώ να σας βρώ μηνύματα που έλεγαν ότι ανεβάζουμε ανούσια δελτιά τύπου της Forthnet γιατί την πριμοδοτούμε, συμβαίνουν αυτά ...

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mfds Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βασικα πιστευω οτι εγινε καποια παρεξηγηση εδω. Μου ακουστηκε λιγο βαρυ το θεμα περι παραλιας.Ειμαι σιγουρος οτι δε το ειπες κυριολεκτικα. φιλικα!
    Ναι είναι λίγο βαρύ το θέμα περι παραλίας μέσα στο καταχείμωνο , αλλά πολύ ελαφρύτερο απο σχόλια για κατευθυνόμενη ανάρτηση ειδήσεων και ειδήσεων σαχλαμάρων σε συνδυασμό με ξεπούλημα λόγω banner ...

  10. #220
    Εγγραφή
    17-09-2006
    Περιοχή
    Σαλόνικα City - Αγ. Παύλος
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    2.728
    Downloads
    22
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1Gbps/1Gbps
    ISP
    Inalan
    Router
    ZTE F6600P
    SNR / Attn
    ~(dB) / ~(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από webspy Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όπως πολύ σωστά λένε οι πωλητές της FORTHnet και τρέμει η εμπορική διεύθυνση, αν σε 6 μήνες δεν είναι έτοιμο το ιδιόκτητο και οι πελάτες δεν γυρίσουν σε αυτό ευχαριστημένοι ... Τότε η FORTHnet περνάει στην ιστορία μετά την Compulink.

    Θα σας θυμίσω αυτό που είπα σε ένα χρόνο και τότε θα δούμε που βρίσκεται η αλήθεια...

    κοίτα πολύ απλά...η 4νετ κούρασε...μας έφαγε πιά τα συκώτια...την σιχάθηκε και το τελευταίο κύτταρο του εγκεφάλου μας που έβλεπε τα αδελφά του κύτταρα να καίγονται κατά 1000άδες από τα νεύρα που μας έδινε η 4νετ...

    χλωμό το βλέπω αν θα μπορέσω να σπάσω το συμβόλαιο μου εφόσον με έχει πιστάγκωνα δεμένο με το πακέτο...

    ωστόσο εγώ την αδικία,την κοροιδία,και την εκμετάλευση δεν την ξεχνώ...τι και αν χρειαστεί να την υπομείνω την 4νετ μέχρι το φθινόπωρο του 2007?
    την αμέσως επόμενη μέρα της λήξης του συμβολαίου θα την κάνω και δεν θα με ξαναδούν ΠΟΤΕ πιά.αυτό το δηλώνω και το παίρνω όρκο μπροστά σας.εάν παραμείνω στην 4νετ,που να ανεβάσω pic με μένα να τρώω την mobo του pc με λαδόξυδο...

  11. #221
    Εγγραφή
    17-08-2006
    Μηνύματα
    106
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Nova
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΛΙΟΝ
    SNR / Attn
    11(dB) / 10(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Artemius Εμφάνιση μηνυμάτων
    κοίτα πολύ απλά...η 4νετ κούρασε...μας έφαγε πιά τα συκώτια...την σιχάθηκε και το τελευταίο κύτταρο του εγκεφάλου μας που έβλεπε τα αδελφά του κύτταρα να καίγονται κατά 1000άδες από τα νεύρα που μας έδινε η 4νετ...

    χλωμό το βλέπω αν θα μπορέσω να σπάσω το συμβόλαιο μου εφόσον με έχει πιστάγκωνα δεμένο με το πακέτο...

    ωστόσο εγώ την αδικία,την κοροιδία,και την εκμετάλευση δεν την ξεχνώ...τι και αν χρειαστεί να την υπομείνω την 4νετ μέχρι το φθινόπωρο του 2007?
    την αμέσως επόμενη μέρα της λήξης του συμβολαίου θα την κάνω και δεν θα με ξαναδούν ΠΟΤΕ πιά.αυτό το δηλώνω και το παίρνω όρκο μπροστά σας.εάν παραμείνω στην 4νετ,που να ανεβάσω pic με μένα να τρώω την mobo του pc με λαδόξυδο...

    Νομίζω ότι το 2007 θα χάσει πολλούς πελάτες από αυτή την συμπεριφορά της -κοροϊδία- με τις τόσο χάλια υπηρεσίες της.
    Όσο για το όνειρο της να γίνει "μεγάλη" όσο ο ΟΤΕ δεν ξέρω αν θα πραγματοποιηθεί, πάντως σε ποιότητα κακών υπηρεσιών τον ξεπέρασε. ΜΠΡΑΒΟ FORTHnet.

    Εγώ προσωπικά θα πάω στην Tellas που από ότι διαβάσω όσοι έχουν ενεργοποιήσει είναι απολύτως ευχαριστημένοι.

    Και ούτε θα μας ξαναδούν στην FORTHnet και δώρο να μου δίνουν του χρόνου την συνδρομή...

  12. #222
    Εγγραφή
    02-04-2005
    Περιοχή
    Νικαια
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    1.196
    Downloads
    83
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΝΙΚΑΙΑ
    Router
    TP-LINK ARCHER VR200
    Για τα μπαζα η Forthnet...παραμυθιαζε τοσο καιρο το κοσμο για ιδιοκτητο δικτυο για απεριοριστα αστικα και υπεραστικα και dsl 4mbps με 30€ και τι ειδαμε τελικα;

    768 με απεριοριστα αστικα και υπεραστικα σε ΑΡΥΣ δικτυο!!!

    Το μεγιστο που μπορει να φτασει καποιος ειναι στα 2mbps και απεριοριστα αστικα και υπεραστικα με μολις 50€ και φυσικα στα πιταρισμενα dslam του ΑΡΥΣ δικτυου!!!

    Αντε γεια Forthnet...

  13. #223
    Εγγραφή
    16-06-2006
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    23
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    DSLAM
    Forthnet - ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
    768 --> 1024 ???
    Γιατί θα το κάνουν έτσι τα τσογλάνια ??? Εγώ θέλω διπλασιασμό. Τόσω καιρό βουίζει ο τόπος που αν περάσω στο δύκτιο της θα διπλασιαστό και τώρα το αλλάζουν ???
    Εμμ... Καλλά να πάθω που έβαλα ForthNET. Τουλάχιστον είναι φοιτιτικό και με 9,50€/μήνα δεν είναι και μεγάλη χασούρα. Τεσπά... Ελληνικό DSL είναι αυτό.

  14. #224
    Το avatar του μέλους karavagos
    karavagos Guest
    Talking
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από webspy Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νομίζω ότι το 2007 θα χάσει πολλούς πελάτες από αυτή την συμπεριφορά της -κοροϊδία- με τις τόσο χάλια υπηρεσίες της.
    Όσο για το όνειρο της να γίνει "μεγάλη" όσο ο ΟΤΕ δεν ξέρω αν θα πραγματοποιηθεί, πάντως σε ποιότητα κακών υπηρεσιών τον ξεπέρασε. ΜΠΡΑΒΟ FORTHnet.

    Εγώ προσωπικά θα πάω στην Tellas που από ότι διαβάσω όσοι έχουν ενεργοποιήσει είναι απολύτως ευχαριστημένοι.

    Και ούτε θα μας ξαναδούν στην FORTHnet και δώρο να μου δίνουν του χρόνου την συνδρομή...
    Και πως θα μας λες όλες αυτές τις "εσωτερικές πληροφορίες" αν φύγεις?

  15. #225
    Εγγραφή
    10-02-2005
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    4.755
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    14400/1022
    ISP
    Wind
    DSLAM
    On Telecoms - Ν. ΙΩΝΙΑ
    Router
    Asus DSL-N10_C1
    SNR / Attn
    10,5(dB) / 16,7(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pan82 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Tίποτα κι από Forthnet στις γιορτές...
    Εχω αρχίσει να ανησυχώ το Σεπτέμβρη η τιμές ήταν πολύ χαμηλότερες και τώρα τίποτα, α ρε Ελλαδάρα αντί να πέφτουν οι τιμές ανεβαίνουν.
    Δεν ειναι δυνατόν οι τιμές τις αγοράς να πέφτουν σύμφωνα με τα "θέλω μας"!
    Αυτά μόνο στην ΤΙΜ !
    Οι τιμες του adsl στην Ελλαδα εχουν ξεφτιλιστει σε πολυ μικρο διάστημα, με αποτέλεσμα να έχουν καταρεύσει ολες οι εταιρίες.
    Για αυτους που φωναζουν για Tellas Rulez! θα τα πούμε οταν θα ενεργοποιηθούν τα 4mbita.
    Ειμαι πολύ περίεργος να δω που θα βρει τόσα 4mbita για να τα δώσει!
    Δεν γίνονται αυτά τα πράγματα απο την μια μέρα στην αλλη.

Σελ. 15 από 22 ΠρώτηΠρώτη ... 510131415161720 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-12-06, 12:17
  2. Μήνας FORTHnet στα Multirama, με δώρα και προσφορές για όλους
    Από toneworks στο φόρουμ Γεγονότα και Απόψεις
    Μηνύματα: 14
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-11-05, 14:08
  3. Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-10-05, 00:45
  4. ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ
    Από Νικαετός στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-12-03, 21:59

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας