Σελ. 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 31-45 από 48
  1. #31
    Εγγραφή
    29-12-2008
    Μηνύματα
    330
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Seitman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δύσκολο να αναστηθεί. Το πολύ πολύ να σώσεις κάποιο μέρος των δεδομένων όπως είπα και πριν.

    Ο δίσκος βγαίνει εύκολα από το laptop. Συνήθως στην αριστερή μεριά έχει "καπάκι" το οποίο βγαίνει, αφού ξεβιδώσεις 2 βίδες, και τραβάς το "συρταράκι" του δίσκου έξω. Τον ξεβιδώνεις και από το "συρταράκι" και τον βάζεις σαν δεύτερο δίσκο σε κάποιον desktop. Από εκεί και μετά και με τη χρήση κάποιων προγραμμάτων μπορείς να πάρεις τα δεδομένα που σε ενδιαφέρουν.
    Για να το κάνω αυτό, πρέπει να είναι κλειστός ο υπολογιστής, έτσι; Κανένα πρόβλημα, μιας που πριν ούτως ή άλλως τον έκλεισα.

    Το πρόβλημα είναι αλλού, ότι όσες βίδες και αν ξεβίδωσα, δεν μπορώ να ανοίξω κάτι! Δεν ξέρω τι λάθος κάνω... Υπάρχει στα αριστερά ένα σαν θήκη (από κάτω μιλάμε τώρα), αλλά όπως όλες αυτές οι "θήκες" έτσι και αυτή, παρ' ότι βγάζω την βίδα του, δεν ανοίγει! Δεν θέλω να το ζορίσω και πολύ, μη το σπάσω...



    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Seitman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για περισσότερες λεπτομέρειες ρίξε μια ματιά στο "Ανάκτηση δεδομένων από σκληρό".
    Ευχαριστώ, θα κάτσω να το διαβάσω.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από yiapap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το νόημα είναι ότι ακόμη κι εσύ να μην σώζεις κάτι, δηλαδή να μην γράφεις στον σκληρό, τα Windows οπως και άλλες εφαρμογές το κάνουν αυτόματα. Και στην κατάσταση που είναι ο δίσκος σου καλό είναι να το αποφύγεις αν θες να σώσεις δεδομένα.
    Α, τώρα κατάλαβα τι λες! Και πώς μπορώ να το αποφύγω; Δηλ. τι μπορώ να κάνω εγώ για να το αποτρέψω αυτό το "αυτόματα";
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος cranky : 17-05-12 στις 19:09. Αιτία: Εντός χρονικού ορίου επεξεργασίας.
    Ξύπνησα και είχε συννεφιά, και εγώ ερωτήματα πολλά!...

  2. #32
    Εγγραφή
    02-05-2008
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    10.635
    Downloads
    28
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    ~11000/890
    ISP
    conn-x(home) - HOL(work)
    DSLAM
    HOL - ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
    Router
    H108NS & DGN2200
    SNR / Attn
    9,9(dB) / 28,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Συνήθως οι σκληροί δίσκοι στα laptop "βγαίνουν" από το πλαϊνό, απέναντι ή δίπλα από το DVD drive.
    Να είμαστε καλά, να γινόμαστε χάλια!!!
    Ε ψηλός είμαι, ότι θέλω λέω ;)

    Τώρα και σε ανέκδοτο

  3. #33
    Εγγραφή
    20-03-2003
    Περιοχή
    Στη μόνη πόλη που γράφεται με 2 'σ' και προφέρεται με 2 'λ'
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    21.422
    Downloads
    25
    Uploads
    2
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11000/1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    Netgear DGN2000
    SNR / Attn
    4(dB) / 30.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Ερωτών Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για να το κάνω αυτό, πρέπει να είναι κλειστός ο υπολογιστής, έτσι; Κανένα πρόβλημα, μιας που πριν ούτως ή άλλως τον έκλεισα.

    Το πρόβλημα είναι αλλού, ότι όσες βίδες και αν ξεβίδωσα, δεν μπορώ να ανοίξω κάτι! Δεν ξέρω τι λάθος κάνω... Υπάρχει στα αριστερά ένα σαν θήκη (από κάτω μιλάμε τώρα), αλλά όπως όλες αυτές οι "θήκες" έτσι και αυτή, παρ' ότι βγάζω την βίδα του, δεν ανοίγει! Δεν θέλω να το ζορίσω και πολύ, μη το σπάσω...
    Δεν θα σπάσει, μεταλλικό δεν είναι; Αλλά και πλαστικό να είναι δύσκολα θα το σπάσεις. Βάλε λίγη παραπάνω δύναμη. Επίσης τσέκαρε μήπως έχει καμιά "ασφάλεια" σαν αυτές που έχουν οι βαλίτσες και χρειάζεται να την ανοίξεις/ξεκλιδώσεις

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Ερωτών Εμφάνιση μηνυμάτων
    Α, τώρα κατάλαβα τι λες! Και πώς μπορώ να το αποφύγω; Δηλ. τι μπορώ να κάνω εγώ για να το αποτρέψω αυτό το "αυτόματα";
    Δεν μπορείς, γι αυτό πρέπει να είναι κλειστός ο Η/Υ.
    Όσο πιο βαθιά βάζουν το χέρι οι εταίροι στις τσέπες μας, τόσο πιο κοντά φθάνουν στα @@ μας

  4. #34
    Εγγραφή
    29-12-2008
    Μηνύματα
    330
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από yiapap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν θα σπάσει, μεταλλικό δεν είναι; Αλλά και πλαστικό να είναι δύσκολα θα το σπάσεις. Βάλε λίγη παραπάνω δύναμη. Επίσης τσέκαρε μήπως έχει καμιά "ασφάλεια" σαν αυτές που έχουν οι βαλίτσες και χρειάζεται να την ανοίξεις/ξεκλιδώσεις
    Ασφάλεια τέτοια που λες, δεν βρίσκω. Βγάζω την βίδα, βάζω το κατσαβίδι μέσα για να το σπρώξω να ανοίξει, στην αρχή (εκεί που ήταν η βίδα) ανοίγει, αλλά πιο κει δεν ανοίγει, σαν να είναι κολλημένο. Βάζω αρκετή δύναμη. Ζορίζεται επικίνδυνα! φοβάμαι περισσότερο. Πλαστικό είναι.


    Δεν μπορείς, γι αυτό πρέπει να είναι κλειστός ο Η/Υ.
    Α, δεν το είχα καταλάβει. Ευτυχώς που τον έκλεισα πριν. Τον είχα 2 μέρες ανοιχτό όμως!...
    Ξύπνησα και είχε συννεφιά, και εγώ ερωτήματα πολλά!...

  5. #35
    Εγγραφή
    20-03-2003
    Περιοχή
    Στη μόνη πόλη που γράφεται με 2 'σ' και προφέρεται με 2 'λ'
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    21.422
    Downloads
    25
    Uploads
    2
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11000/1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    Netgear DGN2000
    SNR / Attn
    4(dB) / 30.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Ερωτών Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ασφάλεια τέτοια που λες, δεν βρίσκω. Βγάζω την βίδα, βάζω το κατσαβίδι μέσα για να το σπρώξω να ανοίξει, στην αρχή (εκεί που ήταν η βίδα) ανοίγει, αλλά πιο κει δεν ανοίγει, σαν να είναι κολλημένο. Βάζω αρκετή δύναμη. Ζορίζεται επικίνδυνα! φοβάμαι περισσότερο. Πλαστικό είναι.
    Μήπως μετά πρέπει να κάνεις κάποια άλλη κίνηση; Π.χ. να το σπρώξεις προς τα έξω αντί προς τα πίσω; Αλλιώς λογικά κάπου βρίσκει.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Ερωτών Εμφάνιση μηνυμάτων
    Α, δεν το είχα καταλάβει. Ευτυχώς που τον έκλεισα πριν. Τον είχα 2 μέρες ανοιχτό όμως!...
    Ένα ρητό λέει: Μη στεναχωριέσαι για δυό πράγματα: Αυτά που διορθώνονται κι αυτά που δεν διορθώνονται.
    Αυτό ανήκει στη 2η κατηγορία
    Όσο πιο βαθιά βάζουν το χέρι οι εταίροι στις τσέπες μας, τόσο πιο κοντά φθάνουν στα @@ μας

  6. #36
    Εγγραφή
    29-12-2008
    Μηνύματα
    330
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από yiapap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μήπως μετά πρέπει να κάνεις κάποια άλλη κίνηση; Π.χ. να το σπρώξεις προς τα έξω αντί προς τα πίσω; Αλλιώς λογικά κάπου βρίσκει.
    Δίκιο έχεις!!!! Θέλανε ένα σπρώξιμο προς τα μέσα για να ανοίξουν!!!! Τελικά ήταν τόσο απλό!
    [Ευτυχώς λοιπόν που δεν το ζόρισα, γιατί τότε πράγματι θα είχαν σπάσει! ]

    Άνοιξα και τις τρεις θήκες! Τώρα, για βοηθήστε... Πώς ακριβώς πρέπει να μοιάζει ο σκληρός;...
    Μήπως να σας περιγράψω τι βλέπω στην κάθε μία; (δεν θα είναι εύκολο)

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από yiapap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ένα ρητό λέει: Μη στεναχωριέσαι για δυό πράγματα: Αυτά που διορθώνονται κι αυτά που δεν διορθώνονται.
    Αυτό ανήκει στη 2η κατηγορία
    Τα αρχεία να σώσω, αυτό με απασχολεί και δεν πειράζει, ο σκληρός· αν χάλασε, χάλασε!

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Seitman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συνήθως οι σκληροί δίσκοι στα laptop "βγαίνουν" από το πλαϊνό, απέναντι ή δίπλα από το DVD drive.
    Τα έχω ανοίξει όλα! Και τα τρία! Ο σκληρός παίζει να είναι μεταλλικός και τοποθετημένος εσωτερικά επίσης με βίδες;
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος cranky : 19-05-12 στις 00:08. Αιτία: Εντός χρονικού ορίου επεξεργασίας.
    Ξύπνησα και είχε συννεφιά, και εγώ ερωτήματα πολλά!...

  7. #37
    Εγγραφή
    02-05-2008
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    10.635
    Downloads
    28
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    ~11000/890
    ISP
    conn-x(home) - HOL(work)
    DSLAM
    HOL - ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
    Router
    H108NS & DGN2200
    SNR / Attn
    9,9(dB) / 28,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Είναι βιδωμένος σε μεταλλικό συρταράκι, όπου υπάρχει επίσης και (συνήθως) μια πλαστική "γλώσσα" για να τον τραβήξεις έξω πιάνοντας από τη "γλώσσα"
    Να είμαστε καλά, να γινόμαστε χάλια!!!
    Ε ψηλός είμαι, ότι θέλω λέω ;)

    Τώρα και σε ανέκδοτο

  8. #38
    Εγγραφή
    29-12-2008
    Μηνύματα
    330
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Seitman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είναι βιδωμένος σε μεταλλικό συρταράκι, όπου υπάρχει επίσης και (συνήθως) μια πλαστική "γλώσσα" για να τον τραβήξεις έξω πιάνοντας από τη "γλώσσα"
    Λοιπόν, στην "θήκη" που είναι στα πλάγια του cd, υπάρχει μέσα ένα μεταλλικό πράγμα, που στο κέντρο του έχει μαύρο και κάτι σαν μαύρο "παράθυρο". Αυτό όλο το σύστημα είναι βιδωμένο με δύο βίδες. Τις ξεβίδωσα και το έβγαλα έξω. Από την κάτω μεριά γράφει διάφορα πράγματα. Αντιγράφω κάποια από αυτά, μπας και καταλάβετε:

    Western Digital

    WD 1200BEVS
    WD Scorpio

    Έχει και δύο σαν μπαρκόουντ, έχει και πολλά άλλα πράγματα, έχει και κάπου που λέει 120.0GB, οπότε συμπεραίνω ότι κάλλιστα θα μπορούσε να είναι αυτός ο σκληρός...

    Λοιπόν, για πείτε τώρα, τι γίνεται με δαύτο; Τι το κάνω;
    Ξύπνησα και είχε συννεφιά, και εγώ ερωτήματα πολλά!...

  9. #39
    Εγγραφή
    02-05-2008
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    10.635
    Downloads
    28
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    ~11000/890
    ISP
    conn-x(home) - HOL(work)
    DSLAM
    HOL - ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
    Router
    H108NS & DGN2200
    SNR / Attn
    9,9(dB) / 28,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Ναι, αυτός είναι ο σκληρός.

    Τον συνδέεις σε έναν desktop υπολογιστή και βλέπεις αν αναγνωρίζεται και διαβάζεται. Στην καλύτερη περίπτωση με ένα απλό copy/paste θα μπορέσεις να πάρεις τα αρχεία που σε ενδιαφέρουν. Αν όχι, τότε θα χρησιμοποιήσεις κάποιο πρόγραμμα από αυτά που προτείνονται στο θέμα σχετικά με την ανάκτηση που ανέφερα παραπάνω.
    Να είμαστε καλά, να γινόμαστε χάλια!!!
    Ε ψηλός είμαι, ότι θέλω λέω ;)

    Τώρα και σε ανέκδοτο

  10. #40
    Εγγραφή
    29-12-2008
    Μηνύματα
    330
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Seitman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι, αυτός είναι ο σκληρός.

    Τον συνδέεις σε έναν desktop υπολογιστή και βλέπεις αν αναγνωρίζεται και διαβάζεται. Στην καλύτερη περίπτωση με ένα απλό copy/paste θα μπορέσεις να πάρεις τα αρχεία που σε ενδιαφέρουν. Αν όχι, τότε θα χρησιμοποιήσεις κάποιο πρόγραμμα από αυτά που προτείνονται στο θέμα σχετικά με την ανάκτηση που ανέφερα παραπάνω.
    Να σου πω... Κατ' αρχάς, τυπικά να σε ενημερώσω ότι δεν χρειάστηκε να αποσυνδέσω κάποιο καλώδιο για να τον βγάλω· είναι φυσιολογικό αυτό; Το αναφέρω απλώς για να είμαι σίγουρος εγώ.

    Και δεν μου λες, πώς μπορώ να συνδέσω αυτόν τον σκληρό με κάποιον άλλον υπολογιστή; Είναι απλό ή πρέπει να μου το κάνει άλλος;

    Υ.Γ. desktop είναι ο μεγάλος υπολογιστής, ο μη λαπ-τοπ;
    Ξύπνησα και είχε συννεφιά, και εγώ ερωτήματα πολλά!...

  11. #41
    Εγγραφή
    02-05-2008
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    10.635
    Downloads
    28
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    ~11000/890
    ISP
    conn-x(home) - HOL(work)
    DSLAM
    HOL - ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
    Router
    H108NS & DGN2200
    SNR / Attn
    9,9(dB) / 28,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Ναι είναι φυσιολογικό. Υπάρχουν έτοιμες οι υποδοχές στο εσωτερικό του laptop.

    Τον σκληρό του laptop τον συνδέεις όπως κάθε άλλο σκληρό ή DVD-R σε κάποιον desktop ("σταθερό", ο μεγάλος ) υπολογιστή. Δεν απαιτεί κάποια ιδιαίτερη προσπάθεια, παρά μόνο ένα επιπλέον καλώδιο σύνδεσης SATA II για την σύνδεση με την μητρική. Για την τροφοδοσία του λογικά θα υπάρχει κάποια περισσευούμενη υποδοχή για SATA.

    Μη φοβάσαι για "ανάποδη" σύνδεση. Υπάρχουν "οδηγοί" που δεν επιτρέπουν την λανθασμένη/ανάποδη σύνδεση.
    Να είμαστε καλά, να γινόμαστε χάλια!!!
    Ε ψηλός είμαι, ότι θέλω λέω ;)

    Τώρα και σε ανέκδοτο

  12. #42
    Εγγραφή
    29-12-2008
    Μηνύματα
    330
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Seitman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι είναι φυσιολογικό. Υπάρχουν έτοιμες οι υποδοχές στο εσωτερικό του laptop.
    Ωραία, πάει αυτό.

    Υ.Γ. Ελπίζω, αυτές τις μέρες που τον έχω έξω, να μην πειράζει.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Seitman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τον σκληρό του laptop τον συνδέεις όπως κάθε άλλο σκληρό ή DVD-R σε κάποιον desktop ("σταθερό", ο μεγάλος ) υπολογιστή. Δεν απαιτεί κάποια ιδιαίτερη προσπάθεια, παρά μόνο ένα επιπλέον καλώδιο σύνδεσης SATA II για την σύνδεση με την μητρική. Για την τροφοδοσία του λογικά θα υπάρχει κάποια περισσευούμενη υποδοχή για SATA.
    Προφανώς, δεν μιλάμε για δυνατότητα εξωτερικής σύνδεσης, παρά θα πρέπει να ανοίξω και τον μεγάλο υπολογιστή και να βρω μέσα πού θα το συνδέσω, σωστά;

    Καλά, μη νομίζεις... Αυτό που λες εσύ "τον συνδέεις όπως κάθε άλλο..." και "Δεν απαιτεί κάποια ιδιαίτερη προσπάθεια", ισχύουν για σένα που προφανώς το έχεις κάνει πολλές φορές! Διότι εγώ, όπως καταλαβαίνεις, δεν το έχω κάνει ποτέ, οπότε μου ακούγεται βουνό! Αλλά θα το πάω βήμα-βήμα και θα την βρούμε την άκρη (ελπίζω!).

    Το "καλώδιο σύνδεσης SATA II για την σύνδεση με την μητρική" που λες, είναι ένα από τα διάφορα απλά καλώδια που χρησιμοποιούμε και εξωτερικά (για εξωτερικό σκληρό δίσκο); Αν είναι τέτοιο, έχω.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Seitman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μη φοβάσαι για "ανάποδη" σύνδεση. Υπάρχουν "οδηγοί" που δεν επιτρέπουν την λανθασμένη/ανάποδη σύνδεση.
    Δεν είχα φτάσει ακόμα σε αυτό το σημείο ανησυχίας! Είμαι, ακόμα, σε πιο πίσω στάδιο!
    Ξύπνησα και είχε συννεφιά, και εγώ ερωτήματα πολλά!...

  13. #43
    Εγγραφή
    02-05-2008
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    10.635
    Downloads
    28
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    ~11000/890
    ISP
    conn-x(home) - HOL(work)
    DSLAM
    HOL - ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
    Router
    H108NS & DGN2200
    SNR / Attn
    9,9(dB) / 28,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Δεν παθαίνει τίποτα ο δίσκος έξω από τον υπολογιστή. Ότι ήταν να το πάθει, το έπαθε.

    To ότι δεν απαιτεί ιδιαίτερη προσπάθεια, ισχύει και για εσένα που δεν το έχεις κάνει ποτέ. Ανοίγεις το αριστερό πλαϊνό καπάκι του desktop, ακουμπάς τον δίσκο το laptop σε κάποια από τις άδειες θέσεις που υπάρχουν, συνδέεις κατάλληλα τα καλώδια και είσαι ΟΚ.
    Τα καλώδια SATA είναι κάτι στενά πορτοκαλοκόκκινου χρώματος, όπως φαίνεται στη φωτό.
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  sata.jpg 
Εμφανίσεις:  27 
Μέγεθος:  5,6 KB 
ID: 102787
    Όπου "κολλήσεις", εδώ είμαστε.
    Να είμαστε καλά, να γινόμαστε χάλια!!!
    Ε ψηλός είμαι, ότι θέλω λέω ;)

    Τώρα και σε ανέκδοτο

  14. #44
    Εγγραφή
    29-12-2008
    Μηνύματα
    330
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Seitman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν παθαίνει τίποτα ο δίσκος έξω από τον υπολογιστή. Ότι ήταν να το πάθει, το έπαθε.
    Κάτι είναι και αυτό!

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Seitman Εμφάνιση μηνυμάτων
    To ότι δεν απαιτεί ιδιαίτερη προσπάθεια, ισχύει και για εσένα που δεν το έχεις κάνει ποτέ.
    Ωραία! Μου αρέσει ν' ακούω τέτοια!

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Seitman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ανοίγεις το αριστερό πλαϊνό καπάκι του desktop, ακουμπάς τον δίσκο το laptop σε κάποια από τις άδειες θέσεις που υπάρχουν, συνδέεις κατάλληλα τα καλώδια και είσαι ΟΚ.
    Τα καλώδια SATA είναι κάτι στενά πορτοκαλοκόκκινου χρώματος, όπως φαίνεται στη φωτό.
    Πορτοκαλί, ε; χμμμ, τότε όχι, δεν έχω τέτοια. Νόμιζα τα απλά καλώδια usb εγώ...
    Μπορώ να τα βρω εύκολα αυτά τα καλώδια (π.χ. Πλαίσιο) ; Φαντάζομαι δεν θα είναι ακριβά; Δύο πρέπει να πάρω;

    [Και επ' ευκαιρία, εκτός από αυτήν την διαδικασία που θα κάνω τώρα, χρειάζονται και πουθενά αλλού αυτά τα καλώδια;]
    Ξύπνησα και είχε συννεφιά, και εγώ ερωτήματα πολλά!...

  15. #45
    Εγγραφή
    24-12-2006
    Περιοχή
    Νότια Φινλανδία
    Μηνύματα
    47.081
    Downloads
    22
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    17640/1020
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Asus DSL-N17U
    SNR / Attn
    1.0(dB) / 20.2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Ερωτών Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπορώ να τα βρω εύκολα αυτά τα καλώδια (π.χ. Πλαίσιο) ; Φαντάζομαι δεν θα είναι ακριβά; Δύο πρέπει να πάρω;
    Konig Καλώδιο Serial ATA Γωνία.
    Κάθε δίσκος, χρειάζετει ένα απ' αυτά.
    Runtime Erro
    Τον Ken Lee, τον ξέρετε ;
    Με τη βοήθεια του θεού, λεφτά υπάρχουν.

Σελ. 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Προβλημα με First Boot Device.
    Από dia1995 στο φόρουμ Hardware Γενικά
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-01-11, 15:09
  2. BIOS βρισκει λιγοτερη RAM σε reboot(ΟΚ σε cold boot)
    Από Greator στο φόρουμ Motherboards, CPU και memory
    Μηνύματα: 16
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-09-10, 23:55
  3. [Baudtec] reboot σε baudtec modem,βοηθεια!!
    Από fgv στο φόρουμ ADSL & Broadband Hardware, routers και modems...
    Μηνύματα: 25
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-11-09, 11:36
  4. Τέρμα στο Dual-Boot. Ευκολία Selectable Boot Device κατα το POST της μητρικης.
    Από Patentman στο φόρουμ Σκληροί δίσκοι, αποθηκευτικά μέσα και λοιπά περιφερειακά
    Μηνύματα: 70
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-04-09, 22:09
  5. Reboot για να μπω - βοήθεια
    Από pavlos_o στο φόρουμ ADSL & Broadband Hardware, routers και modems...
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-02-04, 01:55

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας