Σελ. 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση 16-20 από 20
  1. #16
    Εγγραφή
    01-06-2008
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    316
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από zoxir Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι δεν βλέπεις, οπαδοί του android κάνουν επίθεση τώρα με ρόπαλα σε οπαδούς του iOS που είχαν εμφανίσεις τις ομάδας τους. Θα τιμωρηθεί η google με πρόστιμο και τα επόμενα ματς στο mountain view θα γίνουν χωρίς οπαδούς. Forum είναι, συζήτηση κάνουμε τι θες να κάνουμε, να γράφει κάποιος την είδηση και να λέμε όλοι από κάτω "σωστά συμφωνώ"΄;

    Όσο για την είδηση άλλα χαμένα λεφτά για τα Windows Phones δεν τα δίνουν σε μένα λέω εγώ.
    Οχι, βεβαια. Που να βρεθουν οι οπαδοι σ'αυτο το forum. Μονο στο ΟΑΚΑ/ΣΕΦ και καραισκακη συχναζουν αυτοι.

    Στο ακριβως απο κατω thread πχ που ειναι ακομα μια φορα off-topic, με εξαιρετικα to-the-point επειχειρηματα τυπου "το δικο μου εχει πιο δυνατο ξυπνητηρι" και με on-topic σχολια "οχι, δεν πρεπει να γινονται συχνες(ή και καθολου) αναβαθμισεις λογισμικου", δεν ειναι καθολου οπαδικο...

    Ακομα και το δικο σου σχολια "Όσο για την είδηση άλλα χαμένα λεφτά για τα Windows Phones δεν τα δίνουν σε μένα λέω εγώ." επισης δεν ειναι οπαδικο και δεν εκφραζει την απεχθεια σου προς microsoft και nokia επειδη ηθελες να υποστηριξει το maemo...

    Τουλαχιστον αυτοι που τα σπανε στα γηπεδα, ξερουν οτι ειναι ΟΠΑΔΟΙ.

  2. #17
    Εγγραφή
    18-01-2009
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    1.285
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    1.020/16.075
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΘΗΝΑ
    Router
    Thompson TG585v7
    SNR / Attn
    6(dB) / 17,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από protsimer Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βραχυπρόθεσμα πάντως, η εισροή αμερικανικού κεφαλαίου στη Nokia και στη Φινλανδία εν γένει δεν μπορεί να θεωρηθεί αρνητική για την οικονομία.
    Ενδεχομένως είναι σπίθα επανεκκίνησης της Nokia. Μακροπρόθεσμα είναι αβέβαια τα αποτελέσματα.
    Ακόμα και τον 1 δις και που τσίμπησε ο Elop από την MS δεν φτάνει για να καλύψει τα χαμένα του 2011.


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από c.pollatos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οχι, βεβαια. Που να βρεθουν οι οπαδοι σ'αυτο το forum. Μονο στο ΟΑΚΑ/ΣΕΦ και καραισκακη συχναζουν αυτοι.

    Στο ακριβως απο κατω thread πχ που ειναι ακομα μια φορα off-topic, με εξαιρετικα to-the-point επειχειρηματα τυπου "το δικο μου εχει πιο δυνατο ξυπνητηρι" και με on-topic σχολια "οχι, δεν πρεπει να γινονται συχνες(ή και καθολου) αναβαθμισεις λογισμικου", δεν ειναι καθολου οπαδικο...

    Ακομα και το δικο σου σχολια "Όσο για την είδηση άλλα χαμένα λεφτά για τα Windows Phones δεν τα δίνουν σε μένα λέω εγώ." επισης δεν ειναι οπαδικο και δεν εκφραζει την απεχθεια σου προς microsoft και nokia επειδη ηθελες να υποστηριξει το maemo...

    Τουλαχιστον αυτοι που τα σπανε στα γηπεδα, ξερουν οτι ειναι ΟΠΑΔΟΙ.
    Καταλαβαίνω πως ότι δεν συμφωνεί με την δική σου άποψη είναι οπαδισμός και όποιος τολμήσει να πει ότι τα λεφτά που χώνονται στο Os με το 1,5% της αγοράς με τάση προς συρρίκνωση είναι οπαδός. Θα έπρεπε να πω "καλή κίνηση θα βοηθήσει τον ανταγωνισμό" ( με το Bada) οπότε θα ήμουν αντικειμενικός. Και για πες μας εμάς των κάφρων που τα σπάμε στο ΣΕΦ πως ακριβώς βοήθησε τον ανταγώνισμο που κόπτεστε όλοι το buyout του symbian που σε αντίθεση με τα WP είχε σημαντικό μερίδιο στην αγορά και η εξαφάνιση του Meego;
    “This is hell, this is not Wall Street. We have a little thing called integrity here” Crowley King of Hell
    A computer without windows is like a cake without mustard!!!

  3. #18
    Εγγραφή
    01-06-2008
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    316
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από zoxir Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ακόμα και τον 1 δις και που τσίμπησε ο Elop από την MS δεν φτάνει για να καλύψει τα χαμένα του 2011.




    Καταλαβαίνω πως ότι δεν συμφωνεί με την δική σου άποψη είναι οπαδισμός και όποιος τολμήσει να πει ότι τα λεφτά που χώνονται στο Os με το 1,5% της αγοράς με τάση προς συρρίκνωση είναι οπαδός. Θα έπρεπε να πω "καλή κίνηση θα βοηθήσει τον ανταγωνισμό" ( με το Bada) οπότε θα ήμουν αντικειμενικός. Και για πες μας εμάς των κάφρων που τα σπάμε στο ΣΕΦ πως ακριβώς βοήθησε τον ανταγώνισμο που κόπτεστε όλοι το buyout του symbian που σε αντίθεση με τα WP είχε σημαντικό μερίδιο στην αγορά και η εξαφάνιση του Meego;
    Εγω απλα ειπα
    Πολυ σωστος
    στο post του kiriakk
    το ουσιαστικό για μένα είναι ότι το Πανεπιστήμιο του Aalto θα "τσιμπήσει" τα 18 εκ. δολλάρια, χώρια την εμπειρία που θα αποκτήσουν οι εμπλεκόμενοι με το πρόγραμμα

    και εμείς καθόμαστε και τσακωνόμαστε αν είναι καλύτερο το iOs, το WindowsPhone, το Android κλπ σαν καλοί οπαδοί που είμαστε (και με την ευκαιρία, οπαδός=πρόβατο)
    Στο οποιο εσυ απαντησες οτι δεν εισαι οπαδος και εγω ανταπαντησα οτι φυσικα και εισαι.

    Τωρα αυτα που μου λες και με ρωτας(περι symbian, bada και meago) δεν καταλαβαινω τι σχεση εχουν σε αυτο το topic και με ποια αφορμη τα αναφερεις... Εγω ανεφερα το meago μονο και μονο για να δειξω το λογο που εισαι hater των wp7...(το εχεις πει και μονος σου).

    Ας μην σκισουμε πολυ περισσοτερο το thread ομως...

  4. #19
    Εγγραφή
    18-01-2009
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    1.285
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    1.020/16.075
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΘΗΝΑ
    Router
    Thompson TG585v7
    SNR / Attn
    6(dB) / 17,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από c.pollatos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω απλα ειπα


    στο post του kiriakk


    Στο οποιο εσυ απαντησες οτι δεν εισαι οπαδος και εγω ανταπαντησα οτι φυσικα και εισαι.

    Τωρα αυτα που μου λες και με ρωτας(περι symbian, bada και meago) δεν καταλαβαινω τι σχεση εχουν σε αυτο το topic και με ποια αφορμη τα αναφερεις... Εγω ανεφερα το meago μονο και μονο για να δειξω το λογο που εισαι hater των wp7...(το εχεις πει και μονος σου).

    Ας μην σκισουμε πολυ περισσοτερο το thread ομως...
    Οπότε με λίγα λόγια το μόνο κριτήριο του αν είναι κάποιος οπαδός ή όχι είναι η κρίση σου και τίποτα άλλο. Δεκτό
    “This is hell, this is not Wall Street. We have a little thing called integrity here” Crowley King of Hell
    A computer without windows is like a cake without mustard!!!

  5. #20
    Εγγραφή
    31-05-2008
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    526
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    οπαδοί δεν είναι μόνο αυτοί που παίζουν ξύλο στο γήπεδο (και επίσης κάποιοι από αυτούς δεν είναι οπαδοί)

Σελ. 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-11-10, 20:41
  2. Μηνύματα: 231
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-08-09, 14:12
  3. Μηνύματα: 32
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-02-09, 16:07
  4. Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-02-06, 09:38

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας