Σελ. 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 31-45 από 54
  1. #31
    Εγγραφή
    08-01-2008
    Περιοχή
    Νέα Ιωνία
    Μηνύματα
    2.002
    Downloads
    12
    Uploads
    3
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100.000/100.000
    ISP
    INALAN
    Router
    HUAWEI HG8245 A
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Se7ev Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δε καταλαβαίνω γιατι υποστηρίζετε τις εταιρίες ορισμένοι, αν δεν απαιτείς δε λαμβάνεις σε αυτή την χώρα. Όταν κάνουν τα διάφορα "λάθη" που ως δια μαγείας ποτε δεν είναι εις βάρος της εταιρίας, είναι καλά; Οταν λειτουργούν ως καρτελ είναι καλά; Όταν αναγνωρίζουν τα λάθη τους αλλά μετα "ξεχνάνε" να πιστώσουν τον λογαριασμό είναι καλα;

    Ο καταναλωτής έχει ένα όπλο: Να φύγει και να μη ξαναγυρίσει, ή τέλος πάντων αν κάνουν καλη προσφορά να την εκμεταλλευτεί. Ας μη μας θέλουν θύματα των "καλών" εταιριών λοιπόν. Βρήκες όπλο; Ρίξε στο ψαχνό...
    Αυτό ακριβώς είναι και το Point μου. Αυτό ήθελα να τονίσω κυρίως, και βλέπω ανθρώπους που υποστηρίζουν εταιρίες οι οποίες γενικώς δεν βοηθούν τους πελάτες τους.
    Είπε......"Πού πάτε, άνθρωποι; Τσακίζεστε να αποκτήσετε περιουσίες, και λίγο νοιάζεστε
    για τα παιδιά που θα τις κληρονομούν."

    ΣΩΚΡΑΤΗΣ (470-399 π. Χ.)

  2. #32
    Εγγραφή
    29-03-2012
    Μηνύματα
    5
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    whoknows
    YAFST aka ( Yet Another Forthnet Sux Thread )

  3. #33
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.338
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Όλοι οι εναλλακτικοί, θέλουν δεν θέλουν, εξαρτώνται ως ένα βαθμό από τον ΟΤΕ.
    Φτάνουν δηλαδή σε ένα σημείο που μεταβιβάζουν το αίτημα για βλάβη στον ΟΤΕ.
    Κάποια στιγμή μάλιστα η forthnet έστελνε το παραμικρό πρόβλημα ως βλάβη στον ΟΤΕ.
    Αυτό δημιουργούσε μεγάλο φόρτον στον ΟΤΕ και μια καλή δικαιολογία στην forthnet ότι "από εμάς είστε οκ, το πρόβλημα το έχει ο ΟΤΕ και μάλιστα καθυστερεί να σας εξυπηρετήσει".
    Ήμουν 3 χρόνια στην forthnet και απηύδησα.
    Κάθε χρόνο μου έριχναν 1Μ στην ταχύτητα.
    Αποσυνδέσεις κάθε εβδομάδα.
    Κανένα πρόβλημα από την πλευρά μου.
    Άσχετοι τεχνικοί που δεν ήξεραν τι τους γίνεται.
    Ανεκδιήγητη τεχνική υποστήριξη που το πρώτο που σου έλεγαν είναι "άλλαξε τα πάντα στο σπίτι σου γιατί φταίει το ρούτερ, το φίλτρο, οι συσκευές κλπ", "πρόσεχε γιατί αν σε στείλουμε τεχνικό και δεν βρει βλάβη θα σε χρεώσουμε", ελάχιστος χρόνος απόκρισης του τεχνικού μου ήταν μια εβδομάδα από την στιγμή που δήλωσα βλάβη και το μέγιστο 1 μήνας.
    Για να μην πολυλογώ... ξεκίνησα με 22Μ συγχρονισμό και όταν έφυγα με είχαν στα 14Μ.
    Πήγα στον ΟΤΕ χωρίς να αλλάξω τίποτε από τα "προβληματικά" που με ανέφεραν στην forthnet και συγχρονίζω στα 22Μ με αποσυνδέσεις μόνο από πτώσης της τάσης στην περιοχή μου.

    Αν τώρα κάποιοι τα θεωρούν υπερβολές ή μια γενικότερη τάση να κατηγορηθεί η forthnet κλπ απλά τους εύχομαι να μην τους τύχει.
    Προσωπικά όταν ξέρω ότι η γραμμή μου πιάνει 22Μ ΑΠΑΙΤΩ από την XYZ αιταιρία να μου τα δίνει.
    Δεν συμβιβάζομαι ούτε με 21.999Μ

    ΥΓ
    Χρόνος απόκρισης τεχνικού τμήματος του ΟΤΕ... μερικές ώρες (<24) από την στιγμή που δήλωσα βλάβη
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  4. #34
    Εγγραφή
    06-07-2007
    Περιοχή
    Ηράκλειο Κρήτης
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    1.171
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    16000/850
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΘΕΡΙΣΣΟΣ
    Router
    Technicolor TD5130
    SNR / Attn
    6,1(dB) / 18,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Να προσθεσω κι εγω το εξης, το οφελος του φιλου που θελει να παει στην wind δεν θα ειναι μοναχα τα 30κατι ευρω που ανεφερε που προερχονται απο την εκτπωση του 1ου εους για προσελκυση νεων πελατων.
    Υπαρχει και δευτερο οφελος : καθε 12ο μηνα σε παιρνουν τηλ (ή του παιρνεις εσυ) και σου παρεχουν προσφορα 2 ή 3 παγια (αναλογα το προγραμμα) για να δεσμευτεις να μεινεις αλλο 1 ετος. Σε εμενα εγινε ετσι και το καλοκαιρι του 2010 που πρωτοεκελισα 1 ετος, και το καλοκαιρι του 11 που εκλεισα 2ο ετος. Στην περιπτωση μου και τις 2 φορες μου διεγραψαν από 3 παγια την καθε φορα, δηλαδη ειχα ετησιο όφελος 124€, διολου ευκαταφρονητο ποσό. Αν δεν σε παρουν, τους παιρνεις εσυ. Εγω δηλαδη με το dp large στα 41€, στην ουσία εδω και χρονια πληρωνω 31€ (41€x12=492, μείον 124€ το δωρο=368€ ετησιο κοστος, δηλαδη 31€ ανα μηνα), ε με τετοιο αντιτημο δεν φευγεις κι ευκολα να πας σε εναλλακτικο παροχο (βλεπε cyta).
    παιδια, να λεμε τα κακα αλλα να λεμε και τα καλα !

  5. #35
    Εγγραφή
    04-10-2006
    Μηνύματα
    109
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    5118/33760 kbps
    ISP
    Vodafone
    Router
    ZXHN H267N
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από deniSun Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όλοι οι εναλλακτικοί, θέλουν δεν θέλουν, εξαρτώνται ως ένα βαθμό από τον ΟΤΕ.
    Φτάνουν δηλαδή σε ένα σημείο που μεταβιβάζουν το αίτημα για βλάβη στον ΟΤΕ.
    Κάποια στιγμή μάλιστα η forthnet έστελνε το παραμικρό πρόβλημα ως βλάβη στον ΟΤΕ.
    Αυτό δημιουργούσε μεγάλο φόρτον στον ΟΤΕ και μια καλή δικαιολογία στην forthnet ότι "από εμάς είστε οκ, το πρόβλημα το έχει ο ΟΤΕ και μάλιστα καθυστερεί να σας εξυπηρετήσει".
    Ήμουν 3 χρόνια στην forthnet και απηύδησα.
    Κάθε χρόνο μου έριχναν 1Μ στην ταχύτητα.
    Αποσυνδέσεις κάθε εβδομάδα.
    Κανένα πρόβλημα από την πλευρά μου.
    Άσχετοι τεχνικοί που δεν ήξεραν τι τους γίνεται.
    Ανεκδιήγητη τεχνική υποστήριξη που το πρώτο που σου έλεγαν είναι "άλλαξε τα πάντα στο σπίτι σου γιατί φταίει το ρούτερ, το φίλτρο, οι συσκευές κλπ", "πρόσεχε γιατί αν σε στείλουμε τεχνικό και δεν βρει βλάβη θα σε χρεώσουμε", ελάχιστος χρόνος απόκρισης του τεχνικού μου ήταν μια εβδομάδα από την στιγμή που δήλωσα βλάβη και το μέγιστο 1 μήνας.
    Για να μην πολυλογώ... ξεκίνησα με 22Μ συγχρονισμό και όταν έφυγα με είχαν στα 14Μ.
    Πήγα στον ΟΤΕ χωρίς να αλλάξω τίποτε από τα "προβληματικά" που με ανέφεραν στην forthnet και συγχρονίζω στα 22Μ με αποσυνδέσεις μόνο από πτώσης της τάσης στην περιοχή μου.

    Αν τώρα κάποιοι τα θεωρούν υπερβολές ή μια γενικότερη τάση να κατηγορηθεί η forthnet κλπ απλά τους εύχομαι να μην τους τύχει.
    Προσωπικά όταν ξέρω ότι η γραμμή μου πιάνει 22Μ ΑΠΑΙΤΩ από την XYZ αιταιρία να μου τα δίνει.
    Δεν συμβιβάζομαι ούτε με 21.999Μ

    ΥΓ
    Χρόνος απόκρισης τεχνικού τμήματος του ΟΤΕ... μερικές ώρες (<24) από την στιγμή που δήλωσα βλάβη
    Ακριβώς στην ίδια κατάσταση βρίσκομαι και εγώ. Στην αρχή με συγχρονισμό στα 22 και τώρα έχω φτάσει στα 14-15 χωρίς να έχει αλλάξει τίποτα στο σπίτι μου. Για αυτό και θα την κάνω για HOL στο ίδιο πακέτο με πολύ λιγότερα λεφτά. Δε με νοιάζει τόσο να ανέβει (αν θα ανέβει ) ο συγχρονισμός μου , αλλά τουλάχιστον θα πληρώνω λιγότερα!

  6. #36
    Εγγραφή
    03-12-2010
    Μηνύματα
    613
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    μήπως είναι κάτι παροδικό γιατί και εγώ ξεκίνησα (πριν 3 χρόνια) με 17+ mbps και πριν λίγο καιρό κατέβηκα στα 15 για κανένα μήνα και μετά με ξανανεβάσανε στα 17+ χωρίς να τους πάρω τηλέφωνο.

  7. #37
    Εγγραφή
    04-10-2006
    Μηνύματα
    109
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    5118/33760 kbps
    ISP
    Vodafone
    Router
    ZXHN H267N
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pat122 Εμφάνιση μηνυμάτων
    μήπως είναι κάτι παροδικό γιατί και εγώ ξεκίνησα (πριν 3 χρόνια) με 17+ mbps και πριν λίγο καιρό κατέβηκα στα 15 για κανένα μήνα και μετά με ξανανεβάσανε στα 17+ χωρίς να τους πάρω τηλέφωνο.
    Όχι , δυστυχώς η πτώση του συγχρονισμού είναι σταθερή. Μέχρι πέρυσι ήμουν στα 18 και εδώ και ένα χρόνο με το ζόρι στα 15. Από 22-23 στα 14-15 είναι μεγάλη διαφορά για μένα.

  8. #38
    Εγγραφή
    05-08-2010
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    341
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Path Level
    Interleaved
    Από ιστορίες έχουμε να πούμε όλοι για όλους. Ακόμα και στον "αψεγάδιαστο" ΟΤΕ ξέρω φίλο μου που είναι στο Ίλιον με connx @ work (και το χρειάζεται το internet) και μέσα σε ένα μήνα έχει πάει σπίτι του να δουλέψει επειδή πέφτει το internet σε μια γραμμή που δεν έχει ανέβει ποτέ πάνω από τα 6ΜΒ....τυχερά είναι αυτά και δεν είναι μόνο θέμα παρόχου.
    Though we strike at you from the shadows, do not think that we lack the courage to stand in the light.
    Zeratul, StarCraft

  9. #39
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.338
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Digik Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από ιστορίες έχουμε να πούμε όλοι για όλους. Ακόμα και στον "αψεγάδιαστο" ΟΤΕ ξέρω φίλο μου που είναι στο Ίλιον με connx @ work (και το χρειάζεται το internet) και μέσα σε ένα μήνα έχει πάει σπίτι του να δουλέψει επειδή πέφτει το internet σε μια γραμμή που δεν έχει ανέβει ποτέ πάνω από τα 6ΜΒ....τυχερά είναι αυτά και δεν είναι μόνο θέμα παρόχου.
    Κάνεις λάθος...
    Δεν είναι θέμα τύχης.
    Οι συγκρίσεις μεταξύ παρόχων αφορούν συγκεκριμένες περιπτώσεις που επαληθεύονται με πολλούς τρόπους.
    Δεν λέμε ιστορίες του τύπου κάποιος, κάπου, κάποτε μου είπε ότι είχε πρόβλημα με τον Χ πάροχο.
    Ο φίλος σου που λες είναι σίγουρος ότι δεν φταίει κάτι σε αυτόν;
    Ότι η γραμμή του είναι σε καλή κατάσταση;
    Ήταν σε άλλο πάροχο ή πήγε σε άλλο πάροχο και η κατάστασή του διορθώθηκε;
    Τότε λέμε ότι ευθύνεται η Χ εταιρεία γιατί δεν έκανε σωστά την δουλειά της.
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  10. #40
    Εγγραφή
    05-08-2010
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    341
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Path Level
    Interleaved
    Βασικά έχω πάει από εκεί τη μια φορά που είχε πρόβλημα και δοκιμάσαμε ότι μπορούσαμε (γραμμή στο router, άλλο router, τηλέφωνα στον ΟΤΕ, κλπ) και εν τέλει δηλώναμε βλάβη. Το καλό είναι ότι η βλάβη διορθωνόταν την επόμενη μέρα, αλλά και πάλι το πρόβλημα εμφανιζόταν. το μόνο που δεν έχω κάνει ακόμα είναι να περιμένω εγώ τον τεχνικό και να ρωτήσω τι έγινε και γιατί, ώστε να δούμε πως μπορούμε να το φτιάξουμε, λογικά την επόμενη φορά θα το κάνω.

    Το πρόβλημα δε ξέρω σε ποιό σημείο είναι, αλλά εφόσον μιλάμε για connx, το πρόβλημα είναι σίγουρα του ΟΤΕ και ειδικά σε @work πακέτα θα έπρεπε να δει πως θα το διορθώσει μόνιμα και να μην εμφανίζεται το ίδιο πρόβλημα συνέχεια, τουλαχιστον σε "επαγγελματικές συνδέσεις".

    Υ.Γ. Το ότι σε 24 γραμμή ο συγχρονισμός είναι από 6 μέχρι 8 το έχει πάρει απόφαση και δεν το αναφέρουμε πια καν σα πρόβλημα όταν δηλώνεται η βλάβη.
    Though we strike at you from the shadows, do not think that we lack the courage to stand in the light.
    Zeratul, StarCraft

  11. #41
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.338
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Digik Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βασικά έχω πάει από εκεί τη μια φορά που είχε πρόβλημα και δοκιμάσαμε ότι μπορούσαμε (γραμμή στο router, άλλο router, τηλέφωνα στον ΟΤΕ, κλπ) και εν τέλει δηλώναμε βλάβη. Το καλό είναι ότι η βλάβη διορθωνόταν την επόμενη μέρα, αλλά και πάλι το πρόβλημα εμφανιζόταν. το μόνο που δεν έχω κάνει ακόμα είναι να περιμένω εγώ τον τεχνικό και να ρωτήσω τι έγινε και γιατί, ώστε να δούμε πως μπορούμε να το φτιάξουμε, λογικά την επόμενη φορά θα το κάνω.

    Το πρόβλημα δε ξέρω σε ποιό σημείο είναι, αλλά εφόσον μιλάμε για connx, το πρόβλημα είναι σίγουρα του ΟΤΕ και ειδικά σε @work πακέτα θα έπρεπε να δει πως θα το διορθώσει μόνιμα και να μην εμφανίζεται το ίδιο πρόβλημα συνέχεια, τουλαχιστον σε "επαγγελματικές συνδέσεις".

    Υ.Γ. Το ότι σε 24 γραμμή ο συγχρονισμός είναι από 6 μέχρι 8 το έχει πάρει απόφαση και δεν το αναφέρουμε πια καν σα πρόβλημα όταν δηλώνεται η βλάβη.
    Δεν χρειάζεται να περιμένεις κανέναν τεχνικό.
    Απλά παίρνεις τηλ. στις βλάβες και ρωτάς με ποια δικαιολογία έκλεισε η βλάβη (τι βρήκαν).
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  12. #42
    Εγγραφή
    24-01-2004
    Μηνύματα
    192
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    14885/1020
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΝΟΙΞΗ
    Router
    Speedtouch 585v8
    SNR / Attn
    8.0(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tolisscsd Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άλλο και τούτο πάλι... Κατηγορείς την εταιρία, επειδή δεν σου κάνει σκόντο στο πάγιό σου? Είναι υποχρεωμένη? Από που και ως που είναι κλέφτες? Γιατί πιστεύεις ότι θέλει η Forthnet να συζητήσει μαζί σου τη μείωση του παγίου που έχεις υπογράψει? Τι άλλο θα διαβάσουμε...
    Αυτά που λες γίνονται μόνο στον πλανήτη Capitalism, στην πόλη Eternal Cashflow. Στην Ελλάδα της κρίσης οι μειώσεις τιμών είναι αυτονόητες και πλέον μέρος όλων των τιμολογιακών πολιτικών για τις εταιρίες που σέβονται εαυτόν.

  13. #43
    Εγγραφή
    24-01-2004
    Μηνύματα
    192
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    14885/1020
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΝΟΙΞΗ
    Router
    Speedtouch 585v8
    SNR / Attn
    8.0(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από boui Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ακριβώς στην ίδια κατάσταση βρίσκομαι και εγώ. Στην αρχή με συγχρονισμό στα 22 και τώρα έχω φτάσει στα 14-15 χωρίς να έχει αλλάξει τίποτα στο σπίτι μου. Για αυτό και θα την κάνω για HOL στο ίδιο πακέτο με πολύ λιγότερα λεφτά. Δε με νοιάζει τόσο να ανέβει (αν θα ανέβει ) ο συγχρονισμός μου , αλλά τουλάχιστον θα πληρώνω λιγότερα!
    Κι εγώ τα ίδια

  14. #44
    Εγγραφή
    26-01-2006
    Περιοχή
    Κυψέλη
    Μηνύματα
    2.398
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/1000 ~
    ISP
    INALAN
    Router
    ΖΤΕ F670L
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από boui Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ακριβώς στην ίδια κατάσταση βρίσκομαι και εγώ. Στην αρχή με συγχρονισμό στα 22 και τώρα έχω φτάσει στα 14-15 χωρίς να έχει αλλάξει τίποτα στο σπίτι μου. Για αυτό και θα την κάνω για HOL στο ίδιο πακέτο με πολύ λιγότερα λεφτά. Δε με νοιάζει τόσο να ανέβει (αν θα ανέβει ) ο συγχρονισμός μου , αλλά τουλάχιστον θα πληρώνω λιγότερα!
    Άρα δεν είναι θέμα συγχρονισμού αλλά κόστους. Μακάρι να ανέβεις και να πας στα 22 πάλι αλλά μάλλον χλωμό το κόβω.

  15. #45
    Εγγραφή
    10-02-2012
    Μηνύματα
    119
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    20480/1024
    ISP
    Forthnet
    Router
    Thomson TG585 v8
    SNR / Attn
    8.5(dB) / 8(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Για τη cyta που ειπατε οτι ειναι voip και λυνετε το προβλημα με Ups, τα DSLAM αμα πεσει το ρευμα ποιος τα κραταει??

Σελ. 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 27
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-04-09, 18:10
  2. Καληνύχτα κύριοι...
    Από Thm@ στο φόρουμ Πολιτική, Κοινωνικά Θέματα, Επιστήμες και Aθλητισμός
    Μηνύματα: 20
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-04-06, 19:38
  3. Μηνύματα: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-09-04, 00:39
  4. Μηνύματα: 40
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-09-03, 22:58

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας